Co Zrobić, aby Kobieta się Uganiała za Tobą – Psychologia Kobiety cz. 10

Dziś kontynuujemy temat z  poprzedniego wpisu „Jak Być Wzywaniem dla Kobiety – Prawda i Mity” Psychologia Kobiet cz.9 .

 

Ok, aby kobieta za  Tobą ganiała, musisz mieć odpowiedni poziom pociągu seksualnego u kobiety i unikać zachowań zdesperowanych.   Następnie, przy pomocy kwalifikacji i dyskwalifikacji (mówię o tym dużo i podaję przykłady w poradniku Sekrety uwodzenia Słowami), przystępujesz do stopniowego odwracania roli i stawania się prawdziwym wyzwaniem dla kobiety. Wtedy kobieta zacznie wierzyć w to, że to Ty jesteś dla niej nagrodą i zacznie cenić Twoje uznanie, komplementy.  Dlatego najgorsze, co możesz zrobić, to zacząć prawić komplementy dziewczynie od samego początku i wystrzelać się z całej „amunicji”.  Wtedy oddajesz jej całą władzę nad interakcją i dziewczyna nie czuje żadnego powodu, żadnej motywacji, aby biegać za Tobą (uwodzić Cię).  Nie będę teraz omawiał technik  z tym związanych, bo nie oto chodzi. Masz to w moich poradnikach. Tutaj tylko zaznaczę kilka ciekawostek i punktów do wzięcia pod rozwagę:.

– musisz przedstawić się dziewczynie w taki sposób, by uważała cię niemal za Boga i pragnęła twojego uznania (np. m.in. poprzez DHV, emocjonalną stymulację, droczenie, wątki tajemnicy, odpowiednie pobudzanie jej dotykiem, zazdrość, wysyłanie jej mieszanych sygnałów)

– musisz dać jej do zrozumienia, że posiadasz pewne standardy wobec kobiet i ich zachować (m.in. co tolerujesz a czego nie)

– podać kobiecie powody, dla których Ci się podoba (wyłączając jej wygląd)

– pokazać kobiecie, co może zrobić, by zaskarbić sobie twoje uznanie

 

OK, a teraz na koniec cyklu jeszcze mały wstęp do tematu wysyłania mieszanych sygnałów.

Jeśli stosujesz niedopowiedzenia, dwuznaczności, techniki push/pull, raz jesteś nią zainteresowany, a raz nie, to starać się zmieszać dziewczynę. Namieszać jej w głowie.  Albo mówisz do niej miło, ale jesteś fizycznie ostrym/agresywnym, silnie przyciągasz ją do siebie (możesz zobaczyć to na moim video z 2013  w 7:50)  lub przytulasz ją do siebie szepcząc do ucha ‘nienawidzę cię’. Gdy kobieta zaczyna się gubić w tym, co naprawdę do niej czujesz i jaki masz do niej stosunek, to zacznie się  interesować. Pamiętasz te zabawy dla dziewczynek z wyrywaniem liści z gałązki i wyliczaniem „kocha – nie kocha”?  Już od dziecka kobiety się tym ekscytują.

Widziałeś faceta, który by tak robił?

Dlatego chodzi oto, żeby  znaleźć złoty środek pomiędzy naszym uznaniem, a naszą dezaprobatą w stosunku do dziewczyny. Zbyt wielka dezaprobata (brak zainteresowania) z Twojej strony spowoduje, że dziewczyna uzna, że nie ma u Ciebie szans.  Natomiast, gdy zbyt często pokazujesz jej uznanie (zainteresowanie), ona pomyśli, że chcesz ją tylko przelecieć.  I w sumie pewnie będzie miała rację 😉

O tym jak to dokładnie słowo po słowie robić, masz w moich poradnikach Sekrety Uwodzenia Słowami 2. Także tu na blogu powinno być kilka przykładów, na moim kanale YT poszukaj fragmentów filmów z SUS2. Np. ten:

lub ten:

Jest jeszcze jedna rzecz, aby kobieta była w Ciebie wpatrzona i uganiała się za Tobą, to INWESTYCJA (zaangażowanie) kobiety. 

 

Generalnie nie cenimy tego co przyszło nam bez żadnego wysiłku. W sumie po co mielibyśmy to cenić, gdy spada nam z nieba?  Tak samo jest z kobietami. Widzę to regularnie, zwłaszcza u facetów, którzy się rozstali i chcą odzyskać kobietę. W ostatniej chwili próbują rozpaczliwie nadrobić stracony czas i zaczynają robić dla kobiety  wszystko (inwestować), kupować jej kwiaty, pomagać we wszystkim, spełniać ich prośby o podwiezienie w różne miejsca, przywiezienie rzeczy,  dostarczenie czegoś w inne miejsce, i inne codzienne czynności wymagające wysiłku. Faceci ochoczo w to wskakują, a kobieta wtedy traci resztki pociągu do faceta jakie jeszcze zostały.  Ponieważ ona nie musi nic robić w tej relacji, nie daje nic od siebie, nie wnosi niczego, a facet i tak jej wszystko zapewnia. Dlaczego więc miała by sama coś od siebie dawać, skoro nie musi i  NIKT (On) tego od niej nie wymaga? Ona więc nie poświęca swojego czasu, energii (nie inwestuje) itp.  równowaga zostaje zachwiana ostatecznie i ona traci resztki pociągu do niego. I to właściwie jest… koniec związku, czy znajomości (jeśli to podryw, randki)

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Podniecenia Kobiety
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Rodzaje zaangażowania:

 • 1) emocjonalne – kobieta angażuje się emocjonalnie, gdy ją rozśmieszasz, zasmucasz, frustrujesz, wywołujesz u niej zazdrość itd. Im więcej różnych uczuć ona przy Tobie doświadcza, tym większa będzie wasza więź. Kłania się wiedza z Sekrety uwodzenia Słowami.

 

 • 2) fizyczne – kontakt fizyczny, oswojenie się kobiety z twoim dotykiem jest niesamowicie ważny w uwodzeniu. pod warunkiem, że kobieta go zaakceptuje. Im dalej zajdziesz z dotykiem, tym pewniej i szybciej dochodzi do seksu. kłania się poradnik  Tajemnice Uwodzenia Dotykiem. Zabraniając kobiecie dotykania Ciebie (w momencie, gdy już zaczyna być na Ciebie napalona) ona będzie jeszcze bardziej chciała.

 

 • 3) czasowe – spędzając dużo czasu z dziewczyną (ale nie w koleżeński sposób) pomagasz jej zaangażować się w znajomość z Tobą. I ona  sama będzie chciała się spotkać z Tobą i będzie to robić coraz częściej.

 

 • 4)  finansowe – jeśli raz na jakiś czas kobieta zainwestuje w Ciebie np. zapłaci za parking czy taksówkę lub drinka (oczywiście nie może to być wymówką dla Ciebie do bycia sknerą) tym trudniej jej będzie odejść. Tak samo jak graczowi w pokera ciężko jest odejść od stołu, gdy dużo na niego położył.  Jej wkład musi być dla niej widoczny, gdyż w przeciwnym razie może być tak, że ona tylko cię wykorzystuje, by żyć za twoje pieniądze.

 

Tego nie rozumie większość kolesi, którzy płaczą mi w mailach, że kobiety są bierne, że nie wiedzą co zrobić, aby kobiety była bardziej zaangażowana, bardziej aktywna, miała inicjatywę. I tak samo mają z nimi problemy w seksie. Tak się stało dlatego, że sam NIGDY nie wymagałeś od niej, aby była aktywna. Nigdy nie premiowałeś  (nie nagradzałeś) jej aktywnych zachowań wobec Ciebie. Nie mówiłeś, że podoba Ci się to jak sama z siebie umyła samochód, jak lubisz w niej to, że sama pierwsza zabrała się za pieszczenie Ciebie, lub że zaproponowała, że przyprowadzi koleżankę do trójkąta 😉

Dlatego zachęcam Cie do tego, aby wykorzystywać każdą sposobność na sprawianie, aby dziewczyna inwestowała. Nawet niech to będą małe rzeczy np. żeby podała Ci w restauracji wodę, sól, żeby wzięła coś ze sobą na wypad rowerowy, itd. To są małe rzeczy na początek, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeśli Ty dbasz kompletnie o wszystko, a ona nic nie musi robić, to zgadnij czego ją uczysz i zabijasz w niej inicjatywę. Jesli wybieracie się na rower to możesz do niej napisać coś w stylu „hej, możesz po drodze zabrać ze sobą butelkę wody?”, zorganizowanie tej butelki to niewiele, ale poświęcenie czasu na to to już mała inwestycja. Na początku to są małe drobiazgi, później taka inwestycja zamienia się pomału w głębsze emocje. Nie zaczynasz od dużej inwestycji z  jej strony.
Teraz wróć do tych 4 podpunktów na czerwono i zobacz czy w swoich związkach wymagałeś coś od kobiet, czy może raczej wpadłeś w pułapkę BEZUSTANNEGO starania się o kobietę i nie wymagania od niej niczego. Zastanów się, czy nie było tak, że Ty brałeś wszystko na siebie, podczas gdy ona mogła tylko leżeć i pachnieć ?

Przemyśl to.

Adept

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

6 komentarzy
 1. Lider

  Dobrze by było zrobić jako podsumowanie webinar 🙂

  8 września 2015 at 10:39 - Odpowiedź
 2. piotrus

  Święta prawda o której dziś się przekonałem. Odejście od dziewczyny, klasyfikacja , zazdrość ..i ona zaczyna mieć namieszane w głowie ,,on mnie chce czy nie?,, i zaczyna ,,subtelnie,, powoli angażować się, lekko napierać, daje do zrozumienie ,,bierz się za mnie,,. Fajne jest to uczucie jak powoli inicjatywa wychodzi od kobiety… wystarczy dać kobiecie swobodę, przestrzeń to ona sobie poradzi.

  8 września 2015 at 12:52 - Odpowiedź
 3. Marcin

  Witam
  Można gdzieś dostać adres e-mail do adepta?

  20 września 2015 at 11:49 - Odpowiedź
  • Adept

   Nie zalamuj mnie, od czego masz zakladke KONTAKT na blogu ????????????

   20 września 2015 at 12:01 - Odpowiedź
 4. Tomasz Zegzuła

  Jestem czytelnikiem Adepta od 2 lat od tego czasu wiele jego rad wprowadziem w życie i widzę że robienie technik
  push and pull robią kobietom niezłą karuzele emocjonalną pt.WTF 🙂
  chciałbym kiedyś dostać się na twoje szkolenie robisz kawał dobrej roboty tak samo jak Brunet
  pozdrawiam i liczę na kolejne ciekawe wpisy

  15 kwietnia 2016 at 19:59 - Odpowiedź
 5. dr

  Gościu,jesteś GENIUSZEM!!!Jest dokładnie tak jak mówisz,a ja nie znając wcześniej Twoich teorii spiepszyłem wszystko w kontaktach z kobietami….

  25 czerwca 2017 at 20:56 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Seks z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak Być Wyzwaniem dla Kobiety – Prawda i Mity – Psychologia Kobiety cz. 9

Dziś opowiem Ci o byciu wzywaniem dla kobiety. Także powiem o tym debilnym micie w nurcie uwodzenia, aby być wielkim...

Zamknij