Czego pragną kobiety? czyli uwodzenie kobiet

uwodzenie kobiet – „jak to się je”?

Nadszedł czas, aby wyjawić rozwiązanie tej „zagadki”, która tak naprawdę żadną zagadką nie jest, lecz jej rozwiązanie nie jest zbyt często ujawnianie publicznie, ze względu na to, że jest „politycznie niepoprawne”.

Przede wszystkim, musisz sobie zdać sprawę, że na pewnym poziomie, kobiety są do nas bardzo, bardzo podobne, choć występują też pewne różnice. Co to oznacza praktycznie? Nie słuchaj tego, co mówią kobiety na temat tego, co lubią i co im się podoba – tak naprawdę to tylko intelektualne i logiczne gadanie, nie mające się wiele wspólnego z tym co naprawdę czują i co NAPRAWDĘ NA NIE DZIAŁA. Często same nie wiedzą lub nie chcą się przyznać do tego jak proste instynkty nimi kierują.

Żeby nie być źle postrzeganą będą mówić (i być może nawet same w to wierzyć), żeby być „politycznie poprawne”  na takiej zasadzie, na jakiej mężczyzna zapytany przez kobietę o to, jakiej kobiety pragnie, nie powie „chciałbym mieć trójkąt z dwiema długonogimi modelkami i żeby czwarta seksbomba czekała w kolejce”, tylko powie coś w stylu „eeee…. dla mnie liczy się uczucie, żeby była inteligentna, dowcipna…wygląd to nie wszystko” – zastanów się, co Ty sam byś
powiedział, a co tak naprawdę byś myślał !!

Dlatego zapamiętaj: To, co kobieta mówi to myśli na płytkim poziomie, a to jak się ZACHOWUJE  to tak naprawdę w głębi siebie czuje!!

Co to oznacza?

To, że nie musisz przejmować się drogimi prezentami, bukietami kwiatów, nieziemskimi randkami, aby uwodzić kobiety, bo nie to tak naprawdę na nie działa.

Wyobraź sobie miłą, sympatyczną, wesołą i inteligentna, lecz  nieatrakcyjną dla Ciebie seksualnie kobietę, która jest Tobą zainteresowana. Czy to, że jest inteligentna, sympatyczna, że ją lubisz jako osobę, sprawia, że w Twoich oczach robi się ona atrakcyjna lub że będziesz jej pożądał tak samo jak pięknej modelki?

No właśnie. W pewien sposób tak samo jest z kobietami – jeżeli nie jesteś w pewien sposób dla niej ATRAKCYJNY, to możesz być sympatyczny, miły dla niej, wyświadczać jej różnorakie przysługi, kobieta może Cię nawet bardzo lubić jako osobę, ale będziesz w jej oczach „tylko kolegą”, usłyszysz sławetny tekst  „bądźmy tylko przyjaciółmi.

Nigdy nie próbuj przekonać do siebie kobiety logicznymi argumentami, poprzez dyskusję czy wyjaśnianie jej czegoś – to nie działa. Znam dziesiątki, setki przypadków, gdy mężczyźni próbowali przekonać do siebie kobietę, posuwając się do błagań, czy gróźb odebrania sobie lub jej życia, żeby tylko kobieta odwzajemniła uczucia tego mężczyzny. To żałosne.

I nieskuteczne.

Ile razy widziałeś piękną kobietę z mało atrakcyjnym wizualnie mężczyzną i zadawałeś sobie pytanie: Dlaczego ona jest z nim? Kobiety pociąga dobry wygląd, ale nie ma on nawet w przybliżeniu podobnego znaczenia jak dla nas – jest on czymś, co fajnie jest mieć, ale jego brak absolutnie o niczym nie przesądza. Nie istotne dlaczego tak się dzieje, zostawmy tę kwestię naukowcom, istotne co z tego wynika dla nas ?

Uwodzenie kobiet – fakty i mity.

Obecnie, żyjemy w zaawansowanym technologicznie, zdawałoby się cywilizowanym społeczeństwie… ale nasze instynkty biologiczne są takie same jak tysiące lat temu – i mechanizmy selekcyjne kobiet nadal reagują na pewne sygnały, tak samo jak prehistorii, gdy ludzie żyli w małych osadach czy w jaskiniach.

Kobieta ocenia atrakcyjność mężczyzny przede wszystkim po jego cechach wewnętrznych – ocenia więc przede wszystkim jego charakter i to co z tego wynika.

W dużym uproszczeniu kobieta poszukuje silnego psychicznie, dominującego mężczyzny, który da jej poczucie bezpieczeństwa i który będzie o nią dbał.

uwodzenie kobietCzy uwodzenie kobiet  polega na bycie przystojnym komplemenciarzem?

Nie.

Mężczyzna ten wcale nie musi być piękny i bajecznie bogaty.

O to cechy mężczyzny, który NAPRAWDĘ podoba się kobietom:

– Pewność siebie i  silna tożsamość.

Podstawowa cecha Samca Alfa.  Pewność tego co robisz, w co wierzysz  i czym się kierujesz w życiu z żelazną konsekwencją

– Wysokie poczucie własnej wartości.

Wie czego chce w życiu i wie jak to osiągnąć, ma swoje CELE, pasje i ku nim zmierza

– Prowadzenie.

Jest przywódca, liderem.   Nie pyta się „Czy chciałabyś ?”, lecz proponuje i to robi „Chodź, idziemy tam”

– Wysokie oczekiwania.

Oczekuje i wymaga wiele od kobiety – zarówno w sensie jej cech osobowości jak i zachowania.

– Wyzwanie.

Jest wyzwaniem dla kobiety, nie wyskakuje od razu ze swoim zainteresowaniem, gdy kobieta pokaże ze jest nim zaciekawiona. Zamiast tego sprawdza, czy kobieta spełnia jego kryteria nie związane z jej wyglądem,

– Preselekcja (powodzenie u innych kobiet)

Jest pożądany przez inne kobiety i jego wybranka może być świadoma, że jest wiele innych kobiet, które chętnie zajęły by jej miejsce,

– Opiekun bliskich

Dba o swoich najbliższych i potrafi stanąć w ich obronie,

Te kilka punktów daje ogólny obraz tego jaki mężczyzna podoba się kobietom.

Ciąg dalszy już jutro

Pozdrawiam
Adept

ps. Czy uwodzenie kobiet to teraz coś innego niż myślałeś?

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

8 komentarzy
 1. Ashan

  Zajebiście to przedstawiłeś. Rzeczywiście czytając to wyobrażałem sobie pewnego siebie, zaskakującego samca alfa, który wie, czego chce i nawet w mojej wyobraźni był to gość, który przyciąga dziewuchy jak magnes.

  12 kwietnia 2012 at 19:25 - Odpowiedź
 2. xtro

  Hej Adept masz rację powoli opada kurtyna, wielu Uwo pisze że nie ważne jak wyglądasz nie ważne ile masz kasy itd ważne żebyś był pewny siebie a ja wam powiem że to bullshit, ja jestem pewny siebie ale panny nie chcą ze mną zagadywać nie dlatego że robię coś nie tak ale dla tego że na dyskotece czy tam w klubie jak wolicie ona ma do wyboru 50 lepszych przystojniejszych i 50 gorszych ode mnie wiec po co ma sobie akurat zaprzątać głowę mną ważna jest selekcja to wg mnie 90 % sukcesu a w ogóle się o tym nie mówi a mówi się o innych pierdołach, jeżeli jesteś nieśmiałym gościem to nie podchodź od razu do blachary z plastikiem na twarzy bo ona wyczuwa takich kolesi na kilometr bo spała już z niejednym weź sobie raczej jakąś okularnice np. taka moja rada wtedy nie będzie przypału i nie będziesz sobie pluł w brodę, co do lekcji jakie daje adept to jest ok ja wiem że w grupie raźniej ale jak zostaniesz bez Adepta to też sobie musisz poradzić i to tak żeby dawne lęki nie wróciły.
  Pozdrawiam

  15 kwietnia 2012 at 19:31 - Odpowiedź
  • Zibson87

   „…ona ma do wyboru 50 lepszych przystojniejszych i 50 gorszych ode mnie wiec po co ma sobie akurat zaprzątać głowę mną…”
   A skąd ty możesz wiedzieć, w jaki sposób panna cię postrzega, skoro jej nie znasz. Możesz być w pierwszej dziesiątce, a możesz być ostatni… póki nie zagadasz, to się nie dowiesz…
   Jeśli pokażesz, że masz ciekawą osobowość i ona poczuje, że jesteś konkretnym gościem, to może nie na tej samej imprezie, ale na kolejnych na ogół będzie już inaczej na ciebie patrzeć, bo już zburzysz mur nieufności – i można działać dalej. A jeśli nawet nic z tego nie wyjdzie, to zawsze warto utrzymywać nawet minimalny poziom znajomości, bo być może ona ma jakieś fajne koleżanki. Pewnie dobrze wiesz, że jak poznaje się koleżankę koleżanki to na starcie ma się już minimalny kredyt zaufania:)
   Jeśli chodzi o selekcję… zgadzam się w 100%…:)

   22 kwietnia 2012 at 11:00 - Odpowiedź
  • Kamil

   Pewność siebie, umiejętność rozmowy bez lęku to podstawa. Nie można wyrazić siebie bojąc się.

   23 maja 2012 at 00:14 - Odpowiedź
   • I tu jest pies pogrzebany, podejść do kobiety jest łatwo, ale gdy zaczniesz się jąkać, nie będziesz wiedział co powiedzieć, to już kaplica…

    4 czerwca 2013 at 09:32 - Odpowiedź
 3. Tomek

  Hej. Ja jednak uważam i przekonałem się o tym że pewność siebie to podstawa. To właśnie nieśmiałość powodowała że byłem spalony już na wstępie u atrakcyjnych kobiet. Teraz jak rozmawiam z kobietami to 95% z nich twierdzi że pewny siebie facet działa jak magnes. Uważam że na tym należy sie skupić jeżeli chce sie osiągnąć sukces. Na początku to jest ciężkie ale z każdym sukcesem jest coraz łatwiej. A tak naprawdę nabywanie tej pewności przekłada się na wszystkie aspekty życia (praca znajomi KOBIETY oczywiście)
  Pozdro

  25 kwietnia 2012 at 17:51 - Odpowiedź
 4. wajper2323

  swietne rady ,dzieki stary

  22 czerwca 2012 at 12:01 - Odpowiedź
 5. Kasia

  Eh… a ja się nadal łudzę, że facet doceni moją inteligencję, nie tylko cycki…

  21 grudnia 2012 at 21:39 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Seks z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Potrójne uderzenie – technika Adepta

Potrójne uderzenie – technika Adepta Bywają w czasie uwodzenia (zwłaszcza w ciągu dnia) takie sytuacje, że nie masz dużo czasu...

Zamknij