Czy najpierw dzwonić czy napisać sms do dziewczyny?

smsJest wiele szkół, które podchodzą na różne sposoby do tego tematu.

Ja wyjaśnię Ci moje zdanie: lepiej jako pierwszą formę kontaktu wybrać sms. Z powodu, że jeśli ona jest zajęta (praca, studia) to może nie móc odebrać telefonu. Wtedy dzwonienie po kilka razy i nie odebranie przez nią telefonu pokazuje Twoją desperację. Tymczasem sms dotrze do niej i będzie czekał na jej wolną chwilę na czytanie i odpisywanie. W dzisiejszych czasach KAŻDY czyta smsy, które do niego przychodzą. Więc ona też na 100% przeczyta Twojego smsa.

 

Kobiecie też często łatwiej jest na spokojnie odpisać na sms, niż stresować się rozmową z facetem (tak, ona też może być onieśmielona!). Z jakichś powodów ludzie więcej smsują niż rozmawiają. Jej będzie dużo łatwiej odpisać niż oddzwonić. Proponuję wymienić kilka smsów, a potem zadzwonić.

 

Celem Twojej rozmowy jest trochę podkręcić jej emocje, w pewnym sensie przypomnieć jej dlaczego Ci dała numer, sprawić żeby w rozmowie telefonicznej się oswoiła z Tobą oraz potem wprowadzić temat spotkania. Możesz na początek się z nią trochę podroczyć, opowiedzieć coś zabawnego, zaintrygować czymś co intuicja Ci mówi, napomknąć o jakimś Twoim hobby lub sposobie spędzania czasu.

 

Nie czekaj tygodnia żeby do niej zadzwonić lub napisać sms. Zapomni o Tobie lub pojawi się jakaś inna przeszkoda np. jej Ex błagający ją o powrót.

Napisz lub dzwoń następnego dnia, najpóźniej po 2 dniach. W poradnikach psychologicznych radzono abyś czekał kilka dni, żeby pokazać niedostępność. To bzdura.

To działać może tylko w sytuacji gdy podrywasz dziewczynę w kółku znajomych. Jeśli tak nie jest – pisz najpóźniej po 2 dniach (a lepiej następnego dnia).

To tyle w skrócie…

Adept

 

ps. to tylko jedna z ponad 250 porad, które zawarłem w moim ebooku „Generator Randek”, zajrzyj  do niego aby znaleźć rozwiązanie na swój problem.

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

6 komentarzy
 1. Szymbek

  Hmm a czy warto po wzięciu kontaktu wysłać po 5 minutach sms z czymś zaczepnym (w przypadku podejścia gdy po 3-4 minutach bierzesz numer i odchodzisz) w celu wzmocnienia kontaktu?

  20 sierpnia 2014 at 13:42 - Odpowiedź
  • Adept

   możesz, ale to zalezy od tego co sie dzialo wczesniej…

   20 sierpnia 2014 at 15:55 - Odpowiedź
 2. MAX

  Siema Adept!

  Taki mały offtopic, ale wolę spytać tutaj żeby wszyscy mogli w razie czego czerpać wiedzę z komentarza z Twojej odpowiedzi (może wielu początkujących ma ten sam problem). Otóż rozmawiam intensywnie z jedną kobietą na sympatii od ok. prawie dwóch tygodni (nie mamy możliwości się spotkać ot tak – obydwoje studiujemy w mieście X ale obecnie każde z nas mieszka w innym mieście na drugim końcu Polski. Pierwsze możliwości od ok. połowy września)

  I ona daje mi wyraźnie sygnały zainteresowania, pisze że ją interesuje, intryguje, ona się klasyfikuje pod moje wymagania, daje aluzje seksualne, mówi że jej wyobraźnia szaleje nt. tego jaki mogę być. Problem polega na tym że boje się że jej wizja mnie może rozjechać się ze rzeczywistością. Zbyt dobrze to zrobiłem virtualnie ale nie wiem czy dam radę realnie (nic nie kłamałem, pisze z nią samą prawdę).

  Jak powinno wyglądać prawidłowe „zejście na ziemię”, jak osłabić trochę jej wyobraźnie, lub dobrze poprowadzić taką relację?

  Pozdro Marcin!

  24 sierpnia 2014 at 13:43 - Odpowiedź
  • Adept

   Przestań „halucynować” na temat tego jak „kiepski się okażesz w realu”, tylko nakręć ją seksualnie jeszcze bardziej 🙂 a potem przeleć ją tak, żeby nie zapomniała tego do końca życia 🙂

   24 sierpnia 2014 at 14:18 - Odpowiedź
 3. Dawid_W

  Adept,

  ja mam na to jeszcze inny sposób, ciekaw jestem co o tym sądzisz:
  Najpierw dzwonię, a gdy nie odbiera od razu wysyłam SMS i cierpliwie czekam na odp. Dzwonię, bo uważam, że to jest odważniejsze i lepsze a SMS jeśli nie odbiera dlatego, bo może nie mieć zapisanego mojego numeru i w związku z tym może już w ogóle nie oddzwonić i to nie dlatego, że to ja dzwoniłem, ale właśnie mogła nie zapisać numeru.

  1 października 2014 at 11:21 - Odpowiedź
  • Adept

   Można i tak. Nie przesadzałbym z tym przekonaniem, że jak dzwonisz to wychodzisz na odważniejszego 🙂
   Jeżli ona nie ma Ciebie wpisanego w telefon, to oczywiście – może nie chcieć odebrać, bo nie wie kto dzwoni.

   1 października 2014 at 11:38 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Seks z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Atrakcyjność Seksualna Mężczyzny – wstep

Dziś chciałbym napisać artykuł będący wstępem do całej dużej dziedziny jaką jest bycie atrakcyjnym dla kobiet. Jak to rozumieć, jak...

Zamknij