Ex na Plaży 4 sezon – Czy Oni Umieją Podrywać? Moja Analiza

Reality show „Ex na plaży” czwarty sezon zaskakuje. Już w pierwszym odcinku kilka scen w których jak na dłoni widać, że uczestnicy nie zawsze radzą sobie z podrywem. Popełniają liczne gafy, kłócą się z kobietami zamiast je zauroczyć sobą. Widać, że sam wygląd i najlepsza muskulatura nie dają gwarancji sukcesu. Zobacz moją analizę pierwszego odcinka „Ex na plaży”. Nie o wszystkim opowiedziałem, kilka smaczków zostawiłem moim czytelnikom, aby sami wyłapali. Jeśli zauważysz co pominąłem w analizie to napisz w komentarzu. Sprawdzimy jak uważni są moi czytelnicy 🙂

 

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Ex na plaży vs Umiejętności Podrywu

Ciekawe jest to jak wielki kulturysta mówi, że nie ma żadnych problemów z kobietami, a gdy przychodzi co do czego, to nic nie potrafi wykrztusić z siebie. Realne życie, sytuacje z kobietami, często pokazują prawdę o umiejętnościach podrywu i rozumieniu kobiet. Wielu facetów z „Ex na plaży” w swoich myślach są świetnymi graczami, mają powodzenie u kobiet, a gdy przychodzi co do czego, to różnie z tym bywa. W „Ex na plaży” w pierwszym odcinku widać to gołym okiem. potem sytuacja Bartka, który wypił za dużo alko i kompletnie robi z siebie błazna przed Anią, niszcząc swoje szanse w pierwszym odcinku „Ex na plaży”. Zobacz też buraczane zachowanie Bartka w stosunku do Nastasii. Po tym jak wybrała Kasjusza on zaczyna na nią jechać. Ewidentnie jego ego wchodzi mu w drogę w czasie podrywu. Zobacz też co mówił na żaglówce w rozmowie z Nastią. Nie pokazuję tego w video, dlatego obejrzyj to sam i wyciągnij swoje wnioski. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie lepiej. W tej analizie nie uwzględniłem też innych sytuacji. Jeśli obejrzysz pierwszy odcinek „Ex na plaży” i będziesz miał pytania – napisz je w komentarzu.

Adept

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

10 komentarzy
 1. Hubert

  Cześć Adept,
  Dzięki za analizę, odnośnie pytań, to co uważasz o grze Kasjusza?i czy ma pojęcie o uwodzeniu, może trochę kiedyś czytał? bo moim zdaniem mentalnie jest najlepszy, chociaż później miałem wrażenie że idzie trochę na pałe, i zbyt mocno przegina w bycie hamaskim, ogólnie spoko gościu, ale mógłby to trochę to zbalansować.

  26 września 2018 at 20:41 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Tak, wydaje mi sie ze ma jakies tam pojecie i pewne cechy, które mogą wzbudzać emocje u dziewczyn. Byc moze jest naturalem. Czasem przegina i nie zawsze umie z tego wybrnąć. Ale jesli bym mial wskazywać to on jedyny z nich ma trochę umiejetnosci. Ktore psuje przez to, że jest non stop na bani.

   26 września 2018 at 20:50 - Odpowiedź
  • FRED

   Tylko czemu tak zraził do siebie wszystkich ludzi? Co w nim jest tak odpychającego że dziewuchy kręcą nosem?
   Czy to wina małego czasu przebywania z kobietami, przez co gdy już się dorwie zaczyna robić się z niego dzieciak?

   1 października 2018 at 19:37 - Odpowiedź
   • Hubert

    Dziewczyny go lubią, a w kolejnych odcinkach zdziała coś z Anastasią. Na dzieciaka jak to ująłeś, poderwie najlepszą łaskę z programu.

    2 października 2018 at 22:25 - Odpowiedź
 2. Andrzej

  Świetnie że robisz takie komentarze, można wyciągnąć dużo wniosków oraz porad jak postępować.

  27 września 2018 at 07:31 - Odpowiedź
 3. FRED

  Kiedy kolejny?

  1 października 2018 at 17:41 - Odpowiedź
 4. memo

  genialne video.

  3 października 2018 at 23:23 - Odpowiedź
 5. czy matka kaszką dzieli

  To co m w tym odcinku rzuciło się w oczy, to zachowanie Anastazji, w końcowym wątku Twojego filmu. Uważam, ze ma silny charakter. Wstawiła się za koleżanką, zdecydowanie, i zachowując kulturę, bo bez przeklinania odpowiedziała na głupoty kolegów. Za to dostała baty od chłopaków, donica z kwiatami i komentarz o powąchaniu mógł zaboleć. Myślę, że z reakcji, które mogła wymyślić w ciągu sekundy, to uśmiech, zdecydowanie z grzeczności, niż z rozbanwienia, był super rozwiązaniem sytuacji. Nie było sensu, by wchodziła w wulgarną popyskówkę. U mnie ma plusa za niepodejmowanie głupawej walki, chociaż ego chciałoby się odgryźć.
  Specu Adepcie;) czy podobnie byś zinterpretował zachowanie Anastacji?

  Pees. Bonus dla wszystich – fajna piosenka Sigala, Ella Eyre, Meghan Trainor – Just Got Paid (Lyric Video) ft. French Montana

  20 października 2018 at 03:31 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   o Anastasii zobaczysz wiecej w bonusowym odcinku analiz

   20 października 2018 at 05:11 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wojownicze Feministki Ninja czyli #MeToo vs Prawdziwe Uwodzenie

W czym jest problem z ekstremalnym feminizmem? Długo się zastanawiałem nad tym artykułem, miałem go w głowie, ale ciągle mi...

Zamknij