Jak Media Manipulują Tobą, Abyś Nie Miał Łatwo Seksu i Dziewczyny

Myślę, że jednym z powodów dla których wielu facetom się nie udaje z kobietami są media. A przede wszystkim to jak media przedstawiają związki. Widzisz związek  swoich rodziców i twój umysł go modeluje. Potem oglądasz filmy hollywoodzkie i widzisz jak zakochany klasowy nieudacznik ocala świat i na koniec zdobywa dziewczynę. A Ty myślisz, że tak właśnie się dzieje naprawdę. Ale w realnym życiu często to tak nie działa. I masz dysonans, bo media mówią jedno, Ty widzisz drugie. Media mają na nas tak potężny wpływ, że uczą mężczyzn złego sposobu na rozumienie i zdobywanie kobiet. Pisałem już o tym wiele razy choćby w artykułach PSYCHOLOGIA UWODZENIA  i PSYCHOLOGIA KOBIET, więc nie będę się powtarzał.

Powiem Ci tylko, że wg mnie media i wielki biznes nie jest zainteresowany, abyś Ty miał dużo seksu. Gdybyś mógł mieć seks z dziewczyną w ciągu 1-3 godzin od poznania, no powiedzmy nawet w ciągu kilku dni, to czy chciałbyś biegać za dziewczyną, adorować ją i prosić ją o rękę?  Powiem więcej wg mnie media i biznes nie są zainteresowani, a byś Ty wierzył, że KOBIETY lubią seks. Kto na tym zyskuje: jubilerzy, restauracje, kina, kwiaciarnie i producenci kwiatów, producenci luksusowych samochodów, producenci porno. A komu zależy abyś Ty miał więcej seksu z kobietami? Producentowi prezerwatyw i mi. Bo ja zarabiam, gdy Ty masz więcej seksu niż wcześniej i z radością kupujesz kolejne moje poradniki. Nie wiem czy jest to świadome (spiskowe) działanie wielkiego biznesu, myślę ze raczej splot wielu czynników, które akurat się tak nakładają, że tak dają efekt końcowy.

OK, przejdźmy do konkretów. Przykład pierwszy z brzegu, dziewczyna mówi „Chcę mężczyznę, który wie czego chce i wie jak to dostać”. Myślisz sobie, „Jeeee, to o mnie, hehe”. A od dziecka słyszysz „Nie rozrabiaj, bądź miły i uprzejmy dla innych, szanuj kobiety” itp. A jeszcze potem słyszysz, że jakiś zjebany PUA prześladował 37 kobiet i im groził. Oburzone feministki mówią o „wykorzystywaniu kobiet”, „upodlaniu i molestowaniu”. Czytasz na blogu u mnie jak to kobiety chcą non stop seksu, a zaraz potem masz na Onecie artykuł o gwałtach na kobietach. I masz pierdolnik w głowie.

Jest masa przeciwstawnych komunikatów, które dostają się do męskiego umysłu. Jeśli jesteś kolesiem, który ma trochę lęku społecznego, boi się zagadywać, na randce nie idzie mu za dobrze, to w końcu utykasz na miesiące. Nawet u mnie na blogu możesz w jednym artykule przeczytać, że warto być zdecydowanym, szybko przechodzić do dotyku i seksualizacji znajomości, a w drugim jest, abyś nie działał pochopnie. Umysł początkującego jest kropce. Raz słyszy „nie bądź przywiązany do wyniku”, a potem „idź do klubu i działaj jak ostry zawodnik, nie odpuszczaj tej suce!”. Ok, może nie tak ostro, ale chyba łapiesz moją myśl przewodnią?  Raz słyszysz „wygląd nie ma znaczenia”, a w innym artykule „załóż ten wisiorek +10 do atrakcyjności”. Sekret zrozumienia tych paradoksów tkwi w załapaniu, że wiele technik uwodzenia stosujemy w odpowiednich sytuacjach, z odpowiednimi kobietami. I te same techniki uwodzenia świetnie działające np. przy zagadaniu do obcej kobiety na ulicy, nie będą działać w kółku znajomych. I na odwrót. Tego wyczucia co, kiedy i jak, najszybciej nauczysz się podczas praktyki. Ciężko to złapać od samej lektury bloga.

Ok. wracając do głównego wątku… Nudziło mi się i  wyszukałem kilka wklejek internetowych. Pomyślałem, że zrobię mały test na spostrzegawczość moich czytelników. Przeczytaj je proszę i napisz w komentarzu jakie negatywne wzorce utrwalają w facetach tego typu debilne „demotywatory”.

Na początek zobacz ten filmik (jeśli jeszcze go nie widziałeś)

 

Zobacz co jest w tym pierwszym filmie przekazywane: Musisz zasłużyć na kobietę, nie możesz czuć się fajnie takim jakim jesteś. Musisz stworzyć bajeczkę, udawać kogoś kim nie jesteś, aby „zaimponować kobiecie”. Jak tu się czuć naturalnie? Nie da się.

A poniżej drugi filmik, jak sądzisz który z facetów ma większe szanse?

 (nie znalazłem tego filmu w lepszej jakości, jeśli go gdzieś zobaczysz podeślij mi mi proszę)
Tak, zgadza się, ten drugi facet ma znacznie większe szanse zdobyć kobietę. Jest wyluzowany, autentyczny, flirtuje w zabawny sposób, nie czuje potrzeby sztucznego imponowania. Sprawia, że kobieta się śmieje. Jest we własnym świecie w którym są dobre i szczere emocje. A to już bardzo wiele.
I spójrz na ten obrazek poniżej:

10351014_768564193177045_8338433157381015052_nCo takiego jest pokazywane w mediach na temat męskiej seksualności?

Przykro to powiedzieć, ale zasugerowana jest męska seksualna obsesja (desperacja). Męskie zdesperowane podejście do seksu. Każda kobieta ma w swojej głowie to, że mężczyźni mają obsesję na punkcie seksu i przelecieli by wszystko co się rusza. Nie bez przyczyny, nie jesteśmy tacy wybredni za jakich byśmy chcieli być uważani. W każdym razie większość z nas, facetów. Jednak męska seksualna frustracja, to dla kobiety niezbyt atrakcyjna myśl.

Oglądasz TV, czytasz  gazety i wszędzie dookoła widać seksualną obsesje. Społecznym komunikatem i „oczywistością” jest to, że seks jest przysługą dla mężczyzn. Większość mężczyzn kupiło ten błędny schemat. Przykład masz po lewej stronie na obrazku.

Tymczasem kobiety lubią seks tak samo jak mężczyźni. Seks jest przyjemnością dla obu stron. Część kobiety podchwyciło tę myśl, aby czerpać z tego korzyści (pieniądze, prezenty, usługi itp.) Ale Ty nigdy nie zachowuj się tak, jakby seks był dla ciebie przysługą, czy jakąś wielką rzeczą, na którą musisz się pocić, czy uratować świat i zyskać „względy kobiety”. Kiedy kobieta da Ci do zrozumienia, że możesz mieć szczęście jeśli ona się z Tobą prześpi, to powiedz jej że wolałbyś raczej, żeby posprzątała mieszkanie, zrobiła zakupy, umyła Twój samochód, wyprowadziła kota na spacer. Nigdy nie kupuj tego, że seks jest nagrodą dla Ciebie  za „dobre sprawowanie”.

Czasem słyszę o tym jak to żona mężowi robi „szlaban na seks”, albo „zamyka sklepik”. To jest właśnie to o czym mówiłem wyżej. Gdzieś po drodze w danym małżeństwie (związku) mąż kupił ramę „seks jest przyjemnością tylko dla mnie”. I wskutek tego żona może seksem dyndać mu przed nosem, jak marchewką przed osłem. Zamiast być zbyt napalonym na seks (nawet jeśli jesteś prawiczkiem), bądź raczej zainteresowanym jej INDYWIDUALNĄ seksualnością. Pokazuj, że nie masz obsesji na punkcie seksu. I seks to nic wielkiego. Wbrew intuicji będziesz miał wtedy seksu znacznie więcej, niż pokazując jakim jesteś napalonym psem na baby. Dla kobiety seksualne pożądanie mężczyzny jest bardzo podniecające, gdy 1. czuje do mężczyzny pociąg  2. on pragnie jej unikalności i nie wygląda na potrzebującego. Zobacz obrazki poniżej i powiedz mi, czy teraz już widzisz jak jesteś programowany na bycie frajerem? Czy widzisz już ten mechanizm (schemat medialny)? Masz stać się trybikiem popychającym społeczeństwo do przodu. Dopiero wtedy przysługuje Ci seks. Nie kupuj tego. Nigdy.

 164268-3352ae08519f975af9dc444e8004f7c1

10857870_10203362425517379_5833139324466281518_n

Większość kobiet ma bardzo niegrzeczną stronę w sobie. Chcą być nieźle zerżnięte. Może nie przyznają się do tego w towarzystwie, publicznie. Ale jest w nich ta część, która pragnie być rzucona na łóżko, zdominowana i zerżnięta, przez zdecydowanego samca. A faceci wierzą, że muszą się targować za seks, bo kobiety mają bardzo mały pociąg seksualny. Kobietom też się nieźle miesza w głowach, ale to już osobna historia np. „Musisz zachowywać się tak i tak, bo wyjdziesz na zbyt łatwą” itp.  Przykład takiego mema (poniżej), którego autorem jest sfrustrowany facet (zapewne nie bez powodu porzucony/zdradzony przez dziewczynę), nie umiejący otworzyć kobiety seksualnie i pragnący mieć kontrolę nad jej seksualnością (której nie rozumie). Zupełnie jak te ostatnie zamieszania wokół problemu aborcji.
fb_img_1446739807667
Kobietom w mediach od małego wmawia się, że jako płeć generalnie nie są stworzone do czerpania przyjemności z seksu. Albo że jest wiele kobiet nie zainteresowanych seksem (lub mniej niż mężczyźni). Inna promowana medialnie bzdura: „Kobiety, które czerpią przyjemność z NIEMONOGAMICZNYCH relacji są złe, zepsute, „dziwkarskie” itd. Przekaz brzmi: „jeśli jesteś taką kobietą, to nigdy nie znajdziesz sobie mężczyzny na dłużej”. Nie ma wiele głupszych stwierdzeń niż to. Gdyby tak było naprawdę, to prostytutki (albo kobiety ocierające się w życiu o sponsoring)  NIGDY nie wychodziły by za mąż.
Adept
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

17 komentarzy
 1. Bohdan

  Jeżeli dziewczyna próbuje szantażować seksem, to ja na to mam jedno zdanie, które zawsze skutkuje ” wiesz od kiedy wymyślono strajki, powstała instytucja łamistrajków”. Najlepiej się wtedy ubrać i wyjść. Żyje na tym świecie bardzo długo i nigdy drugi raz sytuacja się nie powtórzyła.
  Pozdrawiam

  9 listopada 2016 at 17:47 - Odpowiedź
 2. Piotrek

  Hmmm, nie wiem za bardzo co pisać, bo wydaje mi się że temat już wyczerpałeś. Wg mnie po kolei: 2 pierwsze obrazki (koło „fortuny” i kawał o majtkach) przekazują, że to facet jest „petentem” w sprawie seksu a kobieta podejmuje ostateczną decyzję i może (choć nie musi) łaskawie zezwolić facetowi na seks. Niczym policjant proszony o odstąpienie od mandatu. Kawał jest mocno naciągany, stwierdzenie „nie wejdę to twoich majtek” jest nienaturalne i służy wyłącznie nadaniu temu stwierdzeniu innego znaczenia. Co nie zmienia faktu, ze przekaz jest jaki jest. Kawał o bankomacie – „kobiety lecą tylko na kasę” (wszystkie). Wg mnie kawał jest ok, o ile opowiadasz go wyłącznie dla żartu i nie bierzesz na poważnie.Ostatnie zdjęcie jest jak dla mnie pomyłką. Wynika z niego, że jakikolwiek kontakt z mężczyzną blokuje kobiecie możliwość szczęśliwego zamążpójścia. Czyli żadna panna młoda nie została nigdy wyruchana przez innego faceta niż pan młody. Pewnie są takie przypadki, ale nie róbmy z tego reguły. Swoją drogą na tym obrazku z imprezy ciężko się doszukać czegoś „niestosownego”. Gość trzyma dziewczynę na rękach w obecności wielu ludzi. Trudno więc o jakąś intymną atmosferę. Są to zwykłe imprezowe zabawy, które często do niczego nie prowadzą i nie świadczą o niej ani o nim. Idąc tym tokiem rozumowania można by dziewczynę „osądzić” za zwykły taniec z facetem. Jedynie trzymanie jej za tyłek można podciągnąć pod jakiś poziom erotyzmu, ale nie przesadzajmy.

  10 listopada 2016 at 09:12 - Odpowiedź
 3. Waldek

  Witam,

  Niestety wszystko prawda. W takiej rzeczywistości funkcjonujemy. Niemal wszyscy tak robią. Pytanie jak się od tego owczego pędu uwolnić ? (mam na myśli presje otoczenia żeby tak robić)

  10 listopada 2016 at 09:27 - Odpowiedź
 4. Jerzy

  Jezeli chodzi o koncowe zdanie o prostytutkach wychodzacych za maz, spotkalem badanie amerykanskie o programie resocjalizacji mlodych prostytutek.(zrodlo ksiazkaR.Koch,,20/80,,) to znaczy wydaniu je za maz. Program zakonczyl sie porazka poniewaz odkryto ze wiekszosc mlodych prostytutek po zaliczeniu okolo 200 klientow, Traci zdolnosc do funkcjonowania w monogamicznym zwiazku( malzenstwie).

  10 listopada 2016 at 09:30 - Odpowiedź
 5. EntropySphere

  Adept, na słuchaniu mediów jeszcze nikt dobrze nie wyszedł. Bądź sobą (lub najlepszą wersją siebie) i rób swoje.
  Jeśli panna limituje komuś dostęp do seksu tzn. że nigdy jej porządnie nie przeleciał. Jeśli zrobisz to chociaż raz, ona będzie zawsze prosić o więcej.

  Mi też zajęło trochę czasu wyjście z bajek o rycerzach i księżniczkach, ale ten etap musi przejść prawie każdy kiedy ma naście lat.

  10 listopada 2016 at 10:15 - Odpowiedź
 6. Ragnarok

  Najgorsze są samice, żeby nie powiedzieć suki,
  które potrafią oskarżyć Cię o gwałt, jeśli coś im nagle przestanie pasować.
  A prawo mamy takie, że trudno się wybronić, nawet jeśli to ona była tą napaloną stroną.
  A co do całego artykułu.. Co tu się dziwić Adept.
  Żyjemy w JEDNEJ WIELKIEJ HIPOKRYZJI. Świat jest pełen nieścisłości i nielogiczności,
  mówi się publicznie A, myśli się prywatnie B, a co robi się C.
  Żyjemy w kraju niby katolickim, ale wstrzemięźliwość seksualna to prawdziwa rzadkość,
  seks jest czymś powszechnym w praktyce, A JEDNAK udajemy, że tak nie jest.
  Media to jedna rzecz, ale są jeszcze inne czynniki (głównie religiopochodne), które trują świadomość społeczną.

  10 listopada 2016 at 21:06 - Odpowiedź
  • Ragnarok

   Gdyby zniknęła ta cała otoczka hipokryzji okazałoby się, że seks jest czymś naturalnym i pozytywnym.
   A tak – kontrolując seksualność społeczeństwa i wzbudzając w nim lęk, możesz je kontrolować na wiele sposobów.
   Popęd to potężna rzecz, która potrafi zmącić umysł, jeśli wda się tu patologia, a w naszym społeczeństwie
   niestety popęd nie jest naturalnie zaspokajany, a nawet jeśli ktoś uprawia seks, to prawdopodobnie będzie miał podświadomie poczucie winy, bo przecież w „naszej” kulturze od małego się mówi, że to grzech – i ludziom to siedzi w głowach i nie sposób się tego bez głębokiej auto/hipnozy i pracy nad sobą pozbyć.

   10 listopada 2016 at 21:10 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   na temat oskarżeń o gwałt będzie niedługo artykuł, wywiad z prawniczką

   10 listopada 2016 at 21:47 - Odpowiedź
 7. Racjonalista

  Trafiłeś artykułem w same sedno. Ja tez zauważyłem ze reklamy, muzyka i ogólnie TV kreuje fałszywy obraz rzeczywistości. Myslalem ze wpadam w jakieś paranoje bo rozmawiałem o tym z moimi znajomymi i byłem wyśmiany ze jestem jakimś paranoikiem i wszystko jest w porządku. Na przyklad oglądając raz z ciekawości gazety „takie typowo męskie” i była tam taka reklama jakis drogich zegarków i oczywiście w tle jakis koleś w garniaku z tym zegarkiem na ręce i w tle stoi jego prestiżowy samochod a w nim jakaś laska i zacząłem sie zastanawiać jak odbierany jest taki wizerunek? Co sobą kreuje? Dlaczego akurat seks = dobrze wyglądający koleś z zegarkiem i sportowa fura? Ja nie mam jakieś góry pieniędzy a tym bardziej samochodu a jakoś czasami wracam z klubu w towarzystwie. Takich przekazów jest masa, ciężko jest sie przed tym obronić. Tez ciekawym zjawiskiem jest to w muzyce np. Disco-Polo (nie żebym słuchał 🙂 ) jak przedstawianiy jest typowy facet który błaga o jej aprobatę, atencję w tekstach itp. W dzisiejszych czasach trzeba wszystko przepuszczać przez swój wewnętrzny filtr bo inaczej zostaniemy w tym matrixie 🙂

  11 listopada 2016 at 18:58 - Odpowiedź
  • Marcin

   Właśnie, do oglądania pewnych treści trzeba dojrzeć, nauczyć się je filtrować, bo inaczej media zrobią z nas lemingów.
   Zrobiłbyś też może analizę tekstów piosenek, z czego zapewne najwięcej byłoby z gatunku disco polo – tego, czego można się z nich nauczyć, a co nas wprowadza w błąd.

   12 listopada 2016 at 07:36 - Odpowiedź
   • Adept
    Adept

    podeslij mi kilka linków i tekstów

    12 listopada 2016 at 07:40 - Odpowiedź
 8. Alex

  Czesc, trafilam tu przypadkiem, pomijajac twoje teorie i sposoby, to o czym tutaj piszesz jest bardzo prawdziwe. Wkurzaja mnie te stereotypy dotyczace plci i seksualnosci. Aczkolwiek uwazam, ze faceci i tak maja lepiej. To o czym piszesz, jak od malego jestesmy trenowani-woebec mezczyzn jest duzo wieksza tolerancja jesli chodzi o bycie „niegrzecznym”. U kobiet jej w ogole nie ma. Stereotypy dotyczace tego jakie mamy byc sa dopiero chu..we. Coz, jesli te twoje nauki mialby sprawic, ze faceci zaczna miec jaja, to swietnie. Aczkolwiek mam watpliwosci, ze jest to cos, co mozna wytrenowac ale…

  12 listopada 2016 at 22:30 - Odpowiedź
  • Marcin

   Może i lepiej, ale nie pod każdym względem. Zgodzę się z tym, że złe zachowanie jest dużo bardziej potępiane u kobiet, niż takie samo w wydaniu męskim, i to już od najmłodszych lat. Aczkolwiek gdy kobieta się wkurzy na faceta, ma pełne prawo mu za*****, ale gdy on ją uderzy, to jest skończonym chamem. Facet musi też bardziej uważać na to, co na siebie włoży, bo inaczej wyjdzie na pedała.

   14 listopada 2016 at 07:38 - Odpowiedź
 9. Bartek

  hej adepcie dobry artykuł! Mógłbyś rozwinąć
  „Dla kobiety seksualne pożądanie mężczyzny jest bardzo podniecające, gdy 1. czuje do mężczyzny pociąg 2. on pragnie jej unikalności i nie wygląda na potrzebującego.”

  2-gi punkt, bo nie bardzo rozumieć, jak pragnąć jej unikalności? (chodzi o cechy charakteru, czy np. jeśli ma fajny tyłek/cycki/usta itd. to pokazywać zainteresowanie tego, w stylu np. „masz cudowne usta, kiedy na nie patrze czuje że w spodniach zaczyna mi brakować miejsca”? czy jeszcze chodzi o coś zupełnie innego jak np. jej ukryte fantazje itd.?

  Kolejne pytanie jak się wygląda na potrzebującego i jak się wygląda na nie potrzebującego? A może byś mógł zrobić artykuł na ten temat bo coś mi się wydaje że to szersze zagadnienie.

  12 listopada 2016 at 23:03 - Odpowiedź
 10. Hubert

  Ciekawy i trafny artykuł, na szczęście, coraz więcej mężczyzn się budzi..dzięki za wiedze. Adept jak czas pozwoli to ruszyła polska wersja ex na plaży, i tam jest pole do popisu jak nie powinien zachowywać się facet.

  13 listopada 2016 at 12:17 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie znam tego programu. Poszukam w sieci.

   13 listopada 2016 at 12:46 - Odpowiedź
 11. Seba

  od lat duzo dzialam w swiecie biznesu.. media oczywiscie nami manipulują, wszystko to wielki biznes.. a najgorsze jest to ze nieogladajac telewizji ciezko byc normalnie odbieranym przez innych którzy mają papke w glowie.. dlatego ludzie osiągający wielkie sukcesy zawsze są uważani za dziwaków, bo mają niesamowicie odmienny sposób myslenia który drażni malych ludzi. Uwazam ze najwazniejsze to robic swoje jednak z uwzględnieniem tego jak jest sie odbieranym, bo np w Polsce (ale nie tylko) pokazywanie wielkiego majątku (nie dla chwalenia sie ale po prostu wygody zycia..) naraża na okradanie i przykrosci, dlatego uwazam ze w dzialaniu nie tylko z kobietami ale ogolnie nalezy komunikowac sie adekwatnie do danych ról czy sytuacji.

  4 grudnia 2016 at 14:59 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Seks z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
miejsca na podryw
9 Najlepszych Miejsc do Podrywu według Adepta

Witaj, dzisiaj przedstawię Ci w pigułce miejsca, w których możesz poznawać kobiety. Robię to po to aby wyeliminować pytania w...

Zamknij