Poznaj Sekret Uwodzicielskiego Dotyku, aby po 5 Minutach Dziewczyna Była Twoja!


Zdradzę Ci Moją Metodę Uwodzicielskiego Dotyku i Zamiast Rozmawiać z nią Godzinami, już po kilku chwilach dziewczyna będzie tak podniecona, że Nie Bedzie Ci się Opierać


Gwarantuję Ci, że od pierwszych sekund będziesz mógł ją dotykać coraz śmielej i nie dostaniesz w twarz - oto formuła, która podrywa i podnieca kobietę niemal bez słowa.

Czy masz te problemy z dotknięciem dziewczyny, pierwszym pocałunkiem, wywołaniem w dziewczynie podniecenia i burzy hormonów, a na koniec rozmowy stajesz się tylko jej zwykłym kolegą?

1. Zbyt szybko pchasz się z rękami i dziewczyna odpycha Twoje ręce

2. Boisz się, że popsujesz wszystko i dlatego wogóle jej nie dotykasz

3. Nie wiesz JAK nawiązać kontakt fizyczny, a KIEDY ją pocałować. I dlatego znajomość jest nudna lub koleżeńska, a Ty wracasz do domu sam.

4. Krępujesz się nawet musnąć dziewczynę i boisz się odrzucenia (bo może pomyśli, że jesteś zboczony?)

5 . Nie wiesz jak poznać kiedy kobieta jest gotowa na przytulenie jej, objęcie, pieszczenie jej ciała i całowanie

6. Nie znasz miejsc na ciele dziewczyny, które trzeba dotykać, aby się podnieciła na radce lub zwykłym spotkaniu

 

Popełnianie tych błędów sprawia, że znajomość z kobieta staje się nijaka, a ona przestaje być Tobą zainteresowana, nawet jesli wcześniej trochę się jej podobałeś.. Kobieta odrzuca mężczyznę, który nie bierze "spraw w swoje ręce" i nie przechodzi do seksualnego dotyku. Wtedy cała znajomość obumiera. Pewnie miałeś tak nie raz, że rozmawiałeś z dziewczyną, ale rozmowa stawała się coraz bardziej nijaka i neutralna... a przecież w myślach już ją rozbierałeś...

 

94% mężczyzn nie wie kiedy może pierwszy raz dotknąć dziewczynę i jak przejść do pocałunku. Zdają się na ślepy los i na farta. A czy Ty wiesz jak ją podniecić tak, że będzie chciała rzucić się na Ciebie? I to jeszcze na pierwszym spotkaniu lub randce?

 

Faceci nie radzą sobie ze swoim podnieceniem i "głupieją" w towarzystwie pięknych kobiet. Próbują je niezdarnie obmacywać i wtedy budzą w dziewczynie obrzydzenie.

Inni faceci próbują wogóle nie dotykać dziewczyny, ale to prowadzi do szufladki "kolega" bez szans na seks lub bycie razem.

 

Rozwiązaniem jest uwodzicielski i seksualny sposób dotyku "pod radarem" tak, aby szybko podnieciła się przy Tobie, bez ryzyka odrzucenia

 

Zobacz, jak po latach doświadczeń, prób i błędów odkryłem "Niewidzialne" techniki dotyku, które pozwalają rozpalić kobietę do czerwoności i sprawić, że szybko pójdzie z Tobą do łóżka:


Jeśli ona będzie przy Tobie podniecona, a nie będzie wiedziała dlaczego ("niewidzialny dotyk"), to z kim w jej głowie połączy podniecenie ? Z Tobą. Pomyśli, że to Ty tak na nią działasz...

 

Pewnego dnia, gdy po kolejnej nieudanej randce analizowałem swoje błędy, zrozumiałem gdzie popełniałem JEDEN FATALNY BŁĄD. Byłem mistrzem gadki, ćwiczyłem ją miesiącami, szukałem jeszcze bardziej ciekawych tematów do rozmowy, chciałem być JESZCZE bardziej bardzo zabawny i błyskotliwy. Podczas gdy przegapiałem momenty, w których mogłem ją spokojnie zacząć całować i zabrać do domu (wiadomo w jakim celu). W każdej z nieudanych randek brakowało jednej rzeczy - DOTYKANIA DZIEWCZYNY i to we właściwy sposób.

Możesz mieć tysiące zabawnych trików w rękawie, możesz być najzabawniejszym facetem pod słońcem, możesz być duszą towarzystwa, ale jeśli nie wiesz JAK i KIEDY  zacząć dotykać kobietę i rozwinąć ten dotyk w stronę seksualną, to Twoje seksualne przygody będziesz przeżywał tylko ze swoją ręką.

 

"Miałem palce 3 cm od jej cipki i wszystko spieprzyłem..."

W 2003 r. czyli 2-3 lata przed poznaniem technik uwodzenia, poznałem w sieci jedną mega seksowną dziewczynę, która była tak gorąca i seksowna, że od samego patrzenia na nią lód się topił. Spotkałem się z nią 3 razy, ale nie umiałem jakoś przejść z nią do rzeczy, ona mnie podpuszczała seksualnie, kusiła i odsuwała się. Nnie wiedziałem co robić i stałem w miejscu. Udawałem kolegę i próbowałem ją jakoś poderwać. Ona zaproponowała żebym zaczął z nią biegać wieczorami dla złapania kondycji. Uchwyciłem się tego jak tonący brzytwy i umówiłem na bieganie.

Wieczorem przebiegliśmy się kawałek dookoła jej osiedla i wróciliśmy do niej. Ona mieszkała wraz z siostrą i mamą. Już po biegu weszliśmy do niej, ona wskoczyła szybko pod prysznic i wróciła w górze od piżamki, kusząco się powierciła i wskoczyła pod kołdrę. Poprosiła mnie o ten masaż bioenergią, o którym jej wcześniej mówiłem. Aż mi zaschło w gardle.

Zacząłem robić  jej ten masaż reiki, który polega na dotyku i przekazywaniu energii (nie wchodząc w szczegóły) i w pewnym momencie ona odsunęła kołdrę, zobaczyłem że była tylko w górze od piżamy, który odsłaniał jej całą pupę (leżała na brzuchu) i cipkę. Ja trzęsącymi rękami robiłem jej ten biomasaż, aż moje ręce zeszły na jej gołą pupę. Cały się zaczerwieniłem i a w myślach miałem istny galop „O jezu! Co teraz ?? Czy powinienem, teraz zacząć pieścić jej pupę i potem gołą cipkę?? Cipkę, która była o 3-4 cm od moich dłoni! Nie wiedziałem jak zareagować? Co robić ? Czy to wypada, czy nie?

Ona mruczała i szeptała jak jej dobrze robi ta energia... jak przyjemnie się czuje. A JA WAHAŁEM SIĘ, BIŁEM SIĘ W MYŚLACH „Czy to wypada ją teraz pieścić? Czy to wypada ją teraz podniecać? Czy powinienem, czy nie ? Bałem podjąć jakikolwiek krok. Nie wiedziąłem czy jej się to spodoba czy może dostanę w twarz? Po kilkunastu takich bezproduktywnych minutach, ona podciągnęła kołdrę, powiedziała, że już dziękuje i jej wystarczy. Wróciłem do domu zły na siebie i cały świat.  Więcej się już nie chciała ze mną spotkać, a kontakty z nią.

Dziś wiem co powinienem był zrobić, popełniłem błąd n1 w uwodzeniu dotykiem, chciałem zrobićzbyt duży krok w tej sytuacji, zamiast dużo wcześniej tworzyć komfort dotyku między nami, abys nie musieć nagle robić WIELKIEGO ryzykownego kroku (wtedy - mimo wszystko włożenie palców w jej cipkę prawdopodbnie było zbyt dużym posunięcie do przodu, a możę i nie? Nigdy już się tego nie dowiem). Gdybym miał wtedy wiedzę tę co mam teraz, to ta seksbomba byłaby moja na 1000%.

 

Musisz wiedzieć jak specjalnym dotykiem stworzyć chemię między Tobą, a Kobietą. Bez tego będziesz tak nieporadny jak ja w 2003 r.

Pokaże Ci Na Video Moje Triki i Formuły Jak Konkretnie Przechodzić Uwodzicielskim Dotykiem od Neutralnej Znajomości Do Fal Seksualnego Podniecenia w Dziewczynie

 

Nie możesz po prostu od tak zacząć obmacywać kobiety, która Ci się podoba. Jeśli to zrobisz, to ona będzie się opierać i nie zacznie czuć do Ciebie pociągu seksualnego. W każdej znajomości z kobietą jest moment, w który musisz przestać gadać, a zacząć eskalować dotyk, całować się i zmierzać do seksu. Powiem Ci dokładnie jak to zrobić, nie dostać w twarz, a wręcz odwrotnie - jak zachęcić kobietę, aby sama zaczeła Cię dotykać i całować.

 

Nie ma tutaj znaczenia czy jesteś przystojny czy brzydki, biedny czy bogaty. Liczy się to czy umiesz dotykać we właściwe miejsca i we właściwej kolejności, aby ona się napaliła na seks i chciała się z Tobą pieprzyć.

 

"Liczy się to czy umiesz w czasie rozmowy dotykać ją rękoma we właściwe miejsca i we właściwej kolejności..."

 

Mój system jest na VIDEO i pozwoli Ci to wszystko zobaczyć na własne oczy, dlatego opanujesz to błyskawicznie. Bez zanudzania teorią i masą informacji.

 

Możesz oszczędzić sobie wiele lat porażek i już teraz obejrzeć VIDEO sekrety uwodzenia dotykiem. Nawet mało doświadczeni i nieśmiali faceci, mogą opanować sekrety uwodzenia dotykiem, gdy zobaczą to wszystko na video.


VIDEO "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem Adepta”

Moduł 1 - Jak swoim bez słów stać się dla niej Atrakcyjny, Zainteresować i Zabawnym Dotykaniem Przełamać Jej Opór

 

Moduł 2 - Płynny Uwodzicielski Dotyk, Który Wzbudzi Jej Zaufanie, a pod "Radarem" Nakręci Ją Na Ciebie

 

Moduł 3 - Seksualny Dotyk, Który Rozpali Ją Do Czerwoności

 

Moduł 4 - Jak Mieć Uwodzicielski Ton Głosu, Seksualny Kontakt Wzrokowy i Męską Mowę Ciała, Która Powala Kobiety


Zdradzę Ci wszystkie moje "niewidzialne", nigdy wcześniej nie pokazywane, sposoby dotyku kobiety, dzięki którym staniesz się atrakcyjny w jej oczach, zdobędziesz jej zainteresowanie, zdominujesz, a potem podniecisz ją tak, że wylądujesz z nią w łóżku!


Nauczę Cię krok po kroku jak dotykać kobietę, aby była Twoja. Oto co otrzymasz:

- nagrania VIDEO 180 min. (3h) "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"
(wartość 197 zł) na moich asystetkach pokazuję Ci jak to wszystko robić


 


+ ebook "TUD" 60 str + audiobook "TUD" 90 min. (wartość147 zł)

+ Nagranie VIDEO (90 minut) z dokładnymi obajśnieniami mowy ciała i analizą dotyku na filmach Adepta z kobietami oraz w filmach fabularnych m.in: (wartość 197 zł)


538 zł 178 zł

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu DOTPAY (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Możesz też zrobić normalny przelew bankowy na moje konto:

50 1020 5558 1111 1841 4730 0041
ROZWÓJ OSOBISTY MARCIN SZABELSKI

przelewy z zagranicy:
IBAN PL50102055581111184147300041 SWIFT BPKOPLPW

W przelewie podaj proszę swój adres email i nazwę poradnika np. "TUD". Po wpłynięciu pieniędzy na konto wyślę Ci poradnik na podany adres email.

Testujesz "TUD" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

 

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

1. Nie wiesz co zrobić, aby ją podniecić i żeby chciała się z Tobą kochać.

2. Nie wiesz, kiedy ją pocałować i jak poznać czy jest gotowa na obmacywanie

3. Jesteś zbyt napalony i niezdarnie przystawiasz się do kobiety, która Ci się podoba

4. Nie wiesz jak sprawić, aby kobieta chciała abyś ją dotykał i pieścił?

5. Nie wiesz co zrobić, aby ona sama wzięła się "do roboty" z Tobą

6. Nie wiesz gdzie są sekretne punkty u kobiety, które pomasowane sprawią, że ona zacznie jęczeć z podniecenia już na spotkaniu

3. Jak KROK po KROKU pod radarem prowadzić swoje dłonie po kobiecie i macać ją niezauważalnie, aby nie protestowała tylko była chętna

 

Dlaczego zdradzam Ci na VIDEO moje własne sekrety SEKSUALNEGO uwodzenia DOTYKIEM?


Dlatego że pragnę, żebyś miał najlepszą wiedzę, sprawdzoną i gotową do użycia.

Już w tym tygodniu będziesz mógł zakręcić w głowie kobiecie, zabrać ją na randkę, rozpalić rękoma i zaprowadzić do sypialni. Nawet jeśli dotychczas Twoje rozmowy prowadziły do niczego. Albo byłeś tylko jej kolegą.


Czy 178 zł za system łatający dziury w uwodzeniu kobiety, do końca życia, rozpalający kobiece emocje i przyciągający kobiece seksualne zainteresowanie do Ciebie to dużo?

To w sumie 3 wyjścia do klubów, które kończą się kacem i brakiem kobiety. To 2 wyjścia do kina z dziewczyną z 1% szansą jej poderwania. To także średnia dniówka w Polsce. W zamian masz potężny system do końca życia wspierający Cię w rozmowach z kobietami. No i masz gwarancję satysfakcji.

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji. Nie wiedziałem co mówić dziewczynom.

Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

PORADNIK JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH!!


„VIDEO Tajemnice Uwodzenia DOTYKIEM” to system uwodzenia, który dzięki przykładom na VIDEO jest banalnie prosty i każdy może szybko dojść do zadziwiających rezultatów.

 

Możesz być najprzystojniejszym facetem na świecie, super specem od brania numerów telefonów, świetnym w opowiadaniu historii, cold readingów, nawet od droczenia się z kobietą, ale jeśli nie wiesz jak przejść dotykiem do seksualnej wibracji z dziewczyną, to się z nią nie prześpisz. Po prostu.

Jesli masz chwile zwątpienia...

System "VIDEO Tajemnice Uwodzenia Dotykiem Adepta" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji

To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Mój System "VIDEO Tajemnice Uwodzenia Dotykiem " jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z dotykiem z kobietami. Dlatego nie boję się, że zwrócisz poradnik, bo będziesz w 100% z niego zadowolony .


Nauczę Cię krok po kroku jak dotykać kobietę, aby była Twoja. Oto co otrzymasz:

- nagrania VIDEO 180 min. (3h) "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"
(wartość 197 zł) na moich asystetkach pokazuję Ci jak to wszystko robić


 


+ ebook "TUD" 60 str + audiobook "TUD" 90 min. (wartość147 zł)

+ Nagranie VIDEO (90 minut) z dokładnymi obajśnieniami mowy ciała i analizą dotyku na filmach Adepta z kobietami oraz w filmach fabularnych m.in: (wartość 197 zł)


538 zł 178 zł

 

PORADNIK JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH!

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz go od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli są przewidziane do poradnika) możesz oglądać w swojej przeglądarce.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie DOTPAY, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną, którą widujesz czasem, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz jej powiedzieć i jak rozmawiać, zawarłem w "VIDEO Tajemnicach Uwodzenia Dotykiem".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2015-2018 "Rozwój osobisty" Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.