UWODZENIE a sprawa polska… cz. 2

OK., Przejdźmy do meritum…Czyli :
Czym tak naprawdę jest nowoczesne uwodzenie ?

 

Według mnie, stanie się mężczyzną osiągającym REALNE sukcesy z kobietami (czyli uwodzicielem w rozumieniu N.U.) to cały proces przemiany swojej osobowości na wielu poziomach w kierunku stania się mężczyzną NATURALNIE ATRAKCYJNYM DLA KOBIET.

 

To jasne i oczywiste… Nie ma nic bardziej banalnego, tylko co za tym DOKŁADNIE stoi ?

 

Mężczyźni, którzy odnoszą sukcesy z kobietami (nie licząc tu tych, na których kobiety są same niejako „wpychane” tzn. muzycy, celebryci itp.) to nie są jacyś supermeni o nadnaturalnych mocach.

 

Pozbyli się oni z życia i swojego charakteru cech (lub ich większości) i zachowań, które są odpychające dla atrakcyjnych kobiet (np. próby zaimponowania im, zbyt wczesne pokazanie seksualnego napalenia/frustracji).

 

Z drugiej strony posiedli w taki czy inny sposób pewien zestaw przekonań, zachowań i umiejętności, które są z gruntu atrakcyjnymi i seksownymi dla kobiet.

 

Co więc w ogóle jest planem minimum w nauce uwodzenia ?

 

– umiejętności socjalne (o tym będzie cały post niedługo)
– umiejętności subtelnego przekazywania swoich najlepszych cech, bez chwalenia się,
– umiejętności wyrażania siebie w sposób atrakcyjny i pociągający kobiety,
– przebudowanie swojego wizerunku w kierunku przyciągającego ten rodzaj kobiet, których pragniesz (nie chcesz przecież wspinać się cały czas pod górkę, w uwodzeniu nie dostaje się dodatkowych punktów za poziom trudności jak w gimnastyce)
– umiejętności właściwego czytania bardzo subtelnych kobiecych sygnałów, zarówno werbalnych jak i niewerbalnych, czytania „pomiędzy wierszami”,
– umiejętnego pokazywania kobiecie swojego zainteresowania seksualnego
– umiejętność zdecydowanej ale też i subtelnej eskalacji seksualnej (dotyk i słowa)
– dogłębnego zrozumienia psychiki kobiety, rozumienia na co kobieta reaguje, co ją NAPRAWDĘ pociąga, jak się zachowuje w różnych sytuacjach seksualnych
– nabycia systemu przekonań na temat siebie i kobiet, prowadzący do celu i akcelerujący Twoją krzywą nauczania zamiast trzymania w miejscu (inner game),
– męskie zdecydowanie i bycie mężczyzną podejmującym ryzyko, zamiast unikania go,
– umiejętności kontroli swoich emocji, utrzymywania „zimnej krwi” i wewnętrznego spokoju w rozlicznych sytuacjach towarzyskich (niereaktywność)
– umiejętność przechodzenia kobiecych testów, rozumienie tego mechanizmu
– umiejętności odwracania roli tak, aby kobieta także starała się o Ciebie
– styl życia, pasje

 

Wiele innych umiejętności uzupełnia i rozszerza te powyższe np. umiejętności tańca, masażu, znajomość tantry seksualnej, gotowanie itd. Wszystko to co wyróżnia Cię z szarego tłumu męskiej przeciętności.

 

Sprawia, że stajesz się wyrazisty. Nie musisz być za to lubiany, będziesz INNY. Lecz kobieta żeby się z Tobą chcieć przespać wcale niekoniecznie musi Cię polubić.

 

Z pozoru nie są to te cechy (a w każdym razie nie wszystkie) i umiejętności, które STANDARDOWO kojarzą się ludziom z uwodzeniem. Najczęściej archetypem klasycznego uwodziciela jest np. R. Valentino, romantyczny i szarmancki amant słodzący kobietom czy też Don Juan de marco grany przez J. DEPP`a.
Wśród obecnych uwodzicieli najbliżej tego starego archetypu w mojej opinii plasuje się ZAN PERRION.

 

Te powyższe umiejętności i jeszcze kilka innych poparte Twoim doświadczeniem, seksualną wibracją i mową ciała sprawi, że zaczniesz stawać się mężczyzną do którego lgną kobiety… Takim, którym są SEKSUALNIE zainteresowane. I wtedy romantyczna rozmowa z kobietą (taka jaką sobie ludzie wyobrażają) będzie tylko wisienką koktajlową urozmaicającą Twoją z nią interakcję. A kobieta będzie sama zabiegać, żebyś powiedział jej komplement.
I tak to powinno wyglądać 🙂

 

Tak więc Nowoczesne Uwodzenie to nie jest kilka gotowych tekstów wykutych na pamięć, kilka wzorców hipnotycznych, zaczepnych odzywek czy romantycznych zagrywek…
To proces kompleksowej zmiany osobowości na wielu poziomach. Same wyuczone teksty, schematy, techniki nie dadzą rezultatów (nie wywołają emocji w drugiej osobie) jeśli nie będą podparte wyżej wymienionymi cechami charakteru.

 

I na odwrót sama pewność siebie i przekonania o sobie, bez wsparcia REALNYMI umiejętnościami przekazania tych cech w rozmowie również nie wywoła oczekiwanego rezultatu.
Powstaje pytanie: Czy bez tych wszystkich „skomplikowanych” technik, teorii grup, teorii uwodzenia, rutyn , wzorców nie można uwodzić kobiet ?
Wielu przeciwników GRY PRZYGOTOWANEJ (upraszczając – rutyn) argumentuje, że mężczyźni poznawali kobiety, a kobiety mężczyzn przez tysiące lat i nie potrzebowali do tego technik. I mają rację.

 

Więc odpowiedź jest prosta – Oczywiście, że można uwodzić bez „technik”!!!

 

Jednocześnie trzeba zauważyć, że techniki są po prostu TYLKO pomocą, a nie generatorem sukcesów 🙂

Spełniają większą rolę na samym początku drogi uwodziciela. Są swego rodzaju „protezą” i „emulują” cechy, (bądź  elementy) charakteru mężczyzny ATRAKCYJNEGO DLA KOBIET. Gdy już się takim staniesz, najprawdopodobniej większość z nich odrzucisz albo będziesz stosował marginalnie.Ale do tego czasu są przydatne…

I mogą Ci w wielu sytuacjach ułatwić uwodzenie. Często początkujący potrzebuje na start „materiał”, dopóki sam się nie oswoi z kobietami i nie rozwinie w sobie pełnego arsenału swojej atrakcyjnej osobowości.
Znam wielu mężczyzn o fantastycznym stylu życia, wewnętrznie silnych, lecz nie potrafiących „rozmawiać” z kobietą albo mówiących o sobie w kompletnie nijaki sposób.

 

Bycie szczerym, absolutnie szczerym wobec samego siebie i swojego poziomu umiejętności prowadzenia interakcji z kobietami pozwoli Ci odkryć swoje słabe punkty. Naprawdę dużo słabych punktów, które są do poprawy. To często nie jest łatwe na początku przyznać się samemu przed sobą „jestem cienki”, „ nie umiem dobrze X”, „nie jestem atrakcyjny dla kobiet”. To może zaboleć…
Jednocześnie, gdy wiesz już co jest do zmiany, to możesz wejść na drogę rozwoju i eliminować słabe punkty jeden po drugim. Po pewnym czasie sam przyjemnie się zaskoczysz tym, jak daleko zaszedłeś.
Ja do dziś co jakiś czas odnajduję w sobie słabe punkty/aspekty uwodzenia, któe chcę zmienić.

 

Wielu mężczyzn z poza społeczności NIE JEST W OGÓLE ŚWIADOMYCH tego jak kiepscy są z kobietami. Ponieważ nigdy wcześniej nie zrobili cold approach (albo robili po alkoholu) i nie poczuli ciężaru wielokrotnych „odrzuceń”. Dlatego też żyją w błogiej nieświadomości tego, że czegoś nie potrafią. Zbudowali sobie swoją tożsamość opartą na „lekkim” kłamstwie typu:

 

„jak bym chciał to bym poderwał tamtą dziewczynę, ale nie chcę bo ona PEWNIE leci tylko na kasę…”,
„co to za problem iść do klubu i wyciągnąć laskę, moi kumple tak czasem robią, ja też PEWNIE BYM potrafił”,
„jak bym podszedł do niej to bym ją poderwał, ale nie podejdę, bo podrywam tylko kobiety warte mojego zachodu, które spełniają moje wyśrubowane kryteria…” .

 

W tym momencie namacalny test ich REALNYCH umiejętności, obalił by ich dobre samopoczucie i spowodował duży dyskomfort.
A to boli…

 

Dlatego, pewnie zauważyłeś czytelniku, że większość Twoich kolegów „specyficznie” reaguje kiedy im opowiadasz o uwo społeczności i o tym co mogą osiągnąć.
Niektórzy się zainteresują tym głębiej – tych lubisz. 😉

 

Większość będzie zaciekawiona, ale NIE ZROBI NIC, żeby samemu rozpocząć proces zmiany.

 

Część spojrzy z niedowierzaniem i będzie się z Ciebie śmiać, gdy Ty z zapałem będziesz im tłumaczył podstawy i teorie.

 

Nikt nie lubi myśleć o sobie, że źle mu idzie z kobietami, ponieważ każdy facet gdzieś w głębi uważa siebie za CALKIEM ATRAKCYJNEGO. Nie chciałby burzyć w sobie tego auto obrazu poprzez wystawianie się na próbę i bardzo możliwe „odrzucenie” ze strony kobiety. A kiedy mówisz o tym swoim kumplom, oni nie chcą zbytnio słuchać, bo musieliby przed sobą samym przyznać, że czegoś nie potrafią. Że mogliby by być odrzuceni przy podejściu. Nawet od brzydkiej dziewczyny…
A to byłoby już fatalne dla ich samopoczucia. 🙂

 

Zatem wejście na tą drogę rozwoju, odkrycie tego aspektu psychologii relacji międzyludzkich, może być czytelniku jednym z najbardziej przełomowych momentów Twojego życia. Jeśli tylko wytrwasz w rozwoju i przebrniesz przez początkowy etap (być może najtrudniejszy) drogi uwodziciela.

 

Koniec części 2
 
 
Trzecia część jest tu:
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Marcin

  Bardzo ładnie napisane, widać, że Marcin ma rzeczywistą, rozległą wiedzę i na prawdę otwarte serce, żeby pomóc innym.

  24 lutego 2012 at 11:21 - Odpowiedź
 2. Piotr

  Adept, cieszę się że jestes i pomagasz ludziom w tej trudnej sztuce 🙂

  Po latach samotności zacząłem w końcu uznawać swoje braki, startować do dziewczyn i oczywiście same zlewki.

  Jednak zauważyłem że każda zlewka daje jakieś wnioski co zrobiłem źle. A Twoj blog ktory niedawno odkryłem, przede wszystkim daje mi nadzieję żeby sie nie poddawać. W naturalny sposob rozumiałem ze musze zmienić siebie, poprawić samoocenę, bo tylko taka zmiana podniesie moją atrakcyjność, i widzę że dobrze myślę.

  Chciałem Ci podziękować za otuchę i wsparcie, dzięki Twoim wpisom wiem ze warto walczyć o bycie lepszym, pełniejszym człowiekiem. No i lepiej późno niz wcale 🙂

  4 października 2015 at 10:51 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
UWODZENIE a sprawa polska… cz. 1

Co jakiś czas dostajemy aplikacje do pracy składane przez osoby pragnące uczyć mężczyzn uwodzenia i umiejętności towarzyskich. Wszyscy oni wyrażali...

Zamknij