1 kontra 7000

Dzis przeżyłem Ciekawe doświadczenie. Zarejestrowałem się tydzień temu na jednym z unikalnych portali randkowych (powiedziałbym, że bardzo unikalnych), aby wypróbować kilka technik. Napisałem  do kilka kobiet, kilka napisalo do mnie.  Z jedną z nich, hiszpanką, umówiłem się dziś na randkę. W czasie spotkania powiedziała mi,że jest na tym portalu od 2 miesięcy i przez ten czas dostała 7000 wiadomości od mężczyzn.
A ja byłem trzecim, z którym się spotkała. Wiem, że kobiety dostają dużo więcej wiadomości na portalach randkowych niż faceci, ale 7000 ?
Mimo tego, że jestem już parę lat w uwodzeniu to jednak poczułem się dumnym, że potrafiłem się w wiadomościach i profilu wyrożnić z tłumu kilku tysięcy kolesi, to ze mną się umówiła.
To miłe.
pozdrawiam
Adept
ps. Jeśli chcesz wiedzieć jak tego dokonałem, co piszę kobietom w sieci i co zrobić, żeby przebić się przez tłumy facetów na portalach randkowych lub na Facebooku to zobacz tu:
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  Anonymous

  To napewno super uczucie:) ale co jeżeli nie jesteś w jej typie, bo nie oszukujmy się większość facetów na portalach randkowych to faceci którzy nie mają wielkich sukcesów z kobietami w realu.. oczywiście pomijając Ciebie :)Fajnie by było Adepcie jakbyś udostępnił więcej swoich rozmów z kobietami w internecie tzn czym je zainteresować i nie zanudzać pytaniami co każdemu się zdarza 😛

  17 lutego 2011 at 07:15 - Odpowiedź
 2. Avatar
  adept

  W moim nadchodzącym ebooku o uwodzeniu w internecie 2.0 bedą przykłady rozmów z kobietami. Na blogu jest też kilka przykładów, poszukaj w postach z jesieni 2010.

  17 lutego 2011 at 08:32 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Anonymous

  cześć Adept! 🙂 napisałbyś kilka porad jak sprawiłeś , że się z Tobą umówiła, co Ciebie wyróżniło (pewnie m.in. znajomość j. hiszpańskiego? ;)) i jak potoczyła się Wasza znajomość? 🙂

  17 lutego 2011 at 17:36 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"