Jerzy Kalibabka – 10 Sposobów Podrywu Najsłynniejszego Uwodziciela PRL – cz.1

Zdradzę Ci dziś w jaki sposób Jerzy Kalibabka podrywał kobiety i jakie sposoby stosował. Kalibabka był największym i najsłynniejszym uwodzicielem PRL.  W ostatnią  sobotę miałem okazję uczestniczyć w prelekcji, której gościem był Julian Jerzy Kalibabka w Warszawie. Kalibabka przybył na zaproszenie Jacka Bruneta, który po latach w końcu namówił najsłynniejszego polskiego uwodziciela wszech czasów jakim był w latach 70-80 tych Kalibabka (spał jak sam twierdzi z 2000 kobiet) na szkolenie, aby podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat podrywu kobiet, podał swoje wskazówki i opowiedział swoje co ciekawsze przygody z kobietami.

 

Jeśli nie wiesz kim był Julian Jerzy Kalibabka, to przeczytaj to co pisze o nim chociażby wikipedia (fotka z lat 80-tych):

Jerzy KalibabkaJulian Jerzy  Kalibabka (ur. 1956) – polski przestępca-uwodziciel, którego losy stały się motywem serialu Tulipan[1].

8 marca 1984 roku Julian Jerzy Kalibabka został skazany na karę łączną 15 lat pozbawienia wolności oraz ponad milion złotych grzywny za gwałty, oszustwa, wyłudzenia, pobicia i uwodzenie nieletnich. Po 9 latach kary został zwolniony dzięki ogłoszeniu amnestii i zamieszkał w Dziwnowie. Julian Jerzy Kalibabka był gościem w talk-show „Rozmowy w toku” w 2003 roku.

Określenie „Kalibabka” utożsamiane jest od tamtego okresu często z synonimem uwodziciela i w prasie używane przy okazji kolejnych tego typu spraw.”

A tak pisano o nim w latach 80-tych w gazetach:

„Kalibabka – pieniądz i erotyka tworzyły jego system wartości. W przebiegły i pomysłowy sposób uwodził kobiety, najczęściej młode, naiwne dziewczyny w wieku 15-17 lat pochodzące z zamożnych domów. Oferował im wielką miłość, a następnie wykorzystując zdobyte zaufanie, okradał z kosztowności i porzucał.

Ze względu na skalę dokonanych przestępstw, w latach 80. zyskał miano najsłynniejszego polskiego oszusta-uwodziciela. Jego sprawa wywołała ogólnospołeczną dyskusję. W telewizji, w radiu, na łamach gazet o „syndromie Kalibabki” wypowiadali się znani prawnicy, psychologowie, seksuolodzy. Kalibabka sam mówił, że miłość była jego zawodem…”

 

Uwaga! W moim artykule będę pisał tylko o umiejętnościach Kalibabki w uwodzeniu, jego strategiach i przekonaniach. Natomiast nie będę analizował przestępczych aspektów tego co kiedyś robił Julian Jerzy Kalibabka i za co wylądował w latach 80-tych w więzieniu. To nie tematyka mojego bloga. Rozważam i analizuję  TYLKO PSYCHOLOGICZNY aspekt jego uwodzicielskich umiejętności i umiejętności wpływania na kobiety.

Już po prelekcji uczestniczyłem w kilkugodzinnych  rozmowach (z  Jerzy Kalibabka) w hotelu, które przeciągnęły się do pierwszej w nocy. Musiałem prawie zrezygnować ze spotkania z tancerką erotyczną, którą poznałem na ulicy tuż po zakończeniu prelekcji ok g. 20. Ale czego się nie robi dla czytelników mojego bloga 🙂

Dzięki temu mam dla Ciebie kupę wartościowej wiedzy, a z tancerką spotkałem się później,  już po północy i zabalowałem do rana 🙂

To co teraz czytasz to notatki z głowy i moje wnioski z tych rozmów. Jak obejrzę VIDEO z sali szkoleniowej to pewnie więcej sobie przypomnę, to co teraz piszę – to pisane jest na gorąco po spotkaniu. Słuchając jak mówi Jerzy Kalibabka usłyszałem praktycznie WSZYSTKIE najważniejsze przekonania na temat siebie i kobiet, które uczyłem się od zagranicznych GURU uwodzenia i odkrywając samemu przeróżne aspekty. Było ciekawym przeżyciem widzieć kogoś, kto ma je praktycznie wszystkie ZAINSTALOWANE w sobie na 100% poziomie.

 

Julian Jerzy Kalibabka – 10 Strategii Podrywu

Zaczynajmy:

1. Jesteś królem, królem życia i WSZYTKO CI się należy. WSZYSTKIE KOBIETY świata są Twoje. Bez żadnego wahania. Absolutnie.

2. Każdą kobietę możesz mieć, każdą kobietę można zdobyć. Bez żadnego wątpienia.

3. Możesz zrobisz wszystko, aby zdobyć kobietę, jak nie „wejdę” w ten sposób to  wejdę inaczej. Zawsze jest sposób na każdą kobietę,

4. Kobiety mnie pragną i kochają. Nie ma innej opcji. Po prostu, bezgranicznie. I w pełni, w 10000% na to zasługujesz.

5.  Jestem najpiękniejszy, najprzystojniejszy, najbogatszy, najważniejszy. Po prostu. I wszystko co chcę zdobędę, Kropka.

6. Nie ma żadnej porażki, nigdy nie odnosisz porażki, bo każdą kobietę możesz zdobyć, to tylko kwestia czasu i znalezienia „sposobu”.

7. Zasługujesz na najpiękniejszą kobietę, bo tak. Bo jesteś królem. Nie ma innej opcji.

8. Zasługuję na wszystko co najlepsze w życiu i sięgasz po nie garściami. Nikt nie może Ci w tym przeszkodzić. Nikt.

9. Gdy podchodzę do nowej kobiety to mam abso-kurwa-lutną pewność, że ona będzie moja, bo jestem królem. Król się nie waha i nie boi kobiety czy podejścia do nieznajomej.

10. Kocham wszystkie kobiety. Gdy kobieta jest damą,  to ja jestem dżentelmenem. Gdy nie jest damą, to nie jest kobietą i wtedy może być traktowana jak zwykła dziwka.

Julian Jerzy Kalibabka – Podsumowanie:

Słuchając jak opowiada Julian Jerzy Kalibabka masz absolutną pewność, że jest w tym wszystkim spójny, że na najgłębszym poziomie w to WIERZY. Absolutnie w to wierzy. Albo jest pod tym względem absolutnym aktorem 🙂

Z takich przekonań płynie odpowiednia postawa, mowa ciała, zachowanie i to jak się mówi do kobiet.

Gdybym miał porównać go do Guru uwodzenia to powiedziałbym, że Julian Jerzy Kalibabka  jest najbliżej do połączenia Davida X i Mysterego, Tylera. Jeśli chodzi o „teksty, techniki i sposoby” uwodzenia, to przypomina w niektórych tekstach ZANA Perriona.

Chcesz znać nowsze i nawet lepsze teksty, techniki niż stosował Kalibabka? Zapisz się poniżej na kurs mailowy:

 

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 

Julian Jerzy Kalibabka  jest wyzbyty z wszelkich barier wstydu, etyki, krytyki. Jeśli czytałeś książkę  Turchetta „Siła nieświadomego uwodzenia” to słyszałeś o mentalnych barierach uwodzenia – krytyki, etyki itd.   Jerzy Kalibabka ich w sobie nie ma, widzi kobiety dokładnie tak jak to obecnie jest w społeczności uwodzenia. Jest MEGA naturalem, mówi że nie ma absolutnie żadnego lęku przed podejściem do kobiety. Nie wie co to jest, nigdy nie miał takiego lęku, nigdy się nie przejmował tym co pomyśli kobieta. Sam o sobie mówi, że jest megalomanem i to on jest najważniejszy, nie kobieta.

Wiele jego przekonań jest nie właściwych ze społecznego punktu widzenia, „poniżających” dla kobiet, ale… my w społeczności uwodzenia wiemy, że w pewnych sytuacjach, to po prostu DZIAŁA. Np. nie stawianie kobiet na piedestale, absolutna pewność siebie i poczucia uprawnienia do kobiet – oto przykładowe aspekty, które kobiety wkurzają, bo nie możesz przecież myśleć o sobie, że  nie możesz być najprzystojniejszy, wcale nie jesteś najmądrzejszy na świecie!! Wcale wszystkie kobiety Cię nie pragną!!”.

Ale taka rama umysłu i takie mentalne nastawienie do kobiet generuje o NIEBO więcej sukcesu niż myślenie o sobie w nijaki sposób. Tak samo wojska wierzące w swoją siłę i zwycięstwo mają dużo większe szanse na wygranie bitwy niż gdyby podchodziły do bitwy z nastawieniem „uda się? eee, chyba nie…  nie mam w sumie tak dużo armat, rekruci też są tak średnio wyszkoleni… może lepiej nie zaczynać tej bitwy ? eee hmmm”.  Takie wojska przegrywają już na samym starcie. Taka samo w uwodzeniu.

Tyle na dziś, jeśli macie pytania – piszcie w komentarzu, a pewnie coś mi się przypomni. To co teraz to napisałem, to tylko pisana na gorąco szybka relacja z rozmów z  Jerzy Kalibabka.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

109 komentarzy
 1. Avatar
  Dawid

  Tak, czytam to co piszecie zachwalacie tego typa pod niebiosa. A czy widzieliście może to nagranie? https://www.youtube.com/watch?v=moM_uNynrDY

  Rozumiem analizujecie jego techniki zdobywania kobiet, ale żeby podpierać się takim przykładem dla mnie to jest słabe.

  Koleś zmuszał dziewczyny w wieku 14-17 do kradzieży, seksu, bił je i zastraszał i to według was jest zajebisty uwodziciel? Są dowody, że najmłodsza miała 14 lat czy to nie czasem pedofil? Dodatkowo wybierał tylko te które miały pieniądze i mógł na nich coś zyskać. Rozumiem analizę ludzi którzy są w najlepsi w uwodzeniu i zasługują żeby na nich się wzorować, jednak w tym momencie Adept i Brunet stracili w moich oczach. Gratuluje natomiast świetnego patentu na zainteresowanie klientów i zwiększenie sobie sprzedaży produktów, ale na kimś takim to dla mnie osobiście zagranie po niżej pasa. A o to i kolejny artykuł o człowieku który jest takim świetnym przykładem do wzorowania: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jerzy-kalibabka-mialem-200-kobiet-a-teraz-sprzedaje-pomidory-prawdziwa-historia-kalibabki_115914.html

  „Przychodzi młoda dziewczyna, moja siostrzenica. Patrzy mi w oczy. Wiem, że wystarczy tylko chwila, tylko parę słów, by była moja. Ale ja tego nie chcę. No, może chcę. Ale lepiej nie mówić za wiele… – rozmyśla uwodziciel. Na pytanie, czy nie żałuje krzywd i bólu, jakie zadał tysiącom kobiet, przerywa rozmowę. – Przecież to były inne czasy, to był mój sposób na życie. Poza tym ja naprawdę kochałem każdą kobietę, z którą spałem – bez zażenowania wyznaje Kalibabka.”

  11 stycznia 2014 at 17:59 - Odpowiedź
  • Adept

   Tak Dawidzie, Prawdopodobnie wszyscy widzieli już te filmiki, bo od tego są google, więc łatwo je wyszukać.

   Zauważ, że my tutaj nie analizujemy moralnego aspektu JKK, tylko jego umiejętności we wpływaniu na kobiety z punktu widzenia psychologii.

   Schodzimy z poziomu TOŻSAMOŚCI na poziom UMIEJĘTNOŚCI. JKK siedział w więzieniu w PRL za swoje czyny i każdy to wie. Mój blog jest o umiejętnościach uwodzenia i tym się zajmuje, a nie jest o moralnych dyskusjach na temat DOBRA i ZŁA.

   Zwróć uwagę, że nikt z nas nie pisze że JKK był kryształowym człowiekiem i powinien być wzorem dla każdego uwodziciela, PUA itp.
   Natomiast CZĘŚĆ jego UMIEJĘTNOŚCI z kobietami jest warta analizy i nauczenia się. I nie chodzi mi tu bynajmniej o bicie nastolatek i zastraszanie.

   Czy to już jasne dla Ciebie ?
   pozdrawiam

   12 stycznia 2014 at 09:27 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Dawid

  Ja to rozumiem od początku, tylko nie rozumiem o jakich umiejętnościach mówimy skoro z faktów jasno wynika, że te dziewczyny były młode naiwne ( głupie jak on to określał najstarsza miała 20lat ) ponadto były zwabiane przez jego dziewczynę która mu we wszystkim pomagała. Z filmów jasno też wynika, że dziewczyny często były zastraszane, gwałcone i bite to gdzie tu jego UMIEJĘTNOŚCI bo jakoś ich nie dostrzegam walnąć dziewczynę w ry… i ja zgwałcić to jest super zdolność uwodziciela? To chcecie analizować? Można wyczytać o 2000 kobiet ( i to zamożnych ) jak na czasu PRL to bardzo zdumiewający wynik. Aa.. można też w filmiku dowiedzieć się od reżysera filmu Tulipan, jak Pan JKK w więzieniu chwalił się, że zmyślone elementy filmu były prawdą, aby tylko zabłysnąć przed kolegami z celi. Dla mnie w tym momencie wy jesteście takimi kolegami z celi przed którymi chce się pochwalić swoimi UMIEJĘTNOŚCIAMI i zmyślonymi historyjkami, aby znów poczuć się kimś, biorąc pod uwagę jego dotychczasowe życie Pan sprzedającego warzywa w obskurnym warzywniaku. Piszesz, że ma zainstalowane wszystkie przekonania w 100% to jak dla mnie nie jest spójnie z jego obecną pozycją sprzedawcy w warzywniaku który ledwo wiąże koniec z końcem. Bo jak ma te przekonania zainstalowane to przecież świat powinien leżeć u jego stóp, a jakoś tak chyba nie jest. Mi to raczej wygląda na przyciągnięciu klientów na tak kontrowersyjnej osobie ( oczywiście pełen szacunek za pomysł na zwiększenie sprzedaży ) jednak z etycznego punktu nie pochwalam, zwiększenia sprzedaży na kimś takim i na pewno jeszcze mu coś płacicie. Kupowałem wasze produkty bo były dobre a nawet bardzo dobre, ale teraz straciliście klienta.. Ale pewnie macie to w nosie.

  13 stycznia 2014 at 16:05 - Odpowiedź
  • Avatar
   Adventurer

   Hej Dawid

   Piszesz że nie wiesz o jakie umiejętności chodzi i sprowadzasz wszystko do gwałtów i wyrywania małolat. Z tego co ja wiem to przed działalnością przestępczą JJK podrywał dziewczyny które przyjeżdżały na wakacje do Dziwnowa. Jeśli oglądałeś dokumenty na jego temat to na pewno słuchałeś wypowiedzi jego dawnych kolegów.

   Piszesz: Dla mnie w tym momencie wy jesteście takimi kolegami z celi przed którymi chce się pochwalić swoimi UMIEJĘTNOŚCIAMI i zmyślonymi historyjkami, aby znów poczuć się kimś.

   Jeśli nie będziesz szanował nas to nie licz na szacunek z naszej strony. Jeśli chcesz prowadzić przedszkolną „dyskusje” to nie z nami. Pamiętaj że punkt widzenia to nie rzeczywistość. Jeśli nie szanujesz że ktoś może myśleć inaczej od Ciebie to kup sobie papugę która będzie powtarzać to co Ty.

   Piszesz: Piszesz, że ma zainstalowane wszystkie przekonania w 100% to jak dla mnie nie jest spójnie z jego obecną pozycją sprzedawcy w warzywniaku który ledwo wiąże koniec z końcem.

   Tutaj trzeba zrobić ważne rozróżnienie – przekonania to nie obiektywna prawda. To, że w coś wierzysz nie oznacza, że jest to prawdą. Przekonania mogą kreować użyteczny punktem widzenia, który bez odpowiednich umiejętności, wartości i idei nie będą się manifestować. Każdy może sobie powiedzieć, że jest królem życia, ale nie każdy tym królem będzie. Są pewne zasady, których trzeba przestrzegać. Tak naprawdę masz tyle w życiu ile wnosisz wartości w życie innych ludzi. Możesz oczywiście innych okraść, ale jak mówi stare powiedzenie „Kłamstwo ma krótkie nogi”. JJK wybrał drogę na skróty i poniósł niemiłe konsekwencje.

   Dawid a produkty jakie kupiłeś są dla Ciebie wartościowe czy uważasz je za dno? Czy uważasz to co MY robimy za bezwartościowe?

   Pozdrawiam
   Adventurer
   WarsawLair

   13 stycznia 2014 at 21:39 - Odpowiedź
   • Avatar
    maranzano

    WITAM
    a jednak pozory małe ale myla bo jednak albo kobieta zostaje zakonnica albo jednak zachodzi w ciaze moze nie z facetem myslacym o seksie cały czas ale zachodzi no zostaja jeszcze kobiety odmiennej ołci albo skrzywdzone bo tatus zle traktował mame lub zgwałcona przez tate
    pozdro

    12 lutego 2017 at 07:33
  • Adept

   DAVID, żeby było jasne: NIE POPIERAM TEGO CO ROBIŁ W PRZESZŁOŚCI JKK (kradzeże), a za co został skazany i siedział w więzieniu.

   „tylko nie rozumiem o jakich umiejętnościach mówimy skoro z faktów jasno wynika, że te dziewczyny były młode naiwne ( głupie jak on to określał najstarsza miała 20lat ) ponadto były zwabiane przez jego dziewczynę która mu we wszystkim pomagała. Z filmów jasno też wynika, że dziewczyny często były zastraszane, gwałcone i bite to gdzie tu jego UMIEJĘTNOŚCI bo jakoś ich nie dostrzegam walnąć dziewczynę w ry… i ja zgwałcić to jest super zdolność uwodziciela? ”

   Nie David. To nie są zdolności uwodziciela. I masz tutaj 100% racji. Mam na myśli zdolności uwodziciela w rozumieniu zauroczenia dziewczyny, sprawienia aby uległa i aby przespała się z facetem – są GDZIE INDZIEJ. Nie znajdziesz ich w tych filmach. Nie znajdziesz ich w Super Expresie. Dlatego właśnie analizujemy jego przekonania, mowę ciała, sposób myslenia o sobie w aspekcie dawania rezultatów z kobietami. Podczas gdy SE jest zainteresowany tanią sensacją i wyciągnięciem rzeczy podbijających nakład gazety. SE nie jest zainteresowany psychologiczną analizą tego co mówił JKK kobietom i jak z nimi postępował. SE jest zainteresowany biciem kobiety, okradaniem i oszukiwaniem kobiet. Bo czytelnicy pragną sensacji, a nie głębokiej psychologii.

   Ty też poleciałeś za sensacją i podszedłeś do tego emocjonalnie, zamiast chłodno – profesjonalnie.
   I skupiłeś się na teatrzyku, a nie na MECHANICE przestawienia.

   Uwodzenie kobiet ma wiele twarzy, jest wiele różnych ścieżek uwodzenia (pisałem o tym raport). Jedna są manipulacyjne ewidentnie inne nie.

   Ze sposobów JKK można wyselekcjonować różne skuteczne techniki perswazji, które działały dla niego i które potem można zmodelować. Z korzyścią dla innych.

   Mam tutaj tą przewagę w porównaniu do Ciebie, że znam JKK osobiście, rozmawiałem z nim kilka godzin poza kamerami.
   I usłyszałem od niego wiele różnych historii, detali, które podobnie i mi się przytrafiły. I z doświadczenia wiem,że zdarzają się one osobom, które przeżyły dużo RÓZNORAKICH sytuacji z kobietami.

   „Piszesz, że ma zainstalowane wszystkie przekonania w 100% to jak dla mnie nie jest spójnie z jego obecną pozycją sprzedawcy w warzywniaku który ledwo wiąże koniec z końcem.”

   To jak teraz jest to ty nie wiesz. I ja też nie. Przekonania nie muszą być prawdą, aby działały dla kogoś. JKK dziś obecnie też już jest inną osobą niż w latach 70-tych i rzeczywistości PRL.

   Nie musisz pochwalać tego co robię, natomiast zauważ że ani ja ani grupa WL nie prowadzi szkolenia z JKK.

   „teraz straciliście klienta.. Ale pewnie macie to w nosie.”
   Nie David, nie mam Cię w nosie. Gdybym miał, to nie traciłbym czasu, żeby Ci odpisać, tylko bym usunął Twój komentarz.

   Ponieważ Ty nie jesteś (albo nie masz możliwości) zmodelowania PRAWDZIWYCH umiejętności uwodzenia przez JKK (nie tych półprawd z TV), to ja to zrobię za Ciebie i podzielę się nimi z moimi czytelnikami & klientami 🙂

   pozdrawiam
   adept

   13 stycznia 2014 at 21:55 - Odpowiedź
  • Avatar
   andrzej

   Jeśli masz problem z moralnym aspektem Kalibabki to znaczy że to nie jest miejsce dla ciebie. Zmień forum na etyczno- religijne albo idź porozmawiaj z księdzem. Znam historię JKK lepiej niż większość tutaj choć nie poznałem go nigdy osobiście. Poczytaj sobie reportaże Leszka Konarskiego z „Przeglądu tygodniowego” z roku 1984-86. Co do gwałtów i zastraszania to nie jest takie czarno-białe. Skoro je gwałcił to dlaczego nie szły na milicję tylko zostawały z nim i dla niego pracowały? Skoro je tak bił to dlaczego nie odchodziły? Może dlatego że potrafił tak zawrócić w głowie dziewczynie że stawała się mu całkowicie oddana, godziła się być jego na własność? I tu tkwi fenomen JKK. Co on w sobie miał i jak on to robił że miał po 4,5,6 kobiet na raz i te kobiety były dla niego w stanie zrobić wszystko, łącznie z podrywaniem dla niego innych kobiet? Kalibabka był artystą uwodzenia , a artysta a przynajmniej jego „sztuka”- jak każda sztuka nie podlega ocenom moralnym.
   Nikt nie mówi, że JKK jest wzorem moralnym do naśladowania. Jak twierdzą ci którzy go znali w tamtych latach, nie miał wtedy w Polsce rywala. Faktycznie bywało że miał po parę kobiet dziennie. Po wyjściu z więzienia przestał uprawiać przestępczy proceder i wciąż uwodził kobiety , te najpiękniejsze, mieszkając często z kilkoma na raz.

   14 stycznia 2014 at 00:18 - Odpowiedź
  • Avatar
   waldek

   Dawid , powiem krotko uwodzenie to sa brudy , zonaci uwodzacy kobiety niezamezne , kALIBABKA stosujacy szantaz , stalker stojacy pod domem kobiety poznanej przez net , tacy sa ludzie kobiety tez potrafia uwodzic w taki sposob jak stalking , nasylanie innych facetow ( moj kolega dostal nozem prosto w serce od gacha jego ex) , rozwody , zdrady to wszystko jest zwiazane z podrywem uwodzeniem i oczywiscie kobietami i mezczyznami , wiec nie obwiniaj trenerow o to ,ze zapraszaja kogos kto lepiej czy gorzej uwodzi , a ma za plecami sprawki innego typu, Moim zdaniem od strony uwodzenia kazdy mezzyzna i kazda kobieta jest oceniana tak jak to widzi Adept i Advent.. a nie jak to widzi ksiadz milicjant czy mama.
   Nawet dziwny fenomen dlaczego seryjny morderca ma takie powodzenie wsrod wielu kobiet- zakochuja sie w nim czy to nie jest temat uwodzenia ? Morderstwa to zostaw psychiatrom klinicznym ,a uwodzenie mordercy ADEPTOWI…

   6 marca 2016 at 00:36 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Adventurer

  Dawid ja Ci napiszę tak od serca.

  Jak byłem nastolatkiem i przeżyłem „dramat” jak rzuciła mnie dziewczyna to wtedy w necie znalazłem jakieś informacje o tym legendarnym „uwodzicielu” wtedy byłem podekscytowany, zastanawiałem się czy są na świecie ludzie którzy są świetni w podrywie i mogliby mnie nauczyć paru sztuczek. Wtedy myślałem że to o sztuczki chodzi. Ale co mnie tutaj winić – byłem szczeniakiem który nic nie wiedział o życiu. Wtedy o uwodzeniu nie było praktycznie żadnych informacji, żadnych publikacji w języku polskim więc chwytałem się wszystkiego.

  Jako grupa WL nigdy nie zaprosiliśmy JJK na nasze szkolenie. Nasze stanowisko do jego postawy etycznej jest jasne. NIE APROBUJEMY JEGO POSTAWY – POTĘPIAMY JĄ. Jest on jednocześnie bardzo ciekawym modelowym przykład na podstawie którego bystry psycholog mógłby napisać pracę doktorską. Nie byłaby to praca dotycząca „wirtuoza uwodzenia” tylko pewnych meandrów psychologicznych i gotowości kobiety do ulegania gdy obcują z mężczyzną bez jakichkolwiek hamulców moralnych. Mógłbym Ci tutaj punktować na czym polegało „uwodzenie” JJK. Musiałbym jednak wyjaśniać czym jest ukryta przyjazna uległość, próg uległości itp, itd. Znam różnych ludzi którzy na różne sposoby odnoszą „sukcesy” z kobietami. Jednych podejście i „gra” mi się podoba a innych nie. Znam kolesia który ma naprawdę mroczną grę i odnosi on sukcesy z tymi kobietami które jemu się podobają. Weź także pod uwagę fakt że gdybyś wyrzucił prosto w twarz JJK to co piszesz to raczej on nie byłby zbyt chętny opowiadać o swoich przemyśleniach. Wielu ludzi te przemyślenia chciało poznać co nie oznacza że darzą wielką sympatią i podziwem Jerzego.

  13 stycznia 2014 at 21:21 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Marek

  Wczoraj bylem na tej konferencji ktora Brunet robil. Zadalem pytanie czy mowil kobietom to co one chcialy uslyszec – Tulipan odpowiedzial twierdzaco, ze czesto tak bylo.

  Wiec napewno jest to jakas technika, zalezy juz od nas na ile bedzie to delikatne koloryzowanie rzeczywistosci lub zarty o ktorych oboje ludzie wie ze to tylko bajer na podtrzymanie rozmowy, a na ile bedzie to bezczelne oklamywanie kobiety.

  Ktos wyzej tu w komentarzach stwierdzil ze to byly prymitywne kobiety, ze dzis sa inne czasy… n

  Wczoraj Pan Jerzy tez mowil ze jak kobieta chciala uslyszec, to byl dla niej Kapitanem Statku 🙂

  15 stycznia 2014 at 10:09 - Odpowiedź
 5. Avatar
  gość40

  Niewątpliwie można się sporo od p.Kalbabki nauczyć:):). Podstawa to elegancja, świetny wygląd to podoba się kobietom. Poza tym oczywiście wykazywanie ogromnego zainteresowania kobietą, kwiaty, prezenty itp. To jest klucz do sukcesu:):):) . Niestety poza tym nie jest on wzorem do naśladowania. Mógł swoje talenty lepiej wykorzystać uwodząc (ale nie okradając) starsze kobiety 30-40 letnie żyłby sobie jak pączek w maśle do dziś.

  21 kwietnia 2014 at 14:20 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Tomek

  Cześć Adept,

  Napiszesz coś więcej o JJK, bardziej obszerniejsz materiał. Co tam jeszcze ciekawego się dowiedziałeś i wywnioskowałeś?

  Pisałeś też: „JJK obiecał że poprowadzi na wiosnę 2014 dwudniowe szkolenie”. Wiosna już chyba mineła 🙂

  15 września 2014 at 07:04 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kiniak Andrzej

   No właśnie, ja też czekam na te szkolenia z JJK

   5 marca 2016 at 18:00 - Odpowiedź
   • Adept
    Adept

    Nie ma i nie będzie

    5 marca 2016 at 18:01
 7. Avatar
  M.

  Mam pytanie do Andrzeja, który zamieścił w tym wątku kilka postów. Jak znajdowałeś te bardziej szczegółowe materiały dot. JJK i czy znasz jeszcze jakieś oraz w jednym filmowym dokumencie jest wzmianka o próbach literackich JJK – czy dowiedziałeś się na ten temat czegoś więcej? I też jeszcze jedna sprawa – dzisiaj już chyba nie można uzyskać tych artykułów „Przeglądu tygodniowego”, które przytoczyłeś?

  Co do artykułu powyżej, chciałem podpisać się pod powyższym pytaniem. Czy aktualnie JJK ucichł, jeśli chodzi o jego szkoleniową działalność?

  23 grudnia 2015 at 22:41 - Odpowiedź
  • Adept

   Chyba nigdy nie prowadzil dzialanosci szkoleniowej, raz wystapil dla Bruneta na sali.

   23 grudnia 2015 at 23:04 - Odpowiedź
   • Avatar
    Kiniak Andrzej

    To może Adept zaprosi JJK.

    5 marca 2016 at 18:02
   • Avatar
    andrzej
    12 lutego 2017 at 10:44
   • Adept
    Adept

    Próbował prowadzić, ale zdaje się, że skończyło się na jednym szkoleniu. Z różnych powodów. Nie miał chętnych, bo w dzisiejszych czasach już mało kto go pamięta. Minęło prawie 40 lat od tam tych czasów. Nie miał też w sobie woli do organizacji. I okazało się, że nie jest to taki super biznes jak mu się wydawało.

    12 lutego 2017 at 10:47
  • Avatar
   Andrzej

   Cześć M. Odpiszę wieczorem jak będą miał więcej czasu.

   24 grudnia 2015 at 08:35 - Odpowiedź
   • Avatar
    Andrzej

    Najwięcej informacji znajduje się we wspomnianych rocznikach „Przeglądu Tygodniowego”, gdyż na bieżąco temat Kalibabki był wówczas tam opisywany. Udało mi się dogrzebać do kilku numerów PT z tamtego okresu w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu. Niektórych numerów brakowało, przede wszystkim tego z art. zaraz po aresztowaniu. W bibliotekach we Wrocławiu również te wydawnictwa figurowały w spisie ale zaginęły…

    Oglądać możne je tylko w czytelni w formie mikrofilmów. Można zlecić ich wydruk ale jakość jest tragiczna i wiele czasu zajęło mi odszyfrowywanie tekstu, a i tak tylko częściowo udaje się je odczytać.

    W przytoczonych materiałach znajduje się wiele ciekawych informacji jak np. listy Kalibabki z więzienia, a także opisy niektórych jego szalonych podrywów.

    W tym roku w czerwcu byłem z dwoma kolegami w Dziwnowie i udało mi się poznać osobiście JKK. Pogadaliśmy i wypiliśmy nawet razem, oczywiście Ballantinesa (haha) Co do prób literackich, owszem, dostaliśmy nawet jego tomik z dedykacją…

    24 grudnia 2015 at 10:54
   • Avatar
    Andrzej

    [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/01fb46e0.jpg[/IMG]

    24 grudnia 2015 at 11:02
   • Avatar
    Kiniak Andrzej

    Opowiedz więcej wrażeń,
    Z iloma kobietami żyje, jak wyglądają jego stosunki rodzinne wobec tego co robi.
    A wiesz coś o szkoleniach???
    Zdradził coś

    5 marca 2016 at 18:06
 8. Avatar
  M.

  Dzięki.

  To, że on prowadził szkolenia, dowiedziałem się z jednego internetowego artykułu. Pisano tam w tym stylu: „J.J. Kalibabka wyszedł z więzienia i teraz zajął się tym, co umie najbardziej – nauczaniem uwodzenia”. Z kolei w jednym z filmów dokumentalnych jest nawet krótki fragment, jak przemawia w sali szkoleniowej – to jednak mógł być ten wspomniany gościnny występ.

  Czy będą dalsze części tego artykułu o JKK? Wynika tak z tytułu i też jakiś czas temu już, jak czytałem ten Twój artykuł, wydaje mi się, że zapowiadałeś kolejne części.

  24 grudnia 2015 at 00:14 - Odpowiedź
  • Adept

   Tak, to pewnie byl to ten wystep goscinny. Na razie nie planuje kolejnych części tego artykułu.

   24 grudnia 2015 at 06:45 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Kiniak Andrzej

  Wiosna idzie czas wyruszyć na łowy
  Może tak kilka porad Jerzego Kalibabki na wstępie?
  Najlepiej na żywo

  5 marca 2016 at 18:08 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Kiniak Andrzej

  Temat się urwał???
  Może warto coś odświeżyć?

  8 maja 2016 at 17:49 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Opat

  Jeśli wie się na co patrzeć to wszystko już zostało powiedziane tu, na filmach, wywiadach, przez komentujących, Marcina, Konrada….. Moim zdaniem on bił kobiety bo jego celem było totalne zdominowanie, totalne posłuszeństwo.. Wiecie, ja na razie praktyki nie mam zbyt dużej, ale… z tego co mam… Możesz być wspaniały dla kobiety, możesz jej dawać wszystko i oczekiwać że ona Ci się odwdzięczy… ale czasem się nie odwdzięcza… I co Ty teraz byś zrobił? Kalibabka wybrał swoją drogę, która dla niego się sprawdzała. To nie jest droga dla mnie, ale czasem.. myślę że mam 25 lat i nie wiem co będzie.. JJK nie miał barier etycznych, moralnych i krytycznych.. Fakt. Można powiedzieć że tak było. Ale W OKREŚLONYCH KONTEKSTACH. Tak jak mówił że ma fajną siostrzenicę, że wie że wystarczy tylko troszeczkę żeby ją mieć. Ale też on zdaje sobie sprawę że to jego siostrzenica. I w tamtym momencie, gdy mówił te słowa, wybrał drogę: nie będę nic z nią robił. Moim zdaniem clue jest zrzucenie z siebie wszystkich barier, całego gówna.. Ale koniec końców liczy się i tak Twoja decyzja co z tym zrobisz. I dopiero to idzie w świat. I dopiero świat Cię oceni na podstawie czynów. Czasem to smutne, czasem fajne, ale tak już jest.

  4 lipca 2016 at 17:22 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Tomek

  Poszukuje odcinka rozmowy w toku z Jerzym Julianem Kalibabką ( 2003 rok)

  9 grudnia 2016 at 16:17 - Odpowiedź
  • Avatar
   andrzej

   nie znajdziesz w necie. wykupilem nagranie z archiwum tvn . udostepnia za kase

   9 grudnia 2016 at 20:54 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Dawid

  Andrzej, masz linka do tego archiwum, albo ktoś może?

  20 października 2017 at 02:46 - Odpowiedź
  • Avatar
   Andrzej

   Nie. Nagranie zostało udostępnione z napisem- paskiem – że jest tylko dla mojego prywatnego użytku. Cena ok. 300 zł. kupiliśmy z kumplem na pół. Co mogę o nim powiedzieć? Jerzy pokazał klasę, pokazał że potrafi nie tylko uwodzić kobiety ale i publiczność. Jak na kogoś kto nie jest otrzaskany z kamerami i telewizją zdumiewał mnie jego luz i pewność siebie.
   Wystąpił w trudnej roli bo roli wroga publicznego i był atakowany przez kobiety na sali. To z jaka gracją i urokiem sobie z tym radził było niesamowite. Jeśli są jeszcze zainteresowani tym tematem przytoczę szczegóły

   19 maja 2018 at 15:34 - Odpowiedź
   • Avatar
    Brando

    W jaki sposób wykupić to nagranie ?

    4 września 2018 at 00:00

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"