Prawdziwy Sekret Elitarnego Uwodzenia

"Jak podrywać najgorętsze modelki i elitarne dziewczyny (10-tki), nie będąc celebrytą, bogaczem, przystojniakiem ani gangsterem, bez znajomości, jachtu, porsche i bez dużych pieniędzy"

 

Zdradzę Ci Wszystkie Moje Sekrety Podrywu Najpiekniejszych Kobiet tzw. 10-tek. Kobiet z Okładek Czasopism i Kalendarzy, których Nawet 97% PUA Nie Potrafi Uwodzić.

Najpiękniejsze kobiety, takie które są np. na okładkach czasopism nie umawiają się ze zwykłymi przeciętnymi facetami. Na pewno widziałeś je w towarzystwie celebrytów, przystojniaków, bogaczy, czy nawet gangsterów. Ona mają duży wybór i nie zdecydują się na nijakiego, nudnego, zwykłego kolesia. Ale jest kilka trików, które pozwalają OBEJŚĆ standardowe myślenie takich pieknych kobiet. I ona ma wrażenie, że jesteś z jej świata, a nawet masz większy status, poważanie i jesteś dla niej IDEALNYM FACETEM. 99% facetów przegrywa na starcie i jest spławianych. Ty powiesz kilka moich tesktów i nagle wydasz się jej najatrakcyjniejszym facetem na świecie. I zaciągniesz do łóżka super laskę - bez kasy, drogiego samochodu, z przeciętnym wyglądem. I oto chodzi, będzie fajnie, obiecuję Ci…

Od: Marcin "Adept" Szabelski

Nazywam się Marcin Szabelski i do 2005 roku miałem każdy możliwy problem podczas rozmowy z kobietami, nie mówiąc już o tych najpiekniejszych. Jesli chodzi o rozmowę z dziewczyną byłe kompletną fujarą. I moje rozmowy z kobietami nie prowadziły do niczego. Od 2005 roku tysiące godzin spędziłem na podrywaniu kobiet, aż zacząłem mieć coraz większe sukcesy. Jeśli czytasz tę stronę to być może znasz moją historię. Ale jest coś czego jeszcze nigdy nie wspominałem. Jest to historia podrywu NAJPIĘKNIEJSZYCH kobiet (dla uproszczenia nazywamy je DZIESIĄTKAMI).

Nie mówię tu o po prostu ładnych dziewczynach. Mówię tu o kobietach o urodzie dziewczyn z okładek magazynów, dziewczyn z kalendarzy. Takich, które spławiają na ulicy niemal każdego, kto próbuje je zaczepić. Takich np. jak te poniżej:

Próbowalem Jako PUA Podrywać Takie Kobiety i Rezultaty Były Żałosne...


Widzisz, takie dziewczyny mają olbrzymie mozliwości wyboru. Gwiazdy mediów, aktorzy, znani sportowcy, bogaci kolesie, modele i przystojniacy. Oni wszyscy kręcą się wokół tych kobiet i próbują swoich sił. Starają się im zaimponować pieniędzmi, nowym jachtem, biletami na ekskluzywne imprezy, prezentami, podróżami na tropikalne wyspy. Gdy próbowałem podrywać takie dziewczyny to ciągle waliłem głową w mur. Niezależnie jak bardzo się starałem zaimponować takiej modelce, to i tak zawsze był ktoś inny, lepszy odemnie, sławniejszy, bogatszy, przystojniejszy.

 

Jesli Konkurujesz z Aktorami, Sportowcami, Bogaczami i Przystojniakami Na Ich Własnym Polu czyli Pieniędzy, Wyglądu i Sławy, to Przegrywasz Już Na Samym Starcie. Nie Masz Żadnych Szans.

 

Wiesz, takie "Elitarne" kobiety mają w swojej głowie wizję chłopaka, z którym mogłyby się umawiać. I jest tam wiele wymagań co do kasy, wyglądu, popularności faceta. Próbowałem z tym walczyć i dyskutować z modelką na temat jej standardów faceta i to NIGDY nie zadziało. Nigdy. Przekonywanie jej do mnie nie zadziałało nigdy.

Domyślałem się, że musi być jakiś sposób na obejście ich społecznej wizji "jej chłopaka", tylko ni cholery nie mogłem znaleźć rozwiązania. Traciłem jedną okazję z modelkami za drugą. Wiesz jakie to frustrujące? Szło mi dobrze z dziewczynami 6-8 w skali urody, a 9-tki i 10-tki mnie olewały całkowicie.

Każde takie odrzucenie przeżywałem po kilka dni. Jak olewa Cię czasem przeciętna dziewczyna (7-ka), to masz to w dupie, ale jak olewały mnie najpiękniejsze kobiety, to byłem w otchłani rozpaczy. Wiesz, ludzie uważali mnie za guru podrywania, a prawda była wtedy taka, że KAŻDA najpiękniejsza dziewczyna mnie olewała! Dopiero na początku 2010 zaczęło mi iść lepiej z takimi dziewczynami, gdy przeanalizowałem dokładnie czego takie dziewczyny szukają, czym się charakteryzują faceci, z którymi umawiają się takie dziewczyny. Odkryłem, że te dziewczyny reagują na podryw inaczej i mają dodatowy zestaw "przełączników", który wzbudza w nich zainteresowanie facetem.Zdradzę Ci sekret, którego nie zna 99% uwodzicieli i nie mają sukcesów z takimi kobietami...

Prawie wszystkie standardowe techniki podrywania kobiet zawodzą z modelkami i najpiękniejszymi kobietami, ponieważ one Cię nie słuchają, dopóki nie włączysz w jej głowie 2-3 z dziewięciu SPECJALNYCH PRZEŁĄCZNIKÓW (tylko dla takich kobiet o urodzie 9-10).

 

Bez uruchomienia tych "przełączników" taka dziewczyna udaje, że Cię słucha, aby jak najszybciej sobie pójść. Gdy przez lata odkrywałem te przełączniki, to zawsze było tak, że rozpoczynałem rozmowę z modelką, a ona po chwili, w połowie mojego zdania sobie sama szła w swoją stronę. Myślałem "Co tu jest grane do cholery?!". Dlaczego moje techniki NIE DZIAŁAJĄ?? Mimo, że na trochę ładne kobiety działały koncertowo.

 

Jeśli zdarza Ci się rozmawiać z pięknymi kobietami, ale one Cię nie słuchają i rozmowy są neutralne, to oznacza to, że ona (10-tka) nie uznała Cię za godnego jej zainteresowania. Ona po prostu olewa to co mówisz, bo w jej głowie nie jesteś dla niej NIKIM WAZNYM. Niestety.

Możesz znać setki świetnych rutyn, wzorców, być wygadanym i seksualnym w rozmowie. Możesz umieć ze zwykłymi kobietami skutecznie przechodzić od neutralnej rozmowy do seksualnego flirtu i fantazji seksualnych. Ale najgorętsza kobieta nie da Ci dojśc do tego momentu w rozmowie, jesli nie przełączysz w jej głowie tego jednego kliku. Odkrycie tego faktu i metody kosztowało mnie wiele straconych okazji z gorący i laskami...

 

Jak w Rozmowie z Gorącą Modelką Otworzyć Ją Na Znajomość
z Tobą i Przejść Do Seksu

 

Nie znajdziesz większości tego materiału w Internecie, ani na żadnym polskim kursie i szkoleniu (poza jednym, o którym powiem Ci dalej), nie znajdziesz tego w żadnej książce (jeszcze!)… Bo jest to moja własna wiedza zdobyta kosztem wielu straconych okazji z modelkami.

Wielu zwykłych kolesi próbuje zaimponować modelkom swoim stanowiskiem, samochodem, zawodem, znajomościami. Ale to nie działa.

Podrywacze PUA próbują podrywać najgorętsze kobiety za pomocą technik podrywu, ale to działa mizernie na najpiękniejsze kobiety.

Rozwiązanie problemu jest gdzie indziej. Wystarczy przełączyć w niej te "specjalne" przełączniki i otworzyć na znajomość z Tobą. Włączyć w niej tryb "on jest facetem z mojego świata", stworzyć wrażenie, że jesteś z jej ligi, aby ona zaczęła być podatna na Twoje słowa. Gdy ona uzna, że jesteś wart uwagi, to wtedy zaczną działać kolejne techniki uwodzenia, a potem do seksu jest już niedaleko.

 

Zobacz, Jak Po Latach Prób, Nauki i Eksperymentów Złamałem KOD do "Seksualnej Wibracji" z Modelkami i Najpiękniejszymi Kobietami.

 

Powiem Ci otwarcie: wyglądam przeciętnie (możesz zobaczyć na dole strony), jeżdżę przeciętnym samochodem (10 letnia toyota corolla) i nie jestem za bogaty.

Ale poznałem sekret najpiekniejszych kobiet (10-tek), dzieki któremu umiałem w rozmowie wzbudzić w kobietach pociąg do mnie i przestałem mieć problemy z zaciąganiem takich kobiet do łóżka.


Przeżyłem SZOK, Kiedy Pierwszy Raz Uprawiałem Seks z Obłędnie Piękną Kobietą i Zobaczyłem Nas Oboje w Lustrze. Nie Wierzyłem, że Taki "Brzydal" z Nadwagą, Może Pieprzyć Taką Gwiazdę!Pomyślałem wtedy, że właśnie znalazłem lukę w systemie. I zacząłem testować to, ile tylko mi się dało :-)

 

Czego powinieneś się dowiedzieć, żeby mieć seks z
piękną modelką z gazet dla meżczyzn lub kalendarzy i
do końca życia móc podrywać najpiękniejsze dziewczyny jakie tylko znajdziesz ?

 

1. Co DOKŁADNIE trzeba powiedzieć w rozmowie, aby przestała traktować Cię jak byle kogo i zaczeła Ciebie wogóle słuchać

2. Jak KROK po KROKU wyróżnić się z tłumu zwykłych facetów i pokonać jej opór.

3. Co powiedzieć, aby ona zaczęła patrzeć na Ciebie jak na kogoś ze swojej ligi.

4. Co powiedzieć, aby Twoje pieniądze i wygląd nie miały dla niej kompletnie znaczenia

Gdy poznasz tą wiedzę, wtedy ona rzuci się na Ciebie, jak wygłodniały pies na miskę z jedzeniem.

MIT: Najbardziej atrakcyjne kobiety umawiają się tylko z przystojnymi facetami.


FAKT: Nieprawda. Nawet jeśli czasem się tak zdarza, to równie często, jak nie częściej takie kobiety umawiają się ze zwykłymi facetami jeśli chodzi o wygląd. Z dwóch powodów:

1. Piękna kobieta uważa, że to ona ma błyszczeć urodą, a jej facet nie musi i nie jest od tego.

2. Pieknej dziewczynie do niczego nie jest potrzebna piękna buzia faceta. W czasach jaskiniowych to nie miało wielkiego znaczenia i teraz też go nie ma.

 

Mam Dla Ciebie ZAAWANSOWANY Przewodnik:

"Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek "

 

Jak Doprowadzić Do Seksu z Najpiękniejszymi Kobietami - Modelkami, Aktorkami i Tancerkami

Otrzymasz kompletny system - jak podrywać najpiekniejsze kobiety - modelki, misski, aktorki, tancerki (Str. 1-95)
9 SPECJALNYCH przełączników w głowie modelki, 10-tki, które włączą w niej zainteresowanie Tobą (Str. 26)
Jakie czynniki musisz wziąć pod uwagę jeśli chcesz poderwać TOPową dziewczynę (Str. 21)
Zdradzę Ci formułę włączenia w modelce trybu "To jest facet z mojej LIGI! Chcę Go TERAZ!". To jak mocna bomba. (Str. 25-60)
Jak nie być zdesperowanym facetem i nie odstraszyć modelki. (Str. 16-19)
Jaki jest pierwszy TEST od 10-tki, jeśli go nie zdasz to NIGDY jej nie zdobędziesz. 90% facetów przegrywa na starcie (Str. 30)
Jakie są istotne różnice w uwodzeniu trochę ładnych i nieziemsko pięknych kobiet. Jesli tego nie wiesz, to zostaniesz kompletnie olany (Str. 10)
Dlaczego 10-tki słabo reagują na normalne techniki podrywu i co zmienić, aby zaczęły one działać (Str. 23)
Co jest wartościowe dla takich kobiet i sprawi, że staniesz się dla niej MEGA ważną osobą (vip) (Str. 35, 46, 48-50)
Jeden najważnieszy czynnik decydujący o tym, czy Ci się uda poderwać 10-tkę. Bez niego masz zerowe szanse (str. 32)

Zapomnij co czytałeś o tekstach na podryw, bo to słabo działa na 10-tki, dopóki nie zastosujesz mojej osobistej formuły, aby ona wogóle zaczęła Ciebie słuchać

Wejdź na stronę 32, po więcej detali

10 specjalnych cech faceta, z którym umawiają się 10-tki. To coś innego niż zwykłe cechy ALFA. Musisz to poznać (Str. 45)
Co powiedzieć dziewczynie 10-tce, aby uwierzyła, że regularnie spotykasz się z kobietami takimi jak ona (Str. 38)
Jak działa kontakt wzrokowy na najpiękniejsze kobiety i co musisz zrobić, aby oczami niemal hipnotyzować (Str. 28)
Jak pokazać 10-tce, że masz wysoki status i pociągasz atrakcyjne kobiety, nawet jeśli jeszcze tak nie jest (Str. 42)
Czym różnią się testy od: zwykłych kobiet i najpiękniejszych. Musisz to wiedzieć albo polegniesz (Str. 29 i 62)
Jak się AUTORYTETEM w głowie 10-tki. Zdradzę Ci kilka moich sposobów i ona zacznie Cię słuchać. (Str. 46, 48)
Specjalne gotowe wzorce hipnotyczne działające na 10-tki (Str. 51, webinar)

Modelki i 10-tki Sprawiają, że Każdy Facet Przy Nich Się Denerwuje, A ja Pokażę Ci Moje Sposoby, Dzięki Którym Przestałem Się Przy Nich Stresować.

Wejdź na str. 15-19 i nagrania VIDEO.

Jeden skuteczny sposób, aby uwierzyć, że zasługujesz na 10-tkę (VIDEO i webinar)
Psychologia uwodzenia 10-tek, to coś czego NIGDZIE się nie dowiesz. Nikt nie porusza takich zagadnień. (Str. 20-25)
Jak być ULTRA pewnym siebie przy modelkach. Jeden mały trik warty wielkich pieniędzy (Str. 27-30)
Jak stworzyć dla siebie swój SEKSUALNY STEREOTYP, który działa na kobiety 10-tki (Str. 54, konsultacja)
Jak wzbudzać zazdrość u 10-tki (Str. 56)
Jak radzić sobie z testami 10-tek. To są zupełnie INNE testy. Jeśli popełnisz jeden błąd, to już po Tobie (str. 62)
Jak radzić sobie z prowokacjami ze strony 10-tek (str. 64)
Co robić z NEGATYWNĄ reakcją od 10-tki (str. 67)
Jak sprowadzać na ziemię 10-tki, czasem musisz to zrobić, jeśli ona zadziera nosa. (str. 57-61)
Zaawansowana psychologia kobiet 9-10. Sposoby uwodzenia - imprezowiczki, ekskluzywne laski, córeczki tatusia, "księżniczki", samice ALFA, MILFy (str. 69)

Kiedyś w Elitarnych Klubach 10-tki Notorycznie Mnie Ignorowały, Dopóki Nie odkryłem Sekretu Podrywania w Elitarnych Miejscach i Klubach, Do Których Przychodzą 10-tki, Aby Poznać Swojego Księcia. Podzielę się tym z Tobą na str. 76-83

Jak zrobić, aby ona była Tobą zainteresowana, mimo konkurencji bogatszych i przystojniejszych facetów (Str. 77)
Jak omijać selekcję, która nie chce Cię wpuścić do klubu. Jak wchodzić do strefy VIP (Str. 81)
2 NAJLEPSZE sposoby jak zaczynać rozmowę z 10-tkami w TOPOWYCH klubach. (Str. 77, 78)
Podam Ci ćwiczenia na oswojenie się z pięknem 10-tki. Tak, abyś był wyluzowany. Koniec z onieśmieleniem (Str. 87)
Różnice w uwodzeniu na parkiecie w topowych klubach (Str. 79)

Tak, Marcin! Chcę dowiedzieć się, jak zainteresować sobą modelkę i ją szybko poderwać.

- ebook "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" (95 stron, format pdf, wartość 69 zł)

 

- audiobook "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" (2h, format mp3, wartość 97 zł)


- webinar dla klientów "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" z zaawansowaną wiedzą dla moich klientów147 zł

Możesz też zrobić normalny przelew bankowy na moje konto:

50 1020 5558 1111 1841 4730 0041
ROZWÓJ OSOBISTY MARCIN SZABELSKI

przelewy z zagranicy:
IBAN PL50102055581111184147300041 SWIFT BPKOPLPW

W przelewie podaj proszę swój adres email i nazwę poradnika np. 10. Po wpłynięciu pieniędzy na konto wyślę Ci poradnik na podany adres email.

 

MIT: Najbardziej atrakcyjne kobiety lecą na kasę lub wygląd


FAKT: Najpiekniejsze kobiety mają duży wybór i jeśli nie znajdują faceta, który jest wyjątkowy to kierują się wtedy kasą. Często wykortzystują bogatych facetów, a za ich plecami uprawiają seks z innymi, którzy nie są tak bogaci, ale mają inne atrakcyjne cechy i dają im to czego nie dostaną za pieniądze. Jeśli znasz sposoby na ominięcie ich stereotypowego myślenia, upozycjonowanie się jako autorytet w jej głowie, to będziesz miał z nimi seks, bez płacenia za ich wycieczki na Karaiby. Zdradzę Ci moje sposoby na takie kobiety.

 

Możesz "podkrasć" wszystkie moje gotowe teksty i mieć takie same rezultaty jak ja.

Dam Ci słowo w słowo gotowe sposoby, które możesz użyc od razu. Możesz nawet brać na spotkania krótki spis moich tekstów i tego co masz powiedzieć dziewczynie. Dla mnie liczy się Twój sukces!


Możesz oszczędzić sobie wielu lat niepowodzeń, aby już teraz odkryć jak uwodzić seksualnie modelki i inne piekne kobiety.

Nawet Początkujący i Nieśmiały Facet Może Opanować Sekrety Uwodzenia 10-tek, Jeśli Się Przyłoży i Pozna Tę Wiedzę

Nie możesz mówić pięknej dziewczynie byłe czego i liczyć na łut szczęścia. Nie mając wiedzy co mówić - będziesz zestresowany albo zamilkniesz i 10-tka znudzona sobie pójdzie i NIGDY już się z Tobą nie spotka.

MIT: 10-tki są samotne, bo faceci się ich boją i nie podchodzą, żeby je poznać.

FAKT: Prawda jest taka, że podchodzą do nich co jakiś czas kolesie, ale dużo rzadziej. Jak już podchodzi, to na ogół jest to bogaty facet, gangster, przystojniak lub jakaś gwiazda. Po za tym, takie kobiety jak są same, to mają sekretnego kochanka. Dlaczego nie miałbyś nim być Ty?


Pokażę Ci jak manipulować grą z kobietą na Twoją korzyść, abyś miał gorące dziewczyny na randkach i żeby Twoi kumple zzielenieli z zazdrości. Potem będą Cię błagać, abyś zdradził im te sekrety.

Pokażę Ci krok po kroku co mówić kobietom, aby omijać ich barierę w stosunku do Ciebie. Jesli wcześniej szukały bogatego, napakowanego przystojniaka, to teraz Ty staneisz się ich fantazją seksualną.

 

Nie ma znaczenia, czy nie masz super wyglądu, kasy i nikt Cię nie zna. Kobiety 10-tki same są piękne i nie potrzebują pięknisia przy sobie. One potrzebują prawdziwego meżczyznę, który wie jak je poruszyć. Jak już opanujesz te sekrety, którymi się podzielę to w końcu 10-tka WYLĄDUJE W TWOIM ŁÓZKU.


Dla takich osób jak Ty stworzyłem system uwodzenia 10-tek , który wykorzystany w praktyce daje Ci wiedzę, co DOKŁADNIE mówić kobietom, aby robiło im się mokro na myśl o Tobie.


Zdobędziesz kobiete o jakiej zawsze marzyłeś. Będziesz uśmiechał się na myśl jak Twoi koledzy Ci zazdroszczą.

Z moim systemem nauka będzie szybka i bezbolesna. Bo Twoje potencjalne porażki ja wziąłem na siebie, praktykując przez kilka ostatnich lat i odsiewając to co jest nieskuteczne. W czasie soprawdzania tego materiału straciłem wiele okazji z 10-tkami, abyś ty nie musiał ryzykować. Szybko się wszystkiego nauczysz, bo większa część poradnika jest w formie AUDIO i możesz go sobie słuchać kiedy tylko chcesz.


Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

 1. Nie wierzysz w to, że piękna modelka, misska, dziewczyna z okładki lub z kalendarza mogła by być twoja
 2. Nie masz pojęcia w jaki sposób przyciągnąć uwagę 10-tek, modelek, hostess.
 3. Nie masz bladego pojęcia co powiedzieć, aby zaintrygować piękną kobietę i stać się dla niej jej ksęciem.
 4. Jesteś spławiany przez najpiękniejsze kobiety lub zostajesz co najwyżej ich "kolegą".
 5. Rozmowy z ładnymi dziewczynami (7-8) są OK, ale z najpiękniejszymi wszystko się wali,


  Jeżeli Do Tej Pory Rozmawiałeś z Ładnymi Kobietami (uroda w skali 7-8 na 10) i Czasem Jakąś Poderwałeś, Ale NIGDY Nie Udaje Ci się z Absolutnie Pięknymi Kobietami,To Koniecznie Musisz Poznać "Sekrety Uwodzenia 10-tek"


  UWAGA!! TYLKO DLA DOROSŁYCH

 6. Tak, Marcin! Chcę dowiedzieć się, jak zainteresować sobą modelkę i ją szybko poderwać.

  - ebook "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" (95 stron, format pdf, wartość 69 zł)

   

  - audiobook "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" (2h, format mp3, wartość 97 zł)


  - webinar dla klientów "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" z zaawansowaną wiedzą dla moich klientów

     147 zł

  Możesz też zrobić normalny przelew bankowy na moje konto:

  50 1020 5558 1111 1841 4730 0041
  ROZWÓJ OSOBISTY MARCIN SZABELSKI

  przelewy z zagranicy:
  IBAN PL50102055581111184147300041 SWIFT BPKOPLPW

  W przelewie podaj proszę swój adres email i nazwę poradnika np. 10. Po wpłynięciu pieniędzy na konto wyślę Ci poradnik na podany adres email.

  Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Dlaczego zdradzam Ci moje własne sekrety podrywu 10-tek?

Po pierwsze: Powiem Ci otwarcie, bez owijania w bawełnę - bo to jest moja praca i zarabiam tak na życie. A jak już coś robie to robię to konkretnie i profesjonalnie.

Po drugie: Jestem bardzo próżny, to moja wada i słabość. Lubię błyszczeć wiedzą i być autorytetem, gdy ludzie zadają mi pytania, a ja ich nauczam. Próżność to moja słabość, a Ty ją możesz wykorzystać dla siebie :-)

Dlatego pragnę, żebyś miał najlepszą wiedzę, sprawdzoną i gotową do użycia

Ten poradnik jest w 2014 roku pierwszy i JEDYNY w Polsce, poruszający tę tematykę. Nikt jeszcze nie pisał o podrywie najpiękniejszych kobiet.


Czy 137 zł za system, który pozwoli Ci poderwać 10-tkę to dużo?

To w sumie 2-3 wyjścia do klubów, które kończą się kacem i brakiem kobiety. To 2 wyjścia do kina z dziewczyną z 1% szansą jej poderwania. To także średnia dniówka w Polsce. W zamian masz potężny system do końca życia wspierający Cię w rozmowach z najpiękniejszymi kobietami. No i masz gwarancję satysfakcji.

 

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji. 10-tki mnie ignorowały i spławiały.

Poświęcę Ci mój własny czas podczas indywidualnej konsultacji, aby Ci pomóc w Twojej sytuacji z kobietą.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

 

„Sekrety Uwodzenia 10-tek” to system uwodzenia, który rozwiąże Twoje problemy z najpiękniejszymi kobietami w Polsce.

 

Możesz być super specem od brania numerów telefonów, świetnym w opowiadaniu historii, cold readingów, nawet od droczenia się z kobietą, ale jeśli nie wiesz jak obejść w rozmowie z 10-tką jej bariery, przejść jej testy, zaintrygować ją i stać się dla niej kimś ważnym, to NIGDY nie poderwiesz modelki, dziewczyny z okładki gazety lub kalendarza. I się z nią nie prześpisz. Bedziesz spławiony przez 10-tkę. Po prostu.

 

Jesli masz chwile zwątpienia...

- nie wierzysz w żadne teorie podrywu na piękne kobiety,

- myslisz, że musisz mieć wygląd, pieniądze i sławę, aby takie kobiety Cię pragnęły

- byłeś "odstrzeliwany" i spławiany przez piekne kobiety ZBYT wiele razy

- próbowałeś jakichkolwiek innych poradników i odnosiłeś porażki z 10tkami, modelkami itp.


To muszę Ci powiedzieć, że ja jestem żywym DOWODEM, że każdy facet może osiągać sukcesy z NAWET z NAJPIOEKNIEJSZYMI kobietami przy pomocy moich poradników.

Bez wyglądu, kasy i super samochodu. I to jest FAKT.

 

Mam dla Ciebie zbiór wszystkich moich sprawdzonych sposobów na modelki, misski, i inne piękne kobiety zatrudniane ze względu na urodę. Gotowe triki słowne, które mówię takim kobietom w czasie podrywu. Nigdy więcej nie będziesz ignorowany przez piękne kobiety.

 

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

 

1. Czy to naprawdę działa?

Tak. Moja metoda uwodzenia słowami oparta jest na sprawdzonych technikach budowania napięcia seksualnego w kobiecie, rozbrajaniu jej obaw, wzbudzanie w niej jej seksualnej tożsamości. Dzięki temu, że oddziałowuje na zakorzenione w kobiecie wzorce mężczyzny i FANTAZJE SEKSUALNE, to sprawia że kobieta zaczyna odczuwać zainteresowanie i pociąg do mężczyzny, który nie jest "społecznie" zbyt atrakcyjny, nie ma super wyglądu, ubrania, kasy czy sławy. Za to metoda sięga głęboko w podświadomość i ukryte pragnienia kobiety "włączając" w niej pociąg seksualny do mężczyzny.

 

2. Czy to zadziała dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny, który zastosuje te techniki. W kursie znajdziesz dziesiątki, jak nie setki przykładów tego co mówić w konkretnych sytuacjach, aby kobieta zamiast myśleć o zakupach to myślała o Tobie i wyobrażała was sobie razem np. w łóżku.

Choć dla każdego będzie to nieco inaczej. Każdy z nas jest inny, dlatego w kursie SUS 2 zawarłem WIELE różnych SEKSUALNYCH tekstów, na różne sytuacje i różne KOBIETY. Wystarczy, że wybierzesz z całego poradnika TYLKO te rzeczy pasujące do Ciebie, a które Ci się podobają i je zastosujesz - to będziesz miał efekty.


3. Czy te teksty są na każdą kobietę.
Nie wszystkie. Dałem ich dużo różnych, żebyś znalazł coś indywidualnie dla siebie, pasujące do Twojej sytuacji i do kobiety, którą uwodzisz. Jeśli ona jest ostrą imprezowiczką to nie wykorzystasz na niej romantycznych tekstów z poradnika, i na odwrót. Dlatego w poradniku znajdziesz i takie i takie techniki. Na różne typy kobiet i sytuacji :-)

 

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki poradnik.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

System "Sekrety Uwodzenia 10-tek " jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji

To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Ja, Marcin Szabelski "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem Uwodzenia osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

System "Sekrety Uwodzenia 10-tek " jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony .

 

Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?


UWAGA! TYLKO DLA DOROSŁYCH

Tak, Marcin! Chcę dowiedzieć się, jak zainteresować sobą modelkę i ją szybko poderwać.

- ebook "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" (95 stron, format pdf, wartość 69 zł)

 

- audiobook "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" (2h, format mp3, wartość 97 zł)


- webinar dla klientów "Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek" z zaawansowaną wiedzą dla moich klientów147 zł

Możesz też zrobić normalny przelew bankowy na moje konto:

50 1020 5558 1111 1841 4730 0041
ROZWÓJ OSOBISTY MARCIN SZABELSKI

przelewy z zagranicy:
IBAN PL50102055581111184147300041 SWIFT BPKOPLPW

W przelewie podaj proszę swój adres email i nazwę poradnika np. 10. Po wpłynięciu pieniędzy na konto wyślę Ci poradnik na podany adres email.


ze względu na specyfikę, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz go od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli są przewidziane do poradnika) możesz oglądać w swojej przeglądarce.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie DOTPAY, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z modelką, lub inną najpiekniejszą kobietą jaką w życiu widziałeś, która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z moedlkami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz jej powiedzieć i jak rozmawiać, zawarłem w tym poradniku.

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu NAJPIEKNIEJSZEJ kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które byly do teraz niedsotepne. Będą błagały, aby Cię poznać.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2011-2018 "Rozwój osobisty" Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.