15 Szybkich Porad – Jak Świetnie Wypaść na Randce #2

Dziś druga porcja RANDKOWYCH PORAD. Lecimy:

11. Nie traktuj jej, jakbyś widział ją po raz pierwszy.
W sensie nie rozdmuchuj tego spotkania do niebotycznych rozmiarów. To nie jest wielki przełom w Twoim życiu godny uwiecznienia. Powinno być luźno i bez spięć, jakbyś widział się z kumplami na piwie.  Traktuj ją jak starego znajomego albo swoją dziewczynę. Do czasu 🙂

W mediach pierwsza randka to wydarzenie rangi zajęcia Krymu przez Rosjan. Tak nie jest. Wielu kolesi traktuje pierwszą randkę jak coś mega poważnego, podczas gdy atmosfera powinna przypominać raczej ‘chodź, złapiemy drinka i się poznamy’.  Wszelkie znamiona oficjalnej randki (jeszcze przed spotkaniem), rodzą tylko nierealistyczne nadzieje i stawiasz sobie na drodze, trudne do przeskoczenia, oczekiwania dziewczyny („mój chłopak to musi to i to…”).  Lepiej skupić się na wprowadzeniu poczucia zażyłości, jakbyście znali się od dawna. Traktuj ją w głowie trochę jak grubą dziewczynę (przez pierwsze 5 minut). Powszechna miłość i harmonia na świecie się przez to nie pojawi, ale łatwiej osiągniesz spokój wewnętrzny i  stan randkowego Buddy.

 

12. Nie próbuj jej „oficjalnie” zaimponować na każdym kroku będąc głośnym, przeintelektualizowanym i szpanerskim,
To wydaje się efektywnym sposobem na przekonanie do siebie dziewczyny, ale takie nie jest. Dziewczyna ma się przekonać do ciebie sama, dzięki twojej postawie podczas randki. Więcej dadzą Ci niewerbalne znaki prowadzące do fizycznej eskalacji i seksu.

 

13. Wybieraj takie miejsce, w którym atmosfera jest bardzo przyziemna i lekka.
Unikaj za wszelką cenę wystawnych kolacji, z aksamitnym obrusem, szampanem i świecami, gdzie wznosicie toast za siebie nawzajem. To świetnie wygląda w TV, albo na filmach z Bondem (to filmy SF), ale jestem niemal pewny, że to tylko USZTYWNI atmosferę pierwszego spotkania. Już i tak w samej swojej idei średnio komfortowego. A w głowie dziewczyny pojawią się pomysły  ‘niech poczeka, aż się namyślę, czy jest mnie wart’. W knajpie tej musi być w miarę tanie jedzenie, jeśli w ogóle jakiekolwiek, bo kawa, czekolada wystarczy na pierwszą godzinę. Dlaczego? Bo z  biegiem czasu (i randek) zauważysz, jak te wszystkie randki uszczuplają Ci budżet na gry komputerowe 🙂  Myślę, że jeśli nie jesteś krezusem, to lepiej nie wydawać więcej niż 40-80 zł na pierwsze spotkanie. Ale też nie trzymaj się tego dogmatycznie.

 

14. Ile powinna trwać pierwsza randka z kobietą?

Powinna trwać tylko tyle, aby osiągnąć to co chcesz. Nic ponadto. Czyli – jeśli szukasz przygody – celem jest wywołanie zainteresowania seksualnego kobiety, sprawienie by poczuła się komfortowo seksualnie z Tobą i usunięciu jej obaw przed eskalacją seksualną i pójściem z Tobą do innego miejsca/domu. Więc czas randki może wynieść od 45 minut do 2h, osobiście raczej celuję w dwie godziny – aby był czas lepiej się poznać, aby udało się nawiązać połączenia. Spotkanie ponad 3 godziny, zabiera za dużo czasu i może zrobić się niezręcznie. Dojdzie do tego, że za długo czekałeś, tematy na jeden wieczór się wyczerpały. Rzecz w tym, że podczas randki, wiele rozmów jest nużących. Randka zwykle trwa 1-2, ale jakbym pokazał nagranie z randki, to można by się zanudzić. „Krwistych kawałków” byłoby może z 10%.

Najważniejsze momenty podczas spotkania, to a) gdy poznajesz dziewczynę, witacie się b) połowa randki, gdy zaczynasz eskalować dotyk i robi się nieco goręcej  c) gdy kończycie spotkanie i chcesz ją sprowadzić do Ciebie do domu

 

15. Nie wiem czemu, ale ta gra (air hockey, cymbergaj?) działa pobudzająco na randkach.
W czasie gry odpalają się silne emocje i ona przy tobie czuje się wyjątkowo. Poszukaj w swoim mieście. Daj jej wygrać choć raz.

16. Będąc na randce, czasem pojawia się alkohol.
Pilnuj się, żeby nie przesadzić, bo mogą być potem problemy z erekcją albo różne moralne dylematy, w przypadku pijanej dziewczyny,

 

17. Pytaj o nią i odpowiadaj z podobną intensywnością, powinno być 50/50. Lub 60/40 z przewagą tematów o Tobie. 

 

18. Na swoich randkach daj kobiecie mówić.
Powinieneś mówić o sobie, opowiadać zabawne rzeczy ze swojego życia. Do tego 3-4 historie demonstrujące Twoją wartość i status, 1-2 historie Twojej życiowej transformacji (czyli jak doszedłeś do tego punktu w swoim życiu, w którym jesteś teraz). Ale w tym samym czasie trzeba pozostawić wolną przestrzeń dla niej, aby umożliwić jej mówienie. Wystarczy czasem tylko tam siedzieć, zamknąć się i jej słuchać. Po drodze nawiązując silny kontakt wzrokowy. Jeśli dziewczyna mówi więcej od ciebie, to dobry znak.

 

19. Tematy do rozmowy.
Nie zaczynaj tematów, które mogą się dłużyć i nudzić. Warto mówić na tematy, które a) sprawiają ci przyjemność i b) budują połączenie z dziewczyną c) możemy sobie lekko pożartować. Prawie każda forma żartobliwego przekomarzania się z dziewczyną jest wskazana. Zrezygnuj z tematów, które wymagają specjalistycznej wiedzy, szybko się nudzą i które zmuszają do myślenia logicznego tj. polityka lub religia.

Wypytujcie się o swoją przeszłość i łapcie się tematów, które można łatwo rozwinąć. Jeśli osiągnąłeś wysoki poziom uwodzenia, to tak naprawdę nie ma wielu tematów, które są zabronione. Z każdego możesz wyjść, każdy możesz rozwinąć i przejść do głębokiego połączenia


20. Nie utrzymuj długo powierzchownej rozmowy, ani zbyt trudnej, która wymaga logicznego myślenia,
Bo żadna z tych dwóch rzeczy nie pomoże ci w osiągnięciu tego, na co liczysz. Nie jest tak super, gdy siedzicie i pracowicie analizujecie swoje umysły w nudny sposób. Ona patrzy na ciebie, odhacza punkty ze swojej listy i sprawdza (krytykuje w głowie), czy możesz być ojcem jej dzieci. To nie jest właściwy stan jej emocji na pierwszym spotkaniu.  Lepiej starać się stworzyć radosną bańkę miłości, w której jest tylko wasza dwójka.


21. Obejrzyj komedię lub  lub jakieś stand-up’y, przed randką.

W  ten sposób będziesz w lepszym humorze na spotkaniu, a Twoja mowa ciała nabierze ekspresji.

 

22. Spodziewaj się, że seks będzie miał miejsce,

 

23. To dość nietypowe, ale ważne jest, żeby ona czuła, że jest trochę dziwaczna.
Zwłaszcza jeśli jest to arogancka i zarozumiała dziewczyna, rozpieszczona adoracją innych facetów. Nie mów jej tego wprost, podświadomie przekaż jej, że jesteś nieco fajniejszy od niej. Nie przesadzaj z tym. Jeśli przesadzisz, to powiedz jakiś umniejszający siebie żart („jestem głupkiem, bo mama biła mnie za to, że nie urodziłem się dziewczynką ;)” czy  „jestem nieśmiały, bo byłem grubym, bitym i molestowanym dzieckiem ;)”.


24. Bycie narcyzem.

Z tego powodu bycie wpatrzonym w siebie i zadowolonym z tego, działa dobrze (do pewnego momentu) na randce. Coś takiego może się nie podobać kobietom, jeśli twoje emocje nie pokrywają się z działaniem (pełna spójność) i nie umiesz z siebie żartować. Aby nie przegiąć,  pewnym momencie stań się słodki jak szczeniaczek, który mieszka w jej sercu. Zamieszkaj tam razem z nim, ale nie za wcześnie. Na kilka godzin daję kobietom uczucie, że są dla mnie najważniejsze na całym świecie. To jest  bardzo dobre, gdy ona już jest mną zainteresowana. Jeśli tak nie jest, to nic Ci nie da to skupienie się na niej i traktowanie jej jak najważniejszej osoby na tej planecie.

 

25. Czarny humor czasem potrafi złamać nudny,schemat randkowy.
Nie bój się ruszyć z miejsca, gdy randka zaczyna zamulać. Czasami gdy wszystko zawiedzie wypada zastosować technikę typu SZOK i TRWOGA 🙂

 

Ty: Wydajesz się naprawdę super. Dawno nie poznałem takiej kobiety jak Ty. Chyba chciałbym przedstawić cię moim rodzicom…

Ona: o to super…  (średnio cynicznie)

Ty (przerywając jej): Nie, nie bardzo, bo mój tata nie żyje… ale jego duch ciągle krąży gdzieś w pobliżu i straszy po nocach. Chyba szuka światła w tunelu… 😉

Ona. Co….???!!!

Ty: Żartowałem…   (żartujesz i zmieniasz temat)

I tym akcentem pozdrawiam Cię i zapraszam za tydzień na kolejną porcję.

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Avatar
  Henryk

  Cześć,
  Trochę nie na temat ale mam pytanie. Bo mam fetysz stóp, co zauważyłem już w dość młodym wieku, czy uważasz że mówić o tym kobietą prosto z mostu, czy zachować dla siebie? Oczywiście nie na pierwszej randce:), ale z czasem.

  9 marca 2019 at 17:38 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   nie mów, zapisz sie na kurs masazu stop i ten temat eksploruj wraz z nią

   10 marca 2019 at 04:03 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę