15 Typów Toksycznych Kobiet – Unikaj Ich i Uciekaj od Nich Jak Najdalej

Kobiety mają przeróżne osobowości i jeśli będziesz dostatecznie często je poznawał, to na pewno napotkasz dziewczynę o dziwnej (toksycznej) osobowości. Bywa, że taka kobieta uważa siebie za silną osobowość i to Ci może nawet zaimponować. Ale dużo ważniejsze jest czy ona ma destrukcyjny wpływ na Ciebie? Czy relacja z nią sprawia, że czujesz się lepiej czy gorzej? Czy po spotkaniu z nią jesteś psychicznie zmęczony czy radosny i szczęśliwy? Czy ona Cię ogranicza i dołuje, czy wspiera i inspiruje do działania?

Kiedy nauczysz się rozróżniać te typy kobiet, to przestaniesz wchodzić w takie znajomości, w których dziewczyna jest wobec ciebie niemiła, pogardliwa i skupiona tylko na sobie. To czego masz mało, to czas. Szkoda go tracić na kobiety, które są słabo zainteresowane, nad którymi by trzeba długo pracować, aby je sobie „ułożyć”. Jest teraz 2016 r. minęło 11 lat od kiedy zajmuję się uwodzeniem i myślę, że jakąś część tego czasu straciłem na znajomości z kobietami, które: 1. dawały mi „trudny czas”, nadmiernie opóźniały drogę do seksu (jeżeli mi tylko o to chodziło)  2. próbowały się wywyższać i traktować mnie z góry 3. były niereformowalne pod kątem swoich braków w komunikacji (nie zrozumienie słów, wykłócanie się o drobnostki)  4. były dziwne i toksyczne w swoich zachowaniach. Nauczyłem się szybko eliminować takie kobiety ze swojego życia.

Często też miałem do czynienia z historiami kobiet moich klientów. Po części na podstawie ich problemów powstał ten wpis. Wybierając sobie dziewczynę do dłuższego związku musisz być bardzo ostrożny, to Ci zaoszczędzi bolesnych rozstań i piekła na ziemi podczas randek. No bo co się może stać, gdy źle wybierzesz? Możesz stracić nie tylko swoje pieniądze, czas, przyjaciół (kumpli), ale nawet pracę (jeśli trafisz na dziwną psychofankę), życie (kiedy się mocno zakochasz,a ona Cię zdradzi/zostawi… miałem 3 takich kumpli samobójców). Po prostu niektóre kobiety nie są warte Twojego wysiłku, czasu, pieniędzy i emocji. Po czym je poznać? Na pewno nie po słowach. Może Ci mówić, że jesteś najlepszy, a Twój penis idealnie pasuje do jej cipki, ale dwa tygodnie później już inny penis będzie lepiej pasował. Więc co się stało? Twój penis się skurczył?  Chyba tylko w jej oczach 😉 Zmieniły się emocje. Ale też ona właśnie pokazuje Ci inną stronę swojej osobowości. Najlepiej obserwować jej ZACHOWANIA i omijać tego typu kobiety. Albo tylko je przelecieć, pójść dalej, zostawiając je w pyle drogi.

***************************************************************************************************************************
ps. zapraszam Cię też do oglądania mojego Instagrama, wrzucam tam fotki i filmy z podróży (są randki, cycki, tyłeczki, dziewczyny i miłość) oraz złote myśli i wskazówki co do kobiet i relacji.

https://www.instagram.com/marcin_szabelski_adept/

***************************************************************************************************************************

Oto poniżej lista 15 typów toksycznych i niebezpiecznych kobiet. Tracisz cenny czas w życiu próbując się z nimi związać lub choćby je poderwać.

 

1. Królowe Dramatu

032f4d8e38a49a6d51ed14a5fa0c1f4d

W życiu takiej kobiety nieustannie musi dziać się jakiś dramat,  bez niego szybko by się znudziła. Potrafi zmienić największy drobiazg w wielką kłótnię i dramat. Dlaczego? Wydaje się, że ma w sobie taki ból istnienia, że stymulacja (bolesna) jest źródłem jej przyjemności. Być może wychowała się w rodzinie, gdzie ojciec był tyranem, poniżał matkę itp. w domu ciągle były takie sytuacje. I to jest dla niej normalne.   Ona myli miłość z bólem, okrucieństwo i podłość z pewnością siebie, a arogancję z siłą i asertywnością. Taka kobieta gardzi miłymi/grzecznymi facetami, nie umie przyjąć komplementu, dobrze się czuje jak ją ktoś poniża. To jej świat, to rozumie. Uwielbia dramatyzować i narzekać koleżankom jak ją źle traktujesz. Wciągnie Ciebie w dramat swój i swojego otoczenia.

To czego ona potrzebuje to faceta, która ją psychicznie poniża. Więc daj jej to czego ona chce. Gdy jest dobrze to ją odepchnij odtrąć. Powiedz, że przespałeś się z jej koleżanką, a potem powiedz że to żart.  Bądź namiętny i gorący, a potem bez powodu oziębły i opryskliwy jakby zrobiła coś złego. Komentuj atrakcyjność innych lasek przy niej, a jej nigdy nie mów komplementów. Ona musi poczuć wzburzenie i furię, aby potem pogodzić się z Tobą w łóżku. Ona podświadomie uwielbia dramat i od czasu do czasu musi być potraktowana jak ścierwo. Bądź miły po tym jak ją sponiewierasz,  ale nigdy przed. A najlepiej przeleć kilka razy i zostaw w kurzu drogi. Pozwól, aby inny facet się z nią męczył. Po kilku latach, gdy ona z tego wyrośnie, spotkaj się znowu. Teraz będzie już słodką miłą kobietą, pewnie koło 30-tki.

 

2. Hajsopędna

ww_4307

Opisałem je już w artykule „Jak Pokonać Hajsopędną Laskę”.  One są jak potów z Loch Ness. Niby każdy z nas o nich słyszał, ale nikt nie widział, aby jego znajoma się do tego przyznała. Bo nie wypada. Ale prawda jest taka, że jest jakiś procent kobiet z fetyszem pieniędzy. Taka dziewczyna jest znacznie  bardziej zainteresowana pieniędzmi faceta niż nim samym. Wymaga płacenia bezwzględnie za wszystko. Zabierania do najlepszych restauracji, do najpiękniejszych miejsc, hoteli i spa. Hajsopędna dziewczyna przekona Cię, że wydawanie pieniędzy na nią jest dbaniem o kobietę. Że tak robią prawdziwi dżentelmeni. I że to najlepszą inwestycją. Bez przesady, znam lepsze inwestycje. Będzie Ci mówić, że kupno najdroższego szamponu nie jest dla niej , tylko dla Ciebie, bo będzie miała piękne włosy, rzecz jasna tylko dla Ciebie. Kłopot jest tylko taki, że facetom trudno jest odróżnić hajsopędkę od kobiety, która tylko sprawdza mężczyznę pod kątem jego ambicji i zaradności. To przychodzi z doświadczeniem.

Jak się z nimi obchodzić, jakie ma zachowania ten typ kobiet, jakie gierki stosuje? To już znajdziesz w artykule: „Hajsopędne Kobiety, Jak z Tym Walczyć”  albo „Uwodzenie, gdy jesteś bogaty”

Podsumowując: jeśli nie jesteś bogaty, ale ona ciągle Cię lubi i spędza z Tobą czas, to coś z tego jeszcze może być, ale raczej sekretna seksualna znajomość. Jeśli jesteś bogaty, nie wydawaj na nią zbytnio kasy i zobacz czy ona odjedzie czy zostanie

 

3. Uzależniona od alkoholu lub narkotyków

party-girl_0Czy tu muszę coś w ogóle mówić? Takie dziewczyny wychodzą w piątek na imprezę a wracają do domu w niedziele wieczorem. Mają seks z facetami, którzy dostarczają im narkotyki, czy nawet  alkohol. Próba nawrócenia takiej dziewczyny na zdrowsze życie to syzyfowa praca. A jeszcze możesz mieć problemy z policją. Porzuć marzenia wyciągnięcia takiej dziewczyny z bagna (dotyczy się to też prostytutek). One często mówią jakie mają nieszczęśliwe życie (albo dzieciństwo) i jak bardzo by chciały to zmienić. Nie chcą, nie wierz w ich bajeczki. Kiedy nie jest na imprezie wydaje się normalną dziewczyną pod słońcem, seksowną. Medialnym przykładem takiej dziewczyny jest polska Angelina Jolie czyli Agnieszka Orzechowska. Która, w imprezowo narkotykowym amoku spadła z balkonu i połamała kości. Nic jej to nie nauczyło, bo robi dalej to samo.

Nie próbuj wiązać się z dziewczyną uzależnioną, przeleć i odejdź znaleźć sobie właściwą kobietę.

 

4.  Nałogowa podrywaczka  

samantha-jones

Ta dziewczyna zna się na podrywie i kuszeniu. Stosuje techniki push & pull, droczy się, aby faceci za nią biegali. Nie myśli o związku. Kocha adorację facetów, im większa ilość tym lepiej. Rozkochuje facetów, aby potem ich olać. Samanta z „Seks w wielkim mieście” to właśnie taka kobieta. Szybko ją zalicz i uciekaj 🙂

5. Oszustka / zdradliwa

oszustka640-jpeg

Jednym ze sposobów odkrycia potencjalnie niewiernej dziewczyny jest wybadanie czy była taka wcześniej w związkach. O kobiecej zdradzie napisałem trzy mocne artykuły. Zobacz je tutaj:  „Jak i Kiedy Zdradzają Kobiety”

Osobnym typem są prawdziwe oszustki. Przyjdą do Ciebie do domu, dosypią Ci coś do drinka i okradną mieszkanie. Jeśli jesteś żonaty i przy kasie, mogą pojawić się szantażystki. Po seksie pokażą Ci fotki i każą płacić. Kiedyś (2007) były takie przypadki kobiet na Sympatii. nie sądzę żeby natura ludzka się przez te lata zmieniła. Więc ryzyko zawsze jest. Nie trzymaj na widoku w mieszkaniu kart płatniczych, kluczy, dokumentów. Gdy masz podejrzenia, po wejściu do mieszkania schowaj dyskretnie wszystko to co wyżej napisałem.

 

5. Śluboholiczka

uciekający pan młody

Wszyscy znamy ten typ z filmów albo z życia. Po tygodniu spotykania się zaczyna planować wasze wesele. Albo dzieci. Nie wiem co bardziej przerażające 😉   Jak jest koło 30tki to nie tylko zaczyna bardziej pragnąć seksu (super), ale też budzi się jej zegar biologiczny (nie tak bardzo super).  Nagle zamienia się w potwora. ta dziewczyna, która OD MIESIĘCY mówiła, że nie planuje ślubu, bo jest taka nowoczesna i w ogóle…  zaczyna chcieć mieć dzieci, rodzinę i huczne wesele. Chce mieć małe bobaski biegające po domu, domek i psa. Nagle zaczyna czytać  gazety typu „Modny ślub” itp. Jest też wersja bardziej potworna. Ona od 7 roku życia czyta te gazety. Wierzy, że sensem jej istnienia jest poznać księcia z bajki i mieć z nim dzieci.

W sumie to każda kobieta ma w sobie taką część, to wynika z biologii. Ale u niektórych to się objawia z siła do 10-tej potęgi. Znalezienie męża jest naczelnym celem w życiu. Nic innego nie ma w jej życiu poza tym planem. Ostrzegam Cię, bo możesz być tym kuszony. Tak jak Adam w raju nie oparł się Ewie. Nie wiadomo dlaczego, tak jakby nie było tam innych jabłek. Śluboholiczka jest niezła w utwierdzaniu faceta, że małżeństwo jest jego ukrytym pragnieniem. Że inna panny są złe, zazdrosne, kłótliwe, tylko ona jedna jest najlepsza. Powie Ci, że właściwy i prawdziwy mężczyzna to powinien już mieć rodzinę, dzieci , bo to jest męskie, dojrzałe itd. Całe społeczne programowanie stoi za nią, aby jej pomóc w osiągnięciu jej celu.

Jak ją rozpoznać?  Przede wszystkim będzie Ci zadawać nadspodziewanie dużo pytań o Twoje związki, plany na przyszłość. I o dzieci. Ile trwał Twój najdłuższy związek i dlaczego tak krótko? „A dlaczego pytasz? Znamy się tak krótko, a Ty już chcesz mi kupić pierścionek zaręczynowy? Pamiętaj, że lubię te z wielkim diamentem… Zawsze jesteś taka szybka do ślubu? nie jestem taki łatwy…”. Możesz sobie pożartować, ale prawdziwa Śluboholiczka nie odpuści tematu. Jeśli nie reaguje na humor, stroi focha, a w jej oczach lśni blask Idealnej Panny Młodej to może lepiej idź dalej, zanim ona któregoś dnia nie przekłuje po cichu prezerwatywy. Albo okłamie Cię, że wzięła pigułkę antykoncepcyjną. Lepiej odpuść od razu niż miałbyś zostać uciekającym panem młodym.

Bo któregoś dnia po ślubie ona się obudzi z myślą”hmmm, spełniłam swoje marzenia z dzieciństwa, ale czuję pustkę, chyba za mało dbałam o swoje własne potrzeby, powinnam się rozerwać i spróbować być trochę  ździrą”.

 

6.  Rozkapryszona „PRINCESSA”

a236b8fc-ad81-4455-a1f2-84efe428bc85

Kim jest rozpieszczona księżniczka? Księżniczka, to dziewczyna, która uważa, że jest pępkiem świata. „Princessy” są zwykle aroganckie, wyniosłe, niegrzeczne i oziębłe. Lubią robić dużo szumu wokół siebie. Księżniczki mają zwykle bliskie relacje z ojcami, czyli są  „tatuś córami” albo „córeczkami tatusia”. Są od małego traktowane jak obiekt kultu. Tatuś, ciężki przypadek frajera, traktuje córkę jako małą księżniczkę. Takie panny w dzieciństwie miały wszystko czego chciały, tatuś nawet jak sam był spłukany, to  zaharowywał się, aby córeczce nieba przychylić. Potem jako nastolatka  jest tym znudzona, i gdy ma te 25 lat, to non stop szuka urozmaicenia. Przeskakuje od jednej błyskotki do drugiej, to ona piszczy w klubie, gdy leci jej kawałek, to ona po 10 minutach rozmowy mówi „nudzi mi się!!”, to ona ciągle by skakała z miejsca na miejsce. Ma chaotyczny charakter, co mówić po ludzku oznacza, że jest mocno popieprzona.

Księżniczki, często same przy kasie, oceniają faceta tylko w oparciu o to co ma na sobie, czy ma drogi samochód, zegarek itd. Może Cię to irytować ale taki jest świat, Są i takie kobiety. Staram się nie mieć z nimi do czynienia. Ale wiem, że niektórzy moi czytelnicy mogą chcieć mieć takie dziewczyny. Zasada jest ta sama – zalicz, „sponiewieraj” 😉  i idź dalej. Nigdy nie staraj się wchodzić w związek z „księżniczką”. Silne negowanie, alfa, dyskwalifikowanie jej urody pomaga. Możesz też dać jej chwilowe urozmaicenie, kilka miejsc do zwiedzenia, nowe rzeczy do robienia.Może iluzję rozpieszczenia. Jak poczuje do Ciebie coś więcej to może sama zaproponuje Ci stały związek. Ale ja bym na to nie liczył, ani nawet nie chciał.

Do dziś nie rozumiem fanów pchania się w związek z takimi kobietami, które niszczą im psychikę, a potem wypluwają. Warszawka obfituje w tego typu kobiety. Przykład – z normalnymi pewnymi siebie kobietami możesz się droczyć, żartować, one będą się z Tobą droczyć. Księżniczka się nie droczy tylko Cię obraża. Jest nieprzyjemna, powie Ci że w tych ciuchach wyglądasz beznadziejnie, że jesteś brzydki, gruby itd.

Jeśli dziewczyna mówi Ci w klubie, że jesteś „przegrywem”, że powinienem spadać, ale uśmiecha się przy tym, trąca Cię ramieniem, to się droczy. Ale jeśli mówi Ci, że jesteś frajerem i powinieneś sobie pójść, a przy tym ma kamienną minę, krzyczy na Ciebie, jest naprawdę wstrętna, to sobie idź. Najlepiej w sekundę po tym zagadaj do innej kobiety.

W codziennych sytuacjach taka dziewczyna z niczym sobie nie może poradzić, nawet ze swoim najnowszym modele ajfona.  Ona nie chce pomocy, ona chce abyś wszystko za nią zrobił i rozwiązał. Nie próbuj jej naprawiać. Jej zachowanie ot tylko objaw, przyczyna jej zachowania i charakteru jest głęboka i naprawa tego jest ponad Twoje siły. Jej samolubstwo, manipulacyjność, niezdarność i lenistwo powoduje, że dla jej urody przeleć ją, ale się nie angażuj. Zostaw ją w pyle drogi.

Princessa, to kobieta, która wierzy, że jest centrum znanego wszechświata. Ona jest ekstremalnie paranoiczna na temat tego, jak prezentuje się innym i jak o niej myślą.  Wymaga non stop adoracji i upewniania jej w jej pięknie, okazjonalnie to zbierając wzbudzisz jej emocje. Nie umie śmiać się z siebie, nie łapie żartów na temat wyglądu. Jest szczęśliwa tylko wtedy gdy jest gwiazdą na imprezie. Musisz śmiać się z jej dowcipów i słuchać uważnie o jej sukcesach. Wszystko jest o niej. nie zapytać o Ciebie, tematem dnia jest ona sama. Ciężko jest przy niej kontrolować tematykę rozmowy, bo ona uparcie ciągle zbacza na swój temat.

Problemem wszystkich księżniczek i bogiń jest to, że przebywanie z nimi jest ciężkie na dłuższą metę. Ona będzie non stop flirtować z innymi kolesiami. Tańczyć z innymi, próbować wzbudzać w Tobie zazdrość, ukrywać smsy od innych kolesi. Albo silnie ją zdominujesz i poskromisz, nawet mocno fizycznie, ale będziesz miał przesrane życie. Non stop walka i „zagrożenia”. Najlepiej nie bierz jej poważnie, zrób jak to mówi Solid „przeleć ją, wytrzyj fiuta w firankę i wyjdź”. A jeśli chcesz się wiązać z taką kobietą, upewnij się, że z tego wyrosła i takie czasy ma już za sobą.

Jeśli chcesz zobaczyć jej telefon a ona reaguje „Nigdy, nie pozwalam nikomu grzebać mi w telefonie! Co, nie ufasz mi??!”. Tak, nie ufaj jej. Nie akceptuj tego, jeśli nie ma nic do ukrycie to nie ma powodu aby nie pozwolić Ci przejrzeć rozmowy z jakimś swoim „kolegą”. Czyż nie? Nie robisz tego nałogowo, tylko gdy masz uzasadnione podejrzenia. Jeśli ona na zwykłe Twoje pytanie obrzuca Cię gównem „jesteś chory, zazdrosny, wpieprzasz się w jej życie itd” to masz uzasadniony powód żeby katapultować się z relacji z taką princessą. Często takie panny nie mają nad sobą żadnej kontroli. nie kontrolują swoich emocji. Wierzy, że ma prawo do bycia idiotką / trudną w kontaktach z ludźmi, a dokładniej z facetami.

fotka

Wierzy że może zachowywać się jak sobie tylko zamarzy, może krzyczeć, płakać, bo tak jej się podoba. W dzieciństwie pewnie była wychowywana bezstresowo. Nie dociera do niej, że ma braki w komunikacji, ona uważa że to Ty nie umiesz się z nią porozumieć. Danie jej konstruktywnego feedbacku graniczy z cudem. Jeśli powiesz coś o jej zachowaniu, zacznie wrzeszczeć na Ciebie, że jej nie rozumiesz. Każda Twoja drobna uwaga powoduje burzę w szklance wody.

Wszystko to najczęściej przykrywa pustkę, czarną dziurę osobowości, białą plamę charakteru. Księżniczka, najczęściej niczego nie tworzy, ma zero kreatywności, nie wprowadza w życie ludzi niczego wartościowego (ew. poza urodą). Często narzeka i się nudzi.  Raz jest napalona, a potem oziębła, i nigdy nie wiesz jaka będzie za chwilę. Pamiętam sytuację, gdy się umówiłem u takiej w jej mieszkaniu (widywaliśmy się już). Od momentu wyjścia z domu, pojechania samochodem i wejścia do jej mieszkania minęło ok 20 minut. W miedzy czasie dzwoniła 5 raz, gdzie jestem, czy już jadę i kiedy będę. Rozłączała się i po 2 minutach dzwoniła znowu.  Jest to męczące. Odmianą księżniczki jest ekstremalna imprezowiczka, ale o tym będzie osobno.

Jeżeli ona nie dostaje wystarczająco dużo uwagi, za chwilę stworzy kłótnię. Wiele nastolatek zachowuje się podobnie, gdy ma 14-16 lat. Ale z tego wyrasta. Księżniczka z tego nie wyrasta. Żeby być szczerym, to wszystkie kobiety mają pierwiastek księżniczki, ale patrz zdania poprzednie. Księżniczka jest zepsuta do szpiku kości, każdy facet na randce i nawet jego ojciec robią wszystko co ona zechce. A ona kwęka, że w dzisiejszych czasach nie może znaleźć żadnego dobrego mężczyzny. Będąc ubrana ultra wyzywająco narzeka, że wszyscy faceci traktują ją tylko do łóżka. Tu nie chodzi o to jak ją uwieść (to osobny temat). Tu chodzi o to, czy warto, abyś próbował w ogóle wchodzić w związek, zamiast traktować ją tylko do seksu.

 

7.  Pani „Tylko ja znam prawdę o zamachu w Smoleńsku!”   lub   „masoni rządzą Polską!”

4170706c69636174696f6e5c456e746974795c496e666f726d6174696f6e_image_57505_155038

hmmm, ona wie jak było naprawdę. A jak było naprawdę? To nie ważne. Bo ta kobieta nie chce usłyszeć od Ciebie Twojej prawdy, jest zainteresowana swoimi teoriami, wszędzie węszy spiski i podstępy. To jeszcze da się przeżyć. Gorzej, gdy non stop się z Tobą wykłóca o „prawdę”. I każdemu musi uświadomić, że żyje w błędzie. Jest jak upierdliwy świadek Jehowy z misją zbawiania świata. Ciężko wytrzymać na dłużej. Lepiej przeleć kilka razy i pójdź dalej. Niech ktoś inny słucha jej teorii.

 

8. Dziewczyna z mobajla / internetowa diva

istock_000006595788xsmall

Uwielbia pisać z każdym. Cały dzień jej się nudzi więc non stop jest na fejsie. Kocha pisać smsy, a nie lubi rozmawiać przez telefon. Może nawet udawać nie grzeczną i podkręcać Cię seksualnymi smsami. Ale gdy proponujesz spotkanie, to ciągle są jakieś przeszkody. Prawdopodobnie nie wygląda tak jak na zdjęciach, alb o za mało jest Tobą zainteresowana. Nie bardzo da się ją przelecieć, a silne nakręcenie jej zdalnie też nie jest łatwe. Lepiej sobie ja odpuść po 3, max 5 próbach ustawienia się na spotkanie (lub odwołaniach). Jeśli zapewnia Cię, że zachorowała babcie, dziadek, ciocia, mam, miała wypadek itp. jeśli chcesz to przełóż ja jako plan B, lub plan C. Nigdy nierób priorytetu z takiej dziewczyny.  Może za mało ją pociągasz, a może ma męża, chłopaka, ale jej się nudzi i lubi sobie pogadać.

Inny przykład to dziewczyna, która umawia się  z Tobą na g. 17, o 18 godzinie pisze, że już wychodzi z domu, a pojawia się na miejscu o g. 19. Albo umawiaj się wcześniej a na spotkanie jedź godzinę później. Albo umów się na 17, nie wychodź z domu, napisz jej że już jesteś, gdy ona się pojawi o 19 napisz jej że właśnie wychodzisz z domu, potem o 20 żę już jedziesz i pytasz sięgdzie ona jest. Niech sobie poczeka i zobaczy jak to jest 🙂

Zasada jest jedna – nie przywiązuj się do niej.

9.  Dewotka / Religijna Fanatyczka

sennik_dewotka

Po seksie następnego dnia musi biec się wyspowiadać z grzechu. Gorzej, gdy przed seksem ma miliony obiekcji czy Bóg na nią  nie patrzy z nieba i nie kiwa karcąco palcem.  Ona nie może mieć seksu przedmałżeńskiego, całować się publicznie.W łóżku tez nie ma wielkich rewelacji. Niektórzy niedojrzali seksualnie faceci myślą, że to świetne kandydatki na żonę. Jeśli Twoim standardem jest seks po ciemku, religijne dyskusje, modlitwa przed  seksem i po, walka z wyrzutami za rozwiązłość, niemożność seksualnej, brudnej rozmowy,  powolna praca nad otwieraniem jej seksualnie, to tak. Ja wysiadam na przystanku z napisem „Katolicka rutyna seksualna i codzienność”.

10. Kobieta, która nie ma koleżanek (tylko samych kumpli)

5873878

Pisałem już o tym w artykule Czy To Dobrze Jak Dziewczyna Ma Samych Kolegów.  Otóż nie jest to dobrze. Jeśli kobieta nie widzi nic wartościowego w innych kobietach, to coś jest nie tak. Pewnie potrzebuje męskiej adoracji w olbrzymiej ilości. Może znajdować różne wytłumaczenia: że kobiety są zazdrosne, wredne, podstępne, że ich nie lubi bo to, bo tamto. To może być prawdą, ale na głębszym poziomie, ona dobrze się czuje w męskiej energii. Zbyt dobrze. Problem tkwi w niej gdzieś głębiej. Mówi. “Ja wiem wszystko o facetach” przesiąkła atmosferą pracy tylko z facetami.   Ciągle szuka męskiej uwagi i podziwu. Lubi męskie arty, albo udaje że lubi. Uważaj na ten typ kobiet. Nie  jest aż tak toksyczny jak inne, ale możesz mieć nadmiernie pod górkę. Zwłaszcza jeśli chodzi o związek, bo jeśli chodzi o seks to raczej będzie łatwiej. Przynajmniej tak mi mówi moje doświadczenie.

 

11.  Men-hejterka

are-you-a-lesbian

To kobieta nienawidząca mężczyzn. Z wielu powodów. Feminazistka. Może po wielu bolesnych rozstaniach skrzywił jej się męski wzorzec. A może była  zgwałcona. Kobieta z punktu 10 może zamienić się w menhejterkę pod bolesnym rozstaniu. Wierzy, że mężczyźni nic innego nie robią tylko okrutnie pastwią się na biednymi i bezbronnymi kobietami. Ma tak dużo bólu w sobie, że bezmyślnie rozdaje go na lewo i prawo. Zagadasz do niej w klubie, a ona zacznie na Ciebie się wydzierać. Dotkniesz ją w ramię podczas otwarcia a ona wrzaśnie „Co mnie kurwa dotykasz!!”. Uważa, że faceci są do niczego jej nie potrzebni. Czasem może się nimi zabawić. Myślę, że dla takiej dziewczyny miłość to ból, miłość to wojna. Takie metafory ma w głowie. Prowadzi z facetem wojnę na wyniszczenie emocji. Potrzebuje  mega silnego samca, który ją okiełzna. Czy Ty nim jesteś ? A może czy warto tracić czas, gdy obok są bardziej wartościowe kobiety? Możesz się przebijać wytrwale przez jej pancerz za pomocą humoru, ale czy warto przebijać się przez patologie?

12. Chora psychicznie

1

 Z wierzchu wydaje się fajną, wesołą i energiczną dziewczyną, ale jest bombą zegarową. Jeśli ma osobowość typu border line, nigdy nie wiesz kiedy wybuchnie. Miałem do czynienia kiedyś z taką dziewczyną.  Po drugiej super randce nagle urwany kompletnie kontakt na 3 lata. Nic takiego bardzo zaskakującego wśród PUA. Dopiero po 3-4 latach, gdy ją znowu spotkałem to mi wszystko opowiedziała. Miała chorobę dwubiegunową, w fazach agresji potrafiła rzucać się z nożem na swojego chłopaka. O rzucanie przedmiotami w faceta nie wspominając. Miałem szczęście widywać się z nią w spokojniejszej  fazie. Po kolejnych kilku latach znalazłem ją ponownie,  szczęśliwą mężatką i matką. Mam nadzieje, że choroba jej minęła.

Inny przykład to dziewczyna, która mi na spotkaniu mówiła, że rząd kontroluje Polskę za pomocą fal elektromagnetycznych Tesli.  Siedząc mi w samochodzie nagle jej tułów wpadł w paraliż, rozmawiał ze mną, ale nie mogła ruszyć rękoma. Powiedziała mi, że rząd włączył promieniowanie obezwładniające. Potem oskarżyła mnie o bycie tajnym agentem rządowym. Randka trochę nie wypaliła. Wybadaj ją, zanim zaczniesz się spotykać, czy nie miała takich epizodów.  Możesz zapytać, czy próbowała kiedyś popełnić samobójstwo. W jej mieszkaniu rozejrzyj się czy nie leżą gdzieś antydepresanty. To mogą być pewne poszlaki.

Trochę podobnie jest z dziewczyną przepełnioną negatywnością. Jeśli coś idzie źle, na pewno dowiesz się  o tym pierwszy. Jeśli nie jej, to jej znajomym.  Zatruje Ci życie swym pesymizmem lub depresją. Albo wyślij ją do lekarza, terapeuty, albo omijaj z daleka.

 

13.  Kobieta bluszcz

bluszczNie może wytrzymać bez kontaktu z Tobą ciebie dłużej niż 3 godziny. Jest słodka jak cukierek i myślisz, że w końcu trafiłeś na kobietę , która jest w Ciebie wpatrzona, bez żadnych gierek i ściem. A potem widzisz, że ona każdą wolną chwilę chce spędzać z Tobą. Na propozycję spędzenia czasu osobno reaguje złością, fochem i „ty mnie już nie kochasz!”. Dzwoni kilka (naście) razy dziennie, nie licząc smsów. Pyta się non stop „co u Ciebie, co robisz? kochasz mnie?”. Jeśli nie potwierdzisz, to zagrozi Ci rozstaniem. Jest ekstremalnie zazdrosna o każdą Twoją rozmowę z inną kobietą, w taki sposób, że w pewnym momencie zaczynasz się stresować co będzie jak dostaniesz sms od koleżanki lub zadzwoni jakaś znajoma z pracy.  Będzie Ci grzebać w telefonie i na FAcebooku, będzie drążyć temat gdzie byłeś wczoraj i z kim? Życie z nią to męczarnia. To często dziewczyna z niskim poczuciem własnej wartości, bo to Ty nadajesz jej życiu sens. Jest szansa, że zamieni się w stalkerkę. To rzadsze zjawisko niż u facetów, ale też możliwe. Jak się przed tym chronić? Albo uciekać jak najdalej, albo od początku stawiać granice w spędzaniu czasu razem.  

 

14. Buntowniczka / Dziecko kwiat

103453752cb3d388eb5aeb687889a44e

Młoda, zbuntowana laska, która uciekała z domu, często nie ma gdzie się zatrzymać. niestabilna emocjonalnie. Ma lub miała kłopoty w szkole, a może i z prawem. Może miała patologiczne dzieciństwo. Ma 18 lat, imponują jej faceci z motocyklami, życie niebieskich ptaków, a Ty chcesz być z nią w związku. Wylecz się z bycia księciem na białym koniu i uratowania jej popsutej duszy. Ma 22 lata, jest początkującą studentką, w jej życiu nagle pojawia się dużo facetów, ich penisów i imprez. A Ty chcesz, aby ona była monogamiczna z Tobą. Pora się obudzić. Przelecieć i pójść dalej.

15. Imprezowiczka / party girl

featured

Trochę jak księżniczka, uwielbia imprezować do rana (to w sumie nie jest dziwne w wieku 18-24). Szybko traci zainteresowanie, ciągle potrzebuje stymulacji. W klubie często wskakuje na stół i tańczy. To jest zabawne raz czy dwa, ale na każdej imprezie? Jeśli spotykasz tę samą dziewczynę na każdej imprezie to jest imprezowiczką. Jeżeli ciągle ją widzisz na stronie internetowej danego klubu, to jest hardcorową imprezowiczką.One unikają prawdziwego świata poprzez trzymanie się imprez. Faceci traktują je dobrze tylko dzięki temu, że dobrze wygląda. Pije, tańczy, ćpa, zabawa.  To daje jej iluzje, że coś robi ze swoim życiem, że coś się dzieje.   Skakanie między klubami, drinki non stop, beforki i afterparty. Ludzie imprezują, żeby uciec od swoich problemów.  To często nie jest świat dla takich mądrych facetów jak Ty. Jeśli wychodzi więcej niż 3 razy w tygodniu do klubów – jest imprezowiczką. Jeśli jeździ na wielkie imprezy, festiwale, żeby imprezować, to zgadnij co? jest mega imprezowiczką. To zacznie się zmieniać koło 30 tki. Wcześniej szanse na trwały związek z taką dziewczyną są małe. Do tego czasu – uwiedź, przeleć, porzuć 😉  Wydaje się, że te laski  są takie piękne, seksowne, pewne siebie, ale jest i mroczna strona. Wiele z nich ćpa albo przesadza z alkoholem. Czy chcesz się z tym mierzyć?

Uff, trochę tego jest. Jeśli Ty miałeś do czynienia jeszcze z innymi przypadkami, to nie  wahaj się opisać toksycznej panny w komentarzu. Niech inni czytelnicy będą ostrzeżeni.

Adept

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

53 komentarze
 1. Avatar
  MIchał

  Super artykuł, ja osobiście zetknąłem się z mego (dla mnie) popapranym przypadkiem:
  (Scena jak z tego filmu ,,Chłopcy z ferajny”) Mój kuzyn opowiadał mi, że zanim wyjechał do Londynu i spotkał tam swoją późniejszą żonę, to spotykał się z dziewczyną (co ciekawe, poznałem ją jako mały dzieciak – może 6/8 lat (kuzyn starszy o ok. 16)) i ta dziewczyna pewnego dnia obudziła mojego kuzyna, siedząc na nim i trzymając nóż na jego gardle.
  Po szczęśliwym zakończeniu przyznała mu, że planowała go zamordować a potem popełnić samobójstwo;/
  I drugi przypadek (kuzyna, oraz mój i moich znajomych) czyli laska, która krzyczy do każdego napakowanego kolesia ,,mój facet ci zaraz wpierdoli, tu chuju” , ,, ej oblechu, a chcesz w pysk od mojego mężczyzny… no, to zaraz dostaniesz!!! prawda Krzysiu (i tu patrzy na ciebie) no idź i wpierdol frajerowi”.a ty nie chcesz żadnych sprzeczek i unikasz bójek.
  P.S. Fajnie gdyby pojawił się dla równowagi artykuł jakie kobiety warto pozostawić na dłużej, Pozdrawiam

  23 listopada 2016 at 01:30 - Odpowiedź
  • Avatar
   Konrad

   Też jestem za kontr artykułem

   23 listopada 2016 at 18:15 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Radek

  Kobieta, która ciągle świadomie lub nie wciska bajeczki i ma do tego talent, bajeruje wszystkich wokół, nie do wytrzymania na dłuższą metę.

  23 listopada 2016 at 10:20 - Odpowiedź
  • Avatar
   ulala

   taaaaaak, co ty powiesz 😀

   15 kwietnia 2019 at 13:20 - Odpowiedź
 3. Avatar
  aestetiks_badybilder

  W końcu!!! Już mnie wkurwiały te brednie że zawsze jak relacja się rozpada to wina faceta, bo nie był wystarczająco dobrym uwodzicielem i inne pierdy. Gówno prawda, sporo lasek ma bardzo różne osobowości i czasem nawet najlepsi pua nie byliby w stanie wytłumaczyć ich zachowań. Zastanawiam się czy jest jeszcze jakis typ, ale chyba są opisane wszystkie.

  23 listopada 2016 at 10:34 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   kwestia winy faceta wziela sie w niszy PUA z poczatków tworzenia sie uwodzenia. Wtedy wsadzano do glowy, ze masz byc za wszystko odpowiedzialny podczas uwodzenia. W teorii na poczatku nauki ma to troche sensu, ale potem staje sie toksycznym przekonaniem

   23 listopada 2016 at 12:50 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Karol

  Adept
  Kolejny artykuł niezmiernie wartościowy dla każdego normalnego Faceta. Kompilacja tragedii jakie można obecnie spotkać na swojej drodze. Ja sam spotkałem się z zachowaniem typu rozkapryszona „PRINCESSA” (wiecznie och i sroch – poszła!!!), Imprezowiczka, Kobieta, która nie ma koleżanek (tylko samych kumpli – kumple co powiedzą to świętość – żegnam Panią), Dziewczyna z mobajla / internetowa diva (nie dam rady się spotkać, nie mam czasu itp = papa) i Królowa Dramatu (znowu to się stało i tamto – nic tylko się z taką w trumnę położyć masakra). I zgodzę się z Tobą w 100000%, że należy robić co się da ( czytaj przelecieć, sponiewierać i trzasnąć drzwiami na pożegnanie 😉 ) zachować własną godność i nie płaszczyć się, bo szkoda czasu, zdrowa psychicznego i życia! i najważniejsze – mieć jaja a nie skamleć jak piesek 😉 nie pasuje jej coś? to żegnam i szukam innej. Ładna i głupia to za mało 🙂
  Pięknie dziękuję za ten niesamowity wpis
  Jesteś Wielki 🙂
  Pozdrawiam

  23 listopada 2016 at 10:34 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Kravcov

  Miałem „księżniczkę” z lekką nutką chorej psychicznie. Jak brała leki, to była typem księżniczki. Bez leków natomiast, wszystko, ale to absolutnie wszystko traktowała jak atak na swoją osobę. Powiedziałem „kochanie”, dostawałem odp. „Nienawidzę tego słowa”… Czasami to nie wiedziałem co powiedzieć. Stukanko po lekach OK, bez leków chyba lepiej faceta bzyknąć (żart) o ile było bzykanko mimo fochów. Najlepsze jest tylko to, że nawet nie była ładna 0-10 tak z 5. Głos za to jak u syreny. Anioł. Na to mnie złapała. Mój ideał. Chciałem wrócić do niej mimo tego wszystkiego, czytałem poradniki Adepta, i po 6 miesiącach doszedłem do wniosku: Na ch. mi ona? Zmarnowane życie i siwe włosy przed czasem bo ma fajny głos? Teraz jest ze swoim byłym i wzięli ślub po 5 miesiącach. Zaczął dobrze zarabiać to się „zakochała”. Jawnie to powiedziała do wspólnej znajomej. Wyszło, że nie dość że księżniczka na lekach to jeszcze blachara. HAHAHA, w sumie to bardzo jej ex dziękuję, że zamiast mnie to on rzucił się pod autobus. Miałbym przejebane. Teraz spotykam się z dwoma pięknymi dziewczynami bez zobowiązań. Jedna mężatka(38), druga(29) ma nadzieję na coś więcej. Wolę zdecydowanie ten układ niż toksyczny poprzedni zwłaszcza, że wiekiem jestem blisko Adepta ;).
  Miał ktoś bardziej toksyczny układ niż mój 3w1.

  23 listopada 2016 at 11:53 - Odpowiedź
  • Avatar
   Marcin

   Jeśli spotykasz się z mężatką, to zastanów się ile patologii jest w Tobie, a nie w innych. Pozdro i życzę normalnych relacji.

   27 stycznia 2017 at 00:07 - Odpowiedź
  • Avatar
   Norbi

   Ja rozstałem się z kobietą po 5 latach (7/10) mieszkaliśmy kilka lat razem i moim skromnym zdaniem miała z każdego rodzaju po troszku, strasznie nerwowa, wybuchowa, z elementami księżniczki, walczyła ze wszystkimi wokół (rodzina, kumple, koleżanki z pracy to było śmiertelne zagrożenie), piwo to już był dla niej alkoholizm, wiecznie w książkach, mówiła że to dla Naszego wspólnego dobra, słowa krytyki wzbudzały agresje do stopnia rzucania rzeczami. Wydaje mi się że jak traktowałem ją źle było lepiej niż jak biegałem wokół niej i robiłem wszystko żeby była szczęśliwa (gotowanie, sprzątanie, prasowanie), zrezygnowałem dla niej ze wszystkiego i obecnie jestem singlem

   4 maja 2018 at 11:49 - Odpowiedź
   • Avatar
    Qwerty

    Też byłem z taką kobietą gdy nie było dramatów musiał być dramat ona poprostu nie umiała spokojnie żyć często podburzała mnie na moich rodziców nic jej się nie podobało zawsze musiało być po jej myśli a jak nie bylo to albo foch albo awantura cały czas w centrum uwagi jak nie tez robiła się nerwowa , no i adoracja przez facetów karmiła się tym zazdrosna do przesady musiałem numery usowac koleżanek a z pracy żadnej na FB nie dodać masakra do póki mogłem walczyłem straciłem siły po dziecku i zrobia na sam koniec co zrobila

    7 września 2018 at 04:27 - Odpowiedź
 6. Avatar
  pablo

  Bardzo dobry artykuł .Śmieszne to jest wszystko,ale prawdziwe,a z drugiej strony przykre.To tylko pokazuje jak „nędzne” życie mają te kobiety,programowane przez całe życie,co tyczy sie również facetów.

  23 listopada 2016 at 12:35 - Odpowiedź
 7. Avatar
  taka kobieta

  Każda kobieta może się kiedyś zmienić ja mam wszystkie te typy osobowośći ,]]]

  23 listopada 2016 at 14:44 - Odpowiedź
 8. Avatar
  pawka

  Marcin, świetny artykuł. Szkoda, że nie pojawił się tak z 5-10 miesięcy temu. Zaoszczędziłby mi trochę stresów.

  Emocjonalna kobieta bluszcz obym już nigdy więcej takiej nie spotkał!!!
  Tyle czasu i nerwów, które straciłem – nigdy więcej.

  23 listopada 2016 at 15:43 - Odpowiedź
  • Avatar
   Imka

   A co jeśli facet zachowuje się jak bluszcz? Co wtedy robic??

   30 kwietnia 2018 at 20:32 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Michał

  Rany julek, to jakieś 8 lat temu poznałem kobitę co miała chyba wszystkie te cechy 🙂

  23 listopada 2016 at 16:45 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kić

   A nie miała przypadkiem na imię Magda?

   26 listopada 2016 at 10:11 - Odpowiedź
   • Avatar
    Zdziwiony

    Ej ja też trafiłem na Magdę, która generalnie łączyła w sobie wiele z tych punktów (choć w głównej mierze 12)
    Mój kumpel kiedyś przestrzegał mnie przed dziewczyną o tym imieniu. Opowiadał, że była już sala, termin i miesiąc lub kilka przed ceremonią ale odpuścił i że odradza imienniczki…

    4 września 2018 at 14:07 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Sara

  Zdaje się, że nałogowa podrywaczka to taki odpowiednik Panów PUA, dlatego pewnie poświęciłeś jej tak mało miejsca na opis. Tylko ucieczka 🙂

  23 listopada 2016 at 20:45 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Air

  zgadzam się. tylko nie oszukujmy sie nawet jak znajdziesz laskę która nie ma wszystkich tych punktów na raz to i tak każdy z nas tutaj musiałby wykasować cala książkę tel. ty mieszkasz w dużym mieście. w średnim i małym nie można sobie pozwolić na taka ignorancje. Ja w młodości w szkole robiłem tak samo z kolegami. mieliśmy stuknięte bądź brzydkie laski i jak tylko wyrwaliśmy cos lepszego to zaraz tym pierwszym laska mówiliśmy spierdalaj na drzewo. i co. ..??co sie okazywało zawsze..??mściło sie na mnie. Gdy wyszedłem na miasto imprę te wszystkie chore na leb pizdy którym wcześniej jeździłem po psychice chodziły w duzych grupach z w huj zajebistymi dupami. nie raz bylem spalony a nawet na minusie bo głupio plotkowaly.moi kumple do dzisiaj popełniają te same bledy. Ja juz zmądrzałem i rucham wszystko po najbardziej zryte lby i pasztety.teraz wiem ze moge sie dojebac do kazdej grupy jak wyjde na miasto. nigdy tego nikomu nie mówiłem. dobrze ze to wyrzuciłem z siebie. pisze to do wieśniaków nie palcie mostów każda skrzydlowa sie przyda nawet ta z najbardziej zrytym baniakiem pozdr

  24 listopada 2016 at 11:39 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Dawid

  A może napiszesz o 15 typów kobiet, z którymi warto przebywać? 🙂

  24 listopada 2016 at 16:17 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Kalasz

  Bardzo ciekawy artykuł! Jest też negatywny typ osobowości „borderline” – warto poczytać w necie. Ja właśnie przyciągam jak magnes takie dziewczyny. Pewnie dlatego, że moja matka miała taką osobowość, a mi zal jej było gdy ojciec ją tłuk. Teraz próbuje dawać szczęście takim dziewczynom. I to jest droga, którą sam się unieszczęśliwiałem. Dzięki Tobie Marcin zrozumiałem kobiety, a co najważniejsze samego siebie. Teraz robię duże zmiany w życiu i jest ok 🙂

  24 listopada 2016 at 18:21 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Maciek

  Kilka typów wchodzi mi w opcję….
  Sytuacja jest następująca – wynajmuje pokój w domku, 2 miesiące temu wprowadza się para, spoko gość i laska która zrobiła dosyć pozytywne pierwsze wrażenie – przy zapoznaniu dłuższe niż zazwyczaj obupulne spojrzenie prosto w oczy, uśmiech i wrażenie delikatnego zawstydzenia – wiecie o co chodzi itp. , mieszkamy sobie razem,rozmawiamy itp.przy każdym spotkaniu ogólnotowarzyskim czuć specyficzne napięcie między nami – ona trochę poddenerwowana, stara się być milsza i łagodniejsza niż zazwyczaj ( ze swoim chłopakiem ciągle się kłócą, on jest strasznie o nią zazdrosny, ciągle brakuje im kasy, ona jest bardzo wybuchowa, energiczna i impulsywna, nieraz kłócą się do 3 rano, są też dni kiedy naprawdę fajnie im się układa – na 5 dni darcia mordy, 1 dzień przytulasów, bzykania itp.) , widać i czuć że jest mną zainteresowana.
  Teraz najważniesze…
  Kilka dni temu – robimy spontaniczną imprezę , morze alkoholu, ognisko, domówka, muzyka – ewidentnie mnie podrywa, szuka kontaktu ze mną, pyta czy kogoś mam i dlaczego jestem singlem itp. / siedzimy w palarni we dwoje – pytam: podobam ci się? ona: natychmiast szybkie, za szybkie „nie” . Wiem że tak…pytam: „o co ci chodzi”? ona: „o nic” / po chwilowej pauzie napięcia ona: „naprawdę nie wiesz o co mi chodzi?” nic nie odpowiedziałem, popatrzyłem tylko wymownie i głęboko w jej oczy, pełna powaga, napięcie rośnie. ja : „przecież masz chłopaka ona: „ze go nie chce, że go nie kocha „itp. rozpłakała się / powiedziałem żeby wstała i poszła ze mną do pokoju, wziołem ją za rękę i przytuliłem – bez żadnych oporów wtuliła się tak mocno że aż było mi głupio ( i przyjemnie)), szczególnie wobec jej chłopaka, którego naprawdę polubiłem bo to dobry i wrażliwy gość jest…/ idziemy – impreza się kręci – ona zaczyna mnie karmić/ łapać za tyłek/ ja: staram się zlewać i ignorować
  p.s
  laska jest naprawdę ok., ale problem w tym że ja nikogo na razie nie szukam/ szukałem do związku, mam/ miałem inne priorytety i chciałem odpocząć po prostu -jestem zdecydowanie typem indywidualisty i cenię sobie bardzo wolność i niezależność… / po drugie cenię sobie również lojalność i uczciwość / po trzecie – najgorsze jest to ze ta „suka” chyba mnie uwiodła, bo od 2 dni o niej myślę

  Impra się kreci / wszyscy wypici / jezyki rozplątane/ ona mówi : że była w psychiatryku 4 dni za samookaleczenia/ że jej brat wczoraj miał próbę samobójczą / jeden ze współlokatorów robi jej jakieś aluzje / mnie i jej chłopaka nie ma – jesteśmy w drodze powrotnej ze sklepu/ wchodzimy – ona pocięta, pisk, krzyk, płacz, / szpital – chce jechać ze mną , nie z nim/ szkoda mi gościa na maxa/ po długich namowach pojechała w końcu z nim
  Ponieważ cenię sobie lojalność, poszedłem do gościa i mu mówię o co cho, ze jego laska na mnie leci, ze powinni się wyprowadzić i zamieszkać razem w jakiejś kawalerce, ze ona potrzebuje czułości, bliskości itp. / koleś mi dziękuję i niestety mówi jej w złości ze ktoś mu powiedział: ” że jakby chciał to by dzisiaj ją miał” – chodziło oczywiscie o mnie / ona wkurwiona, płacz i lament….

  Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem mówiac mu o tym. Po powrocie z pracy na drugi dzień : cisza, czuć atmosferę zażenowania, ona mnie unika, on jakiś oschły, zdołowany/ za chwilę słyszę jak chichoczą jakby wszystko było ok. między nimi, / trwa to już 3 dzień

  Najgorsze jest to że ta „zołza” zawróciła mi w głowie i po kilku miesiącach olewania jej – po tej imprezie poczułem totalny dysonans. Nie wiem co robić. Czy warto zawalczyć czy odpuścić? Jakim typem może być ta laska? Czy wg. was zrobiłem coś źle? Trochę tej sytuacji nie kumam. Czy czasem moim zachowaniem, cała otoczką sytuacyjną nie doprowadziłem do ich ponownego zbliżenia? Jeśli tak, to chyba odpuszczę , czy dać jej jakiś znak że jestem nią zainteresowany? Jeśli tak to jaki? co byście w tej sytuacji zrobili?
  Pomóżcie, bo czuję ze dostaję pomału pierdolca…. a z drugiej strony nie jestem pewny czy chciałbym się wiazać z kimś takim – było by pewnie dużo szaleństwa, namiętności i ekscytacji, ale chyba na krótką metę – raczej z mojej strony, nie chcę tez jej krzywdzić, bo nie zasługuje na to – ma naprawdę trudną i ciężką historię, przede wszystkim tą rodzinną – ewidentnie potrzebuje kogoś, kto pomógłby jej stanąć na nogi , ogarnąć się, bo dziewczyna ma ewidentne problemy ze sobą itp. – ona potrzebuje ewidentnie kogoś, kto by ją poprowadził / jej chłopak niestety taki nie jest ,a ja nie wiem czy jestem gotowy na takie wyzwanie/ Co robić? Czy jest sens? Czy to może była tylko jakaś gierka z jej strony?

  24 listopada 2016 at 19:25 - Odpowiedź
  • Avatar
   Bob

   Człowieku odpuść, mało Ci już tych informacji o niej, które wiesz.
   Psychiczna laska.
   Czy ty masz „schemat poświęcenia się”?
   Też taki miałem. Aż po trzech toksycznych związkach, wreszcie zrozumiałem.
   Unikaj kobiet o najmniejszych chociaż oznakach takiego zachowania.
   Poszukaj „dobrej kobiety”.

   27 listopada 2016 at 17:02 - Odpowiedź
   • Avatar
    Maciek

    Dzięki za utwierdzenie mnie w słusznym przekonaniu. Odpuściłem…:-)

    27 listopada 2016 at 17:54 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Tomek

  Dzięki , za ten artykuł, pomógł mi coś zrozumieć , albo uzmysłowić sobie coś co wiedziałem ,a nie chciałem tego do siebie dopuścić.
  Dziś spakowałem rzeczy której ostatnio dostałem od mojej dziewczyn i oddałem jej z komentarzem, żeby dała je komuś innemu kto na nie zasługuje.
  Znamy się od prawie 3 lat, regularnie spotkaliśmy się prawie rok. Kiedyś to ona biegała za mną , była zawsze gdy chciałem. Byłem w trudnym okresie jestem już po 40 tce, byłem kilka lat po rozwodzie i nie byłem gotowy na związek , nasza relacja była dość luźna . Nie kryłem się z tym, że nie zależy mi na związku. Minęło trochę czasu, przyzwyczaiłem się do niej, polubiłem ją , a później się zakochałem. Rok temu jej o tym powiedziałem ,że ją Kocham i chciałbym z nią być już do końca , że jest Tą jedyną i żadna inna mi już nie jest potrzebna.
  Od tego momentu zaczęły się moje kłopoty, moja dziewczyna okazała się się typem pierwszym Kobietą Dramatu. Wykorzystywała bezwzględnie moje zaangażowanie, nie przyjmowała żadnych komplementów, co nie robiłem wszystko było źle, wiecznie wywoływałem we mnie poczucie winy, afery z byle powodu, obrażanie się . Najczęściej to ja wszystko łagodziłem i po kilku dniach wszystko wracało do normy. Po przeczytaniu że takie kobiety potrzebują takiej afery , potrzebują tego bólu wszystko mi się rozjaśniło .Wychowała się bez taty, jej tato kiedy była mala znęcał się nad nią i nad mamą. Ona nie ufa żadnemu mężczyźnie. Myślałem ,że z czasem jej to przejdzie,że jeśli będę cierpliwy i ugodowy to w końcu doceni to . Wręcz przeciwnie im bardziej jej ulegałem tym bardziej wchodziła mi na głowę. Zawsze znalazła sposób żeby raz na jakiś czas doprowadzić do strasznej kłótni,czasem to były takie błahostki, że szkoda tu o tym pisać. Najgorsze w tym jest że ja się w pełni zaangażowałem, można powiedzieć że Kocham ją pomimo tego ,że nie raz dała mi tak popalić że już dawno powinienem odejść. Dziś są Andrzejki , chyba powinienem pójść zabawić się i zapomnieć, ale jestem tak rozbity że najchętniej spędził cały dzień w domu. Myślisz ,że jest jakkolwiek szansa ,że coś się u niej zmieni ,że dotrze do niej że nie można tak nikogo traktować?? Czy z taką kobietą w ogóle można stworzyć trwały związek??

  26 listopada 2016 at 10:48 - Odpowiedź
 16. Avatar
  Marcin

  Mojemu kuzynowi zawaliło się małżeństwo z powodu choroby psychicznej żony. Było z nią dość podobnie, jak napisał Kravcov. Jak brała leki, było dobrze, a ciąża zmusiła ją do zaprzestania, co oczywiście spowodowało nawrót objawów. Musiał on więc od niej uciekać, mogąc później jedynie czasami widywać się z dzieckiem. Jej to nie przeszkadzało – wręcz przeciwnie – odciążało ją. Za pracą wyjechali do Anglii, więc jemu pozostawało przenieść się do mieszkania jakiegoś kolegi. Nie ona jedna była szurnięta. Jej rodzice grozili tym jego rodzicom, że jak nie dadzą im miliona na zakup domu, to im spalą dom. W dodatku mówili, że już wcześniej na to czekali. Ona też jakieś swoje przyjemności przedkładała na wszystko inne. Kiedy oglądała telewizję i ktoś ją wołał, mówiła, że nie ma czasu, bo ogląda. A oglądała… Reksia! Zresztą on nie umiał podrywać i żonę znalazła mu matka. Wiedzieli wszyscy o chorobie tejże kobiety i podjął decyzję o wejściu w związek małżeński ze świadomością tego ryzyka. Po takiej kobiecie trzeba spodziewać się dosłownie wszystkiego. Może np. walnąć się i oskarżyć męża, że ją pobił. A ten jak się z tego wytłumaczy? Warto może napisać o tym w następnym artykule prawniczym. Sprawa rozwodowa jest w toku, a oni – no cóż – z powodu dziecka po wsze czasy będą w jakiś sposób od siebie zależni. Dobrze, że chociaż ono zdaje się być udane.

  Jak można tu nie wspomnieć o zespole napięcia przedmiesiączkowego? Niektóre kobiety, w wiadomo jakim cyklu, mają dni, w których są skrajnie nerwowe. Doprowadza ich do furii coś, na co normalnie nie reagują wcale. Nie wiem, może to się zalicza do omówionych już tutaj zaburzeń psychicznych?

  Ja natomiast, jak już kiedyś pisałem, miałem do czynienia z taką, co była religijna (może nie tak, jak w tym artykule), a jednocześnie agresywna. W ten sposób reagowała na wszelkie oznaki zainteresowania. Odzywała się w sposób napastliwy, nie inaczej oczywiście podchodziła, a jakby ją dotknąć to normalnie jak rozzłoszczona kocica. Jej starzy chcieli mnie do sądu za to podać. Za nękanie (śledzenie kogoś albo nawet dzwonienie do niego kilka razy w ciągu dnia) lub molestowanie (może być nie tylko dotykiem, ale i gestem, a nawet słowem, niekoniecznie kierowanym do danej osoby) można dostać w najlepszym razie zakaz zbliżania się, a że byłem w liceum, to w takim przypadku musiałbym zmienić szkołę, a w najgorszym – więzienie. Kolejne zagadnienie do artykułów prawniczych.

  Jeszcze inne typy kobiet, które mi przychodzą do głowy, to brudaska, która w ogóle nie dba o higienę i co za tym idzie – śmierdzi – oraz jej całkowite przeciwieństwo – obsesyjna czyścioszka. Kąpie się kilka razy dziennie, czegokolwiek dotknie, dezynfekuje to i siebie, nie inaczej w kontakcie ze swoim partnerem. Całować zapewne też nie pozwala, bo to niehigieniczne. Jeszcze inne: skrajnie dziecinna lub poważna. Ogólnie jestem zdania, że jak ktoś jest w czymś skrajny, to nie nadaje się do związku.

  26 listopada 2016 at 14:44 - Odpowiedź
 17. Avatar
  Nirvan

  Hej Marcin! W temacie uwodzenia nie jestem nowicjuszem. Tak jak Ty rowniez przechodzilem przemiane od typowego nerda do kolesia ktory moze powiedziec iz cieszy sie calkiem przyzwoitym zainteresowaniem kobiet. Kilka lat temu poznalem dziewczyne w ktorej sie zakochalem i postanowilem sie ogarnac, byc z Ta jedyna, zalozyc rodzine itd. Po tych pieciu latach w zwiazek nasz wkradla sie monotonia i rutyna. Rozmowy ze soba juz tak nas nie intryguja, znamy sie praktycznie na wylot. Problem polega na tym, ze mam moja narzeczona ostatnio zaczela mnie oklamywac. Nigdy tego nie robila i to mnie w duzej mierze w niej urzekalo-niestety niedawno przylapalem ja na tym, ze klamie. Pisze z jakims tam kumplem i na bierzaco usuwa rozmowy+dzwonia do siebie i klamie, ze rozmawia z kims innym. Wiem, ze to w duzej mierze moja wina(nie dostarczam jej silniejszych emocji). Pisze do Ciebie glownie dlatego iz moja sytuacja jest lekko skomplikowana. W przyszlym roku mamy sie pobrac. Do tego wychowujemy razem corke. To nie jest moje dziecko…przynajmniej z punktu widzenia biologicznego(ma je z innym facetem). Sam widzisz ze to nie jest juz ten etap gdy moge sobie powiedziec: sluchaj juz sie znudzilem i ide sobie w swoja strone…Moje pytanie brzmi: czy moglbys mi doradzic co z tym zrobic?

  26 listopada 2016 at 21:04 - Odpowiedź
  • Avatar
   Stean Śmietana

   ‚w przyszłym roku mamy się pobrać`?

   Marcina tu nie potrzeba. Spytam grzecznie – `Matka Teresa ci się właczyła?`

   Spytam niegrzecznie – upadłeś na głowę?

   27 listopada 2016 at 23:48 - Odpowiedź
  • Avatar

   Sam na własne życzenie wpakowałeś się w związek z „dzieciatą”. Pytanie po co? Ale to przeszłość i przeszłej decyzji nie zmienisz. A jeśli chodzi o teraz, to wg. mnie jeśli chcesz mieć ją za żonę, wiedząc że ma kochanka – to jasne, bierz ślub itd. Na Twoim miejscu bym sobie poszukał bardziej wartościowej kobiety.

   28 listopada 2016 at 09:02 - Odpowiedź
 18. Avatar

  Nr 13: idealnie opisuję dziewczynę, z którą związek mogę opisać jako najbardziej wyczerpujący emocjonalnie.

  Fajny artykuł. Gdzieś tam z tyłu głowy mniej więcej i tak to miałem, ale widzę Adept rozłożyłeś to na części pierwsze. Z pewnością ta wiedza nie jednemu się przyda.

  28 listopada 2016 at 08:57 - Odpowiedź
 19. Avatar
  michal

  lubie twoje wpisy i szanuje ale ten artykuł jest smieszny, bo nie wymieniłes w nim typy toksycznych lasek tylko ogólnie typy lasek jakie mozna spotkac, znam wiele z tych wymienionych typów i sa to wyjatkowo spoko dziewczyny, poza tym nie rozumiem czemu wgl mialbym sie wiazac z kobieta(jakakolwiek), albo tylko ja przeleciec skoro ja lubie…chyba lepiej poprosu miec jakis luzny zwiazek

  30 listopada 2016 at 00:44 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Ogolne typy kobiet sa wymienione w tym artykule https://www.uwodzenie.org/psychologia-kobiet-cz-4-typy-kobiet/ Znajdź róznice 🙂

   30 listopada 2016 at 02:13 - Odpowiedź
   • Avatar
    michal

    tamten artykuł czytałem juz kiedyś 🙂 Chodzi mi o to ,że np imprezowiczki,dzieci kwiaty 😀 i laski lubiace rozmaite substancje sa opisane jakby niewiem jak złe były( chodzi mi głównie o te typy) , a sam pisałes ,że szufladkowanie jest bez sensu (ogolnie ten artykuł jakos mi nie pasuje do Twoich innych przemyśleń), niewiem byc moze za bardzo sie wczulem w ten artykuł? Ale inne zdecydowanie lepiej do mnie trafiają. Co do aferowiczki to znam jedna i jest w sumnie zajebista laska ale jest naprawde wkurwiajaca momentami haha Pozdrawiam 😀

    30 listopada 2016 at 12:52 - Odpowiedź
   • Avatar
    michal

    Czytałem ten artykuł o typach kobiet juz kiedyś 🙂 Chyba źle sie wyraziłem(sory ale troche wypiłem ;d). Miałem na myśli ,że np typ: imprezowiczki,dzieci kwiat, laski która lubi rózne substancje 😀 i inne podobne mogą być spoko dziewczynami do luznego albo i normalnego związku i wszystko zalezy od sytuacji ,a napisałes o nich jakby niewiadomo jak złe były :D. Ten typ myślenia zawdzieczam miedzy innymi czytaniu Twoich artykułów i dlatego tego nie rozumiem poniewaz zawsze pisałes ,że nawet sam lubisz zwariowane laski, że nie nalezy nikogo oceniać itd. Pogubiłem sie w tym 😀 Pozdrawiam

    30 listopada 2016 at 15:16 - Odpowiedź
    • Adept
     Adept

     Zrozumienie zawiera się w intensywności tej „wady” 🙂
     A druga sprawa – gubisz się dlatego, że zapominasz, że inne porady są dla zupełnie początkujących, a inne dla średnio zaawansowanych. Pisałem już o tym we wpisie o paradoksach uwodzenia i psychologii uwodzenia.

     30 listopada 2016 at 15:47 - Odpowiedź
     • Avatar
      Wojtek

      Ciekawy artykuł mogę wywnioskować że na pewno z dwiema kobietami z tego artykułu miałem do czynienia z kobietą chorą psychicznie i kobietą bluszcz.

      2 grudnia 2016 at 13:37
 20. Avatar
  Filemon

  Czytam od jakiegoś czasu Twojego bloga od deski do deski i chyba wiem na kogo trafiłem. Królowa dramatu 🙂 Fajna słodka wręcz rewelacyjna ale miesiąc końskich zalotów i dalej nic. Ciągle coś staje na przeszkodzie i z byle czego afera na pięć fajerek. Potwierdzam fakty z definicji takowej, problemy rodzinne, ojciec tyran alkoholik, interwencje policji itd. No nic trzeba się do edukować bardziej. Plany miałem górnolotne ale po ostatniej kłótni stosuję odepchnięcie, potem jak się uda do zagonię do łózka i zostawiam w kurzu drogi. Ech za dobry dla niej byłem 😉

  22 grudnia 2016 at 19:28 - Odpowiedź
 21. Avatar
  lateksowy wojownik

  Czytając ten artykuł przypomniałem sobie, że nie należy uzależniać swego szczęścia od innych bo to jest kwestia, która na wielu płaszczyznach rozwala związek i psuje jak to Marcinie nazywasz „wibrację” nawet gdy się jest singlem. Osobiście miałem demona, który był 13, 8, 1 w jednej kobiecie. Panowie, nie trwajcie w takich związkach bo macie alternatywę i szynko przestaniecie idealizować swój obraz tej kobiety, z którą wiecie, że ciągniecie coś bez sensu. Ale uwaga! w uwodzeniu przydaje mi się o tyle, że gdy opowiadam o tym, że kobieta mnie śledziła, włamywała się na komputer, przeglądała telefon to inne myślą, że jestem taki wow, że tak za mną oszaleć można i gdy mówię, żę zerwałem mimo jakiegoś uczucia to zauważają w tym stanowczość, to że potrafię zerwać nie zachowując się jak kapeć. To działa do tego stopnia, że używam tego już jako rutyny. Zatem nawet zerwanie, które jest przykre staje się jak woda, którą podlewasz coś nowego, nową znajomość po przez demonstrowanie swoich pozytywnych cech.

  20 lipca 2017 at 00:54 - Odpowiedź
 22. Avatar
  YA

  Okajtałem się z Królową dramatu. 8 lat cierpienia… Ostrzegam innych: UWAŻAJCIE!

  28 lipca 2017 at 12:58 - Odpowiedź
 23. Avatar
  taki jeden

  Świetny tekst. Niestety żyję z toksycznym kurwiszonem, chyba tak dla jaj zwanym „żoną”, która jest mixem kilku opisywanych typów toksyczności. Umoczony w kredyty i inwestycje, nie wiem jak się z tego wyrwać, by nie skończyć pod mostem. Królowa dramatu, najbliższa temu co przerabiam od dobrych kilku lat. Jej matka i siostra matki, podobne mendy, także miała się od kogo uczyć.

  19 listopada 2017 at 11:41 - Odpowiedź
 24. Avatar
  Adrian

  Swego czasu poznałem prawdopodobnie mix królowej dramatu z chorą psychicznie.Z tego co wiem miała trudne dziećiństwo.Sam nie jestem z „najlepszego domu” więc staram się nie oceniać takich ludzi.Częste przypierdalanki o byle gówno typu”zabrałeś moją własność bez mojej wiedzy i wyszedłeś..” W wymienionym przypadku nie chodziło o laptopa czy tv tylko o prozaiczną rzcz typu butelka mineralnej.Częste wystawki na godzine przed spotkaniem,nagle nie może itp.Do tego dochodził brak zdecyodwoania na pociągnięcie naszej relacji w kierunku związku „bo na dalej coś czuje do byłego” Zrywanie kontaktu,a gdy brak moich prósb o powrót(czego pewnie oczekiwała) telefony z przeprosinami,płaczem itd.Blokowanie mnie na komunikatorze by za kilka godzin odblokować.Na część tych irracjonalnych zachowań przymykałem oko ,oczywiście do czasu .Uważajcie na tego typu baby i nie dajcie się zwieść ich urodzie,bo potrafią zrobić budyń z mózgu.

  18 grudnia 2017 at 02:00 - Odpowiedź
 25. Avatar
  Dms

  Ja też mam za sobą (częściowo trwającą, ale o tym za chwilę) historię, którą chciałem się podzielić ku przestrodze. Wydaje mi się, że o ile typy nakreślone przez Adepta są jak najbardziej prawidłowo, w życiu spotykamy miksy. Ja napotkałem dziewczynę będącą jednocześnie imprezowiczką, chorą psychicznie, księżniczką i uzależnioną. Aż ciężko będzie wypisać wszystko, dlatego ograniczę się do najważniejszych.

  Poznaliśmy się w pracy. Nasza relacja ułożyła się tak, że nie przepadaliśmy za sobą. Jednak było w tej dziewczynie coś, co było pociągające. Jakaś beztroska, jakaś radość, której mnie osobiście bardzo brakowało, gdyż jestem człowiekiem raczej twardo stąpającym po ziemi i realistą. Byłem w takim momencie życia, że z bólem i trudem kończyłem 10 letnie małżeństwo. W tym momencie myślałem (uprzedzam – naiwnie, wiem, ale tak to działa) że nic lepszego mnie już w życiu nie spotka. I wtedy nagle, na jednej imprezie firmowej chciałem z nią normalnie pogadać i wyjaśnić, dlaczego te nasze relacje tak wyglądają. W czysto służbowej intencji. Dziewczyna, nazwijmy ją B. była już chyba mocno pijana i zbluzgała mnie, pokazała środkowy palec i kazała spierdalać. Tego samego wieczoru, pijana jeszcze bardziej, lizała się z jednym z kolegów z pracy po czym z nim zniknęła. Postanowiłem wtedy, że spróbuję to z nią wyjaśnić. Podobno niczego nie pamiętała. Pogadaliśmy trochę… Po kolejnej imprezie która była równo tydzień później wracaliśmy już do niej razem. I tak to się zaczęło. Ewidentnie „wpadłem”. Czułem się przy niej świetnie, jak wolny człowiek, jakbym doświadczał życia na nowo. To opisałem szczegółowo żebyście mieli przedsmak, dalej będzie skrótowo.

  B. była starsza ode mnie o rok, miała 32 lata. Jej najdłuższy związek trwał kilka miesięcy, do czasu poznania mnie. Uwielbiała imprezy, a jak się potem okazało, była uzależniona od alkoholu. Każda impreza kończyła się totalnym upiciem, przy którym przestawała się kontrolować i można było z nią zrobić, co się chciało. Jak się potem okazało, jej liczni koledzy, bo kolegów miała jak się domyślacie więcej niż koleżanek, korzystali z tego nader często. Obracała się w totalnie innym towarzystwie niż ja, takich dorosłych, którzy nigdy nie dorastają i którzy żyją tylko od weekendu do weekendu, ale na ich tle jeszcze się wyróżniała. Jej charakterystycznym ruchem było coś, co nazywała „piwem na drogę”. W drodze do domu kupowała 4-pak piwa, który piła jeszcze w domu. Bywało, że cały samochód lub taksówka zajeżdżała na stację benzynową po to, żeby mogła sobie kupić to piwo. W upojeniu alkoholowym zwykle mówiła różne dziwne, naprawdę dziwne rzeczy, których potem nie pamiętała.

  W swoim dotychczasowym życiu uczuciowym „nie była gotowa na związek”. Miała parę lat starszego kolesia, który siedział w Londynie i który czekał kilka lat na to, aż ona się określi. I w końcu, kiedy poznała mnie, określiła się i powiedziała że nic z tego nie będzie.

  Kiedy spotykaliśmy się, sama pierwsza zaczęła mówić, że chyba można powiedzieć, że już jesteśmy razem. Przyszedł sylwester – jeden z najgorszych momentów w moim życiu. Bardzo zaangażowałem się w tę relację. B. miała bowiem wiele zalet – byla świetna w łóżku, mimo że przeciętny facet nawet nie obejrzałby się za nią na ulicy, rozumieliśmy się bez słów, błyskawicznie związało nas wiele małych „powiedzonek” – umiała wlać we mnie optymizm. Obdarzyła mnie w ciągu dwóch miesięcy większą ilością komplementów, niż moja żona przez 10 lat małżeństwa. Co zadziało się w sylwestra? Miała już zaplanowany wyjazd ze znajomymi, ja byłem po operacji po której nie mogłem wychodzić z domu. Pojechała tam, a był tam też koleś z którym niedługo wcześniej „spotykała się”, co polegało na okazjonalnym uprawianiu seksu. Miałem złe przeczucia, mimo że cały wieczór, przed i po północy pisaliśmy do siebie, a ona zaczęła wspominać rzeczy typu „ten rok będzie nasz” itd. Tego samego dnia, nad ranem, w Nowy Rok, zdradziła mnie. Wyciągnąłem to z niej już po powrocie,po wielu jej wyparciach i zaprzeczeniach.

  Mimo to postanowiłem spróbować wybaczyć jej, zwłaszcza że obiecywała poprawę. Nie było jednak widać z jej strony chęci pracy nad tym. Ciągle znajdywala nowe usprawiedliwienia, dla których to zrobiła. Wszystko działo się dla niej „za szybko”, to nie był przypadkowy koleś, tylko ktoś kogo znała itd. Potem często się o to kłóciliśmy, bo mnie bardzo to zabolało – do tej pory spotykałem się z bardzo (jak się okazuje) uczciwymi kobietami.

  B. lubiła szukać problemów. Kiedy nie sprzeczaliśmy się kilka dni z rzędu, mówiła że czuje się nieswojo i dziwnie. No i zawsze potem coś się znajdywało. Lubiła też manipulować. Najlepszy przykład – B. miała sporą nadwagę, co mi akurat nie przeszkadzało. Prawiłem jej komplementy. Jednocześnie, starała się rzucić papierosy. Papierosy bardzo mi przeszkadzały – odrzuca mni fizycznie od laski, która dopiero co zapali papierosa. B. w pewnym momencie stwierdziła, że nie może schudnąć przeze mnie, ponieważ ją demotywuję, mówiąc że mi się podoba. Po czym powiedziała, że papierosów nie może rzucić też przeze mnie, ponieważ mi one przeszkadzają i kiedy ona paliła już mniej a ja dalej narzekałem, zachciało jej się palić. Absurd, prawda? Ma szczęście, że przeżyła wypadek samochodowy, który sama spowodowała – walnęła w tira na autostradzie przy prędkości jakieś 170 km/h – to też moja wina, była rozkojarzona z mojego powodu bo rano się pokłóciliśmy.

  B. miała kompleksy i kompensowała je ciągle przyciągając uwagę facetów – zwykle pijana. Są takie dziewczyny, które się do Ciebie uśmiechną, zagadają, ale wiesz jednocześnie, że to tylko uprzejmość i są zajęte. B. robiła to w inny sposób i faceci zaczepiali ją wszędzie i non stop, a ona z każdym (czy to w knajpie przy barze, czy przy dostawcy pizzy, czy w sklepie) wdawała się w pogawędkę. Byłem po sylwestrze przeczulony na punkcie tego rodzaju zachowań.

  B. wielokrotnie kłamała, nawet w błahych sprawach. Zdarzyło mi się dowiedzieć, że jest na imprezie, o której mi nie powiedziała bo „nie wiedziała jak”. Po wszystkich tych akcjach zawsze obiecywała poprawę. Miała wahania nastrojów, potrafiła chwilę później stwierdzić, że za bardzo mnie rani, krzywdzi, że musi się odciąć. Wielokrotnie zdarzało się jej, że ucinała komunikację – wyłączała telefon, przestawała się odzywać. Rozłączała moje połączenia kiedy pytałem o co chodzi i dlaczego. Za każdym razem w kluczowych momentach naszego „związku” robiła na przekór. Kiedy prosiła mnie żebym przyjechał na imprezę do niej (tę, o której mi nie powiedziała) i w końcu się zgodziłem, prosilem ją żeby więcej nie piła, bo była na granicy swojej fazy. Upiła się oczywiście. W dniu, w którym przeprosiła mnie za zdradę (długo po niej) i powiedziała że rozumie, rozmawialiśmy długo o jej zachowaniu wobec facetów, obiecała, że już tego nie zrobi i będzie tego pilnować. Pisaliśmy o tym na messengerze, bo tego dnia odwiedzałem rodziców w swojej miejscowości. Coś mnie tknęło, ponieważ kiedy zapytałem jakie ma plany na wieczór, odpowiedziała inaczej niż zwykle, a ja jestem dość inteligentnym facetem w znaczeniu dobrze kojarzącym fakty. Co się okazało? Tego samego dnia próbowała ukryć przede mną to, że umówiła się z kolegą na piwo, z którym kiedyś się bzykała – od razu przeprosiła, powiedziała że znów się bała i powiedziała, że idzie tylko na dwa piwa i potem wróci i da znać. Nie dała znać. Wróciłem wcześniej, z samego rana do miasta i pojechałem prosto do niej, spodziewając się tam zastać tego kolesia. Zastałem tylko ją, jeszcze pijaną (8 rano), na pytane ile wypiła mętnym wzrokiem odpowiedziała mi „3 piwa” – kiedy zjebałem ją, przyznała że jeszcze sporo wódki do tego. Nie chciała powiedzieć, czemu kłamała.

  Punktem kulminacyjnym tej relacji było to, że B. wielokrotnie się zastanawiała, dlaczego tak się domyślam wszystkiego i wymyśliła, że założyłem jej coś na telefonie, ponieważ kilka razy go sprawdzałem. Nie zrobiłem tego oczywiście, ale ona zafiksowała się na tym punkcie. Zostawiłem ją. Chciałem jednak wrócić. Zdarzały nam się kilka razy takie rozstania jednak zawsze dawałem jej szansę. W końcu, kiedy przyszła do mnie i powiedziała coś w stylu, że nie wie czym jest miłość i czy mnie kocha (wcześniej stwierdzała to wielokrotnie), coś we mnie wybuchło. Napisałem jej gdy wyszła ode mnie, że nie dam z siebie robić frajera większego niż dotychczas, że nie wciągnie mmnie w takie gówno jak tamtego kolesia z zagranicy. Nie odezwała się więcej, mimo że prosiłem ją o określenie się.

  Dałem sobie spokój. Po miesiącu zaczęła do mnie wysyłać przytulające się kotki, memy z napisami „tak jakby tęsknię” wielokrotnie. Ignorowałem je – do czasu, aż zaczęła je wysyłać codziennie. Kiedy zaproponowałem normalną rozmowę, milczała.

  To tylko niektóre z rzeczy, z którymi miałem do czynienia przez 10 miesięcy relacji z nią. A wiecie, co jest najgorsze? Pewnie, że wiecie. Że gdybym mógł, spróbowałbym jeszcze raz… 🙁

  18 grudnia 2017 at 13:28 - Odpowiedź
 26. Avatar
  Jakub

  Dzięki za dokładne opisanie. Obawiam się jednak że nie poskutkuje to na mnie, gdyż poczułem wielką potrzebę odciągnięcia (psychicznego) pewnej dziewczyny od jej patologicznej rodziny. Walczę o jej względy mimo że traktuje mnie jak powietrze, lub czasem nawet gorzej. Jest typową Królową Dramatu. Staram się o nią, może jestem głupi może nie.. Wyjdzie w praniu. 😀
  Dodatkowo mam jeszcze jeden problem. Ostatnio (ok. miesiąc temu) rzuciła mnie dziewczyna z którą zaczynałem 4-ty rok dla jakiegoś słabiaka (z kasą). Od tamtego momentu mam załamanie nerwowe i bardzo bardzo niską samoocenę. Boję się że gdyby mi nie wyszło z tą dziewczyną to doprowadzi mnie to do najgorzej sytuacji..

  26 grudnia 2017 at 00:08 - Odpowiedź
 27. Avatar
  Lobos

  Ciekawy artykuł jest jednak jeden typ kibiety ktorego w tym artykule niewymieniono a bez wątpienia jest to najgorszy przypadek kobiety jaki może się nam kiedykolwiek przytrafić. To psychopatka. Kobieta na pozór fantastyczna, idealna, taka normalna o dobrym sercu. W rzeczywistości demon w ludzkiej skórze. Nie będę wchodził w szczegóły, zainteresowanych odsyłam do literatury na temat psychopatów. Jak na ironię to najlepsi uwodziciele na naszej planecie z tego względu że nie mają sumienia i poczucia winy by wmawiac komuś nawet najochydniejsze kłamstwa. Ja wole uwodzić w zdrowych granicach ,niekrzywdząc przy tym innych istot by to samo nie spotkało kiedyś mnie, a Karma wraca. Wszyscy podlegamy temu prawu, nawet ci którzy krzywdzą bez zadnego poczucia winy.

  21 kwietnia 2018 at 19:01 - Odpowiedź
 28. Avatar
  Nico

  Miałem dość ciekawą sytuację, którą postaram się dokładnie opisać. Dziewczyna coś w stylu księżniczki.

  Znałem ją długo bo około 8 lat, ale na jakiś czas kontakt się urwał. Początek dosyć dziwny. Sama do mnie cały czas wypisywała, przekonywała mnie jak to miło się przytulić do drugiej osoby. Zaczęliśmy się spotykać i dosyć szybko wylądowaliśmy w łóżku. Po fakcie mi napisała smsa, że jest biedna, samotna i żebym jej nie opuszczał. No i dałem się nabrać na bajkę. Wypunktuję co się działo potem

  – dwa tygodnie po tym jak się przespaliśmy zaczęła mi opowiadać o z kim się bzykała (dwóch z nich to goście z jej pracy, z którymi trzyma stały kontakt i ciągle mi o nich opowiadała). O jednym z nich powiedziała mi w jakich okolicznościach poszła do łóżka, potem mi zaczęła opowiadać jaki on jest fajny, śmieszny, przystojny. Po kilku miesiącach związku mi powiedziała że czasami jak siedzą na kanapie i oglądają film to są przytuleni.

  – na starcie mi powiedziała, że jak z byłym zaczęło jej się psuć to potajemnie się umówiła na piwo z kolegą i była wielce zdziwiona, że ją podejrzewa o zdradę. Po związku z tym kolegą się przespała o czym musiała mi wspomnieć

  – mówiła mi o niektórych kolegach jakie mają fajne wysportowane ciałko i jacy są super

  – musiała się chwalić, że się za nią oglądają na mieście

  – ciągle wymagała uwagi. Ledwo weszła przez próg do mojego domu i już z pretensjami, że nawet nie powiem jak ładnie wygląda

  – chwaliła się na starcie, że jest nimfomanką. Dalej nie wiem czym tu się chwalić

  – opowiedziała mi, że z jednym gościem była tylko dlatego, że był dobry w łóżku. BRAWO

  – stara znajoma, która ma dziecko chciała, żeby młody zobaczył konie mojej ex, więc się zapytałem czy mogę z tą znajomą przyjechać. Potem miałem awantury i chciała dostęp do mojego facebooka, bo uważała że ją zdradzam (powiedziałem, że nie dostanie do niego dostępu)

  – powiedziała mi, że konie są ważniejsze ode mnie

  – potem była zła, że jestem zazdrosny. Jak to mówiła, ona nic złego przecież nie robi i nie wie o co mi chodzi gdy jej próbowałem delikatnie tłumaczyć, że nie można takich rzeczy wygadywać.

  – potem już miała pretensje, że jej nie słucham. Jakoś nie miałem ochoty słuchać jej opowieści.

  – w ostatnim miesiącu związku, gdy już było bardzo źle pojechała na dyskotekę dzień przed moimi urodzinami. Dzień później się chwaliła jak się wybawiła z kolegami i że ten wymieniony na niej spał podczas powrotu do domu. Na moich urodzinach była zmęczona, nie złożyła mi nawet życzeń i poszła spać po godzinie

  – tydzień po imprezie opowiadała mi jak to mówi sobie zboczone teksty z dwoma kolegami w pracy. Tłumaczyła się potem, że to dobzi koledzy i powiedziała mi dlatego, żebym nie był zazdrosny jak się od kogoś dowiem. W tym samym dniu powiedziała przy moich znajomych „dzisiaj jestem suką”.

  Ten toksyczny związek jej zdaniem się skończył, dlatego że to moja wina, bo jestem zazdrosny, że stała się oziębła przeze mnie i ma dosyć kłótni, a przecież ona nic złego nie zrobiła.

  22 maja 2018 at 13:22 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   zapomniales podac do niej kontaktu 😉

   22 maja 2018 at 13:27 - Odpowiedź
   • Avatar
    Nico

    Zapomniałem wspomnieć, że w prezencie mi zostawiła grzybicę. Usłyszałem raz przepraszam, a gdy próbowałem ją wygonić do lekarza to był pretensje, że ona nie ma czasu i pieniędzy. Dalej chcesz namiary ? 😉

    22 maja 2018 at 13:34 - Odpowiedź
    • Avatar
     shishi

     A ja mam problem z moim facetem , Co powiecie na to ze ,w lesie gdy robilismy ognisko , chcialam zdjac galaz z drzewa ktore bylo zrobione z tego niby Tipi zeby powiesic na tym namiot(ktos inny to powiesil) , i ta galaz na mnie spada, walnela mnie mocno w glowe ja kucaam z bólem przez 5 minut bo naprawde bolalo i zrobil mi sie guz naj w Tom&Jerry a on nawet nie podszedl tylko powiedzial Dobrze Ci tak . Potem stwierdzil ze dobrze ze ta galaz mie walnela bo chcialam ‚zniszczyc’ dekoracje w lesie ??? K…a dekoracje ….

     18 czerwca 2018 at 18:04 - Odpowiedź
 29. Avatar
  Waclaw

  Lata izolacji od kobiet (4 lata na własne życzenie, uraz do kobiet i takie tam) no i coś we mnie pękło. Przystawiała się do mnie lady z pracy. Ona 37, ja 34. Czyli wiekowi. Myślałem zobaczymy. Myślałem, że myśli poważnie. Jak się dowiedziała, że mnie do niej ciągnie to praktycznie od razu „związek” zaczął się na „pełnym gazie”. W tydzień były kajaki, wspólne nocowania pod namiotem, poznawanie znajomych itp. W drugim tygodniu pochwaliła się mną też na fb i gdzie tam jeszcze. Wspólne selfie przynajmniej raz w tygodniu było. Super. Wreszcie ktoś o mnie poważnie myśli. Do tego częste noce u niej (a mieszka z matką), super śniadania i co tam jeszcze. W 3 tygodniu sam jej zaproponowałem wypad w góry. Też super. Liczne atrakcje, jakieś wypady do barów, koncertów, wesołych miasteczek. Normalnie odmłodniałem ale zapaliła się lampka (nieco za późno). Jej podejście do alkoholu i kwestii uczuciowych. Alkoholu mogła wypić conajmniej więcej niż ja albo inny normalny facet. Do tego jak się pytam co do mnie czuje to „nie lubię gadać o uczuciach ale uwielbiam cię, zależy mi na tobie, jesteś mi potrzebny, czuję się przy tobie dobrze”. Zawsze też było, że ja „świruję” jak ją postawiłem „pod ścianą”, że skoro nie wie co czuje to niech się wycofa. Nawet potrafiła do mnie do roboty wtedy przyjechać albo do mnie do chaty. Oczywiście kwestia alko też masakra. Związek się zakończył z jej przyczyny gdyż jak stwierdziła „ja chcę ciebie takiego, który by mnie akceptował taką jaką jestem”. Przy okazji zaliczyliśmy wczasy zagraniczne. Normalnie w 3 miesiące przeżyłem to co z innymi kobietami nie przeżyłem w 2 lata. Zadużyłem się choć wiem, że to niezła pijaczka i raczej ukrywa jakiś problem w piciu, o którym nie dowiedziałem się (a i po co). Problemów z podrywaniem kobiet nie mam, z reguły same inicjują. Problem polega na „jakości”, a twój artykuł o toksycznych kobietach, otworzył mi oczy. Gdybym go przeczytał 10 lat wcześniej to uniknąłbym wielu takich relacji, w których trwałem stosunkowo krótko. Zawsze w którymś momencie taki chłop jak ja uderza pięścią w stół i mówi „dosyć” .

  13 października 2018 at 16:03 - Odpowiedź
 30. Avatar

  Cześć.
  Jest też typ, który posługuje się nowo poznanym mężczyzną, aby wzbudzić zazdrość u byłego faceta.Doprowadza do sytuacji gdzie może zrobić fotkę z Tobą, później wrzuca fotkę na portal społecznościowy (gdzie konto ma też jej ex).On zauważa fotkę z wami i zaczyna dzwonić i smsowac do niej.I twój wspaniały związek się kończy.Wlasnie się uwolniłem od takiej podłej kobiety.P.s.Byla bardzo miła i słodka.

  1 lutego 2019 at 17:56 - Odpowiedź
 31. Avatar
  Anka

  Trochę to uproszczone. Tak jak uważam nadmierne chlanie i ćpanie za przegięcie, tak np. nie chcę upraszczać, że kobieta bez koleżanek jest jakaś dziwna. Sama mam niewielu znajomych i spotykamy się jasne, ale nie piszę z nimi codziennie Raczej stronię od ludzi w tym sensie, że nie muszę co weekend być na imprezie. Wolę nawet czasem być dalej od męża, co nie znaczy, że jestem jakaś dziwna. Nie lubię takich uproszczeń i uważam, że czasem kobieta jest po trochu każdym z tych typów, czasem zrobi dramę choćby we własnej głowie, czy poimprezuje….

  20 lutego 2019 at 19:59 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   oczywiscie ze artykul jest uproszczeniem, to nie encyklopedia 😉

   21 lutego 2019 at 00:09 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
podryw prawo gwałt
Prawo i Uwodzenie – Fałszywe Oskarżenie o Gwałt, Groźby Faceta, Seks z Małolatą, Prześladowanie i Inne Problemy Prawne cz.2

Witaj, dziś mam dla Ciebie wywiad z adwokatem Martą Wnuk na temat uwodzenia i prawa. Po artykule "Gwałt i Molestowanie...

Zamknij