*** Do łóżka na pierwszej lub drugiej randce? ***Co Powiedzieć i Robić na Randce, aby Dziewczyna Kleiła się do Ciebie i Chciała Seksu!

 

Oto Moja Metoda, Jak Mieć Skuteczne Randki, Które Kończą Się Seksem Albo Tak Duży Zainteresowaniem Kobiety, że Będzie Chciała Być Twoją Dziewczyną.

 

Od Adepta:

Jeśli jesteś normalnym facetem, któremu zdarzają się randki z kobietą, po której wracasz do domu sam, dziewczyna jest "niedotykalska" i wygląda na niezainteresowaną, to KONIECZNIE MUSISZ PRZECZYTAĆ tę wiadomość.

Skuteczne randki z kobietami w dzisiejszych czasach nie są wcale takie łatwe. Atrakcyjne kobiety są bezustannie bombardowane  przez kolesi zapraszających je na imprezy lub różne Facebookowe wydarzenia. Dlatego obecnie kobiety nie tolerują nudy i nie jest tak łatwo umówić się na randkę z ładną dziewczyną. Ciężko jest być na tyle interesującym i pociągającym, żeby ona chciała się z Tobą dalej spotykać (i mieć z nią dużo seksu).

Czy miałeś kiedykolwiek takie sytuacje, że:

- Siedziałeś na randce, była „krępująca cisza”, miałeś pustkę w głowie i byłeś w kropce?

- Nie wiedziałeś jak to wszystko rozegrać i zabrać ją do domu?

- Nie możesz się z dziewczyną umówić, bo ona ciągle przekłada albo odwołuje spotkanie?

- Zabierasz dziewczynę do najlepszej restauracji w mieście, aby jej zaimponować, chudniesz o 300 zł, ona ciągle wygląda na znudzoną, a na koniec dostajesz jej "uśmiech" i „dziękuję”.

- Przekładasz wszystkie swoje ważne sprawy, myjesz samochód i zakładasz swoje najlepsze ciuchy, aby spotkać się z dziewczyną, a ona 15 minut  przed randką odwołuje ją smsem pisząc jakąś bzdurę?

- Denerwujesz się na randce, bo NIE WIESZ kiedy, co powiedzieć i zrobić, aby "pchnąć sprawy do przodu i ją pocałować "?

 

Jeśli  przytrafia Ci się choć jedna z tych rzeczy i zastanawiałeś się po randce „Co zrobiłeś źle?” to znaczy, że robisz coś źle, tracisz swój czas, pieniądze i nerwy na randkach, które prowadzą do nikąd. Tracisz też szanse u dziewczyny i prawdopodobnie już NIGDY się z nią nie pocałujesz, ani nie prześpisz!

 

Czy wiesz, że w 94% sytuacji to właśnie na RANDCE kobieta podejmuje ostatecznie decyzję czy się z Tobą prześpi lub umówi kolejny raz! Nie w klubie, nie na ulicy, nie podczas rozmowy przez komórkę czy na Facebooku.

 

Dlatego Twoim celem jest umówić dziewczynę na spotkanie, zakręcić jej emocjami i zakończyć najlepiej w Twoim łózku albo przynajmniej, żeby chciała się spotkać ponownie.

Zdradzę Ci mój mały sekret. Według moich wyliczeń 91% kobiet z którymi się przespałem, było najpierw ze mna na randce/spotkaniu.  Pozostałe 9% to były przygody z klubu, w których nie było randki tylko bezpośredni seks po wyjściu z klubu.

Nie byłem i chyba juz nigdy nie będę takim naturalnym kolesiem, który w szkole średniej z koleżankami całował się po imprezach, takim który był obiektem westchnień koleżanek ze studiów, czy z kółka znajomych.  Nie umiałem rozmawiać z dziewczynami, tak by nakłonić je do seksu.

Po studiach umawiałem się na różne spotkania, aby usłyszeć po randce od dziewczyny, „to było bardzo miłe spotkanie, dziękuję i trzymaj się”. I dziewczyna już nigdy więcej nie chciała spotkać się ponownie. To było smutne i przygnebiające.

 

RANDKA jest tym miejscem, z którego można mieć najwięcej seksu z kobietami. I związków.

Czy miałeś kiedyś takie uczucie bezradności i nie rozumienia tego co źle zrobiłeś na randce? I tego, że dziewczyna Cię nie chce?? Ja miałem tak cały czas... Po randkach wracałem sam do domu, a gdy dzwoniłem do niej, to słyszałem "Wiesz Marcin... to chyba jednak nie to..."

Nie wiedziałem jak jej zaimponować, jak ją zainteresować, a rozmowa była sztuczna i nijaka. Najbardziej nie cierpialem tego momentu, gdy dziewczyna zaczynała mówić o jakimś innym kolesiu, którego poznała i który jej się nieziemsko podobał. A ja ??


Do 32 Roku Zycia Byłem "Panem Nieudana-Randka"


Aż któregoś dnia MIAŁEM TEGO JUŻ WSZYSTKIEGO DOŚĆ!! Postanowiłem nauczyć się uwodzić kobiety na randkach, aby w końcu odkryć jakiś sekret, formułę, metodę, która zmieni moje randki i da mi tabuny kobiet głodnych seksu. Ze mną.


Uczyłem się uwodzenia od GURU z USA i Anglii. Chodziłem hurtowo na setki randek z internetu. aby odkryć jakiś sekret, formułę skutecznej randki. W sumie od 2005 roku byłem na ponad 1000 (tysiącu) randek z kobietami.

Powiem Ci to wprost - do 32 roku życia byłem oklamywany co do tego jak mam się zachowywać, co robić i mówić na randce.

 

Filmy i gazety NON STOP okłamują Ciebie i Mnie, mówiąc co masz robić na randce!

 

Piszą:

- przynieś na randkę kwiaty, weź dziewczynę do miłej i ładnej restauracji,

- umyj samochód przed randką, a nawet podjedź po nią samochodem,

- zadawaj jej dużo pytan i mów jej komplementy, pokaż jej, że jesteś nią zainteresowany

- załóż eleganckie ubranie i miej dobre maniery

- nie rozmawiaj o swoich byłych dziewczynach,

- rozmawiaj na "mądre i inteligentne tematy", aby ona myślała że jesteś śweitnym kandydatem na faceta

- zapytaj ją, czy jej się podoba radnka i czy się umówi drugi raz,

 

Smutna prawda jest jednak taka, że:

 

...Takie zachowania zanudzą ją i NIE POMOGĄ Ci zabrać jej do domu na noc dzikiego seksu, a potem pogrzebią Twoje szanse na seks lub związek z tą dziewczyną.

 

Prawda, którą odkryłem jest taka, że ona nie musi znać historii twojego życia, członków rodziny, jaki jest Twój znak zodiaku, czy ulubiony kolor.  

 

Ona wcale nie musi Cię "lepiej poznać", to kit który kobiety mówią facetom, z którymi chcą chodzić na 10 randek przed seksem. Albo takim, którymi nie są zainteresowane.

 

Ona musi czuć się podniecona przy tobie na randce i nie może czuć oporów przed seksem z Tobą. Tylko te dwie rzeczy. A jakie ważne...

Przez całe moje życie byłem na sporo ponad tysiącu „pierwszych randek” z dziewczynami poznanymi w dzień na ulicy, w klubie i w internecie. Z czego olbrzymia większość odbyła się po 2005 roku, gdy poznałem sekrety uwodzenia kobiet.


W pewnym momencie stałem się już całkiem dobry i 8-9 na 10 randek kończyło się w łóżku w ciągu 1-2 spotkań.

 

Odkryłem Schemat, Kiedy i Dlaczego Pierwsza Randka Kończy Się Seksem, a Kiedy Nie i Wracasz Samotnie Do Domu...

 

Seksem bez 10 drogich randek i zabierania jej w romantyczne miejsca.
Wielu podrywaczy i psychologów nie mówi Ci pełnej prawdy. Mówią, że musisz jej zaimponować i pobudzić emocje. I dlatego powinieneś zabrać ją na skok na bungee, na koncert albo w inne wyjątkowe miejsce. Orginalne i niecodzienne. Dzieki temu jej się spodobasz. 

Ale to TYLKO półprawda.

Sprawię, że od dziś przestaniesz wierzyć w niesamowite randki typu "weekend w Paryżu", itp. drogie bzdury.

 

Zdradzę Ci moją tajemnicę randkową, którą do dziś trzymałem tylko dla siebie i zmienię Twoje RANDKI w SEKS

 

Dam Ci  instrukcję Krok po Kroku co mówić i robić na PIERWSZEJ RANDCE, żeby zabrać dziewczynę do domu -  w wiadomym celu. Albo sposób na to, aby dziewczyna chciała się z Tobą spotykać jak ze swoim chłopakiem (jeśli preferujesz stałe związki).


Odkryłem też, że zabieranie dziewczyny w takie wyjątkowe miejsca jest OK, ale nie prowadzi bezpośrednio do łóżka. Nie prowadzi do tego, abyś w jej oczach był pociągający i seksualnie atrakcyjny. Jeśli chcesz ją zabawiać i spędzać "miło czas" na długich spacerach to nie jest to strona dla Ciebie

Długim, romantycznym spacerom w zimie i na jesieni, na pierwszej randce, mówię stanowcze NIE!


Odkryłem System Randkowy, który Będzie za Ciebie Podrywał Na Pierwszej Randce i Dziewczyna Będzie Chciała iść z Tobą Do Ciebie Lub Do Niej... w Wiadomym Celu.

 

Jeśli będziesz robił to co Ci powiem, to DO KOŃCA ŻYCIA będziesz już wiedział co robić, mówić na randkach, aby po takich spotkaniach mieć BARDZO dużo seksu. Albo po prostu kobietę pragnącą być Twoją dziewczyną lub kochanką.

 

Po raz PIEWSZY ujawniam moje własne sekrety RANDKOWE

 

To są zebrane wszystkie moje taktyki randkowe, same konkrety, które  używam do tej pory na spotkaniach z dziewczynami, aby w 80-90% przypadków ciągu 1-3 godzin lądować z nimi w łóżku. Nie znajdziesz ich nigdzie idziej, bo większość to jest kombinacja moich randkowych doświadczeń i naukowych badań. Tak. Przeprowadziłem na sobie (za Ciebie) te „badania randkowe”   :)

Byłem na fantastycznych randkach, byłem też i na gównianych randkach, bylem na spotkaniach, które ciągnęły się 5 godzin, i do niczego nie doszło. Były takie, które trwały 30 minut i jechałem z dziewczyną do domu na seks.

Dlatego, zamiast meczyć się z dziewczyną na randce, skorzystaj z mojego 1000 krotnego doświadczenia randkowego.

Przygotowałem dla Ciebie kompletny system moich porad randkowych, który zamieni Twoje spotkanie z dziewczyną w seks (albo zwiazek)

 

Uwaga! Nie Musisz Mieć Seksu na Pierwszej Randce. To Twoja Sprawa. Może chcesz mieć seks na drugiej, trzeciej czy czwartej. Ale i tak musisz umieć na randce zainteresować dziewczynę i zamienić ją słowami w napaloną diablicę.

 

Oto szybki rzut okiem do środka mojego SYSTEMU

"Perfekcyjna Randka"

  Moduł 1:  Fundament Skutecznych Randek

  • 10 przykazań randkowych, które prowadzą do sukcesu już na pierwszej randce. Przed każdą randką powinieneś je sobie przeczytać.

   

  • 14 błędów, które robią faceci na randkach i przez to dziewczyna, chce szybko sama wrócić do domu i NIGDY więcej się już nie umówić z Tobą (str 41),


  • jakie mieć nastawienie do randek i na randce, aby promieniować luzem i energią samca alfa

   

  • 5 dróg do uniknięcia szufladki „KOLEGA” na randce,

   

  • jakie 3 czynniki naprawdę DECYDUJĄ czy dziewczyna będzie zauroczona Tobą i pójdzie do łóżka. „Romantyczne pierwsze randki” to szkodliwy mit

   

  • 6 kłamstw o randkach, którymi karmią Cię filmy i gazety, niszczące Twoje szanse na randce z dziewczyną.

   

  • jak wykryć czy kobieta jest już jest gotowa na seks z Tobą i nie tracić więcej niż pół godziny czasu na pierwszej randce, tylko od razu pojechać do Ciebie lub do niej.

   

  • Jest tylko 5 rzeczy, na których musisz się skupić, aby dziewczyna po randce szalała za Tobą. Nic więcej się nie liczy. Zdradzę Ci co to jest.

   

  • kiedy możesz na randkę zaprosić dziewczynę od razu do domu i jak to wyczuć? Jak Zacząć Randkę w Twoim Domu?

   

  • 8 żelaznych tematów do rozmowy na randce, które przybliżą Cię do sukcesu, a kobieta pomyśli, że jesteś niesamowity

   

  • Jakich pytań NIGDY nie powinieneś zadawać na randce? (str 43)

   

  • poznasz różne typy Randek - na przygodę, na związek i na kochankę, każda taka randka jest inna i musisz wiedzieć jak się w tym poruszać

   

  • Co robić i mówić na randce,  jeśli chcesz z dziewczyną mieć związek, a nie tylko przygodę  (str 110-115)


  Moduł 2:  Ustawianie i Przygotowanie do Randki 

   

      Jak prowadzić rozmowę z dziewczyną przez telefon i smsy aż do umówienia, tak żeby przyszła na spotkanie z Tobą, (str 27-30)


     Jak zapobiegać sytuacjom, gdy ona nie odbiera telefonu lub nie odpisuje na smsy (webinar)


     Jakie 3 kroki  MUSZĄ być wykonane kiedy umawiasz się na randkę, albo ona NIGDY na nią nie przyjdzie  (str 24)


     najlepsze godziny i dni tygodnia na spotkanie z dziewczyną, 93% facetów popełnia tu błąd  (str 22)


    jak wybierać miejsca spotkania, aby to prowadziło do seksu (lokale o wysokim standardzie WOGÓLE się nie sprawdzają) i kosztowało jak najmniej pieniędzy


    Zapomnij o super WYJĄTKOWYCH i Kreatywnych randkach, powiem Ci co robić, abyś nie musiał zbyt dużo się nagadać i zabierać jej w "nieziemskie" miejsca, a i tak wylądujecie w łóżku


    Jak umawiać się na randki z „zajętymi” dziewczynami, tak żeby było bezpiecznie

   

   Ile DOKŁADNIE czasu powinieneś zwlekać z napisaniem do niej smsa? (str 27)

   

    8 cech świetnej miejscówki na randkę, które pomogą Ci poderwać dziewczynę, bez tego cały wysiłek pójdzie na marne (str 85)

   

  MODUŁ 3:  TWÓJ PLAN RANDKOWY czyli Co robić i mówić na randce.

   

  •        3 skuteczne techniki na zaiskrzenie z jej strony już na samym początku randki, nawet jeśli prawie wcale  się nie znacie

  •        Jak ustawić waszą znajomość, żeby naradce przeszła ona na SEKSUALNĄ, podam Ci moje gotowe teksty i formuły randkowe

  •        Dostaniesz 13 seksualnych ram i GOTOWE schematy rozmowy, aby stać się w jej głowie  SEKSUALNĄ FANTAZJĄ i "wyłączyć" jej logiczne myślenie o „domu”, „pracy” i „obowiązkąch”.

  •        jak uniknąć krępującej ciszy na randce albo ewentualnie wykorzystać ją na swoją korzyść

  •        Jeśli usłyszałeś kiedykolwiek „to dzieje się zbyt szybko...” to pokaże Ci moje świetne randkowe riposty i sposoby, aby ona się roześmiała i nie wracała do tego. (str 100)

  •        5 sposobów na zbudowanie połączenia między Tobą, a dziewczyną, aby myślała, że znacie się od  dawna

  •        Jak dotykać dziewczyne na randce, od przywitania do ognistego całowania się z nią w np. w kafejce. Instrukcja KROK PO KROKU.


  •        Jak i kiedy pocałować dziewczynę na randce, aby nie było „zgrzytów” i nie komfortowych sytuacji. Podam Ci moje 5 skutecznych sposobów, sprawdzonych na kilkuset randkach (str 102-103)


  •        jak sprawić, żeby ona Ci zaufała i czuła się bezpiecznie. Gdy Ci zaufa, to szybko będzie się całowała i prześpi z Tobą już na pierwszej randce.


  •        jak być zabawnym i seksualnym kolesiem, z którym ona może się szybko przespać już na pierwszej randce.

  •        Jak tworzyć napięcie seksualne na randce?

   

  MODUŁ 4   „Jak Zabrać Ją do Ciebie”


  Po jakich sygnałach powinieneś od razu zaproponować dziewczynie „zmianę miejsca”, bo każda minuta po tych sygnałach jest zmarnowana (webinar)


  10 rzeczy na twój temat, które musi wiedzieć dziewczyna ( i o które Cię zapyta), żeby bez problemu się z Tobą przespała. Przygotujesz się i powiesz jej to wcześniej, a nie będzie problemów.


  Jak bez problemu zmieniać miejsca na randce i sprowadzić dziewczynę do mieszkania


  jakie pytania powinieneś zadać dziewczynie, aby dyskretnie WYBADAĆ, czy będzie możliwy seks z nią tego dnia (str 87)


    jak postepować z nieśmiałymi dziewczynami  (webinar)

    jak zapobiec jej wahaniu i niechęci do pójścia do Ciebie


    jak krok po kroku zabrać ja do siebie lub w inne miejsce seksu

  Jak sobie poradzić, jeśli nie możesz zabrać dziewczyny do siebie (str 95-96)


  Jak kończyć randki jesli nie udało Ci się zabrać jej do siebie
  (webinar)


  Jak przejśc do gry wstępnej, gdy już jesteście u Ciebie
    (str 94-95)

   

  BONUS: Dodałem 35 pytań i odpowiedzi moich czytelników na temat randek. Zebrałem wszystko w jednym miejscu (str 117-129)

   

  Ujawniam Moje Tajemnice
  Skutecznych Randek

  - Audiobook "Perfekcyjna Randka" 3.5 h

  - Ebook "Perfekcyjna Randka" (pdf 135 str.)

  - Webinar (Szkolenie ONLINE) "Seks na Pierwszej Randce"

  - Co robić, gdy dziewczyna nie chce się umówić i przestaje odbierać telefony

  - Jak tworzyć z dziewczyną poczucie zaufania i bliskości

  - odpowiedzi na wszystkie pytania klientów

   

  2 nagrania AUDIO (rozmowa telefoniczna), w których w rozmowie umawiam się od razu na pierwszą randkę na seks.

   

  zwykła cena 297 zł,147zł*

  Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

   

  Czy ta kwota to naprawdę dużo

  za seks na pierwszej randce?

  To równowartość 2 wyjśc na kawę z dziewczyną. Dwie kawy plus 2 ciastka plus jakiś drobiazg to w Warszawie ok 46 zł. Czyli dwa wyjścia z dziewczyną, które nie prowadzą zazwyczaj do NICZEGO.

   

  Mój system da Ci skuteczne randki (z seksem) do KOŃCA TWOJEGO ZYCIA.

   

   

  Możesz Wręcz Sprawdzić Sobie Mój Poradnik Za Darmo Ponieważ Masz Moją Gwarancję

  Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
  Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami na randkach.

  System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

  Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty takie jakie chcesz - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

  TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

  Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

  Powód jest jeden: bo ufam Ci i wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony.

  Uwaga, Ostrzeżenie!!


  Moja metoda randkowa jest dla:

  - mężczyzn, którzy chcą na randkach wywrzeć niesamowite wrażenie i rozpalić kobietę SEKSUALNIE, jeśli chcesz sobie z nią godzinami gadać o poezji lub pracy to ja Ci nie pomogę

  - wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na 7 randek z kobietą, tylko przespać się na pierwszej

  - mężczyzn, którzy nie chcą być już okłamywani i wykorzystywani przez kobiety, traktujące ich jak naiwniaków, których mozna naciągać na drogie randki


  Ale, Czy Mój Poradnik Pasuje Dokładnie Do Ciebie?  Jeśli regularnie chodzisz na randki zwieloma kobietami i one ZAWSZE na randce się w Tobie zakochują to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

  Jeśli nie masz ŻADNYCH problemów z braniem kobiety do domu porandce i spaniu z nią - to mój poradnik nie jest dla Ciebie.


  Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli:

  - Chcesz umawiać się z kobietami na randki, ale one ciągle przekładają spotkania

  - Jeśli na spotkaniu atmosfera jest drętwa i nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną.

  - Jesli Twoje randki nie prowadzą do niczego

  - Jeśli nie wiesz jak wprowadzić seksualność na randce

  Dlaczego postanowiłem zdradzić Ci moje sekrety randkowe?

  Po pierwsze: bo kiedyś też byłem w sytuacji, w której teraz Ty jesteś. Szukałem magicznego rozwiązania, a z kobietami mi nie szło. Więc wiem co czujesz teraz.

  Po drugie: Bo moje sekrety nie są przez kobiety do wychwycenia i one nie mają pojęcia, że robisz coś "pod radarem". Więc nawet jeśli wyjdą na wierzch to nie ma szans , żeby jakaś dziewczyna to wykryła. Dlatego postanowiłem się nimi podzielićz Tobą.

  Po trzecie: Kiedyś nie planowałem w ogóle tego uczyć. Trzymałem te metody tylko dla siebie i kursantów na szkoleniach. Aż uświadomiłem sobie, że jeśli zdradzę Ci moje najlepsze techniki i zaczniesz zdobywać kobiety, to się wciągniesz i kupisz też inne moje produkty (jestem z Tobą szczery).

  Po czwarte: pomagając tak skutecznie innym facetom będę miał dobrą karmę, wdzięczność i sławę :-) Tak, jestem trochę próżny, to moja słabość. Lubię błyszczeć wiedzą i być autorytetem, a Ty możesz moją słabość wykorzystać dla siebie.

  Dlatego Pragnę, Żebyś Miał Najlepszą Wiedzę, Sprawdzoną i Gotową Do Użycia

  Możesz Mieć Takie Same Efekty Jak Ja... Albo Nawet Większe

   

   

  Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

   

  1. Czy to naprawdę działa?

  Tak. Ta wiedza oparta jest na prawach psychologii kobiecego umysłu, sprawdzona na ponad 1000 randek z kobietami. Jesli będziesz postepował wg instrukcji, krok po kroku, to uzyskasz to co chcesz. Wszystko zależy, jak bardzo się przyłożysz.

   

  2. Ja nie chcę seksu na pierwszej randce, chcę mieć dziewczynę na stałe.

  Nie ma problemu. System jest tak ułożony, żebyś na pierwszej randce stał się dla kobiety pociągający, intrygujący i męski. Jeśli tak się stanie, to możesz z nią chodzić na kolejne randki, po których ona stanie się Twoją dziewczyną. A jeśli chcesz mieć seks na pierwszej randce to też mam dla Ciebie instrukcję w poradniku.


  3. Nie wiem gdzie zabrać dziewczynę na randkę i co jej mówić??

  Nie przejmuj się. Wszystko co potrzebujesz znajdziesz w poradniku. Gotowe schematy rozmowy, teksty, reakcje na jej podchwytliwe pytania, sposoby wzbudzenia seksualności w rozmowie na randce. Wszystko :-)


  4. Czy to zadziała dla mnie ? Nie jestem przystojny...

  Ja też nie za bardzo :-) Dlatego nauczyłem się od guru uwodzenia z USA sposobów uwodzenia kobiet pomimo tego, że nie jest się przystojnym, ubranym jak gwiazda czy sławnym facetem. Teraz te sposoby przekażę Tobie.

   

  5. Czy to działa na każdą kobietę?

  Nic nie działa na każdą kobietę. Trzeba dopasować teksty i tematy rozmowy do kobiety z którą jesteś na randce. Dlatego w poradniku daję różne alternatywne teksty na nietypowe sytuacje randkowe z różnymi kobietami. Byłem na randkach ze studentkami, modelkami, fryzjerkami, urzędniczkami, lekarkami, prawniczkami i właścicielkami firm. Wszystkie z nich mają pewne cechy wspólne i pewne różnice, dlatego podpowiem Ci jak działać z kobietą, która dokładnie Tobie się podoba.

   

  6. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

  Szanuję Twoją anonimowość.

  Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

   

   

  Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

  Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci pliku pdf i dodatkowo nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube.

  Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać. Pliki Video możesz oglądać w swojej przeglądarce.

  W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

  Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

   

  Jak Możesz Zakupić Poradnik?

  Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

  karta kredytowa


  paypal


  transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)  Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

  przelew bankowy tradycyjny i poczta

  Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

  Poniżej masz rysunek (zrzut z ekranu), którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "KUP TERAZ " i następnie wybierz opcję płatności na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

   

  Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

  zobacz zrzut ekranu poniżej po naciśnięciu ikony "KUP TERAZ ":

   

  - Audiobook "Perfekcyjna Randka" 3.5 h

  - Ebook "Perfekcyjna Randka" (pdf 135 str.)

  - Webinar (Szkolenie ONLINE) "Seks na Pierwszej Randce"

  - Co robić, gdy dziewczyna nie chce się umówić i przestaje odbierać telefony

  - Jak tworzyć z dziewczyną poczucie zaufania i bliskości

  - odpowiedzi na wszystkie pytania klientów

   

  2 nagrania AUDIO (rozmowa telefoniczna), w których w rozmowie umawiam się od razu na pierwszą randkę na seks.

   

  zwykła cena 297 zł,147zł*

  Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

   

  Ps. Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwrócę Ci całą kwotę.

  Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


  Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych) oraz plików audio w formacie mp3. Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz lub słuchasz.  Ps2. Jeśli szukasz sposobów, aby zrozumieć jak "działa" kobieta i co zrobić, żeby przespać się z dziewczyną na pierwszej randce, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić, to robić to samo co dotychczas, oczekując, że piękna dziewczyna sama weźmie Cię do domu i zaciągnie do łóżka. Realne sukcesy z kobietami na randce płyną z robienia tego co DZIAŁA i jest SPRAWDZONE.

  Wszystko co masz mówić i robić NA RANDCE opisałem w moim poradniku.

  Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

  Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

  PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać I PRZESPAĆ SIĘ Z TOBA.

  PS4:
  Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? Pobierz swoją kopię teraz!


  Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na adept (at) uwodzenie.org

  Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

  Polityka Prywatności | Regulamin

  Copyright 2020 Marcin Szabelski

  Wszelkie prawa zastrzeżone.