5 Rad Jak Podrywać Dziewczynę Będąc Brzydkim, Tak Jak Ja

Jeśli nie jesteś tak atrakcyjny z wyglądu, że dziewczyny obracają za Tobą głowami, to musisz trochę pokombinować i nadrobić to na innych polach. Pisałem o tym dużo, a pewnie jeszcze więcej napiszę o męskiej atrakcyjności w przyszłości. No ale co zrobić, jeśli naprawdę jesteś brzydkim odpowiednikiem grubej dziewczyny z wąsami? Otchłań rozpaczy pojawia się, gdy patrzysz rano w lustro? Nie płacz w poduszkę. Ducha nie gaś! Dr Uwo Ci pomoże. Masz duże  odstające uszy? Niski wzrost? Kluchowaty nos? Nijaka twarz? Ogólnie jesteś brzydki jak noc (albo jak ja), a chcesz zdobyć piękną kobietę? Co jakiś czas widzę na ulicy piękna kobietę z brzydkim facetem.
Dlatego Jest NADZIEJA!  Dziś dla Ciebie  „5 porad dla „brzydali”.

1. Zachowuj się ATRAKCYJNIE. 

Nigdy nie zachowuj się jak nie atrakcyjny, brzydki facet, który ma pretensje do całego świata, że kobiety wolą przystojniejszych od niego. Kobieta ma w dupie Twoje pretensje. A Twój sposób myślenia z poziomu niedostatku ją odpycha. Podświadomie czuje, że skoro kobiety Ciebie nie chcą (wolą innych), to kryje się za tym jakiś ISTOTNY powód.  Dużo lepiej jest jeśli przekomarzasz się z dziewczyną, że „że traktuje Cię tylko jak parówkę ze stopami i chce Ciebie tylko do jednego”. Ewentualnie mów to co ja „wiem wiem, chcesz mnie wykorzystać tylko dla mojej zadziwiającej osobowości, tak?!”. Gdy ona będzie się z tego śmiała, to będziesz o 5 kroków bliżej pocałunku z nią. Więc jak zachowywać się atrakcyjnie? Na początek musisz wiedzieć  jakie to są atrakcyjne, męskie cechy i jak je komunikować (mowa ciała + słowa). Jest o tym trochę na blogu, a jak o tym mówić to jest w poradnikach Sekrety Uwodzenia Słowami. Atrakcyjne cechy mężczyzny będą wyczerpująco opisane w PPS3 na wiosnę 2018 (wiem wiem, ciągle opóźniam termin wydania, ale jak zawsze to wina Tuska).

Trochę wiedzy na początek masz tutaj w nagraniach video i webinarach:  Dotyk cz. 2Dotyk cz. 3,  Niewidzialny Dotyk – webinarwebinar Seksualna Pewność Siebie

Pomaga posiadanie silnej gry wewnętrznej (inner game) czyli stabilnych przekonań na temat siebie i swojej wartości. No i budowanie jej na swojej osobowości i umiejętnościach, bo przecież nie na swoim wyglądzie. Ci brzydcy mężczyźni, których widziałem z pięknymi kobietami (nie tylko ten w lustrze co rano) zawsze mieli ten sam zestaw silnych przekonań np. „To jaki jestem teraz wystarczy”, „jestem najlepszym wyborem jakiego może dokonać kobieta”, „cokolwiek się nie wydarzy – ja dam radę”, „może nie wyglądam jak Brad Pitt, ale nic nie jest w stanie mnie powstrzymać w dążeniu do sukcesu/kobiet”. Itd.  I tego rzeczy typu 🙂

2. Umiejętnie Eskaluj Dotyk.

Nigdy nie wiesz na  100% jak się zachowa kobieta, ale stracisz ją na 1000% jeśli nawet jej nie spróbujesz dotknąć, pocałować, powiedzieć że Cię kręci jak kilogram trawki 😉  itp. Ten błąd popełniają nawet średnio zaawansowani.  Większość normalnych mężczyzn po prostu za mało eskaluje dotyk.  Mówię tu o normalnych facetach, nie o zwyrolach i prześladowcach. Niestety jesteśmy wychowywani przez rodziców i mainstream na tych, którzy boją się rozmawiać z nieznajomymi, obawiają się że powiedzenie dziewczynie że Cię kręci, ją automatycznie obrazi, dotknięcie jej na randce jest brakiem szacunku, a próba pocałunku jest niemal molestowaniem.

Ale to jest jeden z koniecznych elementów, aby zdobyć kobietę i nie wylądować w strefie  FRIENDZONE.

A wszystkie moje (i nie tylko moje) doświadczenia z pola pokazują, że dotykanie kobiety we WŁAŚCIWY sposób i we WŁAŚCIWYM MOMENCIE, skuteczniej posuwa znajomość w kierunku bardziej miłosno-seksualnym.  Zażalenia za to proszę kierować do Stwórcy, który tak zaprogramował naszą biologię.

To jest nawet JESZCZE bardziej ważne, gdy nie jesteś przystojny tzn. gdy jesteś brzydki.

Będąc brzydkim masz naturalnie większe szanse wpaść w friendzone u dziewczyny.  Dlatego każda droga do uniknięcia tego jest dobra. Nie chodzi o obłapywanie kobiety, czy brutalne przekraczanie jej granic. Chodzi o pokazanie siebie jako seksualnego, męskiego i pewnego siebie faceta, który z wdziękiem w naturalny sposób rozwija znajomość, a sposób w jaki dotyka kobietę jest zapowiedzią tego, co będzie się niesamowitego działo w łóżku.

Dobra eskalacja dotyku i wyczucie, to jedno z najważniejszych narzędzi w arsenale brzydali. Dotykanie kobiety w akceptowany, najpierw zabawny sposób, potem flirciarski, a na koniec seksualny – przeprowadza was oboje od stacji z napisem „Przywitanie” przez stację „Seksualne pobudzenie”, aż do „Jej krzyki w sypialni”. Ufff, zrobiło się romantycznie 😉

Nie zapomnij o szybkim wycofaniu się ze swoim dotykiem, gdy zobaczysz na jej twarzy choćby ślad skrzywienia się. Ale także o wycofaniu się, gdy idzie dobrze. Daj jej przestrzeń do tego, aby ona zapragnęła sama dotykać Ciebie. Jak będziesz sam tylko eskalował ciągle do przodu,  to jak ona ma zatęsknić za Twoim dotykiem? Więcej znajdziesz TUTAJ.

 

3. Zapanuj nad swoim stylem ubioru 

Jeśli jesteś brzydki, to chociaż miej atrakcyjny styl ubioru i fryzury (Bogowie włosów na głowie mnie nie rozpieszczali).  Nie wydasz na to majątku, natomiast swoim stylem ubioru komunikujesz swoją osobowość (atrakcyjną oczywiście). Istotne jest to, aby było to wyraziste.

Nie będę Ci tutaj mówił o tym jak masz się ubierać. Napisałem o tym TUTAJ. Jeżeli masz wyrazisty styl ubioru, zwłaszcza powiązany z jakąś sub kulturą, to może być tak, że nawet same dziewczyny z tej niszy będą do Ciebie zagadywać. Zapamiętaj moje słowa „Jeśli nie jesteś przystojniakiem, to ubieraj się przystojnie.  Jeśli z wyglądu jesteś nijaki, ubieraj się INTERESUJĄCO”.

 

4. Wykreuj swoją atrakcyjną TOŻSAMOŚĆ.

Tożsamość  (i styl życia) to jest wszystko w jaki sposób żyjesz. Jakie masz podejście do życia, co robisz najczęściej, to co robisz w wolnym czasie. To kierunek, w którym zmierza twoje życie. Twoja wizja siebie i jaki archetyp (stereotyp) mężczyzny wyrażasz sobą przed kobietami. Tożsamość to też jest obraz jaki pokazujesz innym ludziom. Na przykład ja mam tożsamość coacha relacji, podrywu / odkochiwania / budowania pewności siebie. Mówię np. że pomagam facetom w poznawaniu kobiet, a kobietom w poznawaniu i rozumieniu mężczyzn. Gdy widzę, że ktoś jest wyluzowany to mogę też przedstawić się jako ekspert hipnozy seksualnej, niestandardowych terapii  emocji itp. I kiedy moi znajomi, chcą mnie przedstawić dziewczynie, to wiedzą co powiedzieć np. „Hej, musisz poznać mojego kumpla Marcina, on robi sesje odkochiwania, usuwa kompleksy i problemy z emocjami po rozstaniu i nieśmiałość. Robi to i to…”. I moje umiejętności są wartością dla drugiej osoby. Ale równie dobrze mogę pokazać się jako bloger/pisarz/ vloger.

Gdy masz silną lub wyróżniającą się tożsamość, to kobiety mogą o wiele łatwiej cię poznać. I dać sobie szansę na odkrycie tego co jest głębiej w Tobie, poza Twoim słabym wyglądem.

Tożsamości poświęcę chyba osobny wpis, bo to też obszerny  i ciekawy temat.

5. Myśl Atrakcyjnie o SOBIE

Twój stan emocjonalny ma silny wpływ na kobietę, gdy jesteś z nią na spotkaniu i rozmawiasz, to ona po części przejmuje Twoje emocje. Jeśli Ty będziesz myślał o sobie „I am sexy bitch kobieto!!” albo „I`m sexy nad I know it!!”  to jej będzie łatwiej przekonać się do tego, że ją pociągasz. Pamiętaj, że kobiety mają BARDZO SZEROKĄ definicję tego co znaczy „atrakcyjny mężczyzna”. To nie musi być Maślak czy inny Mister of Poland. To możesz być ty, brzydal, który skradł jej serce. Czym? Tym jak ona się czuje przy Tobie. Tym jaką ona czuje wibrację od Ciebie. Wibrację mężczyzny pełnego testosteronu czy wibrację nałogowego walikonia?  Wibrację gbura obrażonego na cały świat, szukającego winy w Tusku za całe swoje życie, czy mężczyzny emanującego radością, entuzjazmem, męską władczością i konkretem. Czającego się trzy spotkania, aby ją dotknąć lub pocałować w policzek, czy łobuza o złotym sercu patrzącego na nią tak, że po spotkaniu ona dzwoni do przyjaciółki i mówi „Słuchaj, ten Tomek to patrzył na mnie tak, jakby chciał i mógł  mnie pieprzyć całą noc. I wiesz co? Podobała mi się ta myśl! Nie jest taki piękny, ale ma ten błysk w oku,  on MA TO COŚ!!”  🙂

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

12 komentarzy
 1. Avatar
  Pytanie

  Niewidzialny Dotyk – webinar jest niedostępna. Czy jest on gdzieś indziej ?

  3 grudnia 2017 at 11:58 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Juz wlaczone. Tylko dla czytelników bloga. Normalnie na YT nagranie jest niedostepne.

   3 grudnia 2017 at 12:08 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Pytanie

  Świetny webinar 🙂

  3 grudnia 2017 at 21:44 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Ryszard

  Adepcie, co sądzisz na ten temat aby niezbyt przystojną twarz nadrabiać umięśnionym i zarazem odtłuszczonym ciałem i odpowiednim ubraniem oraz fryzurą ?

  4 grudnia 2017 at 15:09 - Odpowiedź
  • Avatar
   Pytanie

   Napraw co się da a resztę nadrób osobowością

   4 grudnia 2017 at 20:21 - Odpowiedź
 4. Avatar
  dk24

  Niezgodzę się z tobą Adepcie że rzadko się widuje brzydkich facetów z pięknymi kobietami – moim zdaniem praktycznie non stop.

  Wyglądam przeciętnie albo jeszcze gorzej i jedyne co mogę zrobić to nadrabianie gadką, jeśli nie masz urody to musisz posługiwać się mową żeby przekazać swoją wartość kobiecie. Przecież tego nie widać od razu jak jesteś wartościowy i zajebisty, zwłaszcza z okropnym wyglądem.

  Zawsze kiedy piszesz o tym temacie myślię o Nicku Vujicic (wygoglujcie sobie) jest to facet który nie ma rąk ani nóg – pomimo tego ma zajebistą laskę i chyba już 3 dziecko. Jest z zawodu mówcą motywacyjnym, zawsze sobie myślę że jeśli ktoś taki mógł i dał radę, to każdy, KAŻDY może bez problemu poderwać piękną kobietę

  5 grudnia 2017 at 21:07 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   w sumie masz racje, niefortunne slowo. Zmienione.

   5 grudnia 2017 at 21:33 - Odpowiedź
 5. Avatar
  anony

  Wystarczy popatrzeć na Donalda Trumpa i jego żonę modelkę ! 😀

  8 grudnia 2017 at 21:41 - Odpowiedź
  • Avatar
   Cziken

   Ale wiesz – gdyby Trump ze swoim wyglądem był, powiedzmy, sprzedawcą hot-dogów, anie multimilionerem… Myślisz, że udałoby mu się poderwać swoją aktualną żonę?

   17 stycznia 2018 at 12:13 - Odpowiedź
   • Avatar
    chuck norris

    Zależy od gościa .Podejście do życia pewności siebie .bycie zajebistym Zobacz ile brzydali w Pl ma fajne dupy … PEWNOŚCI SIEBIE I TYLE TO CO MASZ W Sercu

    19 stycznia 2018 at 06:51
 6. Avatar
  Rafał

  Przy okazji tego tematu mam pytanie o kompleksy u kobiet. Jak rozmawiać, mówić o urodzie kobiety gdy coś jej się w niej nie podoba? Dziewczyna która wie, że mi się podoba uważa, że ma piersi które są fatalne z jej punktu widzenia. Duże, obwisłe. Dla mnie są ok. Podoba mi się to w niej. Podoba mi się jej taka niewymuskana. Bardziej naturalna uroda. Ale jak używam określeń, że np je uwielbiam, to się na mnie wścieka i obraża. Zakazuje wypowiadania się na ich temat. Unikać tego tematu, czy mówić z nią w inny sposób? Pozdrawiam

  22 grudnia 2017 at 14:41 - Odpowiedź
 7. Avatar
  mariner

  Marcin! przecieram oczy i.. wykasuj ten fragment tytulu ! (,,,)..bedac brzydkim , tak jak ja(…)Przeciez jestes tu niekonsekwentny ! Nie ma brzydkich facetow! Sa tylko glupcy 🙂 A o gustach sie nie dyskutuje! to lacinska maksyma od stuleci! Sam uczysz, ze nie ma brzydkich facetow , ani brzydkich kobiet ..:) Mozesz wykasowac ten moj post Pozdrawiam 😉

  24 kwietnia 2019 at 16:18 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Q&A – Pytania, Sytuacje i Problemy Moich Czytelników

Dawno już nie analizowałem sytuacji czytelników. Więc dziś dla Ciebie garść nowych pytań czytelników i moje odpowiedzi. Zaczynamy:   Pyt. ...

Zamknij