6 Typów Humoru, Który NIE DZIAŁA na Kobiety i Niszczy Twoją Atrakcyjność

Poczucie humoru to atrakcyjna cecha dla kobiet. Masz co do tego jakieś wątpliwości? No ja bym miał na Twoim miejscu 😉 Ponieważ nie każdy humor nadaje się dla kobiet. Czy jest jakiś rodzaj humoru, który przeszkadza w uwodzeniu i budowaniu atrakcyjności?  Niestety TAK. Przy kobietach niekoniecznie powinieneś dowcipkować o tym samym, co ze swoimi kumplami.

1.  Typowy, męski humor o kobietach, po którym rechoczą kumple, najczęściej będzie dla kobiet obraźliwy np. „Czym się różni blondynka od dzika? Niczym, i to i to szuka ryjem żołędzi, hahaha”.  Niektóre kobiety będą śmiały się z tego co opowiadasz do rozpuku, ale to raczej mniejszość.

2. Nie powinieneś żartować z tego jak nie radzisz sobie z kobietami, jak kobiety Cię źle traktują, jak Cie olewają itp. Możesz to zrobić 2-3 razy w czasie randki, jeśli przeplatasz to innym humorem czy historiami. Ale nie mów tego non stop. Kilku czytelników źle zrozumiało ideę dyskwalifikacji, podesłało mi swoje rozmowy z kobietami z pytaniem dlaczego nic nie wyszło? Bo non stop robili sobie z siebie jaja i ze swojej seksualnej niezdarności, a ja widziałem jak dziewczyna zaczyna tracić cierpliwość. Możesz żartować z siebie, gdy stoi to w kontraście do Twojej obecnej pewności siebie i opowiadasz o dalekiej przeszłości.

3. Humor, w którym śmiejesz się z siebie, ale w poniżający sposób. Np. jak wszyscy w klasie w szkole się z Ciebie naśmiewali, byłeś ofermą klasową itp. bo wtedy choć masz poczucie humoru, wydajesz się zabawny, to komunikujesz niezdarność, ciapowatość i brak pewności siebie.

4. Nie powinieneś żartować z tego jaki jesteś biedny i niezaradny życiowo. Bo znowu wychodzi, że jesteś zabawny, masz humor, ale nie masz statusu ani zasobów. Raz na jakiś czas możesz z tego zażartować, ale jeśli robisz to non stop, to w podtekście idzie za tym negatywny przekaz. Dziewczyna myśli „Dlaczego on non stop z tego sobie żartuje?”

5. Dowcipy o gwałtach, lepiej ich nie opowiadaj dziewczynom

6. Seryjny kawalarz. gdy chcesz zaimponować ludziom i mówisz po raz trzeci „No, to teraz opowiem kolejny dowcip. Polak, Rusek i Niemiec wchodzą razem do baru i…”. Daj spokój, to nie o to chodzi w uwodzeniu. Nie taki rodzaj humoru działa.

Nie poświęcaj jednego przełącznika atrakcyjności (np. powodzenie u kobiet) dla drugiego (humor). Tak jak mówiłem, niektóre kobiety będą się z tego śmiały, ale raczej mniejszość. Poza tym, nie chodzi tylko o to, aby ona się śmiała, ale żeby myślała „ale on jest zajebisty, ale on ma niesamowite poczucie humoru”. Twój humor powinien objawiać się w zabawnych historiach, dowcipnych odpowiedziach na to co dziewczyna mówi, a nie na kawałach. Nie chodzi o to, żebyś rozśmieszał dziewczynę bez przerwy, bo to jest rola komika. Przesadzenie ze śmiechem i generalnie humorem, w którymś momencie zablokuje Ci opcje na seks.

pozdrawiam

Adept

ps. wyjątkiem jest sytuacja, gdy opowiadasz takie żarty, a dziewczyna się śmieje, dotyka Cię, przytula i widać uwielbienie w jej oczach. Wtedy rób to ile wlezie 😉

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

15 komentarzy
 1. Avatar
  Pylon

  Brakuje 7 punktu Adepcie…Pamiętam taką sytuację a propozycje humoru. Mój kolega dorwał kiedyś w klubie hb8/9. Na początku zero ale humorem sukcesywnie ja urabial…Aż do momentu gdy zażartował z niej mocno chamsko. Spojrzał na nią w pewnym momencie po czym zrobił dziwną minę, zatkał sobie nos i rzekł „Jadlas rybę”. Po czym się roześmiał… Laska zbladla i poszła . Morał „jak dyskwalifikujesz ją to znaj umiar”

  3 stycznia 2017 at 11:24 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Nemo

  Co z humorem w stylu „Już widzę że jesteś podrywaczką, muszę na Ciebie uważać :), ja jestem grzecznym chłopcem, tylko kobiety mnie bez skrupułów wykorzystują seksualnie” w żartobliwym tonie. Czy to jest robienie z siebie „ofiary losu” czy raczej „preselekcja”?

  3 stycznia 2017 at 12:05 - Odpowiedź
 3. Avatar
  stas

  też wykluczył bym humor na tle wszelkiej ludzkiej fizjologii, bąków, beknięć, fekalii ludzkich etc. oraz wyszydzanie jednostek gorszych, słabszych w ewidentny chamski i pogardliwy sposób

  3 stycznia 2017 at 18:39 - Odpowiedź
  • Avatar
   rob

   Moim zdaniem obnizenie statusu grupy osób nieudolnych podwyższa Twój status, a przecież wysoki status (hierarchia) jest atrakcyjny dla kobiet. Poza tym obnizenie statusu w sposob zabawny, poprzez np złośliwy komentarz jest zabawne. Polecam poczytać nt rodzajow humoru

   3 stycznia 2017 at 22:33 - Odpowiedź
   • Avatar
    Piotrek

    Ale trzeba to robić umiejętnie. Tak jak stas napisał „wyszydzanie jednostek gorszych, słabszych w ewidentny chamski i pogardliwy sposób” może wskazywać, że masz kompleks na tym tle i w ten sposób go rozładowujesz. Dlaczego najbardziej biednymi pomiatają ci, którzy niedawno z tej biedy wyszli i to najczęściej spadkiem, darowizną, wygraną, nielegalną działalnością itp. a nie ciężką pracą? Z kolei ci co od zawsze byli dobrze sytuowani raczej nie zwracają na to uwagi. (Są oczywiście wyjątki u jednych i drugich) A no właśnie dlatego, że mają głęboko zakorzenione kompleksy i muszą wszystkim pokazać że są lepsi. Takie jest moje zdanie, może Adept to zweryfikuje.

    3 stycznia 2017 at 23:00
   • Adept
    Adept

    Tak, jeśli to robić, to z wyczuciem.

    3 stycznia 2017 at 23:09
   • Avatar
    rob

    Jasne, nadmierna demonstracja wysokiego statusu wbrew pozorom obniża status. Swoją drogą, Adept słyszałeś o grach statutowych z teatru improwizacyjnego?

    3 stycznia 2017 at 23:24
 4. Avatar
  Ptryk

  Mam pytanie do 3 punktu. Będzie w porządku jak np. opowiem historię jak to się, ze mnie śmiali bo w piłkę nie mogłem trafić, a później na poważnie pokażę, że ciężką pracą się zmieniłem mimo przeciwności losu. Oczywiście historia tylko dla przykładu ;-).

  3 stycznia 2017 at 19:35 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Piotrek

  Odnośnie punktów 3 i 4 (coś na pograniczu). Jak wiadomo jest wśród ludzi, szczególnie młodych, tendencja do robienia sobie żartów z tego co kto zrobił po pijaku. Czy aby na pewno jest to dobry pomysł? A jeśli tak to gdzie jest granica? Bo chyba czasem przeginam, ostatnio może nie bo mniej piję, ale bywało różnie. Oczywiście nie mówię o żartach związanych z rzyganiem lub podobnymi zjawiskami. Opowiadałem w gronie znajomych jak np. nie zauważyłem że nie ubrałem butów wychodząc z domu i poszedłem boso do sklepu po piwo a ludzie się dziwnie na mnie patrzyli, albo zasnąłem na przystanku czekając na autobus itp. Jak opowiadam to niby się wszyscy łącznie z dziewczynami śmieją, ale nie wiem czy nie jest tak jak pisałeś w tych dwóch pkt.

  3 stycznia 2017 at 23:10 - Odpowiedź
  • Avatar
   rob

   A gdy pijani goście śpią na przystanku, to Laski na nie lecą tu i teraz? Budzą ich i biorą od nich nr? Sam sobie odpowiedz na to pytanie

   4 stycznia 2017 at 06:23 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Krystian

  A żartowanie ze swojego koloru skóry? Np. Gdy pytają się skąd jestem to odpowiadam np. przyplynalem na tratwie z Syrii itd.

  4 stycznia 2017 at 06:28 - Odpowiedź
  • Avatar
   Boss

   To z tą Syrią jest świetne, ja bym to wykorzystał -mógłbyś dorzucić, że teraz szukasz siedmiu żon a ona jest już czwartą 🙂
   Tak bym to widział 🙂

   4 stycznia 2017 at 10:08 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"