7 Szybkich Porad Seks Podrywu – Inspiracje #12

1. Wiele kobiet nie ma problemów z mężczyznami, którzy mówią o seksie w sposób zabawny, flirtujący.
Jeśli robią to obleśnie, to zainteresowanie bardzo mocno spada, a wręcz pojawia się opcja #metoo. Dlatego obserwuj sygnały czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana, zapytaj o jej zainteresowania zanim wyskoczysz z tekstem – „Jaka jest twoja ulubiona pozycja?”. Ten „tekst” nie jest zły, pod warunkiem, że mówisz o tym w ODPOWIEDNIM momencie znajomości. Typowe rozmowy o seksie to albo nerwowe żarty, albo pytanie jej o pozycje. A to trzeba umieć wprowadzić do rozmowy. Masz o tym tutaj w moim wpisie na blogu: Jak Rozmawiać z Dziewczyną w Wyluzowany Sposób o Seksie.

_

2. Wypadające prezerwatywy

Kiedyś byłem na randce, wracając ulicą z dziewczyną na światłach wyciągałem komórkę z kieszeni, a prezerwatywa wypadła mi na ulicę. Kilka osób dookoła to widziało i obróciło się do mnie uśmiechając się. Ona powiedziała „No proszę, przyniosłeś prezerwatywę na randkę”. Co wtedy? Wszyscy dookoła patrzą i czekają na Twój ruch. Ja wzruszam ramionami i mówię „Nie tylko jedną, mam w ubraniu pochowane ze 30” i tyle. Równie dobrze możesz powiedzieć „tak, wybieram bezpieczeństwo” lub cokolwiek. Nie przejmuj się tym. Mi prezerwatywy wylatywały:

 • na lotnisku w czasie kontroli bezpieczeństwa (pani żołnierz „TO też prosimy wrzucić do pudełka do skanera 🙂 „)
 • na lotnisku w czasie przejścia przez piszczącą bramkę („chyba jednak coś panu zostało w kieszeniach :)”
 • na ulicy podczas randki j.w.
 • w kafejce z portfela („no no, nie za szybko?”)
 • w mieszkaniu z kieszeni zaraz po wejściu („zawsze jesteś taki PRZYGOTOWANY, Marcin?”)
 • przy kasie w Carrefourze, podczas wyjmowania portfela. No co? życie 🙂

Musisz pozbyć się tej mentalności martwienia się wszystkim dookoła. Chowanie prezerwatyw, obawa co ona sobie pomyśli jak zobaczy prezerwatywę, obawa przed wyimaginowanym urażeniem ludzi. Daj spokój to Twoja sprawa co robisz. Zmężniej i kontroluj swoje życie.

3. Seksualna pewność siebie

Pamiętam, gdy w Afryce na randkach z murzynkami eskalowałem spokojnie rozmowy w kierunku seksu. Gdy pytały się ile mam cm wzrostu, mówiłem im że jestem wysoki, ale kosztem wielkości penisa. Wszystko poszło we wzrost ciała a nie w penisa. Mówiłem im, że mam małego, albo że szkoda, że nie wziąłem ze sobą kondoma, bo ona sprawia, że jestem tak bardzo podniecony, a nic z tego nie będzie, bo jestem gapowaty i nie wziąłem gumki. Prawie przy tym płakałem 😉 Inny przypadek – mówiłem, że w dzieciństwie urodziłem się z dwoma penisami, ale jeden mi ucięto po urodzeniu. W innej wersji mówiłem, że moja zazdrosna ex dziewczyna mi ucięła i został mi już tylko jeden „mam nadzieję, że mi wybaczysz, że mam tylko jednego penisa?” dodając do tego szelmowski uśmiech. „Mam nadzieję, że mi go nie utniesz i że go polubisz? No i że twoja cipka mnie polubi? I obiecaj proszę, że nawet jak seks będzie kiepski, to mi go nie utniesz ok?” Zawsze z tego jest kupa śmiechu na randce. I w subtelny sposób rozmowa schodzi na seks.

Zadziwiające jest, jak kobiety uwielbiają się śmiać z tego, gdy mówisz, że masz mini penisa. Ale spróbuj powiedzieć jej, że ma mini cycki, a otworzą się wrota piekieł  😉

Innym razem, z innymi kobietami pytałem ją „czy masz dobrą cipkę? czy mój penis polubi twoja cipkę?” albo śmiałem się z niej, że gdy potrząsa butelką keczupu, to tak jakby masturbowała penisa. Chwaliłem ją, że dobrze praktykuje przed wieczornym spotkaniem. Zgadnij co się potem działo.
Po powrocie z Tajlandii na randkach pytałem, czy ona ma penisa, bo byłem w Tajlandii i jestem trochę uprzedzony… Mówiłem, że powinniśmy sprawdzić albo „wiesz, moja mama właśnie dzwoniła i chce się dowiedzieć czy na pewno nie masz penisa miedzy nogami? I czy nie ukrywasz przede mną jakiejś niespodzianki w majtkach?”
Uwaga dla ortodoksyjnych feministek czytających mój blog oraz do Januszy podrywu: mówię to wszystko w formie żartu oraz, gdy zażyłość między nami jest już duża. Żadna dziewczyna nie była oto obrażona, ani nie strzeliła mnie w twarz. Zresztą nawet gdyby się obraziła, to umiał bym z tego wyjść.
4. Seksualna pewność siebie kobiety powiązana jest z tym, jak bardzo kobieta potrafi eksponować swoją kobiecość, w pewnym sensie dzielić się swoją seksualnością z otoczeniem. Jak atrakcyjna się czuje i jak uzewnętrznia swoją atrakcyjność. W przypadku kobiet z bardzo wysoką seksualną pewnością siebie – ważne jest na początku pokazanie, że jej piękno nie ma na ciebie dużego wpływu. Z drugiej strony są kobiety, które są ładne, seksowne, ale w to kompletnie nie wierzą. Mają problemy z uwierzeniem, że atrakcyjni mężczyźni mogą rzeczywiście ich pragnąć. Takie kobiety trzeba komplementować, sprawiać, żeby poczuły się wartościowe.
Kobiety z wysokim poczuciem własnej wartości bez problemu będą nawet z siebie żartować, czuć się komfortowo nawet z Twoimi żartami z niej samej. Kobiety z niską seksualną pewnością siebie, obraża się gdy powiesz jej „Ty ćwierć tonowy grubasie :)”. Jeszcze inne uważają, że mężczyźni pożądają ją tylko ze względu na ich wygląd i z tego powodu nie czuje się dobrze. Ciągle doszukują się twoich ukrytych motywów. Bo w głębi siebie zdają sobie sprawę, że poza wyglądem nic więcej w nich nie ma. Co wtedy? Pomyśl sam 🙂
5. Oglądasz mega seksowne dziewczyny na Instagramie?
Wielu z gości wtedy stara się napompować, wyrzeźbić sześciopak, żeby zdobywać kobietę. Ale większość z tych super lasek – już ma kogoś od seksu z tym mitycznym sześciopakiem. Wiele takich dziewczyn, już pieprzy się z jakimś ogierem. I nawet jak będziesz w końcu miał ten sześciopak to nie wiele zmieni. Na tym polu z nim nie wygrasz. Ale on może nie daje jej INNYCH emocji (złych lub dobrych). To Twoja szansa jeśli masz dobry „bajer” (nie lubię tego słowa, bo ono nic nie mówi, a mi chodzi konkretnie o uwodzenie słowami).
6. Jak wiadomo dziewczyny na spotkaniu czasem mogą chlapnąć o swoim byłym.
Wtedy co bardziej niepewni nowicjusze zaczynają myśleć „a czy on miał większego?”, „a czy muszę być teraz lepszy od niego w łóżku?”, „a czy ona za nim nie tęskni”, „A czy muszę podnieść moją wartość ponad niego?”, „a jak ona TO z nim robiła to czy było jej dobrze?”. A co, a to, a siamto… Pojawia się blokada przez eskalacją, dotykiem, nie mówiąc już o łóżku. Przejmujesz się tym, że ktoś wcześniej z robił z nią takie rzeczy? Dlaczego nie uważasz, że zrobisz to lepiej? Choćby to był Rocco Silfriedi.

A nawet jak zrobisz TO gorzej od niego, to CO Z TEGO?

Kładzenie na sobie nadmiernej presji jest kompletnie zbędne w relacjach z kobietami i uwodzeniu. To nie olimpiada, że musisz zając pierwsze miejsce i złoty medal. Relacje z kobietami (podryw itp.) mają CIESZYĆ, a nie prowadzić do wielkich traum, melancholii, blokad itp. Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale co gdy się jeszcze nie jest tak doświadczonym i ciągle ma w sobie pewne nieśmiałości lub stresy seksualne? Najlepiej pokonać je małymi krokami, a jak, to zobacz tutaj Seksualna Pewność Siebie

7. Dziewczyna w długofalowym związku zaczyna traktować seks jako kartę przetargową
Znasz motyw „zamykanie sklepiku w związku”? „Żona mi nie dała, bo nie zasłużyłem / bo ma focha” itp.? Odwieczny problem mężczyzn, którzy nie ustalili właściwych ram seksualnych w związku albo których zachowania w związku sprawiają, że kobieta traci pociąg seksualny. Ja po pewnych „negocjacjach” pewnie bym zerwał z dziewczyną. Nie toleruję bzdur. Otworzyłbym drogą do nowych możliwości z nowo poznaną kobietą. Pewnie byłbym smutny parę dni, a może nie. Jednak najlepsza w tym wszystkim jest PROFILAKTYKA, a nie ratowanie tego typu sytuacji w związku.
Plan minimum to od samego początku 1. dbanie, aby jej było bardzo dobrze w łóżku z Tobą (to już kwestie seksualne) 2. Ramy seksualne zwiazku, gdzie seks nie jest nagrodą dla Ciebie za dobre zachowanie, tylko hmmm… nagrodą dla was obojga albo wręcz dla niej 3. dbanie o męską postawę w związku 4. Subtelne wątki zazdrości 5. Danie jej do myślenia, że może Cię stracić przez swoje złe zachowanie (lub traktowanie seksu jak kości dla psa.
Adept
ps. chcecie więcej inspiracji seksualnych czy do podrywu? A może coś na pograniczu seksu i podrywu?
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

9 komentarzy
 1. Avatar
  Dawid

  Hej, może coś wiecej o pozbyciu sie mentalności martwienia sie wszystkim dokolo. Jak to poprostu wypierdolic? 🙂

  19 marca 2019 at 20:01 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Carl

  Chętnie bym poczytał o szybkich akcjach typu: Podejście do kobiety 15 min rozmowy i sex. Jeszcze żeby to się działo w miejscu innym niż klub…Mistrzostwo najlepiej inspiruje.

  19 marca 2019 at 21:40 - Odpowiedź
  • Avatar
   Adam

   Chyba niestety takie rzeczy znajdziesz w dziale z fantastyką. Takie rzeczy na pewno są możliwe, ale bardzo mało prawdopodobne. Żeby coś takiego miało miejsce chyba ważniejsze są okoliczności niż umiejętności. Na przykład jak jesteś sławny i jesteś idolem dziewczyny albo jesteś na jakimś festiwalu i dziewczyna jest mocno nastawiona na przygody

   28 marca 2019 at 07:50 - Odpowiedź
 3. Avatar
  L

  Czyli coś na pograniczu seksu i podrywu :]

  21 marca 2019 at 19:02 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Michał

  A może Adept coś o tym jak się bronić przed push & pull kiedy stosują to kobiety? 🙂

  21 marca 2019 at 19:48 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Hubert

  Może o wyluzowaniu nie rylko w relacjach ale tez w życiowych sytuacjach i jak mieć wyjebane i niczym się nie martwić,

  25 marca 2019 at 09:14 - Odpowiedź
 6. Avatar
  krobot

  Czy to jak dziewczyna na drugiej randce powiedziała „Lubię cię, nie chce urywać z tobą kontaktu ale nie czuje tego czegoś” przesądza sprawe, czy dalej eskalować?

  31 marca 2019 at 13:10 - Odpowiedź
  • Avatar
   Damian TWR

   Powiedz że nie Zostaniesz typowym dla niej kolegą

   11 kwietnia 2019 at 02:43 - Odpowiedź
   • Avatar
    Damian TWR

    Cześć

    13 czerwca 2019 at 15:48

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"