Jak w 30 Minut Poznać i Poderwać Piekną Kobietę przez Portale Randkowe, Facebooka lub Tindera w


I za pomocą kilku wiadomości zainteresować ją, a potem umówić się z nią na randkę lub seks (co wolisz)

Jeśli do dziś kobiety kompletnie ignorowały Twoje wiadomości, to... Nie wysyłaj teraz ANI JEDNEJ wiadomości do kobiet w internecie, zanim nie przeczytasz tej strony do samego końca. Bo zdradzę Ci moją metodę, dzięki której od lat umawiam się na randki (albo od razu na seks) z dziewczynami poznanymi na portalach lub aplikacjach randkowych. I Ty też będziesz tak mógł.

Więc dopóki nie poznasz metody, to szkoda Twojego czasu na pisanie. Już za dużo go zmarnowałeś wysyłając kilkadziesiąt wiadomości do kobiet w nadziei, że jakaś Ci odpisze.

Te najładniejsze z nich pewnie nigdy Ci nie odpisują. Te średnie z urody może piszą czasem do Ciebie, ale z nimi nie chcesz się umawiać. A jak już jakaś ładna odpisze, to pewnie nie wiesz o czym z nią dalej rozmawiać. Albo nie chce Ci dać kontaktu do siebie ani się spotkać... Dlaczego?

Mamy rok 2022. Od 2015 reguły podrywu w Internecie zaczęły się zmieniać.

Pojawiły się aplikacje na komórki takie jak TINDER, a poznawanie kobiet stało się łatwiejsze przez social media np. Facebook. No i konkurencja - pojawiło się tysiące facetów. Dziś mamy 2022 rok. (Jeśli chcesz od razu przeskoczyć do tematu podrywu na Tinderze i nowości 2022, to kliknij TUTAJ)

Chcesz mieć codziennie spotkanie z nową kobietą z dowolnego portalu randkowego, Facebooka lub Tindera?

Sam zdecyduj czy chcesz poznawać kobiety i mieć z nimi:

- poważne, szczęśliwe i udane związki

- wiele otwartych, niezobowiązujących relacji

Niezależnie jaki jest Twój cel na tym etapie życia - pomogę Ci go osiągnąć.

Być może tak jak ja, wybierasz poznawanie kobiet w sieci, bo nie masz czasu lub możliwości wychodzenia do klubów lub na różne imprezy. Obowiązki życiowe też zabierają czas. A w sieci łatwiej jest napisać do nieznajomej kobiety wiadomość niż poznać ją na ulicy czy w klubie.

Ja sam kiedyś, wiele lat temu, nie miałem odwagi podrywać kobiet w dzień, dlatego zaczynałem od randek internetowych.

Wydawało by się, że nie ma nic prostszego niż napisać wiadomość do kobiety na portalu randkowym, czy Tinderze. Przecież ona też kogoś tu szuka. Jednak wbrew pozorom, wcale nie jest to takie łatwe. W zdecydowanej większości mężczyźni są najczęściej ignorowani w Internecie i wogóle nie wiedzą dlaczego.

Wedlug statystyk 97% mężczyzn próbujących randki w sieci jest regularnie omijanych przez kobiety - byłem w szoku. Po 3 miesiącach faceci rezygnują z randek, bo nie udaje im się poznać żadnej kobiety. Pozostałe 3% to pewnie moi klienci ;)

Być może Ty też zrezygnowałeś z takich randek w sieci. Dzisiaj to odmienimy.


serwis randkowy Nazywam się Marcin Szabelski i w społeczności uwodzenia znany jestem jako "Adept". Zajmuję się profesjonalnym uwodzeniem od 2005 roku czyli już ponad 15 lat. Mam teraz 46 lat i w ciągu ostatnich 15 lat spałem z bardzo wieloma wybranymi przez siebie pięknymi kobietami (nie pytaj po ile razy).

Z tego ok 1/3 poznałem w internecie. Zaraz zdradzę Ci jak to zrobiłem.

Tak. Sam zdobyłem wiele pięknych kobiet, co jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się zupełnie niemożliwe. Wszystkie fotografie kobiet na tej stronie są to wybrane moje ex, poznane przeze mnie w internecie.

Nie mówię tego po to, żeby Ci zaimponować, tylko po to abyś wiedział, że jestem profesjonalistą, a nie teoretykiem. Zajmuję się podrywem w internecie od 2002 r.

Potrafię Cię tego nauczyć, bo kiedyś byłem takim samym facetem jak TY. I dziewczyny olewały mój profil tak samo jak Twój. Do tego ignorowały moje próby zagadania. Okazało się, że zupełnie inaczej podrywa się kobiety przez internet niż mi się wydawało.

Teraz się ustatkowałem, ale jeszcze niedawno spotykałem się minimum z 3-5 nowymi dziewczynami tygodniowo. A część z nich później chciała ze mną długiego związku. Musiałem to przerwać, bo cierpiała na tym moja firma, blog i inne zainteresowania. Ale teraz mam pewność, że szybko potrafię mieć bez problemu nową piekną kobietę. Czy Ty też tak chcesz?

Gdy patrzę teraz w przeszłość, to wstydzę się trochę wielu moich błędów jakie popełniłem w czasie prób podrywu. Pisałem najdziwniejsze teksty do dziewczyn. Pewnie wiele z nich obraziłem, wkurzyłem albo wyszedłem w o ich oczach na idiotę.

Taki był koszt mojej nauki i sprawdzania wszystkiego co mi przyszło do głowy (dzieki temu Ty już nie musisz tego robić i podam Ci sprawdzone metody, które działają). Chwaliłem się też liczbą moich podbojów w internecie. Wiem, to było głupie i żałosne, ale wtedy byłem mało dojrzały..

Nie wstydzę się jednak tego, że uparcie dążyłem do odkrycia tego co działa na kobiety w internecie, a co nie. Nie wstydzę się podjęcia decyzji o odrzuceniu starych nawyków i rozpoczęcia procesu nauki uwodzenia kobiet.

Wiem, że jeśli czytasz tę stronę, to oznacza że jesteś w swoim życiu w takim momencie, w którym średnio idzie Ci poznawanie kobiet w internecie i chcesz to zmienić. Z chłopaka, któremu dziewczyny nie odpisują, chcesz stać się mężczyzną z którym chcą się umawiać na żywo. Na szczęście jesteś we właściwym miejscu.

Czy Popełniasz te 10 Błędów Pisząc z Dziewczyną w Internecie?
No i ciągle jesteś sam...

1. Rozpoczynasz rozmowę w nijaki i nudny sposób

2. Zadajesz za dużo pytań

3. Piszesz za długo z dziewczyną, bez konkretnego celu i i znajomośc się "urywa"

4. Za bardzo słodzisz dziewczynie lub ją komplementujesz

5. Nie poruszasz jej emocji, nie flirtujesz i nie jesteś tajemniczy

6. Masz średnie fotki nie demostrujące żadnej unikalności, klasy ani niczego wartościowego

7. Masz nijaki lub słaby opis profilu

8. Tracisz czas na dziewczyny, które są tam tylko z nudów i nie są tak naprawdę Tobą zaintereoswane. Albo są tam tylko dla podbudowania swojego ego.

9. Nie przechodzisz w rozmowie do flirtu, nie budujesz erotycznego napięcia między wami

10. Nie obchodzisz skutecznie jej "dziwnych" wymówek przed umóweniem się na żywo

Jest jeszcze wiele innych błędów, które popełniają typowi mężczyźni w internecie. Jak ich nie popełniać powiem Ci potem. Samo usunięcie takich błedów potroi ilość Twoich spotkań z dziewczynami. Wiem, bo kiedyś sam popełniałem wszystkie te powyższe błędy.

 

Wszystko Co Kiedyś Myślałem o Randkach, Internecie i Uwodzeniu Było Błędne

Zdarzało mi się sporadycznie umówić z kobietą inną niż na zdjęciu. Na ogół była hmm "obfita" jeśli wiesz co mam na myśli. Wkurzałem się na kobietę, która nie chciała się spotkać i myślałem "To po jaką cholerę kobieto jesteś na tym portalu !?". Irytowałem się, że kobiety mi nie odpisują.

Próbowałem umawiać się na wielu różnych portalach randkowych, ale nawet jak się udało mi czasami umówić, to na spotkaniu kobieta była zimna jak lód i nie chciała więcej się ze mną spotkać.

To była czarna seria… Odpisywała mi jedna kobieta na dwadzieścia zaczepianych...

Umawiała się ze mną tylko jedna na 10 z tych co odpisały. Jedna Wielka Lekcja Pokory. Coś było nie tak, ale co…?

Byłem samotny, sfrustrowany, czułem się nieatrakcyjny i wkurwiałem się na te "głupie suki", za to że mi nie odpisywały! Tak wtedy było... Nie rozumiałem, że prawdziwym powodem był mój brak umiejętności podrywu w internecie.

Przez wiele lat marnowałem czas na portalach randkowych. Zanim nauczyłem się skutecznie podrywać kobiety w sieci (powiem Ci potem jak), to je tylko wkurzałem. I nawet kiedyś jedna napisała mi po spotkaniu, że z brzydszym facetem niż ja, to się nigdy na żywo nie spotkała. Domyślasz się chyba, jak się wtedy czułem. Ale wiesz co... wolę nie rozwijać tego tematu :-)

Dlatego rozumiem Cię doskonale i wiem co czujesz teraz. Wiem, bo sam byłem w Twojej sytuacji. Wiem co teraz przeżywasz, gdy jesteś sam, a dziewczyny nieodpisują na wiadomości, traktują jak powietrze, albo nie chcą się umówić z Tobą na żywo, tylko podają jakieś dziwne wymówki.

Nie dziwię się, że jesteś teraz tutaj. Myślę, że jesteśmy do siebie podobni, bo szukasz teraz tego samego co ja kiedyś - jak rozmawiać z kboietami w internecie, aby je zainteresować sobą, poderwać, spotkać się i zdobyć. Nie musisz nic mówić, wiem jak to jest trudne teraz, ale pomogę Ci jak tylko potrafię.

Ominę te elementy i teorie, które nie mają dla Ciebie znaczenia, a skupię się na czymś co dla Ciebie  jest szczególnie ważne.

Postanowiłem zapytać o to najbardziej znanych guru uwodzenia z USA i Anglii. Osobiście spotkałem się z każdym z nich (byli to między innymi: Mystery, ROSS JEFFRIES, ZAN PERRION, STEVE PICCUSS i inni), aby…
…raz na zawsze wyeliminować błędy, które nie pozwalają na poznanie wszystkich pięknych kobiet, dostępnych w Internecie.

Po 3 letnim treningu i sporych sukcesach w podrywaniu nabyłem wiele doświadczenia i wiedzy. Ucząc się bezpośrednio na szkoleniach u różnych guru uwodzenia z USA stworzyłem własny schemat uwodzenia.

Całą moją wiedzę poskładałem w jeden system. Udoskonalałem go, testowałem w internecie i w końcu stworzyłem odpowiednią metodę, która bez żadnych problemów dawała mi co najmniej…

Minimum 6 randek TYGODNIOWO
z samych tylko portali randkowych

(nie wliczając Facebooka i Tindera)


Owszem, bywało czasami, że umawiałem się na kilkanaście randek, lecz poza uwodzeniem mam też inne zajęcia w życiu i nie mogłem długo tak tego ciągnąć. W sumie odbyłem przez 3 lata (2005-2008) ponad PÓŁ TYSIĄCA randek z Internetu. Szacowałem, że od marca 2005 do XII 2020 było ich grubo ponad 1000. Dziś to już nawet nie liczę.

Dodatkowo zapoznałem się chyba z każdą kafejką w centrum Warszawy. A obsługa wielu z nich widząc mnie codziennie z inną kobietą dziwnie się uśmiechała :-) Wcześniej wydawało mi się, że wiem już o podrywaniu wszystko. Nawet napisałem w 2008 roku darmowy raport o randkach w sieci, który ściągnęło ponad 3000 ludzi. Zaskakujący efekt?

Jak Podrywać, Nawet Gdy Nie Chce Ci
się Wychodzić z Domu?

Jeden przykład:

W grudniu 2019, przez miesiąc byłem uziemiony w domu grypami i przeziębieniami. Miałem opcje tylko na randki w sieci. Nie mogłem wychodzić z domu, więc w wolnych chwilach testowałem nowe metody na Sympatii i Badoo. Eksperymentowałem z wieloma nowymi pomysłami i efekt był taki:

Zobacz, leżalem chory, nudziłem się w domu i wychodziłem z domu tylko na spotkanie z dziewczyną i na seks. Nie jestem w ogóle przystojny (zobacz na zdjęciach), a i tak wtedy zdobyłem kilka kobiet - dzięki randkom w internecie. Nie mówię Ci tego, żeby się chwalić lub żebyś myślał jaki to jestem kozak. Chcę Ci tylko pokazać, jak duże możliwości masz przed sobą. Randki w sieci w 2022 r. to ocean możliwości.

Poznaj historię z przed kilku lat tego, jak jeden mały trick, może zdobyć dla Ciebie kobietę i zmienić Twoje życie

Kiedyś poszedłem z moim znajomym do klubu Maska. Na parkiecie poznałem fantastyczną blondynkę, mój typ pod każdym względem. Tańczyłem z nią, rozmawiałem i widziałem jej zainteresowanie. Musiałem niestety zmienić klub, więc chciałem wymienić się numerem telefonu. I tu ZONK, ona nie chciała mi podać swojego.

 

OK, wyszedłem z klubu i poszedłem do samochodu, zastanawiając się dlaczego mi nie wyszło? I tuż przed wejściem do auta wpadła mi myśl, żeby dać jej wizytówkę, przez którą ona wejdzie na mój profil na FB.

Pomyślałem "zobaczy mój profil, pojawią się nowe emocje, zaufanie do mnie" itd. I wtedy ona się odezwie. Zdusiłem w głowie głupie myśli, że to przecież takie niby desperackie. Pomyślałem, „chrzanić to, co mi szkodzi, jeśli nie dam sobie i jej szansy, to nigdy już się nie spotkamy”.

Wszedłem do klubu podszedłem do niej, porozmawiałem chwilę i dałem jej wizytówkę mówiąc jej, żeby znalazła mnie na NFB i odezwała się, bo jeśli tego nie zrobi to w następnym wcieleniu będzie żółwiem. Uśmiechnęła się i zgodziła. Wróciłem do domu i zapomniałem o całej sprawie, bo... ona się do mnie nie odezwała.


"Zapomniałem" o niej na 3 miesiące...

(To ona jest na fotkach, jej fotki udostepniam za jej zgodą)

Po 3 miesiącach sama odezwała się do mnie na i zaczęliśmy rozmawiać. Okazało się, że przez pomyłkę dałem jej nie moją specjalną wizytówkę, tylko wizytówkę "ADEPT – Trener Sztuki Uwodzenia". Co jak sama mówiła, strasznie ją wtedy w klubie wkurzyło.

Dopiero po dłuższym czasie przypadkiem ponownie znalazła moją wizytówkę i z ciekawości postanowiła to sprawdzić. I tak od słowa do słowa, nasza znajomość stopniowo rozwinęła się w pożądanym kierunku, najpierw przez internet, a potem na żywo :)


Od 2008 roku usprawniłem i przetestowałem wiele razy mój patent na „wizytówkę i profil w sieci”. Potem powiem Ci jak stworzyć skuteczną wizytówkę, profil w sieci, profil na FB, jak w odpowiedni sposób przekazać ją kobiecie, aby się do Ciebie odezwała. Jeśli inne Twoje sposoby zawiodą.

Widzisz, nie musisz wogóle podrywać w sieci, ale tę wiedzę warto mieć i zastosować na kobiecie, którą poznasz w klubie, w dzień lub na ulicy, w pracy czy gdziekolwiek.

To czasem jest kwestia być albo nie być z kobietą!!


Wyobraź sobie, że niemal wszyscy, którzy poznali moje metody, już po kilku pierwszych dniach raportowali mi niesamowite efekty (ich wrażenia i opinie możesz zobaczyć na dole strony) z kobietami.

Wiele osób jest na początku zszokowanych tym co mówię i obiecuję, ale ja bezpośrednio stawiam sprawę i podaję Ci na tacy rezultaty moich 20 lat doświadczeń z podrywem w internecie. Bez lania wody. Same konkrety i rzeczy, które dają EFEKTY. Nie po miesiącach czy latach ćwiczeń, tylko po dniach i tygodniach.


Jakiś czas temu napisał do mnie mój przyjaciel Jurek:

"Marcin, już mi ręce opadają :( Nie rozumiem tego. Piszę na Badoo do wielu kobiet i prawie żadna mi nie odpisuje!! Pomóż" Odpowiedziałem mu "Jurek, spokojnie... Pozwól mi przyjrzeć się Twojemu profilowi i wiadomościom do dziewczyn..." Posiedziałem 5 minut i włosy niemal zjeżyły mi się na głowie.

Jurek popełniał koszmarne błędy!! Nic dziwnego, że kobiety go najczęściej olewały.

- pisał hurtowo wiele wiadomości, ale odpisała mu 1 kobieta na 30

- inne nie chciały się z nim spotkać, pisały "Ale po co chcesz się spotkać? Tak dobrze nam się pisze, jesteś fajnym facetem, ale ja mam chłopaka i on mi wystarcza..."

- inne po miesiącu pisały: "wiesz, znalazłam sobie kogoś tu na tym portalu, więc sam rozumiesz, że nie mogę już z tobą pisać, to byłoby nie fair"

- a było tak, że po kilku wiadomościach, nie wiadomo z jakiego powodu, urywał się kontakt i kobieta już nigdy więcej do niego się nie odzywała. Dlaczego? Zaraz Ci odpowiem.

W 15 minut pozmieniałem fotki i opis w jego profilu, a potem zacząłem pisać z jego konta do dziewczyn, które mu się podobały. Po około 30 minutach już miał ustawione spotkanie tego dnia wieczorem z dziewczyną, która wcześniej zignorowała jego pierwszą wiadomość.

Gdy wytłumaczyłem mu jak ma pisać z kobietami i dałem mu kilka moich rozmów, Jurek zaczął też umawiać się na spotkania z dziewczynami, także z tymi które go kiedyś olały. To była tylko wina kilku błędów, które popełnia KAŻDY facet.

Nie rodzimy się z umiejętnościami pisania poruszających tekstów do kobiet. Szkoły nie uczą jak flirtować z kobietami (no, może poza moją…) Nauka matematyki, fizyki i przedmiotów ścisłych zagłuszyła w Tobie naturalną wibrację z kobietami.

Wmówiono Ci, że potrzebujesz fotek z niezłym samochodem, dużą willą w tle. I że musisz mieć kasę, super wygląd, sławę lub wielkie mięśnie, żeby kobiety odpisywały Ci na wiadomości.

A prawda jest taka, że nawet przeciętnie wyglądający mężczyzna, może się odpowiednio zaprezentować na fotografii w taki sposób, że będzie nawet niezłym ciachem. To kwestia wyboru fotek, oświetlenia, tła, spojrzenia i... kilku moich sekretów (o których później), aby na fotkach wychodzić na całkiem niezłego kolesia.

Ci którzy zniechęcali Cię do randek w internecie, chyba nie chcą, żebyś miał dziewczynę. I założę się, że sami pewnie mają swoje profile w sieci :-) Tu chodzi o Ciebie. Czy znasz to uczucie kiedy nie wiesz co do niej napisać i rozmowa z dziewczyną się nie klei? Ja znam.

Kiedy nie masz pojęcia o czym z nią rozmawiać i jak sprawić, aby zrobiło jej się mokro, to nawet nie licz na spotkanie z nią. Ale mogę pokazać Ci na moich przykładowych rozmowach jak ją rozbawić, zainteresować i podniecić seksualnie. Tak, żeby drżała z podniecenia na myśl o spotkaniu z Tobą.

To banalnie proste, gdy zobaczysz moje konkretne przykłady rozmów. Wtedy zobaczysz na własne oczy jak w 15 minut mozna już rozmawiać z dziewczyną o waszym seksie i uwieść ją samą rozmową. Ale portale randkowe to nie wszystko... bo

w 2014 r. poznałem alikację TINDER

Jak Podrywać na Tinderze w 2022?

Tinder to aplikacja, która zrewolucjonizowała podryw w internecie. Mówi się, że to aplikacja do szybkiego podrywu na seks. Ale jeśli robisz wszystko po staremu, to dziewczyny zamiast w swoim łóżku, będziesz oglądał tylko na swoim telefonie, podczas przesuwania fotek na ekranie Tindera.

Tylko mały procent meżczyzn na Tinderze zdobywa kobiety raz za razem. Tylko niewielki procent ma "dopasowania", "sparowania" czy po angielsku "matche" z kobietami na Tinderze.

Według statystyk Tindera przeciętny mężczyzna ma JEDNO dopasowanie na 100-200 "przesunięć" w prawo na TAK.


Czy to nie jest Szokujące?
Większość Mężczyzn na Tinderze nie ma Żadnych Dopasowań lub ma Tylko z Brzydkimi Kobietami lub Dziwkami

Każde z dopasowań Tindera potencjalnie daje Ci możliwość zmiany Twojego zycia.
I szansę na poznanie cudownej dziewczyny - na seks, randkę lub na dłużej


Dlatego musisz dać sobie wszystkie szanse jakie są, aby Twoje zdjęcia były NAJLEPSZE jakie tylko się da. Zamiast pozwolić, aby inny facet zabrał Ci Twoją dziewczynę z przed nosa. Teraz na Tinderze, Facebooku i portalach, Twoja fotka główna w 90% decyduje czy zaczniesz znajomość z dziewczyną czy też ona Ciebie oleje. Zadam Ci pytanie, czy wiesz:

- jakie rodzaje fotek są najlepsze jeśli chodzi o Tinder i portale randkowe w 2022 r.? Jakie tło jest najlepsze?

- jakie zwierzęta na fotce dodają fotce atrakcyjności, a jakie obniżają?

- jaka emocja na twarzy mężczyzny jest najbardziej podniecająca dla kobiet (nie jest to poczucie radości i szczęścia)

 

Co się Zmieniło w Internetowym Podrywie po 2020:

To co działało 3-5 lat temu, teraz działa słabiej. Dlatego wielu facetów porzuca podryw na Tinderze, Badoo, FB, Sympatii itd. Kiedyś na profilową fotkę polecano uśmiechniętą twarz patrzącą wprost do monitora. Teraz nieco lepiej działa twarz lekko bokiem patrzącą gdzieś w dal (romantycznie) BEZ UŚMIECHU. Choć to wymaga indywidualych testów (pokażę Ci jak łatwo je zrobić).

Kiedyś na Sympatii pisało się maile, a teraz jest czat na żywo. Zamiast pisać wielozdaniowe maile, piszesz aktywnie na czacie. Kiedyś polecano długie opisy. Teraz opis w profilu to max 1-2 konkretne i mocne zdania.

Kiedyś podstawą był humor, teraz humor z nutą s..eksualności oraz... to co zauważyłem - ostra męska dominacja włączona czasem nawet w 2-3 zdaniu.

Zapomnianym elementem jest też wartość płynąca z profilu. Brzmi to tajemniczo i wyjaśnię Ci to dokładnie. Zauważyłem, że sam ten jeden czynnik powoduje, że kobiety znacznie częściej chcą się umówić z internetu na spotkanie (przykłady rozmów daję Ci w poradniku).

Kiedyś nikt nie mówił, że powinieneś mieć jedną fotkę czarno-białą. Kiedyś PUA mówili, że fotki z hobby i stylu życia to podstawa, aby pokazać jaki jesteś fajny. Dziś wiemy, że wystarczą 1 max 2. Tylko jako dodatek (wyjątkiem jest FB i Instagram, gdzie to jest nadal podstawą).
Takich zmian w ostatnich 5 latach jest kilkadziesiąt. Jesli ich nie znasz, to zmniejszasz 3 krotnie swoje szanse na spotkanie z dziewczyną.

Nawet kiedy faceci cudem zdobędą dopasowanie, to są ignorowani, gdy chcą jej numer. A jeśli nawet dostaną numer, to rzadko kiedy dochodzi do spotkania. Dlatego spędzają samotne noce nad filmami porno. Jeżeli myślisz, że przystojni faceci mają większe szanse na Tinderze, to w pewnym stopniu masz rację.

Dla przystojnych facetów Tinder to cudowna pigułka na wiele łatwych randek. Ale nawet nie będąc przystojnym, możesz na fotkach stać się dla kobiety... INTERESUJĄCYM i WARTYM POZNANIA MĘZCZYZNĄ. Jeżeli Tinder Cię wkurza, bo nie masz dopasowań, kobiety Ci nie odpisują, albo nie chcą się umówić, to czytaj dalej.

W 2020 r. zaatakował Covid19, a to jeszcze bardziej zmieniło podryw i poznawanie kobiet...

Dużo więcej kobiet niż wcześniej zaczęło poznawać mężczyzn w internecie. Podryw w większym stopniu przeniósł się do internetu. To zaleta i wada, bo także więcej facetów zalogowało się na portalach randkowych. To tego, gdy rząd ogłasza oc jakiś czas lockdown, to albo nie ma gdzie się spotkać na mieście albo dziewczyny boją się spotykać. Jednak dzieki mojemu doświadczeniu znalazłem rozwiązanie.

Trzeba tylko umiejętnie rozbroić obawy dziewczyny, podać jej "specjalne" argumenty, aby spotkać się z nią w nietypowym miejscu albo nawet u Ciebie. Normalni kolesie nie wiedzą jak to zrobić i co powiedzieć dziewczynie, a ja Ci to wszystko zdradzę.

Jeżeli wykorzystasz w pełni moje wskazówki i się przyłożysz, to będziesz miał minimum 3 seks randki tygodniowo i będziesz więcej seksu w miesiąc niż w całym swoim życiu.

Moi klienci, którzy testowali wcześniejsze wersje tego systemu, mieli takie sukcesy a żaden z nich nie był modelem, ani nie był bogaty. To byli normalni, zwykli faceci (może tacy jak Ty). Powiedziałbym, że byli trochę zamknięci w sobie, nieprzebojowi, żaden z nich nie był typowym dominującym samcem alfa.

Ale posiedli to coś, ten mały 1% procent przewagi, który odróżniał ich fotki i rozmowę od typowych idiotów w internecie.

To co Ci dziś chcę przekazać, to wynik moich kilkunastu lat doświadczeń z podrywu w internecie. Zarówno w krótkich relacjach jak i w dłuższych (ponad 4 lata). Zaczynałem ok. 2002 r. na randkach portali Tlen, Interia i Onet (późniejsza Sympatia).

To materiał, którego część sam nadal używam (a część zmieniłem, wiadomo). I pracuje dla mnie jak automat, zdobywając kobietę za kobietą. Do DZIŚ.

 

Z Moim Systemem Podrywu na
Tinderze Będziesz Miał "Dopasowania"
i Seks Raz za Razem


Jesteś Gotowy Na Problem z Nadmiarem Randek z Kobietami i Seksu?

To poważne pytanie. Znałem ludzi, którzy stoczyli się w otchłań seksu, mając go tak dużo, że nie chciało im się pracować ani rozwijać. Tinder i randki z internetu w 2022 r. mogą mieć tak duży wpływ na Ciebie. Tak się działo w moim życiu, w życiach moich "testerów" i tak będzie w Twoim.

Wystarczy tylko odkryć sekrety zmysłowego pisania z kobietami. Zmienić kilka rzeczy w Twoim profilu i nagle będzie tak, jakby odkręcił Ci się kran z gorącymi kobietami. Tinder umożliwia kobietom dyskretny podryw, bez obaw co pomyslą jej znajomi, jej rodzice i nawet jej kot.

Nie ma powodu, abyś spędzał samotnie kolejną noc. I to będąc wkurzonym na dziewczyny, które Cię zignorowały. Używając Tindera we właściwy sposób, może mieć więcej seksu niż wymarzysz. Będziesz miał:

Chcesz oszczędzić sobie wiele lat nerwów i poznać WSZYSTKIE moje sposoby na Tindera, Facebooka i portale randkowe?

Pokażę Ci mój najnowszy SYSTEM (2022), który będzie zdobywać dla Ciebie dziewczynę za dziewczyną z Internetu i to bez wychodzenia z domu

Moduł 1: Tinder Podryw

Sprawdzony system podrywania na Tinderze. Podryw z komórki, od napisania pierwszej wiadomości, do krzyków dziewczyny w sypialni
Jak stworzyć magnetyczny profil na Tindera, aby przyciągać do Ciebie kobiety w Twoim typie. Nie będąc przystojnym.
7 najskuteczniejszych tekstów na pierwszą wiadomość do dziewczyny na Tinder (str 108- 109)
Jakie fotki wrzucać Tindera, jakie na portale randkowe, a jakie na Facebooka. Jeśli to pomylisz, to kobiety będą Cię ignorować.
Jak podniecić ją wiadomościami, żeby miała na Ciebie ochotę i nie wyjść przy tym na zboczeńca?
Gotowe teksty, które rozbawią ją i usuną między wami wrażenie obcości
Jakie zdjęcie dać jako główne, a jakie jako kolejne na Tinderze. To ważne.
Jak pisać dalsze wiadomości na Tinderze, aby rozmowa wywarła na niej silne wrażenie i chciała się z Tobą spotkać
Jak wykorzystać algorytmy Tindera, aby wyświetlać się najwiekszej ilości kobiet
Cztery największe błędy w czasie podrywu na Tinderze
Trik na odkrycie, które Twoje fotki podobają się kobietom najbardziej na Tinderze
3 sytuacje, kiedy przydatna jest opcja "Tinder +", a kiedy nie i szkoda na to pieniędzy.
7 głównych cech doskonałej fotki profilowej (str 97)
6 złych cech fotki głównej, które zniszczą Twoje szanse. Uważaj na nie! (str 99) Tinder
6 skutecznych trików na podniesienie atrakcyjności Twojego zdjęcia (str 100) Tinder
18 gotowych tekstów na opis profilu na Tinderze (str 102-103)
Jeden tekst, aby wzbudzić w niej dziką ciekawość Ciebie, wtedy sama do Ciebie napisze (str 104)
jak rozpoznawać cechy charakteru u dziewczyny - lekko psychologiczna analiza kobiet, aby wiedzieć o czym do niej napisać
Najseksowniejsze męskie zawody na Tinderze. Sprawdź co wstawić u siebie (str 105-106)

 

Moduł 2: Facebook

+ portale randkowe 2022

Swoją drogą, czy wiedziałeś, że według ostatnich badań, najbardziej atrakcyjni seksualnie mężczyźni na fotkach to Ci przepełnieni dumą, a nie radością lub szczęściem? To tylko jedna z kilkudziesięciu wskazówek w tym modułe. Mały detal robiący wielką różnicę.

Jak stworzyć piekielnie intrygujący profil - najnowsza wiedza psychologiczna o atrakcyjności w internecie 
16 czynników Twojej atrakcyjności na Facebookowym zdjęciu.
Jak poznać dziewczynę do związku i znaleźć prawdziwą miłość w internecie
Co pisać, aby dziewczyny się otwierały, rozmawiały o swoich fantazjach i wysyłały Ci swoje nagie fotki
5 słów na profilach, które przyciągają kobiety (str 13)
jak stworzyć swój seksualny stereotyp (avatar) na Facebooku i portalach randkowych (str 16-20)
Jak znaleźć i poderwać mężatkę, która szuka kochanka
Co napisać do dziewczyny, która nie ma żadnego opisu na swoim profilu
Czego absolutnie nie pisać w pierwszej wiadomości
Gotowe pierwsze i drugie wiadomości, aby odpisywały Ci nawet najpiękniejsze kobiety (str 23)
11 gotowych zabawnych pierwszych wiadomości, gdy nic Ci nie
przychodzi do głowy (str 27)

 

Do tego: Krok po kroku analiza moich nowych podrywów zakończonych sukcesem. Wystarczy, że weźmiesz przykład z tego co robię i będziesz nie do zatrzymania.

Jak reagować na teksty dziewczyny "nikogo tu nie szukam", "Nie spotykam się…"
Alternatywny sposób podrywu na FACEBOOKU, w którym odwracasz role (str 29)
7 pytań w sieci, który kieruja rozmowę z nią do seksu (str 34)
Gotowa formuła na "zbijanie" aroganckiej kobiety (str 30)
Ostra, męska gra w internecie - jak prowadzić ostrą grę z kobietami i stać się ich fantazją. Przykłady rozmów (str 34)
5 przykładów różnych styli rozmów z kobietami, wybierz jeden styl, który Ci pasuje najlepiej (str 35-38)
Jak SZYBKO umówić się na seks. Bywa, że w czasie poniżej 35 minut. Pokażę Ci przykłady moich rozmów
Jak wykorzystać Wydarzenia, Fanpage i Grupy tematyczne na Facebooku do podrywu (str 62-63)
Co musisz zrobić, żeby kobieta przestała Ci odpisywać po jednym wyrazie lub zdaniu i zaangażowała się w rozmowę
Strategie na szybki seks – moje specjalne strategie, które pozwalają wybadać kobietę, i nawet w kwadrans umówić się od razu na seks.
"50 twarzy Greya" 2 moje ostre, dominujące rozmowy z kobietami. Zobacz jak to robić, omijać jej testy i doprowadzić ją do maksymalnej uległości (str 41-61)
"Teoria Dupka" jak byc zabawnym dupkiem, którego uwielbiają kobiety. Wszystko na przykładach moich rozmów z kobietami.
Dodatkowo zdradzę Ci moje triki NLP i hipnozy erotycznej do podniesienia emocji dziewczyny. Poznasz słowa i frazy, budujące silne napiecie seksualne. To nie jest wiedza dla ministrantów.

 

I do tego nauczę Cię rozpoznawać to czego szuka kobieta (seksu vs związku vs trójkąta vs fetyszy). Rozróżnienie to jest ważne, bo kobiety mogą w sieci szukać róznych rzeczy. Po zdjęciach, opisie, czy chocby zaznaczonych opcjach można poznać czego ona szuka. I czy jest odpowiednia dla Ciebie.

Jeśli kobieta naprawdę szuka tylko i wyłącznie związku, a Ty piszesz tylko o seksie, to ona urwie znajomość z Tobą. I na odwrót - kobieta szukająca kochanka nie będzie reagować na romantyczne i związkowe "klimaty". Też urwie znajomość. Kluczem jest rozpoznanie z jakim typem kobiety własnie piszesz. Od tego zależy czy z nią się w ogóle spotkasz.


BONUSY do "Biblii Podrywu w Internecie 3.0"

 

BONUS nr 1: 13 moich NIGDY niepublikowanych rozmów z kobietami i ich analiza (z lat 2014-2017)

- 7 rozmów prowadzących bezpośrednio do seksu (bez randki), 3 z nich poznane na Facebooku. Zobaczysz jak wyglądały całe rozmowy z analizą (bez cenzury), po których doprowadziłem do seks spotkania.

- 2 rozmowy z kobietami, które chciały najpierw związku, ale zmieniły zdanie na przygodę

- rozmowa z ostrą samicą ALFA prowadząca do spotkania i seksu

- dwie dłuższe rozmowy (z "dziesiątkami") prowadzące do romantycznych randek i ich zakochania, a potem do otwartych związków. Poznane na Facebooku

- jedna rozmowa z hajsopedną dziewczyną prowadząca do randki i seksu


BONUS nr 2: 4 nagrania telefoniczne rozmów na umówienie się na seks z internetu

 

BONUS nr 3: Video "Jak ulepszyć swoje fotki za pomocą 3 różnych aplikacji na telefon"

Pokażę Ci jak stać się 10-20% atrakcyjniejszy w 5 minut.


BONUS nr 4: Moduł "Rozwiązywanie problemów podczas podrywu w sieci"

- dziewczyna się nie odzywa, zapada cisza

- dziewczyna ciagle mówi "logicznie"

- testuje i mówi, że nie jesteś w jej typie

- ona uważa, że jesteś zbyt arogancki

- dziewczyna jest nowicjuszem na randkach

- masz jej numer, ale ona ciągle przekłada spotkanie

- ona mówi o seksie z innym facetem

Bonus nr 5:

"Generator Internetowych Randek cz. 1 + cz. 2"

(to poradniki starsze z rozmowami na portalach randkowych i FB, ale nadal aktualne)

Oto Mój KOMPLETNY SYSTEM (2022), Który Rozwiąże Twoje Problemy z Poznawaniem Kobiet Przez Internet

Tak! Chcę poderwać dla siebie dziewczynę na FB, Tinder lub dowolnym portalu randkowym. I mieć z nią szybki seks lub związek. Zanim ona nie pozna kogoś innego.

- ebook "Biblia Internetowych Randek 3: Tinder, Facebook i Portale Randkowe 2022" (120 str) (pdf, wartość 97 zł)

- 13 moich nowych rozmów z kobietami + analiza (pdf, wartość 97 zł)


 

(zrzut ekranu z poradnika)


- 3 nagrania audio rozmów telefonicznych z kobietami prowadzące do spotkania (seks randka, bez kawy i ciasteczek) (mp3, wartość 97 zł)


BONUS:

Video "Jak ulepszyć swoje fotki za pomocą 3 różnych aplikacji na telefon"

"Generator Internetowych Randek cz. 1 i cz. 2"

- ebook "Generator Internetowych Randek 2: Facebook" (90 stron, format pdf) (wartość 57 zł)

- 18 moich uwodzicielskich rozmów (+ 15 starszych) z kobietami wraz z moimi komentarzami z Facebooka, Badoo itp. (warte 397 zł)

- WEBINAR dla klientów "Jak używać HIPNOZY do poderwania dziewczyny w internecie?" (wartość 77 zł)

 

Bonus: "Generator Internetowych Randek 1" (90 stron) (wartość 57 zł)

+15 moich uwodzicielskich rozmów z kobietami wraz z moimi komentarzami (warte 397 zł).

+ 2h nagranie audio mp3 z mojego szkolenia na żywo "Sztuka uwodzenia kobiet w internecie 2.0" (w cenie 397 zł)

zwykła cena 397zł, promocja dziś

199 zł

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, płatniczą lub Paypal:

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "BIR3" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Sam jestem żywym przykładem i dowodem na to, że moja metoda skutecznie działa

Czy ktoś z moim (przeciętnym) wyglądem miałby szanse w typowym, klasycznym podrywie w internecie? Nie bardzo. Czy ktoś z moim wyglądem mógłby zdobyć wiele pieknych kobiet tylko za pomocą swojego wyglądu? NIE. Nie jestem przystojny i nigdy nie byłem. Za to zdobyłem wiedzę jak pisać z kobietami i maksymalnie ulepszyć swoje zdjęcia oraz profil, aby docierać skutecznie do serca kobiety. I nie tylko tam :) Dlatego czuję się niezwykle podekscytowany, ponieważ to o czym Ci powiem, to efekt moich 20 lat doświadczeń z kobietami w internecie!

A co gdybyś poderwał piekną dziewczynę

na FACEBOOKU?


Szkoda, abyś tracił czas swojego życia na wahanie. Już wystarczająco duż go zmarnowałeś. Ile razy widziałeś profil seksownej kobiety na Facebooku i myslałeś "Gdybym tylko wiedział jak zacząć z nią rozmowę i ją poderwać?". Na szczęście za chwilę pokażę Ci co do niej napisać, żeby Ci odpisała z zaciekawieniem.

Zanim zaczniesz się umawiać z tymi kobietami na fejsie, które Cię pociągają, to daj mi jeszcze chwilę, abym Ci wszystko wyjaśnił. Postanowiłem kiedyś spróbować swoich sił na Facebooku i Naszej Klasie (gdy jeszcze była popularna).

Myślałem sobie "dobrze idzie mi na portalach randkowych, to na FB powinno iść jeszcze lepiej". Na portalach randkowych najładniejsze kobiety to bardzo często ukryci faceci, albo dziewczyny, które dostają setki wiadomości.

Poza tym czy najpiękniejsze dziewczyny naprawdę potrzebują umawiać się przez internet? Raczej nie. Więc postanowiłem poszukać ich i podrywać na FaceBooku. Zamroczyła mnie wizja dziesiątek modelek poznanych na Facebooku. Dodawałem na FB hurtowo piękne dziewczyny do znajomych, pisałem do wielu koleżanek moich znajomych, wyszukiwałem dziewczyny po zainteresowaniach, odkrywałem przeróżne sposoby znajdywania kobiet na FB, z kimkolwiek nie pogadałem na ulicy to wymieniałem się "Facebookiem".

Moja lista znajomych na FB rosła jak na drożdżach. Myślałem, że otwiera się przedemną OCEAN NAPALONYCH KOBIET, CHĘTNYCH DO SEKSU WŁAŚNIE ZE MNĄ :)

Zacząłem do nich pisać...

I wtedy Facebook mnie znokautował

Używałem moich metod wypróbowanych wcześniej, a dziewczyny mnie szybko usuwały ze znajomych.To był niemiły błąd. Pisałem do nich, a one odpisywały "Kim ty wogóle jesteś?", "Znamy się?" i ucinały kontakt. Stawałem na głowie, a i tak dostawałem teksty "mam chłopaka, nie pisz do mnie", kpiły ze mnie i "życzyły szczęścia z innymi laskami". Pomyślałem wtedy "Co jest do cholery? Dlaczego mnie IGNORUJĄ dziewczyny z FaceBooka ??".

Byłem w kropce. Ale NIE PODDAŁEM się. Postanowiłem sięgnąć do mojej wiedzy z uwodzenia na żywo w kółkach znajomych i ze szkoleń różnych GURU z zachodu. Siedziałem nocami nad perswazją, inżynierią socjalną i niuansami psychologii społecznej. Czymś czego wcześniej NIE STOSOWAŁEM na portalach randkowych.

Stworzyłem osobny profil na Facebooku TYLKO do eksperymentów. Kombinowałem różne typy zaczynania rozmowy i kombinacje fotek, przeróżne wpisy, komentarze i statusy Facebookowe. I kiedy przyszły pierwsze sukcesy, okazało się że:

Skuteczny Podryw Dziewczyn na Facebooku czy Insta Jest Inny
Niż Na Sympatii lub Badoo

Która dziewczyna nie ma dziś konta na Fejsie? W 2022 r. Facebook to ocean możliwości, choć mało kto o tym wie. . W 2016-2020 najpiękniejsze kobiety (polki) w moim życiu poderwałem przez Facebooka. (to co do nich napisałem masz w tym poradniku).

Podryw w social mediach
to zupełnie inny sposób na poznawanie kobiet przez internet niż portale randkowe
czy Tinder.

Żeby wyróżnić się z tłumu innych facetów i zainteresować ją sobą na fejsie, musisz:

1. Zrobić TUNING zdjęc na FB - zgodnie aktualną wiedzą na 2022
2. Zaintrygować ją pierwszą i DRUGĄ wiadomością
3. Podniecać ją każdą kolejną wiadomością, aż stwierdzi że chce spotkania lub romansu
4. Rozwiązywać ewentualne jej wymówki, testy
5. a potem bawić się z nią w łózku

Dlatego przestań popełniać w kółko te same błędy i zobacz jak ja za pomocą wiadomości nakręcałem dziewczynę na randkę lub dyskretne spotkanie. Uruchamiając w niej jej drugą, dziką naturę, pełną pragnień i perwersji
(chyba wiesz już jak szalone potrafią być kobiety?)
Chcesz wiedzieć jakie wiadomości wysłać, żeby były nakręcone na Ciebie?

A co lepsze - wykorzystasz to też na dowolnym portalu:
Sympatia,
Erodate, Badoo, Fotka, czy nawet Tinder

To wszystko o Fejsie udostepniam Ci w moim najnowszym poradniku.
Na FB jest bardzo dużo kobiet, których nie ma na portalach randkowych. Ok, część z nich jest w związkach. Ale i tak bardzo dużo pozostaje wolnych. Nie zakładają profili randkowych, bo są uprzedzone i nie ufają internetowym randkom. Za to na FB mogą pisać z sensownym mężczyzną bez obaw. Widzą jego znajomych, prawdziwe dane i to kim naprawdę jest. To budzi zaufanie.

Dlatego w 2019 r. odstawiłem na bok portale randkowe. Zostawiłem zwykłe randki w sieci i zająłem się tylko Facebookiem i Tinderem. Facebook został stworzony przez studenta, aby mógł podrywać inne studentki. Dlaczego więc Ty nie miałbyś na nim poznać dla siebie ładnej dziewczyny?


Prawie wszyscy faceci, którzy próbują podrywu na Facebooku popełniają koszmarne błędy i wychodzą na dziwaków.

Czy wiesz jak pierwszą wiadomością poderwać dziewczynę na Facebooku?

Prawdopodobnie nie. I nie masz tam sukcesów ponieważ:

- wypisujesz nieatrakcyjne teksty na swoim profilu, w komentarzach i statusach,

- wstawiasz NIEWŁAŚCIWE fotki na swój profil FB

- nie umiesz pisać z nią, aby przenieść znajomości z FB do realnego świata.

Ale nie przejmuj się, bo mam metodę, która za chwilę pokaże Ci, krok po kroku, co pisać do dziewczyn na Fb, aby były zainteresowane. To ulepszy też Twój profil i rozmowy z kobietami zaczną w końcu prowadzić do spotkań na zywo i seksu.

Powiem Ci wprost. Znam kilku facetów, którzy ciągle narzekają, że :

- Nie mogą pokonać oporu kobiet przed spotkaniem z internetu

- Nie umieją przekonać ich do siebie

- Czują się nie atrakcyjni, bo kobiety do nich nie odpisują

- Nęka ich przeczucie, że będą ciągle samotni

- Spada im samoocena i poczucie wartości, bo kobiety ich ignorują

- Złości ich bezsilność wobec kobiet

- Zastanawiają się czy nie rzucić wszystkiego w kąt i zostać mnichem

- Są skazani na nieatrakcyjne kobiety

A to wszystko jest efektem złego profilu i sposobu pisania z kobietami! Każdego dnia dziesiątki ładnych lasek w sieci poznają kogoś zamiast Ciebie, każdego dnia widzisz piękne kobiety na portalach, która ktoś Ci sprząta z przed nosa, a Ty nie wiesz co zrobić.

 

Są TYLKO 3 Czynniki Sukcesu
w Randkach Internetowych:

Po pierwsze: Twoje fotki i profil, który od razu zwraca uwagę.

Po drugie: Twoje wiadomości do kobiet, które intrygują i skłaniają do odpisania.

Po trzecie: Umiejętność rozwiania jej wątpliwości i oporów przed podaniem Ci numeru telefonu (kontaktu) i spotkaniem.


Jeżeli zawalasz w punkcie pierwszym to wogóle żadna kobieta z Tobą nie będzie rozmawiać.

Jeśli zawalasz w drugim, to po kilku wiadomościach dziewczyny przestają odpisywać.

Jeśli psujesz wszystko w trzecim, to rozmawia Ci się dobrze, ale dziewczyna ciągle nie chce się z Tobą umówić.

Dlatego zaraz Ci powiem co po kolei napisać, żeby dziewczyna bez wymówek chciała się z Tobą spotkać.:

które fotki lepiej zadziałają na kobiety, a które gorzej, mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo?

jakie komentarze zupełnie Cię skreślają w oczach kobiety, mimo że są powszechnie używane przez innych facetów?

ogłoszenia towarzyskiejakie pułapki kryją się w tempie odpisywania na wiadomości?

jakie błędy popełniają mężczyźni, pisząc swoją pierwszą wiadomość do kobiety?

darmowe randkikiedy najlepiej pisać do kobiety, a kiedy lepiej poczekać?

które opisy chwytają kobietę za serce, a które odpychają? Zdziwiłbyś się, bo nie zawsze są to (wbrew pozorom) romantyczne lub zabawne historie

portale randkowejakie drobne szczegóły na fotkach, niewidoczne dla męskiego oka, skutecznie dyskwalifikują Cię u kobiet?

 

Jak stworzyć internetowy profil, aby magnetycznie przyciągał do Ciebie kobiety w Twoim typie.
18 szybkich trików, aby ulepszyć Twoje fotki. Nawet jeśli nie jesteś fotogeniczny, klasycznie przystojny. Kilka drobnych ulepszeń i 3 x więcej kobiet Ci odpisze.
Jakie fotki wrzucać na portale randkowe, a jakie na Facebooka lub Tindera, aby kobiety Ci odpisywały
2 specjalne typy zdjęć, które rozwalają emocjonalnie kobiety i skłaniają je do napisania do Ciebie. To moja sekretna broń.
Na co dziewczyna najbardziej zwraca uwagę, gdy ogląda Twój profil randkowy, Facebook lub Tinder?
Chcesz być tylko jej kochankiem, a nie facetem na stałe? Powiem Ci co zmienić w swoim profilu.
Jak podprogowo komunikować dziewczynie atrakcyjne rzeczy na swój temat.
Poznasz również jeden nieetyczny trick stosowany przy zdjęciach, który może podwyższyć wartość twojego profilu.
Poznasz, na moich przykładach z rozmów, formułę rozbudzania seksualności w kobiecie za pomocą tekstów, historii i metafor seksualnych.
Jak przewidzieć po rozmowie z kobietą czyjest zainteresowana czy tracisz?
Jak stworzyć taki opis na profilu, aby wręcz zmusić kobiety do kontaktu z Tobą jak tylko go przeczytają.
Nauczysz się, jak rozmawiać skutecznie z kobietą przez wiadomości lub smsy, aby się z nią umówić na randkę. Zobaczysz jak ja to robiłem.
Co napisać na Sympatii w opisie profilu, a co na Facebooku. Czym się różnią te profile?
Jak wyciągać z kobiecych profili i fotek ISTOTNE detale, które wiele Ci powiedzą o niej i pozwolą stać się dla niej autorytetem. Będziesz wiedział jak zacząć rozmowę.
Jak pisać o swojej pracy, aby było to dla kobiet szalenie intrygujące. Większość facetów pisze w nudny sposób jakby pisali podanie o pracę.
Zdradzę Ci wszystko o psychice kobiet randkujących w internecie, na Facebooku czy Tinderze. Dzięki temu będziesz mógł trafiać w ich najczulsze punkty.
Co takiego dodać na końcu swojego opisu, aby kobieta nie miała obaw przed spotkaniem

Z odpowiednim podejściem i zestawem narzędzi prawie każda kobieta na portalu randkowym może się z Tobą umówić.

Pokażę Ci jak rozpocząć rozmowę na dowolnym portalu randkowym, żeby ona natychmiast odpisała Ci z zaciekawieniem i chęcią dalszej rozmowy.

Jak odróżnić się od setek zwykłych kolesi w sieci, tak aby kobieta mówiła "jesteś zupełnie inny niż większość".
Jak pokazać kobiecie Twoje najlepsze cechy, aby przekonała się że jesteś dla niej niesamowicie atrakcyjny.
Zdradzę Ci sekret jak komunikować kobiecie, że jesteś towarzyskim, pewnym siebie i wesołym facetem, aby wyobrażała sobie was razem jeszcze ZANIM się spotkacie.
Podam Ci 10 specyficznych tematów, których prawie NIGDY nie powinieneś poruszać z kobietą w internecie, z którą chcesz seks
Jak w fotkach, komentarzach i opisach przekazać kobiecie swoją wartość. Inaczej robi to się na portalu randkowym, a inaczej na Facebooku.
Zdradzę Ci 6 najważniejszych elementów PIERWSZEJ wiadomości do kobiety. Jeśli uwzględnisz min. 4 to Twoje szanse na jej odpowiedź rosną dwukrotnie! Pokaże Ci to na moich przykładach.
Jak brać jej numer w ciągu kilku pierwszych wiadomości
Dostaniesz pełne omówienie moich 33 uwodzicielskich rozmów z kobietami. Z Sympatii, Facebooka, Tindera i Badoo.
Zobaczysz moje prywatne rozmowy z dziewczynami: jak uzyskuję odpowiedź kobiety, jak tworzę zaciekawienie, zaufanie. Jak przechodzę do wzięcia numeru i umówienia spotkania.

Jak Wykorzystać Potęgę Facebooka, Aby Mieć Sznur Kobiet Chętnych
Na Spotkanie.

Jakich 7 NAJWIĘKSZYCH błędów na Facebooku nie popełniać, aby nie odepchnąć od siebie kobiety. 97 % facetów na FB je robi i NIGDY nie umawia się z kobietą.
Dam Ci 5 mało znanych sposobów na napisanie PIERWSZEJ wiadomości na Facebooku i otrzymać odpowiedź. Zacząć trzeba inaczej niż np. na Sympatii
6 błędów facetów piszących komentarze i statusy na FaceBooku, które niszczą całe dobre wrażenie, jakie wcześniej zbudowali. A ja pokażę Ci moje statusy, które działają na kobiety.
Jak działać, gdy dostałeś kontakt do FB od dziewczyny na ulicy, a jak gdy jest koleżanką kogoś, kto już jest w Twoich znajomych na FB
Facebook może spotęgować Twoją atrakcyjność, ale może też kompletnie Cię zniszczyć. Pokażę Ci na co uważać, bo sam wiele razy na własnych błędach się przejechałem.
Jak komentować wpisy i statusy kobiet na Facebooku. Zobaczysz moje komentarze, które "rozwalają" kobiety.
Na specjalnym webinarze pokażę Ci jak używać prostych elementów HIPNOZY, aby dziewczyna nie mogła przestać pisać z Tobą, a potem myśleć tylko o Tobie.

Czy wiesz jak podniecić kobietę za pomocą kilku wiadomości i nie wyjść przy tym na zboczeńca? Jesli nie, to zobaczysz moje wiadomości, po których kobiety robiły się mokre i nabierały ochoty na seks.

 

Trik "Jedi" na uruchomienie olbrzymiego napięcia seksualnego pomiędzy wami używając tylko tekstu pisanego. Cały dzień będzie myślała o Tobie.
Jak po zdjęciach i rozmowie odkryć, że kobieta jest prostytutką na portalu randkowym i chce tylko wyciągnąć Twoje pieniądze? Jak odróżniać kobiety i poznawać ich prawdziwe cele, jak odróżniać prawdę od kłamstwa.
Jak poradzić sobie z głupimi tesktami kobiet typu "jak jesteś niski i łysy to nie pisz do mnie" albo "jesteś dla mnie za stary/za młody" i obchodzić ich wewnętrznego strażnika.
Zdradzę Ci jedyne sensowne miejsce, w jakie powinieneś zabrać dziewczynę na PIERWSZĄ randkę z internetu. Mam w tym lata doświadczeń ;)
TRZY moje sposoby na ranki w sieci, gdy kobieta nas olewa, mało daje od siebie, zbywa pojedynczymi zdaniami. Albo mówi „Czy my się znamy?”
Zobaczysz na przykładach rozmów, jak przez Internet uwodzi się kobiety, będące w zwiazkach. To niemoralne, ale warto to wiedzieć, bo kiedyś to może Ci się przydać.
Podam Ci moje 3 skuteczne sposoby jak nastawiać jej umysł, żeby na spotkaniu z kobietą był na 90% seks
Poznasz portale randkowe, społecznościowe i erotyczne na których warto podrywać i ich specyfikę. Każdy serwis się różni, oraz przebywają w nim różne kobiety. Dzięki tej wiedzy wybierzesz portal randowy najlepszy dla siebie, ze względu na typ kobiety, który chcesz poznać.
Poznasz odpowiedzi na największe problemy czytelników mojego bloga dotyczące podrywu w sieci. Tutaj wy zadawaliście pytania, a ja tylko udzielałem porad
Zobaczysz 3 moje sekretne sposoby, co zrobić gdy gdy kobieta opiera się przed podaniem swojego numeru telefonu lub umówieniem się na randkę. Jak poradzić sobie z jej ostatnim oporem.

Zobaczysz jak wyglądają całe moje rozmowy, po których w 30-60 minut doprowadziłem do spotkania. Zdradzę Ci co takiego piszę na początku, że kobiety reagują zaciekawione i chcą się spotkać

 

Możesz Mieć Więcej Randek i Seksu
w Jeden Miesiąc Niż 95% Facetów
Przez Całe Zycie...

Oto Dowody Skuteczności Systemu i Historie Sukcesów

jak Tomek skorzystał z "Generatora Internetowych Randek" i umówił się w końcu na 2 randki



opinia Pitera z "Generatora Internetowych Randek"

"Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mi techniki najlepiej sprawdzały się na Sympati..."

 

opinia z "Generatora Internetowych Randek"

"dziewczyny piszą jak szalone. W ubiegłym tygodniu spałem z dwiema..."

 

opinia Jarka z "Generatora Internetowych Randek"

"Rozmowy Adepta skopiowane z komunikatora i wklejone do worda z analizą. Cenne rozmowy z których wiele się uczysz"

 

opinia Andrew

"jak zrobić odpowiedni profil dla kobiet, które Cię interesują i jak z nimi rozmawiać..."

 

opinia Romana z "Generatora Internetowych Randek"

"Błądziłem po omacku dopóki nie wpadł mi w ręce Generator Internetowych Randek. Zamiast suchej teorii mam przykłady rozmów z kobietami..."

 

opinia Roberta z "Generatora Internetowych Randek"

"przykładowe rozmowy z czatów budzą zainteresowanie. Zapisy bardzo ładnie pokazują jak prowadzić interesującą rozmowę z kobietą..."

 

Historia nr 1

"To co mnie najbardziej zaskoczyło to jak szybko przechodzisz z nieznajomą kobietą do spraw seksualnych. Kilka, kilkanaście minut rozmowy w sieci i juz wiesz na czym stoisz. a potem gdzei posterowac dalej. I to jest dobre, teraz dopiero widzę jak ja wolno to robilem w mailch i smsach. Od kilku dni nabrałem rozpędu i mam umówione 3 randki w tym tygodniu.
Tomek, Grodzisk. M.

Historia nr 2

No wiec tak, jak na razie zostało mi do przeczytania jeszcze kilka rozmów, w tej chwili jestem na etapie Ninki-Badoo. Na początku jak przeczytałem wszystko, nasunęła mi sie myśl "kur... Przecież ja pisze z tymi dziewczynami w podobny sposób, podobnie zaczynam itp..." a jednak była subtelna różnica. Praktycznie bez seksualnej ramy... No cóż, poźniej sie spotykaliśmy i trzeba było praktycznie zaczynać od zera... Jeden z najlepszych wniosków jakie wyciągnąłem:). Co prawda jedna sie strasznie tym raz oburzyła, mimo wcześniejszej dobrej rozmowy, tak jak na razie swietnie sie sprawdza. Szkolenie audio, na prawdę fajne, masa dobrych porad (najcenniesza ta o odczekaniu jak Ci panna ucieknie sprzed nosa z innym) mogło by być oczywiście wiecej inf.:) ale zdaje sobie sprawę, że w tej cenie i tak dużo dajesz:).
  Myśle, jednak że kwintesencja i idealnym zakończeniem tego wszystkiego są własnie Twoje rozmowy. Można z nich wybrać coś dla siebie i usprawnić arsenał:)
SP

Historia nr 3

"Szczerze Marcin, według mnie dla samego poznania sposobu w jaki komunikujesz się z kobietami na tych kanałach warto jest wybrać się na to szkolenie, z tego co widzę twoja umiejętność pisana wiadomości do kobiet zwłaszcza sms może zdziałać naprawdę dużo i jest dużym atutem. Przyznaje, że sam nigdy nie umiałem pisać w ten sposób osiągając pewien level sukcesów ale twoje wiadomości są po prostu KONKRET, a umiejętność takiego ich formułowania to dla każdego duży krok w uwodzeniu. Na szkoleniu rozmawialiśmy też o tworzeniu internetowych profili, omawiamy opisy i fotki czyli kwestie zawarte w ebooku jak również rozwijamy kwestie pisania pierwszej wiadomości"
Maciek

Historia nr 4

"Adept dokładnie omówił kilkanaście swoich rozmów mailowych, SMSowych z kobietami, z którymi osiągnął sukces. Ta część dała mi bardzo wiele w sensie lepszego zrozumienia uwodzenia nie tylko online. Adept interpretował rozmowy zakodowane w języku uwodzenia i wszędzie tam, gdzie było trzeba odnosił się do teorii uwodzenia, żeby lepiej zrozumieć dynamikę rozmowy"
Adam

Historia nr 5

hej Adept, sposrod tych 5ciu lasek, ktore przeanalizowalismy wczoraj, zdazylem odezwac sie jak narazie do dwoch uzywajac seksualnych zwrotów, ograniczajac trochę flirt i obie bardzo pozytywnie zareagowaly :) jestes genialny:))

Norbert

Historia nr 6

(...)Korzystając z tego poradnika stworzyłem swój profil na sympatii(xxxxxxxxxxx.sympatia.pl), pewnie znajdziesz tam (zamieżone) podobieństwa do porad zawartych we wcześniej wspomnianym raporcie. Mimo to chciał bym zacytytować tutaj jedną z pierwszych odpowiedzi dziewczyn jaka dastałem na tym profilu:

"Szczerze jesteś pierwszą osobą na tym portalu, której odpisałam, podziękuj za to sobie, albo swojemu opisowi, chociaż i tak na jedno wyjdzie;p" konstruktor (...)

 

Tak! Chcę poderwać dla siebie dziewczynę na FB, Tinder lub dowolnym portalu randkowym. I mieć z nią szybki seks lub związek. Zanim ona nie pozna kogoś innego.

- ebook "Biblia Internetowych Randek 3: Tinder, Facebook i Portale Randkowe 2020" (120 str) (pdf, wartość 97 zł)

- 13 moich nowych rozmów z kobietami + analiza (pdf, wartość 97 zł)


 

(zrzut ekranu z poradnika)


- 3 nagrania audio rozmów telefonicznych z kobietami prowadzące do spotkania (seks randka, bez kawy i ciasteczek) (mp3, wartość 97 zł)


BONUS:

Video "Jak ulepszyć swoje fotki za pomocą 3 różnych aplikacji na telefon"

"Generator Internetowych Randek cz. 1 i cz. 2"

- ebook "Generator Internetowych Randek 2: Facebook" (90 stron, format pdf) (wartość 57 zł)

- 18 moich uwodzicielskich rozmów (+ 15 starszych) z kobietami wraz z moimi komentarzami z Facebooka, Badoo. (warte 397 zł)

- WEBINAR dla klientów "Jak używać HIPNOZY do poderwania dziewczyny w internecie?" (wartość 77 zł)

 

Bonus: "Generator Internetowych Randek 1" (90 stron) (wartość 57 zł)

+15 moich uwodzicielskich rozmów z kobietami wraz z moimi komentarzami (warte 397 zł).

+ 2h nagranie audio mp3 z mojego szkolenia na żywo "Sztuka uwodzenia kobiet w internecie 2.0" (w cenie 397 zł)

zwykła cena 397zł, promocja dziś

199 zł

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, płatniczą lub Paypal:

 

 

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "BIR3" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

 

Wiem, że to ważny moment w Twoim życiu. Chciałbym, żebyś naprawdę poważnie podszedł do Twojego problemu. Wiem, że mój kurs potrafi czynić niemal cuda. Tylko, że do tego potrzebuję Twojej pełnej uwagi i skupienia się na rozwiązaniu. Nie znamy się jeszcze osobiście, ale wiedz że kibicuję Twojemu sukcesowi.

I tak jak ja kiedyś, Ty też rozwiążesz swój problem z brakiem dziewczyny lub dziewczyn chętnych na poznanie Ciebie i zostanie Twoją kochnaką lub dziewczyną na stałe (Ty wybierasz). Pod warunkiem, że podejdziesz poważnie do moich metod. Pomogę ci zostać docenionym, także w twoich własnych oczach.

Myślę, że skoro jesteś tutaj i czytasz moją stronę, to masz potencjał, żeby stać się tym, który bez problemu poznaje dziewczyny w sieci. Uważam, że zasługujesz na to choćby za czas i energię , którą poświęciłeś aby szukać i znaleźć rozwiązanie.


Jeśli jeszcze czytasz, zamiast kupić za grosze moją wiedzę o kobietach, to pamiętaj że czas ucieka, szkoda go marnować, bo nie staniesz się młodszym, nie cofniesz czasu. Za to możesz już zaraz zacząć chłonąć sposoby na kobiety w internecie i za kilka dni już mieć dziewczynę w swoim życiu (i w łóżku oczywiście).

Gdy poznasz moje metody to przestaniesz się zastanawiać: co dalej do niej napisać i o co ją zapytać? Koniec z pustką w głowie i niezręczną sytuacją. Pokażę Ci jak się wyróżnić z tłumu nijakich kolesi. Sukces jest w zasięgu Twojej ręki.

 

Dlaczego Ty jeszcze nie masz takich sukcesów przez Internet, jakie byś chciał i spędzasz samotnie wieczory?

Przecież mógłbyś poznawać 3, 4, a może nawet 5 kobiet na tydzień. A może jedną wyjątkową?

Aby zdobyć kobietę w sieci, która wpadnie Ci w oko, potrzebujesz odpowiednich trików z socjotechniki i psychologicznej wiedzy oraz konkretnych wskazówek od A do Z, aby zacząć umawiać się z najbardziej niedostępnymi (z pozoru) kobietami w sieci.

Ponieważ jeszcze nie wiesz jak to właściwie robić i stosujesz cały czas przestarzałe metody. Czasem pewnie masz jakieś sukcesy, ale napewno poniżej Twoich realnych możliwości. Możesz sam odkrywać te tajniki uwodzenia i tracić na to lata, dziesiątki kobiet, które mogłyby już być Twoje prześlą Ci co najwyżej uśmiechniętą buźkę na do widzenia.

W tym czasie wiele kobiet spuści Cię na drzewo albo wyśmieje Twoje niezdarne próby ich poderwania. A do niektórych sekretów nigdy sam nie dojdziesz.


Dlaczego dziewczyny w sieci tak
często nie odpisują mężczyznom
na wiadomości i nie chcą dawać
numeru telefonu, żeby się umówić?


Działając tak jak do tej pory ryzykujesz, że nic się nie zmieni w Twoim życiu. Miną lata, a Ty będziesz cały czas w tym samym miejscu zupełnie sam, jak teraz. To będzie smutne. Ale...

Fragment mojej rozmowy (całość dostępna w poradniku):

randki w sieci

Jeśli będziesz pisał do kobiet tak jak do tej pory pisałeś, to będziesz miał takie efekty jakie miałeś. I ktoś Ci sprzątnie z przed nosa Twoją drugą połówkę.

Najtrudniejszą częścią randek z internetu (lub FB) jest stworzenie systemu działającego na kobiety. Zabrało mi to kilka lat prób i błędów, żeby odkryć co działa, a co nie. Podzielę się tym z Tobą już za chwilę.

Chcesz wiedzieć jak zagadać do nieznajomej kobiety
przez internet i jak potem prowadzić rozmowę?

Pokażę Ci na przykładach moich rozmów jak uwodzić kobietę, aby z każdą następną wiadomością była coraz bardziej chętna na spotkanie. Jeżeli nie będziesz wiedział jak w pociągający sposób rozmawiać z nią, to niestety - wybierze sobie kogoś innego. Przestanie odpisywać i nie spotka się z Tobą. Albo będzie Ci odpisywała jednym wyrazem, czekając aż pojawi się ktoś inny, ciekawszy do Ciebie. Ile razy miałeś tak, że dziewczyna pisała coraz rzadziej i coraz mniej. Aż w końcu znajomość się urywała?

Kiedy zobaczysz moje przykłady, to zrozumiesz o co chodzi z kobietami. I już nigdy nie zabraknie Ci pomysłów (tematów) na rozmowę. Koniec z pustką w głowie podczas rozmowy. Zdradzę Ci jak za pomocą odpowiednich słów, wzorców tekstów i nawet różnych manipulacyjnych sztuczek, maksymalnie ją zainteresować, podniecić.

Aby jeszcze tego wieczoru zapragnęła Twojego towarzystwa, zamiast zadowalać się sama ze sobą. Jak sądzisz - kiedy łatwiej jest przespać się z dziewczyną lub wejść w nią w związek? Gdy dziewczyna jest podniecona na myśl o Tobie, czy jak myśli o Tobie jako o koledze?


Pokażę Ci jak mozna szybko i w naturalny sposób przechodzić po 10 minutach rozmowy do tematów dwuznacznie seksualnych i kreować jej seksualne fantazje. Zamiast zwykłej, nundej rozmowy o życiu, pracy i codziennych sprawach, będziesz umiał wytworzyć w niej prawdziwy pociąg do siebie. Już nigdy więcej nie usłyszysz od kobiety:


“Jesteś fajny facet, ale... nie czuję nic do Ciebie",
"Lubię Cię, ale mnie nie pociągasz”
“Jako kolega jest super, ale nie widzę Ciebie jako mojego faceta”
“Napewno jakaś dziewczyna Cię zechce..." itp.

Powiem Ci też jak zlikwidować jej opór przed spotkaniem. Powiem Ci co napisać, żeby wzbudzić jej zaufanie. Dzięki tej wiedzy dostaniesz jej numer telefonu /Facebooka i spotkasz się z nią w realu.

Zabiorę Cię za scenę, abyś mógł zobaczyć, krok po kroku, sekrety poznawania kobiet w sieci i na Facebooku. Zachowaj to dla siebie, niech to będzie nasza tajemnica

 

Czym Się Różni Mój Poradnik Od Wszystkiego Innego?

Wierzę, że cały cykl Biblia POdrywu w Internecie 3.0 to najlepszy w Polsce zestaw porad na temat podrywu w sieci. Dlaczego?

1. Jest ciągle aktualizowany od 2009 r. i zawiera dziesiątki przykładowych rozmów z kobietami.

2. Nie zawiera słabych, mainstreamowych porad i nie ogranicza się akceptacją społecznych norm lub polityczną poprawnością.

3. Pokazuje i uczy tego co działa i jest sprawdzone, a nie to co wydaje się ludziom (z gazet i innych mediów), że powinno działać. Czyli miły chłopak zdobywa najpiękniejszą kobietę mówiąc jej komplementy i kupując pluszowego misia. To nie działa w realnym świecie.

4. Nie tylko dostajesz wiedzę, którą krok po kroku możesz skopiować i użyć samemu do podrywu. Ale dzięki zamieszczonym moim rozmowom z kobietami możesz zrozumieć jak to NAPRAWDĘ działa i bez wielkiego wysiłku mieć całą kolejkę kobiet chętnych do spotkania z Tobą na żywo.


5. Dzięki temu, że jest to zbiór moich doświadczeń z POLSKIMI kobietami, to będziesz wiedział, że to działa w Polsce, a nie jest TYLKO kiepskim tłumaczeniem porad z USA.

6. Nie zawiera porad kobiet z Cosmo, które często same nie wiedzą czego chcą.  Nie są świadome genezy swoich emocji i tego jak mężczyzna ma w niej wzbudzić pociąg. Chcesz gonić za własnym ogonem i nigdy nic nie osiągnać - słuchaj się kobiet i ich porad.

Niestety kobiety z wielu różnych powodów, nawet gdy czują pociąg do chłopaka, to potrafią się przedziwnie nakręcić emocjami i zniszczyć wszelkie szanse na zabawę i seks. Pozostawione samej sobie zaczną sterować znajomość na nieznane wody, tak jakby były kapitanem bez mapy i planu dokąd płynąć.

Dlaczego? To efekt mixu kobiecych hemocji, nadmiernego myślenia, dociekania i kombinowania, swoich własnych wątpliwości, chwiejności emocji, a nawet czasem negatywności. Kobiety potrzebują kapitanana na okręcie jakim jest ich życie. Dlaczego nie miałbyś to być Ty?

 

Oto tylko niektóre dowody na skuteczność
mojego systemu (o wiele więcej opinii jest na dole tej strony):

 

Posłuchaj jak Tomek skorzystał z "Generatora Internetowych Randek" i umówił się na 2 randki:

Tak jak mówiłem w nagraniu, to jak prowadzisz rozm owy dla mnie mistrzostwo. Pierwszy raz miałem okazję zobaczyć kilkanaście rozmów jak prowadzisz, jak zaczynasz, jak odpowiadasz na dane kwestię...
Tomek

Posłuchaj jak S.P. skorzystał z "Generatora Internetowych Randek"
i zaczął mieć obłędne sukcesy:

 

Napisałem Ci rano kilka wrażeń, ale to co sie skumulowało po 3 dniach inteligentnego obcowania z Twoim materiałem to obłęd... Pogadalem 4 dni i panna z XXX i chce przyjechać do mnie na sex pod Warszawę... Pierwsza podala numer ja podalem jej swój. Pierwsza pisała smsy, co wiecej dziś zadzwoniła... Dla mnie szok jak to wszystko poszło... Wczoraj gadalem ze stara kumpela (do której zawsze miałem pociąg [już durne platoniczne zauroczenie minęło, ale chęci na nią pozostała, nie ma miejsca na calą historie zreszta nie ważna jest;) ]) na FB używając wskazówek z GiR. I co? Dziś zaprosiła mnie na wspólne wyjście do klubu;). Z podtekstem;)
Dalej, panna z która pisze z 3 miesiące (fajna dupa, ale jakoś nie wiem czemu nie miałem ciśnienia na spotkanie.. Później ona nie chciała... Teraz chce, powysyłała mi swoje urocze fotki, zostala moja przytulanka;) mówi że jakiś taki bardziej kochany jestem;) i fajniejszy;). Choć z nią już wcześniej miałem rozmowy seksualne, ale nie tak intensywne jak ostatnio;)). Jest ładna i na prawdę bystra, ale widać że ma kompleksy i brak jej pewności siebie. Czasem sama nie wie o co jej chodzi(nowość co?;))
Czwarty sukces to przypadek ale wart zaznaczenia bo tu również czegoś sie nauczyłem. Dziś na badoo znalazłem pannę (ja poznałem na żywo wcześniej) z która zacząłem sie spotykać z pół roku temu(21 letnia śliczna modeleczka:)) ale nagle kontakt sie urwał... Oprócz telefonu nie miałem nic... Okazało sie, że straciła telefon i wraz z nim mój numer i swój ;) wiec nie było jak sie dobić;). Od razu przejście na FB nowy numer i zaczynamy od nowa:)
A ta wymiana dodatkowym portalem społecznościowym to świetna rada, okazuje sie że one chętnie sie tym wymieniają... Zawsze miałem w tym kierunku jakas obawę...

Ty też staniesz się jednym z nielicznych facetów, którzy znają najwieksze sekrety ustawiania randek z internetu. Mój system kosztuje mniej niż 2 randki w restauracjach, a da Ci  10 razy więcej randek i seksu niż porady teoretyków z MensHealth czy CKM.

Pozwól, że zadam Ci kilka prostych pytań:

Czy zastanawiałeś się jakiej naprawdę pragniesz dziewczyny? 

A jakie miałeś dotychczas?  

Czy oglądasz  na komputerze profile randkowe kobiet i masz wrażenie, że takiej laski NIGDY Ci się nie uda poderwać?

Czy zazdrościłeś powodzenia u kobiet różnym przystojniakom?

Masz juz dość samotnych wieczorów i braku seksu? 

Został Ci tylko jeden prosty krok, by Internet pomagał Ci mieć tyle randek,
ile tylko zechcesz…

Dla takich osób jak Ty stworzyłem system uwodzenia, który wykorzystany w praktyce daje Ci randki z kobietami w ilościach hurtowych. Zdobedziesz odpowiednią wiedzę co i jak pisać kobietom na portalach, poznasz odpowiedzi i rozwiązania problemów, skorzystasz z moich przykładowych rozmów z kobietami.

A wszystko w leniwy sposób, bez potrzeby wychodzenia z domu. No i bez ryzyka publicznego odrzucenia gdybyś podchodził do obcych kobiet na ulicy lub w klubie.

Po Lekturze Mojego Systemu Sam Będzie Wybierał z Którą Kobietą Spotkasz Się Dzisiaj.
Skończy Się Twoja Samotność i Seksualny Post. Inni Faceci Będą Ci Zazdrościć. Wreszcie Będziesz Miał Prawdziwy Wybór Wśród Kobiet.


Gdy zaczniesz mieć kobiety o jakich marzyłeś już nikomu (poza Tobą) nie będzie do śmiechu. Będziesz autorytetem i sam będziesz się uśmiechał do siebie na myśl jak Twoi koledzy się "męczą".

Z moim systemem nauka będzie szybka i bezbolesna. Bo Twoje potencjalne porażki ja wziąłem na siebie praktykując przez 10 lat i odsiewając to co jest nieskuteczne.

To nie jest czytanie suchej teorii. Sama teoria nic Ci nie da. Dlatego w systemie dostaniesz 33 (+ 13 najnowszych) z moich rozmów z kobietami na portalach randkowych, Tinderze, Facebooku.

Czytasz je, bawisz się, a ta wiedza sama wchodzi bez wysiłku Ci do głowy. To jest super.

Wielokrotnie moi znajomi mnie podpuszczali, żebym zamiast nich pisał wiadomości do dziewczyn, które im się podobały. I jeśli wcześniej nie chciały dać numeru telefonu lub umówić się, to po "moich" wiadomościach w pół godziny była już ustawiona randka.

Po "moich" wiadomościach randka była ustawiona w pół godziny

Ten system jest bardzo prosty, gdy już wiesz co PO KOLEI robić i co DOKŁADNIE działa.

Dowód jakie to jest proste, rozmowa sms (fragment systemu):

Monika: Moze jakos w przyszlym tyg.ale nie obiecuje. Pracuje do 19 a czesto do 20 a poza tym nie mam jak sie za bardzo wyrwac...

Adept: Wyslij mi jakies swoje :)

Monika: Ja Ci wysle dopiero po spotkaniu...Kurde tyle dziewczyn to dlaczego wlasnie ja?

Ja: Chemia :)

Monika: Jasne:-) Skad wogole jestes?

Adept: Z miejsca w twoim umysle gdzie kryją sie najdziksze pragnienia :) a czasem też z Mokotowa...

Monika: A skad wiesz, ze takie sie kryja...? :) Nie znam Cie, a ja naleze do ostroznych osob...

Adept: Tak kotku, jestem Bardzo Złym Wilkiem :) lepiej uwazaj na mnie.

Monika: Tak myslalam...a wiec bede ostrozna:-) A Ty w jakich godz. jestes wolny ?

Jesteś już na dobrej drodze, ponieważ wykonałeś odpowiedni krok – wszedłeś na tą stronę. To oznacza, że jesteś mężczyzną chcącym nauczyć czegoś nowego o podrywaniu kobiet w sieci. Niewielu ma tyle odwagi co Ty. Większość spróbuje raz, dwa, trzy, dostanie kosza i zwyczajnie sobie odpuszcza.

Czy Twój profil na Facebooku uwodzi kobietę za Ciebie, gdy Ty sobie śpisz?

Odkryłem, że często obca kobieta poznana na ulicy lub w klubie nie ufa Ci tak jakby Cię znała już kilka miesięcy. Zwłaszcza jeśli nie miałeś zbyt dużo czasu na rozmowę z nią. Często kobieta nie wiedząc kim jesteś, nie ufając Ci, nie poda swojego numeru telefonu. Za to dużo łatwiej Ci będzie dostać od niej kontakt i złapać ją na Facebooku. Wtedy ponownie...

wracasz do gry

Ty sobie śpisz, a ona z ciekawości szpera po Twoim profilu i dowiaduje się o Tobie hmmm... różnych intrygujących rzeczy.

I teraz jest pytanie: Czy Twój profil ją zauroczył czy odstraszył?

Jeżeli to drugie, to przykro mi - game over.

Jeżeli pierwsze - piłka ciągle jest w grze.

 

Z czego jeszcze składa się "Biblia Podrywu w Internecie 3.0" ?


46 (w tym 13 NAJNOWSZYCH z lat 2014-2017) rozmów z kobietami od początku do końca (wymiany numerów i umówienia się na spotkanie). Z Facebooka i portali rankowych. Każda rozmowa opatrzona jest moimi komentarzami, w których opisuję co się dzieje w danym momencie i dlaczego napisałem właśnie to. To fascynująca lektura na temat psychologii kobiecego umysłu, testów, niuansów podrywu. Pokazuję kiedy reaguję ostro, a kiedy łagodnie, kiedy nakręcam kobietę seksualnie, a kiedy odsuwam się od niej (rozmowy są w plikach w formacie PDF).

Dodam też rozmowę (i moje komentarze), w której kiedyś strzelałem błąd za błędem, zobaczysz na własne oczy,że kiedyś nie umiałem tak pisać jak teraz. Nauka nie była usłana różami, dzięki temu Ty dostaniesz gotowe i sprawdzone metody..

Jeśli jesteś leniwy lub masz coś do zrobienia to możesz to robić i słuchać sobie mojego wykładu, a jeśli chcesz podrywać aktywnie to korzystasz z tych materiałów pdf, kopiujesz mojego teksty lub je trochę zmieniasz i osiągasz sukcesy.

+ 2 moje rozmowy (2017 r.) z prawdziwymi "10-tkami" zobaczysz jak mnie iognoprują na początek, a potem jak się łaszą

+ 1 rozmoa w ostrą SAMICĄ ALFA, takich testów pewnie jeszcze nie przeżyłeś

+ Moje 2 rozmowy z kobietami, które zachowują się sukowato, olewają mnie i odpychają, traktują tylko jak kolegę, aby potem stopniowo zmienić zdanie na mój temat. Czy to nie jest fascynujące jak w umiejętny sposób można przekonać kobietę do siebie, która wcześniej była Ci wroga? Jeśli tylko wiesz co trzeba powiedzieć.

+ Moja skuteczna rozmowa na badoo z kobietą, która wielokrotnie odmówiła spotkania Pudzianowi (150 stron). Zobaczysz dziesiątki jej kobiecych testów i fochów w akcji... oraz jak sobie z nimi radzę. Inni by już dawno wymiękli. A ona teraz jest moją dziewczyną.

Oto fragment

(...)
Marcin>? — niedziela, 30 styczeń 2011 16:40
jeżeli nasza znajomość przetrwa...
Ninka — niedziela, 30 styczeń 2011 16:40
ze mną jest wszystko ok., ładna jestem i większość facetów ma ochotę tylko zaciągnąć mnie do lóżka a to cholernie boli bo nie należę do takich kobiet
Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:41
naprawdę ?

kwestionowanie jej przekonań na temat mocy „seksualnej”, to zawsze robię, gdy kobieta wspomina jak to faceci chcą tylko jednego...

Ninka — niedziela, 30 styczeń 2011 16:41
ze co?
Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:41
zaciągnąć do lóżka
Ninka — niedziela, 30 styczeń 2011 16:42
tak mi się wydaje
Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:42
nie emanujesz jakms wiekim seksapilem, jesteś ładna, ale nie wyglądasz na taką totalną dziką kocicę


fałszywy dykwalifikator, pokazuję że jej seksapil nie robi na mnie wrażenia, mimo że robi ;)

Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:42
Choć chyba wiem o czym mówisz
Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:42
bo mnie kobiety czasem traktują jak parówkę ze stopami... kobiety są okropne :)
Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:42
albo chcę mnie tylko dla mojego tyłeczka
Ninka — niedziela, 30 styczeń 2011 16:43
hmm
Marcin — niedziela, 30 styczeń 2011 16:43
A ja wole najpierw się poznać, tak przez minimum 30 randek...;)

Krok po kroku odwracanie roli
(...)


reszta dostępna jest w poradniku

Wiele osób mi mówiło, że choćby dla tej jednej rozmowy, warto było kupić "System Podrywu w Internecie 3.0".

 

Mój System Będzie Zdobywać Dla Ciebie Dziewczynę Za Dziewczyną, i to Bez Wychodzenia z Domu.


Marcin, Ale Dlaczego Już Dziś Powinienem Kupić?


To proste, z każdym dniem gdy nie stosujesz tego systemu inny facet właśnie podrywa dziewczynę, z którą Ty byś mógł się spotkać i mieć z nią seks. Okazje przechodzą Ci koło nosa. Mając za pasem moją wiedzę i doświadczenie wyprzedzasz resztę facetów i seks z kobietami jest na wyciągnięcie ręki.

Szkoda tracić czas. I kobiety.

Wiem, że możesz czuć wstyd przed wyjściem z domu i podchodzeniem do kobiet, może brak Ci znajomych, którzy by Cię wspierali. Może nie masz wiary w to, że Ci sie uda? Może masz stare, złe wspomnienia i doświadczenia z kobietami ?

Rozumiem to, bo kiedyś miałem tak samo. Byłem w "Twoich butach". To wszystko minie, gdy poznasz system skuteczny i przetestowany przeze mnie. Zamiast robić to samo od lat, co nie daje Ci żadnych sukcesów.

 

Dlaczego zdradzam Ci moje sekrety podrywu online?

Po pierwsze: Bo nie jest mi już to do niczego potrzebne. Praktycznie nie korzystam z randek w sieci. Więc chcę Tobie przekazać te sekrety.

Po drugie: Powiem otwarcie - to jest moja praca, zarabiam tym na życie. A jak już coś robię to robię to profesjonalnie.

Po trzecie: Pomagając tak skutecznie innym facetom będę miał dobrą karmę, wdzięczność i sławę :-) No i lubię dostawać potem dziękczynne maile i upominki od BARDZO zadowolonych klientów, którzy odnieśli sukcesy z kobietami (wiesz co mam na myśli).

Tak, jestem trochę próżny, to moja słabość. Lubię błyszczeć wiedzą i być autorytetem, gdy ludzie zadają mi pytania, a ja ich nauczam. Próżność to moja słabość, a Ty ją możesz wykorzystać dla siebie.

Dlatego Pragnę, Żebyś Miał Najlepszą Wiedzę, Sprawdzoną I Gotową Do Użycia

Już w tym tygodniu będziesz mógł umówić się z kobietą na randkę nawet jeśli od dawna klikałeś, klikałeś i nic z tego nie wychodziło.

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji.


Poświęcę Ci mój własny czas podczas konsultacji,
aby Ci pomóc w ulepszeniu Twojego profilu randkowego i wiadomości, które piszesz do dziewczyn.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

Teraz jest czas na Twoją decyzję,

Przed Tobą Znajduje Się KOMPLETNY SYSTEM Do Podrywania Kobiet W Internecie

Możesz albo dać sobie spokój i wszystko pozostaje tak jak było. Liczyć na to, że kobiety same zaczną do Ciebie pisać, co się raczej nie zdarzy. Będziesz potem narzekać na kobiety i mówić jak większość facetów, że „kobiety na sieci są dziwne" albo "kobiety w necie są tylko dla jaj i nie chcą nikogo poznać ".

Im szybciej się dowiesz, tym większe są szanse, że będziesz szczęśliwy kobietą, (albo będzie po prostu sex randka)

Zero randek, zero kobiet, zero seksu. Bo inny facet Cię wyprzedził. Chcesz tego? Ja bym nie chciał. I niechcę też tego dla Ciebie.

„Biblia Podrywu w Internecie 3.0” to system uwodzenia, który jest prosty i każdy facet może szybko osiągnać duże rezultaty (np. sex randka).

Dzięki wielu moim przykładom zawartym w tym systemie, będziesz mógł z miejsca zacząć podrywać kobiety w sieci i zmienić twoje życie. Sam się przekonasz jakie to proste.

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

 

1. Czy to naprawdę działa w internecie?

Tak. Moja metoda uwodzenia kobiet w internecie ogoólnie polegana stworzeniu atrakcyjnego i intrygującego profilu w internecie, a potem na budowania ciekawości i napięcia seksualnego w kobiecie, rozbrajaniu jej obaw przed spotkaniem, i wyróznianiu się z pośród setek innych facetów. Dzięki temu, że oddziałowuje na zakorzenione w kobiecie wzorce seksownego mężczyzny, to sprawia że kobieta zaczyna odczuwać zainteresowanie i pociąg do Ciebie, nawet jeśli nie jesteś "społecznie" zbyt atrakcyjny, nie masz super wyglądu, ubrania, kasy czy sławy. Krok po kroku budowana jest ciekawość kobiety i "pod radarem" tworzy się napięcie seksualne. Wtedy kobieta pragnie się z Tobą spotkać. Metoda sięga głęboko w podświadomość i ukryte pragnienia kobiety "włączając" w niej fantazje i pociąg do mężczyzny.

 

2. Czy te techniki zadziałają dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny, który krok po kroku zastosuje te techniki. W kursie znajdziesz dziesiątki moich rozmów z kobietami, które poderwałem w internecie. Setki przykładów tego co mówić w konkretnych sytuacjach i do konkretnych kobiet. Tak, aby kobieta zamiast myśleć o zakupach, to myślała o Tobie i wyobrażała was sobie razem np. w łóżku.


3. Czy te sposoby zadziałają na każdą kobietę.
Każda kobieta jest nieco inna, dlatego w kursie 3.0 zawarłem WIELE różnych rozmów i sposobów, tekstów na różne KOBIETY. Wystarczy, że wybierzesz z całego poradnika TYLKO te rzeczy pasujące do Ciebie, pod te kobiety, które Tobie się podobają. Potem je zastosujesz będziesz miał efekty czyli randki i seks z pieknymi kobietami z internetu.

Niezależnie czy to portale Facebook, Badoo, Tinder czy Sympatia.

 

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

A tak swoją drogą - czy wiedziałeś, że jedna czwarta użytkowniczek Tindera to mężatki? Jak myślisz,
co one robią na Tinderze?

Ok, więc ile jest wart mój system podrywu w sieci?

Dzięki tym umiejętnościom przestaniesz wysyłać kobietom wirtualne "prezenty", chodzić na drogie randki, kupować abonamenty na drogich portalach randkowych. bardzo możliwe, że poznasz sobie dziewczynę (albo dziewczyny).

Szkolenie z uwodzenia: 2000 zł

Drogie randki: 500-1000 zł / miesięcznie

Tak naprawdę to mój system nie kosztuje więcej niż 2 wyjścia do klubu wliczając w to drinki i ewentualną taksówkę. A dzięki niemu Twoje życie się odmieni.

Dobrze wiesz, że CENA przestaje miec znaczenie kiedy dostaniesz DOKŁADNIE to co chcesz!! I wtedy wszyscy są zadowoleni.

"Biblia Podrywu w Internecie 3.0" jest dla Ciebie Chroniona Gwarancją Satysfakcji.

To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

NIC NIE TRACISZ. 

“Jesteś wolny od ryzyka 
gwarancja zwrotu pieniędzy"

Nic nie ryzykujesz kupując to szkolenie. To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to moment na to aby polepszyć moje życie erotyczne i kontakty z kobietami.

100% gwarancja zwrotu pieniędzy. Oto jak to działa:

Jeśli w ciagu 30 dni sam uznasz, że mój poradnik nie jest dla Ciebie, że go nie potrzebujesz i nie przyda Ci się ta wiedza, to ja bez żadnych problemów zwrócę Ci całą kwotę. Anuluję Twoją transakcję i cała wpłacona przez Ciebie kwota wróci na Twoje konto. Bez pytań, bez kłopotów. Po prostu. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


 

Ja, Marcin "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem uwodzenia w sieci osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Niektórych autorzy ukrywają się pod zmyślonymi danymi, w photoshopie obrabiają zdjęcia z portalu.

Nie mają odwagi pokazać swojej twarzy. Obiecują Ci zwrot pieniędzy jeśli będziesz niezadowolony, ale kto zwróci Ci Twój stracony czas i wymarzoną kobietę??


Mój system uwodzenia w sieci jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Marcin "Adept" Szableski


Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa. Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczny sposób na randki w sieci.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony .

 

Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?


Nawet uwodziciele, skuteczni w realu mogą mieć kłopoty na internetowych randkach.

Znam jednego świetnego uwodziciela. Wiele lat traktował z góry internetowe randki. Niedawno założył sobie profil na Sympatii i próbował podrywać. Niby na początku mu szło dobrze, bo pisały do niego jakieś kobiety. Ale przyznał, że mu się one wogóle nie podobały.Spotkał się z jedną i rozczarował. Z innymi jakoś "nie mógł się dogadać" i "nie miał do nich cierpliwości". Wogóle nie szła mu ta internetowa "przygoda".

Po miesiącu rzucił w cholerę Sympatię i wrócił do uwodzenia kobiet w ciągu dnia. Nie zagrzał w internecie miejsca na długo. Podobnie jak 97% innych facetów.

Gdyby wiedział, że wystarczy tylko poznać specyfikę internetowych randek, zastosować kilka trików z profilem, umiejętnie rozmawiać z kobietami w sieci to... miałby bardzo duże sukcesy. Nie wychodząc wogóle z domu.

 

Ale, Czy Twój Poradnik Pasuje
Dokładnie Do Mnie?

Jeśli masz dziesiątki kobiet w życiu, i nie wiesz tylko, z którą dziś się spotkać – to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeśli regularnie chodzisz na sex randki z różnymi kobietami i nie masz czasu na nic innego to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeśli nie masz ŻADNYCH problemów z braniem kobiet na spotkania z internetu - to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeśli kobiety non stop same do Ciebie piszą, dają Ci numery telefonów I pragną spotkań - to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie
jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

- Chcesz poznawać kobiety w sieci i regularnie umawiać się z nimi na żywo, ale kobiety nie odpisują, albo wynajdują powody, aby się nie spotkać.

- Jeśli na spotkanie przychodzą kobiety nie atrakcyjne i czujesz się oszukany.

- Jeśli piszą do Ciebie tylko brzydulki.

- Jeśli nie wiesz jak przechwytywać uwagę i zainteresowanie kobiet.

- Jeśli piszesz dziesiątki wiadomości do kobiet, a odpowiadają nieliczne.

- Jeśli piszesz dziesiątki wiadomości do kobiet, a rozmowy i tak do niczego nie prowadzą.

- Jeśli piszesz z kobietami, a one nie chcą nawet dać Ci numeru telefonu. I nie możesz nawet z nimi porozmawiać, nie mówiąc nawet o spotkaniu.

- Jeśli chcesz kompletnie przypadkowe rezultaty zamienić w regularne sukcesy z kobietami

- Jeśli masz kompletną pustkę w głowie, jak masz pisać wiadomości z dziewczyną, która Ci się podoba.

- Jeśli kobiety nie komplementują Twoich fotek lub profilu, a Ty niewiesz jakie fotki przyciągnęłyby do Ciebie kobiety

- Jeśli sex randka to dla Ciebie puste słowo i nie masz takich opcji

Tak! Chcę poderwać dla siebie dziewczynę na FB, Tinder lub dowolnym portalu randkowym. I mieć z nią szybki seks lub związek. Zanim ona nie pozna kogoś innego.

- ebook "Biblia Internetowych Randek 3: Tinder, Facebook i Portale Randkowe 2022" (120 str) (pdf, wartość 97 zł)

- 13 moich nowych rozmów z kobietami + analiza (pdf, wartość 97 zł)


 

(zrzut ekranu z poradnika)


- 3 nagrania audio rozmów telefonicznych z kobietami prowadzące do spotkania (seks randka, bez kawy i ciasteczek) (mp3, wartość 97 zł)


BONUS:

Video "Jak ulepszyć swoje fotki za pomocą 3 różnych aplikacji na telefon"

"Generator Internetowych Randek cz. 1 i cz. 2"

- ebook "Generator Internetowych Randek 2: Facebook" (90 stron, format pdf) (wartość 57 zł)

- 18 moich uwodzicielskich rozmów (+ 15 starszych) z kobietami wraz z moimi komentarzami z Facebooka, Badoo itp. (warte 397 zł)

- WEBINAR dla klientów "Jak używać HIPNOZY do poderwania dziewczyny w internecie?" (wartość 77 zł)

 

Bonus: "Generator Internetowych Randek 1" (90 stron) (wartość 57 zł)

+15 moich uwodzicielskich rozmów z kobietami wraz z moimi komentarzami (warte 397 zł).

+ 2h nagranie audio mp3 z mojego szkolenia na żywo "Sztuka uwodzenia kobiet w internecie 2.0" (w cenie 397 zł)

zwykła cena 397zł, promocja dziś

199 zł

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, płatniczą lub Paypal:

 

 

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "BIR3" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

 

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

 

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci serii plików pdf i plików mp3

Pliki pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć je czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows).  No i sex randka gotowa :)

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika i mieć randki w sieci. 

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję na sposoby na randki w sieci i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną (sex randka), którą widzisz w internecie, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem próbując randki w sieci jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz pisać, zawarłem w "Biblii Podrywu w Internecie 3.0".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać. sex randka ? Nie ma problemu.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!

Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tinder, badoo, andki w sieci, randki w internecie, podryw w internecie, podrywanie w internecie, podryw na Facebooku, sex randka, randka w ciemno online, serwis randkowy, portale randkowe, darmowe randki, ogłoszenia towarzyskie, sympatia, sympatia.pl