Jak w 30 Dni Zbudować Mega Atrakcyjny Profil w Internecie i Nie Móc Opędzić się od Kobiet

I to Bez Bycia Przystojnym, Sławnym i Bogatym

(aktualne na 2022)


Za pomocą mojego nowego systemu pokaże Ci jak stworzyć lub przerobić swoje fotki, wstawić je na profil Instagrama, FB, Tindera. I wtedy dla dziewczyn od razu staniesz się wartym poznania, spotkania mężczyzną, bo Twoja atrakcyjność skoczy 10 razy w górę!

Zaczniesz umawiać się z kobietami urody modelek, nawet jeśli do tej pory nie miałeś "par" albo wszystkie Cię ignorowały

 

Zanim Ci wszystko opowiem, to na początek zapytam czy Ty też tak masz:

1. Brak par na Tinderze albo tylko z brzydkimi dziewczynami

2. Na Instagramie nie masz lajków, a dziewczyny ignorują Twoje wiadomości

3. Rozmowy na Tinderze, Badoo lub FB się urywają i nie ma ciągu dalszego

4. Dziewczyna pisze niemrawo, odpowiada pojedynczymi słowami jakby pisząc z Tobą miała sraczkę i ciągle nie chce się spotkać na żywo

5. Na Instagramie widzisz masy pieknych dziewczyn, ale są one dla Ciebie NIEDOSTĘPNE

 

To wszystko ma wspólny mianownik i jest nim Twoja ATRAKCYJNOŚĆ na fotkach tzn. jej BRAK . Kobieta w internecie widzi TYLKO Twoje fotki i tylko na ich podstawie podejmuje decyzje czy chce z Tobą pisać i Cię poznać czy nie.

 

Na Instagramie, Facebooku czy Tinderze 90% Sukcesu To TWOJE Fotki

 

Jeśli masz fotki w profilu, które nie pobudzają kobiet, to choćbyś pisał jak Casanowa i Wolter w jednym, to dziewczyna Ci nie odpisze, bo nie będzie zainteresowana.

Dlatego przystojni kolesie napiszą dziewczynom jakieś bzdury albo piszą od razu o seksie, a dziewczyny mimo to są chętne na spotkanie i na seks? Bo są atrakcyjni na fotkach i kojarzą się dziewczynom z seksem.

A kiedy Ty piszesz od razu o seksie, to nazywają Cię zboczeńcem i są oburzone. Bo nie jesteś dla nich atrakcyjny. Wszystko zmienia filtr, przez który dziewczyna na Ciebie patrzy.

Dla niej możesz być wart poznania i bzykania ALBO nie wart odpisania

I wtedy ciągle będziesz sam, wkurwiony na cały świat, Tindera i kobiety.

Pewnie jesteś zniechęcony nieudanymi próbami podrywania w internecie albo uważasz, że jesteś brzydki i dlatego Ci nic nie wychodzi.

Nie dziwię się. Nikt nas facetów w szkole nie uczy jak tworzyć zajebiste profile internetowe do podrywu dziewczyn. Nie byłeś uczony atrakcyjnej prezencji na fotkach, co się podoba dziewczynom na fotkach, a co nie. Niedawno zauważyłem, że faceci popełniają 7 głównych błedów na swoich fotkach i nawet NIE WIEDZĄ, że je robią! I te błedy popełniają nawet zaawansowani podrywacze. Nie są ich świadomi, bo często chodzi o małe detale na fotce niszczące cały komunikat. Ja też je popełniałem, ale na szczęście odkryłem ten problem i usunąłem.

To nie Twoja wina, że nie znałeś systemu podrywu w social mediach, wstawiania właściwych fotek, które wzbudzają zaciekawienie dziewczyn. Nikt na studiach nie uczy pisania z dzieczyną, aby ją podniecić i zaintrygować. Takie jest życie.

Gdybyś wiedział jakie fotki robić i wstawiać na Instagram czy Tindera, co napisać do dziewczyny, to byś teraz spędzał miło czas w łóżku z dziewczyną, zamiast czytać moje słowa.

 

Z dziewczyną jest jak z samochodem...

 

Na pierwszym biegu pojedziesz może 30-40 km/h, a silnik będzie wył jak zarzynana krowa. I nic więcej nie wyciśniesz. Na dwójce może do 70-80km/h. A i tak będzie to zarzynanie silnika.

I zakładam, że w randkach internetowych czy social mediach (Facebook, Instagram itd.) do dziś jeździłeś na pierwszym lub drugim biegu. A Twoje pełne możliwości to czwarty lub piąty bieg!! I prucie ze 200 km/h.

A spojrz na mnie, wyglądam przeciętnie albo wręcz brzydko, a jednak zdobyłem tyle kobiet w internecie, że byś nie uwierzył. Więc jeśli ja z takim wyglądem mogę, to Ty też. Każdy ma szanse nawet jak jest brzydki. To kwestia ulepszenia Twoich fotek, uwypuklenia INNYCH cech w profilu oraz posiadania SYSTEMU, który ułatwi Ci zagadanie w internecie, podryw i umówienie się na żywo z dziewczyną.

Teraz Social Media Narzucają Reguły Gry w Internecie

Jeśli masz słabe lub średnie fotki, to żadna dziewczyna nie będzie Tobą zainteresowana, nie masz par na Tinderze lub FB czy Badoo, a na Instagramie dziewczyny Cię ignorują. Game Over. Do tego tysiące innych facetów pisze do dziewczyn podbijając ich ego. Kobiety mają olbrzymi wybór w internecie, daltego Twoje fotki i profil muszą być NAJLEPSZE jak tylko się da.

Jeżeli jesteś sam jak palec, Twoje życie seksualne lezy i kwiczy, a jedyną kobietą uważającą, że jesteś przystojny to Twoja mama... to i tak możesz to zmienić na lepsze.

Pokażę Ci przykład. Ta sama dziewczyna, do której napisałem na Badoo mnie zignorowała, ale gdy do niej napisałem na Instagramie - odpisała i po kilku wiadomościach umówiła się ze mną.

Białe tło poniżej to zrzut ekranu z Badoo, czarne tło - zrzuty ekranu fragmentu z rozmowy z tą samą dziewczyną na Instagramie (ze względu na anonimowość nie umieszczam fotek dziewczyn z Polski).

Obecnie ładne dziewczyny na Tinderze są często zaspamowane wiadomościami od typowych przegrywów. Instagram daje Ci więcej opcji na pokazanie siebie w bardziej atrakcyjny sposób i zainteresowanie dziewczyny. Zresztą sporo dziewczyn częściej wchodzi na swój IG niż na Tindera.

 

Albo Twoje Fotki Podwyższają Twoją Atrakcyjność albo ją Niszczą

 

Zobacz - jestem łysy, mam brzuch, grubo ponad 40 lat, a dzięki mojemu systemowi fotek poznaję i podrywam dziewczyny nawet 25 lat młodsze. Nie musisz mieć auta, zegarka, zrobionych zębów, wystarczy że Twój profil i fotki oczarują dziewczynę, a ona będzie się niecierpliwić, żeby Cię poznać.

Niezależnie czy jesteś początkujący czy zaawansowany, zawsze mozna coś poprawić i wskoczyć o poziom wyżej. Zamiast umawiać się z przeciętnymi z urody dziewczynami, zacząć zdobywać o niebo ładniejsze lub nawet modelki. Takie do których tylko się modliłeś i waliłeś konia oglądając je na Instagramie.

 

10 proc. Atrakcyjnych Mężczyzn w Internecie Zgarnia 90 proc. Pięknych Kobiet, dla Reszty Zostają Przeciętne, Grubaski i Brzydule

Chcesz być w tych 10 procentach?


Ja chcę, zawsze chciałem, mimo że natura nie obdarzyła mnie urodą. Dlatego musiałem wymyśleć system, który zakamufluje moje braki w wyglądzie, a pokaże INNE ATRAKCYJNE MĘSKIE CECHY.

Jest jeden powszechny błąd, który popełniają faceci. Próbują wstawiać swoje fajne fotki, ale to nie działa, bo nie wiedzą, które fotki i detale na fotkach działają na kobiety, a które je odpychaja. Też ten błąd popełniałem latami.

Nawet przystojni kolesie popełniają błędy wstawiając niewłaściwe fotki (z niewiedzy), a to nie wywołuje efektu WOW u dziewczyny.

Kobiety na swoich fotkach „sprzedają” siebie jako męskie fantazje i marzenia – czyli seksowne lub wręcz półnagie fotki.

Dlatego Ty powinieneś "SPRZEDAWAĆ" na swoich fotkach... kobiece fantazje i marzenia :)

Generalnie mężczyźni nie do końca sami wiedzą co się kobietom podoba na zdjęciach. Moje fotki, które mi samemu się podobały i uważałem, że wyglądam na nich dobrze - kobiety odbierały jako co najwyżej średnie. Myślałem - WTF? Dopiero testy na kilku specjalistycznych portalach oraz na Instagramie otworzyły mi oczy.

Zacząłem kopać głęboko w psychologii kobiet i w tym czego one potrzebują (a jest tego trochę) na rdzennym, głebokim poziomie (poza stereotypowym wyglądem).

I doszedłem do tego, że trzeba połączyć wyniki testów fotek z tym czego kobiety pragną i o czym marzą. A potem dać im to "pod radarem".

Obecnie każda ładna dziewczyna ma Instagrama - to daje Ci ocean możliwości


Założyłem więc 5 nowych kont na Instagramie i eksperymentowałem z masą fotografii. Robiłem testy na Instastories, wrzucałem fotki, krótkie filmy, memy i patrzyłem, które zbierają polubienia, serduszka i które są najczęściej komentowane przez dziewczyny!

Wydawałem setki złotych na promocje profilów na Instagramie. Nawet pytałem dalsze znajome o opinię na temat moich fotek. Bliskie koleżanki są mało obiektywne, więc nie powinieneś polegać całkowicie na ich zdaniu. Po za tym to koleżanki, więc nie patrzą na Ciebie w kategorii seksu i związku.

Szukałem jaki jest współny mianownik fotek, które wywierają największe wrażenie na kobietach? Jakie cechy mężczyzny najlepiej jest pokazywać na zdjęciach? Jak się prezentować?

Okazało się w testach, że niekoniecznie wypozowane fotki modelingowe są najlepsze, nie zawsze uśmiechnięte, tajemnicze lub natchnione czy romantyczne pozy są najlepsze.

A kiedy po kilku miesiącach testów doszedłem do rozwiązania, podzieliłem to na kilka poziomów:

1. Przykuwanie uwagi dziewczyny + tajemniczość

2. Seksualna komunikacja! (fotki i rozmowa)

3. Usunięcie wszystkich zdjęć z cechami samca BETA i takich, które imponują facetom, a nie kobietom (większość nie umie tego rozróżnić)!

4. Cechy mężczyzny ALFA na fotkach!

5. Impulsy emocji (humor) i wzruszenia!

To wszystko razem zmieszane powoduje, że wyróżniasz się z tłumu i podobasz się dziewczynie. Wtedy ona chce Ciebie poznać, bo stajesz się facetem z jej marzeń. Dopracowanie swojego profilu na Tinderze, Instagramie, FB lub portalu randkowym to klucz do podrywu kobiet w internecie i seksu (albo miłości) ile tylko zechcesz.

Dziwne Przygody Tomka

Miałem ostatnio na mentoringu kilku klientów, którym usprawniałem ich podryw i tuningowałem atrakcyjność. Jeden z nich Tomek (imię zmienione), zdawał mi regularne relacje z wychodzenia na podryw. Zagadał do gorącej dziewczyny przed centrum handlowym.

Wszystko szło w miarę dobrze i ona spytała go, czy ma konto na Instagramie lub na FB? On jej odpowiedział, że nie korzysta z mediów społecznościowych. Dziewczyna spytała go dlaczego, a on odpowiedział coś w stylu, że nie lubi się pokazywać, nie lubi sztucznego blichtru.

Mówił, że od razu zauważył na jej twarzy zdziwienie i zniechęcenie. Powiedziała "Aha, ok, no spoko...", a potem zmyła się pod byle pretekstem. Nie dała mu kontaktu do siebie.

Wcale mnie to nie zdziwiło. Mamy epokę SOCIAL MEDIÓW. Jeżeli nie masz konta na FB, IG itp. to dla dziewczyn jest to dziwne. One zastanawiają się, co takiego ukrywasz? Może dziewczynę albo żonę? Gdzie jest problem? Czy jesteś jakimś świrem?

Dla kobiet jest to sygnał ostrzegawczy. Przez coś takiego faceci wyglądają na ofermy towarzyskie.

I jeśli nie masz dobrego wyjaśnienia na jej pytanie, to Twoja wartość leci w dół. Po prostu załóż sobie konto i nie mów dziewczynie, że nie korzystasz z mediów społecznościowych. No i zrób kompletny tuning swojego profilu według moich wskazówek.

Sporo moich czytelników pisało mi tak jak Tomek, że nie mają IG lub FB. Ale moja rada to: przestań być dumny z braku profilu IG/FB. To tak, jakbyś tracił olbrzymie ilości szans na poznanie kobiet przez swoje staroświeckie nastawienie. Bo nie mając social mediów, kobiety przeciekają Ci przez palce.

 

Gdy Twój Profil i Fotki są Świetne, to Nie Musisz się Męczyć się z Epickim Pisaniem Wiadomości do Dziewczyny, bo Twoje Fotki Robią za Ciebie Całą Robotę

Niezależnie czy to Tinder, Badoo, Fb, Instagram, Sympatia - czy jakakolwiek aplikacja, w której wstawiasz fotki

Jeśli wstawisz odpowiednie fotki, które jak magnes przyciągną jej uwagę, to napiszesz do niej, że wygląda ślicznie, podoba Ci się i zaciekawiła Cię, a ona z radością Ci odpisze. Ale musisz do tego mieć właściwy schemat profilu, fotki, które rozpalą jej ciekawość. I wtedy:

1. Dziewczyna bedzie chętnie z Tobą rozmawiać

2. Dziewczyna chętnie się spotka z Tobą na żywo

3. Dziewczyna będzie zauroczona, napalona i wyląduje u Ciebie w domu (albo u niej)

A koniec końców Ty będziesz szczęśliwy, skończysz z samotnością i bedziesz miał dziewczynę (lub kochankę, nie wiem co wolisz)

Nie musisz być przystojny jak model, bogaty jak Trump i mieć tysięcy followersów. Jesli odpowiednio dobierzesz fotki, komentarze, krótkie videa z telefonu według mojego systemu, to natychmiast zaczniesz komunikować najbardziej atrakcyjne i pociągające cechy dla kobiet.

Automatycznie pojawi się jej zaciekawienie i pociąg seksualny. Nie będziesz musiał pisać tego słowami, stosować skomplikowanych wzroców, tekstów i historyjek, bo fotki zrobią to za Ciebie.

"Ale Marcin, przecież ja nie jestem przystojny, a moje fotki lajkuje tylko mama, babcia i znajomi. Jak mam zainteresować sobą dziewczynę??".

Rozumiem Twój ból. Jesli nie znasz sposobu na swój profil i fotki to nie masz szans. Wiele razy to widziałem. Nawet przystojny model też może mieć problemy.

Bo nie chodzi tylko o wygląd, ale jakiego siebie i jakie cechy pokazujesz na fotkach, i czy Twój profil zachęca dziewczynę do bycia częścią Twojego świata? Czy opowiada o Tobie historię, która wciąga i intryguje dziewczynę?

Na szczęście pokażę Ci jak pokazywać zajebistą wartość na fotkach, nawet jeśli jeszcze jej nie masz dużo pieniędzy i statusu. To jeden ze sposobów, który odkryłem.

Czy Twój Instagram lub Tinder to Taśmociąg Dziewczyn na Randki i do Seksu?

 

Napisałem "Randki", ale może lepszym słowem byłoby "spotkań"? Może nie chcesz tracić czasu na kawy czy piwo, a wolisz spotkać się z dziewczyną od razu w mieszkaniu?

Poznawanie kobiet przez Instagram i Tindera (czy inne portale lub aplikacje, i tak wszystkie bazują na fotkach) ma wiele zalet. Nie musisz nigdzie wychodzić z domu, możesz pisać do wielu kobiet i wyszukać sobie takie, które maja podobne zainteresowania do Ciebie (Instagram).

Ja tak robię, kiedy zamulam w domu, bo się przeziębiłem i czeka mnie tydzień leżenia w łóżku. Albo gdy jest lockdown (odpukać) i trzeba siedzieć w domu. Używam fotek, kilku sekundowych video, Instastories, wpisów na Instagramie albo przesuwam na Tinderze, Sympatii, Badoo itp. A moje fotki odwalają za mnie 3/4 całej pracy.

Po to stworzyłem cały system, aby dziewczyny mnie zauważały i chciały poznać. I gdy masz 10 dziewczyn zainteresowanych Tobą, chcących się z Tobą spotkać, to łatwo jest sobie którąś wybrać na stałe, prawda? Przecież o to chodzi, abyś miał wybór i nie musiał spotkać się tylko z tą jedną (średnia ładną) co była zainteresowana. Raz na miesiąc. Bo nie masz wyboru.

Tu chodzi o strategię, a nie tylko o sam wygląd. Strategię, która podciągnie trzykrotnie Twoją MĘSKĄ ATRAKCYJNOŚĆ i da Ci dostęp do dziewczyn, które kiedyś by Ciebie olały.

Jeżeli Twój Instagram (czy fotki na Tinder) jest kiepski, fotki średnie, to nieważne, co napiszesz do dziewczyny, to i tak nic z tego nie wyjdzie. I odwrotnie – jeśli masz super fotki i profil Instagramowy (Tinder), to nawet jeśli Twoje pisanie z dziewczyną będzie przeciętne – to i tak się z nią umówisz..

Co najlepsze nie musisz być przystojny jak Dicaprio czy bogaty jak Lewandowski, aby zrobic super profil. Możesz mieć przeciętną twarz, ale jeśli zrobisz super profil i odpowiednie fotki - to będziesz miał wiele kobiet, z którymi się umówisz.

Chcesz mieć codziennie spotkanie z nową kobietą z dowolnego Instagrama, portalu randkowego, Facebooka lub Tindera?

Sam zdecyduj czy chcesz poznawać kobiety i mieć z nimi:

- poważne, szczęśliwe i udane związki

- wiele otwartych, niezobowiązujących relacji

Niezależnie jaki jest Twój cel na tym etapie życia - pomogę Ci go osiągnąć.

Wiesz, możesz wszystko robić samemu, wymyślać koło od zera, rok testować fotki samemu, próbować zagadywać na pałę do dziewczyn na IG, Tidnerze lub Facebookowych Randkach. ale ile stracisz czasu i okazji na poznanie dziewczyn?

Możesz ominąć i stracić idealną dziewczynę dla siebie. Możesz też nie robić nic i zostać mnichem. Albo możesz ekspresowo wszystkiego dowiedzieć się ode mnie. Wtedy w trzy godziny przejdziesz cały materiał, w kolejne dwie zmienisz swój profil i zaczniesz poznawać dziewczyny.

Może nie starczyć Ci wolnego czasu na inne hobby, bo będziesz miał dni obłożone spotkaniami i seksem. A ile czasu i stresu sobie zaoszczędzisz?


serwis randkowy Nazywam się Marcin Szabelski i w społeczności uwodzenia znany jestem jako "Adept". Zajmuję się profesjonalnym uwodzeniem od 2005 roku czyli już ponad 16 lat. Mam teraz 46 lat i w ciągu ostatnich 16 lat spałem z bardzo wieloma wybranymi przez siebie pięknymi kobietami (nie pytaj po ile razy).

Pokaże Ci moje błędy, które popelniałem latami robiąc fotki. Nie rób ich i nie marnuj swojego życia. Młodość, czas na podrywanie i  szaleństwa jest krótka.

Jeśli chcesz poznać metodę podrywu i tworzenia najlepszych fotek oraz proflu na Instagramie, Facebooku i Tinderze, który da Ci tyle dziewczyn ile zapragniesz, to mam dla Ciebie:

Biblia Internetowych Randek VIP (2021)

podryw w social media (Instagram, FB, Facebook Randki) + Tinder

 

 

Moduł 1: Twoje najlepsze fotki na IG, FB i Tinder

Które fotki wstawiać na Instagram i Tindera. Na podstawie 20 lat doświadczeń w podrywie internetowym

26 wskazówek jak wyglądać lepiej na fotce, jak wygladac bardziej mesko i atrakcyjnie. Zastosujesz je w 5 minut

Jak i kiedy robić fotki, w jakich pozach, aby wygląć na seksownego i przystojnego faceta

Jaką fotkę wstawiać na profilowe zdjęcie i otrzymać 3 razy więcej wiadomości

Jak stworzyć epicki profil na Instagramie, FB i Tinderze, aby przyciągał kobiety jak magnes - mój zestaw reguł

24 Najczęstsze błędy jakie popełniają faceci na fotkach. 7 z nich nawet nie wiesz, że je robisz

W jaki sposób i na jakich portalach testować atrakcyjność swoich fotek, aby wybrać najlepsze

12 głównych cech ALFA (atrakcyjnego mężczyzny które możesz pokazać na swoich fotkach, aby zadziwić / rozkochać dziewczyne w sobie Każdą z tych cech alfa pokazuję na przykładowych fotkach, abyś dokładnie wiedział jak prezentować je na swoim profilu IG lub Tinder

Jak stworzyć swój wizerunek i obraz na IG/FB, aby stać się ultra atrakcyjnym dla kobiet

12 cech SAMCA BETA, które przypadkiem pokazujesz na fotkach i rujnujesz pierwsze wrażenie

Jak na fotkach pokazywać swoja wysoką wartość, nawet jeśli jeszcze nie masz jej zbyt wiele

Fotki, których NIE WOLNO Ci wstawiać na profil IG, FB i Tindera, bo dziewczyna zniknie i nigdy nie wróci

Zły chłopak vs dobry – w jakim kierunku się pozycjonować i dla jakiej kobiety? No i jak to pokazać na fotkach

Które fotki wywołują u kobiet zauroczenie i intrygują?

Jakie tematy fotek są dobre na Instastory, a które są lepsze na fotki albumowe?

 

Zdradzę Ci 3 poziomy atrakcyjności w zależności od posiadanych pieniędzy i sekret jak emanować wysoką wartością na fotkach, nawet jeśli jeszcze zarabiasz mniej niż średnia krajowa

 

12 cech samca BETA, które przypadkiem pokazujesz na fotkach, a  nie chcesz pokazywać ich na FB i Instagramie

Jak w subtelny sposób pokazać, że jesteś atrakcyjny dla wielu kobiet i wzbudzać w nich zazdrość

Jak pokazywać siebie na fotkach z imprez, aby intrygować i podobać się dziewczynom

5 sposobów, aby pokazać dziewczynom ze jesteś liderem i masz autorytet u ludzi

Zobaczysz, które gadżety zwiększają Twoją atrakcyjność na fotkach, a które ją niszczą

Typy fotek przez które nie podobasz się dziewczynom i tracisz szanse na poznanie atrakcyjnej dziewczyny

Pokażę Ci jak sekret stworzyć zajebiste konto na IG / FB / Tinder nawet jeśli Twoje życie i styl życia jest beznadziejny, jesteś ubogi, masz zero podróży i dziewczyn też.

Które fotki skłaniają kobiety do napisania do ciebie

Jak podpisywać fotki lub video, aby dziewczyny same się angażowały w Ciebie      

Jakie fotki lub detale podobają się  dziewczynom i skłaniają je do polubienia Ciebie

Które fotki rozbawiają kobiety - zdradzam zagadki kobiecego poczucia humoru

Opisy profilu przykuwające uwagę dziewczyny – najnowsze trendy

Jak pokazywać uroczą stronę siebie, aby serce dziewczyny  rozpłynęło się jak masło na patelni

Gdzie i jakie robić fotki, aby wyglądać dużo lepiej i wyglądać jak alfa,  człowiek sukcesu, mężczyzna o wysokiej wartość

Jak pokazywać pewność siebie na fotkach - najlepsze pozy i ujęcia

Jak pokazywać swoje sukcesy i status, aby wyglądać epicko na zdjęciach i nie być odebranym jako chwalipięta

Jak odzróżniać spoko fotki od tych NAJLEPSZYCH? Te małe detale, o których nie wiesz, mogą dużo zepsuć

Moduł 2: Twój seksualny sterotyp pod konkretny typ dziewczyny

Jak być w typie kobiet, które Ci się podobają - seksualne archetypy na IG

Jeśli szukasz związku – jakie fotki wstawiać

Jeśli szukasz przygody i seksu – jakie fotki wstawiać

4 typy najbardziej atrakcyjnych profili facetów - ulepszysz wygląd profilu Instagram o 30%

4 najważniejsze typy kobiet na Tinderze i jak do nich zagadać, aby nie spalić od razu tematu.
Już ta jedna rzecz da Ci kilka razy więcej szans na poznanie fajnej dziewczyny

 

Moduł 3: Magia Instastory - jak to wykorzystać w podrywie

Jak wzbudzać mega zaciekawienie kobiet przez swoje Instastory - jakie wstawiać fotki i video

Jak reagować na fotki i Instastory nieznajomej dziewczyny, aby zostać zauważonym i zaciekawić ją

Co pisać w komentarzach pod jej zdjęciami lub relacjami na IG, aby się wyróżnić

Czy lajkować jej fotki czy nie, a jeśli już to które?

Jak wykorzystać moc Instastory do ulepszenia fotek na Tindera

Jak sprawdzić, które fotki wzbudzają zainteresowanie kobiet, a które tylko marnują miejsce?

Jak reanimować rozmowy wykorzystując Instastory

 

Moduł 4: Jak poznawać dziewczyny na Instagramie / FB / TINDER

I jak poznawać dziewczyny w realu i przejść z nimi na pisanie na IG / FB

 

Jak wyszukiwać odpowiednie dziewczyny na IG za pomocą Geolokalizacji

Co pisać w pierwszych wiadomościach na IG i Tinder (2021+), aby nie zanudzić dziewczyny i przebić się przez setki wiadomości konkurencji

Jak sprawić, aby dodała Cię na IG /FB, aby móc potem z nią pisać

Jakie fotki wysyłać do dziewczyny już w trakcie rozmowy (inne niż te co masz na profilu) i nakręcić ją na siebie

Pierwsza VIDEO rozmowa, jak się przygotować i wywrzeć wrażenie na dziewczynie

Jak ponownie reinicjować starsza rozmowę, która kiedyś wygasła


A czy wiesz co odpisywać na testy dziewczyny np. „a dlaczego do mnie napisałeś?” , „często piszesz do nieznajomych dziewczyny na IG?”,  "czy jesteś tylko zainteresowany przelotną znajomości na Tinderze?” lub „czego oczekujesz po naszej znajomości?”, „czego szukasz na Tinderze?” po co chcesz się spotkać?” „nie wiem czy mogę Ci zaufać” itp.

Zdradzę Ci co jej odpisać, aby rozwiać jej obawy i spotkać się na żywo. Dzięki temu doprowadzisz waszą znajomość do szczęśliwego końca.

W jakich pozach i pozycjach robić fotki, aby były najbardziej atrakcyjne?

Jak wykorzystać social media do wyjścia z FRIENDZONE

Które emotki wysyłać dziewczynie, aby wywrzeć silniejsze wrażenie

Jak zauważać i wykorzystywać nietypowe detale w otoczeniu do zrobienia epickiej fotki i wyróżnić się na tle konkurencji

Sposoby, na przejście do spotkania na żywo bez problemów

Jak wykorzystać moc IG do odzyskania byłej dziewczyny

 

BONUS: 1. Jak umawiać się na seks spotkanie i rozwiewać wszystkie obawy kobiet przed spotkaniem

2. GOTOWE SKRYPTY i SCHEMATY na początek rozmowy z kobietą, aby doprowadzić do spotkania

3. Jak zbierać followersów i budować swoje konto na IG

4. Jakie gadżety zakładać do zdjęć, aby podwyższyć swoją męską atrakcyjność

5. Jakie fotki z jedzeniem wstawiać na profil?


Poznaj Największe Tajemnice Podrywu w Social Mediach.

Skoro ja mogę mieć masy chętnych kobiet z IG/FB i Tindera, to Ty też możesz!

Oto Mój KOMPLETNY SYSTEM (2021+), Który Rozwiąże Twoje Problemy z Poznawaniem Kobiet Przez Internet i Social Media

Tak! Chcę mieć zajebisty profil na IG/FB i przyciągać piekne kobiety jak magnes.

 

- VIDEO "Biblia Internetowych Randek VIP: Instagram, FB, Tinder 2021+" (5h) (video, wartość 397 zł)

- checklista poprawek do swojego profilu i zdjęć (pdf, wartość 97 zł)

- webinar dla klientów Q&A "BIR VIP" z odpowiedziami na pytania (wartość 197 zł)


- skrypt ze schematami rozmowy od początku do umówienia się z dziewczyną (pdf) (wartość 97 zł)


BONUS (wartość 97 zł):

Video "Jak ulepszyć swoje fotki za pomocą 3 różnych aplikacji na telefon"

 

zwykła cena 797zł, promocja dziś:199 zł

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, płatniczą lub Paypal:

Możesz też zapłacić kartą płatniczą przez STRIPE (wybierz opcję STRIPE w panelu zakupowym)

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem i hasłem do zalogowania się do systemu z kursem i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "BIR VIP" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Marcin, Ale Dlaczego Już Dziś Powinienem Kupić Twój Kurs?


To proste, z każdym dniem gdy nie stosujesz tego systemu inny facet właśnie podrywa dziewczynę, z którą Ty byś mógł się spotkać i mieć z nią związek lub przygodę. Okazje przechodzą Ci koło nosa. Mając za pasem moją wiedzę i doświadczenie wyprzedzasz resztę facetów i seks z kobietami jest na wyciągnięcie ręki.

Szkoda tracić czas. I kobiety.

Wiem, że możesz czuć wstyd przed wyjściem z domu i podchodzeniem do kobiet, może brak Ci znajomych, którzy by Cię wspierali. Może nie masz wiary w to, że Ci sie uda? Może masz stare, złe wspomnienia i doświadczenia z kobietami ?

Rozumiem to, bo kiedyś miałem tak samo. Byłem w "Twoich butach". To wszystko minie, gdy poznasz system skuteczny i przetestowany przeze mnie. Zamiast robić to samo od lat, co nie daje Ci żadnych sukcesów.

Już w tym tygodniu będziesz mógł umówić się z kobietą na randkę nawet jeśli od dawna klikałeś, klikałeś i nic z tego nie wychodziło.

Być może tak jak ja, wybierasz poznawanie kobiet w sieci, bo nie masz czasu lub możliwości wychodzenia do klubów lub na różne imprezy. Obowiązki życiowe też zabierają czas. A w sieci łatwiej jest napisać do nieznajomej kobiety wiadomość niż poznać ją na ulicy czy w klubie. Ja sam kiedyś, wiele lat temu, nie miałem odwagi podrywać kobiet w dzień, dlatego zaczynałem od randek internetowych.

Wydawało by się, że nie ma nic prostszego niż napisać wiadomość do singielki na portalu randkowym, FB, IG czy Tinderze. Przecież ona też kogoś tu szuka. Jednak wbrew pozorom, wcale nie jest to takie łatwe. W zdecydowanej większości mężczyźni są najczęściej ignorowani w Internecie i wogóle nie wiedzą dlaczego.

Dla kogo mój poradnik będzie idealny?

1. Dziewczyny Cię ignorują w internecie, albo odzywają się tylko brzydkie (bo słabe fotki)

3. Nie masz par na Tinderze (bo słabe fotki)

2. Na FB i FB randki czy IG dziewczyny nie reagują na Twoje wiadomości (bo słabe fotki)

4. Dziewczyna nie angażuje się w rozmowę, a po krótkim czasie przestaje odpisywać (być może przez słabe fotki)

5. Dziewczyna pisze, ale nie chce się spotkać i ciągle wymyśla powody z dupy (często przez słabe fotki)

6. Chcesz się spotkać z dziewczyną na seks, ale ona odmawia, bo ciągle ma jakieś obawy (to kwestia rozbicia jej wymówek i obaw)

A dla kogo nie jest mój poradnik?

Dla wielbicieli filmów porno i bajek dla dzieci, którzy myślą że po jednym zdaniu lub samym tylko kupnie kursu dziewczyna ściągnie majtki i rzuci się na niego, a potem zawoła jeszcze koleżankę.

Dlatego jeśli wierzysz jeszcze w świętego Mikołaja, to lepiej nie kupuj mojego kursu. Nie chcę Cię rozczarować ;) System jest dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie, swój profil w sieci i chcą poznawać kobiety, aby mieć z nimi ciekawe relacje i dużo seksu. I takim osobom chcę pomagać osiągnąć ich cele.

 

Ale czy to jest dla mnie?

Kurs jest dla każdego, kto chce poznawać piekne dziewczyny, ale do tej pory nie mógł, bo miał średniej jakości fotki. Nie wiedział co działa na kobiety, a co nie. Nie wiedział jak pokazać sowje zalety na fotkach. Jesi nie jesteś klasycznie przystojny, to jedyna droga do sukcesu, to pokazanie na fotkach w atrakcyjny i odpowiedni sposób szeregu cech alfa oraz wzbudzenie emocji. Uwypuklenie kobiecych pragnień, aby oglądając Twoje fotki kobiety chciały Cię poznać i były Ciebie spragnione. Jest to do zrobienia.

Czy to się sprawdzi w moim przypadku?

Absolutnie, może nie zostaniesz Bradem Pittem, ale możesz o 20-30% zwiększyć swoją atrakcyjność tylko przez samą wymianę fotek na lepsze (pokażę Ci jak to sprawdzić) i usunięcie starych. A gdy Twój profil będzie lepszy, to za pomocą kilku wiadomości zainteresujesz dziewczynę, a potem umówisz się z nią na randkę lub seks (co wolisz)

A jeśli nie używam Instagrama ani Facebooka?

Nie szkodzi, poradnik skupia się na tym, aby Twoje wszystkie fotki ulepszyć i zwiększyć ich impet emocjonalny. Czyli żeby wpływ Twoich fotek na kobietę był silniejszy, a wtedy umówienie się z nią to już pestka. Nie ma znaczenia czy to Instagram, GB czy Tidner czy Sympatia. W każdym systemie (portalu) randkowym obecnie ponad 90% sukcesu to twoje fotki. Albo Cię promują albo lądujesz samotny w czarnej dupie.Czy dam radę?

Tak, kurs na setkach przykładów pokazuje jakie fotki robić, jak je testować, jak ulepszać, jak podpisywać, jak pisać z dziewczyną, jak ją pobudzać do rozmowy. Do tego dołączyłem krótkie podsumowanie, w którym jest punktowa lista zmian, które trzeba zmienić w profilu i fotkach, abyś niczego nie pominął.

 

Mój System Będzie Zdobywać Dla Ciebie Dziewczynę Za Dziewczyną i to Bez Wychodzenia z Domu.

 

Teraz jest czas na Twoją decyzję:

Przed Tobą Znajduje Się KOMPLETNY SYSTEM do podrywania kobiet w internecie, zwłaszcza w social mediach IG, FB lub Tinder. Możesz albo dać sobie spokój i wszystko pozostaje tak jak było. Liczyć na to, że kobiety same zaczną do Ciebie pisać, co się raczej nie zdarzy. Będziesz potem narzekać na kobiety i mówić jak większość facetów, że „kobiety na sieci są dziwne" albo "kobiety w necie są tylko dla jaj i nie chcą nikogo poznać ".

Im szybciej się dowiesz, tym większe są szanse, że będziesz szczęśliwy kobietą, (albo będzie po prostu sex randka)

Zero randek, zero kobiet, zero seksu. Bo inny facet Cię wyprzedził. Chcesz tego? Ja bym nie chciał. I niechcę też tego dla Ciebie.

„Biblia Internetowych Randek VIP” to system uwodzenia, który jest prosty i każdy facet może szybko osiągnać duże rezultaty (np. sex randka).

Dzięki wielu moim przykładom zawartym w tym systemie, będziesz mógł z miejsca zacząć podrywać kobiety w sieci i zmienić twoje życie. Sam się przekonasz jakie to proste.

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

 

1. Czy to naprawdę działa w internecie?

Tak. Moja metoda uwodzenia kobiet w social mediach i ogólnie internecie polega na stworzeniu maksymalizacji atrakcyjności i podkręceniu profilu w internecie, a potem na budowania ciekawości i napięcia seksualnego w kobiecie, rozbrajaniu jej obaw przed spotkaniem, i wyróznianiu się z pośród setek innych facetów. Dzięki temu, że oddziałowuje na zakorzenione w kobiecie wzorce seksownego mężczyzny, to sprawia że kobieta zaczyna odczuwać zainteresowanie i pociąg do Ciebie, nawet jeśli nie jesteś "społecznie" zbyt atrakcyjny, nie masz super wyglądu, ubrania, kasy czy sławy. Krok po kroku budowana jest ciekawość kobiety i "pod radarem" tworzy się napięcie seksualne. Wtedy kobieta pragnie się z Tobą spotkać. Metoda sięga głęboko w podświadomość i ukryte pragnienia kobiety "włączając" w niej fantazje i pociąg do mężczyzny.

 

2. Czy te techniki zadziałają dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny, niezaleźnie od wyglądu, dla każdego który krok po kroku zastosuje te techniki. W kursie znajdziesz setki moich fotek i przykładów. Gotowe schematy tego co mówić w konkretnych sytuacjach i do konkretnych kobiet. Tak, aby kobieta zamiast myśleć o zakupach, to myślała o Tobie i wyobrażała was sobie razem np. w łóżku.


3. Czy te sposoby zadziałają na każdą kobietę.
Każda kobieta jest nieco inna, dlatego w kursie VIP zawarłem WIELE różnych schematów i styli uwodzenia. Profilowania fotek pod różne typy KOBIET. Wystarczy, że wybierzesz z całego poradnika TYLKO te rzeczy pasujące do Ciebie, pod te kobiety, które Tobie się podobają. Potem je zastosujesz będziesz miał efekty czyli randki i seks z pieknymi kobietami z internetu.

Niezależnie czy to portale Instagram, Facebook, Badoo, Tinder czy Sympatia.

 

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

Ok, więc ile jest wart mój system podrywu w sieci?

Dzięki tym umiejętnościom przestaniesz wysyłać kobietom wirtualne "prezenty", chodzić na drogie randki, kupować abonamenty na drogich portalach randkowych. bardzo możliwe, że poznasz sobie dziewczynę (albo dziewczyny).

Szkolenie z uwodzenia: 3000 zł

Drogie randki: 500-1000 zł / miesięcznie

Abonament Tinder+ ok. 80-100 zl miesiecznie

Tak naprawdę to mój system nie kosztuje więcej niż 2 wyjścia do klubu wliczając w to drinki i ewentualną taksówkę. Albo 2-3 randki. A dzięki niemu Twoje życie się odmieni.

Dobrze wiesz, że CENA przestaje miec znaczenie kiedy dostaniesz DOKŁADNIE to co chcesz!! I wtedy wszyscy są zadowoleni.

"Biblia Internetowych Randek VIP " jest dla Ciebie Chroniona Gwarancją Satysfakcji.

To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

NIC NIE TRACISZ. 

“Jesteś wolny od ryzyka 
gwarancja zwrotu pieniędzy"

Nic nie ryzykujesz kupując to szkolenie. To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to moment na to aby polepszyć moje życie erotyczne i kontakty z kobietami.

100% gwarancja zwrotu pieniędzy. Oto jak to działa:

Jeśli w ciagu 30 dni sam uznasz, że mój poradnik nie jest dla Ciebie, że go nie potrzebujesz i nie przyda Ci się ta wiedza, to ja bez żadnych problemów zwrócę Ci całą kwotę. Anuluję Twoją transakcję i cała wpłacona przez Ciebie kwota wróci na Twoje konto. Bez pytań, bez kłopotów. Po prostu. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


 

Ja, Marcin "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem uwodzenia w social mediach "Biblia Internetowych Randek VIP" osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Niektórych autorzy ukrywają się pod zmyślonymi danymi, w photoshopie obrabiają zdjęcia z portalu.

Nie mają odwagi pokazać swojej twarzy. Obiecują Ci zwrot pieniędzy jeśli będziesz niezadowolony, ale kto zwróci Ci Twój stracony czas i wymarzoną kobietę??


Mój system uwodzenia w sieci jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Marcin "Adept" Szableski


Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa. Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczny sposób na randki w sieci.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony .

 

Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?

Nawet uwodziciele, skuteczni w realu mogą mieć kłopoty na internetowych randkach.

Znam jednego świetnego uwodziciela. Wiele lat traktował z góry internetowe randki. Niedawno założył sobie profil na Sympatii i próbował podrywać. Niby na początku mu szło dobrze, bo pisały do niego jakieś kobiety. Ale przyznał, że mu się one wogóle nie podobały.Spotkał się z jedną i rozczarował. Z innymi jakoś "nie mógł się dogadać" i "nie miał do nich cierpliwości". Wogóle nie szła mu ta internetowa "przygoda".

Po miesiącu rzucił w cholerę Sympatię i wrócił do uwodzenia kobiet w ciągu dnia. Nie zagrzał w internecie miejsca na długo. Podobnie jak 97% innych facetów.

Gdyby wiedział, że wystarczy tylko poznać specyfikę internetowych randek, zastosować kilka trików z profilem, umiejętnie rozmawiać z kobietami w sieci to... miałby bardzo duże sukcesy. Nie wychodząc wogóle z domu.

Tak! Chcę mieć zajebisty profil na IG/FB i przyciągać piekne kobiety jak magnes.

 

- VIDEO "Biblia Internetowych Randek VIP: Instagram, FB, Tinder 2021+" (5h) (video, wartość 397 zł)

- checklista poprawek do swojego profilu i zdjęć (pdf, wartość 97 zł)

- webinar dla klientów Q&A "BIR VIP" z odpowiedziami na pytania (wartość 197 zł)


- skrypt ze schematami rozmowy od początku do umówienia się z dziewczyną (pdf) (wartość 97 zł)


BONUS (wartość 97 zł):

Video "Jak ulepszyć swoje fotki za pomocą 3 różnych aplikacji na telefon"

 

zwykła cena 797zł, promocja dziś:

(potem zamykam sprzedaż i nie będzie można kupić)

199 zł

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, płatniczą lub Paypal:

Możesz też zapłacić kartą płatniczą przez STRIPE

(wybierz opcję STRIPE w panelu zakupowym)

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem i hasłem do zalogowania się do systemu z kursem i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "BIR VIP" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

 

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

 

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz na pocztę internetową link do zalogowania się w systemie, w ktorym umieszczone sa filmy video (ktore mozesz tam od razu ogladac) i bonusowe pliki do pobrania.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika i mieć randki w sieci. 

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal, Stripe

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.), kryptowaluty

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal lub Stripe

zobacz rysunek poniżej:

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję na sposoby na randki w sieci i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój poradnik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną (sex randka), którą widzisz w internecie, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem próbując randki w sieci jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz pisać, zawarłem w "Biblii Podrywu w Internecie VIP ".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać. sex randka ? Nie ma problemu.

PS4: Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!

Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () uwodzenie.org

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2021 Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.