„Californication” – uwodzicielskie plusy i minusy

Dziś kilka słów o serialu “Californication” i jego głównym bohaterze – Hanku Moodym. Lubię ten serial i humor w nim. Ci którzy nie są naturalnie zbyt weseli lub są zbyt sztywni to powinni oglądać każdy odcinek. Oczywiście jest to serial i wizja scenarzysty na kwestie podrywu i atrakcyjności facetów. Nie masz zielonego pojęcia czy scenarzysta serialu był dobry z kobietami. I na ile to co się dzieje w tym serialu jest realne.

Główny bohater, Hank Moody  jest wziętym pisarzem, który przeżywa przeróżne przygody w medialnym światku Hollywoodu. Ma różne problemy z córką, żoną i masy kobiet przepuszczanych przez swoje łóżko 🙂  Zaraz Ci powiem co sprawia, że  postać (stereotyp)  Hanka Moodego jest atrakcyjna dla kobiet. Ale zanim to zrobię, to uprzedzę Cie tylko, że to jest fikcja literacka i nie powinieneś się tym bezgranicznie inspirować lub zachwycać. Ani modelować na ślepo.

Niemniej z niektórych zachowań  H.M. możesz bez problemu wyciągnąć coś dla siebie. Po pierwsze – seksualność HM. On cały czas żartuje i droczy się seksualnie z kobietami wokół niego. Po drugie jest mega wyluzowany w podrywie i w kwestiach seksualnych. Pewne rzeczy, które działają dla niego w serialu IDENTYCZNIE działają na żywo w realnym świecie na kobietach. Hank zawsze łączy humor i seksualność. Rób tak samo  🙂  Niesamowici romantyczni i wzniośli uwodziciele w stylu filmu filmu „Don Juan De Marco” są fajni na filmach i w niektórych scenach filmowych, ale jako całościowe podejście to możesz to między bajki i filmy hollywoodzkie włożyć.

 

Hank nie przeprasza za swoją seksualność i zawsze pcha sprawy do przodu. Nie obawia się reakcji kobiety, a jeśli nawet jest ona negatywna to w ogóle się nią nie przejmuje. Sięga po „swoje”. Jest też obrońcą bliskich. Zawsze stara się chronić swoją córkę i ex żonę. Czy to w czasie fizycznej napaści czy słownej obrazy. Zawsze.

Wszystko to jest fajne.  Co więc nie jest ?

Tak jak i wielu innych serialach oraz filmach hollywoodzkich, nie jest do końca jasne co Hank robi, że dziewczyny tak od razu z miejsca do niego lgną. Jest w serialu założone z góry, że HM jest atrakcyjny i kobiety są nimi zainteresowane. Tak fabułą zakłada, one są nim zaintrygowane od pierwszego słowa. Naprawdę sądzisz, że w Hollywood autor 2-3 książek jest tak społecznie pożądany jak co najmniej Brad Pitt?  Zdziwiłbyś się.

 

NIESTETY, w tym serialu jest w podtekście  przekazywane – MUSISZ BYĆ SŁAWNYM PISARZEM, przebywać w ŚWIATKU MEDIÓW, ZNAĆ SIĘ OSOBIŚCIE Z GWIAZDAMI I CELEBRYTAMI – to wtedy (i tylko wtedy) zasługujesz na piękne kobiety. Ty sam w sobie nie wystarczysz. Nie możesz mieć kobiet. Nie ma w serialu kolesia dobrego z kobietami i nie spełniającego powyższych warunków.

 

Uważaj na to, bo oglądając możesz sobie nieświadomie zainstalować ograniczające przekonanie typu „piękne kobiety lecą tylko na sławnych ludzi” itp.

Albo „tylko gwiazdy rocka mają takie niesamowite seks przygody”. A to bzdura. W cale nie musisz być na czubku drabiny społecznej, aby spać lub mieć związki z pięknymi kobietami. Hank Moody na ogół rzadko wykonuje zimne podejście do nieznajomej kobiety. Na ogół jest przedstawiany przez znajomych i jest to podryw w tzw. „kółku znajomych”.  Jeśli robi takie podejście to praktycznie zawsze mu idzie jak z płatka. A w życiu na ogół jest odwrotnie. Dużo łatwiej jest uwodzić wśród  swoich bliższych lub dalszych znajomych, na domówkach itp. sytuacjach, gdy zostałeś przedstawiony dziewczynie. Trudniej jest uwodzić podchodząc  kompletnie obcej kobiety w klubie, internecie czy w sklepie. Dlatego bądź świadom plusów i minusów „Californication”, a potem ciesz się z oglądania tego serialu 🙂

Bo ogólnie mówiąc warto. Choć może nie do tego, uczyć się uwodzenia z serialu.

Adept

ps. Jeśli chcesz dokładnie zrozumieć psychologię kobiet i zacząć być świadomy jak naprawdę wygląda uwodzenie, na co kobiety reagują emocjami, widzieć jak rentgen co się dzieje między ludźmi to polecam Ci mój ebook  Generator Randek  www.Generator Randek.pl

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Avatar
  Tomek

  Hej Adepcie,

  Znasz jeszcze jakieś ciekawe seriale (podobne do Californication) lub filmy, które powinien obejrzeć uwodziciel ?

  16 września 2014 at 07:03 - Odpowiedź
  • Adept

   Ze starszych to na pewno „Przyjaciele”. Z nowszych podobno „Jak poznałem waszą matkę”, nie oglądałem jeszcze, powtarzam tylko to co mi mówiono.

   17 września 2014 at 05:55 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
12 Zasad Skutecznego SMS-owania z Dziewczyną

Smsy wbrew przeróżnym teoriom potrafią zrobić wiele dobrego dla Twojej znajomości z kobietą. Zarówno przed pierwszym spotkaniem jak i przed...

Zamknij