„Flirt commando” na cenzurowanym cz.1

Właśnie wszedłem sobie na stronkę  Flirt-commando (update 2018: nie ma już tej strony, zostały tylko filmy na YouTube)  gdzie odbywa się na obóz flirtowania pod patronatem Bruno Banani, producenta perfum. 9 facetów, aspirujących podrywaczy, spędza czas na Ibizie bawiąc się i ucząc flirtowania. Grzechem by było nie obejrzeć tego reality show i nie skomentować 😉 9 facetów z całej Europy (w tym jeden Polak) będzie się uczyć podrywu od niejakiej Niny Deissler. Jak się później okaże niezbyt kompetentnej. W tym wpisie omówię  dwa odcinki – Intro i odc. 1
Zaczynajmy 🙂
Odc.  „Wprowadzenie”

1:01 „Wprowadzenie”

Nasza, jak sama siebie określa najlepsza instruktorka flirtowania w Europie, Nina zaczyna od sprzedania chłopakom nie działających rad typu „musicie być wyluzowani i cieszyć się swoim towarzystwem” – KOCHAM TAKIE RADY :).

Do pomocy ma dwie koleżanki na których nasi bohaterowie będą uczyć się flirtu. Są ładniejsze niż nasz MASTER COACH, pewna pociecha…Nina przedstawia je jako bardzo naturalne… fajnie, to bardzo łatwe jak to nie na Tobie leży ciężar zainteresowania sobą drugiej osoby :)I pora na nasze ambasadora marki BB – Patryk Kuan- zaczyna od oczywistej rady , zę jeśli dziewczyny podchodzą obok do Ciebie na plaży i zaczynają pryskać się wodą to pewnie chcą żebyś je poznał – odkrywcze :). Chciałbym go za jego przemądre rady objechać, ale jest łysy tak jak ja wiec mu wybaczam 🙂

Patryk – „Jeśli jesteś w świetnym nastroju – niech to dziewczyny zobaczą„. TO BYŁO TAK GENIALNE W SWOJEJ PROSTOCIE!! Dlaczego ja sam na to nie wpadłem ???? 😉

OK, a na poważnie: problemem wielu facetów przy poznawaniu kobiet nie jest pokazanie jak świetnie się bawisz (gdy bawisz się świetnie) i żeby dziewczyny to zauważyły. PROBLEMEM JEST TYLKO JAK ZROBIĆ, ŻEBYŚ CZUŁ SIĘ I BYŁ FANTASTYCZNY, ŻEBYŚ BYŁ W SUPER NASTROJU PRZY KOBIETACH, PEŁEN LUZU, RADOŚCI, MĘSKOŚCI i SEKSAPILU.
  –

 

Dzień 1 – Restauracja   (włącz napisy w filmie na YouTube)

Zadaniem naszych gierojów jest nawiązanie rozmowy z naszymi dziewuszkami i przejście do flirtu. Jak po części słusznie one zauważają „chłopaki mają tylko kilka sekund na wywarcie pierwszego wrażenia i lecą na odstrzał”. Coś w tym jest, ale patrząc z perspektywy doświadczonego uwodziciela, można nie mieć fantastycznego pierwszego wrażenia, ale osiągnąć sukces, bo LICZY SIĘ OSTATNIE WRAŻENIE.

No ale cóż – kobiety na ogół mają przekonanie o tych pierwszych decydujących kilku sekundach. Moje doświadczenie tego nie potwierdza. Może gdy mają do czynienia z przeciętnymi kolesiami wtedy jest ono prawdą.
0:57 Nina wkłada do głowy facetom TOTALNĄ BZDURĘ !! Mówi im, że 8 na 10 kobiet nie będzie chciało z nimi w ogóle flirtować. I to mówi coach, który ma na celu rozkręcić facetów i uwierzyć w to, żeby osiągnęli sukces?? Nie, to mówi kiepska trenerka, patrząca na to z perspektywy (mało atrakcyjnej) kobiety. Obstawiam, że chce raczej przygotować ich na PEWNĄ porażkę niż zagrać ich do walki. Faktycznie, jeżeli nie znasz się w ogóle na uwodzeniu, nie znasz psychiki kobiet, nie umiesz wywoływać w nich emocji, nie wiesz co do nich mówić, jak i kiedy – to pewnie tylko 2 na 10 w ogóle zaczną w barze jakąkolwiek rozmowę z Tobą. Dla mnie to porażka – totalna i kompletna… Pomijając nawet kwestię, że większość z tych chłopaków wziętych do show jest MOCNO przystojna.
Nina zawodzi na całej linii… oto jak: Nina mówi „gra nie idzie o te 8 co Ciebie nie chcą tylko o te 2 co chcą rozmawiać”. Hmmm, nie zgodzę się… uważam, że około 15 % w ogóle nie chce Ciebie znać, 15 % jest zainteresowanych a 70% niezdecydowanych w danej chwili. Czyli teoretycznie z około 7-8 kobiet na 10 można rozmawiać i postarać się rozwinąć znajomość w kierunku romantyczno-seksualnym. Teoretycznie.  1:20 „Styl banani” czyli „niegrzeczni i czarujący” to by się nawet mogło zgadzać 🙂 słodki drań to archetyp pociągający generalnie dla kobiet… 1:58 Akcja !! Rodrigo podchodzi w restauracji do 2 kobiet z programu – blondynki i brunetki – będę nazywał je teamBB.  Rodrigo zaczyna pytaniem „czy mogę się przysiąść” (ŚREDNIE!) Dziewczyny pytają „po co?”.  Rodrigo „no nie wiem…”. Tragedia, oto przykład mężczyzny niezdecydowanego i nie wiedzącego czego chce. Kobiety podświadomie wyczuwają jego niezdecydowanie, niepewną siebie mowę ciała i kwalifikują go jako „frajera” – Rodrigo leci słusznie na odstrzał, mimo całkiem niezłego wizerunku LATINO LOVER.
Dziewczyny pytają go ale po co chce się przysiąść, a on odpowiada „tak żeby sobie pogadać”. Fantastycznie. Tłumaczenie Adepta – „tak sobie pogadać” = „nie wiem do czego zmierzam, jak będziemy sami w łóżku będziesz mnie prowadziła za rączkę w seksie, bo się wstydzę i nie wiem jak zadowolić tak piękną kobietę jak Ty”. Plus to pytanie „dlaczego nie ?”   Czy wiesz czytelniku dlaczego nie zadaje się takich pytań?  Ale wyjaśnienie Niny jest BZDURNE!!! To nie w tym jest kwestia, że zadał pytanie typu tak/nie, tylko kwestia jest w tym, że W OGÓLE je zadał !! Podchodząc do stolika nie dołożył żadnej wartości do rozmowy, nie wywołał śmiechu lub zaciekawienia dziewczyn np stosując truizmy, drocząc się, pytając o coś i opowiadając fajną historię, od razu w „lamerski” sposób próbował się przysiąść = „podrywam was jak frajer, który nie wie co powiedzieć”. Potem podchodzi Polak – Jakub, dziewczyny twierdzą, że wywołał złą reakcję, bo miał rozpiętą koszulę i naszyjnik, ciężko to stwierdzić, bo nie widać dokładnie czy nie przesadził w ubiorze.
Wyliczamy polskiego zawodnika :
1. Niepewność z jaką zaczął „naprawdę nie wiem co powiedzieć”, choć to jeszcze ujdzie, gdy mówisz to z humorem.
2. przepraszanie za podejście

3. zaraz po tym beznadziejna próba zaimponowania kobietom muzyką grajka

(Taka „niby urocza” nieśmiałość wywiera wrażenia na kobietach tylko na filmach albo gdyby w tak nieśmiały sposób podszedł George Clooney.)
4. Próba droczenia się z dziewczynami o naśladowanie jego ruchów, byłaby może dobra gdyby nie falstart na początku i nie fakt, że one jedzą obiad, a nie stoją wieczorem z drinkiem przy parkiecie. W teorii można by to zrobić (spontaniczność) i poprowadzić je od stołu, tylko że tutaj to raczej strata czasu i energii.
 –
TeamBB twierdzi, że „grał”. Na co NINA z wielkim oburzeniem („znawczyni tematu”) krzyczy na naszego rodaka „Przestań grać” i… nie ma nic lepszego do zaoferowania ponad to. Fajnie jest być takim ”uznanym” coachem :). Potem mówi mu, żeby poprosił dziewczyny o drugą szansę. Taaa jasne…  Następny zawodnik TIMO podchodzi nie inwazyjnie, lekko bokiem, ma miły i sympatyczny głos, dziewczyny go dobrze oceniają, nie widać niestety za dużo, a szkoda. Wydaje się, że koleś jest faktycznie dość „miękki” w pozytywnym sensie, nie stwarzający „zagrożenia”.
Potem zaczyna bez przerwy je komplementować i przesadza w tym. Chyba nie ma za zbyt wiele do powiedzenia poza komplementami.Niestety potem dziewczyny zarzucają mu, że flirtował z obiema i nie wiadomo, która chciał. I oto często chodzi w podrywie na początek, tzn. żeby kobieta nie do końca wiedziała czy ją wybrałeś czy nie? Żeby nie była pewna do końca Ciebie, żebyś był wyzwaniem, na które ona może „zapracować”. Tylko, że z logicznego punktu widzenia dziewczyny mają swoją rację. I będą Ci tak mówiły jak teamBB. Kobiety będą, dyskutując z Tobą o uwodzeniu, przeczyły mechanizmowi „zazdrości” , „preselekcji” ,a w realu będzie to działać na nie jak złoto. Bo życie to nie bajka i klub dyskusyjny. Ani nie Flirt-Commando.
Podsumowanie dziewczyn: faceci używają frazesów lub tekstów na podryw i mają obie rację. Potem stwierdzają, żę powinni je czymś zaskoczyć i być oryginalni. Super.  Tylko jak to zrobić to już im nie wyjaśniają. Wkurzają mnie takie typy porady, zwłaszcza że część ludzi w Polsce udziela na różnej maści konferencjach podobnych porad o ZEROWEJ WARTOŚCI DYDAKTYCZNEJ. Czemu mnie to drażni? Bo jak sam kiedyś zaczynałem, to odbijałem się od podobnej bariery, nie wiedziałem co mówić kobietom i kręciłem się w miejscu. Teraz wiem i potrafię innych tego nauczyć. Do zobaczenia po świętach, gdzie będę omawiał DZIEŃ 2  „flirt komando” 🙂
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
Adept
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Avatar
  Anonymous

  "…PROBLEMEM JEST TYLKO JAK ZROBIĆ, ŻEBYŚ CZUŁ SIĘ I BYŁ FANTASTYCZNY, ŻEBYŚ BYŁ W SUPER NASTROJU PRZY KOBIETACH, PEŁEN LUZU, RADOŚCI, MĘSKOŚCI i SEKSAPILU…" – pieprzony święty Graal,masz rację brachu w 100 %

  23 grudnia 2010 at 10:42 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Anonymous

  uważam, że takie programy nie powinny mieć miejsca, kiedy oczywiście są w takiej złej oprawie i prowadzone przez niekompetentne osoby. Ta cała Nina sprawia wrażenie jakby za wszelką cenę chciała pogrążyć tych facetów. Żal chłopaków, bo przez swoją niewiedzę dają sobą manipulować. Dla nas to o tyle dobre, że nie są zdradzane nasze techniki, przez co skuteczność ich nie maleje. Jednak im więcej nas do tortu, tym większy jest tort. Generalnie nie polecam oglądać tego osobom, które nic o bajerze nie wiedzą. Unikniecie w ten sposób wielu błędów.

  23 grudnia 2010 at 13:50 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Karol

  Zgadzam sie z przedmowca. Faceci bioracy udzial w tym przedsiewzieciu moga miec pozniej niezle przegwizdane w prawdziwym zyciu. Druga kwestia jest taka, czy tego typu program mial posiadac z zalozenia jakas wartosc dydaktyczna czy jego rola sprowadzala sie do kolejnego komercyjnego evenciku w stylu Tap Madl. Bo cos sie wydaje, ze druga perspektwa jest bardziej prawdopodobna.

  Wesolych swiat wszystkim Czytelnikom i Tobie, Adept!

  23 grudnia 2010 at 18:56 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Aleksander

  Adepcie, mógłbyś napisać coś o wolnych związkach, jak taki układ przedstawić kobiecie i kilka zasad dotyczących takiego związku? 🙂 byłbym wdzięczny. Chodziło by o taki model 2,5 gdzie 1 to zwykła znajomość 2 to przyjaźń a 3 to związek. Wiadomo co to pół miałoby zawierać 😉

  24 grudnia 2010 at 21:38 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Anonymous

  Z tego programu na kilometr śmierdzi sztucznością.
  1. Coach, która jest żałosna w swoich poradach (nic dziwnego, chyba na palcach jednej ręki można policzyć kobiety świadome uwodzenia w ten sposób, aby później efektywnie przekazać wiedzę). Dlaczego tego programu nie prowadzi mężczyzna? Byłby bardziej przekonujący, przynajmniej dla mnie…
  2. Chłopaki na stażu, którzy jak słusznie zauważyłeś Adepcie, są przystojni, dzięki czemu mają nieco łatwiej. Niestety na tym kończy się ich kompetencja 😉
  3. TeamBB – nie wiem, kto wymyślił taki debilny koncept, aby podstawić 2 atrakcyjne laski i one mają mówić, co jest źle, co dobrze. OK, czasami mają rację, jednak bardziej autentyczne byłoby podchodzenie do nieznajomych kobiet "na ulicy". Wtedy można by mówić o podrywie, a nie podrywie kontrolowanym 😉
  To na razie tyle 😉

  24 grudnia 2010 at 22:38 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Anonymous

  Panowie i Panie, zapominacie, że to jest akcja pod patronatem kosmetyku, którego głównym zadaniem jest subtelna reklama tego kosmetyku i budowanie tożsamości marki, dla mnie to zwykła, bardziej wyrafinowana akcja PR… Prawdę mówiąc Ci wszyscy ludzie to mogą być wynajęci aktorzy, którzy odgrywają swoje role wedle napisanego scenariusza.

  A.

  26 grudnia 2010 at 12:28 - Odpowiedź
 7. Avatar
  adept

  W kwestii podchodzenia do obcych kobiet na ulicy jest duży problem później z wzięciem od nich zgody na użyczenie wizerunku w programie. I to jest naprawdę poważna przeszkoda podczas realizacji takich programów. Widz najczęściej nie jest nawet świadomy jakie problemy pojawiają się podczas realizacji programu. Przechodziłem przez to samo podczas kręcenia filmu "UWO" rok temu, kiedy większośc kobiet z którymi flirtowali bohaterzy, nie wyrażała później zgody, kiedy dowiedziała się, że były nagrywane na potrzeby filmu.

  26 grudnia 2010 at 12:41 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak NIE rozpoczynać rozmowy w internecie…

Od jednego z czytelników bloga dostałem jego teksty którym i zagadywał do kobiet na portalu randkowym. Poprosil o recenzje, a ja  mam...

Zamknij