Co zrobić, gdy moi znajomi przeszkadzają mi w podrywie i krytykują to co robię?

Część osób z poza społeczności uwodzenia uważa „podbijanie” do obcych kobiet w klubie lub na ulicy jako desperacja lub obciach. Dla Ciebie istotne jest tylko to czy obchodzi Cię opinia osób, które nie śpią z kobietami albo jakimś fartem zdobyli jedną i się jej kurczowo trzymają od lat?

To, że poznajesz kobiety w ten sposób, zamiast po kryjomu na internecie, jest pewnie nie do pomyślenia dla wielu Twoich znajomych. Jeśli zauważą, że jakaś kobieta Ciebie „spławiła” to jeszcze się będą śmiali.

 

Mam więc dla Ciebie kilka pomysłów:

 

– rozważ zmianę znajomych z którymi imprezujesz, jeśli męska rozmowa i wyjaśnienie im tego co robisz nie pomoże,

 

– wychodź sam do klubu albo tylko z tym znajomym, który to rozumie i Cię w razie czego wesprze,

– gdy odchodzisz od dziewczyny nie zainteresowanej Tobą wyglądaj na wesołego tak jakbyś rozmawiał ze starą znajomą.  Gdy się Ciebie znajomi zapytają, powiedz że to była stara znajoma ze studiów.

 

– jeżeli Twoim znajomym wpadnie głupia myśl podejść do kobiety, z która rozmawiałeś i zacząć ją przepraszać za Ciebie albo pytać ją „no i jak mu poszło ? dobry jest?” i tym podobne kretynizmy – to przeprowadź z nimi bardzo poważną rozmowę. Powiedz, że nie życzysz sobie NIGDY WIĘCEJ takich zachowań i jeśli jeszcze raz tak zrobią, to skończy się wasza znajomość.

 

Solid opowiadał mi kiedyś historię, jak na samym początku, w 2005 roku był z grupką swoich znajomych z osiedla na podwórku i zauważył śliczną dziewczynę na przystanku autobusowym. Podszedł do niej i zaczął z nią rozmawiać. Wtedy nagle jego znajomi, “kumple z podwórka” zaczęli z daleka gwizdać i krzyczeć do nich „uważaj na niego, on Cię zgwałci”, „uważaj, na tego kochasia” itp. Dziewczyna się zaczerwieniła i wsiadła w najszybszy autobus. Solid tego samego dnia zerwał kontakt z całą grupą tych niedojrzałych kolesi.

 

Zadaj sobie pytanie: Czy moi znajomi na pewno chcą dla mnie jak najlepiej?

pozdrawiam

Adept

ps. polecam Ci też inny artykuł

“I ty zostaniesz uwodzicielem…”

https://www.uwodzenie.org/i-ty-zostaniesz-uwodzicielem/

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Adrian

  O to to. Święte słowa. Zacytuję klasyka: “Jeśli nie możesz zmienić ludzi wokół siebie, możesz zmienić ludzi wokół siebie” 😉

  5 maja 2015 at 14:00 - Odpowiedź
 2. Paweł K.

  Słusznie powiedziane, po prostu prawdziwych przyjaciół powinno pierdolić to, w jaki sposób się poznaje kobiety. A na ulicy można poznać o wiele fajniejsze laski niż w kręgu znajomych

  5 maja 2015 at 20:16 - Odpowiedź
 3. dawid

  Mimo, że opinia innych, jak również samych kobiet, które bym podrywał na ulicy, nie obchodzi mnie, to, niestety, ja również uważam, że to obciach i takich rzeczy nie robię. 🙂
  To zawsze obce osoby i mało kto z nich będzie miało chęci poznać się naprawdę. Trzeba ogromnych starań i wykonanych prób, aby trafić w końcu na taką “okazję”. Pytanie tylko na ile stać takiego śmiertelnika-wojownika i ile jest gotów poświęcić na to energii… Jak bardzo jest zmotywowany, wyrozumiały, przygotowany i gotowy? Czy już odkrył w sobie to, że jest celem samym w sobie i niczego mu nie brak, tak by już nigdy w życiu choć przez chwilę nie musiał się frustrować jak coś nie wyjdzie?

  14 maja 2015 at 15:36 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
O Tym Jak Spowiedź i Pełna Szczerość Zrujnuje Twój Związek

Witaj, dziś jestem dość wkurwiony...  zazwyczaj tak się dzieje, gdy dostaję maila, gdzie mój czytelnik popełnia tak głupi błąd z...

Zamknij