Czy i Jak Uwodzić po 40-tce?

(artykuł napisany w 2009 roku)

Ten artykuł jest dla tych mężczyzn, którzy są już grubo po 30-tce, 40-tce i więcej…

Często piszą do nas mężczyźni w tym wieku i zadają pytania: „jak uwodzić kobiety będące dużo młodsze od nas ?”, „czy bariera wieku jest do przeskoczenia?”, „podobają mi się kobiety w wieku mojej córki (20-25), sam mam ponad 40 lat, co mam zrobić, żeby je oczarować ? Czy to w ogóle jest możliwe ?”

 

Z racji tego, że jestem najstarszym wiekiem instruktorem WL (mam obecnie 39 lat, jak pisałem artykuł miałem 36) chciałbym w tym artykule ośmielić mężczyzn będących w „nieco” starszym wieku niż przeciętny absolwent studiów wyższych.

Nie tylko jest możliwe skuteczne uwodzenie dużo młodszych od siebie kobiet, ale wręcz wskazane :) i tym artykułem mam nadzieję Ci dopomóc.

 

Z mojego doświadczenia, przyczyn dla których starszy mężczyzna może być atrakcyjny dla kobiet młodszych o 10, 15, 20 i więcej lat jest co najmniej kilka. I wbrew społecznym pozorom status materialny nie jest w tym przypadku decydujący, lecz tego mężczyzny:

–         doświadczenie życiowe

–         doświadczenie seksualne

–         styl życia i pasje, którymi może zarazić młodszą kobietę

–         status społeczny i materialny

–         dominacja, postawa i siła (psychiczna)

–         znajomości i koneksje

–         ogólnie rozumiana dojrzałość i męskość

 

i jest jeszcze więcej innych powodów, dla których kobiety są zainteresowane starszymi mężczyznami J:)

Żeby uzmysłowić Ci prawdę, której wielu mężczyzn nie jest świadomych – wielokrotnie umawiałem się z kobietami młodszymi o kilkanaście lat ode mnie (czyli w wieku 20-25) i jeszcze 2-3 lata temu było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Wydawało mi się to jakimś darem niebios albo dobrymi uczynkami z poprzednich wcieleń, że kobiety w okolicach 20-tki i ciut młodsze BYŁY MNĄ SEKSUALNIE ZAINTERESOWANE !!!

  

Traktowałem to jako przypadek lub trafienie się przysłowiowego ziarna ślepej kurze, ponieważ nie byłem w pełni świadom tego co kryje się za atrakcyjnością mężczyzn w średnim wieku. Dopiero pełne zrozumienie mechaniki męskiej atrakcyjności oraz pozbycie się niepotrzebnych barier w głowie związanych z młodszymi kobietami („ona woli młodszych/ już jestem za stary/ 20latkowie są tacy pełni energii, życia i imprezowi , a JA ????  gdzie mi tam do nich ???”) pozwoliło mi coraz częściej cieszyć się seksualnymi relacjami z kobietami poniżej 20 tego roku życia.

Teraz opowiem Ci moją własną historię z wiosny 2009, z kobietą młodszą ode mnie o 20 lat poznaną w klubie w trakcie szkolenia.

  

Na wiosnę 09 w czasie jednego ze szkoleń I stopnia, w klubie w którym prowadziliśmy zajęcia zobaczyłem niesamowicie seksowną dziewczynę w wieku jak mi się zdawało ok. 22-23 lat. Ubrana była bardzo wyzywająco: mini, szpilki, długie i zgrabne nogi, duży biust i dekolt nie dający o nich zapomnieć, długie blond włosy, seksowny makijaż – całość kipiąca erotyzmem. Tańczyła na parkiecie w pobliżu podestu wraz z koleżanką, nie czekając zbyt długo wskoczyłem na ten podest i zacząłem tańczyć, a obok mnie poruszało się dwóch kursantów szkolenia I stopnia. Po kilku minutach mojego pełnego ekspresji tańca, obróciłem się do niej i z uśmiechem wyciągnąłem dłoń w myślach mając jedynie to, że ona MUSI ZE MNA ZATAŃCZYĆ. Joasia położyła swoją dłoń, weszła na podest i zaczęła tańczyć ze mną. Od samego początku idealnie zgraliśmy się w tańcu jeśli chodzi o rytm, emocje, seksualność.

Uwielbiam kobiety, które dotrzymują mi kroku i podobnie jak ja wyrażają siebie w zmysłowym ruchu ciał ..

Potańczyliśmy 2 kawałki, podziękowałem za taniec i wróciłem do swoich „zajęć”. Minąłem się z Joasią jeszcze 2-3 razy w klubie uśmiechając się do niej tajemniczo. Pod koniec szkolenia, poprosiłem Anię, dziewczynę Rafała , swoją drogą kobietę świetnie znającą się na meandrach dynamik towarzyskich, żeby zatańczyła ze mną jeden utwór na oczach Joasi, co tylko wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie mojej ślicznej tancerki :)

Po tym tańcu z Anią, (widząc rosnące zainteresowanie u mojej Joasi – seksbomby – tancerki) podszedłem bezpośrednio do Joasi i wyciągnąłem ją do tańca. To co się działo wtedy przy barze i na parkiecie – bezcenne. Jej zmysłowy taniec tak jakby była moją prywatną erotyczną tancerką przykuwał wzrok każdej osoby w klubie!!!

Moment… gdy stałem wyluzowany, oparty o bar, a Joasia tańczyła na mnie jakbym był metalową rurką do tańca. To zbliżała się, to oddalała, kusiła mnie swoją młodą seksowną pupcią, wielkim dekoltem w którym co jakiś czas  lądował mój nos …

Moment… gdy oparty o betonową kolumnę stałem, a Joasia swoim rozgrzanym przyklejała się do mnie …

 

Moment, gdy ja dociskałem Joasię do kolumny i tańczyłem chwilę dla niej, rozpalając ją moim tańcem i emanującym seksapilem …

Po kwadransie chwyciłem ją za rękę i poprowadziłem do naszej loży gdzie byli Solid, Adventurer i ich dziewczyny oraz kursanci. Po przedstawieniu się, usiedliśmy z Joasią i zaczęliśmy się poznawać. Okazało się, że Joasia mimo wyglądu 23 latki ma 16 lat czyli jest o 20 lat młodsza ode mnie !!!!! mi dała 25 lat. Byłem skonsternowany ;)

JESZCZE 4 LATA TEMU WYŚMIAŁBYM KAŻDEGO, KTO BY POWIEDZIAŁ, ŻE JA – BEZ DUŻYCH PIENIĘDZY, BEZ SUPER WYGLĄDU I BEDĄC STARSZY O 20 LAT PODERWĘ W MOJEJ OPINII JEDNĄ Z 3-4 NAJGORĘTSZYCH KOBIET W TYM KLUBIE !!!!!!

To tyle na razie, ciąg dalszy wkrótce…

pozdrawiam

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

0 Comment

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zagadać i w Najlepszy Sposób Rozpocząć Rozmowę?

Jak zagadać w najlepszy sposób? Otwarcie bezpośrednie vs. otwarcie pośrednie Niekończące się dyskusje jak zagadać, jakie jest najlepsze otwarcie, i...

Zamknij