Ex na plaży – Analiza Podrywu – Alfa vs Beta

Ex na plaży

Jak podrywa się w „Ex na plaży”? Jeżeli jeszcze nie wiesz to „Ex na plaży” to reality show  w stylu „Ekipa z Warszawy” tylko, że w całości skupiona na imprezowaniu w egzotycznym miejscu. Do tego dochodzą wielkie dramy damsko-męskie, pojawienia się  byłych partnerek i partnerów uczestników. W mojej opinii „Ex na plaży” jest ciekawsze niż „ekipa z Warszawy” jeśli chodzi o kwestie relacji damsko-męskich.  Pokaże Ci zarówno błędy, jak i  i dobry podryw w reality show „Ex na plaży”. Zobaczysz jak uczestnicy „Ex na plaży” sami w magiczny sposób psują swój podryw. Czasem wystarczy jeden tekst, aby popsuć całą znajomość. Albo jeden dobry ruch jak u Alana i Moniki, aby osiągnąć swój cel.

Ex na plaży vs podryw

Ex na plaży obfituje w dużo więcej ciekawych sytuacji z podrywu niż Warsaw Shore  i z tego programu wyciągniesz więcej ciekawostek randkowych. Ex na plaży jest pełen dramatów, imprez oraz  ciekawych, ale i żenujących momentów. Oczywiście to nadal show TV, więc nie wszystko w Ex na plaży jest realne tak, jak w prawdziwym życiu – w prawdziwym klubie, czy kurorcie. Uczestnicy i uczestniczki „Ex na plaży” to też nie są typowi przedstawiciele polskiego społeczeństwa. Raczej mocno odsiani z grupy chętnych. Pod kątem wyglądu, ekstremalnych zachowań i wieku. Niemniej niekiedy znajdziesz tam sytuacje, które są interesujące lub zaskakujące. Aha, od września 2018 zacznie się emisja „Ex na plaży” sezon 4.

Zapraszam do oglądania i komentowania mojej analizy podrywu w „Ex na plaży”. Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału i kliknąć w dzwonek, aby być powiadamianym w pierwszej kolejności o nowych filmach (co tydzień chcę wrzucać nowy film)

Ex na plaży – Alfa vs Beta

Szczególnie zwróć uwagę na różnicę w zachowaniu się Denisa i Alana wobec Moniki. Co widzisz?

Zobacz co się dzieje, gdy dwie kobiety rywalizują o jednego faceta. Zobacz jak ludzie chcą dojechać Norbertowi, jak chcą  go dopasować do swoich standardów. Zobacz co się dzieje gdy kobieta poniża jednego uczestnika, a ten jej odpłaca. Zobacz jaka afera z tego wychodzi. Czy to jest fair?

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Avatar
  macieju

  Super Adepcie, myślę że to bardzo trafne spostrzeżenia 🙂 chcemy więcej takich analiz, bo dynamika socjalna w takich programach jest bardzo rozbudowana 🙂

  28 sierpnia 2018 at 09:07 - Odpowiedź
 2. Avatar
  FRED

  Więcej

  29 sierpnia 2018 at 21:55 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Ja

  Super nagranie. Mam pytanie dot. podrywu Alana – po Monice próbowal poderwać Viki, która ekipa określała jako najbardziej niedostepną i najładniejszą. Poszli na randke, coś się kręciło, ale dziewczyna zbiła go komentarzem, że „musi go czegoś nauczyć bo on jest takim podrywaczem, więc proonuje mi przyjaźń. Jak dla mnie widać było, że na niego leci:) Ale Alan olał.. Jak mógł obejść ten wątek kiedy dziewczyna ma silnie wbite w głowe, że to największy podrywacz i chce zaliczyć każdą?

  30 sierpnia 2018 at 11:44 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie miał szans, tu nie chodzilo o kwestie „podrywacza”, tylko jesli mnie pamiec nie myli, to Niki wtedy byla w szczesliwym związku, o czym akurat nikt z nich nie wiedzial (ja wiedziałem).

   30 sierpnia 2018 at 14:20 - Odpowiedź
   • Avatar
    Ja

    O ciekawe:) a mógłbyś napisać jakiś przykłady jak najlepiej obchodzić te blokady kobiety do faceta, który ma taką łatkę „podrywa każdą”? Pozdrawia i czekam z niecierpliwością na kolejne Twoje analizy

    30 sierpnia 2018 at 15:50
 4. Avatar
  Bartek

  Hahahahha Marcinie jesteś genialny, końcówka mnie rozjebała:)

  8 września 2018 at 17:16 - Odpowiedź
 5. Avatar
  TADEUSZ

  BO SERCE MĘŻCZYZNY MA 2 KOMORY,NO I 2 PRZEDSIONKI TO PARĘ KOBIET MOZE SIĘ ZMIEŚCIĆ

  24 września 2018 at 19:39 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
fotki tinder
Najlepsze Fotki na Tindera – Które Wybrać?

Hej, nagrałem to krótkie video, abyś wiedział jak wybierać najlepsze fotki na Tindera lub portal randkowy. Zdradzę Ci też jakich...

Zamknij