Szybkie Porady z Podrywu – Insighty Adepta #3 – Kobiety, Krew, Przemoc, Trendy, Rozwój, Filmy

Witaj w trzecim odcinku przemyśleń i insightów Adepta. Niekoniecznie mądrych 🙂

 

1.  Kobiety chcą wrażliwego faceta. Ale chcą, żeby był wrażliwy wobec nich. Nie wobec siebie.

 

2. Jeśli zachęcasz kobietę do prowadzenia waszym związkiem, czyli żeby to ona sama wyznaczała kierunek, to  pewnym momencie ona powie – „Zerżnij mnie, zrób mi kolację i zamknij się mała suko, podczas gdy ja sobie usiądę i obejrzę mecz w telewizji”.   #taka_wizja

 

3. Nie mów swojej dziewczynie, że zapisałeś się na seminarium z seksu (podrywu), żeby nauczyć się jak lepiej uprawiać seks (poderwać ją). Ona ma sądzić, że już to wszytko wiesz w naturalny sposób. Tak się to naturalnie stało, że jesteś  w tym dobry. Ciekawe, nie? Niestety, wiele osób na tej planecie nie umie zaakceptować niektórych prawd. No, chyba, że lubisz jej podejrzliwość, godzinne tłumaczenia i dyskusje w kwestii – po co się szkoliłeś, dlaczego i na ilu byłych kobietach ćwiczyłeś te techniki?  Jeśli lubisz się wkurzać na swoją dziewczynę, która zamiast się cieszyć i bawić w łóżku, zaczyna godzinami rozkminiać te kwestię – to mów jej wszystko od razu.

W każdym razie nie mów tego za wcześnie w związku. Są oczywiście wyjątki i wyjątkowe kobiety, niemniej jeśli ona nie jest wyluzowana, to nie śpiesz się z tą informacja.

 

4. Dzięki filmom jesteś gotów myśleć, że przyciągniesz do siebie dziewczynę swojego życia, będąc nawet małym, dziwacznym trollem. Trollem, który ma ukryte zalety,  jest dobry dla ludzi, szlachetny, a jego wybranka pod koniec filmu to dostrzega. Filmy mówią, że gdzieś tam jest odpowiednia dla Ciebie druga połówka. Wystarczy poczekać. Filmy typu „Hitch” (lubię go) potrafią podnieść na duchu każdego. Jednak to lukrowana wersja rzeczywistości.  Brutalna prawda jest taka, że gdyby w prawdziwym życiu jakaś kobieta dowiedziała się, że ktoś ją śledzi, zbiera o niej informacje, ktoś podpowiada mu na ucho teksty i podaje długopis, aby zeswatać ją ze swoim małym, grubym klientem- to pewnie zadzwoniła by na policję i zgłosiła stalking. A wszystko zamiast w kościele skończyło by się na sali sądowej. Tak nie wygląda życie seksualne atrakcyjnych samic. Takie filmy służą rozrywce, sam je lubię, ale zdaję sobie sprawę, że wpajają do głowy niewłaściwe mechanizmy kobiet i relacji.  Żadna atrakcyjna dziewczyna nie poznaje tak swoich partnerów.

 

5. Społeczeństwo akceptuje rozwój osobisty, ALE TYLKO w małej skali.  Jako niski, nieśmiały typek możesz chcieć pewnej zmiany np. pójść na siłownie lub ubrać się ładniej. Ludzie lubią kosmetyczną, niedużą zmianę u innych. Ale nie lubią potężnej, rewolucyjnej zmiany.  Gdy jako średnio atrakcyjny (mainstreamowo) facet zaczynasz spać z wieloma kobietami – to już jest be. Gdy któryś z członków znanych zespołów, czy jakiejś grupy rockowej prześpi się z paroma kobietami, to nikogo to nie dziwi. Ale gdy jakiś mały,  albo łysy PUA zrobi to samo, wszyscy nagle są oburzeni. „On manipuluje, on krzywdzi kobiety! Wracaj do swojej nory niedobry podrywaczu!”. Jemu nie wolno. Jego rozwój, skok jakościowy o 3 ligi w górę już jest ZABRONIONY.  Ludzie nie chcą, abyś wspinał się wyżej od nich. Nawet twoi znajomi będą cię krytykować, jak zrobisz ZA DUŻY postęp. Gdybym przespał się z kilkoma grubymi i brzydkimi dziewczynami, to by ludzie trochę się pośmiali, pokiwali głowami „No ta, ci głupi pua, tylko na tyle ich stać, wiedziałem, hehe”. I tyle. Nie hejcili by mnie. Ale jeśli śpisz z atrakcyjnymi dziewczynami – to wzbudza to silny odruch sprzeciwu. Popatrz po znajomych i ich reakcjach.

 

6. Mając 22 lata (i będąc prawiczkiem) sądziłem, że atrakcyjne dziewczyny spędzają swój wolny czas podobnie do mnie – są samotne, chodzą do szkoły, biblioteki, wracają do domu, oglądają telewizję, wzdychają do swoich idoli i na koniec dnia, przed snem czytając Harlekina, zaczynają płakać za swoją wymyśloną miłością. Bo są takie wrażliwe. Później, na imprezach, zauważyłem, że te same gorące laski teraz liżą się z jakimiś facetami w klubie czy pod klubem. Zacząłem się zastanawiać, jak to możliwe, że zwykłe dziewczyny, te miłe, romantyczne, wrażliwe, szukające miłości – idą  do łóżka z różnymi kolesiami.  Gdzie ta ich miłość? Gdzie te pragnienie drugiej połówki, o której mi mówiły  (ja nią nie byłem)? czyżby one się (o zgrozo!!) nie szanowały? Nie, one po prostu wiedziały, jak się bawić i cieszyć przyjemnością. Podczas, gdy ja za dużo myślałem.

 

7. Na każdego kolesia, który czeka na seks z dziewczyną od 3-6 miesięcy, trafi się koleś, który ją bzyknie po godzinie.

 

8. W większości przypadków, ludzie oczekują pomocy, gdyż są MEGA leniwi lub jest to najprostsze rozwiązanie. Widać to u mnie po dziesiątkach pytań na blogu o cokolwiek, przecież jest WYSZUKIWARKA na blogu. Tak samo pytania o mój adres email, a przecież jest na blogu dział KONTAKT. Jeżeli NIE CHCE Ci się poszukać na blogu działu kontakt, nie chcesz włożyć w to minimalnego wysiłku, tylko wpisujesz w komentarz pytania o mój adres email – to może nie zasługujesz na jakąkolwiek kobietę?   Tak samo jest z kanałem You Tube. Jest tam dział informacje i jest tam mój adres email, ale ludzie w komentarzach pod danym filmem pytają jak mogą do mnie napisać maila. To jakiś rodzaj egoizmu, samolubstwa mentalnego i LENISTWA.  Smutne czasy.

 

9. Był taki moment w moim rozwoju, gdy za cel mojego istnienia na tym świecie wyznaczyłem sobie wyszukiwanie dziewczyn i pomaganie im w uprawianiu seksu ze mną.  Podchodziłem do tego śmiertelnie poważnie.  Teraz to jeden z powodów, które sprawiają uśmiech na mojej twarzy.

 

10. Wyznaczenie sobie celów i dążenie do nich sprawia, że nie jesteś jak liść na wietrze. Ani jak Forrest Gump z pudełkiem czekoladek.

 

11. Inteligentni goście mogą czuć frustrację, kiedy kobieta nie docenia ich inteligencji. Spotykają inteligentną dziewczynę i myślą sobie „ Ona jest inteligentna, ona naprawdę doceni moją inteligencję i mnie polubi”. Ale czasem tak jest, a czasem nie. Zaczynasz  mądrą gadkę, bo chcesz jej zaimponować swoją wiedzą, a one gubi wątek i napięcie seksualne się ulatnia. Wtedy  faceci się frustrują „Te głupie dziewczyny! Zawsze mówią, że chcą inteligentnego kolesia, a jak co do czego to tego nie doceniają. Wolą jakieś dupka!”. Widzisz, możesz być inteligentny, ale w tym samym czasie musisz stosować wszystkie podstawowe zasady międzyludzkiego pociągu, przyciągania. Np. nawiązywać kontakt wzrokowy, droczyć się z nią, ciągać ją po całym miejscu, w którym jesteście, próbować ją rozruszać, napalić,  dotykać, a w tym samym czasie BYĆ INTELIGENTNYM. Bycie inteligentnym nie może być wymówką dla pomijania podstaw przyciągania i pociągu seksualnego.

W jaki sposób pokazać dziewczynom, że jesteś inteligenty?

Na kilka sposobów. Ale FUNDAMENTEM jest to, że nie pokazujesz jej jakiejś serii faktów, czy informacji, które znasz. Dobrze jest też wybadać dziewczynę. Jeśli wypowiadasz się  w bardziej elokwentny sposób, niż jest to potrzebne – jakby „bystrzej” i „mądrzej” – to obserwuj jak ona na to reaguje. Czasem bardzo się to podoba, a czasem nie. Wtedy dopasuj swój poziom „elokwencji”. I przestań się mądrzyć. Wróć do emocji.

 

12. Jeśli nie wiesz dokładnie, czego pragniesz (jakiej kobiety, jakich sytuacji seksualnych z kobietami), to nie możesz zrobić miejsca w swoim życiu na to, żeby to się zdarzyło. Proste jak kołczowa rada 😉

 

13.  Myślę, że „zmuszanie się” do podchodzenia do najseksowniejszych kobiet, których w normalnym życiu byś nie zdobył, ma sens na pewnym etapie rozwoju.  Sugeruję podchodzić do każdej z nich, tak dla zasady. Do każdej dziewczyny, która Cię w jakiś sposób onieśmiela. To szansa na sukces w przyszłości.  Wiem, że to łatwo się mówi, ale ciężko wykonuje. Mi też. Więc mówię to też trochę do siebie 🙂

 

14. Znam kolesi co nie mają absolutnie żadnego leku przed podejściem do dziewczyny. Ale w środku siebie są emocjonalnie puści. Dlatego ich podejścia kończą się niczym. Skutecznemu flirtowi muszą towarzyszyć emocje, z obu stron. Tylko wtedy to zagra.

 

15. W społeczności uwodzenia są określone trendy. Kiedyś istniał trend NLP i hipnozy w uwodzeniu. Od niego się zaczęło. Potem tak ok. 2002 roku był trend oparty na rutynach, gotowych schematach rozmowy, od ok. 2008 zaczął się trend skupiający się na inner game i naturalności. Teraz według mnie jest mix wszystkiego. Takie przekrojowe MMA uwodzenia. Metody się rozwijają i zmieniają. Ale kobiety pozostają takie same. One nie podążają za tymi nurtami uwodzenia, czego boją się nowicjusze. Kobiety nie zmieniają się co 2-3 lata. Już bardziej zmieniają się zachowania kobiet w internecie dzięki np. Tinderowi czy Instagramowi. Ale kobiety nadal pozostają kobietami. Nadal chcą prawdziwych mężczyzn Pamiętaj o tym, zamiast płakać w poduszkę, bo dziewczyna nie odpisała na Tinderze.

 

To tyle na dziś, za tydzień lub dwa kolejny odcinek przemysleń.

Adept

ps. a tutaj masz dwie poprzednie części:

Insighty Adepta #1 czyli 17 Złotych Myśli

Insighty Adepta  #2 – 15 mocnych przemyśleń o kobietach

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

1 Comment
  1. Avatar
    Patryk

    Za tydzień kolejna porcja Insightów? Za tydzień to my mamy wakacje w Sopocie 🙂

    4 lipca 2018 at 21:29 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy Lord Kruszwil Prestiżowo Podrywa Dziewczyny

Są na tym świecie naprawdę naiwni ludzie. Albo naiwni życiowo albo po prostu bardzo młodzi (nastolatkowie), którzy nie mają świadomości...

Zamknij