Jak Dostać Od Dziewczyny Jej Nagie Fotki

Dziś na warsztat wezmę kwestię nakłaniania dziewczyn do tego, aby wysyłały Ci telefonem swoje rozebrane fotki.

Możesz zadać pytanie: „Adept, ale po co mi jej nagie fotki, wolę mieć seks z dziewczyną???”. I trudno tu nie przyznać racji 🙂  Z fotką się w końcu nie prześpisz, ani jej nie przytulisz.

Jednak jeśli do uwodzenia kobiet podchodzisz jak do fajnej zabawy, odkrywania tego co jeszcze jest możliwe z kobietami, nudzą Cię rutynowe smsy, to dlaczego nie spróbować czegoś nowego?

A może to być zabawa bardzo kręcącą dla Ciebie i dla niej.

 

W „nakłanianiu” kobiety do wysyłania mi seksualnych fotek mam swego rodzaju praktykę i doświadczenie. Dlatego podzielę się dziś z Tobą moimi sposobami i pomysłami. W zależności od tego jak podejdziesz do tego tematu możesz spowodować, że dziewczyna (niebędąca w oficjalnym związku z Tobą) będzie Ci wysyłać telefonem albo mailem swoje fotki: ubrane, w bieliźnie, nagie, a potem nawet i jej fotki w czasie gdy się masturbuje, w czasie seksu lub pieszczot ze swoim facetem lub ex,  ew. krótki filmik.

Jeśli jesteś tym zainteresowany  – to czytaj dalej 🙂

Aby dziewczyny, z którymi flirtujesz (przed pierwszym seksem lub już po nim) wysyłały Ci fotki mniej lub bardziej seksualne, to musisz wziąć kilka czynników pod uwagę.

1. Dziewczyna musi być Tobą seksualnie w jakimś stopniu zainteresowana.

2. Dziewczyna nie może być „święta”, no musi być trochę wyluzowana.

3.  Nie każda dziewczyna wyśle Ci swoje fotki, a jeszcze mniej swoje rozbierane fotki.

 4. Na 90% będziesz musiał rozwiać jej przeróżne obawy związane z wysyłaniem zdjęć.

********************************************************************************************************************************

A tak swoją drogą zapraszam Cię na mój Instagram, wrzucam tam ostatnio fotki i filmy z podróży (są randki, memy, dziewczyny i miłość)  https://www.instagram.com/marcin_szabelski_adept/

********************************************************************************************************************************

Jeśli z dziewczyną wymieniasz już seksualne smsy, wibracja jest bardzo seksualna to po prostu pytasz ją czy ma w telefonie jakieś swoje ładne fotki. Jeśli ma to zaproponuj wymianę, powiedz żeby Ci wysłała swoje, a ty wyślesz jej jakieś swoje.

I zaczynacie wymianę, dobrze jeśli ty masz w telefonie kilka swoich fajnych fotek np. czarno białe, eleganckie z sesji foto, z plaży itp. (jeśli nie masz jakichś widocznych defektów fizycznych np. wielki brzuch)

Od normalnych fotek przechodzisz do coraz bardziej seksownych. Potem mówisz:

„naprawdę niesamowicie wyglądasz na tej fotce, zastanawiam się jak wyglądałabyś w seksownej mini i szpileczkach/ w samej bieliźnie  pewnie nie mógłbym oderwać od Ciebie wzorku / pewnie nie mógłbym dzisiaj spokojnie zasnąć, bo myślał bym tylko o Tobie :)”

Jeśli nie ma oporów i dostajesz takie fotki, to idź coraz dalej. Powiedz np. „hmmm, niesamowicie na mnie działasz / moja wyobraźnia pracuje / teraz myślę tylko o tym jak wygląda Twoja cipeczka…”  dodajesz co byś chciał z nią zrobić i jak byś chciał ją pieścić.

 „Chciałbym zobaczyć Twoje piękno, pokaż mi jaka jesteś nieziemsko seksowna… jesteś taka oryginalna… albo lepiej nie, lepiej mi nie pokazuj jak się bawisz sobą, tylko zwariuję i się w Tobie zakocham / nie wytrzymam na samą myśl o Tobie…”

I krok po kroku idziesz do fotek seksualnych np. jak ona się masturbuje. Od takich MMS-ów do seksu już niedaleko.

 

Tylko, że nie zawsze idzie tak łatwo.

Dlatego, aby otrzymać nagie zdjęcie dziewczyny, najczęściej zacznij na początek na spokojnie. Możesz zacząć pytając ją o fotkę, którą chcesz przypiąć do kontaktu w telefonie

‘hej, potrzebuje twojego zdjęcia do listy kontaktów. Każdy z moich znajomych ma już zdjęcie w kontaktach tylko ty nie 🙂 wyślij mi mms-em, a ja wyślę Ci swoje

Gdy ona już wyśle Ci jakieś zdjęcie, to możesz nią trochę podroczyć np. „oj, to nie do końca wygląda dobrze w telefonie w kontakcie, lepiej wyglądałabyś  tak i tak” i wtedy wysyła Ci drugie.

Ty jej wysyłasz jakieś swoje zdjęcie (im bardziej seksowne tym lepiej), może zdjęcie z plaży, może z sesji, bez koszulki (jeśli masz nadwagę itp. to nie )

Jeśli ona powie „hmmm, wyglądasz całkiem seksownie :)”  a powinna bo zakładam, że rozmawiasz z dziewczyną która jest zainteresowana to powiedz „Dziękuje, teraz ty mi wyślij coś seksownego’ i ona Ci wysyła swoje np. w bieliźnie, czy na plaży.

Rozkręcasz to dalej jak wyżej. Od fotek niewinnych, aż do bardzo niegrzecznych.

 

Co robić jeśli dziewczyna ma opory?

 

1. Ona nie ma zdjęcia w telefonie.

Powiedz jej, żeby zrobiła sobie telefonem w łazience. Gdy nikt jej nie widzi. Powiedz jej, żeby nie szykowała się godzinę do tego, bo i tak wygląda ślicznie, a jeśli chce to niech nie pokazuje na fotce twarzy.

To często pomaga, jeśli zdarzy się, że dziewczyna nie będzie chciała zrobić/wysłać zdjęcia, bo obawia się o to, że jej naga fotka gdzieś się potem pojawi w sieci to podpowiedz jej, by wyszła twarzą poza kadr i będzie wtedy anonimowa 🙂

 

2. Ona „nie wysyła zdjęć !!”

 

Może tak, może nie. Może będzie chciała spróbować. Powiedz jej jak cudownie ona wygląda, jakie wrażenie na Tobie wywarła, jak bardzo Cię podnieca. Jeśli ona jest bardzo piękna i ma tego świadomość, to nie przesadzaj z tym, raczej powiedz jej jak ona działa na Ciebie.

Jeśli ona Ci mówi o tym, że wszyscy chcą od niej takie fotki, że nie jesteś jedyny  itd. bla bla bla to nie naciskaj. Tylko powiedz „Ok, ja nie jestem „wszyscy” lubimy się i sama zdecyduj jaką fotkę chciałabyś mi pokazać a jaką nie, nie potrzebuję Twojej nagiej fotki, bo nagich fotek są miliony w internecie. A ja traktuję Cię indywidualnie, wysłanie ładnej fotki to taki miły gest sympatii „.  Nie napieraj na nagie fotki, może to jeszcze za wcześnie, a może ona ma bardzo niemiłe wspomnienia z wysyłaniem fotek.

  

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 

3. Ona się wstydzi

Rozwal jej wstyd eskalując fotkami pomału, najpierw wasze zabawne fotki, potem bardziej seksowne. Powiedz sam, że się nie co wstydzisz , ale chcesz jej pokazać prawdziwego siebie „Chcę się przed Tobą otworzyć…”, „chcę pokazać Ci prawdziwego mnie / moje emocje…”. To nic złego… przecież to nie porno fotki tylko normalne, życiowe :)”. Niech ona się najpierw oswoi.

Nie mów o nagich fotkach, tylko o fotkach pokazujących ją w pełni jej kobiecości, powiedz jaką ona jest cudowną kobietą i jak świetnie umie eksponować swoją kobiecość. Powiedz, że chcesz ją zobaczyć w wyjątkowy sposób, inaczej niż wszyscy inni. gdy pojawi się opór, odpuść mówiąc o tym, że nie chcesz nagich fotek, że nie potrzebujesz, bo wolisz żeby to zostało już dla was obojga na żywo, ewentualnie żeby ona uchyliła tylko rąbka tajemnicy. powiedz, że to to taka niewinna zabawa.

I tak krok po kroku dalej 🙂  Sam ją ośmiel swoimi fotkami.

Pamiętaj, że sam nie musisz mieć idealnego ciała, sześciopaka itp. by zrobić sobie seksowne zdjęcie i je wysłać dziewczynie. Ale dobrze by było, żebyś nie miał widocznych jakichś wielkich defektów.

 

pozdrawiam

adept

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, to wejdź na mój fanpage i kliknij opcję „Obserwowanie” to NIKT z Twoich znajomch się NIE DOWIE, że czytasz mój fanpage. Za to będziesz miał zawsze pierwszy wiadomość ode mnie o nowym wartościowym wpisie.
Jeśli się niczego nie wstydzisz, to po prostu POLAJKUJ mój fanpage 🙂

Jak klikniesz w obrazek poniżej, to przeniesiesz się na mój fanpage na Facebooku. Tam możesz kliknąć opcję „Obserwowanie”, a potem zaznaczyć „wyświetlaj najpierw”. Nikt się o tym nie dowie, a dzięki temu nie przegapisz informacji o nowym LIVE na Facebooku. Dzięki 🙂

 Tak samo kliknij proszę subskrypcję mojego kanału na YouTube. Jest tam ok. 100 filmów.  Wiem, że powinno ich tam być ze 300, ale miałem lenia. Obiecuję, że już nie długo pojawią się nowe 🙂  Trzeba też kliknąć  w ten dzwoneczek, wtedy docierać będą do Ciebie powiadomienia o nowym filmie lub LIVE dla subskrybentów.

A dokładniej wygląda to tak:

 

ps. jeśli masz swoje pytanie na ten temat – pisz w komentarzu.

ps. Tutaj masz drugą część tego artykułu:

Czy Wysyłać Dziewczynie Fotki Swojego Penisa ?

https://www.uwodzenie.org/czy-wysylac-dziewczynie-fotki-swojego-penisa/ 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

15 komentarzy
 1. Avatar
  miiaa22

  Super Adept. Jak zawsze jesteś genialny. Twoja inteligencja powala w stosunku do innych PUA, którzy opanowali parę sztuczek, a nie potrafią sami iść do przodu. Ty jesteś weteranem,rozwojowcem.

  21 stycznia 2014 at 13:28 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Seba

  Bardzo ciekawy artykuł. Jednak większość dziewczyn zdecydowanie będzie na nie, gdyż albo nigdy tego nie robiły i się wstydzą, albo facet się jej może nie za bardzo podobać. W takiej sytuacji trzeba jej rozbić te blokady… 🙂 Dzięki.

  Mam jeszcze 2 pytania:

  1. Czy, żeby dziewczyna wysłała mi swoją seksowną lub nagą fotkę, to koniecznie musi już być za nami seks, czy wystarczy sam pocałunek, przytulanie, ew. pieszczoty?

  2. Co, jeżeli dziewczyna nie będzie chciała wysłać tego typu fotki, gdyż np. nie zgadza się z tym jej religia, bo ona np. jest chrześcijanką i to niemoralne według niej? Czy wtedy trzeba na nią napierać, aż w końcu może wyśle jakąś tam mniej grzeczną fotkę, czy po prostu sobie odpuścić?

  3. A co w takiej sytuacji zrobić, gdy dziewczyna jest spłukana i doładowuje sobie konto tylko za 5 zł, a często nie ma w ogóle kasy na koncie i nie może nawet dzwonić do znajomych, do swojego chłopaka, do rodziny? Dla takiej MMS jest trochę za drogi (podejrzewam, że ok. 60 gr)….

  21 stycznia 2014 at 14:56 - Odpowiedź
  • Adept

   1. Nie musi być jeszcze seksu między wami.
   2. Raczej odpuścić sobie. To ma być zabawa, a nie SYZYFOWA praca
   3. Bądź kreatywny i wymyśl rozwiązanie 🙂

   21 stycznia 2014 at 15:20 - Odpowiedź
  • Avatar
   Jan

   2. Skoro uprawia z Tobą seks/pieszczoty i w tym jej religia nie przeszkadza to czemu miałaby przeszkadzać przy nagich fotkach.
   3. Bluetooth? Email?

   21 stycznia 2014 at 16:45 - Odpowiedź
  • Avatar
   Aga

   Dlaczego zakładasz, że większość kobiet będzie na nie?
   Wiesz, jeśli wychodzisz z takiego założenia to bardzo prawdopodobne, że tak będzie… 😉
   Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że kobieta jest w stanie wysłać swoje nagie fotki jeszcze przed seksem, jeśli jest odpowiednio pobudzona słowami… 😀 To fajna zabawa jeśli facet jest pewny siebie i nie ma kompleksów 🙂

   25 stycznia 2014 at 05:38 - Odpowiedź
   • Avatar
    Adam

    To może masz ochotę na taką małą wymianę fotek? 😉

    14 lutego 2016 at 22:27
 3. Avatar
  ziem

  Jak dla mnie to świetny artykuł
  Powinieneś pisać do jakiejś gazety – choć może lepiej nie – składają się na to dwa powody

  1 – nie ma gazet na takim mega poziomie jaki prezentujesz w artykule
  2 – lepiej gdy ta wiedza jest w węższym kręgu czyli naszym he he

  21 stycznia 2014 at 18:24 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Niegrzeczny

  Z własnego doświadczenia wiem, że czasami warto zaryzykować i „przycisnąć” dziewczynę:D Mam spore doświadczenie w wydobywaniu takich zdjęć a nawet filmików Nie wiem na czym to polega może na uporze i pisaniu zabawnych rzeczy Poza rozwalaniem jej obiekcji i tym wszystkim o czym pisał Adept w tym artykule dobrze sprawdzało mi się odpowiadanie na obiekcję kobiet zwykłym „Dalej”, „Szybciutko Aniu” lub „Nie zamulaj Aniu” Ostatnimi czasy miałem zabawny przypadek Dziewczyna pisała mi w smsach ze nigdy nie dostanę takich zdjęć, ze mogę zapomnieć itp itd Pisała to bardzo stanowczo i zdecydowanie A skończyło się na zdjęciach i filmikach z twarzą, bawieniu się cipką i tego typu klimatach… i potem u mnie w domu:) Ale to był ewidentnie typ dziewczyny, która lubi na KAŻDY pomysł faceta mówić najpierw „nie” i którą podnieca to że facet mimo to brnie do przodu i ma w dupie jej „nie” Dziewczyny często mówią „Chce faceta który wie czego chce i wie jak po to sięgnąć” Często wystarczy po prostu zastosować się do tego

  21 stycznia 2014 at 18:39 - Odpowiedź
 5. Avatar
  nSlawek

  Jak zwykle kolejny rzeczowe uwagi-dzięki Adept.
  Jest jednak pewien problem. Poprosiłbym o rozwinięcie punktu pierwszego gdyż następne punkty wynikają z powyższego jak i cała Twoja wypowiedź. Jak sprawić zatem by ta osoba była w jakiś sposób mną zainteresowana by wszelkie przemyślenia o których mówisz miały sens i zastosowanie? .
  Pozdrawiam

  21 stycznia 2014 at 21:26 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Prosiak

  A ja mam taki przypadek, że od jednej dziewczyny dostaję od czasu do czasu fotki, na których chętnie prezentuje dla mnie swój biust, ewentualnie inne części ciała (nie intymne), jednak nie w całości (fotki zawierają tylko pół nogi, rękę) i bez miejsc najbardziej interesujących. Kiedy pytam dlaczego, odpowiada, że uważa, że nie jest wystarczająco atrakcyjna i że gdyby schudła, to może wtedy… Dostała ode mnie zdjęcia mojego Wacława (bez komentarza z jej strony) już dawno temu, ale nic się w kwestii wysłania całego nagiego ciała ani tzw. okolic intymnych. Jak ją zachęcić do większej odwagi i swobody? Do tego muszę dodać, że zawsze twierdzi, że nie jestem w jej typie.

  22 stycznia 2014 at 13:57 - Odpowiedź
 7. Avatar
  hiszpaaan

  jest super program do takiej zabawy w wysyłanie fotek: Snapchat. automatycznie odpadają obawy kobiety, że wstydzi się, że może ktoś niepowołany zobaczy te zdjęcia, bo zdjęcia widoczne są max przez 10 sekund tylko w tym komunikatorze 🙂

  23 stycznia 2014 at 15:20 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Przemek

  Fajny wpis.

  23 stycznia 2014 at 16:18 - Odpowiedź
 9. Avatar
  waldek

  to jest zle podejscie do kobiety przez wysylanie sobie fotek

  28 stycznia 2014 at 18:19 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Xxxxxx

  Dodajcie sobie streettease na snapie i po problemie 😛 pouwodzic też można

  12 września 2016 at 20:02 - Odpowiedź
 11. Avatar
  MarekCzarekAdam

  Wyslala mi kilka zdjęc i nie chce wysylać kolejnych, coraz śmielszych.. Twierdzi, że „za dużo dostałem i jej „nie namówię”. Pomozesz?

  11 stycznia 2017 at 18:51 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
(Konsultacja 3) Sytuacje Odzyskiwania Byłej – klient pyta, Adept odpowiada

Witajcie, dziś obiecana spisana kolejna konsultacja. Tym razem biorę na warsztat odzyskiwanie byłej dziewczyny. Klienta (w dramatycznych okolicznościach ) zostawiła...

Zamknij