Jak Pisać SMSy i Wiadomości do Dziewczyny w 2019 (SMS, FB)

jak pisać sms 2019

Tydzień temu było jak NIE pisać sms i wiadomości do dziewczyny. Dziś o tym jak pisać sms w 2019 r. Nie tylko sms ale i wiadomości do dziewczyny. Nie tylko pierwsza wiadomość do dziewczyny, ale i kolejne. Wspomnę też o sposobach rozmowy z kobietą w 2019. Niezależnie czy to będzie FB messenger czy inny komunikator. Co się zmieniło, jakie są trendy, na co zwracać uwagę pisząc smsy i wiadomości w 2019 r.?

Rok temu napisałem artykuł „20 Błędów w Smsach do Dziewczyny w 2018”, a w 2017 r. wpis „SMSy do Dziewczyny w 2017 – Co Nowego?”.  A kilka dni temu „17 Koszmarnych Błędów w SMS i Wiadomościach do kobiet w 2019przyda Ci się przeczytać go przed lekturą tego wpisu.

Jak pisać sms i wiadomości do dziewczyny w 2019?

1. Wiadomość powinna być zabawna.

Humor to jedna z podstawowych umiejętności atrakcyjnego mężczyzny, tak samo jest w kwestii wiadomości. To może być zabawna anegdota dotycząca twojego dnia, śmieszny obrazek. Chodzi o to, żeby oferować EMOCJONALNĄ wartość. Po przeczytaniu wiadomości ona się uśmiecha i myśli chwilę o Tobie. Do jej (szaroburego) dnia wprowadziłeś chwilę radości lub śmiechu. Nie zadajesz jej potoku pytań, nie jesteś namolny, nie piszesz głupot (17 Koszmarnych Błędów w SMS i Wiadomościach do kobiet w 2019) za to coś wartościowego płynie od Ciebie. Nie wrzucaj tylko typowych memów, które wszędzie są w internecie. Dziewczyny po prostu chcą się dobrze bawić. Znana guru – Cyndi Lauper – mówi o tym od lat 80-tych. To często wystarcza, aby wyróżnić się z tłumu nijakich facetów. Nie możesz jednak z tym przesadzać, bo po przekroczeniu pewnej granicy, zaczyna to wyglądać tak, że za bardzo ci zależy. Przykład pierwszy z brzegu do dziewczyny typu vege i ezo, ona się pyta co u Ciebie, Ty „Medytuję w pozycji lotosu od 3 godzin, aby być kompletnie oświeconym na naszą pierwszą randkę, a jaki jest Twój procent zrozumienia sensu życia?”. Cały czas zaznaczasz, że chodzi o relacje damsko-męskie, nie o relacje kolega-koleżanka. I pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

 

2. Napisz  SMSa, który wnosi wartość

Wartość ma wiele twarzy. Może to być wartość emocjonalna (śmiech, radość, zaintrygowanie, wiedza), może być wartością bardziej konkretną np. zaproszenie w wartościowe, oryginalne miejsce. Wiadomość ma sprawiać, że jej życie stanie się lepsze, choćby o 1% albo choćby na chwilę.  Powiedzmy, że zapraszasz dziewczynę na spotkanie. Kiedyś wystarczyło rzucić pomysł kawy w Starbucksie. Teraz lepiej działa motywator np. ciekawsze miejsce niż kafejka. Jeśli ona kocha małe pieski >> mem z pieskami,  propozycja pójścia na wystawę szczeniaczków.  Ona lubi rysować >> propozycja wyprawy do muzeum karykatury itp. Chyba to jasne? Coś więcej niż „spotkajmy się na kawie i poznajmy”.

 

3. Wiadomość zaznaczająca relację między wami

Chcesz jej przekazać, że uważasz ją za atrakcyjną osobę (i w rezultacie chciałbyś się z nią spotkać). Chcesz komunikować, że zakładasz między wami bardziej romantyczne lub seksualne relacje. Że nie jesteś tylko jej przyjaciółką z penisem. Możesz dać komplement, ale bez przegięcia, bez bycia potrzebującym. „W tej błękitnej mini wyglądasz olśniewająco, poszłabyś ze mną na studniówkę?” (oczywiście pisane jako żart, bo ona wie, że masz np. 30 lat)

 

4. Jeśli nic Ci nie przychodzi do głowy i po prostu pytasz ją o numer  na koniec, to przynajmniej upewnij się, że dziewczyna odczuwa jakiś entuzjazm na myśl o spotkaniu ze Tobą na żywo.

 

5. Pokłóciłeś się z nią i ona wrzuca na Ciebie, wyzywa Cię od najgorszych.

No cóż, czasem tak bywa. Poza Europą testowałem różne sytuacje, nawet celowo doprowadzając ją do tego, aby mnie nie lubiła, a potem to ratowałem. Widzisz jak się poświęcam dla Ciebie? Celowo rezygnowałem z seksu, aby odkryć coś nowego i praktycznego w psychologii dziewczyny 🙂 Czasem w hardcorowych sytuacjach (aby uratować znajomość) trzeba obniżyć swój status, przeprosić, czasem być jak skała (to temat na osobny wpis albo rozdział do poradnika). A czasem napisać dowcipną wiadomość, np. „Hej Magda, daj mi ostatnią szansę, tak jak w filmach. W filmach upadły bohater zawsze dostaje ostatnią szansę 🙂  obiecuję już nigdy więcej nie powiedzieć Ci, że  jesteś głupia / nie wylać na Ciebie kawy / nie zdradzić Cię z Twoją najlepszą przyjaciółką”. Potem czasem trzeba przetrwać jej furię i skruszony wrócić do jej serca.

 

6. Dziewczyna uważa, że możesz wyglądać inaczej w realu (waha się czy się z Tobą spotkać?)

Nie  zapewniaj jej desperacko 10 razy, że to Twoje fotki wykonane wczoraj. Lepiej zażartuj.

 

7. Zawsze warto spróbować odwołać jej spotkanie z „kimkolwiek”, aby spotkała się z Tobą. Nawet jeśli się nie zgodzi, bo to dla niej ważne spotkanie, niech zobaczy jaki jesteś wesoły / romantyczny / niesamowity itp.

 

„Odwołaj to spotkanie w imię MIŁOŚCI”  🙂

 

8. Zawsze utwierdzaj ją (logicznie), że to TY sprawiasz, że ona się śmieje (cieszy się, czuje zaintrygowana, podniecona itd)

To takie stawianie kropki nad i.

 

9. Prowadzenie w 2019 r.

Jeżeli Twoje rozmowy z dziewczyną wyglądają tak  „Cześć”, Ona „Hej, jak leci?”, On „Na luzie, a u ciebie?”, ona „Właśnie skończyłam jogę”, On „Hmm, jak poszły ćwiczenia?”. To nie dziw się, że rozmowa umiera. W 2019 r. poza dodawaniem wartości, wzbudzaniem silniejszych emocji, nawiązywaniem więzi, zastanawiaj się w jakim kierunku zmierza ta znajomość? W jaki sposób przybliża Cię do następnego etapu np. do umówienia się na prawdziwą randkę? Taka nijaka wymiana wiadomości nic nie daje… To aż niewiarygodne. W mediach, w filmach, na necie takie wymiany zdań pojawiają się  co chwila. Zamiast paplać o niczym przejdź do konkretu (komplement, napięcie seksualne, propozycja umówienie się, projekcja wspólnego wyjścia w przyszłości itd). Coś o co wiąże was bardziej ze sobą, wiąże wasze emocje i style życia. Coś co was do siebie zbliża i potęguje odczucie, że jesteś kimś istotnym w jej życiu. Zamiast kolegą od paplania. W 2019 dużo łatwiej możesz się kimś takim stać. Gdybym był bardziej hardcorowy dziś to powiedziałbym, abyś skupiał się na rzeczach, które sprawią, że jej cipka będzie mokra. Wiem, że niektórzy moi czytelnicy oraz feministki, tego nie zrozumieją 🙂

Jak chcesz setki przykładów – znajdziesz je w poradniku Sekrety Uwodzenia Słowami 2 Także Sekrety Uwodzenia Słowami 1 (choć w cz. 2 jest więcej seksualności)

W 2019 r. wiele wypowiedzi dziewczyn może wydać Ci się niejasna, albo niezrozumiała. W takiej sytuacji zamiast dociekać 15 minut, co ona miała na myśli, musisz skierować rozmowę na właściwy tor. Więc wspomnij np. „tak, hmm, ok, rozumiem / to było fajne, zabawne…. a TAK konkretnie, o której widzimy się dziś wieczór?”. Delikatnie popychasz ją w kierunku podjęcia decyzji. Nie wchodzisz w długie wymiany wiadomości, które zmierzają donikąd.

 

10. Dziewczyna karci Cię za seksualne słowa, co robić?

Pewnie nie raz słyszałeś „(…) Jeśli tego szukasz, to mi przykro. Jestem w takim momencie swojego życia, że nie szukam seksu. Byłam tylko w długotrwałych związkach(…), możemy pójść na randkę…” bla bla. Prawda jest taka, że nawet najbardziej wyuzdana dziewczyna, niemal zawsze będzie Cię lekko stopować seksualnie, mniej lub bardziej odgrywać „trudną” do zdobycia. Nie angażuj się w to logicznie, powiedz – „No cóż, rozumiem Cię doskonale, nie jestem temu do końca przeciwny, sprawdźmy jak się potoczą sprawy…”. Jak się spotkacie na żywo, to dopiero się okaże czy chcesz z nią tylko przygody, czy czegoś więcej.Wchodzenie w dziwne polemiki nie prowadzi do niczego.

Mój znajomy mówił „Nudzisz mnie, daj spokój, spotkamy się to zobaczymy co ta sytuacja ma do zaoferowania”, jak ona ciągle „polemizowała” on mówił „Czuję, że się od siebie oddalamy…;)” (ironicznie) albo „Wiesz co, chyba potrzebuję trochę przestrzeni dla siebie… :)” (ironicznie, że złamaniem jej „stanu”). Demonstrował tym brak przywiązania do wyniku. Brak napierania, namolności, zdesperowania. Nie zależało mu. I co ciekawe wtedy właśnie sytuacje zaczynały się odwracać i normalizować. Zgadnij dlaczego?

Ok, to tyle w tym wstępnym artykule. Więcej już wkrótce. Możesz docenić ten materiał (i całego bloga) i czas jaki poświęcam na jego pisanie kupując mój poradnik np. Biblia internetowych Randek 3.0  lub Sekrety Uwodzenia Słowami 2  oraz Sekrety Uwodzenia Słowami 1

 We wszystkich z nich znajdziesz tony gotowych przykładów do użycia w rozmowie z dziewczyną.

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

1 Comment
 1. Avatar
  rastignac

  Piszesz to właśnie wtedy gdy wszystkie moje konwersacje poumierały,
  dzięki mistrzu ( ;

  22 lutego 2019 at 23:23 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Top 17 Błędów w SMS i Wiadomościach do kobiet w 2019 r.

Rok temu napisałem artykuł "20 Błędów w Smsach do Dziewczyny w 2018", a w 2017 r. wpis "SMSy do Dziewczyny...

Zamknij