Witam Cię w podróży ku zrozumieniu tego jak poderwac dziewczyne i całego tematu psychologii kobiet. Jeśli dotychczas nie radziłeś sobie z dziewczynami, byłeś tylko ich przyjacielem, wykorzystywały Cię lub po prostu dziewczyna Cię zostawiła – to dzięki moim wskazówkom zmienisz swoje życie. Dowiesz się co mówić, co robić, aby kobiety były Tobą zainteresowane. Uwodzenie i podryw jest umiejętnością do nauczenia, nikt się z nią nie rodzi (wbrew pozorom).
Jak poderwać dziewczynę?
No właśnie 🙂
Dziś wprowadzę Cię do tej tematyki. Będzie technicznie i konkretnie.
Fazy uwodzenia.
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak poderwać dziewczynę,
to zaraz wyjaśnię Ci ten proces rozbijając go dla ułatwienia na etapy.
Uogólniając „Uwodzenie” ma 5 podstawowych faz:
1) Otwarcie. Podejście do nieznajomej kobiety i rozpoczęcie z nią rozmowy
2) Zbudowanie zainteresowania. Demonstracja atrakcyjności
Faza, w której demonstrujesz swoje atrakcyjne cechy kobiecie, tak że jesteś w jej oczach atrakcyjnym samcem. Wywołujesz pierwsze emocje w kobiecie i kobieta zaczyna być Tobą zainteresowana.
3) Kwalifikacja. Faza w której to Ty pokazujesz swoje unikalne zainteresowanie kobietą (ponieważ widzisz jej zainteresowanie) i sprawdzasz czy ma ona cechy, które Ciebie interesują. Rośnie dalej jej zainteresowanie Tobą. Pojawia się wstępna „chemia”. Więcej w tym wpisie: Kwalifikacja czyli Mały Krok do Rozkochania Kobiety – Psychologia Kobiet cz. 17
4) Zbudowanie komfortu. Faza, w której łączysz się z dziewczyną na poziomie emocji (pasji, zainteresowań, podobieństw, wspólnego patrzenia na świat, itp). Poznajecie się nieco głębiej.
5 ) Intymność. Faza eskalacji seksualnej. Seksualny dotyk, łóżkowe spojrzenie,
gra wstępna,seks, relacja romantyczno-seksualna.
Swoją drogą polecam Ci też wpis: Jak Poderwać Dziewczynę w Internecie 2022 Bez Kasy i Wyglądu
Omówię wstępnie teraz poszczególne fazy
1) Otwarcie czyli jak poderwać dziewczynę 🙂
Wielu mężczyzn widząc piękną kobietę zastanawia się czyli jak poderwac dziewczyne – co do niej powiedzieć, jak się zachować i o czym z nią rozmawiać. A potem dochodzi do wniosku, że nie podejdzie, bo „nic nie przychodzi im do głowy” albo „ona już wszystko słyszała”. O wiele bardziej ważne jest to, aby w naszej mimice i mowie ciała widać było, że jesteśmy mężczyzną o wysokiej wartości.
Przykładowe proste otwarcia:
Ulica lub Centrum Handlowe:
„Hej, zatrzymaj się na chwilę. Zauważyłem Cię gdy przechodziłem obok i wyglądasz na uroczą kobietę. To sprawiło, że musiałem do Ciebie podejść i Cię poznać. Jak masz na imię?”
„hej, dawno nie byłem w klubie w X, powiedz mi, jaki jest najlepszy pub/klub w tym mieście, do którego warto się wybrać dzisiejszego wieczoru ?”
Proste otwarcie. Z tematu klubu przejdź na inne tematy, w których możesz demonstrować wartość lub posteruj do miejsca gdzie możecie spokojnie przez chwilę porozmawiać. To ten etap, który faceci nie znający się na podrywie uznają za pełen podryw. Tymczasem to dopiero początek.
Klub:
„Hej, Stałem tam ze znajomymi, zauważyłem Ciebie obok i wyglądasz na uroczą kobietę. To sprawiło, że musiałem do Ciebie podjeść i Cię poznać. Jak masz na imię?”
To jest otwarcie bezpośrednie, które potrafi być bardzo skuteczne (jeśli nie wiedziałeś wcześniej czyli jak poderwac dziewczyne), ale wymaga dobrej mowy ciała i pewnych umiejętności. Jeżeli powiesz to z mową ciała i mimiką mówiącą że nie zasługujesz nawet na chwile jej uwagi to nie licz na sukces.
Więc, jak poderwać dziewczynę?
2) Demonstracja atrakcyjności
Kolejnym etapem jest budowanie (demonstrowanie) naszej atrakcyjności w jej oczach. Może ona wynikać z naszej mowy ciała i wizerunku (wyglądu, zadbania itd.), z tego co mówimy o sobie i jak się zachowujemy (jakie emocje w dziewczynie wywołujemy). Chcesz przekazać, że jesteś mężczyzną o wysokiej wartości.
– Ubiór – nasz ubiór musi przekazywać określone wartości i cechy naszej osobowości. Czyż widząc na ulicy dajmy na to mężczyznę ubranego w adidasy i spodnie od dresu nie czynimy założenia, że jest on tzw. „dresiarzem”, lecz widząc tego
samego mężczyznę w np. marynarce i eleganckich butach założymy zapewne, że jest on księgowym lub prawnikiem? Kobiety myślą tak samo i dlatego nasz ubiór musi pokazywać pozytywne cechy osobowości – kobieta patrząc na nas musi mieć wrażenie, że jesteśmy pewni siebie, że mamy powodzenie u kobiet, że mamy silną tożsamość i wiemy, czego chcemy w życiu.
Można to osiągnąć na wiele sposobów, ale trzeba wiedzieć, do czego się dąży – jest wiele wizerunków, z których każdy sam w sobie jest przydatny. Możemy np. ubrać się w eleganckie buty i czarną skórę, co przekazuje cechy silnego mężczyzny, który doskonale wie, czego chce w życiu… możemy też ubrać się np. w białą skórę i wtedy będziemy przekazywać mniej siły jako takiej, ale więcej zabawy, będziemy w większym stopniu pokazywać jak komfortowo czujemy się w swoim życiu – możliwości jest wiele. Ideą jest to, żebyś odpowiedział sobie na pytanie: „na JAKIEGO mężczyznę wyglądam w tym ubraniu?”.
– Mowa ciała i mimika – To jak poderwać dziewczynę, dla wielu osób oznacza „co powiedzieć”, ale to tylko półprawda. Równie ważne, jesli nie ważniejsza jest mowa ciała i reszta komunikacji niewerbalnej. W dużej mierze wynika bezpośrednio z naszego nastawienia psychicznego – ludzkie ciało ma setki różnych drobnych mięśni, większości, z których nie potrafimy do końca kontrolować świadomie – jeżeli jesteśmy wyluzowani i pewni siebie, to ustawienie mięśni naszego ciała, a także naszej twarzy zmieni się i ludzie będą mówić, że mamy „dobrą energię” lub, że „jesteśmy cool” – podczas, gdy tak naprawdę będą odbierać podświadomie przekaz wysyłany przez naszą mimikę i mowę ciała.
– Kreowanie obrazu własnej osobowości poprzez słowa.
Kobiety w ogromnie większym stopniu niż mężczyźni wsłuchują się w to, co ktoś mówi i wysnuwają z tego wnioski. Jeżeli np. w subtelny sposób opowiesz jej o jednej ze swoich pasji, która jest związana np. z wyjazdem do Hiszpanii, to takie stwierdzenie zostanie wzięte pod uwagę i włączone do Twojego obrazu w jej oczach – w tym przypadku, jeżeli np. wspomnisz o wyjeździe do Hiszpanii, to wyjdziesz w jej oczach na mężczyznę, który dużo podróżuje, ma jakieś pasje i dzięki temu kobieta poczuje, że masz silną tożsamość. (pasją może być historia i kultura Hiszpanii, muzyka hiszpańska lub cokolwiek innego). Chodzi tutaj o wspomnienie o czymś w sposób, który sprawi wrażenie, że wcale się tym nie chwalimy, tylko wspominamy o tym przypadkiem.
Mały przykład:
„Byłem ostatnio w Hiszpanii, pojechałem tam, ponieważ interesuję się tańcem Flamenco i wyobraź sobie, że poznałem tam pewnego Anglika, który (….)” Coś takiego jest naturalne i dobrze odbierane w przeciwieństwie do tekstów w stylu „Dużo podróżuję i mam ciekawe życie!”.
– historie z życia demonstrujące Twoją wartość
– demonstrowanie braku zdesperowanego zainteresowania: droczenie, „dokuczanie”, okazjonalne demonstracje braku uwagi i zainteresowania, Negi,
– konwersacyjne haczyki, intrygowanie dziewczyny, uwodzicielskie prowadzenie rozmowy, gry i zabawy i inne zaawansowane taktyki – omówienie ich wykracza poza zakres tego mini wykładu (opowiem kiedy indziej)
Teraz napiszę m.in. o bardzo ważnym etapie znajomości z kobietą, podczas którego pokazujesz dziewczynie swoją wyjątkowość. A nie wiem czy wiesz, ale kobiety gdy mówią o facecie, który je fascynuje „On był inny niż wszyscy”, „on miał w sobie coś wyjątkowego”. Dlatego chcę Ci pomóc stać się tym wyjątkowym facetem w jej oczach. Do dzieła 🙂
3) Kwalifikacja
Celem tego etapu jest sprawdzenie czy kobieta, którą właśnie poznałeś jest kobietą , która w unikalny sposób może Ciebie zainteresować. Pokazujesz tutaj w subtelny sposób, że nie interesuje Cię tylko jej wygląd, że masz swoje kryteria jeśli chodzi o kobiety i się ich trzymasz. Możesz rzucać jej np. przynęty i wyzwania, którym ona mogłaby sprostać, demonstrując Ci, jak bardzo jest Tobą zainteresowana.
Generalizując „nie wskakujesz na wszystko co się rusza i nie ucieka na drzewo”.
Przykłady: ”Powiedz mi co w Tobie jest ciekawego, poza twoim wyglądem co by mnie urzekło ?” , „Mi w kobietach podoba się kreatywność… kocham kobiety ciepłe i opiekuńcze … czy ty taka jesteś ?”. Kwalifikacja pokazuje kobiecie, że masz wybór jeśli chodzi o kobiety i że jesteś w pewnym sensie „wybredny”. I jeśli kobieta nie chce lub nie potrafi spełnić Twoich oczekiwań jesteś gotowy do odejścia.
4) Zbudowanie komfortu.
Aby kobieta chciała naprawdę pójść z nami do łóżka lub się zakochać i chcieć związać z nami, musi ona czuć nie tylko, że jesteśmy dla niej atrakcyjni, ale także być przekonana, że cenimy ją naprawdę jako kobietę i że nie pójdziesz sobie od niej bezpośrednio po seksie, pozostawiając ją w dyskomforcie psychicznym.
W tym momencie rozmawiasz na wiele głębokich tematów, odnajdujesz wspólne pasje, marzenia , hobby , przekonania na temat życia i otaczającego was świata. Pokazujesz swoją drugą naturę, swoje słabości, szczerość, otwierasz się emocjonalnie z kobietą i razem odkrywacie w sobie coś wyjątkowego. Rozmawiasz np. o muzyce, sporcie, pracy ,rzeczach codziennych i pomału zmierzacie do głębokich kwestii emocjonalnych, tego czego chcemy i pragniemy w życiu. Generalizując – łączycie się w parę.
Kilka przykładów :
Muzyka >> to jak czujemy się słuchając muzyki X >> To jak chcemy się czuć
w swoim życiu >> to, co chcemy robić w życiu.
hobby >> to, czego doświadczamy w życiu >> co nas pasjonuje w życiu i jak
możemy czerpać radość z życia
Uczelnia >> to, co chcemy robić w życiu >> to, że jesteśmy ludźmi z pasjami >>
to, kim tak naprawdę jesteśmy razem
Podróże >> to co nas pasjonuje w odkrywaniu i uczeniu się świata >> to co pragniemy
poznawać w życiu >> To, co chcemy przeżyć i doświadczyć w życiu
Pokazujemy jacy jesteśmy naprawdę, tak aby kobieta miała poczucie, że istnieje pomiędzy Tobą, a nią autentyczny, spontaniczny i szczery kontakt emocjonalny i naturalne uczucie bliskości.
5) Intymność i seksualność.
Gdy już jesteśmy w oczach kobiety atrakcyjni i czuje się już ona z nami komfortowo, możemy przejść do kolejnej fazy – np. do wzięcia numeru, pocałunku lub seksu.
Najważniejsza rzecz: o nic nie proś i nic się nie pytaj. Prośby lub pytanie się o cokolwiek sprawi, że znowu postawisz się w pozycji petenta do łask kobiety. Ona znowu będzie czuć się jak nagroda, jak ogień do którego lecą ćmy. Nie chcesz tego. To powinno dziać płynnie i naturalnie, tak jakby działo się samo.
a) Numer telefonu, whatsapp, FB, Instagram itp.
Nie pytaj się „czy dałabyś mi swój numer telefonu” lub „jaki jest Twój numer telefonu?”. Weź swój telefon, włóż jej do ręki i powiedz „To była interesująca rozmowa… kontynuujmy ją np. w środę… wymieńmy się numerami telefonów”.
B) Pocałunek.
Nie pytaj się i nie wspominaj o całowaniu…. po prostu zrób to. Wielu mężczyzn ma problem z zaakceptowaniem tego, ale kobiety chcą być całowane 'spontanicznie’, w wyniku naturalnego działania mężczyzny, bez zastanawiania się i pytania o zgodę. Jest na to kilka taktyk, lecz są one tylko dodatkiem. Najprostszym sposobem na dokonanie tego jest rozpoczęcie dotyku i eskalowanie dalej, tak aby nie było jednorazowego krępującego ruchu od neutralności do intymności pocałunku.
C) Seks
Najlepszym sposobem na pójście z kobietą do łóżka jest uczynienie tego czymś „przypadkowym” – tak, aby nie zastanawiała się czy zna Cię dostatecznie długo, czy jeżeli pójdzie z Tobą do łóżka to nie będzie oznaczało, że jest dziwką….etc. etc.
Ona chce się z Tobą kochać, chce tylko żebyś zdjął z niej odpowiedzialność za ten krok. Zrób tak, aby się nie zastanawiała…niech to wyniknie 'spontanicznie’ – jeżeli zapraszasz ją do siebie lub też ona zaprasza Cię do siebie, niech
zaistnieje jakaś wymówka, np. pokazanie jej swojej kolekcji płyt CD, lub obejrzenie jej rybek, skorzystania z jej toalety lub cokolwiek innego o czym wcześniej rozmawialiście.
Wymówka może być pozbawiona sensu, nie ma to żadnego znaczenia – obecność jakiejkolwiek wymówki drastycznie zwiększa szanse powodzenia, niezależnie od tego jak idiotycznie brzmi ta wymówka. Po znalezieniu się w jej lub swoim mieszkaniu zacznij ją całować, a po pewnym okresie czasu zacznij zajmować się jej ubraniem, całując się z nią cały czas – potem potoczy się samo.
Żeby wiedzieć jak poderwac dziewczyne warto poznać różne aspekty podrywu np. na studiach – zobacz ten wpis o tym jak poderwać studentkę.
Na dziś to tyle… Temat czyli jak poderwac dziewczyne to olbrzymi kawał wiedzy o kobietach. Dlatego zapraszam Cię do lektury całego bloga.
pozdrawiam
Adept