Jak Zagadać Do Dziewczyny Na FB

Dziś omówię KONKRETNIE jak zagadać do dziewczyny na FB tzn. sposoby zaczynania rozmowy z kobietą na Facebooku. Pamiętaj, że Facebook to nie portal randkowy i podrywanie na FB jest nieco inne.  Jest na to kilka sposobów:

W jednym z poprzednich artykułów napisałem Ci 7 błędów, których nie wolno Ci popełniać podrywając na Facebooku.

W pierwszej wiadomość istotne jest, abyś zaintrygował dziewczynę i skłonił do odpisania (jednocześnie nie pragnął ze wszystkich sił, aby Ci odpisała). Są DWIE metody na to, jak zagadać do dziewczyny na fb. Metoda bezpośrednia i pośrednia.

 

Jak zagadać do dziewczyny na fb – metoda BEZPOŚREDNIA:

jak zagadać do dziewczyny na fbWiększość facetów w internecie wyraża swoje zainteresowanie pokazując nadmiar zainteresowania spowodowanego desperacją lub na odwrót, chcą pokazać tak duże wyluzowanie, że nie da się u nich zauważyć żadnego zainteresowania. Oba te skrajne podejścia są błędem. Musisz wypośrodkować swoje zainteresowanie dziewczyną.

 

Przykłady bezpośredniego rozpoczynania rozmowy:

– Przeglądałem właśnie moich znajomych i wpadłem tu na Ciebie. Nie wiem czemu, ale mnie zaintrygowałaś (zaintrygowało mnie X w Twoim profilu) i dlatego musiałem do Ciebie napisać… Przyznaj się w sekrecie opracowujesz plan podbicie świata ?

– jest coś niezmiernie pasjonującego w Twoim uśmiechu, co zwróciło moją uwagę. Lubię ludzi z ciekawą energią, dlatego musiałem do Ciebie napisać. Może jesteś totalnym głuptasem? Ale mam nadzieję, że tak jak ja masz niesamowitą osobowość 😉 Tak czy siak miło mi Ciebie poznać.

 

Pamiętaj, by twoje otwarcia bezpośrednie były krótkiej treści. Pierwsza wiadomość nie może być długa, bo wtedy staje się przytłaczająca i zbyt mocna.

 

Wprowadzając pogodny humor i wesołość do wiadomości bezpośrednich przyciągasz do siebie kobietę i jej uwagę. Intrygujesz ją, bo pokazujesz różnorodność i nie przywiązywanie się do rezultatu. Ona odnosi wrażenie, że nie traktujesz całej relacji aż tak poważnie i umiesz być na luzie. Nie ma w Tobie grama depresji.

 

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Jak zagadać do dziewczyny na fb – metoda POŚREDNIA:

Wiadomości pośrednie świetnie się sprawdzają w pokazaniu humoru, dystansu i unikalności tak, by zaintrygować i przekonać do siebie kobietę. Chodzi tu głównie o zabawianie samego siebie i nie branie wszystkiego na poważnie. Dzielenie się pozytywną energią z drugą osobą oraz nawiązanie wspólnego, zabawnego połączenia, w którym obie strony pełnią istotną rolę. Pośrednie wiadomości mają beztroską, zabawną naturę, która pokazuje, że nie masz zamiaru jej zaimponować. Flirtując beztrosko z dziewczyną, zmusza ją do odpłacenia ci tym samym. Kobietom podoba się, gdy mężczyzna potrafi stworzyć wiadomość w kreatywny i zabawny sposób.

Istnieje wielka różnica między byciem pośrednim, a zbyt zdystansowanym (nieosiągalnym). Kobietom łatwo jest rozpoznać tę różnicę. Facet, który za bardzo się dystansuje raczej napisałby: „Hej, potrzebuje damskiej opinii na pewien temat. Czy według ciebie dopuszczalne jest, żeby dziewczyna kogoś wystawiła na randce nawet jeśli miała dobry powód?”

Po otrzymaniu takiej wiadomości dziewczyna nie wie, skąd ci się to wzięło i dlaczego akurat wybrałeś ją spośród wszystkich innych. Prawdopodobnie domyśli się, że masz jakiś ukryty motyw i jesteś nią zainteresowany, ale boisz się jej powiedzieć to wprost. Potem napisze do wspólnych znajomych na FB i powie „Hej, Magda, Co to za dziwny koleś ten XX? Zadaje mi jakieś pytania z dupy, znasz go ??” Już sam fakt, że wysyłasz jej jakąś wiadomość pozwala stwierdzić, że jesteś zainteresowany. Pytając o jej opinię w Internecie to po prostu tania wymówka, by zacząć rozmowę. Więc po prostu tego nie rób.

 

Przykłady pośredniego rozpoczynania rozmowy:

 

– Wydajesz się całkiem zabawna. Podoba mi się Twój styl więc pomyślałem, że mogłabyś być moją nową wspólniczką w napadzie na bank. Potrafisz rozpruwać kasy pancerne? Bylibyśmy jak Bonnie and Clyde, jeśli świetnie prowadzisz samochód 😉

 

– Z jakiegoś powodu ciągle mi tu się pokazuje okienko z Tobą, więc pomyślałem, że powiem Ci cześć i jeśli jesteś tak jak ja to razem opracujemy plan podbicia świata. Masz jakieś specjalne umiejętności? Laserowy wzrok, czytanie w myślach?

Oto jeszcze kilka innych sposobów:

 

1. Udaj, że pomyliłeś ją z kimś innym, (w zabawny sposób).

2. Skomentowanie postu, wpisu, lub nawiązanie w wiadomości do wpisu (statusu).

3. Rozpoczynanie bezpośrednio, jeśli poznałeś ją na żywo i wymieniliście się facebookami lub wizytówką

4. Założenie że się już wcześniej poznaliście

5. Zapytanie kobiety o jej pasję lub wasze wspólne zainteresowanie

 

Teraz przyjrzymy się dokładniej jak zagadać do dziewczyny na FB:

1. Udaj, że pomyliłeś ją z kimś innym, (w zabawny sposób).

Żeby to zrobić musisz przyjrzeć się jej fotkom, czy przypomina Ci jakąś znaną osobę?

Postaraj się znaleźć kogoś takiego i napisać do niej np. tak :

 

“Zaraz zaraz, czy to nie Ty jesteś tą aktorką ze Szpilek na Giewoncie? 😉

Wyglądasz prawie tak samo jak ona. Wiesz co? Poszwendajmy się po mieście i jakichś klubach, zróbmy skandaliczne fotki i wyślijmy na Pudelka. Będziemy sławni 😉 a swoją drogą…” i zmieniasz temat zadając jej jakieś pytanie.

 

Nie stosuj „SPAMU” czyli nie wysyłaj masowo wiadomości do atrakcyjnych koleżanek Twoich znajomych, szybko się zorientują i porozmawiają o Tobie. Ryzyko, że przy takiej hurtowej „wysyłce” wszyscy się połapią jest niemal pewne i będzie działać przeciwko Tobie.

Dlatego jest tylko kilka „dyskretnych” sposobów na rozpoczynanie znajomości. Oto one:

 

 

2. Skomentowanie postu, wpisu, lub nawiązanie w wiadomości do wpisu (statusu).

Możesz to zrobić na ogół tylko wtedy, kiedy widzisz u kogoś wpisy czyli najłatwiej – u swoich znajomych (u nieznajomych możesz nic nie widzieć, zalezy jak ktoś sobie ustawi poziom prywatności). Dlatego obserwuj wpisy atrakcyjnych znajomych lub wpisy tych dziewczyn u innych. Jeśli masz kilkaset i więcej znajomych, prawdopodobnie będziesz miał duży śmietnik i się nie połapiesz, dlatego będziesz musiał wyłączyć opcję pokazywania statusów u osób lub stron często aktualizowanych, a nie wnoszących dla Ciebie nic konkretnego (za to zaśmiecających Ci ekran). Tak czy siak najlepiej tu wychodzi droczenie się z kobietą na temat różnic między płciowych.

Jakiś Facet „hej Ania, jakie cudowne fotki, Jesteś absolutnie piękna!”

Ania „ Dziękuję :)”

Ty: „Nieprawda, to nie ona! Prawdziwą Anię porwało wczoraj UFO i podstawiło zamiast niej mechanicznego klona. Musimy teraz wszyscy uważać !”

Ania: „ hahahah, wcale nie 🙂

Ty: „Mechaniczny klon powiedziałby dokładnie to samo !! 🙂

 

Lub np.

 

Gorąca Dorota: ”Hej, czy wiecie jak pozbyć się Ex, który nie daje spokoju?”

Jakaś dziewczyna – „różne głupie porady bla bla bla”

Ty: „hej, to nie działa, przecież wszyscy wiedzą, że najlepiej jest powiedzieć „zmieniłam płeć i mam teraz wielkiego penisa, chcesz spróbować? 🙂 ”

 

I tym podobne żartobliwe wpisy. Po kilku takich wpisach i śmiechu dziewczyny piszesz do niej bezpośrednio.

3. a jak zagadać do dziewczyny na FB bezpośrednio? po wymianie się facebookami lub wizytówką np. ze sprzedawczynią

Jeśli bywasz w jakimś miejscu co jakiś czas i widujesz dziewczynę to możesz zauważyć jej dane na plakietce i wyszukać na facebooku. Jeśli nie masz tak dokładnych danych to spróbuj podejść bezpośrednio na żywo, porozmawiać i zdobyć jej namiary. Jeśli zmieniła miejsce pracy to spytaj się personelu, gdzie teraz pracuje. Postaraj się nie wyjść na prześladowcę, może spróbuj uruchomić do tego swoją koleżankę.

Wtedy jak już masz namiar na dziewczynę to napisz do niej np.:

 

„hej, tu Marcin odwiedzający Twój sklep X co jakiś czas. Obiecuję Ci że jestem normalny. Na ogół. Widziałem Cię kilka razy w sklepie X i lubię Cię bo pracowałaś w moim ulubionym sklepie/ kącie sklepu/ półce z książkami o rybach itp. Przychodzę dziś a tu Ciebie nie ma ! To jest mega do dupy, ponieważ powinienem z Tobą porozmawiać i poznać Cię jako osobę…” i dalej działasz wg normalnych reguł.

To jest trudna sytuacja, lepiej jak byś ją jakoś wcześniej minimalnie poznał na żywo. Nie zapomnij o wysłaniu zaproszenia do kontaktów, bo wylądujesz w folderze INNE. Wielu facetów zastanawia się jak zagadać do dziewczyny na fb, a nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego wiadomość wyląduje w folderze INNE i wiadomość nie dotrze do niej, jeśli nie ma ŻADNEGO połączenia między wami przez znajomych lub wspólne polubienia na FB itp.

 

4. Założenie, że się już wcześniej poznaliście:

„Hej, zauważyłem że jesteś znajomą Agnieszki (Piotrka). Jestem prawie pewny, że rozmawialiśmy na ostatniej imprezie w X, w każdym razie wyglądasz znajomo i podejrzewam, że rozmawialiśmy o małych szczeniaczkach ze 101 dalmatyńczyków. Tak czy siak skąd znasz Agę?…”

 

Zakładasz tutaj, że się już poznaliście gdzieś na imprezie ze wspólną znajomą. Nawet jeśli tak nie było to w zabawny sposób kontynuujesz dalej.

 

Albo:

 

„Hej, widzę że też jesteś znajomą Maćka! Czy to nie ty się ukrywasz za jego plecami na fotce z klubu X i bijesz go po głowie? ;)”

Może być tak, że zajmie Ci to sporo czasu i będziesz musiał być z nią najpierw taki „facebookowym kolegą”. Zacząć od lubienia jej komentarzy (nie za dużo, jeden na kilka dni) lub skomentowania niektórych jej.

 

5.   Zapytanie kobiety o jej pasję

Przejrzyj profil kobiety, znajdź jej pasję, coś o czym ona uwielbia mówić i zapytaj ją o to. Jest duża szansa, że Ci odpowie. Oto krótki przepis:

1. Obejrzyj jej profil, zainteresowania, fotki. Znajdź jej jedną czynność, pasje, hobby, coś co na 100% ją pasjonuje.

2. Napisz do niej wiadomość, w której pytasz ją o coś związanego z jej pasją. Nie może to być pytanie, na które odpowiedź może być typu tak lub nie. Może odpowiedź nadejść nawet po kilku dniach. Nie ponaglaj, nie pośpieszaj jej i nie pytaj dlaczego Ci nie odpisuje.

Np. „Widzę, że interesujesz się kosmetologią, jeśli często masz okazję zajmować się tym na żywo lub pracujesz jako kosmetyczka, to ciekawi mnie co najbardziej kręci Cię w tej dziedzinie? Mnie osobiście interesują aspekty odmładzania skóry i zbieram wiedzę na ten temat ”

Lub „widzę, że interesujesz się Indiami… Sam właśnie zastanawiam się, które miejsca w Indii warto by było odwiedzić podczas najbliższych wakacji. Co możesz mi doradzić?”

 

Jeśli trafisz w jej prawdziwą i głęboką pasję to na pewno Ci odpisze i będziesz mógł to daje eksplorować.

Nie jest to może najlepszy sposób, ale jako ostatnia deska ratunku jest dość dobre. Zwłaszcza jeśli Ciebie też interesuje to samo.

Oto kilka pomysłów jak zacząć, gdy znalazłeś kobietę poprzez wspólne zainteresowania:

 

–         Nie wiem co jest lepsze, fakt że kochasz serial LOST czy to, że siedzisz nad książkami całe dnie (dziewczyna ma fotki w księgarni) Założę się, że połykasz 7 książek na tydzień, każdą w inny dzień 😉

–         Wypchałaś pluszowego Garfielda? Morderczyni!! W następnym wcieleniu będziesz żabą. Opowiem o tej zbrodni wszystkim Twoim znajomym J

–         Hmm, nie tylko lubisz serial LOST ale jeszcze nurkujesz? Wydajesz się sympatyczna. Jak sądzisz co kryje w sobie tajemnica wyspy? Ja myślę, że chodzi o kosmitów.

–         Hmm, nie tylko lubisz serial LOST ale jeszcze nurkujesz? Wydajesz się sympatyczna. Jak sądzisz w kim się zakocha Kate? W Sawyerze czy w Doktorku? Ja myślę, że woli złych chłopców 😉
Te powyższe przykłady nie wyczerpują rzecz jasna tematu „jak zagadać do dziewczyny na FB”

Jeśli chcesz poznać więcej sposobów na to jak zagadać do dziewczyny na fb wraz z całymi moimi rozmowami z kobietami, to obejrzyj moje sekrety podrywu na Facebooku i Tinderze tutaj:

„Biblia Internetowych Randek 3: Tinder i Facebook”

pozdrawiam
Adept

ps. Pamiętaj, że wiedza jak  zagadać do dziewczyny na FB to dopiero początek 🙂

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

12 komentarzy
 1. Avatar
  Kuba

  Dzięki wielkie twoje rady mi pomogły NAPRAWDE DZIĘKI !!!!

  12 sierpnia 2015 at 17:18 - Odpowiedź
 2. Avatar
  schogeden

  Nieznajoma oceni twój profil jeśli będzie ok to pogadacie, natomiast jeśli zdjecia i zainteresowania nie te wowczas koniec.

  23 lutego 2017 at 18:51 - Odpowiedź
 3. Avatar
  CzarnyUśmiech

  Ciekawa i bardzo przydatna wiedza, jednak bede potrzebować Twojej pomocy. Nigdy nie zagadałem do dziewczyny. Jak można sie z Toba skontaktować?

  2 marca 2017 at 05:06 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   …te magiczne chwile gdy oglądasz bloga i widzisz w menu zakładkę KONTAKT 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

   2 marca 2017 at 06:12 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Marcin

  Czy jeśli dziewczyna wstawia sobie na Fejsa coraz to ładniejsze fotki, tzn. że chce, żeby ktoś wreszcie do niej zagadał?

  8 marca 2017 at 16:12 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Marcin

  Czy jeśli na którymś zdjęciu dziewczyna trzyma dłoń na biodrze, tzn. że jest bardziej chętna?

  9 marca 2017 at 03:59 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie. musi trzymac jedną rękę na nosie, a drugą na uchu, wtedy jest bardziej chętna 😉 😉

   9 marca 2017 at 06:16 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Marcin

  Czy jeśli dziewczyna ma na Instagramie czy gdzieś zdjęcia z zamkniętymi oczami, które często są nieco „z profilu”, tzn. że jest chętna?

  5 kwietnia 2017 at 21:03 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Marcin

  Co to znaczy, gdy na Snapie sobie przyozdabia twarz na pieska?

  5 kwietnia 2017 at 23:59 - Odpowiedź
 8. Avatar

  A co jeśli napisałem do niej , że bardzo mi się podoba ?

  15 kwietnia 2017 at 08:46 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Konrad

  Wysłałem do dziewczyny której nie znam zaproszenie na Facebooka i zostałem miłe zaskoczony bo przyjęła to zaproszenie. Więc zagadałem do niej odnośnie jej zainteresowań myśląc że to podziała i będzie chciała że mną utrzymywać kontakt., lecz nawet nie odpowiedziała mi na wiadomość.Zaczepiłem ją na fejsie też ale bez żadnego odzewu z jej strony.Co w takiej sytuacji mam zrobić?

  1 maja 2017 at 16:44 - Odpowiedź
  • Avatar
   Patryk

   To chyba oczywiste, dać sobie spokój, dużo lasek na face kolekcjonuje sobie znajomych, sam się o tym przekonałem, ja mialem sytuacje ze dziewczyny same mi wysyłały zaproszenia, a jak do nich pisałem to nie odpisywały, czujesz to ? haha 🙂
   bab nie zrozumiesz, maja tak najebane ze szok, pozdro.

   29 stycznia 2018 at 22:31 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"