Jak zagadać do dziewczyny w każdej sytuacji

jak zagadać do dziewczyny ? czyli odwieczny problem facetów 🙂

Wielu ludzi pisze do mnie maile i pyta się o to „jak podejść do kobiety na ulicy?”, „jak zagadać do dziewczyny”, czasami dodając też „nie wiem co powiedzieć” – dlatego opiszę teraz krótko jak to zrobić.
Przede wszystkim,  małe znaczenie ma to co dokładnie powiesz – owszem, są lepsze i gorsze rozpoczęcia rozmowy, ale wielu ludzi ma na tym punkcie niezdrową obsesję. Rozpoczęcie rozmowy to tylko i wyłącznie otwarcie konwersacji i aczkolwiek może ono stworzyć dobre wrażenie i przybliżyć nas do sukcesu, to nie ma sensu koncentrować się na tym zbytnio. Więc to co powiedzieć, czy jak zagadać do dziewczyny jest mniej ważne.

jak zagadać do dziewczynyZnacznie ważniejsza jest Twoja energia podejścia – Twój stan psychiczny, mowa ciała (bardziej ta wyznaczana podświadomie przez Twój stan psychiczny niż samo ułożenie kończyn), Twój ton głosu, wizerunek etc. – tutaj leży cała istota problemu. Jeżeli masz odpowiednie nastawienie psychiczne i odpowiednią energię, to będziesz uzyskiwał dobre reakcje z praktycznie dowolnym otwarciem, nawet z głupim „Gdzie tu jest najbliższa apteka” – i nawet z takim otwarciem otrzymasz od kobiet wiele wskaźników zainteresowania Tobą.

Najłatwiej będzie Ci na początku podchodzić do kobiet idących samotnie, kobiety w grupach po 2 lub 3 są już trudniejsze, natomiast najtrudniejsze są grupy zawierające w sobie mężczyzn – najgorsi są zaś ojcowie… co ciekawe, matki reagują często bardzo dobrze na podejścia – dziwne, ale prawdziwe…i fajne… :)

 

Jak zagadać do dziewczyny – z przodu, z boku czy z tyłu?

 

Jak natomiast dokładnie podejść? Możesz podejść z boku, z tyłu lub od przodu.  Najlepsze otwarcia to otwarcia z tyłu i z przodu… podejścia z tyłu wydają się nieco trudniejsze do dobrego wykonania, wymagają bowiem dotknięcia kobiety i obrócenia jej w Twoim kierunku – co dla wielu ludzi jest rzeczą zbyt wymagającą. Ale nie ma rzeczy nie możliwych 🙂

Dlatego też jeżeli nie posiadasz zbyt dużego doświadczenia, to mogę Ci polecić podejścia z przodu – najlepiej podejścia z przodu na pojedyncze kobiety, z otwarciem bezpośrednim lub prostym [neutralnym] pośrednim.
Najlepiej wyobraź sobie linię równoległą do kierunku, w którym patrzy kobieta i wejdź na tę linię, podchodź od przodu i jeżeli kobieta idzie, to wyciągnij w jej kierunku swoją rękę i rozpocznij swoje podejście już na około 2-2.5 metra od niej, a nie tuż przy niej – widziałem jak wiele podejść zostaje spalonych przez to, że niedoszli uwodziciele ‘wyskakiwali’ kobiecie przed nos zbyt szybko i ze zbyt bliskiego dystansu, przez to wywołując zautomatyzowaną reakcję obronną – pamiętaj, że masz być samcem Alfa i masz się nie bać, więc nie kryj się i nie ‘skacz’ na kobietę jakbyś się na nią czaił.

Jak więc rozpoczynać rozmowę z nieznajomą kobietą?

Możliwe, że do tej pory podchodziłeś do kobiety często nie zastanawiając się jak sprawić, aby ona niesamowicie pozytywnie reagowała na Twoją obecność od pierwszego momentu. Może resztki lęku powodowały to, że moment rozpoczęcia znajomości z kobietą, chciałeś mieć jak najszybciej za sobą zapominając o mocy jaką masz w sobie i jak pierwsze wrażenie, które na niej wywrzesz będzie pracować na Twoją korzyść.

 

Nigdy nie będziesz miał okazji sprawić na kimś po raz drugi pierwszego wrażenia, więc pamiętaj, aby zrobić to najlepiej. Kobiety pragną, aby mężczyzna w odpowiedni sposób rozpoczął z nimi znajomość.

 

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 

Jak zagadać do dziewczyny w konkretnej sytuacji?

Mimo że sytuacje, które napotkasz poznając kobiety mogą być różne, to na początek proponowałbym Ci podchodzenie do pojedynczych kobiet w klubie lub w ciągu dnia.

–         kobiety czekające w kolejce do szatni,

–         kobiety przy barze na stołkach barowych,

–         kobiety czekające po drinka,

–         kobiety siedzące na sofach,

–         kobiety stojące przy parkiecie i na jego obrzeżach,

–         kobiety w grupach mieszanych ( z mężczyznami),

–         kobiety tańczące na parkiecie,

–         kobiety idące ulicą,

–         kobiety siedzące na ławce w parku, na uczelni lub przy ulicy,

–         kobiety idące po ulicy z mamą,

–         kobiety jadące autobusem lub pociągiem,

–         kobiety na zakupach w sklepie, na kawie w kawiarni, na siłowni i na plaży,

–         kobiety na konferencji lub wystawie,

 

Jak widzisz istnieje wiele różnorodnych sytuacji socjalnych w których możesz poznawać kobiety. Miejsce, czas, hałas, obecność innych, energia otoczenia – wszystko to ma wpływ na drobne niuanse Twojego podejścia i poznania dziewczyny.

Więc jak zagadać do dziewczyny?

Oto Twój ogólny tekst jak zagadać do dziewczyny (nazywany otwarciem):

„Hej, zauważyłem Ciebie stamtąd, pomyślałem że jesteś całkiem sympatyczną (lub uroczą) i przyjacielską dziewczyną…  dlatego musiałem podejść i się przywitać… Mam na imię X”

Jeśli kompletnie nie wiesz co powiedzieć lub nie masz pewności jak zagadać do dziewczyny, to użyj właśnie tego. Jest to otwieracz bezpośrednio pokazujący zainteresowanie, lecz o spokojniejszym działaniu niż popularny „Direct” (w klasycznym Direkcie mniej więcej podchodzisz do kobiety i mówisz, ze ona Ci się podoba i chciałbyś ją poznać).  Pokazuje, że jesteś zainteresowany chwilą rozmowy, a niekoniecznie od razu nią jako kobietą i jej wyglądem. Nie nakłada wielkiej presji na kobietę, a w sytuacji klubowej pokazuje Ciebie jako zwykłą towarzyską osobę, zamiast napalonego psa.

Ma tę zaletę, że jest uniwersalny i prosty. Najlepiej stosować go na ulicy, w sklepie, konferencji, w klubie, gdy dziewczyna jest sama lub ewentualnie z koleżanką. I wtedy nie będziesz się zastanawiał jak zagadać do dziewczynyczy jakim tekstem, tylko będziesz miał jeden gotowy na start na 90% sytuacji.

Pamiętaj – żaden nawet najlepszy tekst na start nie spowodował nigdy, że dziewczyna się przespała z facetem minutę po tym jak go  usłyszała. Tekst na start jest tylko tekstem na start. Potem używasz już czegoś innego 🙂   (czytaj mojego bloga i newsletter). Jeśli potrzebujesz konkretnych sposobów i tekstów do rozmowy, gdy już zagadałeś, ale masz „pustkę w głowie”, to polecam Ci moje dwa poradniki:

1. Sekrety Uwodzenia Słowami

2. Generatora Randek

Zawarłem w nich wszystko to co potrzebujesz, aby wiedzieć o czym rozmawiać z dziewczyną, jak mówić o sobie w atrakcyjny sposób, jak wzbudzić jej zainteresowanie i podniecenie, aby chciała z Tobą się spotykać lub chociażby chciała z Tobą seksu.

Mam nadzieję, że ten post rozjaśnił Ci nieco kwestię tego jak zagadać do dziewczyny 🙂

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

8 komentarzy
 1. Avatar
  Matthew

  Hej Marcin , czytam twoją książkę Generator Randek i wiele mnie uczy. Zgadzam się że do dziweczyn trzeba podchodzić i z nimi gadać bo wtedy facet wychodzi ze swojej strefy komfortu i przestaje być ograniczonym mięczakiem a staje się powoli samcem Alfa który może dużo.

  Dziękuję ci za to że dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo to doceniam i głęboki szacun do ciebie ^_^.

  Matt

  26 kwietnia 2015 at 16:38 - Odpowiedź
 2. Avatar
  soroka

  Jak podejdzie szybko na ulicy czy gdzie kolwiek indziej do kobiety to ona odpowie ci itp a potem co…powie nara bo cię nie znam jak jeszcze wcześniej nie użyje tego słowa.Ustalmy jedno nie podobasz się kobiecie to spier….. co byś nie robił musisz się jej spodobać i na nic twój farmazon .Podejść sobie to ty możesz ale w sklepie do kasjerka zapłacić a nie na ulicy ,bo powie ci „odczep się a co my się znamy gościu” i tyle przecież to normalne skoro się nie znacie.

  21 lutego 2017 at 21:37 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Po podejściu i rozpoczeciu rozmowy zaczyna sie dalszy podryw. Jest o tym sporo na blogu 🙂

   21 lutego 2017 at 23:49 - Odpowiedź
 3. Avatar
  soroka

  Jeśli dziewczyna nie daje znaku (uśmiech, oczko, itp. ) po sobie ze wogole cie widzi,to logiczne że nie jest zainteresowana.Kobieta wybiera gościa który może być potencjalnym znajomym.Podejść możesz ale siły na zamiary mierze.

  22 lutego 2017 at 10:39 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie. Tego nie wiadomo dopóki się nie sprawdzi i nie zagada. Oczywiście wieksze szanse są, gdy kobieta na Twój wzrok rozpromieniona tylko czeka na to aż zagadasz, ale to się dzieje rzadko.

   22 lutego 2017 at 12:31 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Bartek

  Hej. Zagadałem do dziewczyny, ale powiedziała że nie ma ochoty się poznawać, jednak wygląda to na test. Jak w takiej sytuacji się zachowac, co dobrze odpowiedzieć w takiej sytuacji, czy ja olac. Moje podejście było średnie, ale bezpośrednie. Bywały lepsze.

  7 czerwca 2017 at 17:11 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   a moze nie miala ochoty sie poznac? po prostu

   7 czerwca 2017 at 17:17 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Bud Bundy

  Otwieracz, ktory podales jest dobry w sytuacji, w ktorej to my podchodzimy do loszki. Sytuacja z dzisiaj: siedze w autobusie. Naprzeciw mnie sympatyczna niewiasta. Co powiedziec? „Jestes urocza i dlatego musialem sie odezwac” wydaje sie slabe.

  5 lipca 2017 at 14:45 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"