Jak zagadać i w Najlepszy Sposób Rozpocząć Rozmowę?

Jak zagadać w najlepszy sposób?

Otwarcie bezpośrednie vs. otwarcie pośrednie
Niekończące się dyskusje jak zagadać, jakie jest najlepsze otwarcie, i inne w tym temacie zainspirowały mnie, żeby napisać parę zdań i rozwiać pewne mity i nieporozumienia w powyższej kwestii.

 

jak zagadać bezpośrednio?

Bezpośrednie otwarcie polega na wyrażeniu swojego zainteresowania kobietą od razu, nie owijając w bawełnę. I nie ukrywając swoich zamiarów wobec kobiety. Najczęściej spotykanymi przykładami tego są otwarcia :
„Podobasz mi się i chciałbym Ciebie poznać ….”
„Zauważyłem Cię z …. i nie mogłem oprzeć się chęci poznania Ciebie ….”
„Jesteś piękną kobietą i to sprawia, że pragnę Cię poznać ….”
Wykonywane najczęściej na jednej samotnej kobiecie, bądź na całej grupie (to już trochę inna bajka). W pewnym sensie można by to porównać do wyłożenia siebie na tacy i sprawdzenia, czy kobieta jest Tobą zainteresowana. Jeśli wszystko idzie OK to możesz od razu przejść do fazy kwalifikacji. Problem z takim otwarciem jest taki, że zmusza ono kobietę do zdecydowania czy chce ona poznać Ciebie bliżej. Ona może podjąć decyzje tylko na podstawie twego wyglądu, ubioru, mowy ciała, tonu głosu, wibracji itd. Tego czy jesteś od razu tu dla niej atrakcyjny. Jeśli ona jest sławna, jest super modelką lub po prostu bajecznie piękną kobietą do której non stop podchodzą mężczyźni, a ty jesteś zwykłym kolesiem (w jej mniemaniu) to ryzykujesz natychmiastową porażkę i usłyszysz tekst typu :
„a ja Ciebie nie chcę poznać”
„boże, daj spokój…”
„no pewnie, że byś chciał …”
„mam narzeczonego/ męża/ chłopaka daj mi spokój ”
Bez szansy na kontynuacje rozmowy.

Tak więc dla mnie jest to trochę mało przewidywalne otwarcie. Aczkolwiek można nim odnieść sukces, pod kilkoma warunkami:

– masz doskonały nastrój,
– zostałeś zaproszony przez nią do interakcji,
– jesteś bardzo dobrze ubrany, wyróżniasz się wyglądem i mową ciała, emanujesz pozytywną energią,
– potrafisz obrócić początkową złą reakcję kobiety na dobrą lub w wesoły sposób przejść do otwarcia pośredniego i kontynuować rozmowę budując dalej swoją atrakcyjność (uczymy tego na warsztacie),
– masz te otwarcie bardzo dobrze opanowane.

 

jak zagadaćjak zagadać w pośredni sposób?

Pośredni otwarcie np. otwarcie opinią, sytuacyjne itp. polega na tym, że zaczynasz rozmowę nie przekazując bezpośrednio swoich intencji co do kobiety. Podchodzisz pod pretekstem zwykłej rozmowy i zaczynasz rozmawiać z kobietą sugerując, że nie jesteś nią zainteresowany. Daje Ci to czas (kilka, kilkanaście minut) na zbudowanie atrakcyjności poprzez np. historyjki, patterny, odpowiednie poczucie humoru, negi i inne sposoby. I dopiero wtedy następuje przejście w fazie kwalifikacji do pokazania szczerego zainteresowania kobietą.

 

Innymi słowy w podejściu pośrednim na początku zachowujemy zimną krew i wyzbywamy się pożądania. Nie pokazujemy zainteresowania, dyskwalifikujemy się – tymi zachowaniami wyróżniamy się od innych… Inni kolesie przecież od razu się do niej zaczęli dowalać. Dopiero, gdy dziewczyna jest na nas otwarta i nami zainteresowana pokazujemy, że jej pragniemy i to potęguje jej przyciąganie do nas. Na początku nie podnosimy żadnych barier mentalnych, tarcz ochronnych, tylko się prześlizgujemy pod radarem.
Niektórzy błędnie interpretują, że będąc niebezpośrednim uważasz się za gorszego od kobiety. Nic bardziej mylnego

Prawdziwy uwodziciel uważa siebie za kogoś o wyższej wartości niż kobieta, do której podchodzi. Natomiast wie, że ona może w klubie uważać go za przeciętnego kolesia (jakich jest dużo w klubie), jednego z wielu, którzy do najpiękniejszych kobiet podchodzą cały czas (często będąc pijani). Pośrednie otwarcie daje przewidywalną reakcję kobiety w odróżnieniu od pewnej przypadkowości charakteryzującej otwieranie bezpośrednie.

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 

Dlatego dajesz sobie i jej czas, żeby kobieta mogła to sobie uświadomić, bazując nie tylko na zewnętrznych cechach mężczyzny, ale także na wewnętrznych.

 

Wybierz najlepszy sposób dla Ciebie jak zagadać do dziewczyny.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

4 komentarze
 1. Avatar
  Seal

  Cześć Marcin Ratuj mnie mam pytanie chce na pisać do kobiety moich marzeń ale ona prawdopodobnie jest zajęta niestety ;/ przez innego moje pytanie jest jak to rozegrać żeby ten koleś mi nie groził itp wiesz co mam na myśli pewnie przez to sam przechodziłeś i co i jak mam się zachować w razie czego dziękuje za odp dodam ze ta kobieta uczy się w mojej szkole

  11 października 2012 at 19:01 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Eric

  Ja bym proponował napisać post o tym, jak umawiać się z kobietami. Nie raz słyszałem/miałem sytuację o kobietach, które nie umówiły się z powodu źle przeprowadzonej rozmowy.

  12 listopada 2012 at 17:59 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zagadać do dziewczyny w każdej sytuacji

jak zagadać do dziewczyny ? czyli odwieczny problem facetów :-) Wielu ludzi pisze do mnie maile i pyta się o...

Zamknij