Co Jeśli Pomyliłeś lub Zapomniałeś Imię Dziewczyny?

Czytelnik pyta:

Pyt.Wczoraj miałem randkę z piękną, młodą blondynką, lat 21. Wszystko szło fajnie przez cały wieczór. Była bardzo otwarta i pozwalała na eskalację dotyku, jednak nie dała się pocałować. Dzisiaj rano wysłałem do niej jednego smsa, pod wieczór drugiego, jednak na żadnego nie odpisała i wygląda na to, że chce urwać kontakt. Przed randką sama do mnie pisała, żeby nawiązać kontakt. Kilka minut przed spotkaniem popełniłem gafę i zamiast Agnieszka, napisałem do niej w smsie Marta. Czy taki błąd mógł zdecydować o tym, że postanowiła zerwać kontakt, traktując mnie jak seryjnego podrywacza? Co powinienem teraz zrobić?

Adept:  Ok. Po kolei przyjrzyjmy się tej sytuacji. Próbowałem ją pocałować. Pierwsza próba pocałunku może skończyć się odwróceniem głowy przez dziewczynę, ale co ważniejsze idzie tam przekazanie intencji. Że przyszedłem tutaj nie po to, żeby być twoją kolegą czy przyjacielem, ale po to, żeby odegrać w twoim życiu rolę jako facet. Pytanie – czy czytelnik próbował pocałować ją dalej, czy gdy ona odwróciła głowę, to on powiedział – „Nie, ona nie chce się ze mną całować, to już nie będę tego próbował”, tak?

Druga rzecz, to pytanie, jeżeli chodzi o pomylenie imienia. Nie ma to żadnego znaczenia. Mógł powiedzieć – „Słuchaj, wyobraziłem sobie ciebie jak jesteśmy w tej rzece obok Jeruzalem i właśnie przechodzimy chrzest, i ciebie święty Józef czy Jan Chrzciciel nazwał Magda. Nie wiem, dlaczego cały czas mam taki obraz  Ja byłem ubrany w takie szaty jak Jezus z tą laską, miałem długą brodę, a ty byłaś nazwana Magda”. Zrobiłbym sobie z tego żart. Kolejna rzecz, ta dziewczyna może w tej chwili myśleć w taki sposób – on sobie nie poradził z jakimiś moimi humorkami, pozornym oporem, a chce sobie poradzić, kurwa, z całym światem?  Jak chce ochronić naszą jaskinię, ochronić mnie przed innymi, jeżeli nie dał sobie rady ze mną? Ja mu odwróciłam głowę, a on od razu zrezygnował? Co z niego za facet? Raczej obstawiałbym tego typu powody zaniku kontaktu, niż obrażenie się o imię. Faceci niedoświadczeni z kobietami najczęściej szukają powodu porażki w tak marginalnych sprawach jak: czy miałem butonierkę czy nie? Czy kant moich spodni był właściwy, czy moje perfumy jej się spodobały? czy były odpowiednie dla niej? Co ona pomyśli, jak się dowie, że na maturze miałem trójkę z polskiego itp. bullshity. Takie rzeczy mają marginalny wpływ na pierwszym spotkaniu. Dużo ważniejsze jest wibrowanie z dziewczyną, wesoła atmosfera, Twoja męskość, pewność siebie którą emanujesz, iskra seksualności niż wszystkie Twoje świadectwa szkolne.

Kiedyś na blogu omawiałem podobny problem z pomyleniem imienia dziewczyny, w czasie seksu. Zobacz to:

www.uwodzenie.org/zrobic-pomylisz-imie-dziewczyny-seksu/

Czasem w czasie podrywu pod wpływem emocji zapominamy imię dziewczyny, która nam się kwadrans wcześnie przedstawiła. Tak bywa. Nie jesteś idealnymi supermenami. Zamiast się tym przejmować użyj mojej SEKRETNEJ techniki, na takie sytuacje. Powiedz jej spokojnym, stanowczym głosem:  “Słuchaj, przypomnij mi swoje imię…”.  Czasem w ok. 30% przypadków ona będzie nieco oburzona tym, że śmiałeś zapomnieć jej imię. Miej to w czterech literach. Z uśmiechem powtórz pytanie. Trzymaj się swego.

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

4 komentarze
 1. Bartoszzz

  Cześć ADEPT! Mam dla Ciebie pewną propozycję a mianowicie może już oglądałeś film Pitbull nowe porządki.. w filmie występuje taki pies z CBŚu gra go taki aktor z irokezem i tatuażami Piotr Stramowski.. leci na niego dużo kobiet.. jest pewny siebie i bardzo męski powiedział bym że jest pewnym wzorem dla uwodzicieli.. w filmie występują ciekawe wątki z nim i Olą którą poznaje podczas “rutynowej akcji” może zrobił byś filmik z omówieniem tego filmu taki jak robiłeś z WARSAW SHORE itd.

  Jeszcze moje pytanie jeśli jesteś w stanie odp. będę wdzięczny:
  Dzięki twoim poradnikom udaje mi się poznawać więcej kobiet.. Ale mam pewien problem.. Jeśli poznam fajną kobietę ale nie zawsze chcę się wiązać na dłużej lub wcale nie chcę się wiązać.. zazwyczaj wygląda to tak że dziewczyna chce związku albo się zakochuje i traci głowę.. Ja natomiast chciałbym mieć parę kobiet w luźnej i niezobowiązującej relacji tak aby mieś seks i poznawać też inne kobiety.. Obecnie jestem w toksycznym związku i nie mogę działać dalej z innymi kobietami i mieć ich parę bo moja mi powiedziała że jak będzie jakaś inna to już nigdy nie bedzie ze mną.. proszę powiedz mi jak tworzyć relacje bez zobowiązań i jak nie ranić innych kobiet które często robią sobie nadzieje na coś wiecej.. wyobrażają małrzeństwo itp. ADEPT RATUJ PROSZĘ…. 🙁 pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.. PS. mam kilkka twoich poradników ale w rzadnym nie znalazłem jakoś porad odnosnie ustawiania sobie takiej relacji…

  3 sierpnia 2016 at 15:19 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Na razie odpoczywam od analiz filmowych, jak wezme na tapete nowe filmy to uzwględnie Pitbulla, Grindhouse vol1. mozę jeszcze kilka innych.
   Jesli chodzi o Twoje drugie pytanie, to nagrałem na ten temat filmik na moim kanale YT i napisałem caly poradnik Sekrety Otwartych Związków. odsyłam Cie do https://www.uwodzenie.org/soz

   3 sierpnia 2016 at 15:31 - Odpowiedź
 2. Patryk

  Cześć, Adept, mam taką sytuację, że poznałem dziewczynę na czacie internetowym i właśnie kompletnie zapomniałem jej imienia. Spotkałem się z nią 2 razy i nie wiem, czy zapytanie jej wprost teraz jest dobrym sposobem? Bo Twoja sekretna technika z końca artykułu jest niewątpliwie dobra w klubie, ale czy na tym etapie też? 😀

  18 kwietnia 2017 at 21:49 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie, na tym nie 🙂 musisz najpierw kupic moje wszystkie ebooki, dopiero potem mozesz stosowac te technike 🙂

   18 kwietnia 2017 at 22:44 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"