Wychodzisz do Klubu na Imprezę i Wracasz z Niej Pijany, Samotny, a Dziewczyny Ciągle Wydają się Nie do Zdobycia?


Oto Moja Metoda Jak Szybko Poderwać Dziewczynę w Klubie (lub na Imprezie), Nakręcić Ją Seksualnie i Zaciągnąć do Łóżka

Witaj, Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale ponad 95% ludzi imprezujących NIGDY nie poznaje nikogo nowego w klubie. Oni wszyscy przyszli na imprezę ze swoimi znajomymi. Bawią się w swoim gronie i nigdy nie poznają nikogo nowego. Powszechnie panuje opinia, że kluby są miejscami, gdzie ludzie idą kogoś poznać lub po seks. A jaka jest prawda? Tylko nieliczni faceci wiedza jak zagadać do dziewczyny w klubie, jak ją zaintereować i wziąć jej numer lub przekonać dziewczynę, aby wyszła z nimi z klubu do domu na seks. Dlaczego?

Oto Niezwykła Prawda, o Której Nie Mówią Właściciele Klubów, Pubów i Dyskotek

Właściele klubu nie chcą, abyś mógł łatwo poznać sobie dziewczynę. Ich celem nie jest Twoje szczęście i szczęście Twojego penisa. Właściciel klubu nie chce, abyś poznał sobie dziewczynę i... przestał przychodzić do jego klubu. Dlatego:

1. w klubach zawsze jest bardzo głośno, aby utrudnić Ci rozmowy (ale powiem Ci jak przechytrzyć właściciela i użyć tego na własną korzyść)

2. w klubach zawsze jest gorąco, abyś się szybko spocił tańcząc i kupował dużo drinków

3. w klubie bywa ciasno, aby ludzie czuli się niekomfortowo i dlatego pili dużo wódki, aby się rozluźnić

4. w wielu klubach, w miejscach gdzie są atrakcyjne dziewczyny, bywa dość jasno, aby Cię dodatkowo oniesmielić i nakłonić do kupna wielu drogich drinków.


Im zależy, abyś zostawił w klubie swoje pieniądze, zamiast poznać sobie dziewczynę. Mógłbym tu dużo wymieniać , ale nie o to chodzi.

Opowiem Ci moją krótką historię z początków nauki uwodzenia. Nikomu jej jeszcze nie opowiadałem. W 2005 roku zacząłem się uczyć uwodzenia, rozmawiania z kobietami, pewności siebie. W lato 2005 po 3 miesiącach nauki poszedłem do klubu Tango w Warszawie wraz z kumplami. I po wejściu do klubu znalazłem się nagle jak w oku cyklonu. Albo w dżungli. Ze wszystkich stron łomotała muzyka, pijani kolesie co chwila mnie potrącali, dziewczyny ignorowały, a ja poczułem się bardzo mały.

Czy kiedykolwiek czułeś się w klubie zagubiony jak w jakiejś dżungli? Dookoła wszyscy się bawili, tańczyli wydawali fajniejsi od Ciebie, a Ty samotnie piłeś drinka za drinkiem, aby pod koniec imprezy pijany wrócić samotnie do domu. U mnie tak wyglądało pierwsze pół roku.

Kiedy Po Raz Pierwszy Wszedłem do Klubu, Straciłem Kompletnie Głowę i Wszystkie Moje Wyuczone Teskty Znikły w Jednej Sekundzie. Cały Wieczór Stałem Przy Barierce Kurczowo się Jej Trzymając. Ze Strachu. Taki Był Mój Start.


Gdybyś mnie wtedy zobaczył, to nigdy byś nie uwierzył, że to ja. Nie poznałem żadnej dziewczyny. Nawet do żadnej nie zagadałem. Pijany i wkurzony na siebie wróciłem sam do domu. Pomyślałem wtedy , że kluby to jakieś piekło, którego nie ogarniam. I w którym nie da się uwodzić "wykwintnymi technikami uwodzenia". Wróciłem samotnie do domu, nie rozmawiając z żadną dziewczyną. Jeszcze wiele tego typu wieczorów było przede mną, zanim zacząłem krok po kroku rozumieć zasady rządzące podrywem w klubach i na imprezach.

Pierwsze 2 lata wychodzenia do klubów, były dla mnie koszmarem. Byłem regularnie odrzucany przez dziewczyny. One ciągle musiały "iść do toalety", "poszukać koleżanek" i "miały chłopaka". Jak pewnie już wiesz, to subtelny sposób na spławienia faceta. Odbijałem się od nich w klubie jak piłka od słupka. I nie rozumiałem dlaczego?

Nie było wtedy w Polsce ani wiedzy ani szkoleń prowadzonych przez trenerów mających doświadczenie w klubach. Zacząłem więc szukać takich ludzi poza Polską. Na początku 2006 r. był trener z Chorwacji o nicku "Badboy". Zanim przyjechał do Warszawy na szkolenie, to ja z kumplami z grupy WL z wypiekami na twarzach słuchalismy opowieści na temat szkolenia w klubie. Krążyły plotki, że Badboy kopie po nogach poprawiając mowę ciała i ustawienie nóg w trakcie zagadywania, że krzyczy "CAŁUJ TĘ SUKĘ!!" podczas rozmowy z dziewczyną. Okazało się, że na żywo jest nieco inaczej i zaczęło mi się klarować o co w tym chodzi. 2 lata później pojechałem do Anglii na szkolenie do Mysterego (wtedy najsłynniejszego uwodziciela na świecie) oraz do grupy Lovesystems i na inne szkolenia. To mi w pełni otworzyło oczy na to co i jak można zrobić w klubie.


Kluby są Jedynym Miejscem, Gdzie Znajdziesz Naraz Bardzo Dużo Kobiet Otwartych na Poznanie Faceta, Takiego Jak Ty...


W ciągu dnia piekne kobiety są rozproszone po całym mieście, są w pracy, lub na zajęciach fitness. Czasami miniesz taką gdzieś na mieście. Tymczasem jest jedno miejsce, gdzie zawsze kobiet jest pełno. To kluby w weekendową noc. Gdy poznajesz kobietę w jakiś sposób w dzień, to zazwyczaj ona gdzieś się spieszy, musisz się z nią umówić na kawę, drinka.

Zazwyczaj schodzi od kilku dni do tygodni, zanim z dziewczyną wylądujesz w łóżku lub chociażby na randce. A w klubie znajomość jest dużo bardziej dynamiczna, jeszcze tej samej nocy możesz z nią się zabawić i zbliżyć szybko do seksu. O tempie znajomości Ty decydujesz. Zamiast przechodzić przez "piekło smsów" z dziewczyną, martwić się kiedy odpisze, albo czy w ogóle oddzwoni.


Imprezy to najszybszy sposób na to, aby poznać kobietę i wylądować z nią w łóżku (w porównaniu do innych miejsc)

 

Wyobraź sobie, że wchodzisz do klubu i widzisz  piękne, zmysłowe kobiety, wręcz wyjęte z Twoich nocnych fantazji. Do teraz najczęściej nic nie robiłeś tylko patrzyleś i śliniłeś się na ich widok. Po wypiciu kilku drinków i zebraniu się na odwagę próbowałeś zagadać, aby szybko zostać spławionym. Potem było tylko gorzej i spłukany wracałeś do domu nazywając kobiety wrednymi sukami. Myślę, że wiele razy nawet nie spróbowałeś zagadać, bo nie wiedziałeś co powiedzieć i jak rozmawiać w klubie z dziewczyną.


Kobiety są "Wrednymi Sukami" w Klubie, ale Tylko Dla Tych, Którzy Nie Wiedzą Jak z Nimi Rozmawiać


Dopiero w 2008 r. po szkoleniach za granicą i zobaczeniu Mysterego na żywo w klubie, wszystko zaczęło się wyjaśniać. Wszystkie elementy podrywu w klubie zaczęły się układać w głowie jak klocki LEGO. Pokazano mi moje błędy w tym co robię, jak mówię i jaką mam mowę ciała. Na przykład nie miałem wtedy pojęcia, że podczas rozmowy z dziewczyną, moja lewa ręką dygotała w nerwowy sposób zdradzając jej moje zdenerwowanie. Nie wiedziałem też wtedy jak odpowiadać kobietom na ich testujące pytania np. "jesteś podrywaczem?", "czym się zajmujesz?", "gdzie Twoi znajomi?". To był czas ciężkiej nauki na własnych błędach.

Jak chcesz poznawać dziewczyny bez problemów, tak aby od razu pozytywnie na Ciebie reagowały, to musisz poznać podstawowe zasady rządzące podrywem w klubie. Jeśli nie chcesz być spławiany od razu, to musisz wiedzieć jak się poruszać w klubie, z której strony podejść do dziewczyny, jakie są różnice w podrywie, gdy ona jest sama, z koleżanką lub z wieloma kumpelami. Kiedy lepiej działać, a kiedy zaczekać na bardziej dogodną sytuację. Np. gorsze efekty są wtedy, gdy podchodzisz do dziewczyny podczas, gdy ona zamawia drinka. Lepiej poczekać aż go zamówi i będzie mogła poświęcić Ci swoją pełną uwagę. Jak poradzić sobie z jej koleżankami, które chcą Ci zabrać dziewczynę na parkiet. Takich małych detali są dziesiątki. Jeśli ich nie znasz, to narażasz się na natychmiastowe odrzucenie.


Czy Potrafisz Wyczuć, Która Kobieta Przyszła do Klubu Szukać Faceta do Seksu, a Która Tylko Potańczyć z Koleżankami?


Kobiety wciskają facetom kity o tym, dlaczego lubią chodzić do klubu. Mówią im, że chcą potańczyć, ale potańczyć mogą w domu. Mówią, że lubią drinki, ale drinki taniej wyjdzie zrobić w domu. Mówią, że dla muzyki. Ale muzykę mogą mieć w domu. Więc jaka jest prawda? Kobiety przychodzą do klubu z dwóch powodów.

1. Aby być podziwiane i adorowane przez facetów

2. Aby poznać nowego faceta lub mieć seks tej nocy.


I Wtedy Pojawiasz się TY...

Wiesz jak zachowywać się w klubie, wiesz jak być atrakcyjny dla kobiet i wiesz co i jak mówić, aby dziewczynie zrobiło się gorąco od podniecenia i chciała z Tobą iść do Ciebie. OK, może teraz jeszcze tego nie wiesz, ale za chwilę wszystko Ci o tym powiem. Do klubu możesz iść się bawić, tańczyć lub pić drinki. Ale czy naprawdę o to Ci chodzi? Czy nie lepiej poderwać sobie dziewczynę na seks i bawić się z nią w domu, zamiast stać przy barzie i patrzeć na parkiet?

Gdybyś tylko potrafił wyczuć, która z kobiet na imprezie jest wolna i chętna tego wieczoru na seks... Która z nich jest na Ciebie napalona (mimo że z zewnątrz nie widać) to czy wahałbyś się, aby ją zabrać do siebie?

Gdybyś tylko wiedział jak to wszystko zrobić, co jej powiedzieć o sobie, jakie pytania jej zadać i jak zlikwidować jej opory (wymówki) przed wyjściem i seksem... to czy chciałbyś mieć dziewczynę w łóżku?

Myślę, że TAK.

Dlatego przypomnę się na szybko (jeśli mnie nie znasz) i zaraz powiem jak mogę Ci pomóc.

Nazywam się Marcin Szabelski i w społeczności uwodzenia znany jestem jako "Adept". Zajmuję się profesjonalnym uwodzeniem od 2005 roku. Mam teraz 43 lata i ciągle jestem w grze. Lata mijają, mody w uwodzeniu się zmieniają, a ja ciągle działam, rozwijam się i i mam kobiety. Od 2005 roku zajmuję się aktywnie uwodzeniem (oraz uczeniem uwodzenia). Przechodziłem przez wiele faz i etapów w uwodzeniu. Tych lepszych i gorszych. Mijają lata od dnia mojego startu i ciągle jestem w grze. Ciągle się uczę na szkoleniach za granicą, no i na swoich błędach.

 

Czy popełniasz w klubie te 7 błędów

i nigdy potem nie masz seksu z dziewczyną?

  1. Prawie każdy facet rozmawia w klubie o pracy, swoich zarobkach, samochodach i codziennych sprawach, co ją nudzi, bo ona przyszła do klubu się BAWIĆ.
  2. Kręcisz się po klubie, chodzisz od baru do parkietu, robisz kółka po klubie i z każdą minutą tracisz nastrój do zabawy. Bo nie wiesz jak zagadać. Po czym szybko wychodzisz z klubu.
  3. Nie masz pojęcia jak zbudować napięcie seksualne w klubie z dziewczyną, a potem przejść do pocałunku i seksu. Albo wziąć jej numer.
  4. W czasie rozmowy z dziewczyną pojawiają się jej koleżanki i ją zabierają, a Ty nawet nie wiesz jak temu zapobiec.
  5. Dziewczyna mówi Ci, że "ona nie jest łatwa i nie wychodzi z klubu z facetem", a Ty nie wiesz jak jej odpowiedzieć.
  6. Stajesz w przypadkowym miejscu w klubie, licząc że znajdzie się obok jakaś dziewczyna do której zagadasz. Omijasz miejsca, gdzie jest ich najwięcej i najłatwiej jest zagadać.
  7. Nie wiesz jak wybadać czy ona jest chętna na seks i ma możliwość wyjśc z Tobą z klubu, więc nawet nie podejmujesz próby tylko zadowalasz się jej numerem.

Czy TO Brzmi Znajomo?


NAWET Nie Próbuj Wychodzić do Klubu Zanim
Nie Przeczytasz Tego Do Końca

Kobiety non stop odrzucają facetów w klubie i nie wychodzą z nimi na seks, ponieważ czują, że oni nie potrafią poprowadzić znajomości do łóżka tak, sby nie wzbudzć w dziewczynie wstydu i wrażenia, że są ZBYT ŁATWE. Wykrywają to podczas rozmowy, bo wtedy są w stanie rozpoznać z jakim facetem mają tak NAPRAWDĘ do czynienia. Gdy się pozbędziesz tych błędów i zastąpisz je odpowiednimi metodami, możesz nawet już dziś mieć seks z dziewczyną poznaną w klubie!

Ok, lecimy dalej. Przeciętni kolesie w klubie nie wiedzą, jak prowadzić atrakcyjną rozmowę. Gadają o bzdurach typu "często tu przychodzisz?" zamiast podkręcać emocje i energię seksualną między wami. To powoduje, że w 15 minut dziewczyna chętnie da Ci numer telefonu, zapamięta Cię jako kogoś niesamowitego, a nawet opuści klub wraz z Tobą. Większość zwykłych kolesi w klubach upija się do nieprzytomności i gdy już coś jest na rzeczy, to nie umieją rozbroić obaw dziewczyny i wyjść z nią z klubu.

Z drugiej strony, na pewno znasz kilku takich facetów, którzy ciągle mają przygody seksualne z dziewczynami poznanymi tej samej nocy. Czy zastanawiałeś się "Co oni takiego im mówią do cholery?!" I właśnie mam dla Ciebie odpowiedź.

Marcin, Ale Ja Nie Jestem Imprezowiczem...

Ja też nie. Przez 10 ostatnich lat chodziłem podrywać do klubów, ale nie po to, aby tam imprezować, tańczyć i balować. Nie interesuje mnie to. Nie piję alkoholu. Nie biorę narkotyków. Nawet papierosów nie palę. Nie jestem też jakąś duszą towarzystwa. Wiele lat byłem introwertykiem. Wychodziłem do klubu nie po to, aby się tam bawić, ale żeby zdobyć kobietę. I po latach nabierania doświadczenia, co trzecia kobieta, którą zdobyłem, była poznana w klubie. W oparciu o moje doświadczenia i szkolenia u uwodzicieli na zachodzie stworzyłem system podrywu w klubie, który jest dopasowany do polskich realiów i osobowości faceta, który nie jest regularnym klubowiczem.

Pewnie do dziś nie byłeś zbyt towarzyską osobą, ale to się zmieni dzięki zastosowaniu mojej metody. W końcu będziesz w stanie świetnie się bawic w klubie w towarzystwie najlepszych kobiet, staniesz się facetem, który zacznie się dobrze czuć w grupach ludzi, eventach, klubach, a nawet w swoim własnym towarzystwie. Ludzie będą inaczej na Ciebie reagowali. Z szacunkiem.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jak się do tego zabrać, a twoje wyjścia z klubu kończą się tylko na waleniu konia, to koniecznie zobacz co mam dla Ciebie.

Kompletny system co i jak zrobić, aby mieć sukcesy w klubach i na imprezach. Od poznania aż do łóżka.

Wyjdź Wieczorem na Imprezę, aby Zdobyć Dziewczynę Na Przygodę, Związek lub Seks Przyjaciółkę

To Ty zdecydujesz czy wziąć jej numer i umówić się na randkę
lub zabrać ją tej samej nocy do domu na seks...

Moduł 1: Szybki Start w Klubie

Jak rozgrzać dziewczynę seksualnie w czasie rozmowy w klubie. Podkręć ją w 10 minut
Jak otwierać w klubie i skutecznie zagadywać, nawet bez słów (str. 48)
4 sposoby rozpoczęcia znajomości bez powiedzenia nawet jednego słowa (str 53)
O czym fantazjują kobiety idące na imprezę do klubu i jak to wykorzystać na swoją korzyść (str 16, 62)
Jak powinieneś zachowywać się w klubie (str 19) a jak na domówkach (str 175)
Sposoby na zagadanie w klubie, gdy jest sama lub z koleżanką (str 52)
12 punktów na których trzeba się skupić, aby mieć dziewczynę, tego nie wiedzą nawet wieloletni imprezowicze (str 19-23)
9 mentalnych przekonań na temat podrywu kobiet w klubie, które otworzą Ci bramy do seksualnego raju (str 29)
5 typów klubów, w każdym podryw jest trochę inny. Poznaj te różnice, aby mieć dużo łatwiej (str 35)
7 moich trików na wejście do klubu, gdy selekcjoner nie chce Cię wpuścić (str 36)
W jaki sposób eskalować fizycznie dotyk, aby dziewczyna chciała się całować i iść na seks z Tobą


Moduł 2: Ultra Szybkie Uwodzenie

w Klubie i na Imprezie

27 sygnałów w dziewczynie, mówiących że ona dziś w klubie szuka seksu. Ta jedna mała rzecz da Ci 100% więcej seksu (str 43)
47 sygnałów od dziewczyny, które mówią że jej się podobasz, o 22 z nich nigdy nie słyszałeś (str 48-51)
Jak rozmawiać dalej po przywitaniu się z dziewczyną. Jak nie mieć pustki w głowie w klubie (str 57)
Jak idąc po klubie zauważyć kobiety, którym się podobasz od razu (str 62)
Jak niszczyć jej shit testy (str 119)
10 moich sprawdzonych schematów przejścia do wibracji seksualnej podczas rozmowy w klubie (str 65-72)
3 seksualne zabawy z kobietami j.w. (str 73)
Jak wykorzystać seksualne fetysze, aby szybko mieć seks (str 76)

 

Moduł 3: Seksualność w Klubie

Jak wykorzystać seksualny push & pull, aby ją podniecić (str 77)
Nieznany sposób na dominację słowami, aby ona Ci uległa i z chęcią wskoczyła do łóżka (str 78)
Gra na budowanie silnego napięcia seksualnego, w słowach i czynach. Nigdy tego jeszcze nie ujawiałem (str 83)
Jak podrywać w głośnych i bardzo zatłoczonych klubach (str 12)
Co mówić niegrzecznego dziewczynie do ucha w klubie, aby ona napaliła się na Ciebie (str 85)
Dlaczego prezentowanie się w klubie jako mężczyzna sukcesu może popsuć Ci podryw, powiem Ci co robić zamiast tego i będziesz miał dużo seksu (str 65)

Moduł 4: Logistyka Podrywu

w Klubie

Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami, gdy koleżanki próbują zabrać Ci dziewczynę, ona mieszka daleko itd. (str 90)
Jak poradzić sobie, gdy ona ma chłopaka (str 98)
Jak poradzić sobie, gdy ona ma: okres, widzą was jej znajomi, nie masz miejsca na seks, ona musi rano wstać do pracy (str 94-104)
Jak wyjść z dziewczyną z klubu i radzić sobie z przeszkodami logistycznymi(str 106) Co robić już w domu, aby z dziewczyną wylądowąć na 100% w łóżku i mieć seks (str 158 )
Moje spisane gotowe teksty na wszelkie wymówki dziewczyny, aby nie iść do Ciebie (str 109)
Dam Ci rozwiązania na wszelkie problemy z podrywem w klubie. Troubleshooting klubu w pigułce (str 117)
Jeden mocny sms do wysłania po klubie, kóry da Ci seks z dziewczyną tej samej nocy (str 156)

Moduł 5: Jak Pokonać Przeszkadzających Facetów (Amogowanie)

Jak poradzić sobie z agresywnym typkiem i wyrzucić go z klubu (rękoma ochrony) (str 124)
Jak "zniszczyć" kolesia, który się czepia i próbuje zniszczyć Twoje szanse u dziewczyny (str 126)
Jak ripostować obcym kolesiom, aby ich onieśmielić, gdy są niemili (str 133)
Taktyki badboya, aby "zniszczyć" szanse konkurenta do dziewczyny (str 138)
Co robić jak obcy koleś chce Cię zdominować (str 140)
Ponad 30 stron przykładowych scenariuszy na pokonanie konkurencji obcego kolesia. To chyba najpełniejszy materiał w kraju. Nigdy go jeszcze nie ujawniałem (str 124-155)

Moduł 6: Podryw w Klubie

na Związek

<
Jak podkręcać dziewczynę emocjonalnie na imprezie, aby chciała się z Tobą spotykać (str 161)
Czym różni się podryw w klubie na przygodę i na związek (str 160)
Jak uwodzić na związek i stworzyć emocjonalne połączenie z kobietą (bonusowy pdf)
jak w klubie wybrać kobietę, która nadaje się na związek (bonusowy pdf)
9 ram związku, które ustawiasz w czasie rozmowy, aby kobieta się zakochała (zamiast przygody) (bonusowy pdf)
Jak tworzyć poczucie komfortu i zaufania pomiędzy wami (bonusowy pdf)
jak przekonać dziewczynę poznaną w klubie do związku (bonusowy pdf)

 

Tak! Chcę podrywać piękne kobiety na imprezie i w klubie. Na przygodę lub na związek.

1. Ebook "Tajemnice Podrywu w Klubie" (180 str. pdf) wartość 77 zł

2. Audiobook "Tajemnice Podrywu w Klubie" (5h, format mp3) wartość 77 zł

3. Nagranie hipnotyczne "Seks Detektor" mp3 (pdf, wartość 47 zł) nastawi Ci umysł na wykrycie kobiety w klubie chętnej na seks

4. Nagranie hipnotyczne "Stań się pewnym siebie w towarzystwie" mp3 (pdf, wartość 47 zł)

5. Ebook "Jak przekonać dziewczynę poznaną w klubie do związku" (35 str. pdf) wartość 39 zł

6. BONUS: Nagranie z analizą "6 minutowy podryw w klubie na Seks" (VIDEO) wartość 77 zł

7. BONUS: Nagranie VIDEO "Jak radzić sobie gdy dziewczyna nie odpisuje i nie odbiera telefonu" (50 min.) (wartość 57 zł)

zwykła cena 540 zł

197 zł

Ze względu na specyfikę, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

sympatia.pl

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz poradnik "TPK" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

Dam Ci bezcenną „mapę” do skarbu. Same konkrety. Teraz będziesz wiedział krok po kroku jak poznać dziewczynę w klubie i przenieść znajomość z nią do łóżka. Zmienisz się w gościa, który wchodzi do klubu sam, a wychodzi w towarzystwie pięknej kobiety.

Nie musisz biegać po klubie jak zraniony zając, zaczepiać wszystkie laski dookoła. Możesz być normalnym kolesiem, a mieć kobiety przygody z dziewczynami z klubu. Jestem taki sam jak Ty, lubię jeść pizzę, oglądać seriale, star warsy, przeglądać Facebooka. Mam tylko wiekszą wiedzę i doświadczenie niż Ty. I tym chętnie podzielę się z Tobą. Jestem po Twojej stronie.

Jeśli chcesz, to POMOGĘ CI DOJŚĆ do mistrzowstwa w uwodzeniu.

ZARAZ pokażę Ci co musisz zrobić, a czego NIGDY NIE WOLNO robić oraz — jak skorzystać z gotowego przewodnika, który sprawi, że łątwo, szybko i przyjemnie zaczniesz rozpalać dziewczyny na imprezach i zabierać je do domu. (NAWET jeśli próbowałeś w przeszłości, jczytałeś różne materiały, jeździłeś na różne seminaria , ale ciągle NIE MOGŁEŚ znaleźć skutecznych sposobów.)

Jeżeli Jesteś Jedną z Tych Osób, Które Chcą Więcej Od Życia, no i jesteś nastawiony na swój rozwój, To zadajesz sobie pytanie "Czy faktycznie mam takie efekty jakie chcę?". Powodów dla których mężczyźni nie osiągają sukcesu w klubach jest wiele. Poniżej wymieniam ich kilka:

 

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie
jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

1. Wychodzisz do klubu na podryw i regularnie wracasz sam do domu.

2. Zagadujesz do dziewczyn w klubie i non stop słyszysz "mam chłopaka".

3. Pojawiają się jej koleżanki lub koledzy i zabierają Ci dziewczynę z przed nosa.

4. Czujesz się niezbyt atrakcyjny w klubie i przytłacza Cię atmosfera klubu.

5. Zamiast mieć seks z dziewczyną z klubu, dostajesz tylko jej numer, aby przekonać się potem, że ona nie odpisuje ani nie oddzwania do Ciebie.

6. Twoje rozmowy z dziewczynami w klubach nie prowadzą do niczego.

7. Nie wiesz jak zacząć rozmawiać z dzewczynami na imprezach

 

Zadam Ci ważne pytanie: Czy chcesz być samotny do końca życia? Czy chcesz być ignorowany przez dziewczyny? Czy chcesz mieć seksualny post przez kolejne miesiące i lata? Nie mieć przyjaciół i nie być lubiany?

Jesli nic z tym nie zrobisz, to za jakiś czas Twoje poczucie atrakcyjności zaniknie, Twoja samoocena poszybuje w dół, będziesz myślał że nie podobasz się kobietom, albo że one Ciebie nie chcą. A przecież tego nie chcesz, prawda? Chcesz myśleć jak zwycięzca, chcesz mieć kobiety, seks, podziw innych. A to najłatwiej zdobyć w klubie. No przynajmniej te dwa pierwsze.

Najczęściej zadawane pytania:

 

1. "Czy to naprawdę działa?"

Tak. Moja metoda opiera się na wiedzy ze szkoleń za granicą i doświadczeniu zdobytym przez ponad 10 lat w klubach. Sukcesy kursantów szkoleń są tego najlepszym dowodem.

2: „Ale ja nie chodzę do klubów”
Tylko w klubach w jednym miejscu schodzą topowe kobiety. Tylko tam masz największe szanse na seks przygodę. Pora przestać się ograniczać i zacząć lądować w łózku z kobietami. Nie musisz chodzić często do klubu, nawet jedno wyjście w tygodniu może Ci dać w miesiąc kilka nowych dziewczyn w łóżku.

 

3: „Czy mogę kupić poradnika na raty?”
Tak. W panelu Tpay.com masz tam opcję kupna poradnika na raty.

4: „Adept, ale ja nie umiem tańczyć”
To nie jest problemem. Poradnik bazuje na podrywie poza parkietem.

 

5: „Dziewczyny w klubach zachowują się sukowato. Spławiają każdego, więc jakie mam szanse?”

Tak, dziewczyny w klubach mogą być bezwzględne i spławiać facetów.  Ale nie robią tego wszystkim, przecież one też przyszły kogoś poznać. Jeżeli nauczysz się tego jak się im prezentować i mieć wartość w ich oczach, to nie będziesz spławiany. Będą chciały Cię poznać.

6. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.


Możesz oszczędzić sobie wielu lat niepowodzeń i już teraz odkryć
jak podrywać dziewczyny na imprezach.

Dlaczego zdradzam Ci moje własne sekrety podrywu w klubie?


To proste. Bo z powodów zdrowotnych od roku nie mogę już chodzić do klubów i miejsc gdzie jest głośno. Mam chory słuch i nie mogę wystawiać się na hałas. Dlatego obecnie jestem wyłączony z chodzenia do klubów i podrywania. Całą moją wiedzę mogę więc przekazać Tobie.

Pokażę Ci jak manipulować grą z kobietą w klubie na Twoją korzyść, abyś miał gorące dziewczyny w łóżku, nawet każdej nocy i żeby Twoi kumple zzielenieli z zazdrości. Potem będą Cię błagać, abyś zdradził im te sekrety. czy to zrobisz? To już Twoja sprawa...

Pokażę Ci krok po kroku co mówić kobietom w klubie. Nie ma znaczenia, czy jesteś brzydki, biedny i nikomu nie znany. Jak już opanujesz te sekrety, którymi się podzielę to KOBIETY ZACZNĄ LĄDOWAĆ W TWOIM ŁÓZKU REGULARNIE.


„Tajemnice Podrywu w Klubie” to system, który jest banalnie prosty

Uważam, że prostota jest kluczem do sukcesu. Nie ma sensu komplikować i wgryzać się w teorie uwodzenia. Bo jak się rozczytasz w teorii, to zamiast działać, będziesz tylko myślał, zastanawiał się i dziewczyna zniknie. Lepiej mieć jasny, konkretny materiał, gotowy do uzycia od razu.

Dzięki wielu moim przykładom zawartym w tym systemie będziesz mógł z miejsca zacząć podrywać kobiety w klubie. Sam się przekonasz jakie to proste. Czytasz moje teksty na podryw, przyswajasz i osiągasz sukcesy.


Mam dla Ciebie zebrane wszystkie moje sprawdzone techniki na podryw w klubie, gotowe teksty i triki słowne, riposty, reakcje na testy kobiet. Nigdy więcej nie poczujesz pustki w głowie.

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

Jeśli Mnie Nie Posłuchasz Pewnego Dnia
Może Być Za Późno...

Czy Twój podryw daje Ci satysfakcje? Pozwala Ci mieć dużo seksu, przygody z klubu? Jeśli nie zawsze to co robisz daje Ci satysfakcję – ZMIEŃ TO! Kobiety stały się bardziej czujne, nie nabierają sięna płytki bajer. Wielu facetów było tak często odrzucanych w klubach, że się poddali. Ale kobiety nie odrzucają facetów ogarniętych i błyskotliwych. A będziesz takim po tym jak poznasz moje sekrety.

Czy nauczę się czegoś nowego, czy to tylko kolejny
odgrzewany kotlet?


Być może jesteś już moim klientem i byłeś na moich webinarach, seminariach, blogu. To z pewnością zauważyłeś, że NIKT nie uczy tego samego co ja. Teraz postanowiłem przygotować szkolenie online „Tajemnice Podrywu w Klubie”, aby pokazać Ci jak w ciągu ostatnich 10 lat zmienił się podryw, jak zdobyłem kilkadziesiąt kobiet w klubach. Mimo, że do najprzystojniejszych nie należę.


Oprowadzę Cię, KROK PO KROKU, przez wszystkie rzeczy, których używam na imprezach. To nie jest paplanina o budowie atrakcyjności, o wartości socjalnej. Tylko sam konkret o tworzeniu napięcia seksualnego i nakręceniu kobiety na seks.


Nawet jeśli przeczytałeś wszystkie moje materiały, byłeś na moich seminariach i kupujesz produkty, to będziesz absolutnie zdziwiony ilością nowych pomysłów w tym poradniku.

Teraz jest czas na Twoją decyzję,

Przed Tobą Znajduje Się KOMPLETNY SYSTEM Do podrywu w klubie.

 

Możesz albo dać sobie spokój i wszystko pozostaje tak jak było. Liczyć na to, że te kobiety same zaczną Ciebie podrywać, co się raczej nie zdarzy. Będziesz potem narzekać na kobiety i mówić że „podryw jest trudny", a kobiety w klubie to same suki. Im szybciej się dowiesz, tym większe są szanse, że będziesz szczęśliwy w łóżku z kobietą.

Chcesz, latami bezskutecznie próbować podrywać i cały czas "odbijać się" od kobiet w klubie?


Tak naprawdę to możesz "podkraść" całą moją wiedzę i mieć takie same rezultaty jak ja, albo większe. Możesz wykorzystać wszystkie moje patenty i słowa, które używam na dziewczynach w klubie.

Więc ile jest wart mój

system uwodzenia w klubie?


Tak naprawdę to mój system nie kosztuje więcej niż 2 wyjścia do klubu wliczając w to drinki i ewentualną taksówkę. A dzięki niemu Twoje życie się odmieni na zawsze. Dobrze wiesz, że CENA przestaje miec znaczenie kiedy dostaniesz DOKŁADNIE to co chcesz!! I wtedy wszyscy są zadowoleni.

Pisałi do mnie faceci "Adept, ale Twój poradnik tyle kosztuje, ja nie mam teraz tyle pieniędzy". Serio ? Wszystko na tym świecie co jest wartościowe kosztuje. Jesli nie pieniądze, to płacisz swoim czasem lub energią, które oszczędzasz mając moje doświadczenie w ręku. Możesz poczytać sobie darmowe fora internetowe, tylko że nigdy nie masz pewności, że ten kto tam CI odpowiada nie jest jakimś kolesiem, który nigdy nie rozmawiał z kobietą albo wręcz jest prawiczkiem. Jeżeli facet nie jest w stanie wydąc tych paru złotych i włożyć trochę wysiłku, to prawdopodobnie nigdy nie będzie facetem, który magnetycznie przyciąga kobiety.


A Co Jeśli Mój System Da Ci Każdego Tygodnia min. Jedną Gorącą dzieczynę w Łóżku?

 

Będzie to warte te sto kilkadziesiąt złotych? A co jeśli da Ci to kilkanaście kobiet w ciągu następnych 6 smiesięcy? A jeśli będziesz miał tyle kobiet, że nie zmieszczą się w Twoim kalendarzu? Ile to jest warte dla Ciebie?

Znam facetów (byli moimi klientami) którzy kupowali samochody dziewczynom w nadziei, że ta ich pokocha. Po kilku dniach ze mną bardzo szybko zmieniali ten sposób myślenia i zdobywali kobiety. Kobiety, które wczesniej przeciekały im przez palce, teraz zaczęły się za nimi uganiać. Wystarczyło zaaplikować na szkoleniu wiedzę z 3 rodziałów z tego poradnika.

Poradnik "Tajemnice Podrywu w Klubie" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji.

“Jesteś wolny od ryzyka 
gwarancja zwrotu pieniędzy"

Nic nie ryzykujesz kupując to szkolenie. To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to moment na to aby polepszyć moje życie erotyczne i kontakty z kobietami.

100% gwarancja zwrotu pieniędzy. Oto jak to działa:

Jeśli w ciagu 30 dni sam uznasz, że mój poradnik nie jest dla Ciebie, że go nie potrzebujesz i nie przyda Ci się ta wiedza, to ja bez żadnych problemów zwrócę Ci całą kwotę. Anuluję Twoją transakcję i cała wpłacona przez Ciebie kwota wróci na Twoje konto. Bez pytań, bez kłopotów. Po prostu.

 

Ja, Marcin Szabelski "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem uwodzenia w klubie osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Niektórych autorzy ukrywają się pod zmyślonymi danymi, w photoshopie obrabiają zdjęcia z portalu.

Nie mają odwagi pokazać swojej twarzy. Obiecują Ci zwrot pieniędzy jeśli będziesz niezadowolony, ale kto zwróci Ci Twój stracony czas i wymarzoną kobietę??


Mój system uwodzenia i mowtywacji w uwodzeniu jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia i psychologii. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Marcin "Adept" Szabelski


Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczny sposób na randki w sieci.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony .


Czy 197 zł za system dający Ci masę seksualnych przygód, to dużo?

Za system łatający dziury w tej sferze uwodzenia kobiet,
do końca życia, rozpalający kobiece emocje i
przyciągający kobiece seksualne zainteresowanie
do Ciebie?

To w sumie 2 wyjścia do klubów, które kończą się kacem i brakiem kobiety. To 2 wyjścia do kina z dziewczyną z 1% szansą jej poderwania. To także średnia dniówka w Polsce. W zamian masz potężny system do końca życia wspierający Cię w w podrywie. No i masz gwarancję satysfakcji. Dziś oferuje Ci tą metode, odkryłem to w wyniku wielu lat doświadczeń. Być może zastanawiasz się dlaczego tak tanio? Dlatego, że ja nie chcę na tym zedrzeć z Ciebie skóry, chcę żebyś spełnił swoje marzenia. Tten produkt powinien kosztować 500 a może nawet 1000 zł, tak jak połowa ceny szkolenia. I są ludzie gotowi zapłacić takie pieniedze, aby tylko zdobyc dziewczynę.

Każdy Może Robić Obietnice w Internecie, ale Dlaczego Miałbyś Zaufać Właśnie Mi?

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji. Nie wiedziałem co mówić dziewczynom.

Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

 

Tak! Chcę podrywać piękne kobiety na imprezie i w klubie.

1. Ebook "Tajemnice Podrywu w Klubie" (180 str. pdf) wartość 77 zł

2. Audiobook "Tajemnice Podrywu w Klubie" (5h, format mp3) wartość 77 zł

3. Nagranie hipnotyczne "Seks Detektor" mp3 (pdf, wartość 47 zł) pomoże Ci wykryć kobiety w klubie chętne na seks

4. Nagranie hipnotyczne "Stań się pewnym siebie w towarzystwie" mp3 (pdf, wartość 47 zł)

5. Ebook "Jak przekonać dziewczynę poznaną w klubie do związku" (35 str. pdf) wartość 39 zł

6. BONUS: Nagranie z analizą "6 minutowy podryw w klubie na Seks" (VIDEO) wartość 77 zł

7. BONUS: Nagranie VIDEO "Jak radzić sobie gdy dziewczyna nie odpisuje i nie odbiera telefonu" (50 min.) (wartość 57 zł)

zwykła cena 540 zł


197 zł

Ze względu na specyfikę, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

sympatia.pl

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz poradnik "TPK" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz go od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli są przewidziane do poradnika) możesz oglądać w swojej przeglądarce.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłużej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną z klubu, która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz jej powiedzieć i jak rozmawiać, zawarłem w "KLUBY".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () uwodzenie.org

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2011-2020 Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.