Witaj! Zanim się ze mną skontaktujesz, proszę przeczytaj uważnie poniższy tekst. Obecnie na newsletter zapisane jest  ponad 60 000 subskrybentów i codziennie dostaję ok 15-30 wiadomości z przeróżnymi prośbami i  pytaniami.  Z powodu dużej ilości maili, odpowiadam tylko na  wybrane i proszę Cię o zrozumienie.

 

1. Jeśli masz problem z zakupem/przesyłką/pobraniem pliku, albo pytanie związane z obsługą płatności.

Pisz śmiało na adres adept()uwodzenie.org zajmę się tym natychmiast.  UWAGA!  ten zapis adresu email jest zabezpieczeniem antyspamowym, zamiast dwóch nawiasów wpisz znak tzw. „małpy”  czyli @

Jeżeli piszesz jako mój klient lub  potencjalny klient, Twój mail będzie potraktowany priorytetowo. Jeżeli nie jesteś jeszcze moim klientem – proszę pisz krótko i konkretnie o co Ci chodzi, najlepiej w podpunktach, max kilka zdań. Jeśli w mailu zadasz dużo pytań, rozpiszesz się na wiele ekranów, zastrzegam sobie pozostawienie maila bez odpowiedzi.  Wypracowania mało kto ma czas czytać. Napisz jakie masz oczekiwania i jak chcesz, abym Ci pomógł. Najprościej jak się da. Tak, żebym nie musiał się dochodzić co autor maila  miał na myśli 🙂

2. WSPÓŁPRACA i REKLAMA:

Blog Uwodzenie.org należy do ścisłej czołówki blogów uwodzenia, rozwoju osobistego, seksu i relacji damsko-męskich w Polsce.

Każdego miesiąca odwiedza go kilkadziesiąt tysięcy Czytelników. Podobnie na fanpage FB, YouTube. Newsletter Uwodzenie.org wysyłany jest do grupy 60 000 adresów i wysyłany regularnie (1-2 razy na tydzień) i w ciągu tygodnia od wysłania czyta go od 2000 do 5000 czytelników.

Obecny ruch na blogu: to ok. 140 000 odsłon miesięcznie.

Formę współpracy zawsze omawiam wspólnie – teksty robione z markami mają u mnie taki sam priorytet jak moje prywatne artykuły. Komentarze na blogu są moderowane, więc nie ma szans na negatywne komentowanie marki. W przypadku trwającej współpracy zawsze pozostaję w ciągłym kontakcie z przedstawicielem Marki, celem przygotowanie treści najlepiej uwzględniającej specyfikę mojego bloga i reklamodawcy. Jeśli masz ochotę dopytać o dokładne, aktualne statystyki lub przedyskutować pomysł na wspólną akcję, pisz proszę śmiało na adres  adept@uwodzenie.org  🙂

 

3. Indywidualna porada lub konsultacja.

Nie udzielam już bezpłatnych porad z uwodzenia przez telefon/email/Facebook.  Odpowiadam głównie tylko na propozycje wywiadów, zaproszenia do wypowiedzi publicznych, jak i występy gościnne na konferencjach. W przypadku konkretnych problemów i wybitnie indywidualnych spraw, udzielam odpłatnie porad i konsultacji. Ofertę konsultacji i możliwość zakupu znajdziesz tutaj:

www.MarcinSzabelski.pl

(Uwaga! obecnie od stycznia 2015 do odwołania z powodu permanentnego braku czasu udzielam płatnych konsultacji tylko w wyjątkowych przypadkach. Koszt to 750 zł (w tym vat) za godzinę. Jeśli nie stać Cię na konsultację,  jest  szansa, że znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania w kilkuset moich darmowych materiałach dostępnych na moim blogu i w audycjach na YouTube.

4.  W sprawach wyboru szkoleń czy poradnika odpowiadającego Twojej sytuacji – możesz też skontaktować się ze mną dzwoniąc w dzień powszedni w g. 10-18  pod numerem:

502 762 158

Proszę nie dzwoń ze swoim pytaniem wieczorem, ani w weekendy.

lub pisząc  na adres adept()uwodzenie.org   (uwaga, zamiast  ()   wpisz znak @  )

Jeśli nie odbieram – najlepiej będzie jak napiszesz mi maila.  Dzwoniąc (lub pisząc emaila)  na mój numer jednocześnie wyrażasz swoją zgodę na rejestrację rozmowy (rozmowy rejestrowane są automatycznie). Jeżeli nie wyrażasz zgody na rejestrację – to nie dzwoń.

Staram się zawsze odpowiadać najpóźniej w przeciągu 48 godzin. Niestety, niektóre serwisy pocztowe, np. Gmail, Interia czy O2 mają nadwrażliwe filtry anty-spamowe i potrafią automatycznie kierować moje wiadomości do katalogu spam lub do podfolderów np. „oferty”, „reklamy” lub „inne”. Rozwiązaniem jest dodanie moich adresów mailowych do tzw. „bialej listy” zaufanych nadawców maili czyli trzeba dodać domeny: uwodzenie.org   (przydaje się też dodanie domen  getresponse.pl lub  implebot.net aby nie mieć problemów z otrzymywaniem newslettera). W gmail można tez kliknąć na maila ode mnie i zaznaczyć opcję „TO NIE JEST SPAM”. To na ogół rozwiązuje problem 🙂

 

 

Pozdrawiam Serdecznie,
Adept

 
 

 

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"