Jak Błyskawicznie Uwodzić Kobiety Swoją Mową Ciała, Spojrzeniem i Dotykiem

Nauczę Cię czytać mowę ciała dziewczyny, abyś wiedział co ona mysli o Tobie, ale nie chce powiedzieć

 

Od Adepta: Gdy w 2005 r. zaczynałem uczyć się uwodzenia, to najważniejsze dla mnie były gotowe teksty, hipnotyczne wzorce do rozmowy oraz atrakcyjne historyjki z życia. Wierzyłem, że gdy będę miał "materiał" do rozmowy na czas całej randki, to kobiety zafascynowane moją gadką, bedą się na mnie same pchały. Kiedy jednak nauczyłem się tak rozmawiać, to pojawiły się pierwsze sukcesy, ale i jeszcze więcej porażek. Dlaczego? Przecież miało być tak super? Okazało się praktycznie, że same słowa bez atrakcyjnej mowy ciała, spojrzenia, tonu głosu, nie wywierały tak dużego wrażenia na kobietach jak myślałem.

Zrozumiałem, że to jak się poruszasz, jak seksualnie promieniujesz swoim zachowaniem na kobietę ma największe znaczenie. Kobieta odczytuje prawdziwego Ciebie z sygnałów mowy ciała. Słucha słowa, ale ostatecznie weryfikuje Twoje słowa z językiem ciała. Niby o tym słyszałem, ale nie chciałem dać temu wiary.

Czy Ruchy Twojego Ciała Pobudzają Kobietę Seksualnie?

Słowa, to tylko część tego co mówisz kobiecie o sobie, o tym czy jesteś atrakcyjnym samcem alfa. Na swojej drodze poznałem wielu guru uwodzenia z książki "GRA " (możesz o nich poczytać na moim blogu), a także naturalnych uwodzicieli. I dopiero, gdy zobaczyłem jednego z nich w działaniu, zrozumiałem róznicę.

Opowiem Ci o jednym z nich. Nazwijmy go Robert. Średnio wysoki, mówił z chrypą, trochę miał brzuszek, ale ciągle wyrywał dziewczyny. Potrafił przyjść do klubu, wyglądać trochę obleśnie, a na pytanie „kiedy ostatnio się kąpałeś?” odpowiadał „5 kobiet temu”. On dużo zagadywał do kobiet i jak z którąś z nich zahaczył w rozmowie, to zaczynał patrzeć na nią lubieżnym wzrokiem: usta - oczy, usta oczy. Do tego oblizywał wargi.

Podobno Robert nigdy w życiu nie przeczytał książki. I w sumie na takiego wyglądał. Stał lub siedział, rozmawiał z dziewczyną, patrzył w dół na jej biust, na wargi, a potem z powrotem w oczy. I przygryzał swoje wargi.  Rozmawiał z nią, ale nie mówił o niczym seksualnym. Za to jego język ciała był mega seksualny i to po kilku minutach powodowało, że dziewczyna zaczynała przy nim być podniecona. Potem przechodził szybko do działania. I ciągle pieprzył się z jakąś dziewczyną. Nie chodzi o to, abyś teraz się nie mył, tylko żebyś wyciągnąć z jego mowy ciała te SYGNAŁY, które nieświadomie budzily u kobiet podniecenie.

To mnie tak zastanowiło, że zacząłem skupiać się na seksualnym języku ciała przy dziewczynach. A także na nauce ATRAKCYJNEJ mowy ciała. Takiej, która demonstruje siłę, męskość, pewność siebie, dumę i inne atrakcyjne cechy mężczyzny. I to zadziałało. Zacząłem demonstrować mową ciała mój wysoki status, meską dominiację, która dla kobiety była pociągająca:

 

Znając Seksualny Język Ciała, Możesz Zdobyć Kobietę z Minimalnym Użyciem Słów

Początkujący chcą poznać teksty do rozmowy. Profesjonaliści emanują męskością na kobietę i skupiają się na uwodzicielskiej mowie ciała. Kłopot w tym, że tego nikt na świecie nie uczy. Psychologowie piszą banały o mowie ciała - skrzyżowanych ramionach i o tym, żeby sie nie garbić. A to tylko czubek góry lodowej jesli chodzi o kobiety

Co jakiś czas odzywa się do mnie czytelnik i mówi, ze zagadał już 1000-2000 razy do nieznajomych kobiet w centrum handlowym. I prawie wszytkie go odrzuciły. Dostał może kilka fałszywych numerów telefonów. Takie przypadki mam co miesiąc. Ostatni zgłosił się do mnie jeden chłopak. W dobrej wierze zagadywał do obcych kobiet, ale one go w kilka sekund skreślały. Dlaczego? Dlatego, że jego mowa ciała była odpychająca i natarczywa dla kobiety (on otym nie wiedział, dopóki go nie zobaczyłem). Wyglądał jakby chciał kobietę okraść, zgwałcić, albo co najmniej wystraszyć. Kobiety nie pozwalały mu dokończyć zdania i od razu słyszał "Mam chłopaka", "Śpieszę się", "daj mi spokój". Nawet na randkach z internetu mu nie szło. Dziewczyny szybko się ewakuowały. A wszystko przez jego niespokojną mowę ciałą, niemęskie, dziwne ruchy.

Wystarczyło mu pokazać kilka przykładów atrakcyjnej mowy ciała, kilka trików na gestykulację rąk i od razu przy mnie wziął kilka numerów telefonów do końca moich zajęć z nim. Taka instrukcja wystarcza, że przestaniesz popełniać głupie i często podświadome błędy.

Znając język ciała, wiesz jak wchodzić w jej przestrzeń intymną. No i kiedy ją tym podniecisz, a kiedy przestraszysz. Jeżeli nauczysz się, w jaki sposób zachowywać się przy kobietach podczas podrywu czy randek, to przestaniesz odstraszać od siebie kobiety. Ale to nie wszystko. Bo jest też druga strona medalu - erotyczne sygnały od kobiet.

Jak wyglądałyby Twoje randki... gdybyś umiał czytać myśli, emocje i zainteresowanie każdej kobiety?


Powiem Ci - mógłbyś wiedzieć jakie jest jej nastawienie do Ciebie i czy jest gotowa na pocałunek lub seks. Każdy kto zaczał przygodę z uwodzeniem wie, jak ciężko na początek jest właściwie odczytać kobietę. Pewnie słyszałeś, że gdy kobieta rozmawiając z Tobą bawi się kosmykiem włosów lub słomką w drinku, to jest zainteresowana mężczyzną. No cóż, to tylko półprawda. Ja tak kiedyś myślałem, dopóki nie zobaczyłem, że kobiety robią te gesty także w towarzystwie koleżanek albo podczas ważnej rozmowy. Bez kontekstu seksualnego. Więc to tylko jej sygnał poddenerwowania, może onieśmielenia czy ekscytacji. Niekoniecznie seksualnej. Wtedy zdalem sobie sprawę, że oficjalna psychologia tłumaczy tylko powierzchownie całą dziedzinę sygnałów seksualnych. Właśnie tych, które ja doświadczałem na wielu setkach, a może i tysiącu randek!

Zastanawiasz się co myśli o Tobie kobieta, na randce, w sklepie, na ulicy, w klubie?

Czy wiesz po czym poznać, że dziewczyna chce, abyś do niej zagadał, a kiedy nie? Kiedy jest gotowa do pocałunku? Kiedy jest znudzona, a kiedy podniecona seksualnie, mimo że ruchy jej ciała pozornie nic nie mówią? Czy chciałbyś wiedzieć, co myśli o Tobie kobieta, gdy widzi Cię pierwszy raz? Być może zdajesz już sobie sprawę z tego, jak wiele kobiecych sygnałów erotycznych jeszcze nie dostrzegasz.


Czy nie prościej byłoby, gdyby kobiety mówiły bezpośrednio "chcę, żebyś do mnie zagadał", "podobasz mi się, mam ochotę na seks z Tobą"? Pewnie tak. Ale nie żyjemy w idealnym świecie. Kobiety muszą ukrywać swoje podniecenie, aby nie być odebrane negatywnie jako zbyt łatwa. A jakby to było, gdybyś mógł odczytać z jej ruchów i gestów kiedy chce abyś ją dotknął, pocałował, zabrał do domu? Gdybyś wiedział, że ta ślicznotka przy barze, w kafejce przy sąsiednim stoliku czy w sąsiednim biurze, fantazjuje skrycie o Tobie?

W rzeczywistości kobiety wysyłają takie informacje, tylko mężczyźni nie potrafią ich odczytać. Gdybyś tylko wiedział, ile mijanych kobiet było Tobą zainteresowanych, i chciało się z Tobą przespać, to byś nigdy nie wszedł na mojego bloga. Wiesz ile takich okazji w życiu przeoczyłeś? Ile razy wracałeś samotnie do domu po randce lub po imprezie? Prawdopodobnie wtedy też kobiety wysyłały Ci erotyczne sygnały. Ale nie umiałeś czytać języka ciała kobiety. Nie cofniesz już czasu, ale możesz uratować swoje najbliższe randki i okazje z kobietami.


Zdradzę Ci Mój Sekret Uwodzenia Mową Ciała i "Czytania" Kobiety Jak w Otwartej Książce

 

Jeden gest, zachowanie i dotyk są często warte więcej niż 1000 słów. Zarówno na randce z dziewczyną, jak i podczas nauki na VIDEO, które Ci pokażę. Dlatego całe moje VIDEO szkolenie jest wypełnione przykładami najlepszej mowy ciała i męskich, seksualnych zachowań. Od rozpoczęcia rozmowy, aż do pieszczot. Tak, aby było Ci łatwo tworzyć chemię między Tobą i kobietą.

Przygotowałem dla Ciebie system "Uwodzicielska Mowa Ciała". Bez lania wody, teoretyzowania, same konkrety na VIDEO. Jak grać mową ciała. Jaką mieć postawę przy kobietach, jak atawistycznymi gestami wysyłać kobiecie seksualne sygnały. Jak się poruszać i być atrakcyjnym dla kobiety, jeszcze zanim cokolwiek do niej powiesz.

+ BONUS "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"

Moduł 1 - Uwodzicielska Mowa Ciała

Męska mowa ciała na spotkaniach i randkach (video).
Męska mowa ciała podczas zagadywania do kobiety na imprezach (video)
Techniki podświadomego kierowania wzroku kobiety w seksualne rejony Twojego ciała (video)
jak prezentować atrakcyjne cechy samca alfa za pomocą trików mowy ciała (video)
jak błyskawicznie zyskiwać powodzenie u kobiet, dzieki kilku prostym ruchom (video)
Które filmy i aktorów możesz modelować, aby mieć męską i władczą postawę (str 13)
Pozycje ciała, aby od razu być widziany jako interesujący i męski gość (video)
seksualny trik mimiki twarzy na podkręcenie napięcia seksualnego z kobietą (str 22)

Technika seksualne push&pull samą mową ciała. Psycholodzy tego nie znają (str 23)
Ćwiczenia do korygowania swojej mowy ciała, do zrobienia w domu i na mieście (str 26-28)
Podryw na "leniwca" stojąc przy barze, dziewczyny chodzą jak na wybiegu, a Ty wybierasz (video)
Przykuwanie uwagi kobiet mową ciała i emanacją pewności siebie (video)
Ostre wejście i zagadanie, po którym niemal od razu możesz się całować z dziewczyną (video)
Kalibracja mowy ciała i dotyku w zależności od dziewczyny (video)
Objawy stresu, na które musisz zwracać uwagę i je zlikwidować u siebie (video)
Jak siedzieć z dziewczyną na randce, jaką mieć mowę ciała na randce

 

PLUS

 • Jak ratować sytuacje, gdy dziewczyna Cię olała (video)
 • Przestaniesz być spławianym w pierwszych sekundach rozmowy (video)
 • Jak kierować jej mową ciałą, aby sprzyjała Twojemu podrywowi
 • Jak mieć "bezpieczną" mowę ciała na imprezie, aby nikt Cię nie zaatakował
 • Jak być uroczym mężczyzną (mowa ciała) i chwytać gestami kobietę za serce
 • Moduł 2 - Seksualne sygnały kobiet

 • Dowiesz się jak interpretować sygnały cielesne wysyłane przez kobietę do Ciebie
 • Atawistyczne gesty kobiet (str 46)
 • Poznasz sygnały seksualnego napięcia u kobiet (ebook, video)
 • Najważniejszy sygnał, że kobieta jest gotowa na pocałunek (video)
 • Odkryjesz co ruchy jej ust chcą Ci erotycznie powiedzieć
 • 3 sygnały, po których możesz zabrać dziewczynę do domu na seks
 • Dowiesz się dlaczego NIE warto obserwować dłoni i nadgarstków kobiety.
 • Jak kobieta skanuje Twoje ciało (video)
 • jak wykrywać w mowie ciała, kiedy kobieta ukrywa swoje zainteresowanie, ale tak naprawdę jest Tobą ZAINTERESOWANA
 • Dowiesz się kiedy naprawdę kobiety obczajają Cię i rozbierają wzrokiem
 • Jak wyczuć, że kobieta jest seksualnie dostepna
 • Która kobieta siedząca w kafejce lub klubie, chce żebyś do niej podszedł i zagadał
 • 55 ukrytych sygnałów seksualnych kobiet, psycholodzy mówią może o 9 z nich (str 43-46)
 • Tak Marcin! Chcę nauczyć się uwodzicielskiej mowy ciała i czytania w kobietach jak w otwartej księdze.

   

  - VIDEO 120 min. "Uwodzicielska Mowa Ciała" (wartość 197 zł)

  - ebook 50 str. "Uwodzicielska Mowa Ciała i Sygnały Kobiet" (pdf) (wartość 57 zł)

  Jako BONUS otrzymasz też:

  mój poradnik "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"

  Nauczę Cię krok po kroku jak dotykać kobietę, aby była Twoja. Oto co otrzymasz:

  - nagrania VIDEO 180 min. (3h) "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"
  (wartość 197 zł) na moich asystentkach pokazuję Ci jak to wszystko robić


   


  + ebook "TUD" 60 str + audiobook "TUD" 90 min. (wartość147 zł)

  + Nagranie VIDEO (90 minut) z dokładnymi objaśnieniami mowy ciała i analizą dotyku na filmach Adepta z kobietami oraz w filmach fabularnych (wartość 197 zł)


  Pakiet UMC + TUD

  538 zł 198 zł

  Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową:

  TAK JEST, dobrze widzisz. Postanowiłem połączyć w jedno moją wiedzę z mowy ciała z wiedzą o uwodzeniu dotykiem. Do poradnika "Uwodzicielska Mowa Ciała" dodaję "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem". Oto kilka słów o tym bonusie:

  Zdradzę Ci Moją Metodę Uwodzicielskiego Dotyku i Zamiast Rozmawiać z nią Godzinami, już po kilku minutach dziewczyna będzie marzyła, aby znaleźć się w Twoich ramionach.


  Gwarantuję Ci, że od pierwszych sekund będziesz mógł ją dotykać coraz śmielej i nie dostaniesz w twarz - oto formuła, która podrywa i podnieca kobietę niemal bez słowa.

  Czy masz te problemy z dotknięciem dziewczyny, pierwszym pocałunkiem, wywołaniem w dziewczynie podniecenia i burzy hormonów, a na koniec rozmowy stajesz się tylko jej zwykłym kolegą?

  1. Zbyt szybko pchasz się z rękami i dziewczyna odpycha Twoje ręce

  2. Boisz się, że popsujesz wszystko i dlatego wogóle jej nie dotykasz

  3. Nie wiesz JAK nawiązać kontakt fizyczny, a KIEDY ją pocałować. I dlatego znajomość jest nudna lub koleżeńska, a Ty wracasz do domu sam.

  4. Krępujesz się nawet musnąć dziewczynę i boisz się odrzucenia (bo może pomyśli, że jesteś zboczony?)

  5 . Nie wiesz jak poznać kiedy kobieta jest gotowa na przytulenie jej, objęcie, pieszczenie jej ciała i całowanie

  6. Nie znasz miejsc na ciele dziewczyny, które trzeba dotykać, aby się podnieciła na radce lub zwykłym spotkaniu

   

  Popełnianie tych błędów sprawia, że znajomość z kobieta staje się nijaka, a ona przestaje być Tobą zainteresowana, nawet jesli wcześniej trochę się jej podobałeś.. Kobieta odrzuca mężczyznę, który nie bierze "spraw w swoje ręce" i nie przechodzi do seksualnego dotyku. Wtedy cała znajomość obumiera. Pewnie miałeś tak nie raz, że rozmawiałeś z dziewczyną, ale rozmowa stawała się coraz bardziej nijaka i neutralna... a przecież w myślach już ją rozbierałeś...

   

  94% mężczyzn nie wie kiedy może pierwszy raz dotknąć dziewczynę i jak przejść do pocałunku. Zdają się na ślepy los i na farta. A czy Ty wiesz jak ją podniecić tak, że będzie chciała rzucić się na Ciebie? I to jeszcze na pierwszym spotkaniu lub randce?

   

  Faceci nie radzą sobie ze swoim podnieceniem i "głupieją" w towarzystwie pięknych kobiet. Próbują je niezdarnie obmacywać i wtedy budzą w dziewczynie obrzydzenie.

  Inni faceci próbują wogóle nie dotykać dziewczyny, ale to prowadzi do szufladki "kolega" bez szans na seks lub bycie razem.

   

  Rozwiązaniem jest uwodzicielski i seksualny sposób dotyku "pod radarem" tak, aby szybko podnieciła się przy Tobie, bez ryzyka odrzucenia

   

  Zobacz, jak po latach doświadczeń, prób i błędów odkryłem "Niewidzialne" techniki dotyku, które pozwalają rozpalić kobietę do czerwoności i sprawić, że szybko pójdzie z Tobą do łóżka:


  Jeśli ona będzie przy Tobie podniecona, a nie będzie wiedziała dlaczego ("niewidzialny dotyk"), to z kim w jej głowie połączy podniecenie ? Z Tobą. Pomyśli, że to Ty tak na nią działasz...

   

  Pewnego dnia, gdy po kolejnej nieudanej randce analizowałem swoje błędy, zrozumiałem gdzie popełniałem JEDEN FATALNY BŁĄD. Byłem mistrzem gadki, ćwiczyłem ją miesiącami, szukałem jeszcze bardziej ciekawych tematów do rozmowy, chciałem być JESZCZE bardziej bardzo zabawny i błyskotliwy. Podczas gdy przegapiałem momenty, w których mogłem ją spokojnie zacząć całować i zabrać do domu (wiadomo w jakim celu). W każdej z nieudanych randek brakowało jednej rzeczy - DOTYKANIA DZIEWCZYNY i to we właściwy sposób.

  Możesz mieć tysiące zabawnych trików w rękawie, możesz być najzabawniejszym facetem pod słońcem, możesz być duszą towarzystwa, ale jeśli nie wiesz JAK i KIEDY  zacząć dotykać kobietę i rozwinąć ten dotyk w stronę seksualną, to Twoje seksualne przygody będziesz przeżywał tylko ze swoją ręką.

   

  "Miałem palce 3 cm od jej cipki i wszystko spieprzyłem..."

  W 2003 r. czyli 2-3 lata przed poznaniem technik uwodzenia, poznałem w sieci jedną mega seksowną dziewczynę, która była tak gorąca i seksowna, że od samego patrzenia na nią lód się topił. Spotkałem się z nią 3 razy, ale nie umiałem jakoś przejść z nią do rzeczy, ona mnie podpuszczała seksualnie, kusiła i odsuwała się. Nnie wiedziałem co robić i stałem w miejscu. Udawałem kolegę i próbowałem ją jakoś poderwać. Ona zaproponowała żebym zaczął z nią biegać wieczorami dla złapania kondycji. Uchwyciłem się tego jak tonący brzytwy i umówiłem na bieganie.

  Wieczorem przebiegliśmy się kawałek dookoła jej osiedla i wróciliśmy do niej. Ona mieszkała wraz z siostrą i mamą. Już po biegu weszliśmy do niej, ona wskoczyła szybko pod prysznic i wróciła w górze od piżamki, kusząco się powierciła i wskoczyła pod kołdrę. Poprosiła mnie o ten masaż bioenergią, o którym jej wcześniej mówiłem. Aż mi zaschło w gardle.

  Zacząłem robić  jej ten masaż reiki, który polega na dotyku i przekazywaniu energii (nie wchodząc w szczegóły) i w pewnym momencie ona odsunęła kołdrę, zobaczyłem że była tylko w górze od piżamy, który odsłaniał jej całą pupę (leżała na brzuchu) i cipkę. Ja trzęsącymi rękami robiłem jej ten biomasaż, aż moje ręce zeszły na jej gołą pupę. Cały się zaczerwieniłem i a w myślach miałem istny galop „O jezu! Co teraz ?? Czy powinienem, teraz zacząć pieścić jej pupę i potem gołą cipkę?? Cipkę, która była o 3-4 cm od moich dłoni! Nie wiedziałem jak zareagować? Co robić ? Czy to wypada, czy nie?

  Ona mruczała i szeptała jak jej dobrze robi ta energia... jak przyjemnie się czuje. A JA WAHAŁEM SIĘ, BIŁEM SIĘ W MYŚLACH „Czy to wypada ją teraz pieścić? Czy to wypada ją teraz podniecać? Czy powinienem, czy nie ? Bałem podjąć jakikolwiek krok. Nie wiedziąłem czy jej się to spodoba czy może dostanę w twarz? Po kilkunastu takich bezproduktywnych minutach, ona podciągnęła kołdrę, powiedziała, że już dziękuje i jej wystarczy. Wróciłem do domu zły na siebie i cały świat.  Więcej się już nie chciała ze mną spotkać, a kontakty z nią.

  Dziś wiem co powinienem był zrobić, popełniłem błąd n1 w uwodzeniu dotykiem, chciałem zrobićzbyt duży krok w tej sytuacji, zamiast dużo wcześniej tworzyć komfort dotyku między nami, abys nie musieć nagle robić WIELKIEGO ryzykownego kroku (wtedy - mimo wszystko włożenie palców w jej cipkę prawdopodbnie było zbyt dużym posunięcie do przodu, a możę i nie? Nigdy już się tego nie dowiem). Gdybym miał wtedy wiedzę tę co mam teraz, to ta seksbomba byłaby moja na 1000%.

   

  Musisz wiedzieć jak specjalnym dotykiem stworzyć chemię między Tobą, a Kobietą. Bez tego będziesz tak nieporadny jak ja w 2003 r.

  Pokaże Ci Na Video Moje Triki i Formuły Jak Konkretnie Przechodzić Uwodzicielskim Dotykiem od Neutralnej Znajomości Do Fal Seksualnego Podniecenia w Dziewczynie

   

  Nie możesz po prostu od tak zacząć obmacywać kobiety, która Ci się podoba. Jeśli to zrobisz, to ona będzie się opierać i nie zacznie czuć do Ciebie pociągu seksualnego. W każdej znajomości z kobietą jest moment, w który musisz przestać gadać, a zacząć eskalować dotyk, całować się i zmierzać do seksu. Powiem Ci dokładnie jak to zrobić, nie dostać w twarz, a wręcz odwrotnie - jak zachęcić kobietę, aby sama zaczeła Cię dotykać i całować.

   

  Nie ma tutaj znaczenia czy jesteś przystojny czy brzydki, biedny czy bogaty. Liczy się to czy umiesz dotykać we właściwe miejsca i we właściwej kolejności, aby ona się napaliła na seks i chciała się z Tobą pieprzyć.

   

  "Liczy się to czy umiesz w czasie rozmowy dotykać ją rękoma we właściwe miejsca i we właściwej kolejności..."

   

  Mój system jest na VIDEO i pozwoli Ci to wszystko zobaczyć na własne oczy, dlatego opanujesz to błyskawicznie. Bez zanudzania teorią i masą informacji.

   

  Możesz oszczędzić sobie wiele lat porażek i już teraz obejrzeć VIDEO sekrety uwodzenia dotykiem. Nawet mało doświadczeni i nieśmiali faceci, mogą opanować sekrety uwodzenia dotykiem, gdy zobaczą to wszystko na video.


  VIDEO "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem Adepta”

  Moduł 1 - Jak bez słów stać się dla niej Atrakcyjny, Zainteresować i Zabawnym Dotykaniem Przełamać Jej Opór

   

  Moduł 2 - Płynny Uwodzicielski Dotyk, Który Wzbudzi Jej Zaufanie, a pod "Radarem" Nakręci Ją Na Ciebie

  Moduł 3 - Seksualny Dotyk, Który Rozpali Ją Do Czerwoności

   

  Moduł 4 - Jak Mieć Uwodzicielski Ton Głosu, Seksualny Kontakt Wzrokowy i Męską Mowę Ciała, Która Powala Kobiety


  Zdradzę Ci wszystkie moje "niewidzialne", nigdy wcześniej nie pokazywane, sposoby dotyku kobiety, dzięki którym staniesz się atrakcyjny w jej oczach, zdobędziesz jej zainteresowanie, zdominujesz, a potem podniecisz ją tak, że wylądujesz z nią w łóżku!


  Tak Marcin! Chcę nauczyć się uwodzicielskiej mowy ciała i czytania w kobietach jak w otwartej księdze.

   

  - VIDEO 120 min. "Uwodzicielska Mowa Ciała" (wartość 197 zł)

  - ebook 50 str. "Uwodzicielska Mowa Ciała i Sygnały Kobiet" (pdf) (wartość 57 zł)

  Jako BONUS otrzymasz też:

  mój poradnik "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"

  Nauczę Cię krok po kroku jak dotykać kobietę, aby była Twoja. Oto co otrzymasz:

  - nagrania VIDEO 180 min. (3h) "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"
  (wartość 197 zł) na moich asystentkach pokazuję Ci jak to wszystko robić


   


  + ebook "TUD" 60 str + audiobook "TUD" 90 min. (wartość147 zł)

  + Nagranie VIDEO (90 minut) z dokładnymi objaśnieniami mowy ciała i analizą dotyku na filmach Adepta z kobietami oraz w filmach fabularnych (wartość 197 zł)


  Pakiet UMC + TUD

  538 zł 198 zł

  Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową:

  Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

  Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

  Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

  Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

  Testujesz "MCiTUD" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

   

  Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

  1. Zagadujesz do dziewczyn, ale Cię ignorują albo spławiają w kilka sekund

  2. Chcesz zwiększyć swój IMPET i wpływ na kobiety, bo zostajesz tylko ich kolegą

  3. Chcesz prezentować się w męski i atrakcyjny sposób

  4. Nie słyszysz od kobiet słów „ale Ty na mnie działasz”, „jak patrzę na Ciebie to myślę tylko o jednym...”.

  5. Twoja mowa ciała i mimika twarzy ssie.

  6. Jesteś dla kobiet "niewidoczny".

  Do tego:

  1. Nie wiesz co zrobić, aby ją podniecić i żeby chciała się z Tobą kochać.

  2. Nie wiesz, kiedy ją pocałować i jak poznać czy jest gotowa na obmacywanie

  3. Jesteś zbyt napalony i niezdarnie przystawiasz się do kobiety, która Ci się podoba

  4. Nie wiesz jak sprawić, aby kobieta chciała abyś ją dotykał i pieścił?

  5. Nie wiesz co zrobić, aby ona sama wzięła się "do roboty" z Tobą

  6. Nie wiesz gdzie są sekretne punkty u kobiety, które pomasowane sprawią, że ona zacznie jęczeć z podniecenia już na spotkaniu

  3. Jak KROK po KROKU pod radarem prowadzić swoje dłonie po kobiecie i macać ją niezauważalnie, aby nie protestowała tylko była chętna

   

  Dlaczego zdradzam Ci na VIDEO moje własne sekrety SEKSUALNEGO uwodzenia DOTYKIEM?


  Dlatego że pragnę, żebyś miał najlepszą wiedzę, sprawdzoną i gotową do użycia.

  Już w tym tygodniu będziesz mógł zakręcić w głowie kobiecie, zabrać ją na randkę, rozpalić rękoma i zaprowadzić do sypialni. Nawet jeśli dotychczas Twoje rozmowy prowadziły do niczego. Albo byłeś tylko jej kolegą.


  Czy 198 zł za system łatający dziury w uwodzeniu kobiety, do końca życia, rozpalający kobiece emocje i przyciągający kobiece seksualne zainteresowanie do Ciebie to dużo?

  To w sumie 3 wyjścia do klubów, które kończą się kacem i brakiem kobiety. To 2 wyjścia do kina z dziewczyną z 1% szansą jej poderwania. To także średnia dniówka w Polsce. W zamian masz potężny system do końca życia wspierający Cię w rozmowach z kobietami. No i masz gwarancję satysfakcji.

  Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji. Nie wiedziałem co mówić dziewczynom.

  Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

  Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

  PORADNIK JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH!!


  „VIDEO Tajemnice Uwodzenia DOTYKIEM” to system uwodzenia, który dzięki przykładom na VIDEO jest banalnie prosty i każdy może szybko dojść do zadziwiających rezultatów.

   

  Możesz być najprzystojniejszym facetem na świecie, super specem od brania numerów telefonów, świetnym w opowiadaniu historii, cold readingów, nawet od droczenia się z kobietą, ale jeśli nie wiesz jak przejść dotykiem do seksualnej wibracji z dziewczyną, to się z nią nie prześpisz. Po prostu.

  Jesli masz chwile zwątpienia...

  System "VIDEO Tajemnice Uwodzenia Dotykiem Adepta" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji

  To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

  Mój System "VIDEO - Uwodzicielska Mowa Ciała i Tajemnice Uwodzenia Dotykiem" jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

  Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa. Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

  System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów.

  Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

  TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

  Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

  Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z dotykiem z kobietami. Dlatego nie boję się, że zwrócisz poradnik, bo będziesz w 100% z niego zadowolony .


  Tak Marcin! Chcę nauczyć się uwodzicielskiej mowy ciała i czytania w kobietach jak w otwartej księdze.

   

  - VIDEO 120 min. "Uwodzicielska Mowa Ciała" (wartość 197 zł)

  - ebook 50 str. "Uwodzicielska Mowa Ciała i Sygnały Kobiet" (pdf) (wartość 57 zł)

  Jako BONUS otrzymasz też:

  mój poradnik "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"

  Nauczę Cię krok po kroku jak dotykać kobietę, aby była Twoja. Oto co otrzymasz:

  - nagrania VIDEO 180 min. (3h) "Tajemnice Uwodzenia Dotykiem"
  (wartość 197 zł) na moich asystentkach pokazuję Ci jak to wszystko robić


   


  + ebook "TUD" 60 str + audiobook "TUD" 90 min. (wartość147 zł)

  + Nagranie VIDEO (90 minut) z dokładnymi objaśnieniami mowy ciała i analizą dotyku na filmach Adepta z kobietami oraz w filmach fabularnych (wartość 197 zł)


  Pakiet UMC + TUD

  538 zł 198 zł

  Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową:

   

  PORADNIK JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH!

  Szanuję Twoją anonimowość.

  Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

  Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

   

  Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

  Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

  Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz go od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli są przewidziane do poradnika) możesz oglądać w swojej przeglądarce.

  W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

  Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

  Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

  Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

  karta kredytowa

  paypal

  transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

  Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

  przelew bankowy tradycyjny i poczta

  Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

  Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

   

  Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

  zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

  zobacz rysunek poniżej:

  Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

  Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

  Produkt jest formie elektronicznej np. mp3, video i pliku w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

  Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

  Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


  Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną, którą widujesz czasem, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

  To wszystko co i jak sie zachowywać i ją uwodzić dotykiem, to znajdziesz w "Uwodzicielska Mowa Ciała" i "VIDEO Tajemnice Uwodzenia Dotykiem".

  PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.


  PS4:
  Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


  Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

  adept () uwodzenie.orgl

  Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

  Regulamin | Polityka Prywatności

  Copyright 2020"Adept Personal Development ltd."

  Wszelkie prawa zastrzeżone.