Jeśli Czytasz Materiały z Uwodzenia, Oglądasz Filmy i Nie Masz z Tego Zadnych Efektów...


To jest to wina kilku błędów, które nieświadomie popełniasz w czasie nauki i braku planu (ja też je popełniałem!). Błedów które za chwilę naprawimy!

 

W internecie można znaleźć dużo wiedzy o uwodzeniu. Jednak mimo tylu poradników i szkoleń z uwodzenia, nadal jest mała ilość facetów, która nauczy uwodzenia. Mały procent facetów staje się naprawdę dobrymi z kobietami. Znam wielu, którzy dowiedzieli się o uwodzeniu i wpadli w niesamowity entuzjazm. Sam byłem jednym z nich. To było jak odkrycie Ameryki przez Kolumba. Myśleli, że teraz już wszystkie kobiety będą lądowały im w łóżku. A potem przyszły porażki, brak sukcesów, mętlik w głowie, przeładowanie teorią. Dziesiątki albo setki zagadań do dziewczyn, bez ani jednego sukcesu w postaci numeru telefonu i seksu.


Dlaczego tak niewielu facetów staje się dobrych z kobietami, pomimo dostepu do wiedzy?


Czy kiedykolwiek czułeś, że jesteś przeładowany teorią uwodzenia? Czy masz wrażenie, że wiesz dużo o uwodzeniu, ale nie ma to żadnego przełożenia na randki i seks?


Przed poznaniem uwodzenia nie wiedziałeś co powiedzieć dziewczynie. Teraz też nie wiesz, bo masz bałagan w głowie od nadmiaru sprzecznej teorii. Problemem u wielu moich czytelników jest to, że są PRZEŁADOWANI teorią. Nie robią żadnego kroku do przodu, bo mają mętlik w głowie.  Jeden materiał mówi „idź do przodu, hura!!  dotykaj ją, całuj tę dziwkę!! bądź MEŻCZYZNĄ!!”, inny mówi „spokojnie, zademonstruj wartość, spraw, aby ona goniła za Tobą, masz być wyzwaniem, nie pokazuj zainteresowania” itd.  I w końcu nie wiesz co wybrać.

Jesteś początkujący, średnio-zaawansowany czy zaawansowany w uwodzeniu?

 

Niezależnie czy dopiero zaczynasz przygodę z uwodzeniem, czy jesteś gdzieś po środku albo może nawet jesteś zaawansowany, to ciągle masz do czynienia z całą gamą przeróżnych sytuacji z kobietami. I w każdej z nich możesz popełniać błędy.

 

Większość PUA nie potrafi uczyć się uwodzenia. Wychodzą na podryw i są jak dzieci we mgle. Zagadają do setek kobiet, ale rezultaty są mizerne. Bo robią podejścia na pałę. Nie umieją wyciągać wniosków i nie wiedzą jak prawidłowo korygować swoje błędy. Niektórzy GURU uwodzenia z USA mówią, że masz się uczyć na swoich błędach.

Jeśli dopiero zaczynasz uwodzenie (przyjmę, że wszedłeś w uwodzenie od 3 do 12 miesięcy temu) to prawdopodobnie albo jesteś prawiczkiem, albo miałeś seks z 2-4 kobietami w swoim życiu. Niczym się nie przejmuj, bo od teraz zaczniesz się rozwijać w usystematyzowany sposób. Koniec z chaosem.

 

Czy masz seks tylko z 6-tkami i 7-kami?

Gdy jesteś średnio zaawansowany to zdobywasz nawet kilkanaście numerów telefonów, a 90% z nich nie odbiera, dziewczyny nie odpisują, znajomość się urywa (tracisz dużo kobiet przez tzw. flejki). Jako średnio-zaawansowany potrafisz zdobyć numer telefonu, mieć seks z nową dziewczyną tak raz na miesiąc, raz na dwa. Takie coś, co sprawia, że przestajesz cieszyć się ze swoich sukcesów i robisz się sfrustrowany. Więc etap średnio zaawansowany nazywam „czyśćcem uwodziciela”. W teorii wiesz bardzo dużo o kobietach, ale praktyczne WYNIKI nie oddają Twojej wiedzy w głowie. Non stop tego typu brak sukcesów powoduje zniechęcenie i wypalenie w uwodzniu

 

Gdzie Znikła Twoja Motywacja do Uwodzenia?

 

Będąc na średniozaawansowanym poziomie, nie do końca czujesz, że zasługujesz na super piękną dziewczynę, nawet jeśli na zewnątrz nie dajesz tego po sobie poznać. A jeszcze gorsze jest, gdy podchodzisz do podobnych do tej dziewczyny lasek w klubie i one nawet nie zaszczycają Cię spojrzeniem. To bardzo frustrujące.


Bo ciągle masz tylko 7-ki w łóżku.  Wwpadasz w STREFĘ KOMFORTU „siódemek” i nawet nie zmuszasz się do podchodzenia do dziewiątek-dziesiątek, bo wydaje Ci się, że zostałbyś olany, a to by zabolało.

 

Tak jak kiedyś strefą komfortu było niepodejście do dziewczyny w ogóle, tak teraz podejście do 9-10 jest dla Ciebie trudne psychicznie. Wychodzisz więc z kumplami, którzy podziwiają cię, że wyrywasz dziewczyny (mimo, że są to szóstki i siódemki) i w ich oczach stajesz się mega podrywaczem. Wewnętrznie jednak denerwuje cię myśl, że obok stoi piękna dziewczyna (9-tka lub 10-tka), a Ty się boisz zagadać, jakbyś wiedział, że jej nigdy nie zdobędziesz. Myślisz, że musisz więcej praktykować i uczyć się na swoich błędach...

Ale jeśli nie wiesz jakie popełniasz błędy, to jak masz się nauczyć na swoich błędach?


Oto problem mojego czytelnika:

"(...)Już po pierwszym spotkaniu byliśmy u mnie na mieszkaniu, znowu do niczego nie doszło oprócz pieszczot (stawiała zdecydowanie większy opór ). Na drugi dzień napisała mi, że bardzo dziękuję za mi udany wieczór. Kolejne spotkanie tylko na mieście. Dalej wszystko fajnie. Zaprosiła mnie, żebym do niej w sobotę przyszedł. I nagle w tygodniu (przed sobotą, w której miałem do niej wbić) piszę mi taką wiadomość:  Tomek, Nie bierz tego do siebie. Dlugo nad tym myslalam, widze duże roznice miedzy nami, nie bylam pewna swoich uczuc.. jestes naprawde fajnym facetem, zaslugujesz na kogos lepszego.(...)".

I sytuacja się sypie. A mój czytelnik nie ma pojęcia co się stało!!! Jak on ma się nauczyć z tej sytuacji? Jak ma się nauczyć na swoich błędach, jeśli nie wie gdzie popełnił błąd?

 

Jeśli chodzi o umiejętności związane z uwodzeniem kobiet, to jest ich wiele. Tak dużo, że początkujący może się pogubić. Branie się za wszystko naraz nie będzie najlepszym krokiem. Dlatego  warto odsiać te mniej ważne i skupić się na tym co w danym momencie dla Ciebie będzie najważniejsze. Np. umiejętność droczenia z kobietą i opowiadania historii ma szeroki zakres zastosowania, pozwala Ci atrakcyjnie rozmawiać z kobietami za dnia, na imprezach, przez internet, na randkach. A poświęcenie kilku miesięcy na pakowanie na siłowni, czy naukę seksownego tańca lub uczenie się wzbudzania zazdrości czy trójkątów nie przełoży się u Ciebie szybko na seks lub związek.

 

Znałem Wielu Podrywaczy, Którzy Ostro Zaczęli, a Po Niedługim Czasie Kompletnie się Wypalili. Zamiast Tłumu Napalonych Kobiet Czuli Tylko Gorycz Porażki i Wielokrotnego Odrzucenia.

Dlaczego? Gdzie Znikła Ich Motywacja?


Od 2005 roku zajmuję się aktywnie uwodzeniem (oraz uczeniem uwodzenia). Przechodziłem przez wiele faz i etapów w uwodzeniu. Tych lepszych i gorszych. Mija 11 lat od dnia mojego startu i ciągle jestem w grze. Podczas, gdy setki innych, którzy zaczynali wraz ze mną już dawno odpadli z uwodzenia. Zwątpili w siebie i utracili swoją motywację. Zniknęli gdzieś w internecie. Słuch po nich zaginął.

Nazywam się Marcin Szabelski i w społeczności uwodzenia znany jestem jako "Adept". Zajmuję się profesjonalnym uwodzeniem od 2005 roku. Mam teraz 42 lata i ciągle jestem w grze. Lata mijają, mody w uwodzeniu się zmieniają, a ja ciągle działam, rozwijam się i i mam kobiety.

 

 

Tajemnica Mojej Wytrwałości i Motywacji w Uwodzeniu Leży w Skutecznym Sposobie Nauki, który Gwarantuje Stały Rozwój i Sukcesy z Kobietami, Zamiast Wypalenia i Porażek.

Jeśli chcesz mieć duże mięśnie i chodzisz na siłownię, to wiesz że oprócz diety i regeneracji musisz mieć skuteczny PLAN ĆWICZEŃ. Bez planu treningowego, możesz przerzucać hantle i sztangi, a efekt będzie nijaki. Jeśli nie masz odpowiedniego planu, nie wiesz jak wykonać zaplanowane ćwiczenia, to szybko skończy Ci się motywacja, mięsnie Ci nie urosną. Wkurzony rzucisz hantle w kąt, powiesz "Pieprzę ten cały sport!!" i weźmiesz się za granie w Warcrafta. Tak samo jest w uwodzeniu. Bez odpowiedniego planu i wiedzy, Twoja motywacja spadnie do zera. I nadal nie będziesz wiedział, dlaczego Ci nie wychodzi z kobietami.

 

Twój styl życia ssie czy przyciąga do Ciebie kobiety?

Styl życia jest ważny. To kim jesteś, co robisz w życiu, jak o sobie i swoim życiu mówisz, pomaga lub przeszkadza w zdobywaniu dziewczyn. Brutalnie Ci powiem, że wplywa na urodę kobiet, jakie będziesz zdobywał. Dla niektórych facetów styl życia pomaga zdobywać ładne kobiety, nawet niewiele robiąc w kierunku uwodzenia np. celebryci. Jednak nie każdy nim zostanie, wręcz znikomy procent facetów.

 

Zdecydowana większość (więcej niż mógłbyś przypuszczać) osób, które osiągnęły olbrzymie sukcesy w swojej dziedzinie miała swoich trenerów, czy też kogoś na kim się wzorowali i pobierali nauki, kogoś kto położył fundament pod jego przyszłe sukcesy. Jeśli chodzi o Polskę – Adam Małysz, Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, znani aktorzy i śpiewacy… Na pewno mieli talent, lecz ile innych osób też było utalentowanych, a jednak nie osiągnęli sukcesu ?


 Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek KTO naprawdę stał za ich sukcesami ?

W moim przypadku fundamentami były nauki u zachodnich mistrzów uwodzenia, lecz to tylko część prawdy. Bardzo duży wkład mieli i mają moi współtrenerzy "Solid" i "Adventurer". Ileż to razy mi wksazywali błędy, które popełniłe. Okazywało się, że popełniałem błędy, których istnienia nawet nie byłem w ogóle świadomy! Rozmawiałem z dziewczyną, a moje dłonie nerwowo stukały w blat stołu albo kręciłem szklanką jak opętany. Nawet nie patrzyłem jej w oczy, z czego nie zdawałem sobie sprawy. Drobne, subtelne pokazane gdzieś w podtekście błędy, wystarczały do tego, że w oczach pięknej kobiety wychodziłem na dziwaka! Wracałem wtedy wkurzony na siebie do domu. Sam, bez dziewczyny.

Na samym początku mojej ściezki, miałem kilka razy takiego doła, że niemal krzyczałem "Kurwa mać!! Ja tego już nie ogarniam! Z jednej strony mam być seksualny, z drugiej strony mam nie poakzywać że mi zależy. To jak to w końcu zrobić?". Miałem taki natłok wiedzy, aż mi się mieszało wszystko w głowie. Gadałem głupoty dziewczynom. Podchodziłem z bałaganem w głowie do dziewczyny w niebieskiej kurtce i wołałem do niej "hej Smerfetko!!!!", a ona prawie mnie opluła i uciekła :) Miałem takie chwile, że w kurzony brakiem efektów, zamykałem się na miesiąc w domu i oglądałem serial "Stargate".

 

Jak Odkryłem Sposób na Skuteczny Rozwój i Regularny Wzrost Moich Umiejętności

 

Rzuciłem wtedy wszystko w kąt i powiedziałem sobie "zaczynam wszystko od nowa i to SYSTEMATYCZNIE". Według PLANU. KROK PO KROKU, analizując DOKŁADNIE to co robiłem i wprowadzając odpowiednie ćwiczenia. Zacząłem na podryw wychodzić PRZYGOTOWANY. Każde moje podejście do dziewczyny opisywałem w dzienniku, wyciągałem wnioski i robiłem ćwiczenie mentalne mające WBUDOWAĆ nowe zachowanie przy dziewczynie. Zacząłem ćwiczyć tak jakbym ćwiczył na siłowni, z planem, regularnie, robiąc konkretny zestaw ustalonych technik i tekstów, sprawdzając postęp w moim dzienniku. Rano na chłodno analizowałem błędy i wymyślałem rozwiązanie. Aż pomału, wszystko się ułożyło w głowie, a dziewczyny zaczęły regularnie lądować w moim łóżku. Wtedy dopiero poczułem, że zaczynam być po części NATURALEM.

Dziś po latach (okres "czyśćca" to były lata 2005-2008) podzielę się z Tobą moimi metodami i najnowszą wiedzą psychologiczną z zakresu motywacji.

 

Oto co mam dla Ciebie:

Moduł 1: Twój Plan Treningowy

Skuteczny system nauki krok po kroku wraz z planem treningowym Twojego rozwoju
Od czego zacząć naukę uwodzenia i w jakich dziedzinach się rozwijać aby mieć sukcesy (str. 8)
Jak dopasować uwodzenie do siebie, aby być maksymalnie skutecznym i mieć dużo seksu (str. 12)
Co robić w zależności od poziomu zawansowania - gdy jesteś nowicjuszem, średnim czy zaawansowanym (str 14)
9 błędów adepta uwodzenia, których musisz się wystrzegać albo będziesz latami stał w miejscu (str 18)
Jakie umiejętności w uwodzeniu rozwijać? Jest ich ok. trzydziestu, ale Tobie wystarczy pięć. Powiem Ci które. (str 24)
Dlaczego nie powinieneś ćwiczyć tylko inner game (str 26-27)
Jak tworzyć swoje cele, aby mieć zawsze motywację i chęć do podrywu oraz pewność siebie (str 29)
Zobaczysz mój Plan Rozwoju i stworzysz swój własny (str 36)
3 rzeczy, które musisz zrobić po powrocie do domu z klubu lub randki, aby mieć falę sukcesów nastepnym razem (str 43)
Prawidłowy i nieprawidłowy sposób uczenia się „gry”. Uważaj, który stosujesz, albo będziesz latami stał w miejscu (str 47)
Dam Ci cały gotowy plan ćwiczeń, krok po kroku, aby zacząć się uczyć umiejętności uwodzenia w bezpieczny i skuteczny sposób (str 117)


Moduł 2: Usuwanie Problemów
w Uwodzeniu

Jak usunąć 5 głównych problemów z rozpoczęciem rozmowy z kobietą (str 48)
Jedyne znane ćwiczenie na realne wprowadzanie zmiany Twoich nawyków z kobietą w życie (str 53)
Jak sprawnie nauczyć się seksualnej eskalacji i usunąć wszystkie z nią problemy (str 63)
Jak naprawić poroblemy z braniem numeru od dziewczyny (str 68)
Jak naprawić wszystkie problemy z eskalacją dotyku i pocałunkiem (str 70-76)
Jak naprawićwszystkie problemy z izolacją dziewczyny i zabraniem jej na seks (str 76-80)
Jak naprawić problemy z przejściem od komfortu do seksu (str 82-86)
Jak naprawićproblem z tym jak dziewczyna nie odpisuje i odwołuje spotkanie (VIDEO)

 

Moduł 3: Uwodzicielska Tożsamość

i Styl życia

Wszystko o atrakcyjnej tożsamość i stylu życia, który przyciąga kobiety (str 93-114)
Jak wreszcie przestać tkwić w miejscu i stać się zaawansowanym uwodzicielem (str 87-92)
14 atrakcyjnych tożsamości i styli życia, które są seksowne dla kobiet (str 95-99)
6 czynników atrakcyjnego stylu życia (str 103-110)
5 sposobów na demonstrowanie swojej seksownej tożsamości (str 110-112)
Co robić jeśli Twój styl życia jeszcze jest kiepski (str 99)
Od czego zaczać swoją przemianę? czy powinieneś się wyprowadzić do innego miasta? Co robić, gdy duzo pracujesz? (str 100-103)

BONUS Moduł 4: Skuteczna Motywacja do Uwodzenia

Jak zmotywować się do uwodzenia (VIDEO)
Jak przestać działać połowicznie i bez jaj (VIDEO)
Jak pozbyć się wahania i przejść w końcu do
działania
(pdf)
Nagranie hipnotyczne na odblokowanie potencjału w Tobie samym (audio mp3)
Jak podtrzymać motywację po szkoleniu (pdf)
Jak poprawnie i skutecznie realizować wytyczone
cele z kobietami
(pdf)

 

Tak! Chcę wreszcie zmotywować się i nauczyć uwodzić kobiety.

- ebook "Skuteczna Uwo Motywacja i Nauka Uwodzenia" (120 str. pdf) wartość 67 zł

- audiobook "Skuteczna Uwo Motywacja i Nauka Uwodzenia" (3h, format mp3) wartość 77 zł

- skrypt treningowy "Optymalizacja Motywacji" (pdf, wartość 47 zł)

- nagranie hipnotyczne "Odblokowanie Motywacji" mp3 (pdf, wartość 47 zł)

- nagranie webinaru "Motywacja w Uwodzeniu" (pdf, wartość 47 zł)

- BONUS: Nagranie VIDEO "Jak radzić sobie gdy dziewczyna nie odpisuje i nie odbiera telefonu" (50 min.)

zwykła cena 285zł,

147 zł

Ze względu na specyfikę, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "SMiNU" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.


Dlaczego Podryw Wydaje Ci się Trudny, a Ciągłe Odrzucenia Niszczą Twoją Motywacje i Pewność Siebie?Przeprowadziłem ankietę wśród moich czytelników i wyszło z nich, że większość ma problem z wprowadzeniem wiedzy w zycie. Nie mają motywacji i pewności siebie, albo za szybko zniechęca się do uwodzenia. Być może słyszałeś o syndromie WYPALENIA ZAWODOWEGO - w uwodzeniu to jest coś podobnego. Większość nie potrafi nauczyć się poprawnie uwodzenia. Odpowiedz sobie sam szczerze:

 

1. Czy umiesz bez problemu podchodzić i zagadać do dziewczyny?
2. Czy umiesz zahaczyć się w rozmowie i pociągnąć ją dalej?
3. Czy umiesz wprowadzić humor do rozmowy?
4. Czy umiesz wprowadzić cold reading i tajemniczość do rozmowy?
5. Czy wprowadzasz historie do rozmowy?
6. Czy masz przygotowane swoje własne historie DHV?
7. Czy umiesz konsekwentnie doprowadzać do izolacji/przejść się z dziewczyną w inne miejsce w klubie lub na ławkę/kawę w dzień?
8. Czy umiesz nakierowywać rozmowę na seks?
9. Czy umiesz zapytać dziewczynę o numer? 
10. Czy robisz kwalifikację dziewczyny?
11. Czy umiesz nawiązywać z dziewczyną więź i rozmawiać emocjonalnie?
12. Czy rozmowę na randce prerowadzisz do miejsca seksu np. do Ciebie?
13. Czy wiesz jak smsować z dziewczyną i rozmawiać przez telefon? (tu wiele dziewczyn się traci)
14. Czy wiesz kiedy mocniej nacisnąć w rozmowie i pokazać jej seksualne zainteresowanie,
15. Czy wiesz kiedy i jak przejść do pocałunku, seksualnego dotyku, a potem do seksu?
16. Czy wiesz jak radzić sobie z testami?
17. Czy wiesz jak rozwiewać jej opory typu „znamy się za krótko”
18. Czy wiesz jak wyciągać na wierzch seksualną część kobiety i jej pragnienia?
19. Czy umiesz radzić sobie z jej koleżankami i kolegami, albo z jej facetem ?
20. Czy wiesz jak wybadać sytuację dziewczyny i odkryć przeszkody?
21. Czy panujesz nad swoją mową ciała? Czy Twoja mowa ciała jest zrelaksowana i uwodzicielska?
22. Czy kobieta może wytrącić Cię z równowagi głupim tekstem, czy panujesz nad swoimi emocjami? 
23. Czy potrafisz dominująco prowadzić? Czy jesteś zdecydowany np. zabierasz dziewczynę za rękę z grupy i przesuwasz w inne miejsce klubu / kafejki

Wystarczy :) To lista tylko podstawowych umiejętności w uwodzeniu. Jeśli jesteś szczery sam przed sobą, to wiesz że wiele z tych umiejętności nie masz na wysokim poziomie. Ale dobra wiadomość jest taka, że możesz się ich nauczyć.

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

Teraz jest czas na Twoją decyzję,

Przed Tobą Znajduje Się KOMPLETNY SYSTEM Do motywacji w uwidzeniu i skutecznej nauki.

 

Możesz albo dać sobie spokój i wszystko pozostaje tak jak było. Liczyć na to, że te kobiety same zaczną Ciebie podrywać, co się raczej nie zdarzy. Będziesz potem narzekać na kobiety i mówić że „podryw jest trudny". Im szybciej się dowiesz, tym większe są szanse, że będziesz szczęśliwy w łóżku z kobietą.

Chcesz, latami bezskutecznie próbować podrywać i cały czas być "średniozaawansowanym"? Chcesz cały czas męczyć się z podrywem i stać w miejscu przez lata? Zakładam, że nie. Bo tak się stanie jesli Ty odpuścisz swój rozwój. Chcesz tego? Ja bym nie chciał. I niechcę też tego dla Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

 

1. Czy to naprawdę działa?

Tak. Moja metoda nauki opiera się na sprawdzonej psychologii uczenia, rozwoju i motywacji. Efektem jest odblokowanie Twojej motywacji w podświadomości i nauczenie się podrywu w systematyczny i bezproblemowy sposób.

 

2. Czy te techniki zadziałają dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny, który krok po kroku zastosuje te techniki.


3. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

Więc ile jest wart mój system motywacji i skutecznej nauki?Tak naprawdę to mój system nie kosztuje więcej niż 2 wyjścia do klubu wliczając w to drinki i ewentualną taksówkę. A dzięki niemu Twoje życie się odmieni.

Dobrze wiesz, że CENA przestaje miec znaczenie kiedy dostaniesz DOKŁADNIE to co chcesz!! I wtedy wszyscy są zadowoleni.

"SMiNU" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji.

“Jesteś wolny od ryzyka 
gwarancja zwrotu pieniędzy"

Nic nie ryzykujesz kupując to szkolenie. To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to moment na to aby polepszyć moje życie erotyczne i kontakty z kobietami.

100% gwarancja zwrotu pieniędzy. Oto jak to działa:

Jeśli w ciagu 30 dni sam uznasz, że mój poradnik nie jest dla Ciebie, że go nie potrzebujesz i nie przyda Ci się ta wiedza, to ja bez żadnych problemów zwrócę Ci całą kwotę. Anuluję Twoją transakcję i cała wpłacona przez Ciebie kwota wróci na Twoje konto. Bez pytań, bez kłopotów. Po prostu.

 

Ja, Marcin Szabelski "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem uwodzenia w sieci osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Niektórych autorzy ukrywają się pod zmyślonymi danymi, w photoshopie obrabiają zdjęcia z portalu.

Nie mają odwagi pokazać swojej twarzy. Obiecują Ci zwrot pieniędzy jeśli będziesz niezadowolony, ale kto zwróci Ci Twój stracony czas i wymarzoną kobietę??


Mój system uwodzenia i mowtywacji w uwodzeniu jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia i psychologii. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Marcin "Adept" Szabelski


Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczny sposób na randki w sieci.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony .

 


Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie
jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

1. Czujesz przesyt teorii i brak sukcesów z kobietami.

2. Jesteś średniozaawansowany i masz wrażenie że od długiego czasu stoisz w miejscu.

3. Masz wrażenie, że uwodzenie jest bardzo trudne i nie wiesz jak się tego sensownie nauczyć.

4. Masz skołowaną głowę od wielu sprzecznych teorii.

5. Jako początkujący nie masz motywacji do działania z kobietami, czujesz obawy przed zagadaniem i nie wiesz co masz zrobić bo masz mętlik w głowie.Czy 147 zł za system uruchamiający w Tobie motywacje, pewność siebie, i pokazujący Ci jak krok po rkoku naprawić swoje braki, to dużo?

Za system łatający dziury w tej sferze uwodzenia kobiet, do końca życia, rozpalający kobiece emocje i przyciągający kobiece seksualne zainteresowanie do Ciebie to dużo?

To w sumie 2-3 wyjścia do klubów, które kończą się kacem i brakiem kobiety. To 2 wyjścia do kina z dziewczyną z 1% szansą jej poderwania. To także średnia dniówka w Polsce. W zamian masz potężny system do końca życia wspierający Cię w w podrywie. No i masz gwarancję satysfakcji

 

Każdy Może Robić Obietnice w Internecie, ale Dlaczego Miałbyś Zaufać Właśnie Mi?

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji. Nie wiedziałem co mówić dziewczynom.

Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

 

Tak! Chcę wreszcie zmotywować się i nauczyć uwodzić kobiety.

- ebook "Skuteczna Uwo Motywacja i Nauka Uwodzenia" (120 str. pdf) wartość 67 zł

- audiobook "Skuteczna Uwo Motywacja i Nauka Uwodzenia" (3h, format mp3) wartość 77 zł

- skrypt treningowy "Optymalizacja Motywacji" (pdf, wartość 47 zł)

- nagranie hipnotyczne "Odblokowanie Motywacji" mp3 (pdf, wartość 47 zł)

- nagranie webinaru "Motywacja w Uwodzeniu" (pdf, wartość 47 zł)

- BONUS: Nagranie VIDEO "Jak radzić sobie gdy dziewczyna nie odpisuje i nie odbiera telefonu" (50 min.)

zwykła cena 285zł

147 zł

Ze względu na specyfikę, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

sympatia.pl

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "SMiNU" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz go od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli są przewidziane do poradnika) możesz oglądać w swojej przeglądarce.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się ze starszą dziewczyną, którą widujesz czasem, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz jej powiedzieć i jak rozmawiać, zawarłem w "SMiNU".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2020 Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.