Najlepsze Fotki na Tindera – Które Wybrać?

fotki tinder

Hej, nagrałem to krótkie video, abyś wiedział jak wybierać najlepsze fotki na Tindera lub portal randkowy. Zdradzę Ci też jakich fotek nie wstawiać pod żadnym pozorem. Jeśli chcesz mieć bardziej atrakcyjny profil i więcej dopasowań obejrzyj ten film poniżej:

Jeśli chcesz mieć więcej dopasowań z dziewczynami na Tinderze – obejrzyj ten film powyżej. To fotki na profilu Tinder decydują czy dziewczyna dopasuje się z Tobą na Tinderze czy nie.  W tym filmie pokazuję też jakich fotek NIE wstawiać na Tindera. W sumie jest 11 wskazówek na złe fotki na Tindera i 7 głównych wskazówek co do najlepszych fotek, które musisz wstawić na Tindera. Fotka profilowa Tindera decyduje w 70% czy będzie dopasowanie czy nie. Dlatego uważaj co wstawiasz tzn. jaką fotkę wybierasz na główne, profilowe zdjęcie Tinder. Więcej znajdziesz też w innych moich filmach o Tinderze.

pozdrawiam

Adept

ps.  pełną wiedzę jak poderwać dziewczynę na Tinderze, Facebooku itd. masz tu http://Uwodzenie.org/bir3  jesli chodzi o sam Tinder, to zawarłem tu wszystko o tym:
– jak zrobić atrakcyjny profil na Tinder
– jak napisać do dziewczyny w aplikacji Tinder
– jak rozmawiać z dziewczynami za pomocą Tindera

I wiele innych porad o Tinderze, Facebooku i portalach randkowych. Plus moje rozmowy z kobietami na FB, Tinder, Badoo itd.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  Roberto

  Trafne spostrzezenia, chociaz w kwestii zdjecia ze zwierzeciem dochodzi kwestia statusowa. Nie powinno sie przyznawac sobie nizszego statusu niz ten, ktory przyznaje sobie zwierze. Lepiej jesli to zwierze bardziej reaguje na czlowieka. Ale nie pokazujesz tego na sile. To ma byc naturalne.

  24 sierpnia 2018 at 01:11 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   No tak, bo przecież taki koteł rządzi człowiekiem. To potworna dyskryminacja gatunku ludzkiego 🙂 🙂 🙂

   24 sierpnia 2018 at 09:31 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Konrad

  Marcin, czy te punkty mają takie samo przełożenie do badoo? pytam bo nie korzystam z Tindera i nie wiem czy jest jakaś różnica miedzy tymi portalami….

  3 września 2018 at 23:49 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"