Witaj, jestem Marcin Szabelski  „Adept” (43) – Swoją przygodę z rozwojem osobistym zacząłem od podstaw w 2005 r. Obecnie jestem jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce trenerów: uwodzenia, seksualnej komunikacji i pewności siebie. Od 2006 r. pomagam mężczyznom stać się bardziej seksualnie atrakcyjnymi dla kobiet. Uczę ich o czym rozmawiać, jak stworzyć swoją atrakcyjną osobowość i poznawać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam także kobietom w ich problemach z mężczyznami i pewnością siebie w relacjach (zajrzyj na blog www.AlfaFemale.pl). Na przykładzie mojej przemiany można udowodnić, że każdy może zacząć od zera i osiągnąć wysoki poziom. Napisałem 25 poradników z dziedziny podrywu, pewności siebie i atrakcyjności, z których możesz czerpać wiedzę dla siebie. Zaczynałem tak jak Ty, nie rozumiałem kobiet, byłem tylko ich przyjacielem. A chciałem coś więcej. Od 2005 r. zacząłem uczyć się uwodzenia, szkoliłem się u największych uwodzicieli na świecie. Dziś tę wiedzę chcę przekazać Tobie. Możesz mnie oglądać jako prowadzącego w programie „Mistrzowie Podrywu” w TVN STYLE. O tym programie piszę tutaj „Mistrzowie Podrywu w TVN Style – Jak To się Wszystko Zaczęło?„.

W trakcie własnej nauki jeżdżąc po świecie poznałem praktycznie wszystkich największych trenerów uwodzenia na świecie (poniżej masz listę i fotki). Poza pasją do psychologii relacji damsko-męskich, tańca, hipnozy i historii wojskowości, jestem też amatorem sportów ekstremalnych. Cechuje mnie specyficzne podejście do pracy z uczniem, koncentracja zarówno na technikach uwodzenia jak i głębokiej przemiany wewnętrznej. Wchodzi w to usunięcie podświadomych blokad powodujących brak pewności siebie, nauka komunikacji z drugą płcią i rozwinięcie atrakcyjnej osobowości. Nie odpuszczam póki nie przełamiesz w sobie tego, co Cię blokuje. Rozwinę od zera w Tobie uwodzicielskie umiejętności tak jak kiedyś zmieniłem sam siebie. Jestem także najstarszym wiekiem z trenerów, dlatego potrafię doradzić i poprawić Twoje stosunki z kobietami bez względu na Twój wiek i status związkowy. 

Zobacz na własne oczy mały fragment  tego jak ja to robię

Przygotowałem MIX moich video z różnych sytuacji w podrywie. Zobacz np. sam moment podejścia do nieznajomej kobiety w grupie i szybkie odciągnięcie jej od znajomych.  Uwaga! Niektóre rzeczy, które  tu robię nie są dla początkującego.  Nie próbuj ich sam bez odpowiedniego przeszkolenia.

Jeśli chcesz wiedzieć co mówiłem kobietom na tych filmach:

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

  • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
  • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
  • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Jeszcze kilka lat temu miałem straszne problemy z kobietami i w pewnym momencie byłem tak wkurzony tą sytuacją, że postanowiłem pojechać na zachód  i uczyć się bezpośrednio od guru uwodzenia. Kosztowało mnie to wiele czasu, potu i wysiłku, ale uważam że warto było. Ostatnio koncentruję się na zagadnieniach uwodzenia w ciągu w klubie i w ciągu dnia (GRA DZIENNA), w tańcu i aspektach błyskawicznego uwodzenia.

 
Moja droga do zmiany …
Nie zawsze byłem taki jak teraz.

Były czasy jeszcze kilka lat temu, gdy byłem oburzony na kobiety za to jakie są, za to że często mi nie wychodziło z nimi, że były niezrozumiałe, itd. Pamiętam jak biegałem za nimi, niemal prosząc o spotkania, podlizując się, tłumacząc się ze wszystkiego, z każdego zachowania. Pamiętam jak  lądowałem bardzo często jako ich PRZYJACIEL. Seks traktowałem jako szczęśliwy traf, łut szczęścia, a nie coś co jak dziś jest dla mnie raczej kwestią wyboru niż rzadkiej okazji …

 

Kiedy kilka lat temu zainteresowałem się tematyką uwodzenia i poznałem Solida i Adventurera byłem już po wielu latach walki z własną nieśmiałością. Dodam, że walki przegranej. Byłem pewny siebie tylko wśród bardzo bliskich znajomych i po dużej dawce alkoholu. Konsultowałem się ze znajomymi psychologami w temacie przełamania nieśmiałości i umiejętności z kobietami, ale nie potrafili dać mi żadnej konkretnej pomocy. Ich porady na poziomie „bądź pewny siebie”, „musisz być ciekawym facetem” nie niosły w sobie żadnej merytorycznej pomocy.

 

Kiedyś nie potrafiłem zrobić zwykłej misji nowicjusza tzw. mówienia „cześć” do każdej mijanej kobiety.

 

Po szkoleniu na którym poznałem Adventurera i Solida, zacząłem praktykować  uwodzenie i poznawanie kobiet. Wcześniej na ulicy podchodziłem z komplementem, do którego zbierałem się 10 minut, a kiedy go mówiłem trząsłem się i jąkałem ze zdenerwowania. Były takie dni, że chodziłem po ulicy po 2-3 godziny nie potrafiąc przełamać  się do podejścia do nieznajomej kobiety. Nie było wtedy praktycznych szkoleń z uwodzenia z elementami praktyki w terenie, nie było ludzi w Polsce, którzy by mi potrafili pomóc. Nawet znani NLP-erzy też niespecjalnie czuli się w terenie i nie potrafili nic poradzić. W Polsce byliśmy pionierami praktycznych szkoleń.

 

Pamiętam jak się trząsłem ze strachu, gdy mówiłem komplement do nieznajomej kobiety, a kiedy poznałem Solida i Adventurera zacząłem robić podejścia bezpośrednie. Za pierwszym razem gdy kobieta chwyciła się za serce i chciała dać mi swój numer telefonu, wypadł mi on z wrażenia z ręki. Przełomem były wakacje 2005 w Sopocie.

   

Piszę to, bo od tego czasu wiele się zmieniło, uwiodłem wiele kobiet i przeżyłem z nimi wiele fantastycznych chwil.

  

Zmieniłem się ja i tak jak ja, Ty również możesz się zmienić w mężczyznę, który ma wiele kobiet i cieszy się ich towarzystwem, który ma seksualny WYBÓR wśród kobiet.  Obecnie bywa, że kobiety przyjeżdżają do mnie do domu, aby mi coś gotować albo wymasować. Albo tylko na seks. Chcą zabiegać o moją uwagę. Chcą być ze mną w związku albo tylko kochankami.  Tak się kiedyś nie działo, to ja i tylko ja biegałem za kobietami, chciałem im się przypodobać. Robiłem im przysługi, zabawiałem je, woziłem samochodem na imprezy, żeby usłyszeć „jesteś miły, na pewno kiedyś sobie kogoś znajdziesz”. I najczęściej lądowałem TYLKO jako ich PRZYJACIEL.

Dużo pracowałem, żeby to się zmieniło. Gdybym wtedy mógł skorzystać z takich szkoleń jak moje, czy szkoleń zagranicznych uwodzicieli to na pewno czas mojej przemiany trwał by kilkakrotnie krócej. Być może bez tych szkoleń nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem.

 

Oto moje fotografie z 1993 i 2000 roku (z przed 20 i 13 lat),

być może lepiej Ci zobrazują moją przemianę.

Tak wyglądałem ok. 10 lat temu (2003):

 

I oto ja w 2008    

 

 

I obecnie:

Marcin Szabelski

Ale zmiana na zewnątrz to nie wszystko …

Dość już o mojej zmianie, teraz pora na Ciebie i na Twoją przemianę …

   
Moje życie jest definiowane przez pasje takie jak rozwój osobisty, taniec, sporty (nie tylko ekstremalne), podróże, ezoteryka, terapia i prowadzenie własnej firmy. Uwodzenie, trenowanie mężczyzn i kobiet traktuje jako miły dodatek do mojego życia, jako hobby, coś co zmieniając innych daje mi jednocześnie poczucie robienia czegoś niepowtarzalnego i unikalnego. Uważam, że trzeba być mężczyzną, który wie ku czemu zmierza, żyć pełnią życia, rozwijać się i mieć pomysł na siebie oraz chęć do jego realizacji. Gdy kobiety stają się celem samym w sobie – niesłychanie zubaża to resztę Twojego życia. Kobiety powinny być fantastycznym dodatkiem do życia, a nie jego celem, a tym bardziej nie sposobem na rozwiązanie swoich problemów i frustracji.
 
 
● Dlaczego zacząłem zajmować się  uwodzeniem?
 
Zanim sam zacząłem profesjonalną naukę uwodzenia w wieku 31 lat, podrywałem średnio udolnie dziewczyny w klubach na parkiecie, przez internet, w kółku znajomych… Nie miałem odwagi do poznawania nieznajomych kobiet. Przez wiele lat nie rozumiałem kobiet, nie wiedziałem na co tak naprawdę reagują, czego one pragną, jak mogę fantastycznie się z nimi komunikować. Byłem niemalże typowym przykładem informatyka samotnika.
 
Przez wiele lat próbowałem samemu dojść do poziomu zadowalających umiejętności podrywu, podpatrywałem „naturali”, starałem się zrozumieć co takiego oni robią, że zawsze widziałem ich z kobietami czującymi się fantastycznie w ich towarzystwie. Bez znaczących efektów. Wierzyłem w mity typu: „musisz mieć dużo pieniędzy, bo kobiety lecą na kasę…” , „musisz mieć super wygląd, żeby piękne kobiety w ogóle zwróciły na Ciebie uwagę”, „musisz być kimś znanym …”, „musisz mieć szczęście”, „musisz mieć to COŚ … jedni się z tym rodzą, a inni nie …”. Dużo czasu minęło zanim zrozumiałem co oznacza TO COŚ. Wszystko zmieniło się gdy…
 
 ● Od kogo się uczyłem?
 
Swoją przygodę z uwodzeniem zacząłem, gdy wiedziony ciekawością zapisałem się na szkolenie z hipnotycznego uwodzenia. To był impuls, który zaowocował niesamowitą chęcią zgłębiania tej dziedziny życia, to właśnie na tym szkoleniu poznałem Adventurera i jego brata Solida.
  
Wcześniej jako tako sobie radziłem z kobietami, najczęściej jednak zostając ich PRZYJACIELEM, co nie było najlepszym punktem startu do jakiejkolwiek emocjonalnej relacji z kobietą. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że ta dziedzina ma swoją niejako ”undergroundową” nisze, że są ludzie, którzy zgłębiają temat poznawania i zaczynania seksualnych znajomości z kobietami i są w tym dobrzy. Tego lata w Sopocie doszło do interesującego wydarzenia, które stało się oficjalnym początkiem grupy Warsaw Lair. W czwórkę (razem z Romeo) pojechaliśmy do Sopotu na wakacje. Tam jednej i tej samej nocy każdy z przyszłego WL przeżył niesamowitą przygodę, każdy z nas poznał swoją kobietę i spędził z nią niesamowicie namiętną noc… Taki był początek grupy Warsaw Lair … 
 
gra-neil-strauss-podryw-uwodzenie-puaPo roku przyszło szkolenie u zagranicznego trenera – BadBoy`a z Chorwacji , którego szkolenie w marcu 2006 jako pierwsza w Polsce zorganizowała grupa WL. Kolejnymi metodami uwodzenia i kamieniami milowymi w moim rozwoju było studiowanie Mystery Method i JUGGLERa. Tych uwodzicieli możesz znać z książki Neilla Straussa „GRA”. Liczne rozmowy telefoniczne które przeprowadzałem z coachami Mystery Method w tym Sinnem, Savoy`em, Futurem, Captain Jackiem, Mehowem, a także z niesamowitym człowiekiem i uwodzicielem – Jugglerem i Zanem Perrionem dały mi nowe możliwości i poszerzyły moje horyzonty.
 
Kolejnym krokiem było wzięcie udziału w 2008 r. w szkoleniu Mr.M trenera Love Systems, który podszlifował moje techniczne umiejętności uwodzenia w klubie. 
 
 
 
poniżej od lewej:  Adept, ZAN i Adventurer
 
Niesamowity wgląd w głębsza i naturalną strukturę uwodzenia, w sposób w jaki patrzymy na siebie i kobiety dało mi przebywanie z ZANEM PERRIONEM, który przeprowadził w Polsce szkolenie dla Solida i Adventurera. To jak on patrzy na kobiety i jak postępuje z nimi wyprowadziło moje umiejętności m.in. w grze dziennej na nowe poziomy. Sam wziąłem udział w szkoleniu z nim w lipcu 2008 w Sopocie.
 
 
 
Adept i ZAN  w lipcu 2008 – SOPOT
 
Jednak, najważniejszy dla mnie był udział w szkoleniu Erika von Markovika –  Mysterego, twórcy całej metody i przez wielu uważanego za największego uwodziciela i innowatora dziedziny uwodzenia oraz dynamik towarzyskich, jednego z głównych bohaterów książki „GRA„. Szkolenie bezpośrednio pod okiem niepodważalnego mistrza uwodzenia, obserwacja jego stylu i uwodzenia na żywo w klubie była czymś niezapomnianym, czymś co trwale i na zawsze utkwiło w mojej pamięci.
Mysterego poznałem w maju 2008 w Birmingham w czasie szkolenia, gdzie okazał się bardzo sympatycznym facetem, skarbnicą wiedzy i umiejętności uwodzenia. Obserwowanie go w polu było czymś niesamowicie inspirującym, a korzystanie z jego wiedzy rozwiało szereg różnorakich wątpliwości jakie wcześniej miałem na temat uwodzenia pośredniego (indirect).  
 
Niesamowity wpływ wywarł na mnie także kontakt z LOVEDROP`em, najbliższym współpracownikiem Mysterego, co-autorem książki VA i kimś, którego pomysły i idee przenoszą uwodzenie w zupełnie inny wymiar jakości …  Miałem okazję go poznać w maju w Birmingham na szkoleniu, gdzie prowadził własne seminarium „Be cool” na temat uwodzenia w kółku znajomych i stawania się „cool” :). 
 
 

 

 
A to wszystko doprowadziło do tego, że uwodzenie kobiet zaczęło dawać jeszcze większą radość, bez zbędnych wahań, analiz i rozpamiętywań. 
 

W lipcu 2008 poleciałem do Berlina wraz z Adventurerem, aby wziąć udział w szkoleniu Steve`a Piccusa „DIRECT INNER GAME” znanego z „GRY” uwodziciela, hipnotyzera i specjalisty od tantry seksualnej. Tam zgłębiałem tajniki technik zmiany przekonań, wyciszania negatywnych emocji, rewitalizowania stref osobistego rozwoju, uzupełniło to moje umiejętności wyniesione ze szkoleń NLP.  Od Steve`a starałem wyciągnąć jego tajemnicze techniki tantryczne do dawania kobietom wielokrotnych orgazmów. Mimo pozornej wyniosłości dało się wyczuć w nim przyjaznego i wesołego człowieka od którego można się wiele nauczyć… 

  
 
 
  
Bardzo ciekawym doświadczeniem było poznanie Johna Soporno, naturalnego uwodziciela, nieprzeciętnie wyluzowanego i bezpośredniego człowieka, którego nie sposób nie polubić. Zarażającego entuzjazmem, radością i optymizmem człowieka całym sobą udowadniającego, że wygląd w uwodzeniu ma dużo mniejsze znaczenie niż charakter…
 
 
 
 
Miałem też przyjemność poznać Camerona Teone autora książki „Attributes”
 
 
 Adept i Cameron Teone
 
Kolejnym bardzo ciekawym szkoleniem było DAY GAME (temat jakże mi bliski) prowadzone przez Soula z Love Systems (d. Mystery Method)
 
Adept i Soul
  
Nie mogło się obejść bez szkolenia u absolutnego źródła – ojca i prekursora nowoczesnego uwodzenia i twórcy systemu SPEED SEDUCTION. W sierpniu 2009 poleciałem do Londynu na seminarium SS.  Ross okazał się być osobą nietuzinkową, o głębokiej wiedzy z dziedziny uwodzenia i zmiany osobistej. Nie stwierdziłem, opisywanej w „GRZE”, jego arogancji i zadufania 🙂  Niesamowicie intrygująca postać, głębia wiedzy o uwodzeniu, człowieku i procesach zmiany … 
   
 
Adept i Ross Jeffries  Londyn, sierpień 2009
  

Do pełnego panteonu gwiazd, od których się uczyliśmy zabrakło jeszcze Davida X. Jest on,  jak powiedział Style „najbrzydszym uwodzicielem jakiego spotkał”. Sławę przyniósł mu jego ebook, seminaria z jego metody oraz rozdział w „GRZE”. Uwodzenie wg niego jest bardzo bezpośrednie, totalnie dominujące i nie tolerujące braku szacunku ze strony kobiety. Jak często sam mówi  jego metoda sprowadza się tylko do 2 reguł: „Kogo obchodzi co ona sobie myśli” i „Ty jesteś najważniejszą osobą w relacji”. Postanowiliśmy poznać go na początek telefonicznie i przeprowadziliśmy z Davidem X kilka rozmów. Zadaliśmy mu pytania odnośnie jego sposobu patrzenia na kobiety, na utrzymywanie relacji oraz jego technik. Wydawałoby się, że David X jest typowym przykładem tzw. „naturala” i nie stosuje żadnych technik. Wydawałoby się, lecz nie do końca … 
 
  
Adept i Julien RSD
 
 
 
Adept i Alexander RSD
 

Adept i Jeffy RSD
received_1047819878611199
– Mr. M, SOUL
 
MrM (Mr Miyagi) – Mr. M jest prowadzącym instruktorem  Love Systems na Wielką Brytanię i Europę. Jest znany z jako jeden z pierwszej dziesiątki uwodzicieli wg rankingu TSB Magazine. Spotykał się z celebrytkami, tancerkami erotycznymi i modelkami stając się jednym z tych, którzy opracowują system uwodzenia najpiękniejszych kobiet i innowatorem systemu uwodzenia opartego o gre w kółku znajomych.
MrM poznałem w kwietniu 2008 na jego szkoleniu w Warszawie, gdzie zapoznał mnie z wieloma interesującymi aspektami uwodzenia w klubach, było to wstępem do tego co doświadczyłem miesiąc później na szkoleniu u Mysterego. 
 
SOUL (LondonSoul) – jest uwodzicielem, którego główną pasją jeśli chodzi o uwodzenie jest GRA DZIENNA. Jest zwolennikiem metod bezpośrednich, w których intencje mężczyzny są jasne i klarowne od samego początku.
SOUL – niesamowicie przyjazny i kompetentny człowiek, z pasją i zaangażowaniem tłumaczący sekrety GRY DZIENNEJ, niektóre z nich nawet mi okazały się wcześniej nieznane.
 
CAPTAIN JACK – były instruktor Mystery Method i LOVE SYSTEMS, którego głównym celem jest specjalizacja w jednonocnych przygodach (ONS) i w relacjach seksualnych zaczynających się tej samej nocy od poznania kobiety (SNL).
CJ doradził mi wiele jeśli chodzi techniczne zagadnienia ONS/SNL i tematyki systematycznego i planowanego rozwoju uwodziciela. 
 
FUTURE – były instruktor MM/LS, koncentrujący się na zagadnieniu budowania wyjątkowo głębokiej więzi pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Obecnie odszedł ze społeczności uwodzenia i pozostaje w związku ze swoją ukochaną kobietą. 
 
SINN – Były instruktor Mystery Method. Odszedł od MM, aby rozpocząć własną działalność na scenie uwodzenia. Były trener fitness. Od pierwszych lat XXI wieku w zespole Mysterego rozwijał swoje umiejętności, aby potem uczyć innych. Doskonalił swój własny system uwodzenia kobiet w ciągu dnia i był jednym z głównych innowatorów uwodzenia w zespole LS (współtworzył zwarty system uwodzenia  przez SNL wraz z Captain Jackiem). Ostatnio surowy krytyk Mysterego i jego starych technik uwodzenia.        
Sinn był jednym z pierwszych, którzy objaśniali mi zawiłości GRY DZIENNEJ, dzięki niemu osiągnąłem wiele sukcesów w tej dziedzinie. Wiele interesujących aspektów uwodzenia kelnerek, barmanek i sprzedawczyń nauczyłem się właśnie od niego. 
 
Uczyłem się też od znanych osobistości świata rozwoju osobistego:
 
JOE VITALE

X 2009 seminarium z dr Joe Vitale  

 
 
 
Richard Bandler
 
 
 
V 2010, szkolenie „TRANCE-FORMATIONS” z R. Bandlerem 
 
 
Wywiady ze mną w TV: 
 
Adept – wywiad nt. uwodzenia w PANORAMIE TVP2 IX 2007
 
 
 
 
Adept w programie „DZIEN DOBRY TVN”  X 2007
 
 
 
 
 
Adept w programie „MIASTO KOBIET” TVN Style maj 2008 
 
 
 
   
 
Adept – wywiad w PANORAMIE TVP2 8 II 2009
 
   
 
 
Adept w STREFIE WOLNYCH MYŚLI  WP.TV  styczeń 2010
 
 
Reportaż dla niemieckiej TV MDR 2011

dsc01792
Rozmowy w Toku TVN  XI 2011

 

Miasto Kobiet  TVN Style  VI 2012

 „Studio Kafe”  2014

studio-kafe
„Pudelek TV” 2017
„Fakt.TV” 2018
28-30 IX 2007
W Warszawie odbył się Pierwszy Ogólnopolski Szczyt Uwodzicieli, na którym byłem prelegentem z tematów GRA DZIENNA i UWODZENIE NA PARKIECIE TANECZNYM
 __
18-20 IV 2008
W Warszawie odbyla się impreza POSU 2, prelekcja MITY i FAKTY UWODZENIA 

Wielokrotnie byłem zapraszany na rożne wyższe uczelnie, aby wygłosić prelekcje m.in. o uwodzeniu, pewności siebie. 
Między innymi  Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Politechnika Warszawska.
● Przeczytaj co piszą o nim osoby, które Adepta poznały :

„Kiedy sięgam wstecz pamięcią do szkolenia, tak tego pamiętnego szkolenia, to wiadomo, że pierwsze co przychodzi do głowy to instruktorzy, trenerzy czy jakkolwiek chcesz ich nazwać. Jeżeli chodzi o Solida i Adventurera to sądzę, że większość wie, czego się można spodziewać. Więc weźmy pod lupę Adepta. Na początku na szkoleniu może się wydawać – o poważny gość. I dobrze, ale z drugiej strony nie pomyślałbym, że tak szybko nawiążę z nim jakikolwiek kontakt. Myślałem – ten gość wybiera sobie z kim rozmawia, to na pewno nie ja. Najgłupsze przekonanie jakie mogłem mieć! Świetny rozmówca, ciekawa osobowość, pomocna dłoń, a zarazem silne przekonania. Nie myśl, że mu podskoczysz…”

~~ Zeus

” Adept
Postawny duży facet. Dla mnie to przede wszystkim STREET GAME MASTER .
To dla niego ocean, w którym On jest rekinem. Podchodzi lekko  emanując wew.  spokojem i emocjami , laski w ciągu kilku sekund idą  z nim na kawę to co dzieje się później jest do przewidzenia  i każdy się domyśla, że na kawie się nie kończy. Byłem świadkiem  jak laska jeździła za nim po całym mieście. Dużą zaletą tego  człowieka  jest to, że zdaje sobie sprawę ze swoich słabości i wie jak z nimi  walczyć  jest przykładem trenera w idealny sposób łączącego charyzmę  z wewnętrznym ciepłem kobiety to doskonale wyczuwają,  a faceci czują przed nim respekt.”

„Witaj Marcinie 😉

Z tej strony Rafał z Rzeszowa – miałem okazję kilka razy ostatnimi czasy do ciebie pisać.Pozwoliłem sobie na napisanie tego listu , gdyż pragnę gorąco podziękować ci za twoją „pomoc” w moim rozwoju w relacjach damsko-męskich. Dla informacji powiem ci , iż nie zaprzestaję w kolekcjonowaniu wiedzy i odpowiednim jej wykorzystywaniu. Na domiar tego chcę poinformować cię , iz w ciągu kilku ostatnich dni zakupiłem kolejne twoje poradniki a dokładnie „Sekrety Uwodzenia Słowami 2.0” oraz „Generator Internetowych Randek”. Nie zaprzestałem na tym , gdyż wczoraj zakupiłem poradnik/książkę pt. „Seks Na Pierwszej Randce” oraz książkę „Sekrety Seksualnej Pewności Siebie”.

Mogę ci się nawet pochwalić , iż niedawno udało mi się poznać fajną dziewczynę , z którą miałem seks kilka razy. Moja pewność siebie jak i ogólnie osoba zmieniła się diametralnie. Za czasu gdy byłem prawiczkiem a było to jeszcze w tym kwietniu ( 2014 ) byłem z pewnością zdesperowany seksualnie. Teraz gdy „liznąłem” temat moja seksualność nieco się uspokoiła i przede wszystkim traktuję seks jak coś naturalnego a nie coś co się przyfarci. Gdy pierwszy raz o Tobie usłyszałem jak i oglądałem podchodziłem jak każdy nowicjusz sceptycznie i z dużą dozą ję rezerwy , lecz z tej perspektywy czasu cieszę się , że to właśnie twoją „markę” wybrałem 😉 Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na materiały twoje i uważam , że dzięki Tobie i twoim materiałom moje życie zmieniło się diametralnie. W najbliższym czasie zamierzam jeszcze raz przeanalizować każdy poradnik od A do Z , z góry na dół , z lewa i prawa i posegregować wiedzę i odświeżyć ją tak by w najbliższym czasie zdobywać kobiety (oczywiście nie desperacko i nie z wywalonym jęzorem  , gdyż mam szacunek i do kobiet a przede wszystkim do siebie. Nigdy się na oczy nie widzieliśmy , ani też nie miałem okazji być na twoich szkoleniach , lecz dzięki mojej motywacji do zmiany mojego dotychczasowego życia na jeszcze lepszy stan w połączeniu z twoimi poradnikami patrząc z tej perspektywy czasu – to nie jestem tą samą osobą. „

 

 

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"