Obalanie mitów – Demonstracja Wartości cz.2 (Kalibracja)

 Ciąg dalszy z poprzedniego odcinka:


Kolejną  sprawą jest kwestia subiektywnej WARTOŚCI. 

Pamiętaj, że odbiór demonstrowanej kobiecie wartości zależy też od charakteru kobiety  i jej własnych doświadczeń życiowych.

 

Wiele osób ma (po lekturze książek z uwodzenia) obsesję na punkcie pokazywania tego jakim jest się liderem, że miało się dziewczyny modelki, obroniło swoich znajomych w wielkiej bójce w pubie  itp.

 

To wszystko jest fajne. Pamiętaj tylko, że są różne kobiety i w różnych fazach swojego życia.

 

Koncepcja, że na kobietę działają cechy charakteru atrakcyjnego mężczyzny, jest tylko GENERALIZACJĄ i  przybliżeniem do ideału. Ponieważ kobiety są różne.

 

Znajdą się kobiety, których fetyszem seksualnym są pieniądze i bogactwo, Twoja historia o byłej, to nie jest to co ją podnieci.

 

Są kobiety zainteresowane ezoteryką, światem bioenergii, w nich nie wywoła entuzjazmu fakt, że często imprezujesz i znasz wszystkich menedżerów najlepszych klubów w Warszawie.

Młodsze kobiety pociąga często coś innego niż starsze…

 

I odwrotnie, na imprezowiczce nie będzie demonstracją wyższej wartości fakt, że prowadzisz szkolenia z bioterapii czy wróżbiarstwa. Może trochę, w końcu jesteś autorytetem w jakiejś dziedzinie, ale to nie tędy droga, jasne?

 

Dlatego na początku znajomości ZAZWYCZAJ używamy tematów sprawdzonych i wywołujących przewidywalne emocje (humor, intryga), żeby mieć czas na dowiedzenie się z jakim typem kobiety mamy do czynienia. Wiadomo, że są rzeczy UNIWERSALNE, które pociągają kobiety np. humor, status, wzrost, pewność siebie itd. Dlatego na początek uderzamy z impetem ogólnie, aby dowiedziawszy się już czegoś o DANEJ kobiecie zacząć budować z nią porozumienie na rzeczach bardziej bliższych tej DANEJ kobiecie.

Dlatego tak ważne w początkowych momentach znajomości jest zorientowanie się z JAKIM konkretnie TYPEM kobiety masz do czynienia.

Dlatego też rutyny mające przekazać wartość, są dla początkujących dość często nieprzewidywalne. Czasem działają, czasem nie…  A wszystko dlatego, że opowiadane są automatycznie, ciurkiem, bez dopasowania do danej kobiety.

Np. projekcja „kocham Cię!!  Chciałbym się z Tobą ożenić i po tygodniu rozwieść,  zabierając Ci połowę majątku :)”  jest ogólnie świetna. Mnie bawi do dziś 🙂  I większość kobiet też. Ale na kobiety bogate zdarza się,  że działa jak płachta na byka. Nie trafia to w ich rzeczywistość. Drażni. Być może miały kiedyś do czynienia z naciągaczami, żigolakami, oszustami matrymonialnymi. W każdym razie ich to często nie śmieszy.

 

Tylko, że taką naukę można wynieść z regularnych interakcji z kobietami, a nie z podręcznikowej teorii.

Podsumowując ten artykuł:

Wartość społeczna nie jest uniwersalną formułą do “wywarcia wrażenia” na kobiecie. Nie działa w każdej sytuacji i z każdą kobietą.  Jest stosunkowo indywidualną kwestią, zależną często od preferencji i charakteru kobiety.

Dlatego istotne jest odkrycie z jakim typem kobiety i charakteru masz do czynienia. I złapania z nią kontaktu.

Nazywamy to KALIBRACJĄ w uwodzeniu.

pozdrawiam

Adept

 

ps. jesli chcesz poznać o wiele więcej mało znanych aspektów kobiecej psychologii, o której nikt nie mówi to zapoznaj się z moim ebookiem Generator Randek  www.Generator-Randek.pl

Zamieściłem tam potężną wiedzę na temat kobiet i ich podrywania.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

0 Comment

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Obalanie mitów: Demostrowanie Wysokiej Wartości cz.1

Dziś muszę poruszyć cholernie ważny temat, a często ŹLE rozumiany w społeczności uwodzenia.   DHV czyli demonstrowanie wartości. Pojęcie DHV...

Zamknij