Od Czego Zacząć Bycie Liderem (Życia, Siebie i Innych)

To nie żadna tajemnica, że bycie liderem/przywódcą daje dużą przewagę w kontaktach z kobietami. Od wieków kobietom podobali się faceci przewodzący ludziom, a przynajmniej zdecydowani i dominujący (w odróżnieniu od niezdecydowanych) . 

Pewnie znasz, albo przynajmniej widujesz, od czasu do czasu faceta, który jest zdecydowany i ewidentnie ma cechy lidera. Po czym zadajesz sobie kiepskie pytanie „Dlaczego ja taki nie jestem, może z tym się trzeba urodzić??”.  Zewsząd słyszysz „Bądź liderem!!” albo „Stań się liderem swojego życia” itp.

A potem ja dostaję maile „Adept, ale jak ja mam stać się liderem, kiedy jestem małą pierdołowatą cipką? Nawet moja ex tak kiedyś powiedziała o mnie. A w ogóle to nikt mnie nie kocha oprócz mojej mamy!!” Ok, masz mnie. Takich maili , w tej dokładnie  formie nie dostaję. Ale chyba rozumiesz sens…

 

Wszystko fajnie, tylko nie wiadomo często jak takie cechy przywódcy/lidera w sobie  wykształcić.

 

Oto recepta dr Adepta na najbliższy miesiąc: zacznij od stawiania się w roli lidera kiedy tylko nadarza się okazja, nawet drobna. Jeśli masz podjąć decyzję, nawet w małej błahej sprawie – podejmij ją szybko.  Musisz zdecydować co kupić w sklepie,  gdzie pójść wieczorem na kolację >> podejmij szybko decyzję. Widzisz, że Twoi znajomi wahają się w jakiejś kwestii >> szybko wtrąć swoje zdanie i przeforsuj je.  Dziewczyna marudzi i nie może się w czymś zdecydować? Podejmij szybko decyzję za nią i przejmij stery. Masz szanse poprowadzić jakiś wykład dla grupki, znasz temat >> szybko w to wejdź. Rola nauczyciela, uczenie ludzi czegokolwiek stawia Cię w roli lidera i  poprawia Twoje zdolności przywódcze. Wzmacnia Twoje mentalne mięśnie przywódcze 🙂 Nawet zaczynanie jako pierwszy klaskać na jakimś przemówieniu – działa j.w. Przejmujesz kontrolę na życiem.

Każdy wielki lider zaczynał od pierwszego kroku. Może w to nie wierzysz, ale taki Tony Robbins też kiedyś zaczynał.

A co się dzieje, kiedy się wahasz niezdecydowany i np. pytasz dziewczyny „czy chciałabyś wyjść ze mną z klubu?” zamiast wziąć ją za rękę i powiedzieć „hej, idziemy… / chodźmy tam…”?   Ano zazwyczaj kończysz noc z własną ręką zamiast mieć noc pełną seksu.

Tak samo – jeśli się wahasz przed pocałunkiem, czy zabraniem dziewczyny do domu –  to prawdopodobnie właśnie to jest ten moment, kiedy POWINIENEŚ to zrobić. Dlatego ćwiczenie mięśni „przywódczych” to jest to co koniecznie musisz ćwiczyć.

Adept

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Avatar
  Patryk

  Święta prawda;-) precz z męskimi cipkami!!! Bierzmy to co się nam należy i nie patrzmy na ewentualne konsekwencje!!! Uwolnić kutasy!!! 😉

  23 marca 2015 at 18:25 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Adam

  Ważny temat, mam nadzieje, że będziesz go rozwijał.

  26 marca 2015 at 19:10 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
(VIDEO) Jak Odzyskac Dziewczyne – Najnowsze Sposoby i Metody (2015)

Witaj,  nagrałem właśnie wideo o tym jak odzyskać dziewczynę stosując najnowsze metody. Materiał tematycznie zbliżony jest do tego co było...

Zamknij