Podryw na Studiach- Jak Podrywać na Studiach – Wstęp

jak podewac studentk

Jak poderwać studentkę? Jak podrywać na studiach? To były pierwsze moje myśli, gdy za kilka dni miałem zacząć studia na wydziale budownictwa Politechniki Warszawskiej. Pierwsze dni i pierwsze rozczarowanie – kobiet było max 10%. Teraz podobno to się wyrównało, ale wtedy ogarnęła mnie czarna rozpacz. Oczywiście o podrywie wtedy nie wiedziałem nic, ale liczyłem że siłą statystyki i prawem dużych liczb znajdzie się jakaś dziewczyna, której się spodobam. No, ale na pierwszych latach studiów się nie znalazła.  Pamiętam do dziś jakie wtedy miałem nastawienie do seksu. Mój kumpel z grupy (prawiczek tak samo jak i ja) opowiadał, że ma takiego kolegę, który bzykał się z dziewczyną i…. o zgrozo… nawet nie mówił jej, że ją kocha!!  Nie mogłem tego przeboleć!

3f1a60bf20ff69b246c039b01de1c130Myślałem „Jak ten koleś mógł tak postępować z kobietą?!  No jak to? pieprzyć się i nie mówić jej, że się ją kocha?? Co za bydlak!!”. Ja, żyjący iluzjami prawiczka myślałem: „Ja to bym nigdy tak nie zrobił! Ja byłbym dobry dla dziewczyny! Ja bym ją szanował!!”. Seks i miłość wydawała mi się wtedy jednym. Ale nie wiedzieć czemu żadna ze znajomych  dziewczyn jakoś tego nie doceniała (…seksem ze mną). Wtedy na studiach tego nie mogłem zrozumieć.

Od tego czasu minęło ok. 20 lat (lata 90-te), a moje myślenie o kobietach i seksie zmieniło się o 180 stopni. Dlatego dziś podzielę się z Tobą tą wiedzą, której ja w tamtym czasie nie miałem. A szkoda.
Zaczynajmy.

Jak poderwać dziewczynę na studiach (lub wiele dziewczyn)

To na czym powinieneś się skupić najpierw (poza normalną nauką uwodzenia, czytaniem mojego bloga, YouTube itd) to kwestia Twojego życia towarzyskiego na uczelni. Od samego początku roku studenckiego. Oto 12 punktów na start:

1. Przejrzyj całą ofertę życia studenckiego. Wszelkie stowarzyszenia, koła zainteresowań, dyskusyjne koła filmowe, kluby rozwoju osobistego itp.

Marcin w latach 90 tych olał te sprawy i grał całe studia w gry komputerowe, zamiast poznawać ludzi, tworzyć znajomości, poznawać dziewczyny, a nawet ich brzydsze koleżanki, ale za to mogące mieć ładniejsze przyjaciółki.  Marcin wolał zamulać w domu przy komputerze oraz zaliczać aktorki porno na ekranie. Nie bądź jak Marcin.

2. Od razu w pierwszych dniach zapoznaj się z wszystkimi z grup do których chodzisz na zajęcia. Zrób to pierwszy, przedstaw się (zwłaszcza ładniejszym dziewczynom), wykaż  ogólne zainteresowanie nowo poznanymi ludźmi z grupy. Dowiedz się skąd są. Poznanie wartościowych osób, kobiet jak i facetów przyda Ci się w przyszłości. Jedne dziewczyny przedstawią Cię innym, a przebywanie w otoczeniu wielu kobiet może Ci tylko pomóc. W ciągu kilku pierwszych tygodni na uczelni stworzą się małe grupki i kółka znajomych. Lepiej być tam gdzie jest dużo kobiet.

3. Postaraj się zakumplować z kolesiami, którzy wyraźnie są cool. Oni będą robić imprezy, albo będą wiedzieć gdzie są imprezy. To zawsze warto wiedzieć i bywać zaproszonym na domówki czy imprezy w akademiku. Lepiej być kumplem najfajniejszych kolesi na roku niż największych leszczy/ frajerów/samotników na roku.  Brutalna życiowa prawda – nie wszyscy koledzy na studiach są równi. Są równi i równiejsi (cool). Na początku roku studenckiego nikt się nie zna, więc nieważne jakim leszczem byłeś w liceum, tu tego nikt nie wie. Zaczynasz z czystą kartą.

4. Pamiętaj, że uczelnia to nie klub, ani nie centrum handlowe.  Nie musisz podbijać i podrywać co drugiej studentki. Tu nie ma takiej anonimowości jak w klubie. Gra bardziej przypomina podryw w kółkach znajomych. Bardzo liczy się Twój social proof, nie chcesz wyjść na kolesia co w amoku biega po uczelni i zaczepia studentki. Możesz zrobić 1-2 podejścia między zajęciami na przerwach, przy okazji i po chwili rozmowy zaprosić dziewczynę na imprezę. Nikt nie „przyłapie cię na podrywaniu”, jeśli będziesz po prostu zapraszał dziewczyny na imprezy i będziesz uchodził za towarzyskiego faceta. I dojdzie do tego, że w studencką środę pójdziesz do klubu studenckiego i spotkasz tam z 15 znajomych dziewczyn, z których niech chociaż 5 będzie piszczeć „O Marcin! Marcin! Heeej!”   Wtedy będziesz postrzegany jako facet, który jest znany i dziewczyny go lubią, a nie będziesz miał łatki kolesia, który rzuca się na wszystkie laski. Gdy zagadałeś to po kilku minutach rzucasz  „Hej, w środę wszyscy będziemy iść do klubu X, chcesz się zabrać z nami?”.  Ona „jasne, czemu nie”, Ty „OK, wyślę ci SMSa, wymieńmy się numerami”. Nawet coś tak prostego. A na imprezie to już zaczniesz  konkretniej ją podrywać. Tak samo, nie podrywaj każdej dziewczyny w tym samym miejscu, nie stój godzinę przed biblioteką czy kawiarnią na uczelni. Niech Twój podryw będzie bardziej spontaniczny i spokojny w różnych miejscach uczelni.

5. W grupie na zajęciach i wykładach siadaj blisko dziewczyn, zwłaszcza ładnych. To da Ci wiele okazji do spontanicznych zapoznań. Nie ma wymówek od siadania blisko dziewczyn! Nawet jak Cię jeszcze stresuje towarzystwo kobiet. Nie chcesz utknąć na drugim końcu sali na cały semestr.  Możesz przychodzić na zajęcia troszkę wcześniej i usiąść obok najładniejszej koleżanki, a potem rzucić jakiś dowcip sytuacyjny na przełamanie lodów. Powiedz choćby to „słuchaj, głupia sprawa, ale usiadłaś na miejscu mojej dziewczyny, ona jest taka wielka, waży 140 kg i zajmuje aż trzy miejsca, jest tak duża że ma nawet swój własny adres pocztowy, no więc musisz się przesunąć :)”.   W takich chwilach pokazujesz, że jesteś towarzyski i że czujesz się swobodnie. Wszyscy wokół siedzą i czują się niezręcznie, nikt nic nie mówi, a Ty się wyróżniasz. Więc usiądź obok niej i nawet dla samego siebie powiedz coś zabawnego.

6. Jeśli to Twój pierwszy rok, to zacznij działania natychmiast! Pierwsze dni na uczelni dają Ci duże szanse. Nikt się nie zna, wszyscy są lekko zdezorientowani. To świetny czas na zabłyśnięcie i nawiązanie dużej ilości znajomości (nawet dość płytkich na początek)

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 7. Nawet najładniejsze studentki będą w pierwszych dniach na uczelni onieśmielone i zahukane. Dopiero z czasem nabiorą syndromu zadartego noska. Wykorzystaj ten czas, aby nawiązać jak najwięcej znajomości z najładniejszymi studentkami pierwszego roku.

8. Zapisz się do newsletterów kółek studenckich, kółek rozwoju osobistego na uczelni itp. Dodaj się do takich grup na Facebooku. Będziesz miał dzięki temu dostęp do wiedzy o wszystkich eventach lub imprezach na swojej uczelni.

podryw na uczelni9.  Pamiętaj o zaprzyjaźnianiu koleżanek dziewczyny. Ona na studiach o wiele bardziej polega na opinii koleżanek. Musisz upewnić się, że przekabaciłeś jej koleżanki na swoją stronę. Najłatwiej zrobić to mówiąc im (koleżankom) komplementy i doceniając je. Nawet jeśli nie są zbyt ładne to zauważ coś w ich ubiorze (detale), zachowaniu (ambicje, kontakty, energia, „pomocność”), podejściu do   życia (uprawiają sport? są wesołe?)  za co możesz je pochwalić.  A jak jeszcze uda ci się spiknąć jej koleżanki z twoimi kumplami, to będziesz miał  dużego plusa. Możesz zrobić komuś przysługę. Ludzie czują się zobowiązani odwzajemniać przysługi. Jest taka super książka Dale Carnegie „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”, polecam Ci ją, jest też  jako audiobook. Słuchałem jej wiele razy

10. Pieniądze, samochód… to nie jest aż tak ważne. Przydaje się, ale nie zastępuje reszty. To liczy się bardziej w przypadku starszych kolesi. Lepiej jeśli możesz dać dziewczynie na studiach dostęp do tego, co ceni np. wejścia na domówki, imprezy, wchodzenie do barów/klubów bez kolejki (jeśli lubi imprezy rzecz jasna) to już jesteś bardziej atrakcyjny.

11. Niech twoje mieszkanie (nawet pokój w akademiku) kojarzy się w miarę miło i przyjemnie. Nikt nie oczekuje, że będziesz miał wypasiony apartament, w końcu jesteś studentem. Ale zadbaj oto, żeby było czysto.

12. Gdy będziesz chciał wyciągnąć dziewczynę do siebie, zadbaj o dobrą „wymówkę” dla niej i dla całego towarzystwa. Jej zależy przede wszystkim na opinii. Nie chciałaby wyjść na dziwkę przed swoimi znajomymi i koleżankami z roku czy grupy studenckiej. Niech ta wymówka brzmi neutralnie i nie kojarzy się z seksem. Wychodzicie tylko na krótki spacer, zaraz wrócicie, idziecie jeszcze na kebab, zaczerpnąć powietrza, itp.

Pogadajmy chwilę na temat psychologii studentek.

Większość dziewczyn na uczelni (dziennej) ma 18-24 lata. W tym wieku nie mają jeszcze  na ogół zbyt dużego doświadczenia w życiu, seksie, miłości. Choć same pewnie uważają inaczej 😉  Do końca same jeszcze nie wiedzą co cenią w mężczyznach, bo do tej pory na ogół miały kontakt głównie z rówieśnikami z klasy w liceum. Ich doświadczenia seksualne na ogół też nie są jakieś rewelacyjne. One jeszcze nie chodziły ze zbyt wieloma poukładanymi mężczyznami, bo są po prostu młode.

 

Najważniejszymi przełącznikami pasywnej atrakcyjności na uczelni są: preselekcja, social proof i status czyli w skrócie – „Twoja popularność”.  Gdy jesteś po prostu „fajnym facetem” z fajnymi znajomymi, to dziewczyna widzi, że warto Cię poznać. Jeśli kręci się wokół Ciebie dużo koleżanek, śmieją się przy Tobie to jej zainteresowanie rośnie.  Uwaga dziewczyn skupia się na tym, co najbardziej „błyszczy” w okolicy. Jeśli nie masz jeszcze większej kasy – w rozmowach pokazuj swoje ambicje, plany, marzenia. To będzie dobre zwłaszcza na te studentki, które bardzo poważnie podchodzą do studiów. Natomiast większość, która nie ma jeszcze jakichś konkretnych planów, ma bardziej imprezowe podejście, bardziej bedzie reagować na emocje zabawy, imprez i humoru. To co naprawdę możesz zrobić, to mocno ruszyć jej emocje.  Skupiaj się na droczeniu się, flircie, odwracaniu ról, push and pull.  Wiele studentek z pierwszych lat studiów nie podchodzi poważnie do życia, skupiają się na życiu z dnia na dzień. Nie przejmują się planami na przyszłość.

 

Ponieważ same jeszcze nie są zbyt ogarnięte życiowo to potrzebują mężczyzny, który by je prowadził. Rodziców już nie ma w pobliżu, nie opiekują się nią, nie ma też grupki rówieśników z liceum. I wtedy pojawiasz się ty. Wiem, że jako student być może też nie masz zbyt dużego doświadczenia, ale od czego mój blog i kanał YT? Korzystaj ze wzorców, poradników, naucz się  bycia decyzyjnym i rozwiń w sobie cechy lidera.  Tu masz link do wpisu na blogu ten temat: Od czego zacząć stawanie się liderem

 

podryw studentkiPrzydałoby się, abyś stał się facetem, z którym ona potrafi siebie sobie wyobrazić, że się spotyka. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają ambicje, masz zainteresowania, coś tam osiągnąłeś, może jesteś blogerem, specjalistą w jakiejś dziedzinie, może masz wysoki status, to jest większa szansa, że ona bedzie postrzegała cię jako potencjalnego partnera. Absolutnie nie wchodzisz w takie głębokie rzeczy jak „dwie połówki” (na start). Nie starasz się za wszelką cenę umówić na bardzo intymną randkę, nie mówisz „Jezu,  czekałem na ciebie całe życie!” (chyba, że to w formie humoru), wtedy to nie będzie problemem. Jeśli po prostu masz dużo uśmiechu, pozytywną wibrację i wyglądasz na kolesia, który ma dużo opcji, to idzie to dobrze.

 

Studia to czas w życiu na zbieranie wielu nowych doświadczeń. To czas, gdy studentki sporo eksperymentują, mogą mieć wielu partnerów seksualnych. Otwierają się seksualnie i chcą dowiedzieć się więcej o sobie i o swojej seksualności. Przyda Ci się wiedza na temat cold readingu, a potem także technik seksualnych, technik tantrycznych, hipnozy erotycznej.  Wiedząc to, łatwo staniesz się autorytetem dla niej, facetem który może poprowadzić ją i jej emocje w świat zmysłowej przyjemności, o której zawsze marzyła. Chociażby po lekturze 50 twarzy Greya.  Dlatego nie przywiązuj się od razu do jednej dziewczyny, nie traktuj laski, której się spodobałeś, od razu jako miłości Twojego życia. Dobrze działa dostrzeganie w nich dojrzałości, podkreślanie, że robią to chcą, chcą być niezależne i mają w sobie dużo ambicji. Zwłaszcza te mniej imprezowe chcą być postrzegane jako bardziej dojrzałe, niezależne. Możesz mówić „wiesz co? Tak wiele dziewczyn z Twojego roku chce tylko imprezować i pić. To jest OK, choć Ty raczej wyglądasz mi na kobietę  myślącą dojrzalej bla bla bla nie spodziewałem się, że spotkam studentkę, która ma jakiś plan na życie. Zwróć uwagę, że wiele pierwszaków idzie na studia, bo nie wiedzą co ze sobą zrobić, albo ktoś im kazał”.

Jeśli chodzi o samo podrywanie na studiach – skupiłbym się na humorze, droczeniu się i zabawie. Chcesz, aby studentki były przy Tobie roześmiane i dawały Ci kuksańce, nazywały „niedobrym”. Traktujesz je jak mało rozgarnięte studentki, a to sprawia, że one się śmieją. Nazywasz je atomówkami, niegrzecznymi studentkami, itd.  Kilka przykładów droczenia się z dziewczyną, do użycia na imprezie:

 1. Stoisz obok jakiejś znajomej studentki i mówisz „hej, przesuń się trochę, bo zasłaniasz mi widok na mega ładną dziewczynę!”. (autor Rafał „Solid”)
 2. Pytasz ją skąd jest, a ona „Dorastałam niedaleko Lądka Zdroju, w takiej wsi…”. A ty na to „serio? Zaparkowałaś konia przed budynkiem?”, a ona na to może odpowiedzieć „Głupek z ciebie” i cię żartobliwie popchnie. Ty „żartowałem, żartowałem…. nie wierzę, że to powiedziałem, ale tak serio to….  zaparkowałaś furmankę przed drzwiami uczelni? :)”, drocz się do bólu.
 3.  „Który rok jesteś? Pierwszy?  Oto to jak dla mnie, to jesteś już stara…..  żartuję 🙂  wiesz, że jak mi się kiedyś śniła żona, to wyglądała tak jak ty 🙂  Hmmm, a może to była Olga?”
 4. „słuchaj porozmawiajmy jak przyjaciel z przyjaciółką… myślisz że nogi tamtej laski pasowałyby do moich bioder?” (autor Rafał „Solid”)
 5. „Heeej, jesteś taka imprezowa hahahaha, ale muszę Ci powiedzieć, że moja 13 letnia siostrzenica jest od Ciebie  mądrzejsza…  ona ma cele, jest zaangażowana w samorozwój, czyta Briana Tracy i chce zostać kimś,  a ty zachowujesz się jak 12 latka…  taka jest prawda… hahahah.  Ok żartowałem, żartowałem, Ty w sumie też masz ambicje… tylko że bardzo małe :)”

Więcej przykładów (całą masę) znajdziesz w moich poradnikach Sekrety Uwodzenia Słowami i Sekrety Uwodzenia Słowami 2

Uwaga dla nowicjuszy – nie mówisz tych tekstów nagle znikąd,  ani na otwarciu,  tylko wtrącasz je w rozmowie, gdy jest dobra wibracja i atmosfera zabawy między Tobą a dziewczyną.

pozdrawiam

Adept

ps. To tyle przychodzi mi do głowy na początek w tematach: podrywanie na studiach i podrywanie na uczelni. Zadaj mi swoje pytania, czego chciałbyś dokładniej się dowiedzieć o podrywie studentek. Czego nie rozumiesz, co jest dla Ciebie niejasne w kwestii poznania dziewczyny na studiach. Wtedy będę mógł napisać drugą część tego artykułu. Poruszę wtedy głębiej temat i powiem Ci jak podrywać na studiach.

ps2. Jeśli  nie chcesz przegapić mojego nowego wpisu o Tinderze czy filmu, który zmienia świat, to będzie mi miło, gdy klikniesz w „Wyświetlaj najpierw” u mnie na fanpage Facebookowym. Jak klikniesz w obrazek poniżej, to przeniesiesz się na mój fanpage na Facebooku. Tam możesz kliknąć opcję „Obserwowanie”, a potem zaznaczyć „wyświetlaj najpierw”. Nikt się o tym nie dowie, a dzięki temu nie przegapisz informacji o nowym LIVE na Facebooku. Dzięki 🙂

 Tak samo kliknij proszę subskrypcję mojego kanału na YouTube. Jest tam ok. 100 filmów na temat podrywu, relacji z kobietami, pewności siebie. A już nie długo pojawią się nowe 🙂  Trzeba też kliknąć  w ten dzwoneczek, wtedy docierać będą do Ciebie powiadomienia o nowym filmie lub LIVE dla subskrybentów.

A dokładniej wygląda to tak:

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

23 komentarze
 1. Avatar
  Profesor

  Jak podrywać będąc wykładowcą ? ( mała różnica wieku ( 6-7 lat )

  18 września 2016 at 20:17 - Odpowiedź
  • Avatar
   Robert

   Profesorze lepiej podrywaj studentki z innego miasta czy coś , romanse z uczennicami to kiepski pomysł

   18 września 2016 at 22:21 - Odpowiedź
   • Avatar
    Waldek

    profesorze , zgadzam sie z przedmowca, jak trafisz na jej chlopaka , ktory bedzie chcial dopiac swego , to stracisz albo zeby albo prace…Znam taki przyklad , kiedy dobieral sie profesorek i nie dal jej zaliczenia , przyszla ze swoim fagasem i sie zaczelo… ze mu sie odechcialo kobiet po dzis dzien..

    18 września 2016 at 22:36
  • Avatar
   CzlowiekGuma

   Kolega pyta więc napiszę swoją historię. Jeśli to jakieś zajęcia indywidualne to jest o niebo lepiej. Ja np często prowadziłem podczas zajęć rozmowy kilkuminutowe nie związane z lekcją i podpytywałem żeby się dowiedzieć jaka ona jest, zademonstrowałem wartość itp, potem wyizolowałem przez kontakt na fb, pod pretekstem dosyłania dodatkowych materiałów lub udzielania dodatkowej pomocy poza szkołą. W ten sposób kontakt był bardziej prywatny i pisaliśmy czasami do późna. Oczywiście bez wątków seksualnych bo uważam że to za duże ryzyko. Generalnie oceniłem że laska jest samodzielna i lubi się dobrze bawić i jest otwarta ale mocno zapracowana (ten typ lasek wydaje mi się otwarty na tego typu znajomości, zdarzyło mi się to 3 razy i tylko z takim typem). Po paru dniach rzuciłem tekstem że wybieram się z kumplem na imprezę i że może dołączyć w ramach integracji. Zgodziła się a potem już przeprowadziłem grę jak należy i na kolejnym spotkaniu po tygodniu już się bzykaliśmy. Nic trudnego. Po prostu musisz wyłamać się z ramy profesorka i wyizolować na neutralny grunt i zrobić drugie pierwsze wrażenie już jako inna osoba.

   19 września 2016 at 12:53 - Odpowiedź
   • Adept
    Adept

    I robić to subtelnie i dyskretnie, aby nikt z zewnątrz nie mógł z tego wyciągnąć czegoś na Ciebie…

    19 września 2016 at 12:55
 2. Avatar
  Waldek

  1) Dziesiejszy Marcin cos w punkcie 1 zapomnial .ze w latach 90tych nie bylo kolka zainteresowan , nie bylo rozwoju osobistego , a laski jesli chodzily na domowki to tylko te ,co byly owczesnymi dyskomankami , chociaz one wolily chodzic na dyski niz domowki
  takze Marcinek nic nie stracil… Nie bylo pubow , nie bylo pubodyskotek , i gry byly tylko na Atari.. istnialy wtedy hazardowe miejsca typu kasyno , gdzie bidule z dyskoteki nie mialy co szukac, oraz istnialy laski jezdzace jako pierwsze rozwodki Pontiacem Transam , ubrane w bardzo jak na owczesne czasy eleganckie stroje…Takze nie ma czego zalowac:)

  18 września 2016 at 22:33 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   oj były wtedy dyskoteki (Ground Zero, Coloseum) i kluby studenckie (Park, Hybrydy, Stodoła, Medyk, Remont) 🙂 Pubów też było dużo, może nawet więcej niż teraz…

   18 września 2016 at 22:36 - Odpowiedź
   • Avatar
    Waldek

    Oj tak , i zespol Perfect i laski co wygladaly jak Teresa Orlovski … wole dzisiejsze czasy 🙂 i wyglad dzisiejszych studentek

    18 września 2016 at 22:39
   • Avatar
    Waldek

    i owczesny Marcin , nie musial sie martwic wychaczeniem przez internet , pierwsze kafeje internetowe to 1999 rok millennium wiec laski wychodzily z domu na dyski , lub spotykaly sie przez szybki czat z kafeji… a potem juz Marcin sobie zaczal radzic w latach XXI wieku … i nie ma co zalowac , fajnie bylo . ale obecnie jest i wiecej studentek i wiecej mozliwosci…
    eh gdyby wtedy bylo to co teraz… o shit…. brakowalo pubow , pubo dyskotek i mentalnosci lasek co teraz…

    18 września 2016 at 22:43
 3. Avatar
  Kamil

  A co w przypadku, gdy ostatnie 3 lata studiowania przeleciały mi nieco podobnie jak Marcinowi? Ale przez ostatnie wakacje zrozumiałem, co trzeba w życiu zmienić, zacząłem chodzić do klubów, imprezować, uczyć się tańca. Czy da się jeszcze nadrobić te stracone lata, czy da się przez ostatni rok na uczelni z rodzinnego miasta, przed wyjazdem na ostatnim roku na Erazmusa, zdobyć wszystkie te aspekty, które wymieniłeś? Tj. socialproof, zdobycie znajomości wśród dziewczyn, które widywało się przez ostatnie 3 lata, ale nic się z tym nie robiło?

  18 września 2016 at 23:09 - Odpowiedź
  • Avatar
   haparoiden

   A co jeżeli ja zacząłem studia z opóźnieniem i nie byłem w stanie przyłączyć się do żadnej grupki ani nawiązać znajomości?

   2 kwietnia 2019 at 10:34 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Profesor

  starcia fizycznego się nie obawiam,
  chodzi o to żeby dyskretnie ale konkretnie 🙂
  nie po to zostałem wykładowcą, żeby sobie studentek odmawiać

  Uważam, że jest najlepszy moment bo jestem doktorantem i teraz pracownikiem dydaktycznym
  mała różnica wieku, social proof konkretny 🙂

  19 września 2016 at 12:59 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Profesor

  Człowiek guma- tak to widzę, wcześniej nie doczytałem Twojej wypowiedzi

  19 września 2016 at 20:57 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Marcin

  Czy myślałeś kiedyś o tym, by studiować psychologię albo socjologię?
  Na których kierunkach najłatwiej znaleźć dziewczynę?

  20 września 2016 at 14:59 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Studiowałem psychologię. Najłatwiej znaleźć tam, gdzie jest najwięcej dziewczyn (proste). I to takich, które są w Twoim typie.

   20 września 2016 at 15:21 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Marcin

  Czy planowany jest webinar albo poradnik na ten temat?
  Co to znaczy, gdy ktoś siada na sali wykładowej i wtedy dziewczyny od niego uciekają, trochę się może przy tym śmiejąc no i ogólnie go unikają?

  27 września 2016 at 23:58 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   1. Na razie nie planuje poradnika na ten temat. 2. To oznacza, że raczej robi coś bardzo źle.

   28 września 2016 at 00:16 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Dominik

  Dzięki za tekst, przyda się bardzo 😀
  Wraz ze znajomymi z rocznika zaczynamy obecnie 1 rok studiów. Ciekawi mnie jedna sprawa, otóż jest wśród nas wiele dziewczyn, które typowo uwielbiają zwracać na siebie uwagę gadając o seksie, zboczone aluzje, itp, jednocześnie podkreślając jak to one nie czekają na tego jedynego, wspaniałego na białym koniu. Standardzik 19-latek bez żadnych wcześniejszych doświadczeń. Myślisz, że ta postawa im przejdzie i hamulce puszczą na pierwszego lepszego chłopaka, który je poderwie? Pozdro

  29 września 2016 at 12:34 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   tak, przejdzie im 🙂

   29 września 2016 at 13:14 - Odpowiedź
   • Avatar
    Dominik

    Od razu na pierwszym roku czy trzeba będzie poczekać więcej? Ja u Ciebie było? 😀

    30 września 2016 at 00:54
   • Adept
    Adept

    Nie czekaj, podrywaj juz teraz.

    30 września 2016 at 07:24
 9. Avatar
  7UK45

  Siema Adept

  Czy mógłbyś coś więcej poruszyć na temat image na uczelni ?
  Są jakieś reguły ? np: czy unikać bluz i bojówek i lepiej zainwestować w koszule i swetry ?
  Czy noszenie t-shirtów z napisem albo okolicznościowym to strzał w stopę w oczach dziewczyny ?

  pozdrowienia 🙂

  22 grudnia 2016 at 02:47 - Odpowiedź
 10. Avatar
  mat

  chciałbym wiedzieć jak uformować znajomości tak aby były to koleżanki ,przyjaciółki ale również i takie z którymi będę się czasem spotykał i sypiał (bez związku ) czy np. prześpiąc się z 1 czy 2 opinia się nie popsuje i wszystko się nie posypie ? 🙂

  8 października 2017 at 19:51 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"