Podryw w Małych Miejscowościach – Wstęp

Dziś dla moich czytelników udostępniam krótkie nagranie (13 min.), kolejny fragment z Biblii Uwodzenia.

Wiem, że wielu z was mieszka w małych miejscowościach i macie problemy z podrywaniem dziewczyn. Małe miejscowości mają swoją własną specyfikę, praktycznie wszyscy się tam choć trochę znają.

Dlatego trzeba trochę zmodyfikować swoje metody i dostosować je do warunków lokalnych 🙂  Postanowiłem Ci to ułatwić i udostępnić fragment mojego poradnika „Biblia Uwodzenia”.

Jest to wstęp do specyfiki uwodzenia kobiet w małych miejscowościach.

Dowiesz się m.in.: na co uważać, jak zachowywać się, gdy widzisz swoją ex albo dziewczynę, którą próbowałeś podrywać.

Jeśli masz swoje pytania, uwagi – napisz mi je w komentarzu. Pomogą na przyszłość wzbogacić moje porady o tematy szczególnie istotne dla osób w takich miejscach.

zapraszam do oglądania i pozdrawiam

Adept

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  Gabriel

  ….,konkretnie i na temat…:),napisz kilka słów o uwodzeniu za granicą,byleś na szkoleniu w Anglii i ciekawi mnie jakie są różnice i jak to tam wygląda z kobietami…:)
  pozdrawiam….

  17 października 2013 at 23:12 - Odpowiedź
 2. Avatar
  tadeusz

  no brawo; mieszkam w małej miejscowości i zgadzam sie z tym co mówisz w 99%(jedynie niekoniecznie jest taniej w małych miejscowościach z powodu braku konkurencji).Ale ogólnie to twarde stąpania po ziemi,superrealistyczne

  12 listopada 2013 at 16:35 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Osmany

  Małe miejscowości są specyficzne. Niby kobiet jest dużo, ale odnoszę wrażenie że są „pochowane” :). Tym bardziej, iż wielu moich znajomych ma właśnie partnerki z tych okolic, a nie z dużego miasta znajdującego się 30km i więcej. I tu kłania się moje pytanie. Pomijając kwestię podrywu kobiet na jednorazową przygodę… jak w małej miejscowości szukać kobiet na coś więcej? Tu na miejscu nie ma klubów, może trafi się jakaś pizzeria, restauracja, pizzeria to wszystko. Sam uczęszczam na sztuki walki, a także próbowałem innych kursów i nikogo nie ma dookoła. Słyszałem teorię, iż dobrze jest regularnie chodzić do kościoła, bądź odwiedzać różne sklepy ;). Co o tym Adept myślisz, a może masz sam jakieś propozycję. Czy pozostało tylko wyjechać do dużego miasta?

  15 października 2016 at 20:02 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"