Potężna Pewność Siebie Video 2 „Pokonaj Lęk”

Dziś mam dla Ciebie kolejne nagranie VIDEO z serii Potężna Pewność Siebie 2.

 

 

W poprzednim nagraniu podałem Ci szybkie ćwiczenie na pewność siebie.

 

W dzisiejszym zobaczysz m.in:

– Kilka brutalnych, ale szczerych słów na temat pracy nad pewnością siebie.
– moje podejście do dziewczyny na ulicy wraz z komentarzem
– odpowiedzi na pytania czytelników

– jak przełamać nieśmiałość z kobietami i wzmocnić swoją pewność siebie.

Zapraszam do oglądania

 

Będę z Tobą kompletnie szczery, od siedzenie na tyłku…

Twoja pewność siebie się nie zmieni.

pewność siebieJeśli czytasz mojego bloga i darmowe raporty (jeden dotyczy zagadnienia pewności siebie) to wiesz, że jestem zwolennikiem podejścia od fundamentów.  Uważam, że najpierw powinieneś usunąć blokady socjalne z podświadomości i z emocji. a dopiero potem nakręcać się i emanować seksualnością. Pisałem o tym wiele razy na blogu.

 

Cały ostatni rok doświadczeń pokazał mi, że trzeba poszerzyć zakres technik i różnych ćwiczeń, bo każdy z nas jest inny.

Każdy z nas wychował się w innym miejscu, innej rodzinie i otoczeniu. Inne były wpływy środowiska, które Ciebie kształtowały. Jedni mają toksycznych rodziców, którzy od małego synowi wciskają do głowy, że do niczego się nie nadaje. Inni odwrotnie.  Jedni dorastali w otoczeniu kobiet i mogli się z nimi „otrzaskać”, inni nie. Jedni musieli w swoim życiu przezwyciężać różne trudności, które ich zahartowały, a inni byli wychowywani pod kloszem. I teraz są miłymi kolesiami, których kobiety traktują jak kolegów.

 

Każdy z nas słyszał od kobiet jak bardzo pewność siebie działa na nie i je pociąga. Pewność siebie i poczucie humoru.

 

Ale czym tak naprawdę jest pewność siebie?

 

Rożni ludzie to różnie definiują. Na przykład, że jest to przekonanie o tym, że możesz wszystko w danym aspekcie i nie przejmujesz się niczym.

 

Inni definiują to, że akceptujesz konsekwencje swoich czynów i słów czując się z tym komfortowo.

 

Inni, że w ogóle jest to komfortowe czucie się ze sobą w każdej sytuacji.

 

Albo, że jest to stan umysłu w którym robisz to co robiłeś wiele razy i masz przeczucie, iż kolejnym razem będzie dokładnie to samo (kompetencja z wielkiej ilości powtórzeń).

 

Jak zwał tak zwał, dla mnie ważne jest, żebyś czuł się komfortowo i na luzie w kontaktach z kobietami. I tym się zajmę.

 

Praktyka uwodzenia pokazuje, że możesz nie być pewnym siebie z kobietami a i tak odnosić pewne sukcesy. Tylko, że cały czas wtedy jesteś ograniczany swoimi emocjami, które Cię blokują w poznawaniu kobiet.

 

 

Dlatego pewność siebie jest ważna w kontekście poznawania kobiet. Ważna, ponieważ pozwala Ci ona łatwiej i częściej podejmować decyzje np. o podejściu do kobiety i poznaniu jej. Zamiast tkwić w miejscu i wahać się, zastanawiać „powinienem podejść czy nie? Powinienem ją pocałować czy nie? Powinienem teraz zaproponować, żebyśmy pojechali do mnie czy nie?”

 

Takim dialogom wewnętrznym w głowie towarzyszą też objawy fizjologicznego stresu, odczucie blokady, pustka w głowie (brak dostępu do zasobów w umyśle), strach, obrazy porażki w głowie.

Mniejsza oto skąd to się wzięło w Tobie. Mógłbym 3 godziny Ci opowiadać o tym i przekazać różne teorie, ale niewiele to by Tobie dało. Skoncentruję się w PPS 2 nad tym, żeby pomóc usunąć Ci te blokady i toksyczne myśli z głowy.

 

Ludzki umysł ma tę ciekawą właściwość, że może na raz odczuwać JEDNĄ dominującą emocję. W przypadku z kobietami:  strach, stres, niepokój albo co DUŻO LEPSZE:  relaks, entuzjazm, podniecenie.

Dlatego zachęcam Cię do postawienia pierwszego kroku i obejrzenia tego filmiku.

Adept

ps.  Możesz  to wszystko ogarnąć – nieśmiałość do kobiet, pewność siebie.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Avatar
  Miłosz

  Witam. Fantastyczny materiał. Masz racje – trzeba w końcu zmienić coś w swojej głowie, przestać się przejmować opiniami innych i pokonywać ograniczenia, które jakoś powszechna opinia, media nam narzucają. I przede wszystkim nie patrzeć na stereotypy i je obalać. Ciesze się że trafiłem na Twój blog, mam nadzieje, że pomożesz mi pokonywać lęki przed kobietami i będę mógł zmienić swoje życie w jakiś sposób. Pozdrawiam.

  13 kwietnia 2012 at 22:07 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Marcin23

  Cieszę się że zwróciłeś uwagę na sztandarowy problem facetów – granie w samym ze sobą w grę: a co jeśli, a jak się nie uda, nie mam czasu, nie podszedłem bo…
  Uświadomiłeś mi że to nie tylko ja mam problem ale wielu z nas i będę robił wszystko by pozbyć się z głowy tych złych wzorców
  Dzięki 🙂

  17 kwietnia 2012 at 22:11 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Maciej

  Swietne takieprzyklady podejsc sa swietne 😀

  6 sierpnia 2012 at 18:03 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Martin

  mam pytanie czy samo podchodzenie do kobiet poznawanie ich
  sprawi że stanę się pewny siebie czy są jeszcze inne sprawy nad którymi będzie trzeba pracować ?

  7 sierpnia 2012 at 10:37 - Odpowiedź
 5. Avatar
  xsci

  Witam. Nauczyłem się trochę przełamywać nieśmiałość w różnych aspektach życiowych jednak brak tego w rozmowie z obcymi dziewczynami/kobietami. Mój potencjał jest taki, że powoli odkrywam, że mogę podejść do dziewczyny jednak problemem jest to, że ta gadka to praktycznie wywiad i zdaje sobie z tego sprawę. Nie potrafie wzbudzić zainteresowania, opowiedzieć o sobie potrafie to, że przybyłem do miasta gdzie mieszkam pracuje itp. ale żeby coś ciekawszego przy nieznajomej dziewczynie to nie wychodzi. Jak myślisz, czy samo podchodzenie do dziewczyn, próbowanie nawiązania rozmowy czyli praktyka i jeszcze raz praktyka pomoże zwalczyć tą pustkę w głowie (poniewaz wiem, że mógłbym podejść do dziewczyny, lecz zaczynam nudną konwersacje typu: czy wiesz, gdzie tutaj jest sklep „nazwa sklepu”bo naprawdę nie wiem jak mógłbym nawiązać rozmowe)? Właśnie przestaje mieć kompleksy z powodu wyglądu, gdyż dłuższy czas ćwicze na siłowni, ubiór mam w miare atrakcyjny, tragicznie brzydki też nie jestem, tylko brak mi nawiązania znajomości z obcymi ludźmi (zawsze nie wiem co mogę powiedziec, chociaz udaje mi się powoli rozmawiać z obcymi, staram się ich zagadywać kiedy moge i wiem co powiedzieć).

  11 listopada 2016 at 11:08 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie. Sama praktyka podejść nie spowoduje zniknięcia pustki w głowie. Może trochę jeśli naturalnie jesteś bardzo wygadaną osobą, ale jeśli nie wiesz co konkretnie mówić dziewczynie, to skąd miałbyś w trakcie rozmowy błysnąć świetną gadką? Z pustego i Salomon nie naleje. Dlatego proponuję abyś zainteresował się przynajmniej poradnikiem http://www.SekretyUwodzeniaSlowami.pl

   11 listopada 2016 at 11:16 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Krzychu

  Glowa jest zrodlem problemow, wymowek, wiec tak zarzadzam myslami, zeby byla zrodlem chęci, motywacji…

  Niebywale, wlasna czesc ciala potrafi przeszkadzac w osiagnieciu celu 😀

  20 lipca 2019 at 16:56 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w jak być pewnym siebie, jak pokonać lęk, jak pokonać nieśmiałość, lęk przed podejściem
Nieśmiałość vs Pewność Siebie – Video 1 „Uwierz w siebie”

Jak usunąć nieśmiałość ze swojego życia?   Witaj, oto pierwsze z przygotowanych nagrań VIDEO http://www.youtube.com/embed/3Tw4U_2LoZk Oto co zobaczysz: - Historia...

Zamknij