Potężna Pewność Siebie 3.0

„Oto Najnowsza (2020+) Metoda Jak Stać się Pewnym Siebie przy Kobietach, Podwyższyć Samoocenę, Pozbyć Nieśmiałości i Kompleksów"

 

Będziesz Odważny jak James Bond: w czasie Podrywu, na Randce, na Imprezie, w Związku lub w Łóżku z Dziewczyną


— Poznaj historię nieśmiałego, zakompleksionego informatyka, z niską samooceną, który miał dość porażek z kobietami i odkrył metodę, dzięki której przespał się z POTĘŻNĄ ilością kobiet. Teraz dzieli się nią z takimi facetami jak Ty, abyś mógł to powtórzyć!

Dziękuję Ci!


Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby szybko i diametralnie poprawić swoje umiejętności w relacjach z kobietami.

Na początek spójrz na te fotki…

Tak, zgadza się. Ten łysy facet na zdjęciach to ja.

Gdy teraz patrzę na te fotki nic nadzwyczajnego na nich nie widzę. Jednak gdybyś w 2005 roku powiedział mi, że kiedykolwiek zrobię takie zdjęcia lub, że będę latał nainne kontynenty, bo Polki zwyczajnie będą dla mnie za nudne  …

NIGDY W ŻYCIU BYM CI NIE UWIERZYŁ!

Ponieważ wtedy wyglądałem tak:

 

Teraz przynajmniej wiesz, że mam siostrę.

Co więc takiego się stało, że z zakompleksionego informatyka stałem się okrzykniętym przez media „Najbardziej Znanym Trenerem Uwodzenia w Polsce?”

Zacznijmy od tego, że nie ja to określenie wymyśliłem. Nawet go nie lubię, ale skoro już go używają to pozwól, że zdradzę Ci pewien sekret, zacznijmy od początku.

Sprawdź teraz na ile moja historia łączy się z Twoją. Dzięki temu szybciej zrozumiesz w czym tkwi problem i jak go naprawić.

Zaczynamy!

Byłem normalnym chłopakiem takim jak większość w Polsce. Niczym specjalnym się nie wyróżniałem, zwykły „introwertyk” lubiący gry komputerowe jakich wielu…

Chodziłem do szkoły, później studia, praca administratora systemów windows i linux. Zawsze marzyłem o wielkiej miłości do końca życia. Na imprezy chodziłem, ale raczej rzadko, bo wolałem siedzieć w domu i grać w gry.

I wszystko w tej historii byłoby standardowe, gdyby nie jeden, „mały, duży” problem, który narastał…

Coraz bardziej doskwierająca samotność


Zaczęło się od czasów studenckich.  Pamiętam szczególnie jedną taką imprezę. Wiedziałem, że będzie na niej dziewczyna, która ZAJEBIŚCIE mi się podobała.

Ubrałem się w najlepsze ciuchy, użyłem najlepszego zapachu i kupiłem nawet popularne wtedy feromony (to prawda, śmierdziały dziwnie, ale wierzyłem, że odwalą całą robotę za mnie).

Wchodzę na salę, widzę ją, tańczy na scenie. Podchodzę do niej, zaczynam tańczyć, spoglądam jej w oczy i…

 

Czuję jak serce zaczyna walić
mi coraz bardziej

 

Jeszcze pare ruchów i czuję jak wypadam z rytmu, stres bardzo szybko osiąga apogeum, zaczynam ruszać się jak paralityk, mija kolejne 5 sekund. Wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie i wtedy zapada decyzja, aby się wycofać, bo i tak nie mam u niej żadnych szans…

 

Odpuszczam. Nie dam rady.


Znasz to prawda? żeby tego było mało, chwilę później obok niej pojawił się gość, który wyglądał jakby ledwo oderwali go od pługa. Wystarczyło, że się do niej uśmiechnął, coś szepnął jej do ucha, a ona już wisiała na nim.

Do dnia dzisiejszego pamiętam upokorzenie, którego wtedy doświadczyłem.

Wytłumaczyłem to sobie, że w sumie dobrze, że tak się stało, bo skoro tak szybko ją poderwał, to pewnie była łatwa.

Lata studiów mijały, zaczęły się kolejne studia, kolejne imprezy, domówki i wyjazdy na wakacje. Wtedy odkryłem coś, co czasami nawet pomagało. A mam tu na myśli…

 

Alkohol… a dokładnie całe LITRY alkoholu

 

„Wóda zdziała cuda” jak to mawiają. Zasada jest prosta. Przed wyjściem z domu musisz się znieczulić. Im więcej wypijesz tym jesteś „lepszy”.

Alkohol ma jednak duży „minus”. 

Nigdy nie wiesz jak zakończy się impreza. Raz jakimś cudem „przeliżesz się” z panną z którą nigdy byś tego nie zrobił, innym razem wylądujesz w burdelu, a jeszcze innym dostaniesz po mordzie, gdy załączy Ci się tryb „nieśmiertelności”.

Aha, no i nie zapominajmy, że świetnie zeruje całą wartość portfela, kart płatniczych i pamięci, więc następnego dnia kac może przybierać wiele wymiarów. 

 

Przyznaję, kilka razy i tego doświadczyłem


Studia się skończyły. Mijają kolejne lata, dawni koledzy znikają pierwsza praca, widzisz pierwsze zmarszczki, pojawiają się siwe włosy, dostajesz zaproszenia na wesela, na Facebooku znajomi chwalą się wspólnymi wyjazdami lub narodzinami dzieci.

Nie możesz już patrzeć na te wpisy „ja i mój miś nad morzem” albo te wyznania miłości na 5 stron A4 „kocham ciebie najbardziej na świecie” 

A wiesz czemu Cię to denerwuje? 

 

Bo sam byś tak chciał… a tak nie masz, bo jesteś sam. Kropka.


Masz prawie wszystko co materialne lub w każdej chwili gdybyś naprawdę się postarał mógłbyś mieć, ale nie masz jednego… dziewczyny, kobiety, partnerki z którą mógłbyś spędzić miło czas. 

I nie ma znaczenia ile masz lat, gdzie i czy w ogóle pracujesz. Czy lubisz chodzić do klubów czy wolisz domówki. Czy nawet czas imprezowania jest dawno za Tobą.

Z pewnością się ze mną zgodzisz, że kobiety są przecież wszędzie, ale co z tego skoro za każdym razem, gdy próbowałeś to Ci nie wychodziło.

Boisz się zagadać, bo blokuje Ciebie ta niewidoczna siła lub wpadasz w szufladkę „kolega”, który robi za emocjonalną gąbkę i wysłuchuje jak kolejny raz „źle potraktował ją jej obecny chłopak”.

Zrozum jedną rzecz:

To NIE TWOJA WINA!

Tak zostałeś wychowany. Nie miałeś widocznie tak jak ja silnych, męskich wzorców (mój ojciec zmarł, gdy byłem młody) lub nie nauczyłeś się tego.

Cały życie wmawiali Ci, że „tego kwiatu jest pół światu” usypiając Twoją uwagę albo „dziewczyna sama się w końcu znajdzie”.

I co znalazła się? NIE!

Oni zwyczajnie okradli Cię z czasu. Czasu, którego już nigdy nie odzyskasz.

Jeśli masz już dość ciągłych porażek, jesteś na skraju poddania się, czujesz, że masz coraz mniej czasu, chcę abyś wiedział, że…

 

Wiem dokładnie jak się czujesz! Byłem w tym samym miejscu i znalazłem rozwiązanie, o którym Ci teraz opowiem

 
Po jednej z kolejnych nieudanych imprez postanowiłem działać. Wkurzony na moją zerową samoocenę, brak pewności siebie i kompletnie przybity wróciłem wtedy samotnie do domu i lekko podpity usiadłem przed komputerem.

Szukałem w TV, potem wszedłem w Google (youtube wtedy nie było) i wpisałem „Jak poderwać dziewczynę” (ale po angielsku, bo wtedy nie było w Polsce poradników z tego tematu) i zacząłem czytać strony.

Muszę Ci powiedzieć coś absolutnie otwarcie. 

Na początku, gdy to zobaczyłem te metody byłem mocno zszokowany i zdziwiony. Właściwie ciężko opisać to uczucie.

Pomyślałem, że … „Te kobiety chyba są podstawione, bo jak gość, mówiąc takie „głupoty” jest w stanie zainteresować jakąkolwiek kobietę na poziomie?”. Tak wtedy myślałem.

2 lata później obejrzałem później The Pickup Artist na VH1, który prowadził uważany wtedy za najlepszego uwodziciela na świecie słynny Mystery. Wcześniej już czytałem o jego technikach i testowałem je w klubach.

Pickup Artist to był trochę taki odpowiednik moich „Mistrzów Podrywu”, ale w USA. Obejrzałem pierwszy odcinek, dalej kolejne i tak z wypiekami oglądałem każdy odcinek wczuwając się „co ja bym powiedział będąc na miejscu tych gości?”

Postanowiłem uparcie dalej testować te metody bo i tak nie miałem przecież nic do stracenia.

I to była prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. A na pewno taka, która powoli zaczęła zmieniać moje podejście do kobiet. A przynajmniej tak mi się wtedy wydawało.

I tak każdego tygodnia, oglądając materiałów, czytając fora zagłębiałem się w tę tematykę. 

Pojawił się Youtube z darmowymi materiałami. Niestety darmowa wiedza i show w TV pomogły mi na krótko, bo cały czas się bardzo stresowałem.

Miałem opanowane do perfekcji gotowe teksty, w głowie analizowałem dziesiątki scenariuszy, co odpowiem, pod jakim kątem będę podchodził, którego „otwieracza” użyję… a i tak trzymał mnie cały czas strach i niepewność.

Można powiedzieć, że to trochę tak jakbym był mięśniakiem na syntholu. Z zewnątrz wygląda na wielkiego i silnego a prawda jest taka, że nie może zrobić jednej pompki, bo wszystko co ma w mięśniach to sam olej i woda.

Tak samo było u mnie …

Byłem człowiekiem wydmuszką. Teoretykiem, który kontakt z kobietami miał tylko w swojej wyobraźni, chociaż z technik uwodzenia
mógłby napisać książkę na kilkaset stron
.

Zrozumiałem, że potrzebuję czegoś więcej. Nie wyrwanych z kontekstu tekstów, bo te w rzeczywistości przegrywają ze stresem, a konkretnego systemu, który poprowadzi mnie za rękę i  dojdzie do samego rdzenia i wyrwie go z korzeniami tworząc nowego, prawdziwie pewnego siebie „JA”.

Wtedy zapadła decyzja, aby skorzystać z pierwszych płatnych szkoleń. I tak m.in. pojechałem wydając grube tysiące złotych do… samego Mysterego. A potem do innych trenerów z wielu dziedzin: uwodzenia, rozwoju osobistego i pewności siebie.

Dzisiejsza stawka Mysterego to 10.000 USD za jeden dzień konsultacji. W kilku kolejnych latach przeszedłem praktycznie jako jedyny w Polsce wszystkie najważniejsze treningi największych uwodzicieli Świata…

A do dnia dzisiejszego (uwaga nie przeraź się) na szkolenia wydałem blisko 150.000 zł (wliczając przeloty, hotele, konsultacje, tłumaczenia etc) samemu stając się ekspertem, doradzającym facetom takim jak Ty, tak abyś Ty nie musiał inwestować takich kwot.


Dzisiaj wiele osób nazywa mnie „Najbardziej znany Guru Polskich Uwodzicieli” czy podobnie, równie głupio. Tak jak Ci wspomniałem na początku, szczerze – nie lubię tych określeń, po prostu lubię swoją pasję i chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami z tymi, którzy są w takiej samej sytuacji, w której ja byłem.

 

 

Oto moje wnioski po 15 latach praktyki

Wniosek Nr 1 „Gotowe Teksty Nie Działają… bez fundamentu pewności siebie”

Jeśli chcesz przejść metamorfozę taką jak ja, musisz przeprogramować swój umysł, abyś będąc sobą zaczął być atrakcyjny dla kobiet bez względu czy szukasz partnerki na stałe czy jednonocnej przygody w klubach. 

Problemem nie jest brak “złotego tekstu na podryw”, bo te gdy wypowiadasz sztucznie, zwyczajnie nie działają.

Zdobywając to o czym Ci zaraz powiem nawet nie będziesz potrzebował “złotych tekstów”, bo TO zrobi za Ciebie całą robotę.

 

Problem leży ZUPEŁNIE GDZIE INDZIEJ.
Bardzo głęboko w Tobie. Spójrz na to od rezultatu końcowego.

 

1. Jesteś coraz bardziej sfrustrowany bo jesteś sam. ➡️ 2. Jesteś sam bo nie masz kobiety. ➡️  3. Nie masz kobiety bo nie chodzisz na randki.➡️ 4. Nie chodzisz na randki bo nie masz numerów do których mógłbyś zadzwonić z zaproszeniem. ➡️ 5. Nie masz numerów bo Ci nie idzie z kobietami (i nie masz z nimi doświadczenia) ➡️ 6. nie masz doświadczenia bo kobietami bo bo boisz się do nich podchodzić i rozmawiać ➡️ 7. boisz się do nich podchodzić bo … 

 

NIE MASZ PEWNOŚCI SIEBIE

A nie masz pewności siebie, bo ją utraciłeś lub uwierzyłeś, że nie jesteś wart pięknych kobiet i dałeś sobie zakodować, że nie dasz rady zagadać, zdobyć i utrzymać np. takiej 10/10.

Jak widzisz to błędne koło działa bardzo prosto i jeden problem głęboko zakorzeniony w Tobie problem powoduje efekt domina, który wpływa na praktycznie wszystkie aspekty w Twoim życiu.

Wniosek Nr 2:  „Coś Ci się nie podoba? zmień to!”

I tu dochodzimy do sedna problemu.

Do pieprzonego rdzennego problemu, który siedzi i jest tak bardzo zakorzeniony, że przez niego siedzisz teraz i czytasz ten tekst (bo inaczej już dawno byś sam sobie z nim poradził).

Powiem wprost. Głębiej kopać się już nie da. Mamy to! 

PRZESTAŃ WIĘC
DALEJ SIEBIE SABOTOWAĆ!


I co będziesz tak przez resztę swojego życia cipą, która tylko patrzy na szczęście innych?

Pozwolisz na to żeby czas dalej przelatywał Ci przez palce?

Coś Ci teraz uświadomię. Dostałeś dar życia. Oznacza to, że w wielkim losowaniu z 500 milionów plemników ktoś tam na górze stwierdził, “dobra, teraz bierzemy tego, teraz jego kolej”. I tak oto tu jesteś. To tak jakbyś trafił szóstkę w totka i to 9 razy pod rząd.

NIE SPIEPRZ TEGO, BO JESTEŚ NA DOBREJ DRODZE, A ŻYJESZ NA TYM ŚWIECIE TYLKO RAZ!

Więc czas wreszcie pokazać kto tu ma jaja i postawić na swoim Jesteś w końcu facetem czy nie?

 

TERAZ TWOJA KOLEJ, A TO JEST TWOJA CHWILA NA SIĘGNIĘCIE PO TO, CO CI SIĘ PO PROSTU NALEŻY!

Aż się wkurwiłem.. Tak samo wkurwiam się na tych wszystkich chłopaków, którzy tylko marnują swój cenny  czas na szukanie “złotych tekstów” zamiast naprawić to co naprawdę jest przyczyną problemu.

A rozwiązanie jest przecież na wyciągnięcie ręki.

Wniosek Nr 3: „Wszystko zaczyna się od decyzji”

Dobra na spokojnie… ustalmy teraz jedno zobowiązanie bez którego nawet nie chcę próbować Ci pomóc, bo szkoda mojego i Twojego czasu. Chcesz się zmienić i być magnesem na kobiety, tak?

 

Podejmij następującą decyzję:

JA, {TUTAJ TWOJE IMIĘ I NAZWISKO}, od dzisiaj przestaję być UŻALAJĄCĄ SIĘ NAD SOBĄ CIPKĄ i za 3 miesiące będę pewnym siebie mężczyzną przyciągającym najpiękniejsze kobiety, które mi się spodobają. JEDYNĄ CIPKĄ, która będzie obok mnie, to będzie CIPKA mojej dziewczyny lub kochanki, o ile będzie mi się chciało).

Co powiesz na taki plan? Teraz to zobowiązanie schowaj głęboko w swojej głowie.

Zrobiłeś już to? ok to teraz posłuchaj jak zrealizować Twoją zobowiązanie i decyzję.

Ustalmy podstawową kwestię. Tak jak alkoholik na pierwszym spotkaniu AA. Masz problem i trzeba się go pozbyć jak najszybciej.

Najlepiej zanim Twoja samoocena zacznie szorować dno.

Ustalmy więc cel i plan działania na najbliższe 3 miesiące czyli: ZDOBYĆ ABSOLUTNĄ PEWNOŚĆ SIEBIE w RELACJACH Z KOBIETAMI

Wniosek Nr 4: „Udawana vs Prawdziwa Pewność Siebie”

Pamiętasz napakowanego gościa na syntholu? Posłuchaj jak wyglądała dalej moja historia.

Jak wiesz, po przeczytaniu tysięcy stron, obejrzeniu setek darmowych wideo o uwodzeniu pojawił się duży problem, bo bałem się podchodzenia. 

O ile technik uwodzenia się nauczyłem świetnie, to nadal nie mogłem ich zastosować, bo na randkach byłem zbyt spięty i zbyt zdenerwowany. Musiałem  przełamywać swój strach, żeby podejść do dziewczyny, która mi się podobała.

Stosowałem najróżniejsze metody, by poczuć się pewnym siebie, ale mimo tego mój umysł NIE CHCIAŁ W TO UWIERZYĆ. Powtarzałem sobie przez miesiąc „Jestem pewny siebie, jestem pewny siebie, jestem pewny siebie” i… nic. Terapia u psychologa nic nie pomogła na moją nieśmiałość. A nawet jeden szaman obiecywał bioenergią wtłoczyć mi do głowy pewność siebie. Nie podziałało.

Samo powtarzanie, że  „musisz być pewny siebie” w niczym Ci nie pomoże.

To brzmi fajnie na sali szkoleniowej, ale w ogóle nie jest skuteczne w rzeczywistości. To trochę tak, jakbyś uczył się samych układów w dowolnym stylu walki, a potem wyszedł się tłuc w najgorszej dzielnicy Twojego miasta. Problem polega na tym, że w rzeczywistości nikt nie będzie stosował “zasad”, a zwłaszcza kobiety.

Dlatego mimo iż przez wiele lat, uczyłem się uwodzenia tekstami, miałem na początku marne efekty, bo kobiety widziały, że przy nich udawałem pewnego siebie.

Mówię Ci to, bo chcę, abyś wiedział, że aby poznawać kobiety (mówię o tych najładniejszych) musisz mieć coś więcej niż zestaw gotowych tekstów na podryw.

A dopóki twój mózg W PEŁNI i na stałe nie uwierzy, to nie będzie efektów.

Nie mając 100% pewności siebie NIGDY NIE POZNASZ KOBIET SWOICH MARZEŃ

Oto czego nie powiedzą Ci nawet najskuteczniejsi uwodziciele na świecie… chyba, że przyjedziesz na ich najdroższe szkolenia.

 

Kobiety w rzeczywistości intuicyjnie wyczuwają oszustów i ściemniaczy z daleka. Mają swój własny detektor braku pewności siebie – a niektóre wyczuwają to na odległość – wystarczy, że na Ciebie spojrzą – jakby miały jakiś radar. Nie będziesz miał nawet możliwości rzucić tekstem.

Na początku podchodziłem do kobiet w sklepach i trząsłem się ze strachu. Robiło mi się sucho w gardle, trzęsły mi się ręce i cały się pociłem. Jak już udało mi się wydobyć z siebie głos to miałem pustkę w głowie i dukałem moje wykute na blachę „super” teksty. One miały działać i z automatu wciągać kobiety do łóżka. Ale nie działały…

Gdy jakaś  kobieta dała mi swój numer, to podczas wpisywania go, telefon wypadł mi z wrażenia z ręki. Chciałem zapaść się pod ziemię ze wstydu.

 

Wniosek?

Bardzo prosty – możesz się nauczyć MEGA tekstów, sam Cię ich mogę nauczyć i to zrobię, a jutro okaże się, że usłyszysz od kobiety, że „ten tekst jest gdzieś w internecie”. Albo będziesz ciągle bał się, że kobieta odkryje jaki jesteś naprawdę.

Staniesz się tylko pośmiewiskiem, jeśli za tekstami nie będzie szła PEWNOŚĆ SIEBIE.

A dziewczyny po chwili zaciekawienia, będą znikać z Twojego życia równie szybko, jak się pojawiały, kiedy tylko odkryją że tak naprawdę jesteś małym, nieśmiałym chłopczykiem.

 

Ile razy w tym tygodniu zdarzyło Ci się, aby piękna kobieta, po 8 minutach znajomości błagała Cię o seks? Zero?


No przyznaj się, widzisz siebie w takiej sytuacji, że zauroczona Tobą piękność przypełza do Ciebie na kolanach, prosząc albo żądając wprost: „chcę natychmiast iść z tobą do łóżka!”?

Pewnie nie jesteś w stanie nawet sobie wyobrazić takiej sytuacji, gdy na kobiety działasz jak silny magnes, wyzwalający tak potężne pożądanie, że nie oprze się temu żadna laska. I dlatego nie masz nic. Ani seksu, ani atrakcyjnej dziewczyny.

Tak się dzieje, gdy w swojej głowie hodujesz siedlisko osłabiających Cię myśli, obrazów i wspomnień. Jeśli one rządzą Tobą, wyglądasz jak sierota, zamiast czuć się jak silny samiec alfa, naturalnie przyciągający kobiety, przy którym majtki im same spadają.

Jeśli od pierwszej sekundy spotkania nie będzie z ciebie emanowała potężna pewność siebie, nie pomogą Ci żadne wykute na blachę teksty, wygląd, ciuchy ani kasa, bo te wszystkie kobiety będą w tobie widziały tylko zagubionego nieśmiałego chłopczyka, którego jest im żal i trzeba go odesłać do mamusi.

Jeżeli natychmiast nie zrobisz z tym porządku, nie ma sensu ruszać się z domu. Dosłownie po kilku zdaniach dziewczyny będą znikać. I nigdy nie poczujesz, jak to jest, gdy „tym” głosem mówisz największe pierdoły i owijasz sobie wokół palca każdą kobietę w promieniu 15 metrów.

 

Wniosek Nr 5:  „Robiąc ciągle to samo, nie oczekuj innych rezultatów”

Tak powiedział Einstein. Podjąłeś zobowiązanie, ale czy naprawdę jesteś gotowy coś ze sobą wreszcie zrobić, czy nie?

Nawet jeśli błyśniesz jakimś dobrym tekstem – bez potężnej pewności siebie kobieta od razu zobaczy w tobie oszusta. Chyba nie chcesz w jej oczach wyjść na idiotę, który udaje kogoś, kim nie jest?

One mają swój własny detektor braku pewności siebie – a niektóre wyczuwają to na odległość – wystarczy, że na Ciebie spojrzą – jakby miały jakiś radar. Otworzysz usta, by rzucić tekstem i tak Ci zostanie – jej spojrzenie powie Ci wszystko.

Sprawdziłem to na sobie.

Już dziś poznasz metody na pewność siebie, dzięki

którym nieśmiałość nigdy więcej nie sparaliżuje Cię

w kontaktach z kobietami

 

Opowiem Ci zaraz o najważniejszej  umiejętności w naturalnym przyciąganiu kobiet do siebie.

Jest olbrzymia różnica pomiędzy nieśmiałym nieudacznikiem, który nigdy nie ma dziewczyny i stoi zawsze cicho, a mężczyzną pławiącym się w towarzystwie kobiet. I nie ma ona NIC wspólnego z zestawem “sekretnych tekstów na podryw”… ani nawet z tym, jak są ubrani.

Mówi się, że niektórzy sławni aktorzy mogli by się ubrać w najgorsze ciuchy, a i tak by wyglądali jak półbogowie. A wielu z nich wcale nie jest obiektywnie przystojnych. Oni po prostu mają to coś…

…to coś, co pozwala poderwać KAŻDĄ kobietę – wolną, modelkę, na wysokim stanowisku itd – to głęboka, nie udawana „pewność siebie”. Przypomnij sobie wszystkie sceny z Bonda, w których podchodził on do nowo poznanych kobiet. On posiadał absolutną pewność siebie, zanim jeszcze otworzył usta.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile poderwanych przeze mnie kobiet, nierzadko po seksie, mówiło, że one się tak normalnie nie zachowują, nie chodzą do łóżka z dopiero poznanym facetem i nie mają pojęcia, co je do mnie przyciągnęło. Nie pamiętały też prawie nigdy naszej rozmowy – bo zwykle nie było w niej nic specjalnego ani sekretnego – liczył się SPOSÓB mojego mówienia i zachowania.

 

Jeśli myślisz, że mam dla Ciebie kilka kolejnych sztuczek na przespanie się z kobietą, to muszę Cię rozczarować. MAM!

Ale zamiast uczyć Cię kilku prostych tekstów, pomogę Ci osiągnąć wewnętrzny stan potężnej pewności siebie, wywołujący zmysłowe zainteresowanie każdej kobiety w zasięgu wzroku. Wystarczy, że ona Ciebie zobaczy – ty nie musisz jej nawet widzieć. W ciągu kilku pierwszych sekund poczuje i zobaczy w Tobie coś, co ją totalnie oszołomi i to zanim wypowiesz, choć słowo. To działa szczególnie dobrze na te tak zwane „niedostępne”. Dosłownie miękną im kolana. Spodoba Ci się 

Autentycznej Pewności Siebie Nie Da Się Oszukać

Prawda jest bardziej brutalna. Dopóki twój własny mózg się nie odblokuje i nie uwierzy, że ładne kobiety na Ciebie lecą, dopóty to wszystko nie zadziała.

Zastanawiałem się, jak moim czytelnikom umożliwić takie efekty i dać dostęp do tak skutecznych metod. W latach 2005-2010 byłem pasjonatem NLP i HIPNOZY, ale czułem że to za mało. Wszystko się zmieniło gdy, w 2010 r. spotkałem Michała Jankowiaka, który okazał się być zapalonym terapeutą, trenerem NLP i hipnozy.  Michał praktykował też inne terapie takie jak HUNA, IEMT, CORE TRANSFORMATION, a nawet techniki ezoteryczne. W wyniku moich nowych doświadczeń w 2012 r. powstał poprzedni system - Potężna Pewność Siebie 2. Który jest świetnym systemem na start. Tzn. na początek dla początkującego w budowaniu pewności siebie. Kogoś kto jest chorobliwie nieśmiały, boi się kobiet, ma całą masę blokad, zlych doświadczeń z przeszłości, a zwłaszcza z dzieciństwa. Albo ma masę lęków i ataków paniki przy kobiecie. Jednak dla średniozawansowanego lub zaawansowanego PPS2 może (nie musi) być za mało.

Minęło kolejne osiem lat, a ja czerpałem wiedzę od wielu innych nauczycieli, w tym psychologów i "podziemnych" ekspertów terapii i ludzi dokonujących zmian (m.in. nietypowych coachy i innych "magików"). Część z nich sprawdziłem i były nieskuteczne, a część wypchęła moją pewność siebie na jeszcze wyższy poziom. Dlatego po latach w 2020 r. powstał system PPS 3.0 bedący rozwinięciem i kontynuacją PPS2.

 

Domyślam, że te nazwy mogą mogą brzmieć Ci obco lub możesz mieć obawy co do np. hipnozy, ale powiedzmy sobie szczerze … skoro praktycznie wszystko co do tej pory robiłeś nie działało i doprowadziło Cię w efekcie tutaj… to musisz spróbować czegoś nowego. Tym bardziej, że “to coś” faktycznie działa co widziałeś choćby w Mistrzach Podrywu m.in. jako “Pozycje Mocy”

 

Te Techniki Wykopią z Twojej Głowy Blokady i Nieśmiałość Dając Ci Potężną Pewność Siebie…

Mam już dość amatorskiego podejścia do tematu pewności siebie, który przewija się przez społeczność uwodzenia w Polsce. Ludzi, którzy mówią Ci „bądź mężczyzną”, „bądź pewny siebie”, „nie pękaj”, „ po prostu bądź najlepszym sobą”  i nic z tego nie wynika, bo Twój mózg w to nie wierzy albo zaraz zapomina… Póżniej zderzasz się z genialną laską, tak jak ja w tym klubie, i pewność siebie ulatuje z Ciebie jak z przekłutego balona.

Jak zmieniłem się z nieśmiałego okularnika w fantazję seksualną setek kobiet

Żeby było jasne. Nie musisz być taki, jak ja! Nie jestem jak królik 🙂 ja po prostu lubię mieć … prawo wyboru 🙂 tak jak w tej reklamie Heyah

Nie musisz podrywać każdej pięknej dziewczyny, gdy tylko pojawi się w pobliżu, chociaż ona będzie tego bardzo gorąco pragnęła. Nie iść do łóżka z każdą seksowną kobietą, już po kilku minutach znajomości. Może po prostu chcesz wreszcie zdobyć piękną dziewczynę na stałe? W porządku. Ale zasada pozostaje ta sama - Twoja pewność siebie.

Gdy osiągnąłem w pełni głęboki wewnętrzny stan potężnej pewności siebie, napotykane kobiety dosłownie zaczęły fantazjować na sam mój widok. Dziki seks w najbliższym hotelu to tylko gra wstępna do tego, co chciały ze mną naprawdę robić. Nie uwierzysz mi, jakie fantazje mają niektóre kobiety…

Te ćwiczenia pozwoliły mi z nieśmiałego okularnika zamienić się w pewnego siebie faceta, który ma wiele kobiet wokół siebie. Bardzo dobrze zadziałały dla mnie, gdy byłem początkujący, pomimo tego, że są bardzo zaawansowane. To mnie odmieniło i będzie również pracowało dla Ciebie, tak jak dla setek moich Klientów.

Zobacz jak wyglądałem dawno temu. Byłem molem książkowym i wampirem komputerowym. Nie miałem znajomych, przyjaciół, rodzina się do mnie nie przyznawała…

Jednak nie ważne skąd zaczynasz, a dokąd zmierzasz i kim będziesz. Oto ja teraz:

Po wielu latach naraz przyszły efekty. Zacząłem chodzić z kobietami do łóżka jak gwiazda rocka. I wszystko dzięki temu, że skupiłem się na rdzennej pewności siebie, a nie na sztuczkach słownych.

Po latach doświadczenia, tysiącach facetów takich jak Ty którzy przeszli spektakularne metamorfozy korzystając z wiedzy i moich doświadczeń. Moje umiejętności doceniły nie tylko gazety i magazyny przeprowadzające ze mną wywiady ale i reżyser Konrad Szołajski tworząc film „Uwodziciele„.

Jako jedyny w Polsce miałem swój własny program w TV ponieważ zostałem poproszony przez stację TVN o poprowadzenie programu „Mistrzowie Podrywu” (powyżej widzisz zdjęcie z planu) cały program dostępny jest w TVN Player.

I wiesz co?

Możesz mieć takie same efekty jak ja i już setki moich klientów. Musisz tylko zbudować POTĘŻNĄ PEWNOŚĆ SIEBIE raz na zawsze.

Większość zwykłych ćwiczeń działa na chwilę, ale dopóki twój mózg NAPRAWDĘ nie uwierzy, nie będzie efektów. Dlatego odkryłem metody na „oszukanie” mózgu.

Szukałem magicznego rozwiązania i nic nie działało jak należy.

Jednak od pewnego czasu skupiłem się tylko na tych specjalnych ćwiczeniach i WTEDY wszystko zaczęło nabierać rozpędu. Zacząłem wierzyć, że zasługuję na najpiękniejsze kobiety!!

Przekręciło się coś w mojej głowie, tak jakby coś w końcu zatrybiło, jakby ułożyły się tryby maszyny w głowie we właściwym ułożeniu.

To było prawie mistyczne przeżycie, bo wtedy zdałem sobie sprawę, że mogę mieć piękne kobiety i być mega atrakcyjny dla pięknych kobiet. Od tamtej chwili coraz częściej zaczęły się pojawiać w moim życiu coraz piękniejsze kobiety. Wiem jakim potężnym krokiem naprzód było pozbycie się tych blokad, wstydu, nieśmiałości, stresu przy kobietach. Jeśli mi się udało, Tobie też się uda.

Dlaczego zdradzę Ci sekrety na Potężną Pewność Siebie…

Dlaczego postanowiłem zdradzić te ćwiczenia?

… bo kiedyś też byłem w tak kiepskiej sytuacji, w której teraz Ty jesteś,

… bo to nie są jakieś sekretne teksty, które zaraz spowszednieją i przestaną działać, ale styl bycia, który od wieków działał i zawsze będzie działać,

… bo na świecie jest wystarczająco dużo kobiet dla nas wszystkich 

W tym miejscu mam dla Ciebie Świetną wiadomość!

Stworzyłem dla Ciebie Unikalny,

3 Miesięczny Program Szkoleniowy, który
Poprowadzi Cię Za Rękę, Krok Po Kroku  Do
Absolutnej Pewność Siebie

Na Najgłębszym Możliwym Poziomie

Nazwałem go

Akademia Pewności Siebie

(Potężna Pewność Siebie 3.0)

 

i jest to najbardziej zaawansowany z programów szkoleniowych pewności siebie jaki kiedykolwiek stworzyłem.

Zacznijmy od tego, że jest to absolutna nowość. Jest to 46 Lekcji Video (+ webinar dla klientów), które przeprogramują Twój umysł tak, abyś pozbył się wszelkich blokad podczas podejścia, zagadania i utrzymywania relacji z kobietami.

Dokładnie zaprojektowałem każdą minutę każdego wideo oraz dołączyłem specjalne, nowe lekcje w PDF tak aby przyspieszyć proces Twojej przemiany.

Całość umieściłem w prostym w obsłudze Panelu Użytkownika, dzięki któremu możesz z dowolnego miejsca podłączonego do Internetu, oglądać i wdrażać materiały 24/7

Gdy już odbierzesz ode mnie klucze czyli Twój login i hasło, będziesz korzystał z takiego panelu:

Każdy powyższych „prostokątów” to konkretny temat. Lekcji jak wspomniałem jest ponad 46 i cały czas dodaję nowe. Wideo zazwyczaj trwają między 20 do 40 minut co oznacza, że całe szkolenie to ponad 20 godzin materiałów.

A to jeszcze nie wszystko, bo w dużej części lekcji załączam specjalne ćwiczenia PDF lub nagrania mp3 dzięki czemu rozpracujesz od środka każdy problem związany z pewnością siebie.

W każdej lekcja zazwyczaj dotykam konkretnego problemu, rozbijam go na czynniki pierwsze i omawiam rozwiązanie. Dostajesz więc na tacy krok po kroku co i jak robić, a czego unikać. Do tego otrzymujesz dodatkowe materiały z ćwiczeniami do pobrania na swój komputer. Otrzymasz też m.in. 6 nowych nagrań hipnotycznych i wizualizacyjnych.

Będziesz korzystał z tak wyglądających stron z lekcjami:

.0.0 

Otrzymałem również mnóstwo pytań czym Poteżna Pewność Siebie 3.0 różni się od PPS 2 czyli wydanej w 2012 r. ostatniej mojej publikacji na temat pewności siebie w relacjach kobietami.

Od ostatniego wydania PPS2 (Potężna Pewność Siebie 2) minęło już kilka lat. W technikach na budowę pewności siebie zaszły kolejne zmiany i technologia, którą wykorzystywałem w 2012, a ta w dzisiejszej PPS 3.0 to olbrzymi skok do przodu, co oczywiście przekłada się na ZNACZNIE szybsze efekty, których doświadczysz. Mówiąc krótko nowy kurs PPS3 to PPS na sterydach podniesiony 10 poziomów wyżej. To nie tylko hipnoza, nlp, huna i inne techniki terapeutyczne z lat 2000-2012. To najnowsze techniki zmiany przekonań, zmiany nastawienia i myślenia o kobietach. To także techniki wzięte z nowoczesnej psychologii, które przeszły naukową weryfikację (np. technika dwójmyślenia). Wcześniej psychologia stała w miejscu, kilka lat temu mam wrażenie, że ruszyła z miejsca i ma kilka nowych technik do wykorzystania. Problem taki, że w Polsce jeszcze mało kiedy się  mówi o co bardziej mocnych technikach. Powstało wiele nowego w  tej dziedzinie od 2012 roku 🙂. PPS2 to poradnik dla nowicjusza, który zaczyna przygodę z pewnością siebie. PPS3 to poradnik już dla średnio zaawansowaneg i zaawansowanego.

Gdybym miał porównać mój kurs do zdrowia człowieka, to PPS2 jest poradnikiem bardziej „leczącym” ciało z choroby, a PPS3 jest bardziej poradnikiem dla sportowca fitness czy kulturysty, który chce rozwinąć swoją muskulaturę (bo już jest w miarę zdrowy). PPS2 jest jak szkoła podstawowa lub liceum pewności siebie, od której zawse warto zacząć, a PPS 3.0 (Akademia Pewności Siebie) to jak wyższe studia z pewności siebie. PPS2 koncentrował się na aspektach terapeutycznych, usuwaniu podstawowych blokad emocji i problemów z głowy np. panicznego lęku przez podejściem do dziewczyny, traum i smutku. A PPS3 w większości skupia się na zbudowaniu silnej, męskiej postawy alfa, abyś rozmawiał z dziewczynami w stanie pełnym energii, seksualnej potęgi, nie reagował na ich zbywające zachowanie. PPS 3.0 sprwi, że przestaniesz przejmować się odrzuceniem, będziesz pozytywnie nastawiony i zaczniesz emanować seksualną aurą. PPS3 to jest pewność siebie poziom mistrzowski.

Po to, abyś emanował siłą, pewnością siebie, męskością i przyciągał kobiety jak magnes.


Jak widzisz projekt wygląda bardzo Ciekawie, przejdźmy więc do kluczowego pytania:

 

Jak więc będzie przebiegała Twoja metamorfoza?

Materiały zaprojektowałem na 3 miesiące. Jest to moim zdaniem optymalny czas na zapoznanie się z nimi i ich wdrożenie (oczywiście możesz uczyć się szybciej, jednak polecam Ci na spokojnie wdrażać każdy materiał krok po kroku, w swoim tempie)

Brzmi rozsądnie?

Oto jak będzie wyglądała Twoja droga metamorfozy: 

MODUŁ 1: PUNKT STARTU
Na początek musimy ustalić w którym miejscu już się znajdujesz – dzięki temu Twoja droga do prawdziwej pewności siebie będzie znacznie krótsza a Ty poznasz indywidualny plan swojego rozwoju najlepszy do Twojej sytuacji.

MODUŁ 2: SYSTEM LIKWIDACJI PROBLEMÓW
Potrzebujesz przeprogramować swoje podejście do siebie samego, kobiet i życia. Skoro to co robiłeś do tej pory nie działa to czas to zmienić. Dowiesz się co ja robię i co sprawdza się u moich kursantów..

MODUŁ 3: BEZBOLESNA METAMORFOZA
Potrzebujesz konkretnych praktycznych metod które pozwolą Ci bez zbędnego marnowania czasu i stresu przejść z faceta, którego jesteś do mężczyzny który przyciąga kobiety samym obecnością i zachowaniem

MODUŁ 4: “TUNING” PEWNOŚCI SIEBIE
To ostatnia faza, “czarny szlak”, zarezerwowany dla najbardziej zdeterminowanych. W pewnym momencie zobaczysz, że Twój progres jest juz ustabilizowany, będziesz chciał szybciej się rozwijać. To dzięki temu modułowi drzwi do kobiet na poziomie atrakcyjności 9 i 10/10 będą szeroko otwarte.

Spójrz na kilka wybranych lekcji, które otrzymasz z pośród ponad 40 w panelu:

Lekcja 23 – Otrzymasz dostęp do PRZEPOTĘŻNEJ metody „Pozycje Mocy”

Pozycje mocy i mowa ciała wpływająca na pewność siebie Ten ciekawy zestaw ćwiczeń naładuje Cię pewnością siebie i poczujesz się świetnie. Fragemnty mogłeś zobaczyć w programie „Mistrzowie Podrywu” na TVN. Regularne ładowanie się tym ćwiczeniem (wystarczy po 2-3 minuty dziennie) wzmocni Twoją neurologię i pewność siebie. Dodałem jeszcze do tego specjalne ćwiczenia wizualizacyjne bliskie hipnozie.

Lekcja 4 – Jak stać się ATRAKCYJNY w oczach kobiet

Ta lekcja da Ci wiedzę jakiej nie miałeś, wiedzę jak sie zachowywać w różnych sytuacjach z kobietami, wiedzą na których cechach musisz sie skupić, aby staś sie atrakcyjny i w końcu zdobyć kobietę. To najważniejsza lekcja dla tych moich czytelników, którzy ciągle chodzą na randki i nic z tego nie wynika. Nie ma dalszego ciągu albo są non stop olewani przez kobiety.

Lekcja 9 – Usuwamy Lęk Przed Porażką

Lęk przed porażka to chyba największa przeszkoda przed zagadaniem, poznaniem i poderwaniem kobiety. Lęk przed odrzuceniem powoduje, że nie podejmujesz działania, stoisz w miejscu. W tym rozdziale rozpracujemy to i usuniemy.

Czego dokładnie nauczysz się w PPS3?

 1.  Poznasz cechy samca BETA i jak się na zawsze ich pozbyć, aby stać atrakcyjny i pewnym siebie.
 2. 20 Cech atrakcyjnego faceta (alfa) i sposoby myślenia alfa (+ nagranie hipnotyczne na instalację tych cech w Tobie)
 3.  Odkryjemy Twoje przekonania na temat kobiet, seksu i atrakcyjności, sprawdzimy które trzeba zmienić, aby Twoje sposoby myślenia dawały Ci pewność siebie i sukcesy z kobietami.
 4. Jak Zmienić Nastawienie, aby przestać się stresować, przy dziewczynach.
 5.  9 metod zmiany przekonań na temat swojej atrakcyjności i kobiet, podrywu, abyś już na zawsze czuł się epicko pewny siebie
 6. Usuniesz Lęk przed Porażką i Odrzuceniem ze strony Kobiety.
 7. Pozbędziesz się przejmowania opinią innych ludzi + Nowe metody niszczenia blokad socjalnych.
 8. Nowe Misje Socjalne Adepta – Uwolnisz się od Lęku Społecznego.
 9.  Sposoby na bycie wyluzowanym zamiast sztywnym perfekcjonistą, który odkłada wszystko na potem
 10.  Metody na osiągnięcie wysokiej energii i tzw. STANU absolutnej mocy i pewności siebie.
 11.  Wyeliminujesz PORÓWNYWANIE SIĘ z innymi ludzmi.
 12.  Nauczysz się Pozycji MOCY ładujących pewność siebie i potężną siłę do działania (moja nowa autorska wersja Pozycji Mocy w połączeniu z hipnozą podwajają moc tego ćwiczenia).
 13.  Jak zbudować pewność siebie w stosunku do innych facetów i nie bać się panicznie konfrontacji.
 14.  Uwodzicielskie NAWYKI, które budują (lub niszczą jeśli ich nie masz) pewność siebie.
 15.  Jak wykorzystać otoczenie, aby wpływało pozytywnie na Ciebie i budowało silne poczucie Twojej wartości.
 16. Jak stać się totalnie wyluzowanym przy dziewczynie – Nieprzejmowanie się jej reakcją
 17.  Skupianie uwagi na zewnątrz, tu i teraz, tak aby przestać myśleć o zbędnych rzeczach, które tylko psują uwodzenie.
 18. Jak emanować seksapilem i czuć się swobodnie z dotykaniem kobiety – Ekspresja Seksualna
 19.  Jak w pewny siebie sposób ustanawiać TWOJE OSOBISTE GRANICE z KOBIETAMI (szacunek kobiety gwarantowany)
 20.  Pewny siebie Kontakt Wzrokowy – jak go mieć zawsze
 21.  Techniki na Uwalnianie napięcia w czasie rozmowy z kobietą na randce
 22.  Jak Fizycznie ustawić swoje ciało, aby czuć się zawsze pewnym siebie i zrelaksowanym.
 23. Wyeliminujesz Wstyd i kompleksy przy dziewczynie. Już nigdy kobiety Cię niczym nie zawstydzą.
 24.  Jak ustawić swój umysł, aby przyciągać do siebie wymarzoną kobietę.
 25.  BONUS: ćwiczenie na rozszerzenie wrażliwości wzroku i widzenia Peryferyjnego abyś w podrywie widział więcej sygnałów zainteresowania
 26.  Jak stworzyć Atrakcyjną tożsamość i interesujący styl życia
 27.  Za pomocą techniki ,,Emocjonalnej Afirmacji” zainstalujesz głęboko w sobie rdzenną pewność siebie, to ćwiczenie potrafi wprawić twoje ciało w drżenie. Odczujesz jej jak żadne inne..
 28.  Jak zbudować wysoką samoocenę na bazie swoich doświadczeń z przeszłości, jak wykreować i przenieść pewność siebie z przeszłości do teraz.
 29.  Ćwiczenie na podniesienie o 300% Twojej ,,Atrakcyjności Seksualnej”, będziesz emanował pewnością siebie i atrakcyjnością jak James Bond (+ 2 nagrania hipnotyczne)

BONUSY SPECJALNE

Jest już tradycją, że do produktu głównego, dostępne ograniczone czasowo bonusy specjalne dla najbardziej zmotywowanych i chętnych przejść przemianę facetów.

Oto co otrzymasz w tej edycji:

BONUS #1: Wstęp Na Specjalny Webinar VIP (Tylko dla Uczestników) o wartości 300 zł

Otrzymasz dostęp do nagrania webinaru prowadzonego przeze mnie. Odpowiadałem na nim na pytania Uczestników Akursu PPS3, takich jak Ty. Standardowa cena 30 minut konsultacji ze mną to 500 zł i udzielam ich tylko w szczególnych przypadkach. Na tym spotkaniu uczestnicy zadawali mi pytania, a ja odpowiadał na nie w trakcie spotkania.

Wartość wstępu na ten LIVE webinar wyceniam na 300 zł.

Dla kogo to NIE JEST?

Chcę abyś miał świadomość, że to szkolenie nie jest dla wszystkich. Zależy mi na jego jak najwyższej skuteczności tak jak reszty moich produktów więc muszą się w nim znaleźć konkretne i gotowe na zmianę osoby.

Jeśli spełniasz którykolwiek z poniższych elementów NIE AKTYWUJ DOSTĘPU do PPS3!

PPS3 nie jest dla Ciebie jeśli:

1. Nie jesteś otwarty na nową wiedzę i zmianę

2. Wszystko z góry negujesz i uważasz, że wiesz wszystko lepiej

3. Oczekujesz cudownego tekstu zamiast pełnej metamorfozy

4. Jeśli chcesz moją wiedzę wykorzystać w złych celach w celu krzywdzenia ludzi

Dla kogo to JEST?

 

PPS3 jest dla Ciebie jeśli:

1. Wkurza Cię ciągły stres przy podejściach i chcesz go pokonać

2. Nerwy skutecznie odcinają Ci mózg podczas spotkania tak, że nie wiesz co powiedzieć


3. Masz już dość ciągłego wpatrywania się jak inni znajdują dziewczyny/kobiety/partnerki i są szcześliwi


4. Na myśl o zagadaniu do nieznajomej dziewczyny, która Ci się podoba, zaczynasz mieć pustkę w głowie, nie wiesz co powiedzieć, ręce Ci się trzęsą, czerwienisz się i nie możesz wykrztusić z siebie słowa.


5. Przy dziewczynie ze zdenerwowania gadasz głupoty


6. Boisz się odrzucenia i tego, co ona sobie pomyśli o Tobie, 
 


4. Boisz się pokazać kobiecie, że jesteś nią zainteresowany,


5. Krępujesz się przejść w rozmowie z dziewczyną na seksualne tematy,


6. Wstydzisz się siebie, czujesz nieatrakcyjny dla kobiet, masz kompleksy


7.  Czujesz, że czasem jesteś pewny siebie i możesz wszystko, a innym razem kompletnie nie masz
energii? I nie wiesz sam dlaczego


8. Czujesz, że kobieta na randce nie jest seksualnie TOBĄ zainteresowana


9. Spotykałeś się z dziewczyną mało atrakcyjną, tylko dlatego, że zbyt TRUDNO było poderwać inną, dużo bardziej atrakcyjną


10. Boisz się podejść do dziewczyny, bo krępujesz się innymi ludźmi stojącymi obok.


11. Czujesz, że Twoja pewność siebie przy pięknych kobietach jest niemal zerowa


12.Jeśli nie wiesz co powiedzieć gdy juz zagadasz, Twój umysł zawiesza się a nawet jak doprowadzisz do randki to kończy się to niekomfortową ciszą.

Najlepsze w PPS3 jest to, że kurs jest w formie AUDIO i VIDEOTy tylko słuchasz nagrań, oglądasz filmiki, relaksujesz się, robisz ćwiczenia, Twoje blokady znikają, a pewność siebie rośnie.

Pomyśl o tym jak o indywidualnym osobistym treningu, który odmieni Twoje życie.

Będę z Tobą kompletnie szczery, tak jak w całym życiu tak i tutaj, będziesz musiał się trochę wysilić. Przesłuchać i obejrzeć nagrania, zrobić kilka ćwiczeń pisemnych. Ale będzie to warte Pewności Siebie, którą uzyskasz.

 

I KONIEC z głupim powtarzaniem sobie “jesteś zajebisty”, gdy z drżącymi nogami podchodzisz do byle jakiej panny.

Dlaczego to robię?

Mam świadomość, że mogłeś pomyśleć „… Adept no to dobra fajnie to wszystko wygląda, pewnie to robisz żeby na mnie zarobić”

Szczerze? nie zależy mi na tym, z bardzo prostej przyczyny

Przez ostatnie 15 lat z moich szkoleń skorzystało ponad 12.000 facetów Takich jak Ty.

Przez te lata zbudowałem już taki majątek, który zamieniłem w nieruchomości pod wynajem, że z samych wpływów co miesiąc mógłbym spędzać cały miesiać zagranicą i bawićsię na zmianę z egzotycznymi Tajkami czy czarnoskórymi Kenijkami (teraz już wiesz czemu tak często wyjeżdżam 😉

Robię to, bo to moja pasja  i na tym znam się najlepiej. Co najważniejsze sam byłem kiedyś w takim miejscu jak Ty więc czemu miałbym Tobie nie pomóc?

Jak więc widzisz Twoje pieniądze praktycznie nic u mnie nie zmieniły (może z wyjątkiem tego, że opłacę  montażystę wideo, webmastera od stron, sprzęt do nagrań itd) tak aby to co robię miało naprawdę najwyższy poziom jakości.

Ile to jest warte?

No dobra, chcę dostępu do PPS 3.0, ile to kosztuje?

Logicznie powinienem powiedzieć Ci teraz: skoro w PPS3 zawarłem całą swoją wiedzę i doświadczenie, cena to 200.00 zł czyli tyle ile sam wydałem i 15 lat czasu zbierania doświadczeń. Proszę tu jest rachunek.

Domyślam się, że nie jesteś gotów na taką kwotę więc zadam Ci proste pytanie:

Ile zapłaciłbyś za szczęście?

Doprecyzuję… ile byłbyś w stanie zapłacić gdybyś miał:

1. Podchodzić na pełnej pewności siebie, bez stresu do dowolnej kobiety, któ®a Ci się podoba?

2. Prowadzić rozmowę płynnie i przyjemnie (a nie na siłę ją przeciągać pytaniami)

3. Budować zainteresowanie wśród kobiet, które Ci się podobają

4. Tworzyć nowe rozdziały w swoim życiu pełne przygód z 

a) Partnerką na stałe w szczęśliwym związku lub

b) Szybkich krótkich ale intensywnych przyjemnościach na plaży z kobietami, które tego i Ciebie chcą?

 

Tak, szczerze, ile byś za to wszystko dał aby być po prostu szczęśliwym i spełnionym?

Podpowiem Ci.. to uczucie jest bezcenne dlatego też cena PPS3 wzrosła właśnie do 1 miliona.

Ok.. żartowałem 🙂

Domyślam się, że nie masz miliona, nie masz również 200 tys. dlatego zróbmy inaczej

Pamiętaj, że otrzymujesz dostęp do PPS3 (osobiście wyceniam ją na 3000 zł za całość bo wierzę, że jest w stanie zmienić Twoje życie jednak tyle nie zapłacisz). Dostajesz również dostęp do 3 bonusów o wartości 1400 zł

Całość jest więc warta realnie 4400 zł

Domyslam się, że to spora kwota jak na Twoje możliwości, ale z pewnością zgodzisz się ze mną, że PPS3 jest tego wart. Dlatego dostosowałem cennik do Twoich możliwości finansowych.

Jeśli uznasz, że to jest projekt dla Ciebie (a jestem tego pewny) super. Jeśli nie, zwyczajnie się wycofasz.

W tym miejscu mam dla Ciebie ważną wiadomość.

Czy jesteś gotowy na sukces z kobietami?

Lubię i chcę w tym programie tylko i wyłącznie zdecydowanych facetów, którzy podejmują szybkie i konkretne decyzje bez zbędnego przeciągania na wieczne „ok ale później”.

Dlatego postanowiłem, że ceny, które Tobie udostepniłem są ważne tylko i wyłącznie do zakończenia zapisów. Wtedy też zakończę naboru uczestników PPS3.

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję.

Kliknij teraz i zmień swoje życie! (oby przed czasem promocji kończącym zapisy do tej tury w tej cenie)

4400 199

 

Jeszcze się zastanawiasz? spójrz więc na ten krótki film i odpowiedz na jedno proste pytanie. Jak bardzo chciałbyś  posiadać takie umiejętności i poznawać kobiety, które Ci się podobają?

Skąd Mam Pewność, Że To Zadziała u Ciebie
i Dowiesz się Jak Być Pewnym Siebie?

Oto opinie mężczyzn, którzy już nabrali pewności siebie z kobietami po użyciu moich dawnych kursów PPS2 i SPS (pamiętaj, że to nie są aktorzy przyzwyczajeni do kamery)

Zobacz jak Janusz pozbył się blokad przed podejściem i zyskał pewność siebie

Rafał mówi jak przestał bać się podejść do dziewczyny i znikł mu stres przed wystąpieniami publicznymi

Michał przestał czuć smutek po rozstaniu i zaczął zagadywać bez problemu do kobiet

Opinia Pawła, który 8 lat słuchał różnych nagrań hipnotycznych, a dopiero „Seksualny Magnes na Kobiety” (nagranie audio) usunął mu lęki przed podejściem do kobiety?

„Poszedłem potem do klubu i wszystkie dziewczyny na mnie patrzyły, wszystkie akcje w chodziły jak w masło… Nigdy nie miałem takiego super STANU, czysty luz, zabawa i męska energia samca ALFA „

Paweł przestał mieć problemy z erekcją i zdobył pewność siebie po kursie Pewności Siebie

Opinia Thora, który przestał czuć lęk przed podejściem do dziewczyny

"przestałem czuć jakikolwiek lęk przed podejściem do dziewczyny..."

 

Opinia Jarka

"stałem się bardziej wyluzowany,przestałem bać się kobiet... po odsłuchaniu nagrań dziewczyny do mnie się uśmiechają..."

 

Ciekawy efekt hipnoz u Bartka

"wcześniej się tego bałem, ale po kilku seansach..."

 


Wrażenia Marcina już po kilku dniach stosowania PPS

 

"budzą się we mnie pozytywne pokłady radości, energia mnie rozpierała..."

 

Wrażenia Rafała, jego pewność siebie wzrosła o 200%

"teraz zagaduję do nieznajomych kobiet i nawet nie wiem, kiedy to się dzieje, jestem pełen męskiej energii..."

 

Wrażenia Adama - po odsłuchaniu nagrań, kobiety zaczęły mówić mu, że on ma to "COŚ"

"przestałem się stresować podczas rozmowy z kobietami..."

 

Wrażenia Mateusza - po PPS2 przestał się przejmować, stresować i otworzył się na ludzi.

"nie wierzyłem, że to się uda... PPS2 jest wart każdych pieniędzy "

  

Mój system Cię oszuka tzn. wykorzysta luki w Twoim racjonalnym myśleniu, aby obejść blokady i nieśmiałość do kobiet, która pojawia się jakby „znikąd”. Te metody „oszukują” umysł i sprawiają, że Twój umysł zaczyna wierzyć w Twoją pewność siebie. I przez to Ty, zupełnie nieświadomie, zaczynasz zachowywać się jak mężczyzna pewny siebie.

Te metody sprawiły, że mój umysł dokonał zmiany i z faceta totalnie nieśmiałego stałem się jednym z największych uwodzicieli w Polsce.

To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że bedziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami a następnie wdrożysz metody, które pomogły TYSIĄCOM facetów takich jak Ty.  Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby skorzystać z propozycji

4400 199

Czemu Ty również miałbyś zaufać właśnie mi? 

Najlepiej wyrażą to konkretne liczby:

 • Mowią o mnie, że jestem jednym z najbardziej znanych uwodzicieli w Polsce z ponad 15 letnim stażem, zajmuję się pewnością siebie, uwodzeniem i hipnozą od 2005 r. Sam zmieniłem siebie i wiem jak pomóc Tobie.
 • Kobiety mówią mi, że znam je lepiej niż one siebie same i wiem co na nie działa. Tą wiedzą podzielę się z Tobą.
 • Od kilku lat udzielam konsultacji mężczyznom z problemami pewności siebie i uwodzenia, konsultowałem i pomagałem setkom przeróżnych mężczyzn, takich jak Ty.
 • Od 2009 roku prowadzę swojego bloga www.Uwodzenie.org i www.Psychoregeneracja.pl
 • Udzielałem porad do takich czasopism jak Gentelman, Gazeta Wyborcza i inne.
 • Udzielałem wielokrotnie wywiadów w telewizji z zakresu uwodzenia i jak być pewnym siebie, na moim blogu znajdziesz wywiady z Wirtualnej Polski w Strefie Wolnych Myśli i z Rozmów w Toku na TVN, Miasto Kobiet na TVN Style, a w 2017 r. prowadzilem program w TVN STYLE „Mistrzowie Podrywu” w którym pomogłem grupie chłopaków zdobyć pewność siebie i wysoką samoocenę.
 • W 2009 roku reżyser K. Szołajski nakręcił ze mną film dokumentalny o szkoleniu z uwodzenia dla grupy mężczyzn. Zdobyć pewność siebie było jednym z celów kursantów
 • Jako JEDYNY W POLSCE przeszedłem praktyczne treningi pod okiem 9 największych uwodzicieli i trenerów uwodzenia na świecie (kilku z nich widzisz poniżej). Każdy z tych legendarnych mistrzów uwodzenia osobiście udzielał mi wyjątkowych wskazówek i pokazywał NA ŻYWO swoje najlepsze techniki podrywu lub zmiany osobistej. Ich doświadczenia i wiedzę mogę przekazać Tobie.

  Oto niektórzy moi mentorzy, z których wiedzy i Ty możesz skorzystać bez jeżdżenia za nimi po całym świecie:

 • Uczyłem się jak być pewnym siebie od najlepszych na świecie ludzi dokonujących zmiany osobistej: Richarda Bandlera (NLP,hipnoza, pewność siebie), Rossa Jeffriesa (NLP, hipnoza, uwodzenie), Steve`a Piccusa (NLP, hipnoza, techniki szamańskie, pewność siebie). Dlatego wiem jak pomóc też Tobie.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie, aby rozwinąć odpowiedź:

Jaka jest różnica między PPS3, a poprzednimi PPS2?

Od ostatniego PPS2 (Potężnej Pewności Siebie 2) minęło już sporo lat. W technikach na budowę pewności siebie zaszły tak duże zmiany, że technologia, którą wykorzystywałem w 2012 a ta w dzisiejszej PPS3 to LATA ŚWIETLNE co oczywiście przekłada się na ZNACZNIE szybsze efekty których doświadczysz. Mówiąc krótko to PPS3 na sterydach podniesiony 100 poziomów wyżej.

To wg. mnie NAJLEPSZE szkolenie jakie kiedykolwiek stworzyłem. No i jest całkowicie nowe.

Czy to naprawdę działa?

Tak. Moja metoda na pewność siebie oparta jest na sprawdzonych technikach zmiany osobistej: głębokiej psychologii, hipnozie, nlp, CT, hunie i kilku innych.
Dzięki temu, że sięga głęboko w podświadomość, to może usunąć negatywne wzorce i schematy z przeszłości. Usuwa blokady i obciążenia psychiczne z dzieciństwa, które powodują nieśmiałość w kontaktach z kobietami.

Kurs poparty jest moją wieloletnią praktyką z przeróżnymi ciężkimi problemami nieśmiałości wobec kobiet.

.

Czy zadziała na mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny. Choć dla każdego nieco inaczej. Każdy z nas jest inny, dlatego w kursie PPS2 zawarłem WIELE różnych metod i ćwiczeń na pewność siebie, aby dotrzeć do przyczyny blokady czy lęku przed kobietami. U każdego z nas przyczyna może być inna dlatego trzeba użyć różnych narzędzi. Każdy jest nieco inny dlatego do każdego dobieram inną metodę działania. Usunięcie przyczyny blokady od razu skutkuje wzrostem pewnośc siebie.

Co jeśli ominę jakiś dzień kursu?

Nie ma problemu zrób po prostu daną lekcję następnego dnia, gdy będziesz miał czas.

Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata „biznesu”, czy „showbiznesu”. Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

W samym panelu kursanta, ewentualne komentarze pojawiają się tylko pod Twoim imieniem lub pseudonimem.

Jak szybko otrzymam dostęp?

Dostęp jest wydawany przez automat praktycznie natychmiastowo (poniżej minuty). Niestety w 1 przypadków na 100 wiadomość email trafia do spamu (szczególnie na skrzynki WP.PL oraz O2.PL) dlatego w takim przypadku napisz na moj email, a prześle Ci dostęp z mojej skrzynki prywatnej.

Ważne! Ponieważ nie chcę, abyś przeskakiwał między lekcjami, są one udostepniane sekwencyjnie. Oznacza to, że średnio jedna lekcja dziennie.

 

Dzięki temu ilość wiedzy nie spowoduje spadku Twojej motywacji (nie zostaniesz zasypany ilością materiałów) i dzięki temu kurs będzie skuteczniejszy.

Odblokowanie z góry wszystkiego jest możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach po kontakcie emailowym.

 

Jestem wieloletnim klientem, czym różnią się te rozwiązania od tych które już mam?

Ilość aktualizacji, pojawiające się nowe ćwiczenia, rozwiązania i dezaktualizacja dotychczas działających metod powoduje, że praktycznie każda lekcja z PPS 3.0 będzie stanowiła aktualizację i wyznaczenie nowych trendów dla Twojego mindsetu.

Dodatkowo każdy materiał, szkolenie, narzędzie nawet jeśli dotyczy tematu do którego kupiłeś(aś) kiedyś szkolenie, zostało stworzone „na nowo” czyli z obowiązującymi aktualnie rozwiązaniami. Szansa więc, że kupisz jeszcze raz to samo jest minimalna a nawet zerowa.

Jestem stałym klientem. Dostanę bonusy lub rabat?

Obecne ceny są już po bardzo dużym rabacie.

Kiedy będą udostępniane poszczególne rozwiązania?

Zazwczyczja co jeden, dwa dni włącza się kolejna lekcja.

Jakie są dostępne formy płatności?

Tpay.com który obsluguje większość najpopularniejszych polskich banków) oraz Paypal. Dla płatności powyżej 300 zł pojawia się opcja płątności ratami.

Jak Możesz Otrzymać Natychmiast kurs „Potężna Pewność Siebie 3.0”?

Tak naprawdę możesz zapłacić jak Ci wygodnie. Posiadam w swojej ofercie prawie wszystkie banki online. Jeśli nie masz konta w banku możesz zapłacić na poczcie, czy w biedronce:-)

Możesz też zapłacić kartą kredytową, co jest bardzo szybkie i wygodne.

Najszybciej Działające Płatności na stronie (do kilku sekund):

karta kredytowa (możliwość przelewu z zagranicy), paypal (możliwość przelewu z zagranicy) czy transfery internetowe (różne rodzaje banków), STRIPE.

Tradycyjny przelew bankowy i poczta są wolniejsze (działa tylko w czasie pracy poczty i banków, a przelew może iść 2-3 dni) 

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę „DODAJ DO KOSZYKA” i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej. Nastepnie wypełnij pola formularza, który Ci sięwyświetli, wydrukuj lub przepisz dane konta i przelewu. A potem opłać to w tradycyjny sposób np. na poczcie lub w banku.

 

Podobnie, jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz to na rysunku poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system „Poteżna pewność siebie 3.0 ” w ciągu kilku minut. W przypadku niektórych płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj – dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację 🙂

Właśnie tak zaprojektowałem ten system. Bez lania wody, wysiłku – same konkretne informacje z tematu pewność siebie wprost z komputera do Twoich oczu i uszu. Pewnosc siebie do zyskania od razu.

 Oto cały mój sekret (PPS 3.0)

 

Otrzymujesz moją 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój kurs, to zwróce Ci całą kwotę.

Ps2. Jeśli szukasz sposobów, jak być pewnym siebie, jak zodbyć pewność siebie z kobietami i pozbyć nieśmiałości oraz lęku przed podejściem do dziewczyny, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić, to robić „coś” na własną rękę i oczekiwać, że lęk sam zniknie a w zamian pojawi się pewność siebie. Realne rezultaty płyną ze sprawdzonych metod usuwania lęków i blokad z podświadomości.

To wszystko co potrzebujesz, aby usunąć Twój problem, zawarłem w Potężnej Pewności Siebie – „Potężna Pewność Siebie 3.0 ”Metody, które tam są to nie tylko hipnoza i autohipnoza. Potraktuj PPS 3.0 jako osobisty kurs, który zlikwiduje Twoją nieśmiałość z kobietami.

PS3. I jeszcze jedno – ujawnię Ci „tajną broń” czyli Twoją pewność siebie, która otworzy Twój umysł na bycie prawdziwym, pewnym siebie mężczyzną. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.

PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz zyskać pewność siebie w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!

PS.5 Masz ustawowe prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept() uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni od daty otrzymania towaru lub poradnika.

Jeżeli chcesz się skontaktować ze mną

adept()uwodzenie.org

 

 

I na samo zakończenie osobista wiadomości prosto do Ciebie

Szczerze weź to. Włożyłem w to mnóstwo serca, masę pracy i czasu, to jest po prostu dobre a Ty i tak przecież niczym nie ryzykujesz bo masz gwarancję.

Gdyby mój najlepszy przyjaciel przyszedł do mnie i powiedział „Słuchaj, mam problem, pomóż mi zdobyć pewność siebie – wskazałbym na ten produkt i po wiedział WEŹ BO TO NAJLEPSZE CO MOŻE CIEBIE SPOTKAĆ”

To jest link to otwarcia konta w panelu. Wiesz co masz zrobić

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Potężna Pewność Siebie 3 - PPS3 – Marcin Adept Sabelski

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulamin,