Przedwczesny Wytrysk i Joga – Spróbuj Tego

przedwczesny wytrysk joga

Witaj,

Dla tych, którym już nic nie pomaga i męczy ich przedwczesny wytrysk – znalazłem w książce od jogi ćwiczenie na problem ze zbyt szybkim wytryskiem. Metoda jest dość pracochłonna, bo musisz powtarzać to ćwiczenie rano i wieczorem minimum przez 40 dni. Obrazek pochodzi z książki Yogi Bhajana. Poniżej masz tłumaczenie. Są czasem faceci, którym nie pomagają ćwiczenia tantryczne, zaciskanie mięśni PC itp. Są nawet tacy nieliczni, którym nie pomaga hipnoza lub techniki coachingu seksualnego (omawiam to we wpisie   https://www.uwodzenie.org/jak-usunac-problem-z-potncja-lub-imptncja-i-przedwczesnym-wytryskiem   i na www.uwodzenie.org/sks)

Ostatnią deską ratunku na problem z przedwczesnym wytryskiem jest joga i ćwiczenia energetyczne. Nie sprawdzałem tej metody, ale jeśli masz problem przedwczesnego wytrysku – to bierz się do dzieła i testuj.

przedwczesny wytrysk joga

Tłumaczenie „Przedwczesny wytrysk”

  1. Połóż się na brzuchu. Umieść swoje dłonie na podłodze tuż przy obok swoich ramion. Unieś tułów w górę, przyjmując pozycję kobry, pamiętając o tym, aby wierzchy twoich stóp przylegały do podłoża. Podnoś swoje ciało w górę i dół tak, jakbyś współżył. Blokada zacznie działać automatycznie. Powtarzaj ćwiczenie 1- 3 min.
  2. Usiądź na podłodze i złącz swoje nogi stopami. Umieść swoje dłonie przed sobą i dotknij nimi podłogi. Przenieś ciężar swojego ciała w przód, balansując pomiędzy twoimi rękami a nogami. Twoje pośladki powinny znajdować się na podłodze. Zacznij się odbijać. Bądź napalony i myśl o współżyciu. Kontynuuj 1-3 min.

Komentarze:

Te ćwiczenia pomagają mężczyznom przezwyciężyć problem przedwczesnego wytrysku. Powinny być one praktykowane rano i wieczorem. Jogiczna odmiana ćwiczenia numer 2 polega na umieszczeniu penisa w przestrzeni stworzonej przez dwie wygięte w łuk stopy.”

—————————————————————-

pozdrawiam

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

0 Comment

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"