SMSy do Dziewczyny w 2017 – Co Nowego?

Co się zmieniło w smsowaniu z dziewczyną w 2017 r? Jeśli jesteś jednym z tych kolesi w 2017 r., którzy nigdy nie dostają odpowiedzi na swoje smsy, nie ważne co napiszesz, to lepiej przeanalizuj to, co stało się przed chwilą otrzymania numeru telefonu. Co mówiłeś, jak się prezentowałeś, jaka była twoja mowa ciała, ile czasu trwałą Twoja rozmowa? Te elementy mają wielki wpływ na późniejsze wiadomości. Jeśli twoja „gra” przed wzięciem numeru była świetna, dziewczyna się śmiała i dała Ci masę sygnałów zainteresowania, to ona odpisze bez względu na treść twoich smsów. Jeśli Twoja „gra” była fatalna, to najlepsze smsy nie sprawią, że ona odpisze. Wiadomości sms nie są „magiczną pigułką”, która może przekonać dziewczyny, które nie polubiły cię już w trakcie pierwszego nawiązania kontaktu.

Wielu nowicjuszy szuka tej swojej magicznej formuły smsowej, która sprawi, że kobieta im odpisze i umówi się na randkę. Nie ważne, że są no lajfami, nieważne że nie umieją rozmawiać uwodzicielsko z kobietą, nieważne że ich ubrania były kupowane przez mamę jeszcze 10 lat temu. Ale wierzą w moc magicznego smsa, po którym dziewczyna sama ich podrywa i zaprowadza do łóżka. No cóż, każdy kiedyś musi obudzić się z tego snu. Albo przestać zaglądać na redtuba

Ten wpis może pomóc facetom, którzy są gdzieś „pomiędzy”. Część ich gry jest świetna, a część jest porażką.

Pamiętaj, to że wziąłeś od niej numer, to nie jest jeszcze gwarancja spotkania, seksu, czy związku z nią. Są dziewczyny, które mogą dać ci swój numer telefonu, mimo że się im nie spodobałeś. Tak się zdarza. Zdarza się też, że podobasz się dziewczynie, ale ona nie da Ci swojego numeru telefonu.

Różne sytuacje i typy kobiet vs Smsy 2017:

 1. Kobieta, która bardzo cię lubi, kiedy ją poznajesz, ale coś ciągle przeszkadza, aby się spotkać albo wręcz flejkuje (nie odpisuje, ucina kontakt). Poznajesz dziewczynę, która (wydaje się) bardzo cię lubi, śmieje się z tego co mówisz, dotykasz ją, ona dotyka ciebie, chemia jest. Następnego dnia wysyłasz jej sms, a ona nie dopisuje. Nowicjusz wpada w otchłań rozpaczy. Myśli, że to pewnie jego gra smsowa była do dupy. Jednak nie zawsze tak jest. W wielu przypadkach dziewczyna polubiła cię w momencie poznania, ale potem ochłodła, wrócił jej chłopak z zagranicy, albo jest popieprzona. W czasie rozmowy polubiła cię, ale ma chłopaka. Albo chłopaka i 1-2 kumpli do pieprzenia. Więc Ty już wypadasz z kalendarza, trzech mężczyzn do seksu zabiera dużo czasu. Lubi Cię, ale nie może poświęcić Ci teraz czasu. To nie oznacza, że twoja „gras msowa” jest beznadziejna. Teraz wszyscy żyją w pośpiechu i nie mają tak dużo czasu jak kiedyś. Po prostu swoimi wiadomościami nie możesz sprawić, że wszystko inne w jej życiu zniknie.  A zwłaszcza pozostali mężczyźni. Za miesiąc lub dwa ona się do Ciebie odzywa „Hej, co u Ciebie? Dawno nie rozmawialiśmy ze sobą”. Na 95% to znak, że zrobiło się miejsce w jej kalendarzu. Wtedy dobrze jest być gdzieś w jej pobliżu. Wczoraj napisała do mnie dziewczyna z przed 8 lat. Byłem z nią na 2 spotkaniach, ale ona za bardzo chciała związku. Teraz odzywa się, bo zdradził ją jej facet i chce się odegrać. Pyta się czy chcę ją przelecieć. Ok, swoja drogą – lubimy myśleć o sobie, że jesteśmy tacy niesamowici i jak się podobamy dziewczynie, to ona zrobi wszystko, żeby się z nami spotkać (spotykać). A to często tylko pół prawda. Pewnie lepiej by wyszło, gdybyś tego dnia spróbował się z nią przespać zamiast brać numer. 
 2. Dziewczyny, które są wycofane seksualnie, mają silne kompleksy seksualne. Nie uprawiały seksu od bardzo dawna, spotkania z nimi to będzie syzyfowa praca. Ale ona da Ci numer, a Ty potem się dziwisz dlaczego nie odpisuje. Bywa i tak.
 3. Jesteś ZBYT DOBRY w podrywie. Kiedy twoja „gra” staje się bardzo dobra, to często dziewczyna jest zainteresowana w czasie rozmowy. Nawet jeśli ma chłopaka, czy seksualnie nie jest dostępna. Twoje umiejętności uwo rozpalają ją i ona czuje „chemię”. Ale kiedy już odejdziesz, to ona ostygnie i zacznie sobie robić bałagan w głowie. „Dlaczego ja mu dałam numer? Co tu się stało? Przecież ja tak nie postepuję,  nie rozdaję numerów na prawo i lewo??! Coś jest nie tak! Mam chłopaka!”. I urywa kontakt.
 4. Dziewczyny, które nie są pewne czy im się podobasz czy nie. Taka dziewczyna zawsze Ci odpisze, kiedy jest znudzona, ale nigdy nie może (nie chce) się spotkać. I wasza znajomość donikąd nie prowadzi. Tu trzeba po pewnym czasie postawić sprawę na ostrzu noża.
 5. Ona jest pijana. Zdobywasz numer telefonu od seksownej dziewczyny na ulicy przed klubem, ale ona jest dość pijana. Rano do niej piszesz i dostajesz wiadomość „ale kim jesteś?”, „kto do mnie pisze? znamy się?”. Ona Cie nie pamięta. To nie jest dobrym pomysł brać od takiej panny numeru telefonu. Jak szukasz seksu , to popchaj sprawy do seksu zamiast brać numer. Jak szukasz miłości, to poszukaj jej gdzie indziej.

 

Wielu kolesi pisze „Cześć, jak leci?”. I kiedy dziewczyna odpisze, to oni zapraszają ją na randkę. To się udaje tylko wtedy, gdy ona Cię pamięta i wywarłeś na niej naprawdę niesamowite wrażenie. Na ogół nie powinieneś zapraszać dziewczyny w pierwszej czy drugiej, a nawet często w trzeciej wiadomości. To nie wyścig.

W 2017 trzeba, aby pierwsze wiadomości były bardziej mocne niż kiedyś (konkurujesz z zalewem informacji ze smartfona).  Dobrze jest zaczynać od zabawnych, lekkich wiadomości. Po kilku pierwszych, mogę napisać  np. „Hej Marzena, wyjdziesz za mnie?”, K: „Co? Jak to? piłeś coś?”, a ja odpisuję „wiesz, bardzo chcę znaleźć żonę, więc wysyłam tę wiadomość do 10 lasek i pierwsza, która mi odpowie to nią zostanie”. Minutę później piszę do niej – „Wiesz co?! Dobre wieści. Anka mi odpisała 🙂 Chcesz być świadkiem na naszym ślubie?”. Ona się z tego śmieje, a ty pokazujesz, że nie obawiasz się jej stracić, nie boisz się tego, co ona pomyśli o tobie. Nie jesteś dziwacznym desperatem, ani tak bardzo przywiązany do wyniku.

W 2017 często wysyłam wiadomości obrazkowe. Moją ulubioną jest „brudna” wiadomość. Gdzie „brudem” jest ubłocona ciężarówka, a nie fotka penisa. Jak dojdzie do Polski aplikacja LINE (albo inna podobna), która funkcją przypomina trochę Facebook messenger, to wtedy nastąpi zalew wiadomości obrazkowych. Taki trend jest pewny, bo bardziej rośnie liczba ludzi oglądających obrazki i filmy niż czytających książki.

Jak długo czekać przed napisaniem do dziewczyny w 2017 r.   Teraz moim zdaniem piszesz od razu po otrzymaniu numeru i nie przestajesz tego robić przez resztę dnia i wieczoru. Ograniczasz wtedy bardzo mocno „czasu ochłodzenia”, gdy mijają dni, a wy milczycie i jej emocje do Ciebie topnieją jak śnieg na wiosnę.  Jeśli to nie jest możliwe, to kolejny dzień jest właściwą porą. Nie ma sensu udawać „bycia spoko” i czekać dwa albo trzy dni. Kiedyś mówiło się, żeby czekać  2,3, a nawet tydzień. Ja wtedy uważałem, że max 2 dni czekania na napisanie smsa. W 2017 uważam, że trzeba pisać jeszcze tego samego dnia. Za dużo informacji płynie dookoła, żeby rozwadniać znajomość z dziewczyną. Bierzesz  jej numer  NIE po to, żeby napisać kilka dni później i wyjść na spoko kumpla do rozmowy, tylko po to aby mieć z nią randkę i/lub seks

O jakiej porze dnia pisać sms w 2017. Moim zdaniem powinieneś dowiedzieć się, kiedy dziewczyna nie jest mocno zajęta i nie pracuje. Wybrać ten czas i wtedy napisać. Np. kiedy ona pracuje od 9 do 17, to lepsze mogą być pory lunchu albo po 17 (po pracy). Kiedy kobieta jest pracoholikiem lub pracownikiem korporacji, nie może korzystać ze swojego telefonu w ciągu dnia, to pisz do niej na Facebooka. Jeśli piszesz sms o 14, a ona wychodzi po 18 to może mieć 10 nieprzeczytanych smsów w skrzynce z wiadomościami  i do Twojego smsa nie dotrze.

Kolejna rada – zawsze zastanawiaj się jaką ona jest kobietą, na jakim poziomie jest jej zainteresowanie i jak daleko możesz się posunąć.

Spamuj stare stare numery telefonów, moje doświadczenie uczy, że po wielu miesiącach a nawet latach wracają do życia (seksualnego) dziewczyny z którymi coś Ci kiedyś nie wyszło. I o dziwo – teraz często wychodzi 🙂  Wiem, że oczekujecie ode mnie gotowych szablonów do użycia. A najlepiej  całych sekwencji smsów, ale to nie zawsze tak działa. Nie mogę dać wszystkiego za darmo. Tu masz kilka, a więcej jest w Sekrety Uwodzenia Słowami  cz. 1Sekrety Uwodzenia Słowami cz. 2. Teraz pracuję nad trzecią częścią. Za miesiąc lub kilka będzie gotowa 🙂

Jeśli zrozumiesz, jak myśli kobieta, to w końcu osiągniesz sukces. I wtedy będziesz wiedział, że lepiej jest napisać „Myślałaś o mnie cały dzień przez każdą minutę i sekundę???” niż „Myślałaś o mnie?”.  Możesz pisać to do dziewczyny, którą znasz od pięciu minut. Ona wie, że to żart. Jak ona odpowie – „Pewnie, cały dzień myślałam!” to płyniesz z nią dalej na skrzydłach miłości. Moja następna wiadomość to „To super, Kocham cię, spotkajmy się!”.

Adept

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

11 komentarzy
 1. Avatar
  Aspanu

  2017 a Adept nadal nie wychodzi z formy! Święte słowa, trzeba wyczuć jakimi technikami należy pisać, żeby nie wyjść na nudziarza i zmusić ją do zaangażowania, potem już sam wiesz o co chodzi i przychodzi to naturalnie.

  Oby więcej takich tekstów!

  Pozdrawiam

  2 października 2017 at 10:53 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Bart

  XXX twierdzi ze smsy zabijają atrakcyjność. To kto ma w koncu racje ?

  2 października 2017 at 19:18 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Rację ma życie. Czyli ci którzy mają doświadczenie i regularnie podrywają 🙂 Mamy rok 2017. Kiepskie smsy faktycznie zabijają atrakcyjność. Tak samo nudne. Oraz te, które rozwadniają rozmowę. Generalnie o smsach jest osobny wpis. I warto się trzymać reguł w nim poruszonych. Bo nie stosowanie się do nich i np. wysyłanie jednego po drugim, albo smsowanie tygodniami, czy miesiącami do niczego nie prowadzi.

   2 października 2017 at 19:53 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Pytanie

  Nie lepiej wziąć kontaktu na facebook-u? Pytanie o numer wydaje się staroświeckie a w dodatku przez masengera widać że wiadomość została przeczytana.

  3 października 2017 at 11:00 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   A dlaczego nie wziac i tego i tego? Kazde rozwiazanie ma swoje wady i zalety. Na Facebooku zanim ona Cie nie doda do znajomych to jestes w zakladce INNE mozna zostac przeoczonym.

   3 października 2017 at 11:30 - Odpowiedź
   • Avatar
    Pytanie

    Zazwyczaj jestem dodawany praktycznie od razu (czasami następnego ranka). Też nie można przesadzać. „Podaj imię, nazwisko, adres zamieszkania imiona rodziców i numer telefonu”. Na początku lepiej wziąć jeden kontakt żeby dziewczyny nie przestraszyć (często mówi się o stalkerach). Resztę można wymienić później (kiedyś jak poznałem fajną dziewczynę wziąłem numer a kiedy zadzwoniłem sama zaproponowała żebym wysłał jej zaproszenie na fejsie.

    3 października 2017 at 14:08
  • Avatar
   aestetiks_badybilder

   Smsy to klasyka, mesengery snapczaty i chuj wie co jeszcze to nie jest dobry kierunek jak dla mnie. Smsy zawsze będą dobre, do wszystkiego. MMsy tez 😉

   3 października 2017 at 18:26 - Odpowiedź
   • Adept
    Adept

    Obawiam się, że za kilka lat znikną albo się zmarginalizują. Tak jak rozmowy przez telefon stacjonarny i komórke. Ludzie będą korzystać z usług wszelakich messengerów

    3 października 2017 at 18:46
 4. Avatar
  Kamil

  Dajcie spokój z tymi fb, snapami itd. Bierze się numery. Chyba,że chcesz być jak każdy biorąc fb 😉

  3 października 2017 at 23:21 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Patryk

  Adept, jeśli już miałem pierwsze spotkanie z Tindera (było w porządku, ale nic się nie „wydarzyło”), to jak szybko powinno się napisać do dziewczyny? Poczekać z jeden dzień albo dwa, czy od razu tego samego dnia napisać? A może poczekać aż ona pierwsza się odezwie? Jak uważasz? 🙂

  23 listopada 2017 at 22:43 - Odpowiedź
 6. Avatar
  jakub

  Interesujący jest zdanie o spamowaniu starych numerów telefonów…jak często udaję Ci się „odzyskać” taką znajomość?

  29 stycznia 2018 at 10:10 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
TOP 4 Style Uwodzenia Kobiet + Przykłady Tekstów

Są różne style podrywu, tak jak style KUNG FU, każdy na inny typ kobiet, ale czy umiesz je od siebie...

Zamknij