"Jak Wyglądać i Ubierać się, aby Kobieta Miała Ochotę Na Seks z Tobą, Zanim się do Niej Odezwiesz"


Pokaże Ci Jak się Ubierać Seksualnie, aby sam Twój Wygląd Przyciagał Spojrzenia Kobiet i Budził Ich Seksualne Fantazje, Gdy Ty Nawet Jeszcze Nie Zagadałeś.

Wygląd jest ważny w uwodzeniu i pewnie zdajesz sobie z tego sprawę. Może Ci pomagać i sprawić, że będziesz odbierany przez kobiety jako atrakcyjny facet, a może Cię też beznadziejnie pogrążyć w ich oczach. Na pierwszy rzut oka kobieta odrzuca faceta z wyglądu, ignoruje go albo zaczyna o nim fantazjować seksualnie. Pytanie jakie Ci zadam:

1. Czy wpasowujesz się w seksualny stereotyp kobiet?

2. Czy jesteś tym facetem, z którym ona od razu wyobraża sobie seks?


A co jeśli dotychczas kobieta patrzyła na Ciebie i już w myślach na starcie odrzucała, bo nie czuła do Ciebie żadnego pociągu? Nieważne jak dobry jesteś i jaką masz świetną gadkę - każda kobieta ocenia Ciebie najpierw wizualnie. I to jest dobra wiadomość dla Ciebie, ponieważ Twój wygląd, wizerunek, styl ubioru może być stuningowany lub naprawiony błyskiwacznie i bardzo szybko możesz mieć sukcesy z kobietami. Oceniam, że dzieki obecnemu wyglądowi wykorzystujesz maks 25% wszystkich swoich możliwości z kobietami.

 

Nie musisz urodzić się przystojnym, aby wyglądać dla kobiety atrakcyjnie i seksualnie.

 

Twarzy swojej nie zmienisz, dlatego skutecznym rozwiązaniem jest seksualny wizerunek, styl ubioru i wygląd, aby już od samego początku podobać się kobietom. Nie, nie namawiam Cię, abyś teraz wyrzucił wszystkie swoje ciuchy z szafy i zrobił totalną rewolucję. Nie ma takiej potrzeby. Pomyśl chwilę, dlaczego cała ta sprawa wyglądu wydaje się tak ważna z kobietami? Nie chodzi oto, że Twoje ubranie pokazuje ile masz kasy (choć jest w tym trochę prawdy), czy że wyglądasz schludnie, bezpiecznie czy akceptowalnie społecznie (żebrak jest odpychający dla wszystkich).


Styl ubioru i mówiąc ogólnie - Twój wizerunek, wzbudza seksualną chemię w dziewczynie albo NIE.
Albo się z dziewczyną komunikujesz koleżeńsko albo SEKSUALNIE. Nie musisz stać się "modnisiem" i ekspertem od mody, aby wywierać super silne pierwsze wrażenie na kobiecie. Gdy już uwiedziesz kobietę i zapytasz ją kiedy tak naprawdę poczuła , że "masz w sobie to coś”, to często usłyszysz, że ona wiedziała to już po kilku pierwszych sekundach. Usłyszysz teskty „Od razu zwróciłam na ciebie uwagę”, „byłeś inny, bo wyróżniałeś się z tłumu”, „gdy Cię zobaczyłam, to od razu wiedziałam, że będę miała "kłopoty" :)".

Jak Ważne Jest Pierwsze Wrażenie?

Pierwsze wrażenie jest ważne i to bardzo. Ono nakreśla jaki dalej będzie typ relacji z kobietą. Zastanów się, czy miałeś kiedykolwiek tak, że podszedłeś do nieznajomej kobiety i zanim zacząłeś mówić, ona była rozpromieniona i obracała się w Twoją stronę jakby tylko czekała aż zaczniesz do niej mówić? Czy raczej była olewająca i w ogóle Tobą nie zainteresowana, jakby Ci robiła łaskę, że rozmawia? Sposób w jaki się prezentujesz, ubierasz i "emanujesz" meską, seksualną energią, nakreśla dziewczynie wasz przyszły charakter znajomości. Czy będzie on koleżeński czy seksualny?


Muszę Ci powiedzieć, że niezależnie od Twojej wagi, wieku, wzrostu, czy kasy, możesz zmienić to jak Cię odbierają kobiety. I czy będziesz musiał się męczyć podczas podrywu czy raczej wszystko będzie gładko szło do łóżka. Zamiast grać w grę w uwodzenie na jej zasadach i czekać na to czy ona poczuje pociąg czy nie, to ty decydujesz na starcie co ona poczuje do Ciebie. Od tego zależy czy będziecie tylko znajomymi, przyjaciółmi czy może już tej samej nocy wylądujecie w łóżku.

 

Nie musisz robić coś niezgodnego ze sobą, z Twoim charakterem czy z wiekiem. Nie ma sensu, abyś nosił spodnie hiphopowe, gdy masz 40 lat, lub nosił garnitur, gdy lubisz rock czy metal. To by wszystko pomieszało i wyszedłbyś na pajaca. Cała sztuka leży w uwypukleniu Twojej indywidualności, wzmocnieniu Twoich silnych stron, które już masz. Potem na usunięciu zbędnych detali i dodaniu seksualnych drobiazgów, które mówią dziewczynie "hmmm, on jest męski, ależ on na mnie działa!".

Jednym z ważniejszych sygnałów seksualnych, które możesz wysłać kobiecie to fakt, że już masz kobiety w swoim życiu i czujesz się wśród nich komfortowo (a one z Tobą też).
I możesz to zrobić poprzez swój styl, ubiór i prezencję, jeśli podążysz za moimi wskazówkami.

 

Wejdź do Pierwszej Ligi Mężczyzn Seksualnie Ubranych i Działających na Kobiety

 

Moda jest bardzo ważna dla pięknych kobiet, a większość facetów nie ma żadnego wyczucia mody i nie wywołuje w kobietach żadnego wrażenia. Kiedy już uzupełnisz swój wizerunek i zaczniesz być pociągający, to zaczynanie rozmowy z kobietami będzie dużo łatwiejsze. Kobiety nie ignorują Cię, bo jesteś za niski, za chudy czy za gruby, tylko czy byłeś odpychający, nie zadbany, byle jaki, a Twoje ubranie wyglądało jakby je kupowała mama.

 

Witaj, nazywam się Marcin Szabelski i w społeczności uwodzenia znany jestem jako "Adept". Zajmuję się profesjonalnym uwodzeniem od 2005 roku. Mam teraz 42 lat i zaczynałem będąc niewiele po 30-tce. Wtedy swoim wyglądem, sposobem ubierania odstraszałem setki kobiet. Zresztą zobacz mnie sam na fotkach z ok. 2000 roku.

 

__ __Gdy w 2005 roku wszedłem w społeczność uwodzenia zacząłem przerowadzać setki eksperymentów. Na początku rezultaty były opłakane :)

DSCN0274 DSCN0275

DSCN0332  DSCN0294

W takim stroju wychodziłem podrywać na ulicach i w klubach w lato w Sopocie. Także w Warszawie przez 3 miesiące.   Czułem się w tych ciuchach dziwacznie, aczkolwiek wzrok przyciągały. Choć nie o takie zainteresowanie kobiet mi chodziło. Zaczynałem z tego punktu. Punktu łysiejącego okularnika, który próbował czegokolwiek, aby zainteresować sobą dziewczynę. Później nadszedł rok 2006. i po szkoleniu zagranicznego trenera "Badboya" przeszedłem z fazy „cudakowania” z ubiorem w fazę  „samca ALFA”. Cwaniackie miny, pozycje z szerokimi nogami i tego typu alfowanie. Koniecznie nietypowe ubrania, aby tylko się wyróżnić z tłumu za wszelką cenę. No cóż, eksperymentów z modą ciąg dalszy...

DSCN0616 DSCN0645>

Aby po kilku latach ok. 2010-2011 wejść w jeszcze inny styl:

M_M

DSC_8646 - Kopia DSC_8640 - Kopia

Obecnie (2015) mam jeszcze inny styl, ale o tym później. Jak widzisz przeszedłem kila etapów zmiany, dziś bym się już tak nie ubierał, bo wyciągnąłem masę doświadczeń z każdego tego etapu i dzieki temu wiem co działa, a co nie działa z kobietami. Ludzie wytykali mnie palcami, smiali się z moich stylizacji, ale koniec końców odkryłem seksualną komunikację poprzez ubiór i wygląd, która ułatwia mi poznawania kobiet i zaciąganie ich do łóżka (lub związku). Podzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

 

To Jest Moja Transformacja, a Gdzie Twoja?

 

Po latach przykrych doświadczeń, prób i błędów odkryłem jaki wygląd i sposób ubierania się działa na kobiety. Odkryłem wizerunek, które sprawia, że kobieta ma seksualne mysli o Tobie jeszcze zanim w ogóle zaczniesz gadać. Zebrałem to wszystko w jedną kompletną całość, abyś miał mój przewodnik pod ręką zawsze, gdy potrzebujesz.

Przestań od Dziś Tracić Pieniądze Na Ciuchy, Które Nie Wzbudzają Zainteresowania Kobiet

 

Mimo, że nie byłem nigdy konsultantem do mody czy wizerunku, to non stop dostaję pytania (i zdjęcia) od czytelników mojego bloga. Pytają mnie co powinni zakładać na siebie, jakie akcesoria dodawać, jakie buty kupować, jakie paski, czy zakładać kapelusze czy nie. Niestety, ale ja nie jestem w stanie odpowiadać wszystkim i dokładnie wyjaśniać niuanse seksualnego ubioru. Dlatego stworzyłem ten poradnik, abyś mógł w wolnej chwili poznać moje sekrety i wykorzystać je dla siebie. Dowiesz się, jak zbudować styl i wizerunek, który jest atrakcyjny seksualnie dla kobiet, zmieniając niektóre obecne elementy. Triki i wskazówki z tego poradnika wprowadzą natychmiastowe zmiany w Twoje życie, nie mówiąc nawet o wrażeniu jakie wywrzesz na kobietach.

Mój system opiera się na ponad 250 fotografiach facetów o różnych stylach, na różne okazje i sytuacje (randki, podryw, klub, impreza) i pozwoli Ci to wszystko zobaczyć na własne oczy, dlatego opanujesz to błyskawicznie. Bez zanudzania teorią i masą informacji. Możesz oszczędzić sobie wiele lat porażek, już teraz obejrzeć to wszystko i znaleźć wizerunek, który najlepiej pasuje do Ciebie. Nawet jesli jesteś niesmiały, to możesz dodać kilka gadżetów, aby zwiększyć swoją atrakcyjność. To jest prosta formuła, pokazuję Ci co działa, mówię Ci gdzie możesz to kupić, idziesz i masz. Dopasowujesz do siebie według wskazówek i... kobiety na Ciebie lecą. Gwarantuję Ci, że w kilka sekund będziesz wywierał niezapomniane wrażenia na dziewczynach. Takie, jakich nigdy wczesniej nie wywierałeś.

Oto system dla Ciebie - jak być pożądany przez dziewczyny i podrywać ja za pomocą samego swojego ubioru i wyglądu

Oto co mam dla Ciebie w moim systemie:

Zobacz co jest najważniejszym elementem ubioru (i nie są to
Twoje buty!) str. 28

 

Stworzysz Swój Seksualny Stereotyp, Który Rozpali Ją Do Czerwoności (str 64)

 

Jak ubierać się odpowiednio do swojego wieku (podział 20+, 30+, 40+ i 50+) znajdziesz na stronach 89-126

 

Tak! Chcę samym wyglądem, ubiorem przyciągać do siebie najpiękniejsze kobiety!


- ebook "Sekrety Magnetycznego Wizerunku" (170 str, 250 foto, wartość 67 zł)

- audiobook "Sekrety Magnetycznego Wizerunku" (mp3, 2h, wartość 72 zł)

- webinar dla klientów "Sekrety Magnetycznego Wizerunku" (60 min. wartość 97 zł)

298 zł 197 zł


 

Chcę, abyś Ty również poczuł dumę i siłę swojego seksualnego wyglądu, uzyskał błyskawicznie klucz do uwagi kobiety, jej zainteresowania i zafascynowania Tobą.

Przyspieszysz kilkukrotnie cały proces uwodzenia.

Od pierwszych chwil Waszej znajomości. Jeszcze zanim się odezwiesz. Bez względu na to jak dotychczas oceniałeś siebie i swoją atrakcyjność. Tak, zdradzę Ci wszystkie moje seksualne triki na wygląd, nigdy wcześniej nie pokazywane, dzięki którym staniesz się atrakcyjny w jej oczach, a nawet zrobi jej się mokro z podniecenia, jeszcze zanim powiesz do niej choć jedno słowo!

Jak swoim wyglądem i ubiorem, bez słów, stać się dla niej atrakcyjny i pociągający

Ze względu na specyfikę, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "SMW" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

 

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

1. Kobiety na ulicy mijają Cię i nigdy nie patrzą na Ciebie

2. Nigdy nie miałeś seksualnych przygód i seksu tej samej nocy od poznania dziewczyny

3. Nigdy (albo rzadko) nie dostajesz komplementów od kobiet

4. Kobiety nie traktują Cię jak "ciacho"

5. Uważasz, że masz słaby wygląd i nie masz szans w porównaniu do przystojnego faceta

6. Wygladasz dobrze lub jesteś dość przystojny, ale chcesz aby kobiety miękły na Twój widok i nie miały oporów.

7. Czujesz, że masz jeszcze słabą "gadkę", ale chcesz to nadrobić lepszym seksualnym wyglądem, aby mieć seks z kobietami

8. Wiesz, że stać Cię na więcej i poznawanie naprawde najpiękniejszych kobiet.


Dlaczego zdradzam Ci moje własne sekrety


Dlatego że pragnę, żebyś miał najlepszą wiedzę, sprawdzoną i gotową do użycia.

Jeśli dotychczas kobiety omijały Cię bez słowa, to już w tym tygodniu zaczniesz przyciągać ich spojrzenia i będziesz mógł zakręcić w głowie niejednej kobiecie, zabrać ją na randkę i zaprowadzić do sypialni. Nawet jeśli dotychczas Twoje znajomości nie prowadziły do niczego. Albo byłeś tylko jej kolegą.


Czy 197 zł za system łatający dziury w uwodzeniu kobiety, do końca życia, przyciągający kobiece seksualne zainteresowanie do Ciebie to dużo?

To w sumie 3 wyjścia do klubów, które kończą się kacem i brakiem kobiety. To 2 wyjścia do kina z dziewczyną z 1% szansą jej poderwania. To także średnia dniówka w Polsce. W zamian masz potężny system do końca życia wspierający Cię w rozmowach z kobietami. No i masz gwarancję satysfakcji.

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji. Nie wiedziałem co mówić dziewczynom.

Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

PORADNIK JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH!!


„SMW” to system tworzenie seksualnego wyglądu, który dzięki przykładom (foto) jest banalnie prosty i każdy może szybko zmienić swój wygląd i mieć zachwycone spojrzenia kobiet na sobie.

 

Możesz być super specem od rozmowy, brania numerów telefonów, świetnym w opowiadaniu historii, cold readingów, nawet od droczenia się z kobietą, ale jeśli jesteś niezadbany, ubiór masz nijaki, to będzie Ci ciężko zaciągnąć ją do łóżka. Po prostu.

System "SMW" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji

To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Mój System "SMW" jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z dotykiem z kobietami. Dlatego nie boję się, że zwrócisz poradnik, bo będziesz w 100% z niego zadowolony .


Tak! Chcę samym wyglądem, ubiorem przyciągać do siebie najpiękniejsze kobiety!


- ebook "Sekrety Magnetycznego Wizerunku" (170 str, 250 foto, wartość 67 zł)

- audiobook "Sekrety Magnetycznego Wizerunku" (mp3, 2h, wartość 72 zł)

- webinar dla klientów "Sekrety Magnetycznego Wizerunku" (60 min. wartość 97 zł)

298 zł 197 zł


 

 

PORADNIK JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH!

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz go od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli są przewidziane do poradnika) możesz oglądać w swojej przeglądarce.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną, którą widujesz czasem, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz zmienić w swoim ubiorze i wyglądzie zawarłem w "SMW".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2020 Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.