Szybkie Porady z Podrywu – Insighty Adepta #4 – błędy, memy, wartość, styl, energia

Dziś czwarta część moich szybki porad i głębokich przemyśleń na temat kobiet, uwodzenia i rozwoju.

1. Nawet najlepszy mentor / ekspert / instruktor czasem się myli. Tym bardziej w niemierzalnej dziedzinie jaką jest uwodzenie. Najlepszym ostatecznym weryfikatorem jest zawsze twoje własne doświadczenie. Jeśli ono mówi ci, że osiągasz sukcesy z kobietami stosując zasady odmienne niż te z książki /bloga/ poradnika, to w tym momencie zaufaj swojemu doświadczeniu (i rezultatom). Żelazne zasady i dogmaty są dobre dla nowicjusza, który potrzebuje NA STARCIE silnego pokierowania ze strony kogoś z doświadczeniem.

2. Obecnie modnie jest wrzucać do sieci motywacyjne obrazki w stylu – „Pracuj ciężko! No pain no gain! Dzień bez siłowni/X/Y to dzień stracony” itp. cytaty sławnych ludzi na każdy życiowy temat. Memy, które ludzie wszędzie kopiują na swoje profile FB. Sam to często robię na moim Instagramie https://www.instagram.com/adept_marcin_szabelski/ zapraszam 🙂 Wrzucam tam te memy, ale także fotki i filmy z podróży lub po prostu wszelkie ciekawostki.

Jednak prawda jest taka, że ludzie nic z tym nie robią. To taki mini zastrzyk dobrej energii. Niech inni widzą, że robię coś ze swoim życiem, nie jestem jakimś szaroburym nolajfem. Zwłaszcza laski wrzucają takie rzeczy na Instagrama, a w środku obumierają z mentalnej pustki. Ludzie myślą, że to sprawi, że będą nieco fajniejsi. Ja też jestem żałosny dzięki tym memom hehe, ale i tak polajkuj mój Instagram 🙂 Czasem znajdziesz tam perełkę do skopiowania i pokazania dziewczynie 🙂

3. Dziewczyny chcą robić różne rzeczy, chcą zabawić się na imprezie, wypić drinki, chcą być stymulowane muzyką, światłem, mężczyznami. W bardzo wielu sytuacjach, czy to na imprezie czy na ulicy nie wystarczy być interesującym, autentycznym, szczerym facetem z dobrym nastawieniem (innergame). Jeszcze musisz do niej podejść i skutecznie zagadać . W klubie gdzie są dziesiątki przeszkód (jej koleżanki, potrącający Ciebie ludzie, tłum i inne czynniki rozpraszające), czy na ulicy (pośpiech, inni ludzie, patrzą). Nie wystarczy być James Bondem przy barze, któremu się wydaje że jest cool. Te wyżej wymienione zalety tworzą atrakcyjność, ale dziewczyna nie pójdzie z tobą do ciebie uprawiać seks (czy nie umówi się na randkę), jeśli nie masz choćby ogólnego plan i nie prowadzisz nią w określoną stronę. Prowadzenie kobiety przez kolejne etapy znajomości i świadomość tego gdzie zmierzasz w rozmowie jest najważniejsze. Zaraz po kilku innych kwestiach np. umiejętności zagadania („otwierania”) w trudnych warunkach i przebijania się z uwagą do jej świadomości. Bo jej uwaga na początek prawie zawsze jest gdzie indziej niż Ty (klub, drinki, hit grany przez DJa, znajomi itp).

4. Na początku, gdy wchodzimy w grę, skupiamy się na tym, co powiedzieć, co zrobić (techniki podrywu), ale po jakimś czasie zdajemy sobie sprawę, że jest to jedynie ekspresją męskości tego, co jest w środku w nas. Jeśli nie masz w sobie silnego poczucia męskości, odpowiedniej energii, odpowiedniego sposobu myślenia o samym sobie, to nie ma znaczenia to, co powiesz. Dziewczyny wyczują w tobie, że coś jest nie tak. Niby wydajesz się jej atrakcyjny / męski, ale COŚ jej nie pasuje. Małe detale (może drżenie głosu, nerwowy ruch dłoni, czasem zająknięcia w rozmowie) mówią jej, że kogoś udajesz, nie czujesz się pewny. I jej zainteresowanie Tobą maleje. Widzę to często u nowicjuszy w uwodzeniu. W ich wykonaniu nie ma takiego samego efektu jaki byłby gdybym to mówił ja, Konrad czy Rafał.

5. Poziom lenistwa i apatii w twoim życiu może być tak duży, że będziesz szczęściarzem, gdy nie spieprzysz swojego życia. Cały czas jesteś bombardowany z mediów rzeczami, które sprawiają, że znika motywacja. Codziennie słyszysz przygnębiające rzeczy, w internecie czytasz krytykę wszystkiego dookoła. Chcesz wziąć się za biznes – zewsząd słyszysz że się nie da, że jest trudno, że bogaci to oszuści i złodzieje. Chcesz poznawać kobiety – słyszysz, że uwodzenie to molestowanie kobiet, a na Tinderze /Instagramie siedzą tylko dziewczyny szukające tylko podziwu (a nie chłopaka). A w ogóle całe zło dookoła to wina Tuska/Kaczyńskiego/Putina/muzułmanów. Dlatego w pewnym sensie musisz codziennie walczyć z tego typu apatią, przekazem, otoczeniem. I odnosić małe codzienne zwycięstwa, wyciągające Ciebie z przeciętności. Na tym się skupiaj.

6. Nasza wartość w oczach kobiety zmienia się w czasie. Teraz możesz być twardzielem, alfa kozakiem, ale za moment coś Ci się stanie, zaliczysz zwałkę psychiczną i zaczniesz zachowywać się jak nieudacznik. Dziewczyna wkrótce straci zainteresowanie i cię rzuci. Uroda kobiety nie zmieni się z dnia na dzień. Dlatego mężczyźni w związku mogą dużo szybciej tracić swoją wartość niż kobiety. Nie możesz się rozleniwić w związku. W chwili, gdy tak się stanie, przegrasz. To działa też w drugą stronę. Będąc teraz nieogarem, jeśli zaczniesz zachowywać się w odpowiedni sposób, to zainteresujesz sobą niesamowicie kobiety.

7. Gdy jesteś desperatem, którego zostawiła kobieta lub gdy od miesięcy nie miałeś seksu, to w oczach kobiety stajesz się tym czym dla mężczyzny jest gruba panna.

Wszelkie teksty z poziomu EGO „jeszcze będzie za mną tęsknić! Jeszcze zobaczy co straciła! Nigdy nikogo sobie nie znajdzie!” brzmią identycznie do tego jak sytuacje, w których gruba, brzydka dziewczyna woła za Tobą „Jeszcze zatęsknisz za moim tłuszczem! Pożałujesz że mnie nie chciałeś!”. Wydaje się to teraz śmieszne, ale tak właśnie wyglądasz w oczach dziewczyny, która Cię zostawia.

8. Chcesz wiedzieć wszystko o uwodzeniu kobiet, ale w rzeczywistości nie musisz wiedzieć wiele więcej niż to, co zapewni ci przejście do kolejnego etapu znajomości z kobietą.

9. W uwodzeniu nie ma dodatkowych punktów za styl uwodzenia. To nie skoki narciarskie, jazda figurowa czy gimnastyka artystyczna. Liczą się tylko DWIE RZECZY. 1. Czy dziewczyna czuje do Ciebie pociąg (czy nie) 2. Lądujecie w łóżku lub związku czy nie.

10. Nawet jeśli zmasakrowała cię reakcja pierwszej dziewczyny tego wieczoru, to ta sama panna może zmienić o Tobie zdanie, gdy później zobaczy Cię w grupie kilku zainteresowanych dziewczyn. Lub wypije więcej alkoholu. Lub przejdzie jej chandra po kłótni z koleżanką. Lub zapomni o wiadomości od byłego chłopaka, który dostała 3 minuty przed tym jak do niej zagadałeś.

11. Psycholodzy mówią, że dzisiejsi mężczyźni nie mieli męskich wzorców w dzieciństwie. Takich, z których mogliby czerpać za młodu. Dlatego męskość zanika, faceci są cipkami w rurkach itp. Myślę, że nie do końca o to chodzi. Zazwyczaj miało się ojca, który np. zapewniał byt i pieniądze rodzinie, ale nie był kimś kto nauczył by cię SKUTECZNEJ wiedzy o uwodzeniu, relacjach i kobietach. Kto mówił by Ci „słuchaj synu, czekoladki, kwiatki i romantyczne deklaracje miłości do dziewczyny, która ledwo Cię zna, to nie do końca skuteczna droga do jej dwóch serc. Jednego wyżej, drugiego niżej”. A nie nauczył Cię tego, no bo kto miał go tego nauczyć? Dziadek, który był taki sam mało poradny z kobietami? pra pra pra pradziadek, który co najwyżej był żołnierzem i dla niego jedyne dostępne kobiety to były te z burdelu? Bardzo mało mężczyzn wygrywa los na loterii i ma ojca „genowego spadkobiercę rodu”, który nie tylko umiał dbać o sprawy materialne, ale jeszcze „czuł” kobiety i potrafił je seksualnie oczarować. Wydaje mi się, że dla większości facetów dużo łatwiej jest ogarnąć w życiu sprawy finansowe na zadowalającym poziomie, niż seksualnie zadowalające relacje z (wieloma) kobietami.

12. Rozwój osobisty i uwodzenie nie polega na samym braku przywiązania do rezultatu („miej wyjebane a będzie Ci dane” – to jedna z większych niezrozumień ), ale na braku myślowego, emocjonalnego przywiązania do rezultatu w POŁĄCZENIU Z DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM W DZIAŁANIU.

13. Nie warto skupiać się TYLKO na rozwijaniu jednej z dwóch części gry – wewnętrznej (inner game, kontrola emocji) lub zewnętrznej (techniki uwodzenia, teksty) – lepiej szlifować od razu całość w celu szybszej podniesienia pewności siebie i umiejętności. To dwie strony tego samego medalu. jedna nie może istnieć bez drugiej.

14. Emocje i uczucia są o wiele mocniejsze od faktów. Gdyby świat był oparty na faktach, to pewnie nie byłoby żadnych wojen i innych takich problemów.

15. Twoje przekonania dziś, nie są przekonaniami, które będziesz miał w przyszłości.

To co kiedyś pisałem (i myślałem) o podrywie mężatek to chyba było wieki temu, ale jak widać nadal punkt widzenia zależy do punktu siedzenia. Nie namawiam nikogo do seksu z mężatką, ani nie pochwalam. Natomiast dla własnego dobra warto poznać psychologię stojącą za kobiecą zdradą. Starając się być społecznie porządaną partią, miłym facetem, jakaś część jej umysłu Ciebie pochwali. Ale druga część jej umysłu nadal szuka Tommy`ego Lee lub… łysego z Brazzers 😉

Adept

ps. poprzednie części Szybkich Uwo Porad są tutaj:

Szybkie Porady z Podrywu – Insighty Adepta #1 – 17 Złotych Myśli

Szybkie Porady z Podrywu – Insighty Adepta #2 – 15 mocnych przemyśleń o kobietach

Szybkie Porady z Podrywu – Insighty Adepta #3 – Kobiety, Krew, Przemoc, Trendy, Rozwój, Filmy

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

0 Comment

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"