Teksty na podryw i To Co Trzeba Mówić Kobiecie

Witaj, o teksty na podryw non stop pytają mnie czytelnicy. Dziś mam dla Ciebie nagranie z konferencji na temat zmiany neutralnej rozmowy z kobietą na bardziej seksualną, problemów ze sztucznością i jak sobie z tym radzić. No i jak i co mówić kobietom podczas rozmowy, aby były zafascynowane tym co mówisz 🙂

Pod koniec opowiadałem na pytania uczestników.

 

Czy wiesz, które teksty na podryw naprawdę działają, a które nie?

To jest mega ważne, bo same w sobie teksty na podryw, to tylko teksty na zagadanie do kobiety. Trzeba jeszcze umieć pociągnąć rozmowę dalej i zainteresować sobą dziewczynę. I tutaj gotowe teksty na podryw już się sprawdzą. Trzeba mieć opanowany cały system rozmowy z kobietą.

Dzisiaj przedstawię ci największe kłamstwa jakie ludzie rozpowszechniają w internecie na temat tego, co mówić kobiecie. Po latach praktyki i nauki uwodzenia od największych guru podrywu na świecie zdałem sobie sprawę, że prawie wszyscy na forach w internecie kłamią i gadają bzdury na temat tego o czym rozmawiać z kobietą. Opowiem ci teraz o kilku kłamstwach.

5 Kłamstw o Tym Co Trzeba Mówić Kobiecie

Kłamstwo nr 1 – „Nie ważne jest co mówisz, tylko jak mówisz”.

Jest w tym część prawdy – bardzo ważna jest intonacja, twoja mimika twarzy i ton głosu, lecz z drugiej strony przecież sam dobrze wiesz, że można mówić o rzeczach ciekawych lub nudnych, dziwnych, smutnych i radosnych i wiesz, że za słowami kryje się to, co chcesz przekazać drugiej osobie. Nie komunikujemy się z innymi tak jak pszczoły za pomocą bzyczenia, szczekania jak psy lub mruczenia jak krowy. Gdyby tak było, to mógłbym poderwać każdą kobietę za pomocą mruczenia i bzyczenia. Opowiem ci ciekawą metaforę: Pewien profesor prowadzi wykład o słowie i jego wielkim znaczeniu. W pewnym momencie ktoś wstaje oburzony i mówi, że słowa nie mają znaczenia. Profesor odpowiada mu po chwili „Siadaj pierdolony skurwysynie, bo wypierdolę cię z sali”. Student oburzony mówi „Jak profesor może tak się zwracać do studentów?!”, a profesor odpowiada „Gdyby słowo nie miało znaczenia nie byłbyś oburzony”.

 

Kłamstwo nr 2 – „Najważniejsze to być sobą”.

Gdybym za każdym razem, kiedy słyszałem te słowa od kobiety brał tylko 1 zł, to dzisiaj mógłbym spokojnie nie pracować. Ale co, jeżeli obecny „Ty” nie przyciągasz do siebie kobiet? Jeżeli to co mówisz powoduje, że kobiety chętnie z tobą rozmawiają, ale traktują tylko jako kolega? No to masz wtedy problem. W mojej opinii najważniejsze jest być „skutecznym sobą” czyli takim, który ma kobiety w życiu, jest atrakcyjny dla kobiet i ma w życiu to czego sam chce. Czyli tak naprawdę ważne jest, żebyś był takim facetem, który mówi to, co trzeba, to co jest właściwe, to, co wywołuje odpowiednie emocje w kobietach. Wie jak sprawnie przechodzić w rozmowie do seksualnego podtekstu. I takim facetem możesz się stać tak samo jak ja się takim stałem. Bo kiedyś nie umiałem rozmawiać z kobietami – gadałem im bzdury, moje teksty na podryw były żałosne i nie były mną zainteresowane.

 

Kłamstwo nr 3 – „Gotowe teksty na podryw, rutyny i zagrywki nie działają”.

Są faceci, którzy tak mówią. Problemem jest to, że większość facetów nie jest naturalnie dobrymi rozmówcami. Nie są dobrzy w przenoszeniu rozmowy coraz dalej w kierunku seksualnym. Nie są interesujący w rozmowie. Nie intrygują dziewczyny podczas rozmowy, nie potrafią spontanicznie mówić na wiele tematów, przeskakiwać między tematami i wymyślać je na bieżąco. Niektórzy tak, ale prawdopodobieństwo, że jesteś wśród tych, którzy to potrafią i to czytasz jest bliskie zeru. Bardzo ciężko jest podtrzymywać interesującą rozmowę, jeśli nie wiesz co właściwie w danym momencie powiedzieć w rozmowie z kobietą . Ja wiele lat nie wiedziałem i nie miałem sukcesów z kobietami, aż się nauczyłem na przykładach od guru uwodzenia i potem rozwinąłem swój styl. Ty też tak możesz z niewielką pomocą.

To jak teraz rozmawiam z kobietami, jak potrafię dobierać słowa i to o czym mówię, jest o całe mile świetlne dalej w porównaniu do tego jaki byłem kilka lat temu. I w porównaniu do większości facetów, którzy są w niszy uwodzenia. Miałem niedawno sposobność indywidualnej rozmowy z jednym z najbardziej znanych polskich prezenterów telewizyjnych i w czasie rozmowy zobaczyłem, że płynność jaką on ma i jakość mówienia jest naprawdę pierwszoligowa i wiem, że można się jeszcze wiele nauczyć. Pokazało mi to ile jeszcze przede mną, ale tak samo przed tobą. Natomiast to, co jest istotą to to, że wszystkiego możesz się nauczyć jeżeli tylko wiesz jak i masz do tego przykłady.

 

Kłamstwo nr 4 – „Ludzie nie potrzebowali technik uwodzenia przez tysiące lat żeby spać z kobietami”.

To prawda. Przez setki lat ludzie jakoś się poznawali, uprawiali seks, tworzyli związki, płodzili dzieci. Prawda jest też taka, że przez setki lat korzystali z poczty papierowej do przesyłania informacji na odległość. Dziś mamy internet, komórki i możemy to samo robić setki razy szybciej. Czy potrzebujesz do przesyłania wiadomości na drugi koniec Polski internetu albo komórki? Nie, ale przesyłanie listu papierowego będzie trwało kilka dni więc to kwestia twojego wyboru czy korzystasz z technologii czy nie. Czy idziesz na piechotę czy korzystasz z samochodu i jedziesz autostradą? Twój wybór – twoje życie.

Znam kilku uwodzicieli, którzy prawie zawsze śpią już na pierwszej randce z kobietą, więc jeśli chodzi o prędkość doprowadzania do seksu z kobietą to są bardzo szybcy. Mi to zajmuje od jednego do trzech spotkań najczęściej. Czasem minimalnie dłużej. Ale to, czego inni nie wiedzą to fakt, że ci inni uwodziciele wybierają tylko te kobiety, które od razu na starcie są najbardziej otwarte na seks. Selekcjonują jedną z kilku lub kilkunastu i ją podrywają. Często nie obchodzi ich jaka to kobieta, bo nie potrzebują od niej niczego więcej poza seksem i to jak najszybciej. To podejście siłą rzeczy odrzuci znaczną część kobiet.

To, co ja mam dla ciebie to nie są super szybkie porady na szybki seks. To nie są proste teksty na podryw. To umiejętność stopniowego zaintrygowania kobiety, zaciekawienia, rozbudzenia jej fantazji, sprawienia, żeby ciebie pragnęła i żeby chciała z tobą być (jeżeli tego właśnie chcesz). Jeżeli jesteś bardzo przystojnym facetem, któremu kobiety same podają numery telefonów, wizytówki i masz po kilka randek w tygodniu w ogóle nie podchodząc do żadnej dziewczyny – to sprawa jest prosta – moje porady nie są dla ciebie.

 

Kłamstwo nr 5 – „Wystarczy podejść i powiedzieć >>Cześć<<, bo dziewczyna po trzech sekundach wie, czy jej się podobasz czy nie”.

Jest to jak zwykle mijanie się z prawdą. Jeżeli jesteś taki sam jak inni i mówisz to samo co inni, to faktycznie – dziewczyna po trzech, może po pięciu  sekundach wie, czy ciebie chce czy nie, bo dokonuje oceny ciebie tylko patrząc na twój wygląd i wizerunek. Ale głęboka prawda z mojego doświadczenia jest taka, że kobieta najczęściej jest gdzieś pomiędzy „Tak” a „Nie” i poprzez wesołą, intrygującą, flirciarską rozmowę, zademonstrowanie moich atrakcyjnych cech, pomału rozkręcam kobietę sprawiając, że ona nie może mi się oprzeć. Mężczyźni są trochę jak włączniki światła – albo ci się podoba kobieta albo nie. A kobiety inaczej – są jak pokrętła. Wolniej się rozjaśniają, ale jak zapłoną, to nie można ich zatrzymać.

 

Na mnie samego kobiety bardzo rzadko reagują seksualnie od samego początku. Najczęściej to trochę trwa i wibracja seksualna zaczyna pojawiać się stopniowo. Nie jest jak wybuch, tylko jak stopniowe rozpalanie się ogniska. Po prostu trzeba umieć słowami rozniecić w niej ogień zainteresowania i seksualnego pożądania. Fajnie jest wierzyć, że wystarczy zwykłe „Cześć”, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wiesz co naprawdę sensownego powiedzieć, gdy kobieta mówi ci „Nie umawiam się z kimś poznanym na ulicy lub w klubie. Nie znamy się, a ja nie zawieram znajomości z ludźmi poznanymi w klubie czy na ulicy”? Jeżeli wcześniej nie miałeś planu jak zareagować, nie byłeś przygotowany na taką sytuację, to koniec.

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Inny przypadek może być taki, że kobieta waha się lub nie jest entuzjastycznie nastawiona na start, gdy proponujesz jej spotkanie. Miałeś tak w swoim życiu? Bo ja miałem często. Widzisz, tak naprawdę nie rodzimy się z umiejętnościami flirtowania, nikt nie uczy w szkołach co mówić kobiecie żeby cię pragnęła. Przebywanie całe życie z kolegami nie wpływa na twoje sukcesy i zrozumienie kobiet. Jeżeli do tej pory nie umiałeś zdobyć wymarzonej kobiety rozmową, to chcę ci wprost powiedzieć, że to nie jest twoja wina. Ani twojego wyglądu, ani grubości portfela, tylko kilku podstawowych błędów w rozmowie, które popełnia prawie każdy facet. Wmówiono ci pewnie, że potrzebujesz niezłego samochodu, że musisz mieć kasę, super wygląd, sławę lub wielkie mięśnie żeby kobiety reagowały na ciebie. Kumple mówili ci, że to obciach podejść do kobiety na ulicy albo że ona jest spoza twojej ligi itd.

Tak naprawdę oni wszyscy kłamali, nie chcieli, żebyś miał dziewczynę, bo wiedzieli, że wtedy będziesz spędzał czas z nią a nie z nimi. Twierdzili że mają swoje własne teksty na podryw, tylko jakoś nigdy nie było wokół nich kobiet. Nie słuchaj więc tych, co się w ogóle nie znają na kobietach i dają ci złe porady, tylko sam się nauczy skutecznie rozmawiać i rozpalać ich emocje. Ze mnie kiedyś się śmiali inni podrywacze, że używam gotowców i rutyn i mam swoje schematy. Np. randkowy schemat Adepta i takie inne rzeczy. Ale jak zobaczyli z iloma i z jakimi kobietami się spotykam, to opadły im szczęki. Tak naprawdę gdzieś jest twoja przyszła, cudowna kobieta, ale jeśli się nie pospieszysz to ktoś inny ci ją zgarnie sprzed nosa.

Jeśli nie będziesz wiedział jak ją przyciągnąć do siebie i nie odstraszyć to prawdopodobnie ona zerwie się z haczyka i nigdy więcej jej nie zobaczysz. Dlaczego dziewczyny podczas rozmowy na ulicy lub w klubie tak często nie chcą dawać numerów telefonów, żeby się umówić? To banalnie proste. Ponieważ podczas rozmowy nie zainteresowałeś jej na tyle, żeby chciała cię poznać. Niedawno moja znajoma opowiedziała mi, że na ostatniej randce facet opowiadał jej kogo to on nie zna, jakie ma stanowiska. Na koniec widząc, że tylko ją zanudza i niczym ją nie zainteresował, zaproponował jej, żeby była jego narzeczoną przez trzy miesiące a niczego jej nie zabraknie. Mówiła mi, że modliła się o jak najszybszy koniec randki.

 

Mam do ciebie kilka pytań. Czy zdarza ci się, że panikujesz, bo nie wiesz co powiedzieć kobiecie? Masz koszmarne myśli, bo widzisz perspektywę samotności i męczysz się bez kobiety? Nie umiesz przekonać kobiety do siebie? Kobiety znikają po randkach i nigdy więcej się nie odzywają? Jesteś wypalony i złości cię twoja bezsilność z kobietami? Kiepskie teksty, które mówisz, niszczą twoje szanse u kobiet? Rozmawiasz z nią a ona traktuje cię tylko jako kolegę? To częste.

 

Przed tobą znajduje się KOMPLETNY SYSTEM,  moje specjalne „teksty na podryw”, triki, historie, „gotowce” i słowne zagrywki. Nawet jeżeli do tej pory czułeś totalną pustkę w głowie to poprowadzę cię do takich umiejętności, aż będziesz umiał rozmawiać z kobietami, nawet jeżeli twoje wcześniejsze rozmowy z nimi były neutralne i nie prowadziły do niczego. Nie bój się. Poprowadzę cię od braku kobiet w twoim życiu do sporej obfitości kobiet… albo do tej jednej wymarzonej. Powiem ci co dokładnie mówić w każdej sytuacji do kobiety, jak być zabawnym i rozmawiać z nią w sposób, który sprawi, że się Tobą seksualnie zainteresuje.

Gwarantuję ci, że nie będziesz musiał mówić dziwacznych tekstów. Podczas rozmowy z dziewczyną unikniesz też momentów niezręcznej ciszy czy wrażenia, że dziewczynie się nudzi. Nawet nauczę cię jak wykorzystać to na swoją korzyść. Nauczę cię również:

–        jak rozpocząć rozmowę z kobietą w dowolnym miejscu

–        jak już nigdy nie martwić się o to „Co masz jej powiedzieć”

–        czym naprawdę jest atrakcyjna rozmowa wywołująca „chemię”

–        jak flirtować, droczyć się i być seksualnym przy kobiecie

–        jak nie zostać jej przyjacielem

–        jak wprowadzać seksualne tematy

–        jak tworzyć własne historie i teksty na podryw
Oto przed tobą „Sekrety Uwodzenia Słowami”, mój nowy produkt. Zawiera on:

–        ebook „Sekrety Uwodzenia Słowami” (ponad 130 stron, format pdf) z moimi tekstami, z moimi historiami i tym jak tworzyć historie – wszystko, co jest potrzebne do tego, żebyś miał swoje własne teksty

–        audiobook 3h „Sekrety Uwodzenia Słowami” omawiający tematykę z ebooka na głos. Jest to czytany przeze mnie ebook gdzie będziesz mógł usłyszeć jak ja mówię moje historie, moje teksty kobietom tak, żebyś wszystko dobrze zrozumiał

–        3,5 h nagranie audio mp3 z mojego szkolenia na żywo „Uwodzenie Słowami” (wartość 397 zł)

 

Nie bój się decyzji…

Zawsze kiedy ja sam stałem przed dużą szansą bałem się podjąć decyzję. Tak było gdy wchodziłem w całą te dziedzinę uwodzenia. Trudno powiedzieć dlaczego tak jest, dlaczego tak umysł ludzki pracuje, ale my często jako ludzie nie lubimy nowych rzeczy. Jednak jakiś mały głos mówił mi „Zaryzykuj. To może być dla ciebie coś, co odmieni twoje życie”. Szansa była ogromna. Teraz patrząc z perspektywy 9 lat podjąłem wtedy najlepszą możliwą decyzję. Jedna mała decyzja a potem 9 lat obfitości z kobietami. Teraz ty możesz skorzystać z tej samej szansy co ja – wybór należy do ciebie. Zdecyduj sam czy tego chcesz.

Jak pewnie zauważyłeś, wielu sprzedawców nalega do zakupu klientów wprowadzając np. ograniczenia kopii. Uznałem, że w tym przypadku nie będzie żadnego nacisku i byłoby to obrażanie Twojej inteligencji, ponieważ produkt jest w wersji elektronicznej. Jeżeli zdecydujesz się, że nie – OK, nie ma problemu, nie ma żadnego nacisku z mojej strony. Dlatego na spokojnie zdecyduj i podejmij najlepszą decyzję dla siebie. Pamiętaj również o tym, że nic nie ryzykujesz, ponieważ masz moją 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jestem uczciwy i zależy mi na twoim zadowoleniu. Mam nadzieję, że nawiążemy w przyszłości jeszcze lepszą współpracę i pomogę ci z kobietami tak żebyś miał takie kobiety o których marzysz.

teksty na podrywOto małą próbka całości:

-Pokażę Ci jak przejść od rozmowy o niczym do rozmowy na seksualne tematy i przyszłości między wami, a potem realizacji tego. Dam Ci moje techniki, teksty i sposoby od rozpoczęcia rozmowy do skończenia jej w łóżku. Potem już trzeba się zamknąć i zabrać do roboty 😉

Przekażę Ci moje własne doświadczenia i obserwacje ze stosowania „gotowców” ( teksty na podryw) w polskich warunkach. Tej wiedzy NIGDZIE nie znajdziesz, bo to wynik moich 6 lat doświadczeń, setek randek i tysięcy rozmów z kobietami. I to wszystko jest dla Ciebie.

– Zobaczysz jakich słów, zdań używam, aby wywołać w kobiecie zaintrygowanie

Poznasz moje 17 historii (w sumie 35 moich rutyn), które opowiadam kobietom
na randkach,aby wzbudzić ich zainteresowania, gdy mój SUPER HIPER przystojny wygląd zawodzi 😉

3 najprostsze sposoby na przejście dalej w rozmowie zamiast utykać na starcie, dam Ci używane przeze mnie do dziś techniki i  teksty na podryw.

– moje taktyki na bezczelnie i zabawne droczenie, tak żeby udawała gniew,
a tak naprawdę Cię pożądała. To wielu ludzi rozwala…

– Zdradzę Ci trik słowny jak wzbudzać dziką zazdrość w kobiecie, opowiadając jej o Twojej zwykłej koleżance. Ona będzie 3 godziny analizować Ciebie, aż wkurzona i pokonana rzuci Ci się w ramiona.

A jakie teksty na podryw działają w smsach?

– Zdradzę Ci moje najskuteczniejsze sposoby na pisanie wiadomości SMS.
Dowiesz się co działa, a co nie, a przy okazji zobaczysz jak ja sam pisze wiadomości do kobiet.

– Dowiesz się, co takiego się stało, kiedy rozmawiałeś z kobietą, która najpierw była Tobą zainteresowana, a potem to zainteresowanie nie wiadomo dlaczego radykalnie opadło.

– Podam Ci moje 3 skuteczne sposoby jak nastawiać jej umysł, żeby w
ciągu 3 randek był na 90% seks ( lub związek jeśli tego chcesz)

Pokaże Ci moje sposoby na mężatki lub kobiety w związkach. To niemoralne, ale
warto to wiedzieć. Dzięki temu w przyszłości będziesz się mógł obronić przed
podrywaczem. Kiedyś może mnie ozłocisz za te techniki.

-Jak w rozmowie odkryć, że kobieta jest prostytutką? Czasem może być przydatne.

Co mówić jak coś popsujesz w rozmowie i kobieta nagle „chłodnieje” albo
się obraża. Wielu facetów traci w tym momencie głowę.

Dowiesz się jak skutecznie zaszczepiać kobietę na innych facetów lub PUA. Tak, żeby była od razu zniechęcona na czyjeś próby poderwania

– Jak umiejętnie przekazywać w rozmowie swoje powodzenie u kobiet,
żeby kobieta nie myślała, że się chwalisz. Zobaczysz moje zmodyfikowane historie z życia, przed i po tuningu.

Jak rozróżniać udawany gniew kobiety od prawdziwego. Na który jak reagować.

– Co robić jak zapadnie krępująca cisza lub skończą Ci się teksty na podryw i tematy do rozmowy?

– Poznasz moje sposoby „gry na kobiecych stereotypach społecznych”
(Nie są to tzw. Negi) Zobaczysz sam jak czasami nawet najbardziej pewna
siebie kobieta traci całą swoją pewność

– Nauczę Cię jak łatwo  zrobić swoją własną historię, która stworzy w głowie
kobiety wrażenie, że zna Cię całe życie. Przydaje się do tworzenia związku.

– Dowiesz się jak w zabawny sposób rozbrajać kobiety, które są czasem nadęte tym,
że mają dużo pieniędzy.

– Mój autorski sposób na rozbicie w proch przekonania kobiety „Co to ona nie jest
i że to za nią biegają tabuny napalonych facetów”. Dowiesz się jak zniwelować tak
zwaną „sek…ualną moc cipki”.

I wiele innych, zresztą zobacz sam:

Wejdź i Zamów Dla Siebie Już Teraz Swoje Teksty na podryw i nie tylko.

poradnik1

Sekrety Uwodzenia Słowami

Pełny system tego co mówić kobietom, aby je zainteresować, stać się wartościowym i zainteresować seksualnie.

Dowiedz się więcej o poradniku...

Cena: 177 zł


pozdrawiam
Adept

ps. To nie tylko teksty na podryw, to teksty na wszystkie sytuacje z kobietami.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

20 komentarzy
 1. Avatar
  Rafał

  Witaj Marcin,
  Czy jest już przygotowany przez Ciebie audiobook do elektronicznego skryptu SUS?

  17 października 2011 at 17:53 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Tak, w niedziele go wysyłałem, jeśli nie dotarł odezwij się do mnie w tej sprawie.

   18 października 2011 at 04:34 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Radek

  Źle wkleiłeś linka.

  17 października 2011 at 17:57 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Pablo

  Ale Adept.. przeciez kazda sytuacja z kobieta jest inna.. i kazda kobieta jest inna.. wie czy mozna to tak wszystko wpakowywac w ramy „schematów” ?

  17 października 2011 at 18:48 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Można :). Oczywiście, każda kobieta jest inna. Dlatego dokalibrowujemy schemat do danej kobiety. Albo innymi słowy dopasowujemy go do potrzeb danej kobiety. Tak jak już wspominałem, schematy są szkieletem rozmowy zwłaszcza przez pierwsze kilkanaście minut, potem coraz mniej się ich używa. Właściwie może lepszym stwierdzeniem byłoby, że schematy są jakby WSKAZÓWKAMI i DROGOWSKAZAMI w początkach rozmowy, prowadzącymi bezpiecznie Twój statek pomiędzy rafami… Ten temat jest wart całego artykułu.

   18 października 2011 at 04:40 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Uris

  Heh 😛 Kupił bym ale ze mnie ostatnio biedny student, więc nie da rady w najbliższym czasie… Chociaż chciał bym, bo mam taki problem z jedną dziewczyną i powiem szczerze, że to by mogło się przydać.

  A swoją drogą zapowiada się ciekawe 😉 Adept dał byś jakieś free rady co zrobić by laska wyciągnęła z szufladki „kolega/przyjaciel”.

  17 października 2011 at 21:15 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Prawdziwy

  …..

  17 października 2011 at 21:32 - Odpowiedź
 6. Avatar
  MrOwfkojad

  Adept Twoje porady są świetne. Powaga stary ale naprawdę powinieneś zainwestować pare stówek w jakiś konkretny mikrofon.

  18 października 2011 at 09:15 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Krzysiek

  Cześć Adepcie, czy historie opowiadane kobietom muszą być prawdziwe? Ile w nich powinno być prawdy, ile mogę zmyślić żeby to miało sens? Życie studenta jest średnio ciekawe

  21 października 2011 at 21:47 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Ja

  Jak to wszystko zrobić

  19 maja 2014 at 08:37 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Grzesiek

  Jak odkryć zdradę czy ona sama to powie czy nigdy jeśli była nigdy sie nie dowiesz proszę odpisz mi na to pytanie bo nikt nie zna takej techniki czy dziewczyna powie to sama czy są sposoby aby była ze mną szczera i mówiła mi wszystko nawet swoją zdradę jeśli była

  19 maja 2014 at 08:43 - Odpowiedź
  • Adept

   Grzesiek, poszukaj na blogu artykułów na ten temat. Bodajże, kwiecień/maj 2013.

   19 maja 2014 at 09:10 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Grzesiek

  Witaj Marcin wiesz jeśli znajdziesz troche czasu to napisz do mie krótko na emaila jak odkryć zdradę lub jak zahipnotizować żeby dowiedzieć sie nie wierności w tytule emaila napisz Grzesiek to szybko cię odnajde bo tylko ty wiesz jak tego dokonać

  19 maja 2014 at 20:38 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Rafi

  Może przed świętami możnaby liczyć na jakiś specjalny rabat cenowy na produkty ?
  Pozdrawiam

  12 grudnia 2014 at 21:31 - Odpowiedź
  • Adept

   Już był 🙂

   12 grudnia 2014 at 21:54 - Odpowiedź
   • Avatar
    Sebastian

    @Adept

    To może pora, żeby teraz zrobić tą promocję:P?

    7 grudnia 2015 at 02:22
 12. Avatar
  Michał

  Kiedyś koleżanka mówi do mnie ” ale ja mam chłopaka”, a ja na to „Obiecuję że nie będę go podrywać”

  Jak myślisz dobre? Co prawda nic nie wyszło ze znajomości ale było zabawnie 🙂

  6 listopada 2016 at 21:15 - Odpowiedź
  • Avatar
   Waldek

   Ale nie ma byc zabawnie , masz po prostu problem bo dziewczyna mowiac ale mam chlopaka jest Toba niezainteresowana
   a to powoduje ,ze obojetnie co odpowiesz zabawnego bedziesz dla niej ciagle nieatrakcyjny…
   Nie zbija sie tego dowcipem , ani poczuciem humoru jej braku zainteresowania , ale wlasnie podbiciem atrakcyjnosci…Mowiac krotko jest nie wesolo kiedy laska jest niezainteresowana i wali takie teksty.. trudno to odkrecic…oczywiscie mozna ale wymaga to inteligencji emocjonalnej zarowno u kobiety jak i u Ciebie

   7 listopada 2016 at 15:10 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Marcin

  Wczoraj na MTV oglądałem odcinek „Niemożliwego”, którego gościem był YouTuber Sam Sadler, no i prowadzący Rob Dyrdek poprosił go, by spróbował poderwać Chanel West Coast, która jest stałą bywalczynią tego programu. Było tak:
  – Masz ochotę na australijski pocałunek?
  – A jaki to jest?
  – Taki, jak francuski, tylko że na półkuli południowej.
  😀
  Później pokazano sceny podrywu:
  – Masz chłopaka?
  – Nie.
  – Od teraz to ja będę twoim chłopakiem.
  😀
  Inna scena:
  – Chciałbym wam opowiedzieć dowcip o moim penisie, tylko że jest za długi.
  – A ja o mojej pochwie, tylko że jest poza twoim zasięgiem.
  😀
  Adept, takie pytanko: jak byś to zinterpretował?

  14 stycznia 2017 at 06:34 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie widzialem tego, a patrząc tylko po samych słowach, to sa to starożytne teksty na podryw typu „Czy to bolało? jak spadłaś z nieba aniołku”. jest to gdzieś do obejrzenia?
   UPDATE: Obejrzałem to, jesli chodzi o uwo to jest to żałosne i nieskuteczne.

   14 stycznia 2017 at 07:53 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w podryw, podrywanie, sekrety uwodzenia, tajemnice uwodzenia, techniki podrywu, techniki uwodzenia, tekst na podryw, teksty na podryw
Pojedynek w uwodzeniu, Mystery vs Ross Jeffries – kto wygrał? cz.2

Dziś, tak jak obiecałem dokończenie pojedynku Rossa z Mysterym. Część pierwsza jest TUTAJ. SIN pisze dalej:   "Widziałem hipnozę sceniczną...

Zamknij