Umów się ze Mną – Take me Out czyli Tinder na Żywo cz. 1 z 5

Umów się ze mną - Take me Out

Hej, dziś “Umów się ze mną” i analiza najlepszych scen z odc. 1 i 2. Zgodnie z waszymi pytaniami wybrałem najciekawsze sceny z programu “Umów się ze mną – Take me out” pod kątem podrywu i relacji damsko-męskich. Ten program TV to trochę  Tinder na żywo. Właściwie to nie podryw, ale GRA wizerunkowa. Kreowanie pierwszego wrażenia. Zobacz jak łatwo jest popsuć dobre pierwsze wrażenie kiepską prezentacją. Pokaże Ci też jak kobiety wybierają faceta w programie “Umów się ze mną – Take me Out”, czym się kierują, dlaczego są na TAK lub na NIE? I dlaczego to zrobiły. Polecam program “Umów się ze mną – Take me Out” ze względu na te wszystkie małe ciekawostki, detale i niuanse, które pokażą Ci jak się (nie) prezentować. Pokażę Ci błędy w wywieraniu pierwszego wrażenia. W tej chwili seria liczy 5 odcinków analiz. W ostatniej (nr 5) zobaczysz najlepiej zaprezentowanego faceta. Będę tak co 3 dni wrzucał kolejny odcinek analiz “Umów się ze mną” na przemian z Ex na plaży.

 

Analiza “Umów się ze mną – Take me Out” cz. 1

W tym odcinku zaczynamy serię analiz programu “Umów się ze mną – Take me Out”. Zobaczysz m.in. dlaczego dziewczyny “kasują” zadbanych i przystojnych facetów. Możesz się zdziwić. Dlaczego nie powinieneś mówić jak cierpiałeś po związku. Jak nie cwaniakować przed kobietami.

 

Adept

ps.  No i zapraszam do oglądania, komentowania, zdawania pytań. I do śledzenia mojego kanału YouTube (zasubskrybuj go, aby być na bieżąco+kliknij w dzwonek) dzieki temu będziesz miał powiadomienia jak będzie nowy live, webinar lub film na kanale.

Na Facebooku też możesz obserwować mój profil.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Paweł

  Świetna analiza jak zawsze. Obejrzałem wszystkie odcinki. Dobrze określiłeś prowadzącego. Co do tej zmienności kobiet nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale jedna z tych babek mówiła że podobają jej się pakerzy, a chciała iść na randkę z gościem który przypominał inteligenta.

  29 września 2018 at 15:16 - Odpowiedź
 2. Sławek

  Ekstra analiza – zawsze mnie zastanawiało jak kobiety “odpalają” facetów. Tobie się wydaje że jesteś hollywodzkim ryzykantem, pokerzystą – a one widzą że przepijającego mieszkanie. Ps. dlaczego nie lubią trenerów personalnych ??

  29 września 2018 at 16:23 - Odpowiedź
 3. Paweł

  Mam pytanie czy odcinki programu “Take me out” obejrzałeś,za raz? Chodzi mi oto czy zrobiłeś to w ciągu 1 dnia?

  29 września 2018 at 16:52 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie pamietam, a co?

   29 września 2018 at 17:29 - Odpowiedź
   • Paweł

    Bo wiem ile trwają odcinki i po prostu próbuje sobie wyobrazić ile musiałbyś włożyć w to pracy by zrobić analizę.

    29 września 2018 at 19:34 - Odpowiedź
    • Adept
     Adept

     Minimum 10 x 45 minut ? 😉

     29 września 2018 at 22:22 - Odpowiedź
 4. Kundzia

  Mam wrażenie, że po części zapominasz, że to telewizja. Tutaj jest masa ustawionych sytuacji, nie widać całych programów o kandydatach, do tego przecież to tv układa o nich materiał pod siebie. Wiele sytuacji tutaj było nienaturalnych. Ponadto konwencja tego programu zakłada, że prowadzący często robi sobie żarty z uczestników, w stylu pokazania jak głupi są.

  9 października 2018 at 21:07 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wojownicze Feministki Ninja czyli #MeToo vs Prawdziwe Uwodzenie

W czym jest problem z ekstremalnym feminizmem? Długo się zastanawiałem nad tym artykułem, miałem go w głowie, ale ciągle mi...

Zamknij