Umów się ze Mną – Take me Out czyli Tinder na Żywo cz. 2 i 3

take me out

W tym odcinku omawiam trzech uczestników “Umów się ze mną – Take me Out”, którzy bardzo dużo tracą w prezentacjach filmowych. Zobacz dlaczego i co mogliby zrobić lepiej. Zobacz  błędy jakie popełnia pierwszy zawodnik mówiąc o swojej pracy i pasjach. Jak nie przekonywać dziewczyny do siebie. Robić selfie czy nie robić? Jak pogrążyć się w oczach kobiet. Zobacz też jak znajomi mogą pogrążyć Twoją opinię. Załamałem się.

 

W tej chwili seria liczy 5 odcinków analiz. To jest drugi odcinek analiz. W ostatniej (nr 5) zobaczysz najlepiej zaprezentowanego faceta. Będę tak co 3 dni wrzucał kolejny odcinek analiz “Umów się ze mną” na przemian z Ex na plaży.

Adept

ps.  No i zapraszam do oglądania, komentowania, zdawania pytań. I do śledzenia mojego kanału YouTube (zasubskrybuj go, aby być na bieżąco+kliknij w dzwonek) dzieki temu będziesz miał powiadomienia jak będzie nowy live, webinar lub film na kanale.

Na Facebooku też możesz obserwować mój profil.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

5 komentarzy
 1. SimonM

  Świetny materiał jak zawsze!

  8 października 2018 at 12:57 - Odpowiedź
 2. memo2005

  Jak zwykle genialna analiza.

  Ale wyczułem jeden zonk… Mianowicie nazwałeś pajacem gościa, który wybiegł i klasnął w ręce dziewczyn. Samo to zagranie nie jest pajacowaniem. To dobre wyjście. Ale są masakryczne błędy:

  — za szybko … wiadomo
  — jeśli już wyszedł do dziewczyn, to powinien dotknąć wszysktie, a nie w połowie się zatrzymywać
  — jeśli już dotyka to faktycznie w oczy patrzeć
  — no i jeśli już robi taki show to się wyprostować, po męsku, powoli

  Są błędy, ale to nie pajacowanie. Taka jest moja ocena.

  8 października 2018 at 23:50 - Odpowiedź
  • FRED

   A właśnie te błędy w całości nie robią z niego pajacyka – taki tam gostek… poskacze, pofika, poklepie i pójdzie do domu.

   10 października 2018 at 18:42 - Odpowiedź
 3. Paweł

  Jak zwykle super analiza.
  Co do prowadzącego nie wiem czy zwróciłeś uwagę/zauważyłeś, ale mówi czasem takimi tekstami że Strasburger może czuć się zagrożony.
  Co do Donalda Trumpa, to raczej zły przykład, bo sądzę że właśnie miał dużą kolejkę;)

  22 października 2018 at 17:35 - Odpowiedź
 4. Konrad

  a mi się własnie analiza tego programu nie podoba… nie chodzi o Marcina i Jego analizę a o sens analizowania TEGO właśnie programu. Od razu dodam, że analizy “EX na plaży” oraz “Pierwszej Randki” oglądam z max zaciekawieniem.

  Tu jest za dużo niedomówień, za dużo niewiadomych i tak na prawdę zarówno Marcin jak i my nie wiemy do końca dlaczego te panny odrzucają danego gościa – to wszystko to są nasze domysły i nic więcej – a poza tym nie ma szans, żeby jakiś facet spodobał się wszystkim paniom… jednej nie będzie odpowiadał ubiór, innej imię kolesia 🙂 a jeszcze innej to, że ma zarost albo, że tego zarostu nie ma. Kobiety w tym programie oceniają powierzchownie po wyglądzie i krótkiej prezentacji a jak wiadomo, uwodzenie polega na tym, iż z upływem czasu, ROZMAWIAJĄC z kobietą jesteśmy ją w stanie “przekonać” do siebie albo zmienić jej nastawienie do nas z negatywnego (jeśli takie było na początku) do pozytywnego….jak uważacie?

  24 października 2018 at 21:39 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
10 Nowych Wskazówek do Podrywu – Inspiracje #7

No to dziś kolejne szybkie porady na temat kobiet i podrywu. Ta seria zaczyna cieszyć się powodzeniem, więc ją kontynuuje....

Zamknij